Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#3750169 - 13/03/2010 13:26 Formuła 1: GP Bahrainu (12-14.03.2010)
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD

Do góry
Bonus: Unibet
#3750256 - 13/03/2010 18:53 Re: Formuła 1: GP Bahrainu (12-14.03.2010) [Re: Conrad]
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
Przez pomyłkę wiadomość wysłałem w mniej właściwym temacie ...

Originally Posted By: JiroJiro
A teraz 3 typy którymi warto zainteresować się przed 3 treningiem. Różniej mogą nie być już obecne lub kursy będą inne.

Czy pojawi się SC podczas wyścigu ? Tak 2.00 Unibet

Kursy w najgorzym wypadku powinny być równe z lekkim wskazaniem na opcję tak. Na torze w tym sezonie będzie aż 26-ściu kierowców w tym kilku niedoświadczonych kierowców którym może zagotować się krew w związku z emocjami i chęcią jak najlepszego pokazania się przed wszystkimi. Dodatkowo 3 nowe zespoły mogą nie wytrzymać trudów wyścigu i w sytuacja taka jak podczas dzisiejszego treningu gdzie koło podążyło własną drogą wcale nie będzie szokująca. Różnica szybkości pomiędzy bolidami również będzie działała na naszą korzyść - wszelka rywalizacja związana z wyprzedzaniem połączonym z dublowaniem może skończyć się nieciekawie. Mimo że jest to bezpieczny tor z dużą ilością miejsca SC powinien pojawić się na torze.

Teraz w skrócie

Rosberg - Schumacher 1 1.85 Unibet

Rosberg jest mimo wszystko jednym z najlepszych kierowców w stawce i był oczywiście aktywny przez ostatnie lata w przeciwieństwie do Schumachera który ma już swoje lata. Czas przestoju również nie działał na jego korzyść i będzie potrzebował kilku wyścigów aby ponownie powrócić lub zbliżyć się do dawnej formie. Na treningach lepiej prezentował się Rosbeg i to on powinien być faworytem w parze.

Hamilton - Button 2 3.00 Unibet

WOW rozumiem że Button uważany jest za jednego z najsłabszych mistrzów świata w historii ale potrafi szybko jeździć. W mojej opinii Hamilton wcale nie jest aż tak dobry a potwierdzają to m.in. jego częste problemy z hamulcami i oponami. Dziś, jeśli dobrze pamięta, nowe opony w jednym przypadku wystarczyły tylko na 4 okrążenia po których nie nadawały się już do niczego. Na treningach Button prezentował się nie gorzej niż Hamilton a tak wysoki kurs to lekka przesada. Najbardziej ryzykowne zdarzenie ze wszystkich podanych ale kurs również najwyższy.


Po treningu nastąpiła aktualizacja kursów we właściwą stronę.

Kurs na pojawienie się SC podczas wyścigu spadł 2.0 do 1.9. Kolejna wpadka zespołu HRT i niedokręcone koło upewniają mnie że nowe zespoły mogą narobić niepotrzebnego bałaganu.

Rosberg jest już faworytem w parze i płacą za niego 1.6 a na Schumachera 2.20.

Kurs na wygraną Buttona spadła z szokujących 3.00 do poziomu 2.30.

Do zdarzeń którymi warto się zainteresować dołożyłbym parę Vettel - Webber. W moim mniemaniu faworytem tej pary będzie Webber. Lepiej prezentował się na treningach i po popełniał mniej błędów. W ostatnim treningu wyprzedził Vettela ale ten popełnił błąd więc trudno uznać ostatni sprawdzian za wiarygodny. W każdym razie kursy powinny być zbliżone a mamy prawie 2.5 na wygraną Webbera.

Do góry
#3750295 - 13/03/2010 19:34 Re: Formuła 1: GP Bahrainu (12-14.03.2010) [Re: JiroJiro]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Zwykle kursy u siebie mam słabsze od zagranicznych, ale Alonso jest tu nadal po 3.00 na wygranie jutrzejszego wyścigu: http://poolzconnect.singaporepools.com.sg/betting/?gi=0&sID=1226.1

Kubica też po wysokim kursie 70.

