Strona 11 z 13 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 >
Opcje tematu
#4823958 - 01/08/2011 23:12 Re: Niższe ligi polskie cz.2 [Re: Platini]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
i tu też dwa słowa o H2H na koniec sezonu, liga 3 kujawsko-wlkp:

Lubuszanin Trzcianka - Górnik Konin 1,45 1

Trzcianka wygląda bardzo solidnie przed ligą, przed tym sezonem dokonała paru ciekawych wzmocnien min, Szyszka z Calisii Kalisz, podstawowy obrońca Olimpii Gr. Królak, Juracki z Jaroty Jarocin, dobry trener Kurowski, jak na tą słabą ligę będą w czołówce, są stabilni finansowo. Górnik w tym sezonie zaś bedzie miał średnią wieku bodaj 18 lat.. ciekawe jak ci młodzi chłopcy sie bedą prezentować, ambicją u siebie mogą coś zdziałac, na wyjazdach będzie im juz trudno. Środek tabeli to ich cel.


Sokół Kleczew - Piast Kobylin 1.70 1

beniaminek z Kleczewa to taka troche zupgradowana wersja Górnika Konin. Mówiąc w skrócie Górnik szkoli młodzież, tam sie ogrywają, kończą się im kontrakty i gro z nich odchodzi do Kleczewa właśnie gdzie jest kasa z tamtejszej kopalni która wspiera Sokoła. Szczepankiewicz, Dębowski, Bilski, Jędras, Augustyniak, Urban, Głowala, Goiński to wszystko zawodnicy wyszkoleni w Koninie smile wzmocnieni też królem strzelców 4 ligi Lisieckim z Wrześni i paroma innymi graczami powinni być w czołówce tej ligi. o Kobylinie tyle wiadomo że składa zespół z łapanki.

piwo

Do góry
Bonus: Unibet
#4830610 - 05/08/2011 14:06 Re: Niższe ligi polskie cz.2 [Re: Platini]
Kieras Offline
BKS Sparta

Meldunek: 09/01/2008
Postów: 16087
Widze ze Ryan tez sie intereujesz tą ligą popieram typy

sam widze niespodzianke w h2h Swiecie-Pakość 2 2,7
Dopiewo-Sroda 1 1,65
Rypin-Swarzędz 1 1,8

Co do meczow w sobote:

Jedna z Promocjii widnieje w Inowrocławiu :

Cuiavia-Chemik 1 2,4 9/10 juz 1,4 ssmiech na ssali ;]

Gracze z Cuiavi na swoim obiekcie bardzo silni na dodatek wzmocnieni przed rundą bardzo dobrymi zawodnikami takimi jak strzelec ponad 10 bramek w sezonie dla Swiecia Wozniak czy juniorzy typu Raszka ,Hulisz czy tez Jagielski ,Komorowski.Gracze z Chemika sporo sie oslabili i bedą walczyc w tym sezonie o utrzymanie wiekszosc doswiadczonych zawodnikow odeszlo i bedą grali teraz rocznikiem 90 i w gore.Polecam typ

Unia Swarzędz - Polonia 1912 Leszno 1 1,3 9/10

Z tego co mi wiadomo ekipa z Swarzędza raczej sie nie osslabila wiec typ mozna grac bedzie walczyla o wejscie do 2 ligii.Polonia Leszno w tym sezonie bedzie bazowala na graczach z juniorow wiec przyszlossci z nimi nie wiąze.Ponadto cudem sie utrzymali i mieli kapitalną koncowke sezonu

Dubel w sam raz wg mnie do wyciagniecia hajsiku:)


Lubuszanin Trzcianka - Wda Świecie 1 2,35 6/10 juz tylko 2,0

Na temat Trzcianki wiem malo ale patrzylem w sparingach preznetowali rowną forme a pod koniec tamtego sezonu bardzo dobrze grali.Lubuszanin raczej sie nie oslabil a Wda to zrobila stosunkowo mocno wg mojej oceny.Odeszlo naprawde sporo graczy w kazdej formacji i uwazam ze nie bedą tak silną druzyną jak buki ich cenią.

