Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#3723799 - 26/02/2010 06:42 Ekstraklasa - 18 kolejka : 26-28.02.2010
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Odra Wodzisław - Lechia Gdańsk
Typ: Goście strzelą bramkę - TAK
Kurs: 1.50
Buk: Tobet


Nie wiem jak Wy, ale ja nie wierze w "zbieranine" Odry. Zaiste przypomina mi to co się tam dzieje casus Górnika z zeszłego sezonu. Wszyscy wiemy, że była w Zabrzu kasa, był trener z najwyższej półki, byli doświadczeni gracze o niezłych jak na nasze warunki nazwiskach, a skończyło się spadkiem. Teraz też są nazwiska w Odrze: Mauro Cantoro (ostatnio Wisła Kraków), Brasilia (ostatnio koreańska liga, a wcześniej m.in. Wisła), Arkadiusz Onyszko(duński FC Midtjylland), Robert Kolendowicz (Zagłębie Lubin) czy Jakub Grzegorzewski. Jednak na pewno zgranie póki co nie będzie atutem Odry, a i z presją wyników nie będzie im łatwo bo tylko 13 kolejek przed nimi. W sparingach zespół ten prezentował się gorzej od Lechii, która odniosła 8 zwycięstw (min. ze Spartakiem Nalczik i Tatranem Preszov) i tylko raz przegrała. Gdańszczanie w zimie wzmocnili się dwoma graczami Olegsem Laizansem ze Skonto Ryga oraz byłym swoim zawodnikiem Rafałem Kosznikiem, który wrócił z Cypru. Zagrają jutro w swoim najsilniejszym zestawieniu. Myślę, że po udanej rundzie jesiennej będą chcieli zacząć wiosnę od zdobyczy punktowej i spokojnie pokuszą się choć o jedno trafienie.

Do góry
Bonus: Unibet
#3724005 - 26/02/2010 07:38 Re: Ekstraklasa - 18 kolejka : 26-28.02.2010 [Re: Bullet]
HoMiK155 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 2462
Skąd: UK
@ Bullet
Nie do końca jestem przekonany, że kurs 1,5 w tak underowym meczu jest korzystnym posunięciem. Nie mniej życzę powodzenia wink

Cracovia - Legia

Po bezbramkowym remisie w jesienne rundzie pora na rewanż. Cracovia w końcu rozegra mecz na własnych śmieciach - a właściwie nowohuckich śmieciach :D, aczkolwiek powinno się to odbić na liczbie widzów i atmosferze, co nie jest bez znacznie dla widowiska.

W okresie przygotowawczym Craxa nie zachwycała. Jedno zwycięstwo ze Slovanem Liberec i minimalne porażki z Dynamem Kijów i Skonto Ryga. Dalej kontuzjowany jest Ślusarski, a w kadrze meczowej zaskakuje obecnośc T.Moskłay jako pomocnika confused Jest też Suvorow i nie jest wykluczone, że dostanie od Oresta szanse od pierwszej minuty. Zagrają prwadopodobnie w systemie 4-5-1 z Matusiakiem w przodzie, za nim Baran, Szeliga, Klich i Sacha/Suvorow, obrona z Polczakiem i Tupalskim.

W Legii nie zagra na pewno Takesure i Dong (kimkolwiek on jest :D) . Gotowi do gry są za to Mięciel i Grzelak. Reszta ekipy zdrowa. W okresie przygotowawczym Legia grała słabiutko, ale wiadomo, liga to liga - inna motywacja i potencjał rywali. Skłaniam się ku minimalnemu zwycięstwu Legii.

