Strona 2 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#3743459 - 09/03/2010 07:17 Re: Ku przestrodze [Re: P!T3R]
lucmacher Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 3171
Skąd: Suisse
Originally Posted By: P!T3R
widze ze tez z Rzeszowa jak ja jestes no jak takie kredyty pobrales i zaczales za to grac to naprawde zero wyobrazni miales, no cos ale zycze powrotu i wyjscia z problemow powo piwo
Chłopie ja miałem wyobraźnię na debecie...

Do góry
Bonus: Unibet
#3743460 - 09/03/2010 07:18 Re: Ku przestrodze [Re: AGASSI]
Zulus Offline
Łódzki Klub Sportowy

Meldunek: 23/06/2005
Postów: 25342
Skąd: ŁKS Łódź
Mój znajomy z tego forum kumichał miał taką sytuacje więc nie widze w tym nic śmiesznego smile

Do góry
#3743469 - 09/03/2010 07:22 Re: Ku przestrodze [Re: lucmacher]
staller Offline
member

Meldunek: 23/06/2005
Postów: 122
Originally Posted By: lucmacher
Originally Posted By: Zulus
Originally Posted By: lucmacher
Wysłałem do expekta prośbę o zamknięcie konta, mam nadzieję że nie będą chcieli skanu dokumentów...


zamkną Ci chętnie a jutro wyślą meila z propozycją 100% do 500 pln np od kolejnego depozytu...

Poprosiłem równiez o brak możliwości dalszej jakiejkolwiek rejestracji na moje nazwisko


Nie tędy droga, bukmacherów jak expekt jest jeszcze kilkadziesiąt. Musisz założyć sobie blokadę sam w głowie. Przy okazji zalóżyć nowego emaila nie znanego przez buki. Jeżeli nie masz kredytu hipotecznego pomyśl o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. Wtedy będziesz miał o tyle spokój, że windykatorzy Cie nie zjedzą. ALe i tak jedź za granicę do pracy. Wyjdzie Ci to na dobre (zmiana otoczenia, czas na refleksje...) Powodzenia.

PS. A ktoś, z kogo linku/bannera zarejestwowałeś sie w Expekcie obławiał się 25% tego co przegrałeś.

Do góry
#3743483 - 09/03/2010 07:34 Re: Ku przestrodze [Re: staller]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
lucmacher - za szczery temat piwo

powodzenia "na nowej drodze życia" !

Do góry
#3743499 - 09/03/2010 07:46 Re: Ku przestrodze [Re: staller]
lucmacher Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 3171
Skąd: Suisse
Originally Posted By: staller
Originally Posted By: lucmacher
Originally Posted By: Zulus
Originally Posted By: lucmacher
Wysłałem do expekta prośbę o zamknięcie konta, mam nadzieję że nie będą chcieli skanu dokumentów...


zamkną Ci chętnie a jutro wyślą meila z propozycją 100% do 500 pln np od kolejnego depozytu...

Poprosiłem równiez o brak możliwości dalszej jakiejkolwiek rejestracji na moje nazwisko


Nie tędy droga, bukmacherów jak expekt jest jeszcze kilkadziesiąt. Musisz założyć sobie blokadę sam w głowie. Przy okazji zalóżyć nowego emaila nie znanego przez buki. Jeżeli nie masz kredytu hipotecznego pomyśl o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. Wtedy będziesz miał o tyle spokój, że windykatorzy Cie nie zjedzą. ALe i tak jedź za granicę do pracy. Wyjdzie Ci to na dobre (zmiana otoczenia, czas na refleksje...) Powodzenia.

PS. A ktoś, z kogo linku/bannera zarejestwowałeś sie w Expekcie obławiał się 25% tego co przegrałeś.
Nie dawałem nikogo jako Polecającego

Expekt był epicentrum mojej gry, grałem tam najwięcej, tam sie wszystko zaczeło i niechaj tam się skończy.

Do góry
#3743505 - 09/03/2010 07:48 Re: Ku przestrodze [Re: lucmacher]
AdrBet Offline
enthusiast

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 374
Mam obawy czy sam sobie poradzisz z tym uzaleznieniem. Wyjedziesz zagranice, odlozysz troche grosza i moze sie pojawic pokusa postawienia czegos dla funu. Pomysl o terapii.

http://www.hazardzisci.org/

Pozdro i powodzenia.