Ostatni mecz wg mnie do gry tej rundy czyli:

Sparta Brodnica-Lech Rypin 5/10 1,72
Lech Rypin to wg mnie glowny pretendent do wejscia do 2 ligii wzmocnil sie zawodnikami takimi jak Grube kiedys gral w Elanie i Bojas (mlody wychowanek Zawiszy),jeszcze paru doszlo.W Brodnicy patrząc po sparingach fatalnie dodatkowo nie ma klasowego napastnika ktory by konczyl akcje.To są derby regionu a derby sie rządzą swoimi prawami( w Okregowym pucharze Polski Lech wygral w Brodnicy az 4-1)Tu z typem jeszcze poczekal bym do soboty poniewaz ma spasc deszcz a Sparta zagra ustawieniem 4-5-1 wiec srodem pola moze byc zacisniony a o gole moze byc trudno

Do góry
#4832134 - 06/08/2011 03:31 Re: Niższe ligi polskie cz.2 [Re: Platini]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
na Cuiavie było 2,40 ? o masakra.... Zdecydowany faworyt w tym meczu, mimo że to beniaminek, to ma bardzo mocny skład, dobrego trenera i to jeden z kandydatów do top 3 na koniec sezonu.

zresztą można sie podpisać pod wszystkimi Twoimi typami, zresztą na Lubuszanin już tylko 1,80 tongue na Cuiavie 1,30 tongue

Polonia Leszno to taki troche zespół "albo albo". z młodziutkim składem, ale też i z bardzo zdolnym, zgranym składem, mają b.dobre szkolenie młodzieży w ostatnich latach, ich juniorzy to czołówka Wlkp, mogą zwłaszcza u siebie kąsać każdego, ale nie zdziwi mnie jak dostaną czasem np 0-5. W końcu maja ogarnietego trenera i trzeba odczekać te 2-3 kolejki żeby zobaczyć czy są w stani Ci chłopcy walczyć jak równi w tej lidze smile



na kogo stawiać w tym sezonie?

Lech Rypin, Unia Swarzędz, Cuiavia Inowrocław, Sokół Kleczew, Lubuszanin Trzcianka - to ekipy które będą produkować zwycięstwa no i hajs dla grających w tym sezonie smile papa udanego sezonu

Do góry
#4833754 - 07/08/2011 00:08 Re: Niższe ligi polskie cz.2 [Re: Kieras]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
Originally Posted By: Kieras
Widze ze Ryan tez sie intereujesz tą ligą popieram typy

sam widze niespodzianke w h2h Swiecie-Pakość 2 2,7
Dopiewo-Sroda 1 1,65
Rypin-Swarzędz 1 1,8

Co do meczow w sobote:

Jedna z Promocjii widnieje w Inowrocławiu :

Cuiavia-Chemik 1 2,4 9/10 juz 1,4 ssmiech na ssali ;]

Gracze z Cuiavi na swoim obiekcie bardzo silni na dodatek wzmocnieni przed rundą bardzo dobrymi zawodnikami takimi jak strzelec ponad 10 bramek w sezonie dla Swiecia Wozniak czy juniorzy typu Raszka ,Hulisz czy tez Jagielski ,Komorowski.Gracze z Chemika sporo sie oslabili i bedą walczyc w tym sezonie o utrzymanie wiekszosc doswiadczonych zawodnikow odeszlo i bedą grali teraz rocznikiem 90 i w gore.Polecam typ

Unia Swarzędz - Polonia 1912 Leszno 1 1,3 9/10

Z tego co mi wiadomo ekipa z Swarzędza raczej sie nie osslabila wiec typ mozna grac bedzie walczyla o wejscie do 2 ligii.Polonia Leszno w tym sezonie bedzie bazowala na graczach z juniorow wiec przyszlossci z nimi nie wiąze.Ponadto cudem sie utrzymali i mieli kapitalną koncowke sezonu

Dubel w sam raz wg mnie do wyciagniecia hajsiku:)


Lubuszanin Trzcianka - Wda Świecie 1 2,35 6/10 juz tylko 2,0

Na temat Trzcianki wiem malo ale patrzylem w sparingach preznetowali rowną forme a pod koniec tamtego sezonu bardzo dobrze grali.Lubuszanin raczej sie nie oslabil a Wda to zrobila stosunkowo mocno wg mojej oceny.Odeszlo naprawde sporo graczy w kazdej formacji i uwazam ze nie bedą tak silną druzyną jak buki ich cenią.

