Strona 2 z 33 < 1 2 3 4 ... 32 33 >
Opcje tematu
#3449465 - 10/10/2009 20:43 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: GaloGalo]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Na dzisiaj zamiast +2,5 seta na Bydgoszcz wolę zagrać over 140,5. Kurs wyższy, a zakład bardzo podobny, bo wątpię, aby w 4 setach było mniej niż 160pkt. 1.42 akurat to dubla bądź tripla

Do góry
Bonus: Unibet
#3449473 - 10/10/2009 20:46 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: podstawek]
Mitul Offline
Villain

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 19866
Skąd: Starogard Gd./Wrocław
to lepiej zagrać over 160,5 po jeszcze wiekszym kursie wink

Do góry
#3449752 - 10/10/2009 22:48 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: Mitul]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
no tak tongue
poszło over 160,5 po 1.42 wink

Do góry
#3453598 - 13/10/2009 01:00 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: podstawek]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395

AZS Olsztyn + 2.5 (set hc) @ 1.60



Ostatni mecz I kolejki PlusLigii 2009/2010 w Częstochowie. Obie ekipy przebudowane w porównaniu z poprzednim sezonem. Obie borykające się z problemami finansowymi. Obie skazywane w tym roku na walkę o utrzymanie, na walkę o miejsca 6-8 w playoffach. Częstochowa w tym sezonie troszkę zmieniona, odeszli Mlyakov, Bartman, Stelmach, Gunia, Michalczyk oraz trener Radosław Panas, a zamiast nich przyszli Murek, Łuka, Kardos, Mikołajczak oraz trener Grzegorz Wagner. Czyli tak jakby równowaga z porzpzedniego sezonu została zachowana. Murek powinien dać rade zastąpić Bartmana, Karods Stelmacha, a Janeczek jak się rozegra powinien punktować jak Mlyakov. Co do druzyny Olsztyna, odeszło również kilku zawodników, najważniejsi z nich to: Paweł Zagumny, Grzegorz Szymański, Olli Kunnari, Wojciech Grzyb. Przyszło jednak dwóch Brazylijczyków, Winnik, Kusaj, Gunia. W Cżęstochowie zobaczymy ich najprawdopodobniej w takim zestawieniu: Oczko, Józefacki, Gunia, De Costa(Kowalczyk), Pinto, Siezieniewski, Andrzejewski(L). Jak widać o juz nie ta sama ekipa co w poprzednim sezonie. Obie ekipy maja wiec cos wspolnego jesli chodzi o składy - sa w przebudowie. AZS zaprezentował sie ostatnio bardzo dobrze, wygrał 3-2 z Resovia, 3-0 z Politechniką oraz przegrał 0-3 ze Skrą, ale w meczu ze Skrą wyszli w rezerwowym ustawieniu z Wierzbowskim i Gradowskim na przyjeciu oraz Mikołajczakiem na ataku. W Memoriale Arka Gołasia pechowo przegrali z Iraklisem 1-3 prowadząc w 4 secie 22-17 i ostatecznie przegrywając go. Poźniej w meczu o 3 miejsce ograli mistrza Estoni 3-0. Olsztyn ostatnie mecze sparingowe jakie grał to: 1-3 z Treflem, 3-2 z Treflem, oraz 2-3 z Delecta Bydgoszcz, a więc forma zwyżkuje, o ile tak to można nazwać. Kursy na to spotkanie wedlug mnie wystawione sa troszke zle, powinien być wyższy na Częstochowę, bo @ 1,20 to żenada. Nie twierdzę, żę Czewa nie wygra, ale nie będzie to łatwy mecz. Olsztyn jest troche niedoceniany, skazywany na pożarcie. To mecz rozpoczynający walkę o utrzymanie, z kim Olsztyn ma zdobywać punkty jak nie z drużynami z miejsc 5-10? Tak samo odwrotnie, z kim Czewa ma zdobywac punkty jak nie z takim Olsztynem, będzie ostra walka o każdy punkt oraz w miare wyrownany mecz, przynajmniej czterosetowy. Częstochowa gra u siebie przy swojej wspaniałej publiczności. Dzisiaj spodziewam się, że Częstochowa to wygra, lecz przynajmniej jednego seta Olsztyn zdobędzie.