Pierwszym kursem jaki sprawdziłem był under 2,5, ale wybaczcie, 1,45 to śmiech na sali blush Wobec tego polecam:

Legia win: 2,10 expekt 6/10
CS Cracovia - Legia 0-0 @ 8,00 canbet 2/10
CS Cracovia - Legia 0-1 @ 6,50 [/b] 188bet 3/10

Do góry
#3724301 - 26/02/2010 18:15 Re: Ekstraklasa - 18 kolejka : 26-28.02.2010 [Re: HoMiK155]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
Troszkę się nie zgadzam z tym przekonaniem co do meczu Cracovii z Legią.
Cracovia widać , że po dobrej koncówce rundy uwierzyli w siebie i w pierwszych kolejkach będą chcieli nazbierac punktów aby zapewnić sobie bezpieczną pozycje i spokojną końcówkę sezonu. Czy uda się już dziś ugrać jakieś punkty? - mysle że tak ponieważ
1. Lenczyk znany jest z tego , że potrafi na zgrupowniach dać porządnie w kość co nie przekłada się na dobre wyniki w sparingach ale daje efekt potem w lidze w postaci świetnej kondycji i walki do ostatniej minuty.
2.Ekipa się wzmocniła , szkoda braku Ślusarskiego ale jest Radek , naprawdę dobry Sacha do tego nowi na czele z Surovovem i liczę że ofensywa się rozkręci.
3 Obrona na czele z Polczakiem i Tupalskim da rade z Mięcielem i Grzelakiem bo lubią kryć takich zawodników gdzie nie ma szybkośći tylko siła , gra tłem do bramki ..Dadzą rade.
4. KIbice - wiem , że będzie ich naprawdę dużo bo sam jestem jednym z nich. Nowa Huta to jeden z naszych bastionów takze spokojnie o doping i trybuny.

Do góry
#3724302 - 26/02/2010 18:16 Re: Ekstraklasa - 18 kolejka : 26-28.02.2010 [Re: mirekinter]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
zapomniałem typ
Cracovia - Legia 0-0
Cracovia - Legia 1-0

Do góry
#3724328 - 26/02/2010 18:43 Re: Ekstraklasa - 18 kolejka : 26-28.02.2010 [Re: mirekinter]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Piekna pogoda w Krakowie i inauguracja ligi CRACOVIA - LEGIA !
Ciezko cos dodac do tego meczu po tym co juz tutaj opisaliscie. Patrzac na kadry meczowe obu zespolow faworytem wydaje sie byc Legia i z duzym przekonaniem mowia o odrabianiu strat do Wisly od dzisiejszego meczu a kurs calkiem sympatyczny. Jednak kazdy z nas w typowaniu tego meczu chyba obawia sie ... Lenczyka tongue
Cracovia moze i nie zachwycala w sparingach ,ale o Legii mozemy powiedziec to samo. Mirekinter dobrze zauwazyl , ze napad Legii powinien lezec Polczakowi lecz zamiast Tupalskiego mysle , ze zagra Wasiluk. Z reprezentantem Moldawii wiazane sa ogromne nadzieje i zobaczymy juz dzis co pokaze w pierwszym powaznym sprawdzianie , kolejny juz za tydzien z Lechem . Ciezki poczatek dla Cracovii ale wystarczy przypomniec wyniki jakie Pasy osiagnely z 'wielka trojka':

Cracovia-Lech 1-0
Legia-Cracovia 0-0
Wisla-Cracovia 0-1

NIE STRACILISMY NAWET JEDNEGO GOLA (!!)

Lenczyk potrafi dobrac taktyke i przygotowac druzyne , bardzo baaardzo szkoda ze Slusarski nie zagra i brak Golinskiego w srodku bedzie odczuwalny rowniez. Oby Klich zagral tak jak potrafi ! Jedynym pomyslem moim na ten mecz , ktory zagram leciutko bo wiadomo pierwszy mecz , 'nowy stadion ' dla obu ekip bedzie under 1,5.
Kibicow bedzie dzisiaj dosc sporo ,zwazywszy na to ze dowiedzielismy sie o meczu w NH we wtorek i sprzedaz biletow trwa praktycznie tylko 2 dni , w kasach przed meczem ich zabraknie. Nowy system magnetycznych biletow z jednak drukarka od ZISu spowodowal ,ze czeka sie srednio ok 4-5 godz w kolejce - 2010 rok hehe.