Ostatni mecz wg mnie do gry tej rundy czyli:

Sparta Brodnica-Lech Rypin 5/10 1,72
Lech Rypin to wg mnie glowny pretendent do wejscia do 2 ligii wzmocnil sie zawodnikami takimi jak Grube kiedys gral w Elanie i Bojas (mlody wychowanek Zawiszy),jeszcze paru doszlo.W Brodnicy patrząc po sparingach fatalnie dodatkowo nie ma klasowego napastnika ktory by konczyl akcje.To są derby regionu a derby sie rządzą swoimi prawami( w Okregowym pucharze Polski Lech wygral w Brodnicy az 4-1)Tu z typem jeszcze poczekal bym do soboty poniewaz ma spasc deszcz a Sparta zagra ustawieniem 4-5-1 wiec srodem pola moze byc zacisniony a o gole moze byc trudno


duuuże piwo Kieras

Do góry
#4838521 - 09/08/2011 15:03 Re: Niższe ligi polskie cz.2 [Re: Platini]
Kieras Offline
BKS Sparta

Meldunek: 09/01/2008
Postów: 16087
W sobote nastepna kolejka 3 ligii Kuj-pom-wielk

Victoria Koronowo - Polonia Środa Wielkopolska 2 1,67 7/10

Do Koronowa przyjezdza ekipa z Srody.W pierwszym meczu Victoria ulegla na wyjezdziie slabej ekipie z Kobylina.Koronowo to jedna z druzyn ktora bedziie walczyla o utrzymanie w 3lidze gra glownie junioramii z poprzedniego sezonu zostalo raptem 3-4 graczy .Poloniia w pierwszym meczu niie grala odpoczywala ale dla mnie to ekipa ktora bedzie walczyla o miejsce 4-7 w tabeli w pomocy rzadi Bekas brat trenera Mariusza.W sparingach bylo widac ze potrafią grac w pilke co udowodnili porażką tylko 1:2 z Omonią Nikozja.Wg mnie typ warty gry.

Gornik Konin-Cuaivia Inowroclaw x2 1,49 6/10 dla odwaznych 2 2,8 3,5/10

Gracze z Konina w pierwszej kolejce zremisowali w Dopiewie co troche mnie zdziwilo ale teraz przyjezdza doswiadczona ekipa z Inowroclawia.Widac ze w pomocy bedzie dzielil pilki Abbott bo potrafi to doskonale a w ataku bedzie strzelal albo Kretkowski(krol strzelcow 4 ligi 25 bramek) albo Wozniak(strzelil ich ponad 10 dla Swiecia) bo maja do tego smykałke.Cuiavia to mocna zgrana ekipa i z nimi bedzie sie trzeba liczyc w 3 lidze

Dubel Sroda+Cuiavia x2 wg mnie do gry. Wiadomo nie zawsze wszystko bedzie wchodzilo ale licze ze te ekipy poprawią stan naszych portfeli.

Sparta Brodnica-Sokół Kleczew under 2,5 gola 2,25 5/10
Do Brodnicy przyjezdza ekipa z Kleczewa ktora rozgromila w pierwszym spotkaniu Notecianke 5-1 choc do przerwy przegrywali 1:0 .Widac ze maja dobrze opracowane stale fragmenty gry i silną ekipe ale .....Sparta Brodnica przegrala 0-3 u siebie z jednym z pretendentow do awansu Lechem Rypin.Rypin niczym nie zachwycil a Sparta walczyla z calych swoich sil gdyby nie pierwsza bramka z 3m spalonego to moze inaczej by sie ulozyl ten mecz .Na dodatek Sparta znow zagra 5cioma pomocnikami wiec sądze ze srodek pola bedzie zacisniony i ciezko bedzie o bramki( w meczu z Rypinem tych sytuacjii bylo jak na lekarstwo 2-3).Na dodatek dodam ze Kleczew bedzie mial dlugą podroz do przejechania wiec moze sie to jakos odbic na zawodnikach z Sokoła.

