Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#373486 - 08/08/2005 12:18 Re: 2 runda :
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Nie wiem jak Ci to wytłumaczyć

Nie może być sytuacji, że typujemy ten sam mecz i oboje wygrywamy - z tym chyba się musisz zgodzić, mimo że w regulaminie nie ma tego zapisanego słowo w słowo. To po pierwsze. Po drugie typ Miśka częściowo został zawarty już w moim typie i zaistniała sytuacja, że oba typy na to samo zdarzenie mimo, że grane częściowo odwrotnie wejdą; no i weszły. I to wg mnie jest niezgodne z regulaminem.

Słuchaj FroLech - jeśli chcecie załatwić sprawę z Miśkiem po kolesiowsku, to po prostu napisz i nie będę więcej się upominał o należyte traktowanie, nie mam siedemnastu lat i nie będę z gęby dupy sobie robił. Jeśli dwa razy zwrócenie uwagi na bądź co bądź błędny typ, do tego odpowiednio wcześniej nie powoduje u was żadnej reakcji, dopiero na 2 dzień po fakcie kiedy poruszam sprawę na forum, zaczynacie kręcić no to sory ...

Do góry
#373487 - 08/08/2005 12:53 Re: 2 runda :
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
[T]-error zarzut o załatwieniu sprawy po kolesiowsku już jest przegięciem i poddaje pod wątpliwość czy faktycnzie nie masz nastu lat... To raz.

Dwa - widzisz skoro takiego punktu w regulaminie nie ma, to dlaczego zarzucasz, że jest to z nim niezgodne ?

I jak bym chciał załatwić to w sposób który w.w. wymieniasz już dawno bym uznał wyniki takie jak na początku (awans Misiek/Amperek) i nie szukał jakiegoś innego rozwiązania, które próbuja własnie znaleźć...

Powtarzam mimo wszystko , oboje typowaliście ten sam mecz, ale dwóch różnych zwycięzców!

Do góry
#373488 - 08/08/2005 14:05 Re: 2 runda :
axelek66 Offline
addict

Meldunek: 22/05/2005
Postów: 693
Fro_Lech sorry że się wtrące ale jakich tam 2 różnych zwycięzców? Zwycięzce spotkania (Martinez/Ruano Pascal) i 1 seta (Hantuchowa/Sugiyama) a to jest nie to samo bo zwyciezca 1 seta nie jest zwycięzcą spotkania no chyba że ty księgujesz zwyciezce spotkania już po 1 secie no to gratuluje.Tak jak w tym przypadku doszło do tego że zwyciezca 1 seta nie wygrał spotkania tylko ich przeciwnik i 2 typy weszły.Pierwsza sprawa to taka że popełniłeś bład w pisaniu regulaminu nie precyzując tego dokładnie czy 2 różne pary zawierając zakład na to samo spotkanie obie mogą wygrać.Wydaje mi się że właśnie o to ci chodziło w pkt 10 tzn. chciałes uniknąć takiej właśnie sytuacji że obie pary trafiają ten sam mecz tylko ci się to nie udało, gdyż nie wziołeś pod uwagę tego że może właśnie zajśc taka sytuacja jak teraz.Jednym słowem chciałeś aby dany mecz nie był spalony dla przeciwnika tej pary która zagrała już ten mecz i dałeś możliwośc grania tego spotkania pod warunkiem i tutaj patrz pkt 10 regulaminu "Można obstawiać to samo spotkanie co przeciwnik tylko i wyłącznie gdy chcemy typować odwrotny wynik".Misiek/Amperek nie zagrali odwrotnego wyniku tak jak brzmi 10 pkt regulaminu tylko zagrali zwyciezce 1 seta a to tak jak napisalem wyżej nie jest odwrotnym wynikiem czyli moim zdaniem sugerując sie tym 10 pkt złamali go gdyż zagrali typ który miał szanse wejść jak również typ przeciwników. Podobne problemy były w konkursie organizowanym przez Sportingbet którego "szefem" był Conrad i on tą sprawe rozwiązał w ten sposób że obaj gracze typując to samo zdarzenie nie mogą być zwycięzcami.Fakt jest to inny konkurs ale ja będe dalej zdania takiego że ty chciałeś uniknąc takiej własnie samej sytuacji że obaj gracze trafiają ten sam mecz tylko nie przewidzałeś tego co sie stało. A że się stało jak się stało więc powinieneś jak najszybciej rozwiązać zaistniały problem.Dziwie się tobie że zwlekasz aż do tej pory z tą sprawą i sie zastanawiasz co z tym fantem zrobić. Jak dla mnie przyznajesz się do błędu w regulaminie i dajesz parze Misiek/Amperek możliwość podania jeszcze raz typu i to moim zdaniem powinno się rostrzygnąc najpóźniej do jutra rano(wynik tego meczu) lub uznajesz że złamali regulamin czyli podali typ z nim nie zgodny czyli mają 0 za ten typ i ich przeciwnicy jak im tam (7)vonseb/[T]-error grają dalej.