Rozumiem, że teraz w kwalifikacjach nie ma znaczenia ilość paliwa w aucie, czyli unikniemy spekulacji typu kto jedzie cysterną a kto na oparach w Q3? smile

Do góry
#3750315 - 13/03/2010 19:44 Re: Formuła 1: GP Bahrainu (12-14.03.2010) [Re: Conrad]
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
Alonso będzie faworytem i w kwalifikacjach i w wyścigu nie tylko ze względu że jest najlepszym kierowcą w stawce (Schumacher jest po długiej przerwie i ma już swoje lata na karku) ale też ze względu że Ferrari wydaje się najbardziej kompletnym bolidem tzn. jest szybkie zarówno z małym jak i dużym obciążeniem.

Conrad, w kwalifikacjach nie ma znaczenia ilość paliwa ponieważ i tak wszyscy startują z paliwem które pozwoli im dojechać do końca wyścigu ale pierwsza dziesiątka startuje na oponach na których uzyska najlepszy czas w kwalifikacjach.

Jest to o tyle ważne że uzyskując jak najlepszy czas niestety opony zostaną bardzo ale to bardzo zniszczone i nie będą nadawały się najlepiej do długiej jazdy. Kierowcy pewnie będą musieli szachować możliwe małym zużyciem opon a uzyskaniem jak najlepszego czasu.

Osobiście puściłem dodatkowo dubel Alonso i Rosberg z ich kolegami z zespołu na kwalifikacje.

Do góry
#3750319 - 13/03/2010 19:46 Re: Formuła 1: GP Bahrainu (12-14.03.2010) [Re: JiroJiro]
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
Wszystko pisane na szybko aby zdążyć przed kwalifikacjami smile

Dodając informację odnośnie opon używanych w ostatniej części kwalifikacji to czasy z drugiej części będą zapewne znacznie lepsze niż w ostatniej.

Do góry
#3750456 - 13/03/2010 21:11 Re: Formuła 1: GP Bahrainu (12-14.03.2010) [Re: JiroJiro]
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
Przepis dotyczący startowania na oponach na których wykonało się najlepszy czas w kwalifikacjach jest idiotyczny. Do tego stopnia że stawianie jakichkolwiek pieniędzy na kolejność kwalifikacjach będzie pozbawiona sensu.

Właśnie kosztował mnie ten idiotyzm zakład pomiędzy Alonso i Massą. Nikt nie robi najlepszych czasów jakie mógłby osiągnąć tylko każdy czai się z oponami. Porażka.

I jeszcze radość w obozie Massy która mnie zirytowała. Wydaje mu się że jest lepszy a tak naprawdę będzie kolejny raz przystawką. Był już z Schumacherem, z Kimim mimo że całe wsparcie szło do niego przegrał mistrzostwo, teraz nie ma też wątpliwości że to Alonso jest szybszy. Mam nadzieję że jutro dostanie po tyłku.

Do góry
#3750478 - 13/03/2010 21:20 Re: Formuła 1: GP Bahrainu (12-14.03.2010) [Re: JiroJiro]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
To że Massa wygra z Alonso to się zupełnie nie spodziewałem.

Szkoda, że z tymi oponami tak robią, w dawnych latach kwalifikacje były tylko tym i najlepszy kierowca/team miał największe szanse i mógł dać z siebie wszystko nie patrząc na nic innego, dzisiaj zaś kalkulacje paliwowe zastąpili startem ze zdartymi oponami. Ciekawe co będzie jeśli spadłby deszcz (wiem, Bahrajn i deszcz to rzadka kombinacja), chyba wtedy nie muszą startować na tych samych oponach?

