Strona 8 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8
Opcje tematu
#3655342 - 28/01/2010 18:05 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: Jasiu]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Już na QC po zakończeniu karnych pisałem o kartkach.
Linie wystawione i błyskawicznie wczoraj pobrane.
1) Ghana - Nigeria linia 5,5 @2.25 - bardzo odpowiada. Mecz z kontekstem politycznym - zawsze to dodatkowy smaczek - z drugiej strony nikt z szanownych kolegów tutaj wymiany ciosów (piłkarskich) nie oczekuje (i bardzo słusznie)- Nigeria uboga z przodu aż do bólu - napastnicy bez formy do tego genialny trener wystawia po jednej sztuce w tej formacji w każdym meczu.
Zapowiada się potworna walka w środku boiska,w przypadku niebezpieczeństwa nóżki będą kosić równo z trawką.
over kartki 5,5 w bet365 (tym bardziej,że nie jest sprecyzowane,że chodzi tylko o żółte!!!) po @2.25 - 9/10.
2) Algieria - Egipt.
Linia 7,5 @2.25 - sporawo...ale u w/w buka też bez rozgraniczenia kolorów...
Dużo by pisać...ale grać overa trzeba...6/10

3/10 - combo tych karteczek z Chorwatami w rękę.

Pozdrowił.

Do góry
Bonus: Unibet
#3655806 - 28/01/2010 21:17 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: onda]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
nawiązując do przewidywanej przez Was urwajnogi grin mam pytanie: czy wiadomo kto będzie sędziował dzisiejsze mecze?, byłbym wdzieczny o dane na ten temat wink

Do góry
#3655828 - 28/01/2010 21:41 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: sebkos]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
A ja dzis gram na awans Aglierii ! Graja z meczu na mecz coraz lepiej , typowa turniejowa druzyna troche 'europejska'. STANOWCZE NIE dla Egiptu w finale. Kurs oferowany na awans Algerczykow bardzo mi sie podoba i czekam jeszcze bo przed samym meczem powinny jeszcze urosnac , bo wiekszosc gra Egipt. Do 3 razy sztuka i w finale Egiptu nie bedzie , rewanz sie nie uda bo to dziwny turniej jest tongue Krociotko , irracjonalnie bo czasu nie ma , podobala mi sie ostatnio Algieria i ufam im w 100 %!!

Algieria awans ok 2.00 !!

Ghana-Nigeria

Nie wiem co te druzyny tutaj robia frown Tragedia normalnie tragedia dla ogladajacych , zapowiada sie zenujace widowisko. Nie typuje , jedyne co przychodzi do glowy correct score 0-0 kolejny raz , lekko mozna pyknac!

Mnie troszke wstrzymuje granie tych kartek bo najwieksze wariaty w druzynach beda mialy na uwadze , ze moga nie wystapic w finale po ewentualnej czerwonej lub zoltej kartce. Linia 7,5 bardzo wysoka , ale racjonalnie piszecie , animozje itd , powodzenia smile

Do góry
#3655829 - 28/01/2010 21:42 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: sebkos]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Originally Posted By: sebkos
nawiązując do przewidywanej przez Was urwajnogi grin mam pytanie: czy wiadomo kto będzie sędziował dzisiejsze mecze?, byłbym wdzieczny o dane na ten temat wink


ubogo z tym info...szukam cholera nawet po jakiś l'equipach i porządnej zapowiedzi ze składami i trójkami kalekich sędziów jeszcze nie widziałem. Jak znajdę to podam (chociaż tak szczerze tylko jeden sędzia z tego co pamietam - ćwierćfianł Zambii - na początku się cyzelował z kartkami - potem szarpał za żółte jak Bóg przykazał...)

Do góry
#3655840 - 28/01/2010 21:48 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: onda]
Don Fifone Offline
Roberto Carlos

Meldunek: 09/05/2008
Postów: 3183
Skąd: Przed kompem
A ja tam długo się nie zastanawiając stawiam na awans Nigerii bo bardzo ładnym kursie 1,95.

