Strona 11 z 11 < 1 2 ... 9 10 11
Opcje tematu
#3693087 - 13/02/2010 18:01 Re: wypowiedź MF na komisji śledczej [Re: Conrad]
maciey Offline
old hand

Meldunek: 05/01/2004
Postów: 713
Originally Posted By: Conrad
Każdy kto patrzy wstecz marnuje nasz czas na bezsensowne zagrywki populistyczne...

Tak właśnie brzmi śpiewka komuchów i ubeków po okrągłym stole... Dzięki temu mieliśmy prezydenta Jaruzelskiego, prezydenta Kwaśniewskiego (wypuszczającego z więzienia morderców, ale za to zasłużonych dla ubecji - Vogel, czy inny Sobotka), prezydenta tw lolka, premiera Millera. To ich ochraniał Tusk licząc głosy... Dzisiaj ciągle ludzie, mogący zeznać coś na starych towarzyszy popełniają masowo "samobójstwa" w więzieniach).

O ustawie szkoda pisać, kolejne ograniczenie wolności ludzi. Dopóki ludzie nie zaczną głosować na partie liberalne będzie takich numerów coraz więcej, przecież w kolejce ciągle czeka cenzura internetu, odłożona tylko w czasie przez duże protesty. O codziennie niemal wprowadzanych nowych zakazach (nowe prawo o ruchu drogowym chociażby) w mediach jakoś cicho, podobnie jak i ciągle nowych podatkach, w końcu płemieła krytykować nie wolno.

Współczesne niewolnictwo, nawet bez koniecznosci stania z batem nad ludźmi - zabronić jak najwięcej, zabrać jak najwięcej, uzależnić ekonomicznie jakąś pracą za 1500 zł.

Do góry
Bonus: Unibet
#3693594 - 13/02/2010 22:34 Re: wypowiedź MF na komisji śledczej [Re: maciey]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Originally Posted By: maciey

O ustawie szkoda pisać, kolejne ograniczenie wolności ludzi. Dopóki ludzie nie zaczną głosować na partie liberalne będzie takich numerów coraz więcej...


Znajdz mi jakas liberalna, fajna partie, w ktorej jest pelno myslacych, mlodych, nieskazonych komuna ludzi. To moze i ja pojde zaglosowac...Jak Twoim zdaniem taki jest UPR, to nawet nie masz co brudzic sobie klawiatury...

Do góry
#3693673 - 13/02/2010 22:55 Re: wypowiedź MF na komisji śledczej [Re: polskignom]
maciey Offline
old hand

Meldunek: 05/01/2004
Postów: 713
http://pl.wikipedia.org/wiki/Partie_polityczne_Polski

Wybierz coś sobie pamiętając o tym, że najgorsza partia liberalna (prawdziwie, nie jak PO tylko w gębie) jest 1000 razy lepsza od najlepszej socjalistycznej.

Do góry
#3694005 - 14/02/2010 00:52 Re: wypowiedź MF na komisji śledczej [Re: maciey]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Bet-at-home w Kielcach obecny.

Do góry
#3695190 - 14/02/2010 07:20 Re: wypowiedź MF na komisji śledczej [Re: nawoj]
zmarcin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2003
Postów: 6743
Skąd: Canary Wharf, London
Originally Posted By: nawoj
Bah w Kielcach obecny.



Na parkiecie i na bannerach za bramkami grin

Do góry
#3695529 - 14/02/2010 11:56 Re: wypowiedź MF na komisji śledczej [Re: maciey]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: maciey
prezydenta Kwaśniewskiego


Co by nie powiedzieć, to dobrze spełnił swoją rolę (poza wybrykami typu trochę za dużo się wychlało...). Za jego czasów weszliśmy do NATO, do UE. A jełopy typu Nirtz do dziś popierają debili, którzy wtedy robili wszystko by Polska nie weszła do NATO, UE... a niby są "patriotami". Chyba innego kraju... grin

Originally Posted By: maciey
Dzisiaj ciągle ludzie, mogący zeznać coś na starych towarzyszy popełniają masowo "samobójstwa" w więzieniach).