Zgadzam się, że Alonso to ogólnie najlepszy kierowca w stawce, ale największym talentem w F1 jest chyba Vettel. Jemu wróżę wspaniałą karierę i na bank zostanie wcześniej czy później mistrzem. Brakuje mu tylko jednej rzeczy - bo umiejętnościami góruje nad wszystkimi - ... doświadczenia. Rok temu w Australii zderzenie z Kubicą było jego winą a w F1 nie można w ten sposób tracić punktów - lepiej być na podium jako trzeci niż skończyć z zerowym dorobkiem punktowym. Tym bardziej jeśli osoba odbierająca Ci pozycję nie jest Twoim rywalem w walce o tytuł.

Młody chłopak miał przynajmniej na tyle honoru by przyznać się do winy. Gdyby nie był Niemcem to byłby jednym z moich ulubionych kierowców, a tak to musi pozostać moim ulubionym Niemcem w F1. smile

P.S. Już po KERSie w tym sezonie?

Do góry
#3750507 - 13/03/2010 21:35 Re: Formuła 1: GP Bahrainu (12-14.03.2010) [Re: JiroJiro]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Originally Posted By: JiroJiro

Właśnie kosztował mnie ten idiotyzm zakład pomiędzy Alonso i Massą. Nikt nie robi najlepszych czasów jakie mógłby osiągnąć tylko każdy czai się z oponami. Porażka.

I jeszcze radość w obozie Massy która mnie zirytowała. Wydaje mu się że jest lepszy a tak naprawdę będzie kolejny raz przystawką. Był już z Schumacherem, z Kimim mimo że całe wsparcie szło do niego przegrał mistrzostwo, teraz nie ma też wątpliwości że to Alonso jest szybszy. Mam nadzieję że jutro dostanie po tyłku.




Zamilcz

Akurat z tym fantastycznym Kimim to Massa robił co chciał... jedni się zupełnie nie spodziewali, że wygra z Alonso, a inni wysyłali zakłady na to, że tak się właśnie stanie... trochę szacunku dla kierowcy, który kiedyś owszem wydawał się być jednym z wielu przeciętnych, a od jakiegoś czasu jest jednym z najlepszych w stawce, a kursy na parę Massa - Alonso, w sytuacji gdy ten pierwszy zna Ferrari jak własną kieszeń, a drugi musi uczyć się wszystkiego od nowa, to była jawna kpina.

O co Ci w ogóle chodzi z tymi oponami? Chyba obaj pojechali w najszybsze kółko na miękkich gumach i wygrał lepszy. A kto jutro będzie lepszym z tej dwójki to się okaże. Mylę się?

W ogóle w szoku jestem jak czytam, że teraz stawianie na kwale będzie bez sensu ze względu na opony. Właśnie będzie miało sens bo praktycznie wszyscy z czołówki będą jeździli na szybszych gumach i oczywiście na oporach. Bez sensu to było w zeszłym roku, jak jeden kręcił kółko mając w baku paliwa na 15 okrążeń, a drugi na pół wyścigu.

Do góry
#3751031 - 14/03/2010 01:58 Re: Formuła 1: GP Bahrainu (12-14.03.2010) [Re: tomo]
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
Originally Posted By: tomo

Zamilcz

Akurat z tym fantastycznym Kimim to Massa robił co chciał...


Zamilcz ?

Tak, robił co chciał. Tylko w czasie kiedy jeździli razem to Kimi został mistrzem świata mimo że zespół nieformalnie wspierał Felipe. Obojętność na końcu powiązana z niechęcią była szeroko widoczna.

Originally Posted By: tomo
O co Ci w ogóle chodzi z tymi oponami?

W ogóle w szoku jestem jak czytam, że teraz stawianie na kwale będzie bez sensu ze względu na opony. Właśnie będzie miało sens bo praktycznie wszyscy z czołówki będą jeździli na szybszych gumach i oczywiście na oporach. Bez sensu to było w zeszłym roku, jak jeden kręcił kółko mając w baku paliwa na 15 okrążeń, a drugi na pół wyścigu.