Do góry
#3656066 - 29/01/2010 00:10 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: Don Fifone]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
GHANA &#8211; NIGERIA

Main Referee: Daniel Benett (South Africa)
1st Assistant Referee: Molefe Enock (South Africa)
2nd Assistant Referee: Hassani Bechir (Tunisia)
4&#186; Arbitre: Djaoupe Kokou (Togo)

ALGERIA - EGYPT

Main Referee: Codjia Koffi (Benin)
1st Assistant Referee::: Gahungu Desire (Burundi)
2nd Assistant Referee::: Chichenga Kenneth (Zambia)
4th Referee: Hélder Martins de Carvalho (Angola)

mówicie i macie grin

Do góry
#3657594 - 29/01/2010 07:04 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: Bezdomny]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Półfinały już za nami zwycięstwa Ghany i Egiptu w regulaminowym czasie gry padły bez większych problemów, Algieria nie zasłużyła na tak wysoką porażkę,Faraonowie wykorzystali sytuacje by upokorzyć Algierczków, którzy dodatkowo swoją brutalną grą wykartkowali sie przed meczem o trzecie miejsce, nerwy im puściły w drugiej połowie na całego, byli bezsilni wobec dobrze grającego Egiptu
Sędzia też uznał bramkę z takiego karnego, gdzie każdy europejski arbiter nakazał by powtórzenie jedynastki, na koniec wyrzucił tego algierskiego bramkarza mógł go oszczędzić
Egipt też dokonał zniszczenia rywala tak po sąsiedzku,
Ghany nie oglądałem tylko ten skrót pomeczowy Nigeria tradycyjnie grała nieskutecznie marnując kilka dogodnych okazji.
W finale to sciskam kciuki za tą prespektywiczmą drużynę Ghany może piłkarzom z czarnej Afryki znajdą receptę na mistrza kontynentu na papierze Mumie mają chyba silniejszy sklad personalnie i bardziej ogranych zawodników.
Dla mnie faza półfinałowa i ćwiercfinały bardzo pozytywnie lepiej niż w fazie grupowej, obecnie pozostały dwa mecze i można powidzieć, że turniej zbliża się iuż ku końcowi ostatnie dwa spotkania to będe oglądał bez typowania,ze tak powiem dla sportu. pozdrowionka szkoda że u nas taka zima a tam w Angoli piękne lato zazdroszczę, taki 3 tygodniowy urlop na Czarnym Lądzie to były by super wyjazd.

Do góry
#3658318 - 30/01/2010 00:01 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: Piotruś Pan]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Piotruś Egipt to Ghana pojedzie Handicapem.

Do góry
#3658388 - 30/01/2010 00:52 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: wafe(L)nica]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Dokładnie. Wczorajszy "czarny" półfinał stał na żenującym poziomie. Egipt i Algeria do gry wg mnie. Kursy atrakcyjne.

Do góry
#3658408 - 30/01/2010 01:06 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: kfjatek]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Nareszcie ostatnie rozgrywki tego smutnego jednak turnieju i slabego ...

futbol Egipt-Ghana

Nie daje szans czarnej ekipie na wywalczenie trofeum. Nudy ( kolejnego triumfu Egiptu ) ciag dalszy. Ghana tak sie tutaj dopchala do tego finalu nie grajac nic wielkiego przez caly turniej wg mnie. Egipt najlepsza ekipa , gra od poczatku dobra pilke i w finale bez problemow pokona sredni mlody zespol Ghany. Nie widze innej opcji.

Egipt awans puchar 8/10


futbol Nigeria-Algieria

Algieria troche oslabiona wyjdzie na mecz z Nigeria stad pewnie takie kursy. Kolejny naprawde sredniej klasy zespol walczacy o pudlo ( mowa znow o czarnej druzynie ). Szkoda tych czerwonych kartek ale mimo wszystko po takim kursie warto chyba jednak lekko sprobowac , ze 3 miejsce zdobedzie Algieria. Jednak glownym typem w tym spotkaniu bedzie under 2,5. Nigeria malo kim ma straszyc z przodu a jak juz straszy to nic nie wykorzystuje a Algieria jak juz wiele razy tutaj pisane dosc uwaznie gra w defensie. Blamaz jak z Egiptem nie jest tu mozliwy a i rozstrzelac Nigerii nie powinni.