Do góry
#3743510 - 09/03/2010 07:49 Re: Ku przestrodze [Re: connor]
lucmacher Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 3171
Skąd: Suisse
Originally Posted By: Experto
lucmacher takich jak ty zakmykajacych konta jest pelno, z tym ze zawsze wracaja(predzej czy pozniej) pewni ze tym razem maja sposob na wygrywanie...
Byłem głupi, wracałem setki razy, zerygnacja i nagle come back z nadzieją teraz się uda, były to jedynie próżne myśli.
Mam już dość oddawania pieniędzy, chciałem znaleźć sposób na zarabianie pieniędzy.
Tym sposobem teraz będzie dla mnie praca.
Jestem jak kauczuk, muszę mocno przypierdolić o glebę żeby się podnieść go góry, o glebę już przyjebałem więc teraz pora na odwrócenie wektora smile

Do góry
#3743513 - 09/03/2010 07:52 Re: Ku przestrodze [Re: Baqu]
Vira Offline
veteran

Meldunek: 03/05/2003
Postów: 1304
Skąd: Krosno
Chciałbym coś dodac od siebie do tego tematu, ale jedyne co mogę to chyba tylko to...
rozumiem Cię lucmacher, aż za dobrze - wyjedziesz z tego, dasz radę wyjśc na prostą, splacisz zobowiązania, ale...
odejśc od grania będzie ciężko, wystarczy zniwelowac nakład sił i czasu tak aby sprawiało Ci to przyjemnośc i zabierało tyle czasu ile powinno (sam śmieje się teraz z noliferów, choc nie tak dawno sam nim byłem), jest ciężko - wiem, powrócisz na mniejszą, lub większą skalę prędzej czy później, tyle tylko, że za sobą będziesz miec już więcej doświadczenia i byc moze nauczysz się grac rozsądnie i przede wszystkim nauczyc sie cieszyc małymi sukcesami, oraz uznac to, ze w danej dziedzinie nie jestem najlepszy, są lepsi ode mnie, poznac poprostu swoje miejsce w szeregu. Zamykanie kont u buków może byc tylko symbolem w tym przypadku, jezeli najdzie Cię ochota, to i tak prędzej czy później założysz konto znowu - sposob znajdziesz.
Pozatym, co istotne - te promocje ktore dostaniesz w związku z Twoim odejściem od grania, jezeli będziesz je potrafił dobrze wykorzystac, to bardzo pomogą Ci w wyjściu z kłopotów finansowych, jezeli rozegrasz to cierpliwie i nie zważając na to jak mocno uwiera pętla zadłużenia na szyi... Zastanów się nad tym - wiem co mówie smile
Weź tydzień wolnego, zapomnij o tym, spędź troche czasu samotnie, bądź z jedyną-faktycznie najbliższą Ci osobą. Powinno pomóc. Pozdr.

Do góry
#3743521 - 09/03/2010 07:55 Re: Ku przestrodze [Re: AdrBet]
lucmacher Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 3171
Skąd: Suisse
Originally Posted By: AdrBet
Mam obawy czy sam sobie poradzisz z tym uzaleznieniem. Wyjedziesz zagranice, odlozysz troche grosza i moze sie pojawic pokusa postawienia czegos dla funu. Pomysl o terapii.

http://www.hazardzisci.org/

Pozdro i powodzenia.
W sobotę pożyczyłem 2,5k dziś już nie mam, grosza narazie nie odłożę bo mam zobowiązania, muszę najpierw oddać na kokos.pl i finansowo.pl a później banki, później może trzeba się będzie żenić smile a jak będę miał dziecko?
Już nad tym myślałem, widziałem dzisiaj małą dziewczynkę taka ok. 2 lat z ojcem, i pomyślałem sobie że tym ojcem jestem ja, człowiek który przegrywa, który pieniądze na pieluchy zostawi w sts-ie... Takiego zwisa zaliczyłem że przez godzinę błądziłem myślami...
Po prostu się zresetowałem...