siatkagwizdek

Do góry
#3453976 - 13/10/2009 02:41 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: Wojtas_]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Przynajmniej tak przegrana nie boli, bo ukochana drużyna z Częstochowy zagrała cudowny mecz ! 14 asów serwisowych ! Janeczek 7 asów, po prostu świetny inauguracyjny mecz. Oj Olsztyn za tydzień baty w Wieluniu dostanie. grin

Do góry
#3454956 - 13/10/2009 21:37 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: Wojtas_]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
no proszę, kursy już są, nic tylko grać grin

Do góry
#3455163 - 13/10/2009 23:24 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: Wojtas_]
muminek bez ogonka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2007
Postów: 2727
Wieluń dokladnie tai kurs jak sie spodziewalem czyli dla mnie mało laugh no bet ze wskazaniem na gospodarzy
Bydgoszcz bez Gruszki i kurs śmieszny, delikatnie na Czewe, moze grubiej jakies handi setowe, Kędzierzyn tak,Jastrzębie tak, Skra - Resovia odpuszcze

Do góry
#3457293 - 15/10/2009 02:07 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: muminek bez ogonka]
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
1,65 na Wieluń może mało, ale i tak dobrze. Olsztyn chyba będzie outsiderem, w tamtym sezonie Guma trzymał trochę to, a w tym może się skończyć tragicznie. Pamapol drugi mecz we własnej hali, w pierwszym postraszyli Skrę, Kordysz świetny mecz, jak zagrają to samo w piątek to 3:0. ;-)

Bydgoszcz też mi się wydaje, że kurs jest niski. Bez Gruszki, na pewno Delecta traci bardzo dużo. Częstochowa strasznie niebezpieczna na zagrywce, w ataku też mają kim zagrać, więc 3.21 w Fortunie to dosyć dosyć.

Do tego 3,60 na Resovie tez chyba za duzo. Jak Belchatow zagra to samo co w Wieluniu to moge uciec punkty.

Do góry
#3457634 - 15/10/2009 03:31 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: Gaske]
muminek bez ogonka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2007
Postów: 2727
Resovia jeszcze nigdy w ostatnich latach nie miala tak duzej szansy na pokonanie Skry jak teraz. Mimo ze gra na wyjeździe to wystawiłbym przynajmniej 1,4-1,5 na Skre.
Na necie na Resovie i Częstochowe 4. Zdziwie sie i to bardzo jak Skra wygra w trzech setach. Bełchatow ma lepszych srodkowych i przyjmujacyh. Atak, rozegranie,libero i trener - przewaga Resovii. Jak dla mnie to buki przesadziły strasznie z tymi kursami. Tak samo nie doceniają Czewy i strasznie faworyzuja oslabiona Delecte. 1,5 na ugranie seta przez Czewe wydaje sie najlepszym rozwiazaniem odnosnie tego meczu.

Do góry
#3458048 - 15/10/2009 04:31 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: muminek bez ogonka]
sHybki Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/01/2005
Postów: 5322
Skąd: Jaworzno
a co sądzicie o Zaksie z Warszawą? oglądał ktoś siatkarzy ze stolicy jak sie prezentują? Zaksa pierwszy set z Delectą idealnie potem spuścili z tonu ale mimo wszystko bardzo przyzwoita gra, Sammelvuo mimo oczekiwanego słabego przyjęcia wcale tak źle z nim nie było smile

Do góry
#3458421 - 15/10/2009 06:15 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: sHybki]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Wg mnie ZAKSA wypadła bardzo dobrze. Kto oglądał mecz ten wie, że spotkanie z Delectą powinno się skończyć 3-1 dla Kędzierzynian. Jakiś trafem Bydgoszcz wygrała czwartego seta, idąc za ciosem w TB. Mecz z Politechniką jest doskonałą okazją dla swoistego rodzaju rewanżu dla zawodników kierowanych przez 'Miśka' Masnego. Politechnika z Jastrzębiem powalczyła w zasadzie tylko w jednym secie. W sobotnim spotkaniu nie widzę innego rozwiązania jak zwycięstwo ZAKSY. Każdy inny wynik niż powiedzmy 1-3 (0-3 raczej odrzucam, zawsze to mecz wyjazdowy) przyjmę z niemałym zdziwieniem. O Wieluniu pisał nie będę, jest to mój bet kolejki złapany po @1,72 dokładnie o 2 w nocy z poniedziałku na wtorek.

laugh

Pozdawiam.

