Strona 11 z 16 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 15 16 >
Opcje tematu
#5816147 - 29/03/2013 03:22 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: Conrad]
Gustawo Lima Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2012
Postów: 6097
Skąd: Frei Stadt Danzig
Ci co mają C+, widze,że na kanale 40 jest nka więc jest ok, teraz kwestia, czy trzeba bedzie za to bulić, bo ogólnie tam sam syf był, ale teraz maja żużel i zrobiła się inna bajka....

Do góry
Bonus: Unibet
#5816187 - 29/03/2013 04:35 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: Conrad]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Ponawiam pytanie co do multipakietu od cyfry, moze ktos sie orientuje czy sie mozna za chwile spodziewac rozwiazania umowy ;-)
Dorzucam do tego pytanie o telewizje na karte,korzystalem z tego tylko na dzialce i tylko raz doladowalem konto a teraz to byłaby jakas alternatywa. tvnakarte +multipakiet i jest angielska i LM za 49pln miesiecznie ;-)

Do góry
#5816314 - 29/03/2013 07:52 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: bolo_lacznik]
Túlio Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/03/2004
Postów: 2373
@bolo_lacznik w tym problem, że właśnie wszelkich "multipakietów" już nie ma w ofercie... i teraz aby obejrzeć ligę angielską z polskim komentarzem min. 120zł trzeba zapłacić (jeśli o platformy cyfrowe chodzi) smirk

Do góry
#5816376 - 29/03/2013 10:20 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: Túlio]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: Túlio
@bolo_lacznik w tym problem, że właśnie wszelkich "multipakietów" już nie ma w ofercie... i teraz aby obejrzeć ligę angielską z polskim komentarzem min. 120zł trzeba zapłacić (jeśli o platformy cyfrowe chodzi) smirk


Kiedyś były lepsze czasy, analogowa telewizja satelitarna, jak ktoś wiedział gdzie szukać to można było złapać sam feed (niekodowany oczywiście) z transmisją meczu z Anglii. I największym bonusem było to, że transmisja była z dźwiękiem... ale bez komentarza. smile

Do góry
#5816383 - 29/03/2013 12:34 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: Conrad]
gerwazy Offline
old hand

Meldunek: 03/02/2013
Postów: 1077
Abonenci nie spodziewali się aż takich podwyżek .
dystrybutorzy nc+ zbierają gratulacje od sieci dystrybucji Cyfrowego Polsatu za kolejki w punktach APS konkurencyjnej platformy.

http://blogi.satkurier.pl/84204-jak-powinna-wygladac-oferta-nc.html

Do góry
#5816386 - 29/03/2013 12:40 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: Conrad]
hunters Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 4665
Skąd: SJZ
Wszystko fajnie, tylko od strony sportowej do Polsatu nie ma po co iść i robi się problem....

Do góry
#5816388 - 29/03/2013 12:46 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: hunters]
gerwazy Offline
old hand

Meldunek: 03/02/2013
Postów: 1077
Originally Posted By: hunters
Wszystko fajnie, tylko od strony sportowej do Polsatu nie ma po co iść i robi się problem....


problem to nas akurat dotyczy ,racja,ale większosc abonentow to ma te kanały sportowe w głebokim powazaniu

Do góry
#5816403 - 29/03/2013 14:09 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: Conrad]
Túlio Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/03/2004
Postów: 2373
Originally Posted By: Conrad
Kiedyś były lepsze czasy, analogowa telewizja satelitarna, jak ktoś wiedział gdzie szukać to można było złapać sam feed (niekodowany oczywiście) z transmisją meczu z Anglii. I największym bonusem było to, że transmisja była z dźwiękiem... ale bez komentarza. smile


To cały czas działa cool

Obrotnica w ruch(albo ręce smile ) + ta stronka i można się bawić. Fakt, że niekodowanych feed'ów coraz mniej ale mimo wszystko coś da się obejrzeć.

