Strona 5 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#3635556 - 21/01/2010 02:59 Re: ATP - Australian Open - 18.01-31.01 [Re: szamakh]
kolczi Offline
stranger

Meldunek: 21/01/2010
Postów: 21
Witam wszystkich.Jestem tu po raz pierwszy smile
Youzhny - Hajek handicap 7,5 games 2 fortuna
Uważam,że Czech nie tylko pokryje handicap ale powalczy o wygraną.Ogladałem mecz Youzhnego i widać,że jest w formie, ale jest zawodnikiem bardzo nieobliczalnym i wszystkiego można się po nim spodziewać.Poza tym miał kłopoty zdrowotne.Myślę,że warto na Czecha spróbować zagrać.W fortunie raczej już się tego nie zagra, ale w necie na pewno podobny handicap można znaleźć.

Do góry
Bonus: Unibet
#3636023 - 21/01/2010 04:27 Re: ATP - Australian Open - 18.01-31.01 [Re: kolczi]
galeon Offline
old hand

Meldunek: 14/04/2003
Postów: 1047
Skąd: rzeszów
Panowie jak sie zapatrujecie na Kubota?

Mam fajny kupon, puszczony za jakiegos freebeta i Kubot mi go zamyka. Nie wiem czy kontrowac, bo nie mam tego w zwyczaju, ale na tenisie sie nie znam za bardzo i chcialbym zeby ktos mi rozjasnil sytuacje;-)

Pozdrawiam

Do góry
#3636155 - 21/01/2010 04:55 Re: ATP - Australian Open - 18.01-31.01 [Re: galeon]
Jimmy Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/01/2009
Postów: 10315
Originally Posted By: galeon
Panowie jak sie zapatrujecie na Kubota?

Mam fajny kupon, puszczony za jakiegos freebeta i Kubot mi go zamyka. Nie wiem czy kontrowac, bo nie mam tego w zwyczaju, ale na tenisie sie nie znam za bardzo i chcialbym zeby ktos mi rozjasnil sytuacje;-)

Pozdrawiam


Skontruj sobie na jakiś letki zysk i kibicuj ładnie, jak dla mnie szanse w tym spotkaniu to 50-50.. No może 51-49 dla Kubota grin
Sto lat piwo

Do góry
#3636677 - 21/01/2010 07:36 Re: ATP - Australian Open - 18.01-31.01 [Re: Jimmy]
szamakh Offline
addict

Meldunek: 19/06/2007
Postów: 435
Michael Berrer - Denis Istomin

Stawiam tutaj na berrera.
Berrer podobno schudł pare kilo i troche lepiej zaczyna sie poruszac po korcie, co w porownaniu z jego bardzo mocnym serwisem, i konczacym uderzeniem moze narobic duze zamieszania w tym roku.
Jesli berrer zaprezentuje podobny poziom co w poprzednim meczu z vliegen nie powinien miec problemu z uzbekiem, w tamtym roku nadwaga nie pozwalala mu na szybsze dojscia do pilek przeciwnika i zazwyczaj gra jego opierala sie na serwie wiec jak w tym roku poprawil nie co w sylwetce jego gra tez powinna sie poprawic i to znacznie .
Istomin nie powiem ze wiem o nim duzo ale jak narazie to nic wielkiego nie osiagnal w zawodowym tenisie .
Jak sie nie myle trzyma sie dosc kurczowo koncowej lini z tego co obserwowalem jeden jego mecz w ubieglym roku.
Z drugiej strony mozecie sie sugerowac jego wygrana z J.Chardym jednak francuz w tym roku zaliczyl juz 3 wlaczajac ta porazki ktore nie powinny mu sie przytrafic tak wiec forma mu si byc nie ta.
Z drugiej strony istomin tez ma sile w swoim serwisie choc na pewno nie uderza z taka moca jak cerber.

Sumujac stawiam na wygrana niemca a wy zrobicie jak uwazacie pozdro.