Do góry
#3460163 - 16/10/2009 04:56 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: _Korver_]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Pamapol Wieluń v Olsztyn 1

Beniaminka z Wielunia każdy 'spec siatkarski' chwali i chyba dobrze, bo są do tego powody,
ale tak naprawdę wszystko się okaże tak naprawdę z tymi przeciwnikami którymi będziemy
walczyć o utrzymanie, a na pewno jest to drużyna Sordyla, która dostała srogie lanie od
Częstochowy...

Wracając do tego spotkania z Bełchatowem, zespół Dacewicza pokazał charakter i bez żadnego
szacunku [mam tutaj na myśli oczywiście strach itd...] podszedł do tego spotkania, pierwsze
dwie partie dla MP, jednak później Pamapol, który nie miał już tak naprawdę nic do stracenia,
pokazał się naprawdę ze znakomitej strony na tle tak utytułowanego przeciwnika. Doskonałe
zmiany w przyjęciu Wołosz>Błoński, oraz środkowych Buniak>Zajder, dały nowy obraz gry.. lepszej gry smile
Szkoda tego prowadzenia 19-16 w IV secie, była szansa na punkty, ale nie można się załamywać
nie można zapomninać kto stał po drugiej stronie siatki smile

Co do rywali Wielunian, to jednym słowem można nazwać k-a-t-a-s-t-r-o-f-ą zagrali fatalnie w przyjęciu, mieli problem po prostu ze wszystkimi rzemiosłami siatkówki, które powinny prawidłowo funkcjonować, co gorsze zawodnicy patrzyli na siebie i jakoś nie było tego, który by to wszystko poprowadził, Siezieniewski? No może trochę... Co do innych, a szczególnie sprowadzonych Brazylijczyków - być może potrzebują oni więcej czasu, ale tutaj trzeba pokazać mega determinację, pokazać jak się cieszy ze wszystkich zdobytych piłek, a tego mi właśnie brakowało, proszę sobie porównać drużynę Olsztyna do zespołu Rzeszowa - mam na myśli tutaj tylko 'cieszenie się z gry' smile

Jutro w Wieluniu po raz kolejny będzie komplet (1500 widzów) i wszyscy oczekują pierwszego historycznego zwycięstwa w PlusLidze są do tego powody.. bo jeżeli mamy się utrzymać w miejscach (1-8) to po prostu z taką drużyną i formą jaką prezentuje zespół z Olsztyna, wygrać musimy bez dwóch zdań, najlepiej za 3 pkt, ale po prostu wygrać. Później czeka nas ciężki wyjazd do Rzeszowa, więc tam o jakieś punkty będzie strasznie ciężko...
Jutro myślę i tak będzie prawdopodobnie wyjdziemy składem : Stelmach-Kordysz+Błoński w przyjęciu, na środku Zajder (który widać kontuzję już ma za sobą i bardzo dobrze smile ) i Nowak, na ataku Lubiejewski i na pozycji Kryś.

To dopiero II kolejka, ale kurczę... musimy zagrać naprawdę super słabe spotkanie, żeby jutro przegrać, no chyba, że zaskoczy nas zespół Sordyla - mam nadzieję, że w 4 dni, to oni aż tak gry nie poprawią.

Jeśli chodzi o historię kursów, to grin + crazy

Unibet początkowo rozpoczął od @1.72 i szczerze liczyłem na wyższy kurs od kolegów z innych firm, później @1.7 betsafe, @1.45 Bwin :):):) Unibet wczoraj na @1.6, a dziś mamy @1.5 grin .
Złapałem ostatecznie po myślę dobrym i do akceptacji kursie @1.7 w betsafe dziś rano. Później od razu spadło na @1.55 tongue

To taka tylko ciekawostka... wszyscy wiemy jak to bywa... tak jak piszę.. jutro cały Wieluń czeka i mam nadzieję się że się doczeka pierwszego historycznego zwycięstwa w PlusLidze najlepiej za 3 pkt smile

siatka

Do góry
#3460721 - 16/10/2009 19:14 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: Misiek]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
No tak, Wielun dzis ugra pierwsze punkty w PlusLidze, ciekawy jestem tylko ile tych ounktów zdobędziemy, mam nadzieję, że 3. Stawiam na 3-1 dla gospodarzy. Już my z Miskiem postaramy się uprzykrzyc gre olsztynianom grin