Cracovia-Legia under 1,5

Do góry
#3724753 - 26/02/2010 21:48 Re: Ekstraklasa - 18 kolejka : 26-28.02.2010 [Re: mirekinter]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: mirekinter

1. Lenczyk znany jest z tego , że potrafi na zgrupowniach dać porządnie w kość co nie przekłada się na dobre wyniki w sparingach ale daje efekt potem w lidze w postaci świetnej kondycji i walki do ostatniej minuty.



Za pewne przyniesie to profity w dalszej fazie rozgrywek, ale na początek mam pewne wątpliwości odnośnie świeżości piłkarzy Cracovii. Nie od dziś wiadomo, że nasze "gwiazdeczki" nie lubią dostawać w kość i się przemęczać. To pierwszy mecz po przerwie, więc nie sugerowałbym się tak bardzo tymi dobrymi wynikami, które osiągały Pasy, bo nie były to pierwsze mecze z brzegu, a dzisiaj więcej niewiadomych, mimo wszystko bliżej mi do Legii.

Do góry
#3724846 - 26/02/2010 23:02 Re: Ekstraklasa - 18 kolejka : 26-28.02.2010 [Re: Hakan]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Pojedynek Cracovii z Legią widzę podobnie jak Wy (0:0 czy 0:1). Niby underowo mocno się zapowiada (w końcu Legia to b.często 0 z tyłu), ale z 2 strony.. Inauguracja, mimo wszystko forma jest kompletną niewiadomą, a kursiwa na over 2,5 gola wydają się bardzo wysokie.

Sam nie wiem..

Do góry
#3725156 - 27/02/2010 01:14 Re: Ekstraklasa - 18 kolejka : 26-28.02.2010 [Re: kfjatek]
HoMiK155 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 2462
Skąd: UK
Originally Posted By: kfjatek
Pojedynek Cracovii z Legią widzę podobnie jak Wy (0:0 czy 0:1). Niby underowo mocno się zapowiada (w końcu Legia to b.często 0 z tyłu), ale z 2 strony.. Inauguracja, mimo wszystko forma jest kompletną niewiadomą, a kursiwa na over 2,5 gola wydają się bardzo wysokie.

Sam nie wiem..


Z overem radze się wstrzymać, leje okropnie, a stan murawy na Nowej Hucie to wielka niewiadoma. Pora się zbierać na mecz aplauz

Do góry
#3725360 - 27/02/2010 02:22 Re: Ekstraklasa - 18 kolejka : 26-28.02.2010 [Re: HoMiK155]
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
..proszę , i to jest info.

Do góry
#3725430 - 27/02/2010 02:49 Re: Ekstraklasa - 18 kolejka : 26-28.02.2010 [Re: HoMiK155]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: HoMiK155

W Legii nie zagra na pewno Takesure i Dong (kimkolwiek on jest :D) . Gotowi do gry są za to Mięciel i Grzelak. Reszta ekipy zdrowa.


Nie zagra jeszcze Astiz !!! Szala na środku obok Choto to tykająca bomba !!! z przodu sam Grzelak będzie...podwieszonym będzie Mięciel wink


jeżeli faktycznie pada to mokra murawa będzie sprzymierzeńcem Cracovii która wystarczy że zagra tu atletyczny typowo siłowy futbol i to wystarczy żeby stłamsić Legię...

Legia nieco zajechana narzekająca na zmęczenie rekordowo ciężkim obozem !!! brak świeżości i dynamiki z tego co mówi Iwański !!! dodatkowo stan murawy zapewne spowoduje że Cracovia zdominuje fizycznie Legionistów !!!

1X po 1,8 proponuje

Do góry
#3726594 - 27/02/2010 17:24 Re: Ekstraklasa - 18 kolejka : 26-28.02.2010 [Re: Legia]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Cała Legia.. smirk
----
Intuicyjnie, mniej merytorycznie..