Tomo nie podejrzewam Ciebie że nie znasz regulaminu ? Wiesz zatem że kierowcy z pierwszej 10 startują na oponach na których uzyskali najlepszy czas w ostatniej części. Oczywiste jest to że opony na których uzyska się najlepszy czas i dodatkowo wykorzysta się je najlepiej z przeznaczeniem tego jednego czy dwóch okrążeń nie będę się już nadawać aby przejechać dłuższy dystans w wyścigu z dobrym efektem.

Zauważyłeś że czasy uzyskane na bardziej nagumowanym torze w ostatniej fazie kwalifikacji która decydowała o kolejności startowej były gorsze niż w poprzednich gdzie najlepsi kierowcy nie musieli jeździć na maksimum możliwości ? Dziwne nieprawdaż ?

Kwalifikacje powinny wyłaniać najszybszych kierowców a nie być kolejnym elementem strategii vide pojadę szybciej ale bardziej zużyję opony i będę musiał szybciej odwiedzić boksy lub pojadę wolniej ale będę miał 'świeży' komplet opon. Chyba żartujesz ze stwierdzeniem że wszyscy będą cisnąć na maksa na szybszym komplecie opon ? Powyżej napisałem już abyś sprawdził różnice pomiędzy czasami w dwóch ostatnich fazach kwalifikacji. Dodatkowo tym bardziej będzie to widoczne kiedy dwie mieszanki będą zachowywać się z zdecydowanie inny sposób na innych torach.

Szokujące ? Raczej prawdziwe ponieważ nadal obraz będzie zafałszowany co do końcowej klasyfikacji kierowców w kwalifikacjach i w mojej opinii nie mniej niż rok temu. Taka sytuacja nie jest korzystna dla obstawiających i powinieneś o tym wiedzieć.

Do góry
#3751370 - 14/03/2010 03:59 Re: Formuła 1: GP Bahrainu (12-14.03.2010) [Re: JiroJiro]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Oczywiście wiem, że muszą wystartować na tych gumach, w których pojechali fastest lap w Q3, ale wolę taką sytuację gdy wszyscy mają tyle samo paliwa i te same gumy, czyli teoretycznie równe szanse, niż sytuację, w której przy stole podjęto decyzję że tego tankujemy w kwalu na 15 kółek, a tamtego na pół wyścigu i ja jako stawiający nie mam zielonego pojęcia jakie te decyzje zostały podjęte.

Do góry
#3751500 - 14/03/2010 04:35 Re: Formuła 1: GP Bahrainu (12-14.03.2010) [Re: tomo]
mario145 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/01/2002
Postów: 2046
Skąd: Poland
No to tomo czekamy na 1 typy z F1 smile

Jako znawca i jako fanatyk tej dyscypliny widac nawet po avatarze smile Moze napiszesz pare zdan jak widzisz ten wyscig, wlasnie co uwazasz na temat safe car ?? i np ze sporo z tych nowych ekip nie dojada do mety, moze warto w zainwestowac w takie rozwiazania ??

Do góry
#3751959 - 14/03/2010 10:05 Re: Formuła 1: GP Bahrainu (12-14.03.2010) [Re: mario145]
kuerten Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/04/2004
Postów: 2633
Skąd: Mazowsze
Zawsze ciężko jest typować wyniki pierwszego wyścigu tej całej karuzeli. Szczególnie jak jest tyle niewiadomych przed 1 wyścigiem.

Czołowe ekipy: Ferrari,Red Bull,Mercedes i Mclaren dysponują według mojej i nie tylko mojej - bardzo zbliżonym potencjałem swoich kierowców. Nieduże różnice czasowe po kwalifikacjach między tymi kierowcami zza wyjątkiem Red Bulla. Zastanawiające.. Webber popełnił jakiś szczególny błąd na deadlapie smile w q3?
Zmierzam oczywiście do typu na jutrzejszy wyścig. Nie odkryję Ameryki jak napiszę, że ciężko coś przewidzieć, ale..
Powalczą o zwycięstwo: Vettel i 2 Ferrari.
Według mnie jutro wygra czerwony bolid:
* Red Bull już się psuje..
* Podobno? nie jest tak wytrzymałą konstrukcją.. może w ogóle nie dojechać?
* Ferrari będzie mogło dostosować swoją taktykę do zwycięstwa w trakcie wyścigu. Kierowca będący w gorszym położeniu w trakcie wyścigu, może np.: opuścić troszkę zmianę opon (paliwa mu nie zabraknie) i przyblokować Vettela, żeby ten pierwszy mógł go przeskoczyć.