Nie ma nic do dodania, Misiek wiekszość napisał, liczę że w pierwszej szóstce wyjdą właśnie Błona i Zajder - i poprowadzą zespół do wygranej. Szkoda, że Ferreira nie ma jeszcze licencji, no ale co się odwlecze to nie uciecze grin

Olsztyn w Częstochowie sprawił mega niespodziankę swoją żenującą grą, przyjęcie zagrywki tragedia, Nasi dostali dzisiaj wytyczne co do zagrywki i mogę obiecać, że Brazylijczyk Paulo nie będzie miał łatwego życia.

Co do kursów, to teraz po @ 1,50 się tak średnio opłaca, ale 2 dni temu kto był szybki to pobrał tylke ile trzeba @ 1,72 wink


Set dla Olsztyna prawdopodobny bardzo, ale po takim kursie to ja dziękuję.



Reasumując Pamapol Wieluń dzis wygrywa gwizdek

Do góry
#3460774 - 16/10/2009 19:40 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: Wojtas_]
maryanek Offline
old hand

Meldunek: 21/12/2008
Postów: 1191
Skąd: Zielona Góra
wszyscy dzis graja Wielun, zaczyna sie robic niebezpiecznie wink

Do góry
#3460947 - 16/10/2009 21:23 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: maryanek]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
E tam, nie przesadzajmy i nie mówmy... już o tych mass-typ, że będą takie straszne, to ma być PLUS liga, a nie MINUS liga, tak więc będzie dobrze! crazy

Znowu spadki masakryczne... @1.45 w betsafe i @1.44 w Bwin, to przesada, chyba spowodowane jest to tym, iż wszyscy grają po prostu na Wieluń, a nie jakąś kontuzją w obozie Sordyla - bo takowej nigdzie nie wyczytałem..

Tak więc dziś znaaaczna większość zapewne będzie dopingować naszego beniaminka smile

Jak coś to nie musicie się martwić, Wojtas już ma plan.. jak nie będzie szło gospodarzom, co trzeba zrobić na hali wink

Do góry
#3461276 - 16/10/2009 23:48 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: Misiek]
Arsen Offline
old hand

Meldunek: 09/08/2002
Postów: 1069
Skąd: Legia Warszawa
na papierze Olsztyn lepszy, ostatni mecz tragiczny, ciezko im bedzie go powtorzyc, wiec wychodzi na to, ze mozna probowac. Czestochowa rozbila ich zagrywka, w Wieluniu nie ma kto postraszyc takimi seriami. Licze na mala poprawe gry akademikow

+1,5 Olsztyn

stawka niska bo to mimo wszystko dolne rejony tabeli.


co do Resovii, to +2,5 seta jedynie do gry grubiej. W zeszlym sezonie Skra nie dala im nawet beknac w zadnym secie. Teraz Resovia silniejsza, Skra rowniez(tylko ze pozniej), ale moze sie uda.
dla tych co wierza w cuda Pinnacle ma @4,9 wink

Do góry
#3461303 - 16/10/2009 23:57 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: Arsen]
muminek bez ogonka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2007
Postów: 2727
POżyczam ten Wieluń, jak nie wejdzie to przynajmniej wiadomo kogo wina laugh

Do góry
#3461367 - 17/10/2009 00:28 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: muminek bez ogonka]
bombel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/05/2005
Postów: 8071
Skąd: Sosnowiec
Wielun to jest za gruba pefa zeby to weszlo grin

Do góry
#3461813 - 17/10/2009 04:10 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: bombel]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Nie żebym się mądrzył, ale @Arsen, jakie pozycje miałeś na myśli? Oczko lepszy od Stemlacha, czy też Paulo od Błońskiego? ;]

Błoński - ala świder, potwierdził dziś Michał, że będziemy mieć z niego pożytek, nie wiem dlaczego nie wyszedł w I spotkaniu od pierwszej minuty, ale... smile

Kordysz - nasz nowy nabytek, widać, że się sprawdza, szczerze mówiąc, myślałem, że w sparingu z Częstochową gdzie byłem, miał po prostu dzień konia, teraz w tym drugim spotkaniu PlusLigi tylko potwierdził klasę i oby tylko tak dalej! smile

