Strona 10 z 16 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 15 16 >
Opcje tematu
#5814774 - 27/03/2013 20:38 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: Conrad]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
ps: raiders weeb.tv to 2 dychy miesiecznie

Do góry
Bonus: Unibet
#5814787 - 27/03/2013 21:28 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: Conrad]
Túlio Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/03/2004
Postów: 2373
Ja już dawno dałem sobie spokój (jeszcze mam abo z cyfry, które właśnie wygasa) z wszelkiego typu platformami.

Przed podpisanie/przedłużeniem umowy wielkie kalkulacje co się najbardziej opłaca, gdzie najwięcej sportu, gdzie filmów będzie w ch* i jeszcze trochę, a później tuner tydzień czasu na czuwaniu, bo nie ma czasu, bo same powtórki itp.

~120zł aby obejrzeć z 3-4 spotkania piłkarskie na "żywo"?(a to urodziny, a to imieniny bądź inna komunia - nie mówiąc oczywiście o miesiącach w których ligi nie grają) do tego zazwyczaj tylko Barcelony i Reale... Już wolę to przeznaczyć na parę biletów do kina, ew. wyjście do baru na dane spotkanie.

O filmach nie wspominając, gdzie często film idzie obejrzeć przed premierą w kinie, a co dopiero w TV - mam ochotę na film to ściągam/pożyczam/wypożyczam i oglądam kiedy chcę.

Od "biedy" mam jeszcze wysłużoną obrotnicę (~200zł) gdzie zawsze coś ciekawego (ze sportu) da się złapać. Ew. można się zastanowić nad kartą "al jazeera sport" (12msc ~ 400zł) gdzie sportu tyle, że życia może zabraknąć wink

Co do weebtv itp. to może i ciekawa alternatywa tylko, że ze stabilnością różnie bywa, a przynajmniej jak byłem w DE to nie zdawało egzaminu przy zbyt popularnych wydarzeniach...

piwo

Do góry
#5815344 - 28/03/2013 09:35 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: W8inG4DeatH]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: W8inG4DeatH
Mają monopol i w niczym nie ustąpią.
Wychodzą z założenia, że ludzie ponarzekają ponarzekają a i tak potem będą płacić, bo bez tv nie potrafią żyć.
I niestety mają rację.


Monopol rzeczywiście jest. Ja bym chciał żużel (SGP/SWC), Premier League, Ekstraklasę, Ligi Mistrzów i dwa razu do roku mecze z La Liga (F1 jest za friko w otwartej). Kiedyś musiałbym mieć 2 dekodery, dziś już tylko jeden. Czyli na moje potrzeby mają zdecydowanie monopol, choć pewnie taniej mi wyjdzie mieć teraz tylko jeden dekoder niż 2 osobne w konkurencyjnych sieciach. Tak więc kto korzystał zarówno z C+ jak i N lepiej wyjdzie na tym. Natomiast kto tylko z C+ i nie za bardzo chce płacić 20zł ekstra za LM to ma dylemat.

Za kilka lat będziemy pisać jakie to tanie oferty były dzisiaj, podobnie jak w Anglii można spojrzeć jak windowane były ceny abonamentów gdy Sky zdominował sport.

Do góry
#5815429 - 28/03/2013 16:29 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: Green Arrow]
Green Arrow Offline
#1 WorldSpeedway

Meldunek: 03/06/2005
Postów: 38575
Skąd: Caja Mágica
Originally Posted By: Green Arrow
Originally Posted By: raiders

Więc bez paniki to dobry moment a uzyskanie bdb rabatów /promocji lub na rozstanie się z operatorem


Cały czas o tym piszę. Ja mam cyfrę wszystkie kanały . więc w tym momecie z tego co oferują brakuje mi tylko nsport.
Narazie sobie cierpliwie czekam tak jak było z orange sport czy pełnym pakietem kanałow tematycznych z którymi sami dzwonili, że dodają za darmo przy przedłużeniu umowy grin


- W związku z nadchodzącymi Świętami Wielkiej Nocy dajemy naszym abonentom możliwość poznania autorskich kanałów tematycznych. Od dziś przez 3 miesiące wszyscy abonenci platformy n będą mieli dostęp do kanałów MiniMini+ HD, ale kino+ HD, PLANETE+HD, kuchnia+ HD, DOMO+ HD, teleTOON+HD/HYPER+ HD. Natomiast abonenci CYFRY+ będą mieli dostęp do kanału nSport HD/SD - poinformował Julien Verley, prezes nc+.