Poczekaj, zawołam Muldera i Scully. toast

Originally Posted By: maciey
wprowadzanych nowych zakazach (nowe prawo o ruchu drogowym chociażby)


A masz pojęcie jak jest w innych krajach? smile Mieszkałem w kraju, gdzie przekroczenie prędkości o 30 mil oznaczało że "idziesz bezpośrednio do więzienia, nie przechodzisz przez Start, nie pobierasz $200". W innym za przekroczenie limitu o 40 km/h na miejscu zabiera się prawko, dostaje się mandat w wysokości 4.000zł w przeliczeniu, i min. 6-miesięczną przerwę.

U nas jest ostro, tak? laugh

Do góry
#3695697 - 14/02/2010 19:17 Re: wypowiedź MF na komisji śledczej [Re: Conrad]
maciey Offline
old hand

Meldunek: 05/01/2004
Postów: 713
Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: maciey
prezydenta Kwaśniewskiego
Co by nie powiedzieć, to dobrze spełnił swoją rolę (poza wybrykami typu trochę za dużo się wychlało...). Za jego czasów weszliśmy do NATO, do UE.

Owszem, tylko jestem dziwnie przekonany, że tej roli nie rozumiesz. Spróbuj prześledzić na przykład sprawę Vogla, może coś zacznie ci świtać.


Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: maciey
Dzisiaj ciągle ludzie, mogący zeznać coś na starych towarzyszy popełniają masowo "samobójstwa" w więzieniach).


Poczekaj, zawołam Muldera i Scully. toast

A po co? Spytaj pana Olewnika czym się kończy robienie interesów z wiadomą ekipą i sprawdź, gdzie są wszyscy świadkowie tej sprawy.

Co do wolności - polecam ci wypowiedź niejakiego Thomasa Jeffersona: "Ci którzy rezygnują z Wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich."

Poza ciągłym śmianiem się masz jakieś argumenty? Pewnie w postaci bana tylko, bo tym skończyła się nasza ostatnia rozmowa, gdy nie wiedziałeś już co napisać.

Do góry
#3695753 - 14/02/2010 19:53 Re: wypowiedź MF na komisji śledczej [Re: maciey]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Widzę, że kochasz teorie spiskowe. smile

Kwaśniewski był daleki od ideału, potrafił się schlać i na wygłupiać, ale weszliśmy do NATO, weszliśmy do UE. A zaraz zjawi się Nirtz i powie, że to sługa... Moskwy. I co gorsze podobnie myślący wariaci w to uwierzą. smile Nie był złym prezydentem, szczególnie jeśli go porównasz do pozostałych dwóch.

Olewnik jest idiotą i na tym zakończmy jego temat. Synek zadawał się z bandziorami, chodził z gnatem nawet i udawał bandziora, kompletny idiota. Ponoć rodzinka nawet załatwiała im pozwolenia na broń. Nikt nie jest tu bardziej winien niż jego ojciec. Dobrali sobie towarzystwo...

O Twoim banie nie pamiętam, na pewno to byłem ja? Jeśli tak to przepraszam.

Do góry
#3695891 - 14/02/2010 21:01 Re: wypowiedź MF na komisji śledczej [Re: maciey]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Originally Posted By: maciey

A po co? Spytaj pana Olewnika czym się kończy robienie interesów z wiadomą ekipą i sprawdź, gdzie są wszyscy świadkowie tej sprawy.


To jest akurat sprawa, o ktorej zaden z nas ma niewielka wiedze. Ale zawsze fajnie jest znalezc sobie wytlumaczenie sprawy, o ktorej sie wie nic albo niewiele na podstawie wlasnego swiatopogladu.

Do góry
#3695894 - 14/02/2010 21:03 Re: wypowiedź MF na komisji śledczej [Re: polskignom]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
kazdy z nas*.
nie wie nic albo...