Zajder - dziś również od pierwszej minuty zgodnie z planem i pokazał chłopak na co go stać, choć mógł zaliczyć troszeczkę lepszy występ tongue

Nowak na swoim poziomie, co miał skończyć co skończył, 11 pkt ze Skrą, w dzisiejszym 10 pkt, strasznie ważny as kończący I set, od niego takich właśnie zagrań się spodziewamy smile

No i Andrzej to co dziś robił na siatce to świetna sprawa smile Czyścił... a to raz na skrzydło, a to raz do Luby wink . 13-7 w bloku na korzyść Wielunia mówi zresztą samo za siebie smile

Pierwsze historyczne zwycięstwo w PlusLidze stało się faktem smile

Na hali atmosfera bardzo dobra, gwizdałem z całych sił, choć ten Józefacki pograł nam trochę na nerwach, ale za to ci gracze z am.płd to naprawdę im potrzeba sporo czasu, a Sordylowi życzę dużo cierpliwości z nimi, żeby zaczęli coś grać grin

Tak więc, mass-typ Wieluń po bardzo miłym kursie -


Na jutro zgodzę się z @Arsenem, jedziemy opcję RZESZÓW co najmniej JEDEN SET

Dlaczego?

W II kolejce... przed nami już w tej kolejce HIT... bo tak trzeba nazwać rywalizację Bełchatowa Mistrza Polski i Wicemistrza Polski Rzeszów.

Mamy już leciutki zarys, czego możemy się spodziewać w tych pierwszych kolejkach... choć wiemy jak to bywa... ;-)

Skra przyjechała do mojego miasta i gdyby nie wejście Antigi i Falasci w IV secie przys stanie 19-16 dla Pamapolu, sytuacja mogła być różna... Widać, że brakuje im jednak z całym szacunkiem oczywiście dla młodego Hebdy, tego atakującego... Mariusza lub Jakuba, gra by wyglądała zapewne inaczej...

Wydaję mi się, że w sobotę, może zainstnieć taka sytuacja, że w pierwszej szóstce Skry wyjdzie od początku Falsca, co do przyjmujących to ciężko powiedzieć... bo może być taka sytuacja, że Kurek wejdzie na atak? Hmm....

Rzeszów swoje pierwsze spotkanie rozegrał w Radomiu, oczekawili wszyscy kibice miejscowych, że drużyna Sucha powalczy... jak już wspomniany Wieluń, jednak nic z tego, Wika (mvp meczu) Białorusin sprowadzony z Iraklisu Akhrem wybyli te marzenia dość szybko o czym mówią wygrane sety do 21,18,18 , Rzeszów od początku do końca był po prostu drużyną o wiele lepszą... i widać było od razu kto mierzy w jaki cel w tym sezonie...

Tak, tak... pamiętam doskonale ostatnią historię spotkań Rzeszowa z Bełchatowem, ale bez przesady... każda seria musi się kiedyś skończyć i set, a nawet może jakiś pkt dla Rzeszowa, który ma bardzo fajną pakę... mają obowiązek zrobić chociaż set ! @1.6 bardzo dużo, typowałem na maks 1.4, tak więc bierzemy... smile

Do góry
#3461966 - 17/10/2009 05:12 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: Misiek]
Arsen Offline
old hand

Meldunek: 09/08/2002
Postów: 1069
Skąd: Legia Warszawa
no tak, spodziewalem sie troche wiecej po Olsztynie.
rozumiem, ze chlopaki z Wielunia, ogolne podniecenie, ale Brazylii to z nich nie robmy wink
wg. mnie mimo wszystko walka o utrzymanie
pare spotkan da sie zagrac na fantazji z rozpedu, pozniej jak reszta zobaczy co i jak bedzie Wieluniowi ciezko.
Olsztyn moim zdaniem zrobil blad zostawiajac Sordyla, nie przekonuje mnie w ogole jako trener. Jak nie ma Gumy (ktory predzej tam rzadzil niz Sordyl) to juz ma klopoty.

Do góry
Strona 2 z 33 < 1 2 3 4 ... 32 33 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, pacyfista, VVega, ElNinho[mmdea]), 3433 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581804 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49