I gitara cool
Cierpliwość popłaca grin

Do góry
#5815599 - 28/03/2013 20:19 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: Conrad]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
NC+ mięknie smile w dodatku wpłynęły pierwsze skargi do UOKiK grin

Do góry
#5815694 - 28/03/2013 22:01 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: Conrad]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
na korzyść klientów Cyfry bo dostali nsport, my z nki jakies badziewie. Niech dadza sportowe:D

A co w wypadku gdy mam umowe na czas nieokreslony za 33zł i nie zamierzam tego zmieniac przez najblizsze 2-3 lata

dobiorą mi sie do dupy? umowe mam

Do góry
#5815757 - 28/03/2013 22:46 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: Conrad]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
miekna bo dobrze wiedza, ze ludzie chocby po barach mieli latac i mecze ogladac, to nie zaplaca za cos co nie jest warte swojej ceny

Do góry
#5815776 - 28/03/2013 23:09 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: bitnap]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: bitnap
miekna bo dobrze wiedza, ze ludzie chocby po barach mieli latac i mecze ogladac, to nie zaplaca za cos co nie jest warte swojej ceny


Chyba o to ostatnie nie chodzi. W końcu ludzie przed wejściem Play na rynek też korzystali z telefonii komórkowej PRZEPŁACAJĄC (jakże hojnie) za usługi.

Czy dziś wszyscy jesteśmy w Play, pamiętając jak każda inna sieć wcześniej ruchała wszystkich bez mydła? wink

Tutaj wygląda na odwrotny efekt od spodziewanego, ludzie od fuzji w jakiejkolwiek branży oczekują lepszą jakość, bardziej konkurencyjne ceny, itd. A tu od razu abonament skoczył do góry i w tym jest ta negatywna reakcja.

Do góry
#5815845 - 28/03/2013 23:45 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: Conrad]
Túlio Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/03/2004
Postów: 2373
Conrad jeśli chodzi o telefonie komórkową to jednak migracja do Play była i w dalszym ciągu jest duża, a byłaby pewnie większa gdyby nie cennik połączeń z innych sieci...
(kiedyś czytałem, że w 2012 roku na 1 mln migracji "aż" ok. 600 tys. było właśnie do Play)

Co do głównego tematu ostatnich dni(ncplus) to jak dla mnie stracą i to sporo. Kto był większym fanem piłki to na cyfrę pieniądze wyłożył (ceny u nich nigdy do najniższych nie należały-nie licząc promocji) i oni pewnie zostaną (ok. 1,5mln?). Pytanie co zrobią klienci "n" (1 mln?), jak dla mnie większość jednak przy obecnych cenach odejdzie do konkurencji, skoro już wcześniej wybrali mniejsze opłaty i zdecydowanie mniej sportu...

Do góry
#5815862 - 28/03/2013 23:56 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: Conrad]
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Originally Posted By: Conrad
A tu od razu abonament skoczył do góry i w tym jest ta negatywna reakcja.


O tej fuzji było wiadomo od dawna, więc mogli z dużym wyprzedzeniem ustalić datę, do której każdy mógł podpisać umowę. A tu ktoś podpisał w lutym umowę na 2 lata, zapłacił z góry za dekoder i nie będzie mógł pozostać przy swoim pakiecie tylko albo mu zwiększamy cenę i dokładamy kanały, których nie chce albo wypowiedzenie. Oczywiście znajdą się i tacy, którym dodatkowe kanały za tą cenę będą odpowiadały, ale grono niezadowolonych będzie z pewnością ogromne.

Osobiście nie spodziewałem się, że będą coś kombinować z nowymi kanałami, tylko po prostu dorzucą te wszystkie nsporty i npremiumy do oferty Cyfry+ i będzie to dodatkowy pakiet do wyboru tak jak do tej pory były pakiety z HBO czy Cinemaxem. Analogicznie z n-ką, jak ktoś chce pakiet canal+ to sobie dokupuje do swojej dotychczasowej oferty. Jak już się skończą wszystkie stare abonamenty to wtedy ewentualnie można odświeżyć ofertę, zmieniając nazwy kanałów.

Generalnie cały problem polega w zbyt małej liczbie pakietów do wyboru. Przy takim bogactwie programów i różnych gustów tylko 6 pakietów to jest stanowczo za mało, tym bardziej że programy są w nich dodawane beż większego sensu. Ktoś kupuje głównie do sportu, a dopłaca kilkadziesiąt złotych za kanały filmowe czy przyrodniczo-naukowe. Sam się dałem nabrać na pakiet HBO, jak zobaczyłem w programie TV ile dobrych filmów puszczają z ubiegłego roku, ale po jakimś czasie się okazało, że tłuką to samo w kółko, dodając po 2-3 kinówki w miesiącu. Na filmowych programach Canal+ jeszcze większa posucha. Pewnym problemem na Cyfrze było to, że lubili jakieś hitowe spotkanie z Premier League czy hiszpańskie Grand Derbi dać do Canal+, czyli kanału filmowego.