Ale post laugh

Do góry
#3697690 - 15/02/2010 06:30 Re: wypowiedź MF na komisji śledczej [Re: Conrad]
maciey Offline
old hand

Meldunek: 05/01/2004
Postów: 713
Originally Posted By: Conrad
Widzę, że kochasz teorie spiskowe. smile

Vogel to nie teoria spiskowa, to powszechnie znana historia.
Natomiast co do Olewników - jedni 3 "samobójstwa" w więzieniach kolejnych świadków sprawy i kradzież akt z radiowozu przez "przypadkowego przechodnia" nazwą zbiegiem okoliczności, drudzy nie i zostaną nazwani miłośnikami teorii spiskowych.
Nie wiem którzy są bardziej naiwny w myśleniu.

Do góry
#3699877 - 16/02/2010 06:57 Re: wypowiedź MF na komisji śledczej [Re: maciey]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Za Sports.pl

W piątek do klubu wpłynęło pismo od BetClic z propozycją rozwiązań, które pozwolą kontynuować współpracę, nie łamiąc ustawy hazardowej. Lech na razie analizuje dokument, ale istnieje niebezpieczeństwo, że koszulki piłkarzy wiosną będą bez logo sponsora. Tutaj jest jeszcze jeden ważny fakt - BetClic miał wypłacić piłkarzom premie za osiągnięcie celu, czyli mistrzostwo, awans do pucharów etc. Teraz to spadnie na klub.

To powoduje, że Kolejorz znów finansowo w najbliższym półroczu sporo straci. Z tego też powodu Lech nie zaryzykował ściągnięcia napastnika, choć liczył na to trener Jacek Zieliński.

Do góry
#3700311 - 16/02/2010 17:00 Re: wypowiedź MF na komisji śledczej [Re: DJ SOSNA]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Conrad, wiem, że jesteś zaślepiony, ale przez chwilę zastanów się co by było, gdybyśmy nie byli w UE. Mnie od jakiegoś czasu ta kwestia bardzo interesuje, bo widzę, co robią urzędnicy UE.

Jeśli masz chwilę to się zastanów. I zapytaj obcokrajowców (skoro się wśród nich obracasz) dlaczego Brytyjczycy nie chcą być w UE a Norwegowie nigdy się nie przyłączyli...

Do góry
#3700352 - 16/02/2010 17:47 Re: wypowiedź MF na komisji śledczej [Re: micha$]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Originally Posted By: micha$
Conrad, wiem, że jesteś zaślepiony, ale przez chwilę zastanów się co by było, gdybyśmy nie byli w UE. Mnie od jakiegoś czasu ta kwestia bardzo interesuje, bo widzę, co robią urzędnicy UE.

Jeśli masz chwilę to się zastanów. I zapytaj obcokrajowców (skoro się wśród nich obracasz) dlaczego Brytyjczycy nie chcą być w UE a Norwegowie nigdy się nie przyłączyli...


w kwestii e-hazardu już od 4 lat byśmy mieli ban całkowity grin

Do góry
#3700530 - 16/02/2010 20:09 Re: wypowiedź MF na komisji śledczej [Re: micha$]
Art300 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/07/2007
Postów: 1665
Originally Posted By: micha$
Conrad, wiem, że jesteś zaślepiony, ale przez chwilę zastanów się co by było, gdybyśmy nie byli w UE. Mnie od jakiegoś czasu ta kwestia bardzo interesuje, bo widzę, co robią urzędnicy UE.

Jeśli masz chwilę to się zastanów. I zapytaj obcokrajowców (skoro się wśród nich obracasz) dlaczego Brytyjczycy nie chcą być w UE a Norwegowie nigdy się nie przyłączyli...


Jak do tej pory jesteśmy na plusie w kasa od/do UE.
Ale nic nie trwa wiecznie.

Jak zauważyła jedna z gazet, dlaczego Niemcy mają dokładać Grecji, skoro niemiecki obywatel staje się emerytem w wieku 67 lat, a grecki w wieku 61 lat.
Takich dysproporcji w UE jest niemało. I będą wojenki.
Efekt może być różny.