Suchy typ:
Polonia Leszno-Piast Kobylin 1 4,75 0,5/10

Do góry
#4847241 - 13/08/2011 18:53 Re: Niższe ligi polskie cz.2 [Re: Kieras]
panKa$a Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 2957
Skąd: Kraków
Jedziemy z niższymi małopolskimi gwizdek


Pierwsza kolejka, sporo niewiadomych oraz duża ilość beniaminków w 4 lidze małopolskiej po dokonaniu reorganizacji ligi. Tak na szybko:


Halniak Maków Podhalański-Orzeł Balin typ 2
Iskra Klecza Dolna-Hutnik Nowa Huta typ 2

Zdecydowanie dwóch faworytów tej klasy rozgrywkowej. Niezłe wzmocnienia (Marcin Bojarski do Balinu). W obu klubach póki co nie brakuje pieniędzy, także piłkarze mają o co grać. Pomimo, iż pierwsza kolejka, dodatkowo obie drużyny na wyjeździe powinno się obyć bez niespodzianek.

Ako: 2,55 7/10




Lotnik Kryspinów-MKS Trzebinia-Siersza typ:x2

Tytaj typ wart ryzyka. Jeszcze za czasów 5 ligi gdzie dochodziło do spotkań obu zespołów, mecze tych drużyn zawsze były dosyć wyrównane. Dodatkowo ostatnie sparingi zespołu z Kryspinowa pozostawiają wiele do życzenia, a w formacji ofensywnej w dzisiejszym meczu nie mają meczu nie będą mieli zbyt wiele atutów.

Kurs: 1,69 3/10




papa

Do góry
#4849002 - 14/08/2011 04:07 Re: Niższe ligi polskie cz.2 [Re: Platini]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
4 LIGA wlkp południowa, niedzielne mecze:

Stal Pleszew - Ostrovia 2 @ 2,45

wróżką nie jestem ale po takim kursie aż grzech nie spróbować na Ostrowian, mają ambicje by walczyć o awans do 3 ligi, wzmocnili solidnie drużyne min 5-ką podstawowych graczy ekip 3-ligowych z ost.sezonu czyli Reyer, Kempiński i Szymanowski z Kobylina, Czech z Calisii, i młody Nigeryjczyk z Concordii. w inauguracyjnej kolejce Ostrovia tylko zremisowała, choć mieli olbrzymia przewagę i statystyke strzałów bodaj 12-1. Stal Pleszew to ekipa która walczyć bedzie o utrzymanie i takie jest ich zadanie na ten sezon.

LKS Ślesin - Centra Ostrów Wielkopolski 2 @ 1,60

Ślesin to beniaminek tej ligi, który mecze bedzie rozgrywał w Kleczewie, a wiec mozna powiedziec na wyjazdach, dodatkowo słaba to drużynka, której marzeniem bedzie sie utrzymać. Centra - w ostatnim sezonie 2 miejsce, mają bardzo fajne szkolenie młodzieży, ich juniorzy liczą sie na rynku wielkopolskim, na papierze powinni sobie w tym meczu poradzić.