Algieria awans 3/10
under 2,5 7/10
under 1,5 1/10

Do góry
#3664260 - 01/02/2010 07:41 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: craax]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Turniej w Angoli dobiegł do końca Egipt pozostał tryumfatorem kolejnej już edycji, zarówno mecz o 3 miejsce oraz finał bardzo słabe spotkania cała czwórka zagrała solidarnie beznadziejnie liczyłem na dobry mecz w wykonaniu finalistów, szczególnie po porażce naszych Orłów w Austrii, jednak Egipt i Ghana zagrały tak asekuracyjnie, że jedynym istotnym wydarzeniem była akcja Egiptu po której Gedo strzelil gola.
Najnudniejszy finał dekady w PNA bezbarwny i nudny zamiast dobrej gry.
Podsumowująć turniej jeden ze słabszych w ostatnich kilku latach nie wiem czy ktokolwiek zapamięta jakiś mecz z tego turnieju na dłużej no może ćwiercfinał Wybrzeże Kości Słoniowej - Algieria
Większość sporkań poziom średni by nie powiedzieć, że mizerny z fazy grupowej to tylko 2 mecze dostarczyły większych emocji i stały na przyzwoitym poziomoe WKS - Ghana, Egipt- Nigeria no może jeszcze Angola - Mali na inaugurację.
Faza pucharowa w tym roku wypadła bardzo słabo z ćwiercfinałów
1 mecz dobry pozostałe spotkania należy przemilczeć, najbardziej tragiczny wymiar gry był podczas spotkania Zambia - Nigeria półfinały jeden gra do jednej bramki drugi z mnóstwem zmarnowanych sytuacji.
W kontekscie MŚ poza Ghaną żaden z uczestników nie może być pewny że przebrnie fazę grupową,jeśli zagrają podobny futbol jak w tym turnieju Nigeria, Algieria, Kamerun czy WKS zagrały poniżej swoich predyspozycji i możliwości zawiedli prawie wszyscy, poza Ghaną, jesli ktoś może zaistnieć w RPA to właśnie ten zespół.
Najlepsza ekipa kontynentu od 3 edycji wogóle nie zagra w mundialu WKS z konstelacją gwiazd światowego formatu ponownie nie odniósł większego sukcesu pomimo że miał być na niego skazany.
Nigeria nie pokazała nic pomimo 3 miejsca grała przeciętnie momentami bez składu i ładu na ten turniej wystarczyło na mundialu nie będzie tak różowo. Algieria ma ciekawy zespół , jednak grają strasznie nierówno na 3 słabe spotkania 1 jest bardzo dobre.
Kamerun z tak słabą grą w defensywie też długo w RPA nie zabawią sam Eto czy Geremi meczu nie wygrają itd.
Miejmy nadzieję, że za dwa lata może będziemy oglądali więcej ciekawych spotkań na tym turnieju, dobrze ze turniej jest w środku zimy przynajmniej można coś obejrzeć i styczeń jakoś tak szybciej przeleciał.
Do zobaczenia na Mundualu w RPA za 151 dni pozdrowionka dla wszyskich udzielających się na forum.

Do góry
#3664618 - 01/02/2010 19:16 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: craax]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Originally Posted By: craax


Egipt awans puchar 8/10


Algieria awans 3/10
under 2,5 7/10
under 1,5 1/10


No nie bylo tak zle o medale smile

Podsumowujac krociotko turniej mozna stwierdzic jednym slowem : ROZCZAROWANIE. To nie byl taki puchar Afryki do jakiego przywyklismy, cos tam sie po prostu spiepszylo w ostatnim okresie. Na szczescie wygrala najlepsza druzyna , wiadomo ze stalo sie to nudne ale przynajmniej sprawiedliwe !
Dobrze bo mamy obraz afrykanskich teamow przed MŚ i bedzie nam latwiej i odwazniej stawiac przeciwko nim smile
Miejmy nadzieje ,ze w RPA sedziowanie bedzie zupelnie inaczej wygladalo i ze w nastepnym pucharze Afryki obsada sedziowska bedzie choc w miare przyzwoita bo ilosc bledow byla katastrofalna.
Dzieki dla udzielajacych i do nastepnej imprezki piwo

Do góry
Strona 8 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (akagi, wHiTe_StAr, burbon, alfa, igea23, VVega, Sensei), 1236 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581186 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49