Do góry
#3743524 - 09/03/2010 07:56 Re: Ku przestrodze [Re: lucmacher]
staller Offline
member

Meldunek: 23/06/2005
Postów: 122

Cytat:
Nie dawałem nikogo jako Polecającego

Expekt był epicentrum mojej gry, grałem tam najwięcej, tam sie wszystko zaczeło i niechaj tam się skończy.



Nie musiałeś podawać polecającego, żeby ktoś zarabiał 25% na Twoim nieszczęściu, wystarczył czyjś link z tzw. "refem" ale to już nie ważne. Powodzenia.

Do góry
#3743530 - 09/03/2010 07:59 Re: Ku przestrodze [Re: staller]
lucmacher Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 3171
Skąd: Suisse
Originally Posted By: staller

Cytat:
Nie dawałem nikogo jako Polecającego

Expekt był epicentrum mojej gry, grałem tam najwięcej, tam sie wszystko zaczeło i niechaj tam się skończy.



Nie musiałeś podawać polecającego, żeby ktoś zarabiał 25% na Twoim nieszczęściu, wystarczył czyjś link z tzw. "refem" ale to już nie ważne. Powodzenia.
Nie wiem o co chodzi.

Do góry
#3743544 - 09/03/2010 08:06 Re: Ku przestrodze [Re: Vira]
lucmacher Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 3171
Skąd: Suisse
Originally Posted By: Vira
Chciałbym coś dodac od siebie do tego tematu, ale jedyne co mogę to chyba tylko to...
rozumiem Cię lucmacher, aż za dobrze - wyjedziesz z tego, dasz radę wyjśc na prostą, splacisz zobowiązania, ale...
odejśc od grania będzie ciężko, wystarczy zniwelowac nakład sił i czasu tak aby sprawiało Ci to przyjemnośc i zabierało tyle czasu ile powinno (sam śmieje się teraz z noliferów, choc nie tak dawno sam nim byłem), jest ciężko - wiem, powrócisz na mniejszą, lub większą skalę prędzej czy później, tyle tylko, że za sobą będziesz miec już więcej doświadczenia i byc moze nauczysz się grac rozsądnie i przede wszystkim nauczyc sie cieszyc małymi sukcesami, oraz uznac to, ze w danej dziedzinie nie jestem najlepszy, są lepsi ode mnie, poznac poprostu swoje miejsce w szeregu. Zamykanie kont u buków może byc tylko symbolem w tym przypadku, jezeli najdzie Cię ochota, to i tak prędzej czy później założysz konto znowu - sposob znajdziesz.
Pozatym, co istotne - te promocje ktore dostaniesz w związku z Twoim odejściem od grania, jezeli będziesz je potrafił dobrze wykorzystac, to bardzo pomogą Ci w wyjściu z kłopotów finansowych, jezeli rozegrasz to cierpliwie i nie zważając na to jak mocno uwiera pętla zadłużenia na szyi... Zastanów się nad tym - wiem co mówie smile
Weź tydzień wolnego, zapomnij o tym, spędź troche czasu samotnie, bądź z jedyną-faktycznie najbliższą Ci osobą. Powinno pomóc. Pozdr.
Na chwile obecną nie zamierzam wracać do grania, powiem Ci że grałem także na Betfair i udawało mi sie wygrywać małe stawki na zakładach LAY, z tym że gdy troche uciułałem to przypominałem sobie o długach i dawałem na Multibets albo All-In no i dupa, po pierwsze chce wyjść z długów i nie zagrać przez ten czas ani jednego zakładu, a po drugie chce taką pracę aby zakłady mnie nie interesowały jako źródło dochodu, może w przyszłości wpłacę sobie 100 euro na Betfair jak juz ktos rozgryzie strategię z Borkowic która ponoć daje zarobić laugh ale nie o tym fakt jest faktem gdy grałem na luzie bez mysli o długach czasami udawało sie cos skubnąć lecz po chwili pazerność mnie zjadła, granie w zakłądach bukmacherskich powinno być rozrywką z rozsądkiem, narazie nie mam możliwości tego praktykować więc nie będę się tego czepiał. w sumie to się cieszę że przegrałem tyle kasy będąc sam aniżeli byłbym żonaty i miał dzieci...