Do góry
#5816556 - 29/03/2013 20:36 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: gerwazy]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Originally Posted By: gerwazy
Originally Posted By: hunters
Wszystko fajnie, tylko od strony sportowej do Polsatu nie ma po co iść i robi się problem....


problem to nas akurat dotyczy ,racja,ale większosc abonentow to ma te kanały sportowe w głebokim powazaniu

Naprawdę robicie widły z igły ... już pisałem o tym i napisze jeszcze raz .

Chcesz sportu w opór ... ipla sport, weeb.tv ,eurosportplayer i wybierasz sobie jakie tylko spotkanie chcesz .
A ze w jakości średniej to inna sprawa .
Chcecie mieć w HD to wyskakiwać z kasy 120zl miesięcznie i oglądacie agielską PL i inne hity . Tylko czy warto ? każdy odpowie sobie sam .


Co do NC+ sytuacja analogiczna jak z Wizją TV smile wizja też miała dobre oferty programowe za rozsądne pieniądze ... to C+ ich wykupił i rozwiązał problem z najwiekszą konkurencją .N ka szła tą samą droga i skonczyła tak samo .

Ja osobiście zrezygnowałem z NC+ wypowiedzenie już wysłane ... podpisuje na rok umowe z CP i bedę obserwował co się dzieje z NC+ ,albo polecą na pysk ,albo obniżą ceny i dadzą normalne pakiety .
Bo obecny dobór kanałów do pakietów jest lekko idiotyczny .

Dzisiaj byłem w APS Nki w środku już było 6 osób wszyscy z dekoderami pod pachą myślałem ze uszkodzone do wymiany .... a tu wszyscy do rezygnacji laugh oddawali już sprzęt .

Jak rozmawiałem z babką to mówiła ze masa ludzi rezygnuje i pyta o rezygnacje . Do tego stopnia ze centrala NC+ zabroniła przyjmowania wypowiedzen w APS tylko nakazała kierować klientów na aders krakowski (wysyłka listem).

Nie wiem czy się śmiać czy płakać ....ale żenada na maxa . Takie jaja to tylko w Polsce

Do góry
#5816579 - 29/03/2013 21:01 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: raiders_]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
Originally Posted By: raiders_
Naprawdę robicie widły z igły ... już pisałem o tym i napisze jeszcze raz .

Chcesz sportu w opór ... ipla sport, weeb.tv ,eurosportplayer i wybierasz sobie jakie tylko spotkanie chcesz .
A ze w jakości średniej to inna sprawa .
Chcecie mieć w HD to wyskakiwać z kasy 120zl miesięcznie i oglądacie agielską PL i inne hity . Tylko czy warto ? każdy odpowie sobie sam .
Wynegocjowałem pakiet taki jaki mi odpowiadał, w tym sportowe kanały w HD za 70zł, a teraz mi każą płacić nagle 120zł, to jest robienie wideł z igły skoro mi to nie pasuje? laugh

Nie jestem znawcą, ale sport ze źródeł które podałeś nie będzie raczej nawet w średniej jakości w porównaniu do tego co oferuje nc.

To tak jakby ktoś narzekał że rosną ceny paliwa a Ty byś pisał że robimy widły z igły bo możemy przecież kupić rower smile

Do góry
#5816588 - 29/03/2013 21:12 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: Conrad]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
No to Jak Ci pasuje płacenie 120 zl tak właściwie za nic lub za sam sport to Twoja sprawa . Mi to nie pasuje i nie dam się dymać jakiemuś francuzowi .
Sam mam umowę na 54zl/miesiąc i aby mieć to samo co teraz w NC+ musiał bym płacić min 119zl .
Na infolinii gość mi dał rewelacyjną propozycję pakiet silver za promocyjne 69zl i tylko 18miesięcy umowa .
Sorry ale to oferty dla idiotów bo nikt przy zdrowych zmysłach nie zgodzi się na takie warunki

Do góry
#5816606 - 29/03/2013 21:35 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: Conrad]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Ja sobie poczekam na prepaida. Nie lubię umów z operatorami i wolę zapłacić ciut więcej aby nie wiązać się z nimi kontraktami.