Zaraz w odezwie może i przeczytam, że na początku nie będą kombinować. Podejrzewam, że taktyka przedstartowa będzie zawierała następujące założenia: MUSIMY WYGRAĆ wyścig. NP.: Ścigamy się normalnie do ostatniej zmiany opon. Jeżeli okazuję się, że dojedziemy do mety na 2 i 3 miejscu to sądzę, że kierowca z mniejszą szansą na zwycięstwo może opóźnić swój postój(paliwa mu nie zabraknie) i przyblokować lekko Vettela. Taki jeden z przykładów(żadne fair play, ale skuteczny smile. Opcji przeróżnych jest bardzo wiele i stratedzy wyścigowi o tym wiedzą. Mają więcej opcji i walczą 2 na 1. Wiadomo jak to się przeważnie kończy.
Bez wczuwania się.. bo za nimi czai się Hamilton, który nie popuści i przypuści atak bardzo możliwe, że skuteczny już na starcie i awansuje. Mclaren np.; w ubiegłym sezonie wybitny na starcie. Ciekaw jestem jak te teamy będą ruszały w tym sezonie. Hamilton nie lubi jechać z tyłu, więc może wjechać w czerwoną dupę - również na starcie..
Za dużo gdybania, ale typ value jak dla mnie:

czerwony boli FERRARI wygra wyścig /expekt @2.0/

Do góry
#3751990 - 14/03/2010 14:18 Re: Formuła 1: GP Bahrainu (12-14.03.2010) [Re: tomo]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: tomo
kursy na parę Massa - Alonso, w sytuacji gdy ten pierwszy zna Ferrari jak własną kieszeń, a drugi musi uczyć się wszystkiego od nowa, to była jawna kpina.


Co dokładnie musi się uczyć? Z roku na rok przepisy diametralnie zmieniają tak wiele rzeczy (inżynierowie także wprowadzają swoje rozwiązania), do tego teamy robią mnóstwo testów i Alonso z pewnością nie czuje się w tym samochodzie bardziej nieswojo niż Massa. Tym bardziej, że ten drugi nie uczestniczył w ostatnich 8 wyścigach i przeszedł skomplikowaną operację czaszki.

Teraz patrzę na oferty buków i mimo iż Alonso jest za Massą to kursy na niego są niższe. smile

Szacunek oczywiście dla niego za powrót w tak dobrej formie, przynajmniej w Q. Wielu z nas się bało że już nigdy nie wróci do F1, bo nawet gdyby odzyskał 99% sprawności to mogłoby to nie wystarczyć do kontynuowania kariery. Byłoby to świetne dla sportu gdyby po czymś takim wrócił i od razu sięgnął po mistrza. toast

Do góry
#3751991 - 14/03/2010 14:24 Re: Formuła 1: GP Bahrainu (12-14.03.2010) [Re: kuerten]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: kuerten
typ value jak dla mnie:

czerwony boli FERRARI wygra wyścig /expekt @2.0/


Sam się waham pomiędzy tym a Vettelem po 3.00.

Albo przywalić ostro w te 3.0 ale na krótko, i po pierwszych kilku zakrętach odsprzedać na BF jak kursy zsuną się w dół. Może na pierwszy wyścig sezonu będzie to bezpieczniejsze rozwiązanie, tym bardziej że nikt KERSem na starcie nie zaskoczy. No i jest to pierwszy wyścig bez tankowania, tak więc wolę być ostrożny...