Płomyk Koźminiec - Obra 1912 Kościan 1 @ 1,68

mimo iz pewnie 99% kibicom ani nazwa Płomyk ani miejscowość Koźminiec nic nie mówi to akurat jak na tą ligę jest to bardzo solidna drużyna, z dobrymi finansami i niezłą kadrą. to taka troche mała filia Jaroty Jarocin, bo pełno tam byłych grajków z Jarocina własnie np Pacyński, Idzikowski, Kosiński, Stefaniak, akurat kto interesuje sie wlkp piłką to nazwiska nie są anonimowe. do tego zrobili 3 rozsądne wzmocnienia min napastnik ktory strzelil 24 gole ost w kaliskiej okr. Solidna taka drużynka na czołówkę tej ligi, z Obrą powinni sobie poradzić

boks

Do góry
#4849484 - 14/08/2011 17:54 Re: Niższe ligi polskie cz.2 [Re: panKa$a]
Irek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2003
Postów: 5627
Skąd: Chrzanów
Originally Posted By: panKa$a

Halniak Maków Podhalański-Orzeł Balin typ 2
Balin wygrał 1:0. Bramkę zdobył zawieszony M. Bojarski wink Dziwna sytuacja. Piszczek może nie grać w bundeslidze a Bojarski gra sobie w najlepsze...Jak będę miał chwilkę czasu napiszę co się dzieje w Balinie smile
http://sportowetempo.pl/glowna_iv/artykul/24564_W_Makowie_najnizszy_wymiar_kary

Iskra Klecza Dolna-Hutnik Nowa Huta typ 2
Tutaj była mała sensacja
http://sportowetempo.pl/glowna_iv/artykul/24567_Sensacja_w_Kleczy_Dolnej_Hutnik_pokonany

Lotnik Kryspinów-MKS Trzebinia-Siersza typ:x2
Trzebinia gładko wygrała 3-0 (2-0)

papa

Do góry
#4854000 - 17/08/2011 00:12 Re: Niższe ligi polskie cz.2 [Re: Irek]
Irek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2003
Postów: 5627
Skąd: Chrzanów
Chwilka czasu jest więc odnośnie Balina wink

Jest to mała wioska w której mieszka sponsor drużyny, niejaki Pan Korlacki. To twórca wszystkich sukcesów drużyny, tzn jego pieniądze laugh Balin przedstawia się jako kraina mlekiem i miodem płynąca. W rzeczywistości tak jest dopóki są wyniki, jeżeli coś zaczyna iść nie tak robi się niewesoło. Taki typ prezesa Wojciechowskiego w Polonii.

Trenerem drużyny jest znany z Zagłębia Sosnowiec Piotr Pierścionek. Co rundę wymienia pół drużyny i narzeka że nie ma czasu na zgranie wink

Przed tym sezonem ubyło 8 zawodników a przyszło 11. Do tego została rozwiązana druga drużyna która wywalczyła awans do ligi okręgowej. Prezes postanowił oszczędzać i wszystkie środki skierować na pierwszą drużynę.
Celem jest awans "za wszelką cenę".

Na treningach jest zawsze koło 18-20 ludzi więc jak na ten poziom rozgrywek to liczba znacząca.
Wg mnie drużyna teraz jest silniejsza niż w poprzednim sezonie. Grają systemem 1-4-3-3.

W bramce rządzi Smok który był na testach w Widzewie. Dobry chłopak smile Obroną kieruje doświadczony Treściński który na środku grywa przeważnie z Żurawiem. Na boku Domurat. Te pozycje są niepodważalne. O ostatnie miejsce rywalizuję Chrzanowski i Nowak.

W pomocy są największe przetasowania i ciężko 'wyczuć' kto zagra. W ataku 3 pewniaków, Liput, Bojarski i Motyka (król strzelców poprzedniego sezonu).

Największą gwiazdą drużyny (oprócz prezesa ;)) jest oczywiście Marcin Bojarski. Z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że ma ponad piątkę na miesiąc. Niewiele mniej ma 4-5 zawodników.

W tym sezonie dla mnie drużyna z Balina jest faworytem w walce o awans.
Odnośnie jeszcze transferów to ciekawostką jest sprzedaż Pawła Kalinowskiego do Libiąża i pozyskanie stamtąd Artura Szlęzaka. To tak jakby zamienić Messiego z Ronaldo wink oczywiście zachowując wszelkie proporcje.