Do góry
#5815865 - 28/03/2013 23:59 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: Túlio]
Túlio Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/03/2004
Postów: 2373
Zapomniałem jeszcze o sporej grupie osób, które za pełną ofertę sportu(i nie tylko) w cyfrze płacili ~70zł, na upartego za mniej mieli sam canal+, a teraz przyjdzie im płacić min. 120zł... hmm

Do góry
#5815874 - 29/03/2013 00:04 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: analityk]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Originally Posted By: analityk
na korzyść klientów Cyfry bo dostali nsport, my z nki jakies badziewie. Niech dadza sportowe:D

A co w wypadku gdy mam umowe na czas nieokreslony za 33zł i nie zamierzam tego zmieniac przez najblizsze 2-3 lata

dobiorą mi sie do dupy? umowe mam

Od 1 maja wszyscy przechodzą na NC+ nie zależnie od umowy .
A jak Ci nie pasują warunki NC+ to możesz rozwiązać umowę .

Jak się do 1 maja nie zdeklarujesz to cię przenoszą automatycznie do NC+ do pakietu jaki Ci dobiorą na okres 18 miesięcy

Do góry
#5815879 - 29/03/2013 00:08 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: Goget]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: Goget
A tu ktoś podpisał w lutym umowę na 2 lata, zapłacił z góry za dekoder i nie będzie mógł pozostać przy swoim pakiecie

...Jak już się skończą wszystkie stare abonamenty to wtedy ewentualnie można odświeżyć ofertę, zmieniając nazwy kanałów.


W Singapurze było jeszcze ciekawiej... bo bez wielkiego wyprzedzenia jedna sieć straciła prawa do transmisji meczów Premier League na rzecz drugiej. To tak jakby NC+ podpisywało 2-letnie umowy na kanały a zaraz by się okazało, że liga angielska wyparowała im z oferty i od nowego sezonu będzie transmitowana w Polsat Sport. smile

Originally Posted By: Goget
Sam się dałem nabrać na pakiet HBO, jak zobaczyłem w programie TV ile dobrych filmów puszczają z ubiegłego roku, ale po jakimś czasie się okazało, że tłuką to samo w kółko, dodając po 2-3 kinówki w miesiącu.


Ja także i pewnie wielu, wielu innych. toast Dziś jest inny problem, że przedłużając umowę na siłę wciskają ludziom wszelkie pakiety bo niby tak wyjdzie taniej. Tak więc jak się raz weźmie to można później zostać "zakładnikiem" takich kanałów tylko w tamach utrzymania promocyjnych cen za całość. crazy

Do góry
#5815901 - 29/03/2013 00:28 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: Conrad]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: Goget
A tu ktoś podpisał w lutym umowę na 2 lata, zapłacił z góry za dekoder i nie będzie mógł pozostać przy swoim pakiecie

...Jak już się skończą wszystkie stare abonamenty to wtedy ewentualnie można odświeżyć ofertę, zmieniając nazwy kanałów.


W Singapurze było jeszcze ciekawiej... bo bez wielkiego wyprzedzenia jedna sieć straciła prawa do transmisji meczów Premier League na rzecz drugiej. To tak jakby NC+ podpisywało 2-letnie umowy na kanały a zaraz by się okazało, że liga angielska wyparowała im z oferty i od nowego sezonu będzie transmitowana w Polsat Sport. smile

To przecież z NC+ jest podobnie ... w ofercie ma grupę 17 kanałów na które nie ma gwarancji ze za "dzien dwa " dalej bedą dostępne w ofercie .
Najlepsze jest to ze umowa jest tak sformułowana ze nawet jak zabiorą te programy to z tego powodu umowy nie rozwiążesz .\Sporo o tym jest napisane na forum nki

Do góry
#5815914 - 29/03/2013 00:39 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: raiders_]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
Originally Posted By: raiders_
Originally Posted By: analityk
na korzyść klientów Cyfry bo dostali nsport, my z nki jakies badziewie. Niech dadza sportowe:D

A co w wypadku gdy mam umowe na czas nieokreslony za 33zł i nie zamierzam tego zmieniac przez najblizsze 2-3 lata

dobiorą mi sie do dupy? umowe mam

Od 1 maja wszyscy przechodzą na NC+ nie zależnie od umowy .
A jak Ci nie pasują warunki NC+ to możesz rozwiązać umowę .