W Anglii gdy chciałem wypowiedzieć umowę na telefon komórkowy to wystarczyło przedzwonić do BOKu i już abonament był skasowany. Gdy chciałem przestać płacić za telewizję Sky to tak samo, telefon i umowa rozwiązana.

A u nas? Jakieś pisanie wypowiedzenia, wysyłanie go listem poleconym, czekanie na odpowiedź...

Do góry
#5816609 - 29/03/2013 21:41 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: raiders_]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
Originally Posted By: raiders_
Originally Posted By: analityk
Originally Posted By: raiders_
Originally Posted By: analityk
na korzyść klientów Cyfry bo dostali nsport, my z nki jakies badziewie. Niech dadza sportowe:D

A co w wypadku gdy mam umowe na czas nieokreslony za 33zł i nie zamierzam tego zmieniac przez najblizsze 2-3 lata

dobiorą mi sie do dupy? umowe mam

Od 1 maja wszyscy przechodzą na NC+ nie zależnie od umowy .
A jak Ci nie pasują warunki NC+ to możesz rozwiązać umowę .

Jak się do 1 maja nie zdeklarujesz to cię przenoszą automatycznie do NC+ do pakietu jaki Ci dobiorą na okres 18 miesięcy


poważnie mówisz?

na jakiej podstawie?

a jak wypowiem to co kase za dekoder mi oddadza, mam na własność.

Ja nie zamierzam płacic za tv wiecej niz 40zl miesiecznie


Tak mówię poważnie od 1 maja wszyscy przechodzą na NC+ jak Ci nie pasuje oferta /warunki to możesz napisać wypowiedzenie jak się nie określisz To przeniosą cię z automatu na swoich zasadach dostaniesz np pakiet za 119zl na 18miesięcy i bedziesz bulił . Więc radzę sprawy nie olewać .
Informacja z oficjalnej infolinii

Jesli masz na własność to zapewne oddadzą kasę

Co się dowiedziałem na infolinii to każdy dostanie zawiadomienie o tym fakcie listownie ,ale z tego ludzie piszą Ci co dostali owe info listownie .... jest to zwykły list nie priorytet .Także nie ma pewności ze dojdzie do ciebie i tu sprawa się komplikuje .

Według polskiego prawa taki list może zostać jako zwykły nie ma wymogu aby był to prorytet .
Nie udowodnisz NC+ ze takiego listu nie dostałeś , ale już przed sądem to nadawca (NC+) musi udowodnić ze taki list/zawiadomienie wysłał do ciebie i został on dostarczony . Co jest rzeczą nie możliwą aby ten fakt udowodnił ,gdyż listy zwykłe nie są rejestrowane i nie mają potwierdzenia nadania .


to jest porąbane

jaki jest najnizszy pakiet ale zeby byl nsport? za ile dla stalych klientów

Do góry
#5816616 - 29/03/2013 21:47 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: Conrad]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
ide do polsat cyfrowy nie bede karmil idiotów

Do góry
#5816624 - 29/03/2013 22:17 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: raiders_]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: raiders_
Co do NC+ sytuacja analogiczna jak z Wizją TV smile wizja też miała dobre oferty programowe za rozsądne pieniądze ... to C+ ich wykupił i rozwiązał problem z najwiekszą konkurencją .N ka szła tą samą droga i skonczyła tak samo .


Wizja była też fajniejsza technologicznie, lepsze dekodery, system, itd. Zniknięcie Wizji to był krok do tyłu.

Originally Posted By: raiders_
Ja osobiście zrezygnowałem z NC+ wypowiedzenie już wysłane ... podpisuje na rok umowe z CP i bedę obserwował co się dzieje z NC+ ,albo polecą na pysk ,albo obniżą ceny i dadzą normalne pakiety .
Bo obecny dobór kanałów do pakietów jest lekko idiotyczny .