TYP berrer win 1,73 FORTUNA

Do góry
#3638277 - 22/01/2010 02:18 Re: ATP - Australian Open - 18.01-31.01 [Re: szamakh]
wuuja Offline
old hand

Meldunek: 21/01/2010
Postów: 773
Skąd: Poznań
tenis Nikolay Davydenko vs. Juan Monaco
Typ: Nikolay Davydenko (-2,5)@1,50 Bet-at-home | Stake: 10/10.
Czyli mecz z serii tych do jednej bramki. Monaco może i zrobił lekki progres w porównaniu z poprzednim sezonem, ale teraz wreszcie trafił na porządnego przeciwnika. Gulbis miał wyraźny problem z samym sobą, nie potrafił się skoncentrować i na skutek tego Monaco otrzymywał od Łotysza sporo prezentów. Llodra natomiast wypuścił z rąk wygrany mecz. Nie wiem co tam się stało, bo wykończony przysnąłem przy stanie 6:3 6:3 *3:1 dla Francuza, a obudziwszy się byłem w niemałym szoku. Rosjanin od jakiegoś czasu przechodzi samego siebie. Widać, że solidnie przepracował okres przygotowawczy. Wygranym turniejem w Doha udowodnił, że w Australii zamierza włączyć się do walki o tytuł. Dwie pierwsze rundy Kolia pokonał spacerkiem i podejrzewam, że równie łatwo pójdzie mu w trzeciej. Obecnie między tymi zawodnikami na tej nawierzchni znajduje się sporych rozmiarów przepaść i nie sądzę żeby Monaco był w stanie ją przeskoczyć chociaż w połowie, urywając Rosjaninowi seta. Trzy 6 po stronie Davydenki i tyle w tym temacie.

Do góry
#3639065 - 22/01/2010 07:46 Re: ATP - Australian Open - 18.01-31.01 [Re: wuuja]
El D1ablo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2007
Postów: 2198
Skąd: Sopot Kamienny Potok
Po wczorajszej overowej(tam gdzie się tak spodziewano)nocy dziś również niektóre mecze wyglądają na takowe. Mi najbardziej przypadły do gustu dwa mecze:

Isner - Monfils/over 3,5seta/1,53/bet365

oraz

Karlovic - Ljubicic/over 3,5seta/1,44/bet365

H2H jak i obecna forma pierwszej pary sugerują tight game.Mimo że w każdym z trzech bezpośrednich pojedynków grano tylko do dwóch setów wygranych, w każdym z nich konieczna była partia rozstrzygająca. Obaj panowie wyglądają na pewnych siebie i myślę, że można się spodziewać długiej batalii.
Jeśli chodzi o parę chorwacką to wiadomy jest główny atut obu zawodników. A że 3 sety to kupa czasu, przeczuwam że obaj będą mieli swoje serwisowe wzloty i upadki (tych drugich zapewne mniej), co odzwierciedli się w wygrywanych setach. Niewykluczone kilka tie-breaków. Oczywiście dochodzi do tego czynnik walki, nazwijmy to, derbowej co tylko potęguje chęć odniesienia zwycięstwa i walkę do upadłego.
Należy uwzględnić zły dzień jednego z w/w panów stąd moja stawka to 7/10.

Powodzenia.

Do góry
#3639954 - 22/01/2010 20:27 Re: ATP - Australian Open - 18.01-31.01 [Re: El D1ablo]
mario145 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/01/2002
Postów: 2046
Skąd: Poland
Originally Posted By: El D1ablo
Po wczorajszej overowej(tam gdzie się tak spodziewano)nocy dziś również niektóre mecze wyglądają na takowe. Mi najbardziej przypadły do gustu dwa mecze:

Isner - Monfils/over 3,5seta/1,53/bet365

oraz

Karlovic - Ljubicic/over 3,5seta/1,44/bet365

H2H jak i obecna forma pierwszej pary sugerują tight game.Mimo że w każdym z trzech bezpośrednich pojedynków grano tylko do dwóch setów wygranych, w każdym z nich konieczna była partia rozstrzygająca. Obaj panowie wyglądają na pewnych siebie i myślę, że można się spodziewać długiej batalii.
Jeśli chodzi o parę chorwacką to wiadomy jest główny atut obu zawodników. A że 3 sety to kupa czasu, przeczuwam że obaj będą mieli swoje serwisowe wzloty i upadki (tych drugich zapewne mniej), co odzwierciedli się w wygrywanych setach. Niewykluczone kilka tie-breaków. Oczywiście dochodzi do tego czynnik walki, nazwijmy to, derbowej co tylko potęguje chęć odniesienia zwycięstwa i walkę do upadłego.
Należy uwzględnić zły dzień jednego z w/w panów stąd moja stawka to 7/10.

Powodzenia.



Brawoo!!! izi piwo kasa

Do góry
#3640051 - 22/01/2010 21:20 Re: ATP - Australian Open - 18.01-31.01 [Re: mario145]
kolczi Offline
stranger

Meldunek: 21/01/2010
Postów: 21
VERDASCO - KOUBEK +9,5 games typ 2 fortuna 1.75
W nocy zagrają ze sobą dwaj leworęczni tenisiści.Zdecydowanym faworytem jest Hiszpan, ale nie wydaje mi się żeby to był mecz do jednej bramki.Może i Koubek to już tenisowy emeryt , ale nie zapomniał jak się gra co udowadnia w Melbourne.Do tej pory nie miał rywali o uznanej marce, ale prawda jest taka,że jak się nie jest w formie to ciężko o wygraną nawet z przeciętnymi zawodnikami.Poza tym Austriak ma od czasu do czasu przebłyski bardzo dobrej gry w wielkim szlemie.Uważam,że zdecydowanie stać go na przynajmniej te 3 gemy w każdym z setów.

Do góry
#3640100 - 22/01/2010 21:54 Re: ATP - Australian Open - 18.01-31.01 [Re: kolczi]
Amir_Khan Offline
no risk no fun

Meldunek: 05/01/2010
Postów: 8326
Ball/Huss - Gonzalez/Ljubicic

@ 2,50 - Bwin.


Deble typuje sporadycznie ale tym razem odstąpię od tej reguły bo kurs oferowany przez
bukmacherów na australijską parę deblową Ball/Huss jest delikatnie przeszacowany.
Fenia powinien skoncentrowac sie na turnieju singlowym gdzie czeka na niego Roddick wiec
rywal w zasięgu jego możliwości i jak najbardziej do pokonania , Ljubicic pożegnał się już
z turniejem po porażce z Karlovicem więc wątpię że będzie mu aż tak bardzo zależeć na
popisach deblowych.Australijczycy zmotywowani , zdeterminowani i z szansami na sukces
więc gramy

Do góry
#3640138 - 22/01/2010 22:13 Re: ATP - Australian Open - 18.01-31.01 [Re: Amir_Khan]
crova Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 7896
Skąd: Kraków
Co do meczu Verdasco.
W meczu z Ballem Dasco uległ serwisowi rywala. Jak wiadomo Ball gra głownie S&V lecz w wymianach też dobrze sobie radził często rozrzucał rywala. Kluczem do wyniku jaki wtedy padł był serwis, jednak w tym meczu Koubek, tego serwisu nie ma a wtedy w wymianach Verdasco go rozrzuci po korcie. Przykładem może być Sergeyev gdzie ugral 5gemów. W tym meczu może być podobnie, stawiasz na zawodnika, który pod kopułą ma siano tak na serio, może ale wcale nie musi ugrać, elementów które moglyby przewyższyć Hiszpana nie posiada Austriak. Grali ze sobą w 03' roku tam padł wynik 2:1 ale nie ma tego co brac pod uwagę bo Austriak wtedy grał tenis na wyzszym poziomie, był mlodszy etc a Verdasco na dobrą sprawę dopiero opadał z piórek. Jak dla mnie to wynik -9,5 na Hiszpana bardziej prawdopodobny niż dodatnie handy na Kubka.