Pozdrawiam Cie i jestem ciekaw jak wybrniesz z zaistaniałej sytuacji.

Do góry
#373489 - 08/08/2005 14:26 Re: 2 runda :
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
axelek lol - księguje rozstrzygnięcie danego typu - w tym przypadku 1 set - a H/S wygrały go.

Poza tym na 1 stronie właśnie taką możliwość rozważam - powtórzenie typu Miśka/Amperka.

Do góry
#373490 - 08/08/2005 14:38 Re: 2 runda :
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Fro - [T]-error nie ma nastu lat uwierz mi na slowo

Sprawa jest cholernie trudna z "prawnego" punktu widzenia... Pozwole sie wypowiedziec gdyz taka byla prosba jednego z zainteresowanych...

W regulaminie playoffow powinien znalezc sie nastepujacy zapis analogiczny do playoffow mecz.pl, a mianowicie: "Nie mozna zagrac tego samego meczu co przeciwnik jezeli oba typy to znaczy nasz i przeciwnikow moga byc jednoczesnie poprawne" Tutaj zaistniala taka sytuacja... Nie ma jednak niezgodnosci z punktem 10 i zadnym innym punktem regulaminu...

Konkluzja: zmiana regulaminu konieczna... typ Miska i Amperka z regulaminem zgodny ale czy fair-play?

Rzadko jednak spotykamy sie z szcunkiem pomiedzy osobami na forum, moze tu bedzie inaczej...

Pozdrawiam
Dominik

Do góry
#373491 - 08/08/2005 14:56 Re: 2 runda :
kurson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2004
Postów: 6893
Skąd: Kraków / Ustrzyki Dolne
Panowie - wypowiem sie i ja. Po pierwsze dlatego, ze jestem uczestnikiem tego turnieju, a po drugie jako prowadzacy inny konkurs zetknalem sie juz z podobnym problemem.

Kwestia zasadnicza - regulamin w reklamowanym zakresie nie jest zadawalajaco precyzyjny, ale jesli juz mamy sie do niego odnosic, to szczegolny nacisk polozylbym na slowo "odwrotny" i nie zgodze sie z g00nkiem, ze nie ma niezgodnosci z tym punktem regulaminu. Ja slowo "odwrotny" rozumiem jako odwrotny = wykluczajacy sie.
Ktos typuje 1, ja typuje 2 lub X2 (jesli chodzi np. o pilke).
Ktos typuje zwyciestwo etapowe Armstronga, a ja Ulricha lub innego Winokurowa.
Ktos typuje 1 z hc +1,5, ja typuje 2 z hc -1,5 lub nizej.
Zmierzam do tego, ze zapis o "odwrotnosci" typu wymusza na drugim zawodniku zagranie typu o okreslonym charakterze, okreslonego typu.

U mnie w konkursie tez mialem zgryz, ktore typy wykluczaja sie, a ktore nie i dlatego ustalilem, ze jak ktos poda cokolwiek z danego meczu, to drugi z zawodnikow juz tego zdarzenia nie typuje w ogole.
Nie obraz sie, ale smieszy mnie "zarzut", ze podajac dokladny wynik 2:1 ktos postapil "nieregulaminowo". Dla mnie sprawa jest jasna - byl szybszy, podal swoj typ, "zablokowal" inne typy tego zdarzenia - 100% taktyki!
Patrzac na to oczami "zablokowanego" gracza, tez nie mozemy narzekac - wszak nasz przeciwnik pierwszy podal typ, czyli odkryl swoje karty, teraz ja moge dopasowac kurs dobieranego zdarzenia, tak aby moj iloczyn byl korzystny.

Dziwie sie, ze rozmawiamy o raczej oczywistej sytuacji.

Typ na FSW absolutnie nie jest typem odwrotnym do typu na dokladny wynik. Tak samo jak typy: Nadal wygra i Nadal zaserwuje najszybszego asa.

Wprawdzie (wg mnie) typ chlopakow z Wielunia byl nieregulaminowy, ale trudno ich karac za brak precyzji tego regulaminu i wiem, ze podali ten typ w "dobrej wierze". Dlatego jedynym slusznym wyjsciem (wg mnie) jest powtorka ich 6-ego typu, przeciez maja spora szanse udowodnic, ze to jednak im nalezy sie prawo do walki z duetem prer/kurson.

Pozdrawiam

P.S. Ja tam calkiem nie jestem pewien, czy przez chwile nie bylo w gb mozliwosci typowania 2:1 na Frytke/Matkowskiego , na dodatek kolacze mi sie po glowie kurs 3,35 ...

Oczywiscie zart, ale warto wspomniec ta sytuacje...