Jak się do 1 maja nie zdeklarujesz to cię przenoszą automatycznie do NC+ do pakietu jaki Ci dobiorą na okres 18 miesięcy


poważnie mówisz?

na jakiej podstawie?

a jak wypowiem to co kase za dekoder mi oddadza, mam na własność.

Ja nie zamierzam płacic za tv wiecej niz 40zl miesiecznie

Do góry
#5815927 - 29/03/2013 00:54 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: Conrad]
Green Arrow Offline
#1 WorldSpeedway

Meldunek: 03/06/2005
Postów: 38575
Skąd: Caja Mágica
Uaktualniłem listę, jest nsport i już z niecierpliwościa czekam na start Ekstraligi żużlowej

Do góry
#5816004 - 29/03/2013 01:44 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: Green Arrow]
gruda Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/10/2002
Postów: 2455
Skąd: Gran Canaria
da sie jakos recznie wyszukac i dodac nsport do starej listy?
nie chce robic aktualki, bo wiara pisze ze nowa lista to straszny pieprznik. dekoder mam swoj, arive.

Do góry
#5816009 - 29/03/2013 01:49 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: analityk]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Originally Posted By: analityk
Originally Posted By: raiders_
Originally Posted By: analityk
na korzyść klientów Cyfry bo dostali nsport, my z nki jakies badziewie. Niech dadza sportowe:D

A co w wypadku gdy mam umowe na czas nieokreslony za 33zł i nie zamierzam tego zmieniac przez najblizsze 2-3 lata

dobiorą mi sie do dupy? umowe mam

Od 1 maja wszyscy przechodzą na NC+ nie zależnie od umowy .
A jak Ci nie pasują warunki NC+ to możesz rozwiązać umowę .

Jak się do 1 maja nie zdeklarujesz to cię przenoszą automatycznie do NC+ do pakietu jaki Ci dobiorą na okres 18 miesięcy


poważnie mówisz?

na jakiej podstawie?

a jak wypowiem to co kase za dekoder mi oddadza, mam na własność.

Ja nie zamierzam płacic za tv wiecej niz 40zl miesiecznie


Tak mówię poważnie od 1 maja wszyscy przechodzą na NC+ jak Ci nie pasuje oferta /warunki to możesz napisać wypowiedzenie jak się nie określisz To przeniosą cię z automatu na swoich zasadach dostaniesz np pakiet za 119zl na 18miesięcy i bedziesz bulił . Więc radzę sprawy nie olewać .
Informacja z oficjalnej infolinii

Jesli masz na własność to zapewne oddadzą kasę

Co się dowiedziałem na infolinii to każdy dostanie zawiadomienie o tym fakcie listownie ,ale z tego ludzie piszą Ci co dostali owe info listownie .... jest to zwykły list nie priorytet .Także nie ma pewności ze dojdzie do ciebie i tu sprawa się komplikuje .

Według polskiego prawa taki list może zostać jako zwykły nie ma wymogu aby był to prorytet .
Nie udowodnisz NC+ ze takiego listu nie dostałeś , ale już przed sądem to nadawca (NC+) musi udowodnić ze taki list/zawiadomienie wysłał do ciebie i został on dostarczony . Co jest rzeczą nie możliwą aby ten fakt udowodnił ,gdyż listy zwykłe nie są rejestrowane i nie mają potwierdzenia nadania .

Do góry
#5816023 - 29/03/2013 02:00 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: gruda]
Green Arrow Offline
#1 WorldSpeedway

Meldunek: 03/06/2005
Postów: 38575
Skąd: Caja Mágica
Originally Posted By: gruda
da sie jakos recznie wyszukac i dodac nsport do starej listy?
nie chce robic aktualki, bo wiara pisze ze nowa lista to straszny pieprznik. dekoder mam swoj, arive.


Oczywiście że się da
Też mam arivę. Ja wpisałem namiary z gazetki sat kuriera i kazałem mu wyszukać kanał. Znalazł nsport i dodałem kanał na koniec listy

Do góry
#5816053 - 29/03/2013 02:27 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: Green Arrow]
gruda Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/10/2002
Postów: 2455
Skąd: Gran Canaria
dobra juz mam. trzeba przeszukac transponder 11449.

Do góry
Strona 10 z 16 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 15 16 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, 11kera11, Szuman, bukma, igea23, Ojro, rafal08, ElNinho[mmdea], pavlik), 3476 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582042 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49