Ja od siebie polecam dziś Denko-Monaco under 30,5 @ 1,85
Denko gra fantazje w tym roku, Monaco w tym turnieju już był za burtą ale Llodra, który gra jeszcze wieksze siano sie polamal sam i przegrał mecz ratując poł świata przed wtopą . grin
Wynik 6:4 6:4 6:4 jak dla mnie do zrobienia przez Ruska, a wg mnie połamie go duzo wiecej razy. Jeśli Llodra go łamał, to co zrobi z nim Denko, który jest w wyśmienitej formie. Ograł Marchenko, 6:3 6:3 6:0 który grał bardzo dobry, agresywnny tenis, a Denko przeszedł obok tego meczu spacerkiem. grin

Do góry
#3640142 - 22/01/2010 22:16 Re: ATP - Australian Open - 18.01-31.01 [Re: crova]
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
Originally Posted By: crova
Monaco w tym turnieju już był za burtą ale Llodra, który gra jeszcze wieksze siano sie polamal sam i przegrał mecz ratując poł świata przed wtopą . grin


Chyba problemy zdrowotne były raczej, bo bral medicale, chyba cos ze stopa, bo do stanu 6:3 6:3 3:1 i pozniej 6:7 wszystko wskazywalo na to, ze to on wygra. : )

Do góry
#3640150 - 22/01/2010 22:19 Re: ATP - Australian Open - 18.01-31.01 [Re: Gaske]
crova Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 7896
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Kerogh
Originally Posted By: crova
Monaco w tym turnieju już był za burtą ale Llodra, który gra jeszcze wieksze siano sie polamal sam i przegrał mecz ratując poł świata przed wtopą . grin


Chyba problemy zdrowotne były raczej, bo bral medicale, chyba cos ze stopa, bo do stanu 6:3 6:3 3:1 i pozniej 6:7 wszystko wskazywalo na to, ze to on wygra. : )


Denko wyglądał na zdrowego grin , jak dla mnie Linia powinna byc ustawiona na 27,5 a i takbym brał under

Do góry
#3640155 - 22/01/2010 22:21 Re: ATP - Australian Open - 18.01-31.01 [Re: Amir_Khan]
Broda345 Offline
veteran

Meldunek: 04/11/2009
Postów: 1227
Rzeczywiście kurs jest duży,ale przestrzegałbym przed hurra optymizmem.Moja asekuracja spowodowana jest slabym występem owej pary w 1 rundzie z parą Becker/Mayer-ktorych raczej z deblem kojarzyć nie można.Mój wtedy pewniak dnia po kursie 1,65 wymęczyl zwycięstwo 7-6,7-6,po drodze dając sie kilka razy złamać.Jako rekomendację pary Gonzales/Ljubicic można podać pokonanie w 1 rundzie pary Cermak/Mertinak-finalistów Masters z Londynu.

Do góry
#3642366 - 23/01/2010 16:19 Re: ATP - Australian Open - 18.01-31.01 [Re: crova]
Patriot Offline
member

Meldunek: 15/01/2010
Postów: 162
Skąd: Kraina Hazardu
7# Lleyton Hewitt v Marcos Baghdatis 1 2.00 Bet365 4/10

Marcos osiąga ostatnio fenomenalne wyniki, jednak natężenie spotkań jakie posiada on w swoim kalendarzu daje o sobie znać. Już w ostatnim, długim spotkaniu z Davidem Ferrerem Cypryjczyk miał spore problemy ze zdrowiem. Może nie tyle ze zdrowiem, a z mięśniami, które powoli przestawały wytrzymywać tempa spotkania. Okrutne skurcze, jaki dopadły go w 5 secie są oznaką wyczerpania organizmu. W myśl nowych przepisów, nie można wziąć przerwy, by doprowadzić się do stanu używalności. Dzisiaj Cypryjczyka czeka kolejna, bardzo trudna przeprawa. Po drugiej stronie stanie gospodarz turnieju, który prezentuje tutaj dobrą grę. Panowie niedawno się ze sobą spotkali i wówczas obejrzeliśmy zacięty pojedynek. Dzisiaj spodziewam się podobnego scenariuszu. Im dłużej będzie ten mecz trwał, tym większe szanse na zwycięstwo będzie miał Hewitt. Myślę, że po takim kursie wato spróbować zagrać przeciwko Cypryjczykowi, który jest już zmęczony. Lleyton to wielki walczak i dzisiaj na pewno zostawi serce na korcie. Biorąc pod uwagę niepełną dyspozycję rywala, nie wierzę, by pozwolił sobie na odpadnięcie w tej rundzie.