Korona - Jagiellonia
over 2,5 gola - 2,3 (b365)
over 3,5 gola - 4,33 (sb)

Zachęcony wczorajszym overkiem w Krakowie. Szanse oceniam co najmniej 50/50, więc gram. Spotkania w Kielcach zawsze zresztą kojarzą mi się overowo. W tym sezonie w 8 meczach padły aż 32 gole. Może Focus wypowie się na temat defensywy kieleckiej, ale ja nie oceniam jej wysoko. Zresztą nie będę wielce analizował, bo przy u/o wg mnie nie ma to większego sensu (tym bardziej w 1 kolejce).

Statysyki z ostatnich lat:
Jagiellonia Korona 2:0 5.08.2009
Korona Jagiellonia 1:0 22.03.2008
Jagiellonia Korona 0:0 15.09.2007
Jagiellonia Korona 1:1 03.05.2005
Korona Jagiellonia 1:0 31.07.2004

Do góry
#3726602 - 27/02/2010 17:35 Re: Ekstraklasa - 18 kolejka : 26-28.02.2010 [Re: kfjatek]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
I tradycyjnie króciutko z obozu Lecha.

Białorusin Kriwets ma być sporym wzmocnieniem. Z miejsca wywalczył miejsce w podstawowym składzie. Co ważne - do zdrowia wracają Arboleda, Gancarczyk, Wojtkowiak. Wyłączeni z gry natomiast są: Kasprzik, Kikut (jeśli będzie grał w tej rundzie to w kasku a'la P.Cech) oraz Wilk.
Defensywa i pomoc na papierze prezentuje się b.solidnie. Stilic-Kriwets-Peszko-Lewandowski - ta czwórka w formie gwarantuje bramki. W ataku oprócz Lewandowskiego, tylko Mikołajczak i młodziutki Bereszyński. Treningi na pełnych obrotach po zerwaniu wiązadeł wznowił Chrapek.

Prawdopodobny skład na jutro:
Buric - Gancarczyk, Bosacki, Arboleda, Wojtkowiak - Bandrowski, Injac (Zapotoka), Stilic, Kriwets, Peszko - Lewandowski.
--
Mecz z Polonią dla mnie osobiście absolutny NO BET i granie tylko live. Czarne Koszule dla Kolejorza są rywalem niewygodnym.

PS.Są jakieś zdjęcia murawy z Konwiktorskiej?

Do góry
#3726752 - 27/02/2010 20:46 Re: Ekstraklasa - 18 kolejka : 26-28.02.2010 [Re: kfjatek]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Skoro mnie wywyłano to kilka zdań.

Ogólnie z kim nie gadam to co będzie grała Korona to jedna wielka zagadka. Trener Sasal mówi, że teraz przedewszystkim obrona, bo co z tego że jesienią grali ładnie jak nie potrafili wygrywać. W tym celu sprowadzono Stano i Jędrzejczaka. Czy to są wzmocnienia trudno mi powiedzieć, choć kazdy prawy obrońca będzie lepszy od tych co byli smile . W ofensywie w sparingach dobrze prezentował się Tataj, podobno do formy wraca Gajtkowski laugh . Pomoc naprawdę bardzo dobra Sobolewski - Wilk - Vuko - Kiełb. Z racji, że zimą były ME w piłce ręcznej, to tym żyły kieleckie gazety. Korona przygotowywała się w spokoju, w sparingach grała z meczu na mecz coraz lepiej - podobno. Ogólnie atmosfera w drużynie wydaje się być dobra. Zobacze dzisiaj co pokażą, pogadam tu i tam to moze na kolejne mecze coś się wybierze.