No nie wiem czy to coś da. Zrezygnowałeś ze sportu na rzecz konkurencji choć takiej tak naprawdę nie ma. Stąd jest tam dużo taniej bo sport, poza małymi wyjątkami, leży teraz w rękach NC+.

NC+ popełnili błąd bo za wcześnie podnieśli ceny. Takiego czegoś się nie robi na starcie kiedy jeszcze jest zamęt spowodowany fuzją. Wczuli się w rolę monopolisty zbyt wcześnie. wink

Trzeba natomiast przyznać, że przejście C+ na system N jest jednak skokiem technologicznym i tutaj podjęli najlepszą decyzją z możliwych. Ja bym osobiście dopłacił 20zł do istniejącego abonamentu aby jakimś magicznym ruchem C+ znalazł się na dekoderze i systemie N, w którym dużo lepiej sprawdza się program tv, ustawia nagrywanie czy nawet zmienia ścieżkę dźwiękowa nawet dla nagranych już pozycji. To zawsze był mój największy problem z C+... "czemu nie możecie przejść na taką platformę jaką ma N?"

Nic nie zastąpi angielskigo Sky i ich systemu, ale u nas to N było zdecydowanie najbliżej jeśli chodzi o jakość użytkowania dekodera/systemu a C+ lata świetlne do tyłu...

Do góry
#5816637 - 29/03/2013 22:42 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: analityk]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Originally Posted By: analityk
ide do polsat cyfrowy nie bede karmil idiotów

nsport jest w pakiecie UNIVERSE+ więc do wyciągnięcia po negocjacjach za jakieś 50zł

Do góry
#5816649 - 29/03/2013 23:10 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: Conrad]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City

Do góry
#5816669 - 29/03/2013 23:31 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: podstawek]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Originally Posted By: podstawek
Originally Posted By: analityk
ide do polsat cyfrowy nie bede karmil idiotów

nsport jest w pakiecie UNIVERSE+ więc do wyciągnięcia po negocjacjach za jakieś 50zł

wynegocjowałeś za te 50zl ? czy tylko tak gdybasz ?.... myslę że gdybasz .
Miałem już dwie rozmowy z NC+ .... negocjacje ,elastyczna oferta to fikcja .
Nie ma opcji abyś dostał tanszy lub równomierny cenowo pakiet niż masz teraz .
np Ja mam obecnie WPT za 54zł ... NC+ proponuje mi min Silver za 69zl ! o Universe + nie ma mowy w moim przypadku i tak wygląda z nimi rozmowa i negocjacje ..
Poczytaj forum Nki co ludzie tam piszą .... komedia i dramat w jednym .

Do góry
#5816727 - 30/03/2013 00:29 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: raiders_]
pacyfista Online   content
Sherlock Holmes

Meldunek: 17/08/2005
Postów: 82014
Skąd: jawor/bremen
jak przechodzic do nc+ to tylko na pakiet platinum

mysle ze za jakis czas bedzie mozna ten pakiet dostac za okolo 80 pln

Do góry
#5816730 - 30/03/2013 00:38 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: pacyfista]
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Originally Posted By: pacyfista
jak przechodzic do nc+ to tylko na pakiet platinum

mysle ze za jakis czas bedzie mozna ten pakiet dostac za okolo 80 pln



Marzenia, tyle to się płaciło bez LM, LE i włoskiej, nie było też Polsat Sport News i ESPN America. Chociaż widzę, że w żadnym pakiecie nc+ nie ma teraz Sportklubu.

Ale te 100 zł myślę, że taka granica rozsądku dla fanów sportu, nawet jakby się to miało wiązać z uszczupleniem oferty filmowej.

Do góry
Strona 11 z 16 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 15 16 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Lukasz111, Sensei, igea23, pacyfista, Akhu, kemp, burbon, latajaca_holenderka, ANZELMO), 3178 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581600 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49