Do góry
#3700704 - 16/02/2010 21:18 Re: wypowiedź MF na komisji śledczej [Re: Art300]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
http://www.tvn24.pl/-1,1643443,0,1,antyhazardowa-bije-w-sport,wiadomosc.html

"Maksymalna kara, jaka wisi nad kieleckim klubem za złamanie krajowego prawa to 12,6 miliona złotych. Tymczasem roczny
budżet klubu to 10 milionów złotych."

wreszcie zakumałem jak Boni z Kaplicą policzyli ten zysk z ustawy około 260 mln zeta ...........z kar laugh laugh
a pewnie na EHf,IHF czy KE nałoża tyle samo ale w euro laugh

Do góry
#3700742 - 16/02/2010 21:32 Re: wypowiedź MF na komisji śledczej [Re: AGASSI]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Może to dość kontrowersyjne co teraz napiszę, ale chciałbym aby SC "przywaliła" milionowe kary za reklamy na PŚ Zakopane, ViVe Kielce itd. Może wtedy, Kapica i jego żołnierzyki zostaną wezwani na dywanik do Premiera, które ze strachu przez gniewem opinii publicznej zmieni zdanie (choć wątpie) na temat nowej głupiej ustawy! Mogłoby się to zbiec w czasie z negatywną odpowiedzą Komisji Europejskiej i wyrokiem Trybunały Konstytucyjnego, gdzie ustawa już trawiła. Do tego lobby w mediach byłoby ogromne, że nie wspomnę o wynikach PO w wyborach. Sondaże wiadomo, są "kręcone" (patrz: tvn), ale jestem pewien, że PO czeka niemiła niespodzianka. Sam o to się postaram wykorzystując swoje kanały publiczne!

Do góry
#3701021 - 16/02/2010 23:29 Re: wypowiedź MF na komisji śledczej [Re: DJ SOSNA]
zmarcin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2003
Postów: 6743
Skąd: Canary Wharf, London
durex sex led sex grin


Niech ukarzą winnych!!!


A zobaczy każdy i dojrzy jaka to debilna ustawa

Do góry
#3701545 - 17/02/2010 02:28 Re: wypowiedź MF na komisji śledczej [Re: micha$]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: micha$
Conrad, wiem, że jesteś zaślepiony, ale przez chwilę zastanów się co by było, gdybyśmy nie byli w UE. Mnie od jakiegoś czasu ta kwestia bardzo interesuje, bo widzę, co robią urzędnicy UE.

Jeśli masz chwilę to się zastanów. I zapytaj obcokrajowców (skoro się wśród nich obracasz) dlaczego Brytyjczycy nie chcą być w UE a Norwegowie nigdy się nie przyłączyli...


Zaślepiony jesteś zbyt dużą ilością spożytego alkoholu w pubie i przebywania z robolami. Mądry Anglik dokładnie sobie zdaje sprawę z tego, że miejsce kraju jest w UE i że Anglia traci na tym, że nie jest w strefie Euro. A traci na tym potężnie i bardzo boleśnie...

Norwegowie dostają korzyści z bycia w EEC, to taka piękna zachęta. A kiedyś jak EU tupnie w stół to będą mieli wybór: przyłączyć się lub zostać wykluczonym z wszelkich przywilejów EEC. Jak myślisz, będą się chcieli stać obywatelami kategorii Albańczyków? laugh Nawet teraz nie są w UE bo TYLKO I WYŁĄCZNIE rolnicy się zbuntowali, cała reszta narodu była za. smile Taka jest prawda o Norwegii.

Do góry
#3701554 - 17/02/2010 02:33 Re: wypowiedź MF na komisji śledczej [Re: Conrad]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Panowie, temat o MF stracił już sens bo sam przemienił się w ogólny temat o zupełnie innych kwestiach (co zresztą dotyczy także mojego ostatniego postu). Stąd jeśli ktoś chce rozmawiać o Norwegach, Euro, makijażu pani Tę... Kępy czy o tym że Kapica ma bródkę jak talib to mamy ogólny temat o polityce w dziale 'To&Owo', w dolnej części forum.

Do góry
Strona 11 z 11 < 1 2 ... 9 10 11




Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 795 gości oraz 2 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49