P.S. Drfocus - Chaoz 2:0 laugh - tak będzie tongue

Do góry
#3727310 - 28/02/2010 02:15 Re: Ekstraklasa - 18 kolejka : 26-28.02.2010 [Re: drfocus]
madel Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2007
Postów: 233
ARKA GDYNIA - RUCH CHORZÓW

Ogólnie:
Mecz zostanie rozegrany w Gdyni na Narodowym Stadionie Rugby bez udziału publiczności
Arka w rundzie wiosennej będzie walczyć o zapewnienie sobie bezpiecznego bytu w Ekstraklasie. Mają zaledwie 1 punkt przewagi nad strefą spadkową.
Piłkarze Ruchu chyba sami nie wiedzą o co grają na wiosnę. Walka o europejskie puchary brzmi pięknie ale czy to jest naprawdę w zasięgu podopiecznych Fornalika? Utrzymanie już mają, zatem jedyne co nasuwa mi się na myśl to ewentualna chęć pokazania się nowym pracodawcom
Ruch wygrał ostatnie dwa bezpośrednie mecze
Bilans ogólny spotkań: 17 meczów, 8 zwycięstw Ruchu, 4 remisy, 5 wygranych Arki. Bramki: 23:14 dla Ruchu

Z obozu Gdynian:
Do Arki wytransferowani zostali jacyś tam cudzoziemcy: Bozok, Mawaye, Tshibamba. Nie będę traktował ich jako wzmocnienia
Z Gdyni z wartościowszych grajków odeszli Karwan i Niciński (razem na jesień rozegrali "aż" 5 meczy)

Z obozu Chorzowian:
Przychodzi młody, być może perspektywiczny pomocnik Goncerz
Odchodzi podpora defensywy, Tomek Brzyski oraz zapomniany Nowacki
Co raz głośniej słychać o problemach finansowych

Przemyślenia:
Arka walczy o utrzymanie
Ruch na wyjazdach gra gorszą piłkę niż u siebie
Murawa Stadionu Narodowego Rugby jest sztuczna, zaś Arka odbyła więcej treningów na tej nawierzchni. Ruch ma również do dyspozycji sztuczną murawę w Chorzowie lecz dobrze wiemy, że w Polsce murawa murawie nierówna
Piłkarze Arki powinni być bardziej zmotywowani do walki o każdy kawałek murawy zaś strata punktów w Chorzowie nikogo nie zaboli
"Śledzie" pałają rządzą rewanżu za poprzednie porażki

PODSUMOWUJĄC...:
typ: 1 kurs: 2,60 (Unibet)
Jest to pierwsza wiosenna kolejka, więc nie szalejmy ze stawkami cop

Do góry
#3728475 - 28/02/2010 18:35 Re: Ekstraklasa - 18 kolejka : 26-28.02.2010 [Re: madel]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Polonia Warszawa-Lech Poznań 1x kurs 1,72

Polonia przeprowadziła zimą kilka ciekawych transferów :

Brzyski , Gancarczyk , César Alexis Cortés Pinto z Evertonu ( Chilijskiego wink ) dużym wzmocnieniem powinien być Andreu Guerao Mayoral-defensywny kreatywny pomocnik majacy za sobą występy w Primera DIvision.

DO tego Przyrowski Jodłowiec Trałka Piątek Sarvas to zawodnicy którzy są w stanie zagrać z Lechem bez kompleksów i urwać Poznaniakom punkty , tym bardziej że grają na własnych śmieciach !

W poprzedniej rundzie 4:2 dla Polonii na wyjeździe !

Murawa ponoć w fatalnym stanie co dla Lecha preferującego techniczną kombinacyjną piłkę nie będzie ułatwieniem !

Do góry
#3728507 - 28/02/2010 19:01 Re: Ekstraklasa - 18 kolejka : 26-28.02.2010 [Re: madel]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Do Arki wytransferowani zostali jacyś tam cudzoziemcy: Bozok, Mawaye, Tshibamba. Nie będę traktował ich jako wzmocnienia

No faktycznie pierwszego chciała Wisła, ale w ostatniej chwili wybrała Kirma, a drugi świetnie się zapowiadał w Holandii, ale miał jakieś tam problemy wychowawcze i jest gdzie jest. Jak na naszą słabiutką ligę i zespół z dołu tabeli to NA PEWNO są wzmocnienia co pokazał wczorajszy mecz.