Do góry
#4855327 - 17/08/2011 15:58 Re: Niższe ligi polskie cz.2 [Re: Platini]
kewin Offline
Q

Meldunek: 19/04/2005
Postów: 7293
Skąd: Lubin
4 liga dolnoslaska
Piast Zawidów - Konfeks Legnica [1] @1.95 [7/10] oraz [1x] @1.31 [20/10]
jak dla mnie bardzo pewny typ ... ekipa z Legnicy pozbawiona przed sezonem "kregoslupa" odeszlo kilku znaczacych piłkarzy a nikt nie przyszedl... trener Górski ma do dyspozycji praktycznie młodzież a jak wiadomo z tą młodzieża różnie bywa ... zespół dopiero sie zgrywa ... sparingi dosc mizernie zagrane (moim zdaniem za pozno zaczeli przygotowania) ... do tego pierwszy mecz u siebie z Orkanem bardzo słaby ...

Do góry
#4856320 - 18/08/2011 01:14 Re: Niższe ligi polskie cz.2 [Re: Platini]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Jak widzicie dubla z III kuj-pom-wlkp, tj:

Cuiavia-Wda 1 1.6
Polonia Środa-Polona Leszno 1 1.15

Proszę o opinie siedzących w temacie.

Do góry
#4860333 - 19/08/2011 15:14 Re: Niższe ligi polskie cz.2 [Re: Platini]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
to zaproponuje coś na weekend z 4 wlkp:

Kasztelania Brudzew - Stal Pleszew 1x + odważniej 1 @ 2,15

beniaminek z Brudzewa, mimo dwóch porażek to ciekawy zespół do stawiania na przyszłość, w Pępowie byli lepsi i najzwyczajniej pechowa porażka, grają dość ofensywną piłke, mają 3-4 graczy ogranych w wyzszych ligach i w najbliższych kolejkach powinni zacząć gromadzić pkt. 1x jest dobrym typem, jak "zaskoczą" to niech nie zdziwi ich wygrana z przecietnym Pleszewem.

Sparta Konin - Płomyk Koźminiec 2 @ 2,00, X2

o drużynie z Koźminca pisałem już ostatnio, dobry zespół jak na tą ligę, który może bić sie o awans, Sparta Konin to taki zespół dla którego utrzymanie w lidze to już szczyt sukcesu, graja na stadionie który można nazwać polem z krzakami, klasa gości przemawia za ich zwyciestwem. X2 dla mniej odważnych.

Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Korona Piaski 1 @ 2,15

też nie bede sie powtarzał o Ostrovii, pechowy remis ostatnio, teraz muszą zagrać o zwycięstwo, tym bardziej że goście niczym nie przekonują.

i jeszcze można Centre spróbować , kurs nie powala bo @1,4 ale rywal przeciętny, a jak pisałem Centra solidny zespol ma na czołówke ligi, tym bardziej u siebie takich rywali powinni ogrywac smile

**************************

z 3 kuj-pom zamiast ominąłbym Polonie Leszno, bo tym chłopakom młodym jak wyjdzie dobry mecz to są w stanie ukąsić każdego, wcale mnie nie zdziwi np remis w Środzie. juz jak ktoś lubi mizerne kursy to Dopiewo @1,15 z Janikowem wygląda dużo pewniej smile papa

Do góry
#4862266 - 20/08/2011 13:52 Re: Niższe ligi polskie cz.2 [Re: Platini]
Kieras Offline
BKS Sparta

Meldunek: 09/01/2008
Postów: 16087
3LIGA KUJ-POM


Sokół Kleczew-Lech Rypin 2 2,25
Rypin drugi raz w tym roku jedzie do Kleczewa byli juz raz ok 2 tyg temu gdzie Sokół wygral 3:2 .Przebieg tego meczu to istne kto nie wygrywa 3:0 przegrywa 3:2.Lech prowdzil juz po 2 bramkach Grube (w Elanie do niedawna gral) spuchli od 60 min i dostali 3 bramki.Wg mojej oceny doswiadczony trener juz do tego nie doprowdzi w Rypin bedzie gral swoją piłke.Widzialem Graczy gosspodarzy i gosci i wg mojej oceny lepiej pilke klepal Rypin .Kleczew to druzyna drugich polow od 60min dopiero zaczynają grac w poprzednich meczach do przerwy przegrywali z Notecianka u sibie 0:1 (5:1) i ze Spartą Brodnica 1:0(1:2).Myssle ze Rypin wywiezie 3pkt po drobrym kursie 2,25 .