Do góry
#373492 - 08/08/2005 15:06 Re: 2 runda :
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
FroLech: stronniczość z jaką na początku podszedłeś do temat, mogłaby wskazywać ... itd ... nieważne ... to wasza sprawa, nie moja ... [ja nie mam irca]
Natomiast ad. "Dwa - widzisz skoro takiego punktu w regulaminie nie ma, to dlaczego zarzucasz, że jest to z nim niezgodne ?" - wg mnie niezgodne jest właśnie to, że [powtórzę po raz kolejny] ... nie może być sytuacji, kiedy typując to samo spotkanie obaj wygrywamy !!
Mało tego - problem zgłaszałem wczoraj, grubo przed rozpoczęciem spotkania, ja ze swojej strony zrobiłem wszystko co mogłem, wytypowałem poprwnie spotaknie, zgłosiłem niwątpliwy błąd w typie przeciwników i ... zostałem zignorowany [patrz strona poprzednia].

Dziękuję osobom które zabrały głos w sprawie, g00niek, axelek66 i kurson - wnoszę po wypowiedziach, że jednak trochę racji mam.

Mimo powyższego postanowiłem [bez konsultacji z partnerem deblowym vonsebem - jest na wczasach] odpuścić tą sytuację i poddać końcówkę meczu - niech będzie to mój krecz [możemy założyć, że rozbolał mnie krąg szyjny, od kręcenia ze zdziwienia głową;)] ...

Dzienki i pzdr)

Do góry
#373493 - 08/08/2005 15:17 Re: 2 runda :
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Kurson... Widzisz 1 slowko a ile konsekwencji... Wykladnia literalna jest nieublagana. Odwrotny to nie jest wykluczajacy sie... Gdybysmy mieli to drugie slowo.. od nastepnej edycji powinno byc.. Typ odwrotny kazdy gracz rozumie tak: Ty grasz 1 ja gram 2.. i taka sytuacja byla a to ze typy zakladow byly inne.. W regulaminie nie ma nic napisane o wykluczaniu sie typow zakladow...

Trzeba zmienic regulamin i zapisac ze nie ma mowy aby jedno zdarzenie sportowe zagrane przez przeciwnikow moglo byc przez obie pary trafne...

Do góry
#373494 - 08/08/2005 15:18 Re: 2 runda :
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Prawa do kreczu nie macie , podaliście wszystkie 6 typów

Misiek/Amperek mają czas na podanie zastępczego 6 typu do jutra tj. środy do 23:59.

Również dziękuje w.w. za wypowiedź w temacie, choć prosiłem aby ten pozostał "czysty" bo jest inny temat do tego celu...

Do góry
#373495 - 08/08/2005 15:34 Re: 2 runda :
axelek66 Offline
addict

Meldunek: 22/05/2005
Postów: 693
Widze Fro_Lech że jedank masz jaja . A tak propo jutro jest chyba wtorek a nie środa no chyba że mamy inną strefe czasową. Natomiast dawanie czasu na podanie typu aż do jutra do północy świadczy po czyjej jesteś tak naprawde stronie a powinieneś być bezstronny w tej sprawie jak sędzia

Do góry
#373496 - 08/08/2005 15:40 Re: 2 runda :
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
aa tak, mój błąd - do wtorku oczywiście 23:59 oczywiście.

Zanotuje sobie kolejny po rozstawieniach itp. zarzut o wałek w konkursie

Do góry
#373497 - 08/08/2005 15:49 Re: 2 runda :
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Re.

Widzę że wielu speców przyszło...wypowiedzieć się na temat tej dyskusji...

Ja rozpisywał się nie będę, bo i po co? - jak już i tak nic tego nie zmieni.

Mogę tylko powiedzieć że Wieluń napewno gra fair play... a więc podamy ten typ do jutra 23:59.


Pozdrawiam Wszystkich....no i niech wygrają lepsi

Do góry
#373498 - 09/08/2005 16:10 Re: 2 runda :
latajaca_holenderka Offline


Meldunek: 01/01/2005
Postów: 24132
Skąd: KRAKAGRÓD
To nie wiem czy gramy czy czekamy na wszystkich czy jak bo nic nikt nie daje pozdrawiam

Do góry
#373499 - 09/08/2005 17:36 Re: 2 runda :
Gregov Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/02/2004
Postów: 5949
Skąd: Sosnowiec
Witam , jak chcecie to mozecie juz podawac , ja nie widziałem nic ciekawego jeszcze , moze poza Serrą i El Ayanouim

Do góry
#373500 - 15/08/2005 14:12 Re: 2 runda :
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Finał - 15-21 Sierpnia

----------
prer/kurson
(12)Gregov/Wychowany_Na_Nalewce
----------

Do góry
#373501 - 22/08/2005 07:31 Re: 2 runda :
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Zwycięzacami turnieju została para :

[12]

Gregov i Wychowany_Na_Nalewce !


Serdeczne gratulacje dla zwycięzców jak i wszystkich uczestników finału i całej edycjii konkursu.



Edited by Fro_Lech (31/08/2005 15:20)

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23), 3389 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581630 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49