A wracając do meczu to dziwny to był mecz. W pierwszej połowie Arka miała kilka bardzo dobrych sytuacji i spokojnie mogła wygrywać nawet dwoma bramkami do przerwy. Niestety KATASTROFALNIE zagrał będący najlepszym graczem na jesieni Bledzewski, który gole nr 1 i 2 może zapisać na swoje konto. Po drugim golu Ruch spokojnie kontrolował przebieg meczu. Nie zmienia to jednak faktu, że końcowy wynik w ogóle nie odzwierciedlał przebiegu meczu. No, ale liczy się to co w sieci...

Do góry
#3728625 - 28/02/2010 20:16 Re: Ekstraklasa - 18 kolejka : 26-28.02.2010 [Re: Bullet]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
McDziarz - dużo racji - do tego dochodzi jeszcze wioska tzw. trenera Zielińskiego..."silenzio stampa" zarządził - kto to qrwa jest ???
Już odpieprzyło w tępej główce przed pierwszym gwizdkiem? Szefowie Canal + chyba oślepli i kompletnie ogłuchli - dają potworną kasę na zbieraninę miernot i jeszcze na media kolejna "gwiazda" polskiej myśli szkoleniowej się obraża.Żałosne to jak cholera.
I tak trzeba podziwiać,że jeszcze tylu ludzi w Polsce kibicuje temu gównu-widocznie sadomasochizm nad Wisłą jest mocno zakorzeniony...

Do góry
#3728626 - 28/02/2010 20:17 Re: Ekstraklasa - 18 kolejka : 26-28.02.2010 [Re: onda]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Niemniej jednak typ dobry tongue

Do góry
#3728639 - 28/02/2010 20:25 Re: Ekstraklasa - 18 kolejka : 26-28.02.2010 [Re: onda]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Lige mamy jaka mamy , INNEJ MIEC DLUGO NIE BEDZIEMY !!

W piatek Cracovia pokazala jak sie wygrywa mecz ,ktorego nie ma prawa sie przegrac ! Nagrywac i puszczac wszystkim klubom.

Wzmocniona Arka wczoraj zdemolowana okrutnie , nikt sie tego nie spodziewal. Calkiem dobry mecz jak nasza lige w Belchatowie ,mnie wynik cieszy.

Zielinski niszczy Lecha ale zastanawia mnie czy w Polonii nie bedzie podobnej sytuacji jak w Odrze , druzyna budowana na gwalt i boje sie ze to nie bedzie DRUZYNA od poczatku a Kolejorz tworzy zespol i moze to wykorzystac.

Do góry
#3729110 - 01/03/2010 00:42 Re: Ekstraklasa - 18 kolejka : 26-28.02.2010 [Re: kfjatek]
Cendruś Offline
Oszust i... dzida!!!

Meldunek: 26/12/2005
Postów: 14689
Skąd: Wwa
Originally Posted By: kfjatek

PS.Są jakieś zdjęcia murawy z Konwiktorskiej?

Za pozno przeczytalem o tych zdjeciach...i nie mam, ale...

Murawa na Konwiktorskiej jest tragiczna i to wiadomo od dawna. Trawy jest malutko i dlatego boisko ma odcien...brazowy smile.
Slyszalem, ze Igor Gołaszewski wypowiadal sie, ze podobno jest strasznie twardo i slisko na placu.

Ja widzialem stan murawy w piatek i w pelni sie zgadzam z rzecznikiem prasowym Polonii tongue .

W stolicy od 2dni niezla pogoda, wczoraj tylko przez chwile lekko kropilo i w piatek w nocy.
Dzisiaj w Warszawie ladna pogoda - cieplo, caly dzien swiecilo slonce i warunki bylyby idealne jakby nie murawa.
Dlatego blota raczej nie ma na placu.

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Sony, pacyfista, ElNinho[mmdea], wHiTe_StAr, VVega, _Lider, alfa, igea23, 11kera11), 3617 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582869 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07