Poza tym mysle ze powinni powalczyc:Konin/5/10 ,Sparta x2 3/10,
4liga kuj-pom :LtP Lubanie(6,5/10) ,Legia Chełmża 3/10

Do góry
#4862450 - 20/08/2011 16:02 Re: Niższe ligi polskie cz.2 [Re: Kieras]
Irek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2003
Postów: 5627
Skąd: Chrzanów
Piłka Nożna - Polska - Klasa okręgowa - Wadowice

Na pierwszy rzut oka same perełki smile

Zagórzanka Zagórze - Babia Góra Sucha Beskidzka X2 1,69

Gospodarze w 1 kolejce dostali lanie z Kalwarianką na wyjeździe 0-5. Ich kadra prezentuje się ubogo, powalczą o utrzymanie w tym sezonie. Goście to beniaminek ale ma w swoich szeregach graczy ogranych na wyższych szczeblach. Remis powinni spokojnie wywieźć z Zagórza chociaż ja liczę na wygraną smile
Mecz podobno o 11.

MZKS Alwernia - KS Chełmek X2 1,52
Podobnie jak wyżej. Chełmek dużo lepsza kadra i myślą o awansie. 1 mecz pechowo zremisowany u siebie gdzie nie strzelili 2 karnych. Alwernia bez sytuacji w meczu wyjazdowym. Chełmek remis powinni spokojnie wywieźć z Alwernii chociaż ja liczę na wygraną smile

Cedron Brody - LKS Skidziń X2 1,66
O Brodach nie wiem nic, natomiast Skidzyń niezła kadra i też wysokie ambicję.

Nadwiślanin Gromiec - Kalwarianka Kalwaria X2 1,57
Gospodarze to beniaminek, 1 mecz wygrali dość szczęśliwie. Goście jak zwykle mają wysokie ambicję co potwierdzili wygrywając z Zagórzem 5-0.
Kalwarianka remis powinni spokojnie wywieźć z Gromca chociaż ja liczę na wygraną smile

Brzezina Osiek - Soła Oświęcim X2 2,67
Ten mecz to dla mnie prawdziwa perełka smile Derby ziemi oświęcimskiej. Gospodarze ze specyficznym boiskiem gdzie dominuję walka. Umieją na nim grać i to ich wielki atut. Goście to beniaminek ale z głośnymi nazwiskami. W 1 meczu dostali lanie od Stryszawy, taki zimny prysznic. Mi osobiście wydaje się, że Soła będzie czołową drużyną. Ten mecz będzie meczem walki ale przy takim kursie to grzech nie spróbować smile

Podsumowując :
Zagórzanka Zagórze - Babia Góra Sucha Beskidzka X2 1,69 9/10 2 3,00 6/10
MZKS Alwernia - KS Chełmek X2 1,52 9/10 2 2,75 6/10
Cedron Brody - LKS Skidziń X2 1,66 7/10
Nadwiślanin Gromiec - Kalwarianka Kalwaria X2 1,57 9/10 2 2,86 5/10
Brzezina Osiek - Soła Oświęcim X2 2,67 5/10 2 6,60 wink 3/10

A niech mi któryś mecz nie wejdzie... wink

Do góry
#4865880 - 22/08/2011 00:16 Re: Niższe ligi polskie cz.2 [Re: Irek]
Irek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2003
Postów: 5627
Skąd: Chrzanów
Zagórzanka Zagórze - Babia Góra Sucha Beskidzka 1-1
goście w 91 na 1-0, gospodarze wyrównali w 93

