EKSTRAKLASA:

Mistrzostwo: Treviso
II miejsce: HAS Wartkowice
III miejsce: Los Pocracos

Spadek do II ligi: Lech Poznań, FC Barcelona, ? (tutaj pojawia się dylemat kto jest trzecim spadkowiczem - Preston czy Newcastle, podliczyłem mecze i wychodzi mi, że po 20 meczach Newcastle ma punktów 21, a Preston 19, ale wyników pozostałych dwóch meczów (próbowałem ustalić jakie to mecze, nie udało mi się i nie chodzi tu bynajmniej o dwa ostatnie mecze ligowe) nie udało mi się zweryfikować. Prosiłbym któregoś z menedżerów w/w drużyn o podanie brakujących rezultatów.

------------------------------------------------------------

II LIGA:

Awans do Ekstraklasy: Pele, Galaxia Wieluń
Spadek do III ligi: Lazio Rzym, Wolverhampton, Mafia Spirytusowa

------------------------------------------------------------

III LIGA:

Awans do II ligi: Experto Team, Michigan State Spartans, Tottenham Hotspur

------------------------------------------------------------

Gratuluję nowemu mistrzowi Treviso i jego menedżerowi uQ$ oraz amRO i Jedrzejowi, których drużyny uplasowały się na podium. Słowa uznania należą się również menedżerom z niższych. Pele, Misiek, Experto, g00niek i THOM - gratuluję awansu do wyższych lig. Co do spadkowiczów - mam nadzieję, że relegacja do niższych lig ich nie zdemobilizuję i zjawią się na zwarci i gotowi na starcie VI edycji...

Zdaję sobie sprawę, że przyjemność z gry w tym sezonie umniejszyły nieco problemy z tabelami, jednak obiecuję, że dołożę wszelkich starań, aby od przyszłego sezonu tabele ukazywały się regularnie. Potrzebna jest przy tym jednak odrobina pomocy z Waszej strony. Zaległości z podawaniem wyników meczów ligowych powodują potem sytuacje takie jak ta w pierwszej lidze...

Pozdrawiam!