Do góry
#3643167 - 23/01/2010 23:14 Re: ATP - Australian Open - 18.01-31.01 [Re: wuuja]
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
A. Roddick - F. Gonzalez 2 3,51 Pinnacle

Spodziewałem się wyrównanych kursów, a dostaje na Gonzaleza 3,51. Roddick od pierwszego meczu gra dla mnie słabo, nie gra choćby trochę tak jak na Wimbledonie, kiedy on grał ostatnio tak pasywnie to nie pamiętam. Na pewno nie zmusi Fernando do defensywy, a nawet wydaję mi się, że uderza na tyle lekko, żeby Gonzalez mógł do większości piłek obchodzić backhand.

Taka gra Chilijczykowi przypasuje na pewno, który 5-setówkę z Korolevem tłumaczył tym, że nie pasowało mu to, że każda piłka wracała z dużą siłą (62W, 50UE) i narzekał, że serwis nie wchodził tak jakby tego chciał. Tutaj po meczach Roddicka myślę, że czasu na dojście do piłki będzie miał sporo i rozstrzygnie mecz na swoją korzyść w 3-4 setach.


A. Murray - J. Isner 2 6,77 Pinnacle

Warto spróbować. Isner w takiej dyspozycji serwisowej, jak z Monfilsem jest w stanie sprawić niespodziankę. Szczególnie, że w ważniejszych momentach wchodził on idealnie (w TB 4tego seta, z 7 zdobytych punktów, 6 zdobył swoim pierwszym podaniem, 1 mini-break). W meczu z Monfilsem i tak w trakcie meczu oddał sporo piłek po błędach kiedy miał piłkę w połowie kortu i trafiał w siatkę albo w aut. Póki będzie trzymał podanie to będzie dobrze, szczególnie że Serra pokazał, że Murraya złamać można spokojnie. ;-)

Do góry
#3643293 - 24/01/2010 00:03 Re: ATP - Australian Open - 18.01-31.01 [Re: Gaske]
majner Offline
2fast 2furious

Meldunek: 06/11/2001
Postów: 6024
Skąd: Jaworzno
Kerogh, granie Fernando w tym meczu to ryzyko, takie samo jak i granie Roddicka. W tym meczu jedyne co jest moim zdaniem warte gry to over gemowy i liczba setów (over 3.5). Roddick może nie imponuje liczbą asów, bo takowych naliczono mu "zaledwie" 47, ale kto widział jego mecze to wie, że takich "nieczystych asów" (dotknięcie piłki przez odbierającego) było bez liku.
Fernando również bardzo dobrze serwuje, ponad 50 asów też robi wrażenie. Dlatego uważam, że w tym meczu chłopaki będą się tłuc głównie na serwisy. Tutaj defensywna gra A-Rodda przy jego serwisie praktycznie nie powinna mieć znaczenia. Poza tym nie raz już widziałem mecze Amerykanina, że w trakcie turnieju czy nawet meczu potrafił zmienić swój styl gry o 180 stopni. Nie zawsze przynosiło mu tu profity, ale fakt faktem, że jest do tego zdolny. O jego formę serwisową jestem spokojny, bo jeśli w normalnych okolicznościach Roddick jest w formie tenisowej, to jest w niej przez cały turniej. No może za wyjątkiem meczów z Federerem, w których A-Rodd zapomina jak się serwuje wink
Fernando do szlemów jak zwykle przygotowany, więc też powinien serwisować na przyzwoitym procencie. To co zgudbi na pierwszym serwisie, powinien odrobić przez FH.
Dlatego ni jak tu nie podjąłbym się typowania zwycięzcy. No ale powodzenia piwo Chociaż osobiście wolałbym, żeby wygrał A-Rood smile