Do góry
#3743554 - 09/03/2010 08:11 Re: Ku przestrodze [Re: lucmacher]
emarco Offline
journeyman

Meldunek: 17/11/2009
Postów: 98
Z takimi kredytami to będziesz tyrał pół życia na same odsetki...
Odpuść sobie spłacanie, zacznij pracować najlepiej bardzo daleko stąd, oszczędzaj, zbieraj po cichu.
W Polsce będą Cię ścigać 5-10 lat i dostaniesz w końcu umorzenie z niewypłacalności. Oczywiście komornicy i wszelkiego rodzaju windykatorzy wydepczą ścieżkę to Twojego domu.
Za ten czas, parę lat, wróć do Polski z oszczędzonymi pieniędzmi z zagranicy, zrób rozdzielność majątkową z żoną i np. niech rozkręci jakiś biznes.
Wszystko jest to opracowania.
Długi należy spłacać ale ja tu nie widzę szansy ...

Do góry
#3743556 - 09/03/2010 08:13 Re: Ku przestrodze [Re: emarco]
emarco Offline
journeyman

Meldunek: 17/11/2009
Postów: 98
A poza tym biorąc pod uwagę zarobki, czas pracy to nikt tak wysokich kredytów nie dałby... dla mnie to temat fake...

Do góry
#3743559 - 09/03/2010 08:14 Re: Ku przestrodze [Re: emarco]
lucmacher Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 3171
Skąd: Suisse
Originally Posted By: emarco
A poza tym biorąc pod uwagę zarobki, czas pracy to nikt tak wysokich kredytów nie dałby... dla mnie to temat fake...
wiesz co nie ja ustalałem zdolność kredytową, a jak Ci wkleję umowy kredytowe to głupio Ci sie zrobi?

Do góry
#3743560 - 09/03/2010 08:14 Re: Ku przestrodze [Re: lucmacher]
emarco Offline
journeyman

Meldunek: 17/11/2009
Postów: 98
Originally Posted By: lucmacher
Originally Posted By: emarco
A poza tym biorąc pod uwagę zarobki, czas pracy to nikt tak wysokich kredytów nie dałby... dla mnie to temat fake...
wiesz co nie ja ustalałem zdolność kredytową, a jak Ci wkleję umowy kredytowe to głupio Ci sie zrobi?

Nie, tylko bardzo żal..

Do góry
#3743564 - 09/03/2010 08:17 Re: Ku przestrodze [Re: emarco]
lucmacher Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 3171
Skąd: Suisse
Originally Posted By: emarco
Originally Posted By: lucmacher
Originally Posted By: emarco
A poza tym biorąc pod uwagę zarobki, czas pracy to nikt tak wysokich kredytów nie dałby... dla mnie to temat fake...
wiesz co nie ja ustalałem zdolność kredytową, a jak Ci wkleję umowy kredytowe to głupio Ci sie zrobi?

Nie, tylko bardzo żal..
albo masz 15 lat i w głowie tyle co ja w liceum albo nie rozumiesz pojęcia uzależnienia od hazardu...

Do góry
#3743566 - 09/03/2010 08:19 Re: Ku przestrodze [Re: lucmacher]
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245
Lucmacher ochłoń, nikt Ci nie życzy źle...
Idź do swojej kobiety bo ona chyba może pomóc Ci najbardziej,a nie na forum będziesz siedział piwo

Do góry
#3743568 - 09/03/2010 08:21 Re: Ku przestrodze [Re: lucmacher]
hunters Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 4665
Skąd: SJZ
lucmacher 3maj sie i powodzenia! Nie czytaj tych świetnych myśli, kiedyś może ich to samo spotka to sobie przypomną.

pozdro sonar

Do góry
#3743574 - 09/03/2010 08:26 Re: Ku przestrodze [Re: emarco]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
Originally Posted By: emarco
A poza tym biorąc pod uwagę zarobki, czas pracy to nikt tak wysokich kredytów nie dałby... dla mnie to temat fake...


Guzik prawda... Znajdziesz banki, które nie bardzo wnikają w zarobki.
Kolega wziął kredyt na mieszkanie, miesięczna rata 900 pln. A jego "oficjalne" zarobki to 1085 PLN na rękę laugh
Nic tylko płakać, że szef kolejne 2k daje mu w kopercie przy wypłacie...

Do góry
Strona 2 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >




Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Akhu), 3504 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581753 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49