MZKS Alwernia - KS Chełmek 1-2
Cedron Brody - LKS Skidziń 1-1
Nadwiślanin Gromiec - Kalwarianka Kalwaria 1-4
Brzezina Osiek - Soła Oświęcim 1-3 promocja bardzo wporządku wink

Do góry
#4865894 - 22/08/2011 00:19 Re: Niższe ligi polskie cz.2 [Re: Ryan20]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
Originally Posted By: Ryan20
to zaproponuje coś na weekend z 4 wlkp:

Kasztelania Brudzew - Stal Pleszew 1x + odważniej 1 @ 2,15

Sparta Konin - Płomyk Koźminiec 2 @ 2,00, X2

Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Korona Piaski 1 @ 2,15




wszystkie kursy powyzej 2 powchodziły i jak na początek sezonu to miodzio piwo do zobaczenia za tydzien

Do góry
#4871363 - 24/08/2011 17:31 Re: Niższe ligi polskie cz.2 [Re: Platini]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
środa 24.08

4 wlkp południe:

Victoria Ostrzeszów - LKS Gołuchów 1 @ 1,90

Ostrzeszowiani prezentują sie bardzo dobrze od początku tego sezonu, pozyskali dobrego strzelca Macieja Stawińskiego z Calisii, pomocnik Molka z Chrobrego, nowy bramkarz z Opatowka, reszta składu już sie zgrała, wyglądają solidniej niż w ostatnim sezonie, z Gołuchowem są faworytem, zobaczymy.

Victoria Września - LKS Ślesin 1 @ 1,36

tutaj krótko, strata punktów przez mającą dobry skład Wrześnie z tak słabym beniaminkiem bedzie sporym zaskoczeniem

dla odważniejszych również Kasztelania Brudzew za @ 1,95, skład Brudzew ma lepszy, ofensywną piłeczkę graja, niepokoi mnie to że Korona w jakimś meczu musi sie przełamać. wedle uznania smile powodzenia papa

Do góry
#4871370 - 24/08/2011 17:38 Re: Niższe ligi polskie cz.2 [Re: Platini]
skoczek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/01/2005
Postów: 3063
Skąd: fut5al.pl / hypebeast.pl
Gdzie są do grania te ligi?

Do góry
#4871680 - 24/08/2011 21:09 Re: Niższe ligi polskie cz.2 [Re: Platini]
davccio Offline
a.k.a. "dave_k.o."

Meldunek: 19/11/2003
Postów: 1228
Skąd: galaktyka Curvix
Tobet i betsafe

Do góry
#4878022 - 27/08/2011 19:30 Re: Niższe ligi polskie cz.2 [Re: Platini]
javapl Offline
Spójnia Świdwin

Meldunek: 14/03/2008
Postów: 8001
Skąd: Szczecin
Okręgówka koszalin-południe

Spójnia Świdwin - Calisia Kalisz Pomorski 1 @1.9

Mecz o godzinie 17, mogę po meczu napisać wynik.

Goście w poprzednim meczu grali w 11 na wyjeździe, Spójnia również wyjazd (porażka 1-2, mimo 4 sytuacji 100% w przeciągu ostatnich 10 minut). Jeśli zagramy (Spójnia) tak jak w 2 połowie w Sławoborzu to wygramy różnicą 2-3 bramek, jeśli zagramy tak jak w 1 to myślę,że koło remisu się zakręci. W poprzednim sezonie u siebie 3-4, na wyjeździe 3-0. Gramy dzisiaj praktycznie pełnym składem, no oprócz pozycji bramkarza, gdzie gra zawodnik z pola laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh grin ale radzi sobie dobrze, wracam po kontuzji na środek obrony, więc liczę,że zagramy na 0-1 z tyłu, a z przodu 3-4.

Pozdrawiam i powodzenia życzę sobie i Wam piwo

z innych spotkań można spróbować

Graf Bukówko, Drzewiarz Świerczyna (X2 wg mnie powinno izi wejść), Zawisza X

Do góry
Strona 11 z 13 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, wHiTe_StAr, igea23, alfa, latajaca_holenderka, akagi, Sensei, VVega), 4416 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582833 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07