Do góry
#3643618 - 24/01/2010 01:41 Re: ATP - Australian Open - 18.01-31.01 [Re: Gaske]
kuerten Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/04/2004
Postów: 2633
Skąd: Mazowsze
Originally Posted By: Kerogh


A. Murray - J. Isner 2 6,77 Pinnacle

Warto spróbować. Isner w takiej dyspozycji serwisowej, jak z Monfilsem jest w stanie sprawić niespodziankę.
Murray to nie Monfils, diametralna różnica sposobu gry, Murray zabiega mlodego jankesa swoim sposobem posylania pilek. Murray ma zdecydowanie lepszy return, a to broń szczególnie pomocna w walc z takim młotkiem jak Isner. 2 pierwsze sety po tajbrekach, nastepny/e(dwa)juz z brejkami smile

Do góry
#3644152 - 24/01/2010 04:53 Re: ATP - Australian Open - 18.01-31.01 [Re: kuerten]
wuuja Offline
old hand

Meldunek: 21/01/2010
Postów: 773
Skąd: Poznań
Davydenko - Monaco 6:0 6:3 6:4. kasa

Marej posiada zbyt duży repertuar zagrań i jest po prostu za sprytny żeby przegrać z Isnerem. wink Mimo całej mojej sympatii do Amerykanina, daję mu raczej minimalne szanse na wyeliminowanie Andyego.

A oto moja propozycja na 4. rundę:

tenis Andy Roddick vs. Fernando Gonzalez
Typ: over 38,5 games@1,84 betfair | Stake: 5/10.
Bardzo ciekawe są pary 1/8 finału tegorocznego Australian Open. Wydaje się, że nikt nie będzie miał łatwej przeprawy. No, może z wyjątkiem Djokovica... Interesująco zapowiada się spotkanie Roddicka z Gonzalezem. Andy nie gra w tym turnieju na maksimum swoich możliwości, czasem jest po prostu zbyt pasywny. Gonzalez natomiast męczył się trochę z dość nieobliczalnym Korolevem. Główna broń Chilijczyka, czyli forhand, nie zawodzi i myślę, że jest w stanie urwać Roddickowi minimum seta. Mecz będzie bardziej wyrównany niż wskazują na to kursy, a over 38,5 gemów wydaje się być dobrym rozwiązaniem. Ze stawką jednak nie ma co szaleć.

Do góry
#3644479 - 24/01/2010 07:00 Re: ATP - Australian Open - 18.01-31.01 [Re: Gaske]
włodar Offline
Hard-hitter

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 3114
Originally Posted By: Kerogh
Roddick od pierwszego meczu gra dla mnie słabo, nie gra choćby trochę tak jak na Wimbledonie, kiedy on grał ostatnio tak pasywnie to nie pamiętam.


Kerogh, tyle, że dzięki zmianie stylu gry, bo o zgrozo, Rodd często zachowuje się jak typowy pusher, stał się lepszym tenisistą. Mniej efektownym, ale lepszym. Bardzo mądrze zbilansował defensywę z ofensywą, co przynosi tak zadziwiający efekt w postaci śladowej liczby ue. W meczu przeciwko Bellucciemu zanotował ich 21, przeciw Lopezowi...13. Niesamowite. Pewnie, że lepiej wyglądał jako ofensywny baseliner, atakujący na wysokim biegu, tyle, że jego interesuje skuteczność. Nie zapominajmy o tym smile

Do góry
#3644483 - 24/01/2010 07:04 Re: ATP - Australian Open - 18.01-31.01 [Re: włodar]
spown19 Offline
member

Meldunek: 08/02/2009
Postów: 126
szukam 1 zdarzenia do kuponu moze ktos cos ciekawego podsunie ?

Podoba mi sie dzisiaj chinka z bondarenko ale chyba nie mam odwagi smile
pozdro

Do góry
Strona 5 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Sensei), 3806 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582280 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25