Może otworzę nowy temat by w tym sezonie monitorować jak się na tego typu zakładach wychodzi (stawianie na kierowcę na pole position i odsprzedawanie wkrótce później)...

Do góry
#3752061 - 14/03/2010 18:41 Re: Formuła 1: GP Bahrainu (12-14.03.2010) [Re: Conrad]
Kukis Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/06/2007
Postów: 3903
Skąd: The Beach
Robert Kubica - Rubens Barrichello
Kubica @1.75

Robert w ten weekend zdecydowanie szybszy od Rubensa, w kwalifikacjach mógł pojechać jeszcze szybciej 0,4 sek jak sam mówił. W dodatku sędziowie zgodzili się na wymianę jednej opony przez Kubicę. Najważniejszą sprawą jest jednak paliwożerność bolidów obu panów. Renault pali dużo mniej niż Williamsy. Za Rubensem przemawia jedynie fakt, że może sobie dobrać opony (zajął 11 miejsce)

Ciekawią mnie też typy, że kierowcy HRT dojadą do mety @4, @5. Jak sam zespół twierdzi - potraktuje wyścig jako sesje testową chcąc zebrać jak najwięcej danych dot. bolidów. Dosyć realne wydaje się dojechanie obu bolidów ze stratą 9-10 kółek do zwycięzcy.

Do góry
#3752068 - 14/03/2010 18:49 Re: Formuła 1: GP Bahrainu (12-14.03.2010) [Re: Kukis]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Originally Posted By: kukis13


Ciekawią mnie też typy, że kierowcy HRT dojadą do mety @4, @5. Jak sam zespół twierdzi - potraktuje wyścig jako sesje testową chcąc zebrać jak najwięcej danych dot. bolidów. Dosyć realne wydaje się dojechanie obu bolidów ze stratą 9-10 kółek do zwycięzcy.

rok temu chyba max mozna bylo miec straty 10% kolek do zwyciezcy cyzli jak pojada kolo 60/70 kolek wiec moga miec strate 6/7 kolek
pozatym HRT zero testow praktycznie zero treningu ( Chandhok tylko kilka kolek w kwalach) wczoraj i w piatek pojechali z mala iloscia paliwa i byly klopoty u Senny dzis cysterna wiec moze sie bolid rozsypac

Do góry
#3752071 - 14/03/2010 18:53 Re: Formuła 1: GP Bahrainu (12-14.03.2010) [Re: Kukis]
weed Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/08/2006
Postów: 3484
Skąd: gdansk
Originally Posted By: kukis13


Ciekawią mnie też typy, że kierowcy HRT dojadą do mety @4, @5. Jak sam zespół twierdzi - potraktuje wyścig jako sesje testową chcąc zebrać jak najwięcej danych dot. bolidów. Dosyć realne wydaje się dojechanie obu bolidów ze stratą 9-10 kółek do zwycięzcy.



mnie ciekawi jak Karun Chandhok dostał się do f1, zawodnik bez żadnych sukcesów, 18 w zeszłym sezonie w gp2, w poprzednich 10 i 15. Senna ma chociaż nazwisko, ale typu nie neguję.

Do góry
#3752077 - 14/03/2010 19:05 Re: Formuła 1: GP Bahrainu (12-14.03.2010) [Re: weed]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Nie dojedzie ani jeden, ani drugi - bez szans wink

Poza tym tak jak już zostało tutaj wspomniane jeśli stracą te 9-10 kółek to nie zostaną sklasyfikowani.

Do góry
#3752108 - 14/03/2010 19:51 Re: Formuła 1: GP Bahrainu (12-14.03.2010) [Re: tomo]
djviejo Offline
veteran

Meldunek: 16/05/2006
Postów: 1375
Skąd: prawie centrum
obydwa ferrari mają wymienione silniki !!!!!!!!!!!

Do góry
#3752113 - 14/03/2010 19:53 Re: Formuła 1: GP Bahrainu (12-14.03.2010) [Re: djviejo]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
No i?

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (11kera11), 3179 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581749 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49