Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#3437012 - 03/10/2009 18:21 Re: Ligue1 [Re: Platini]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Panowie, dwa słowa o meczach Rennes-Auxerre i OM-Monaco?

Do góry
Bonus: Unibet
#3437564 - 03/10/2009 23:44 Re: Ligue1 [Re: kfjatek]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
@kfjatek

Auxerre po fatalnym poczatku rozgrywek, po niemocy ze strzeleniem gola w końcu zaczęli prezentować w miarę ulozony futbol.
Do tego wrócil Irek wink W ostatniej kolejce jednak ujrzał czerwoną kartkę i osłabił zespoł przez głupie zachowanie.

W czterech ostatnich meczach goście nie doznali porażki. Punkty jednak nie były zdobyte z rywalami z gornej półki, gdyż Nice czy Grenoble za takie uznać nie można.
Wg mnie dzis dobry czas na sprawdzenie naprawdę formy Aux.
Rennes, wg mnie druzyna fajnie ułożona, z Bangourą z przodu, który jest w dobrej formie, do tego Briand, Gyan czy Marveaux.
W dzisiejszym meczu jednak Bangoura i Briand nie zagrają. Duże osłabienie. Goście wystąpią bez Licaty, Quercia i zawieszonego Jelenia.

Rennes jak zwykle u siebie bardzo groźni. W ubiegłym sezonie tylko raz u siebie przegrali ! (z Bordeaux). W tym sezonie nie jest inaczej. Bilans 2 - 1 - 0 (5-1 w bramkach).

Gospodarze wg mnie sa faworytem i z pewnościa po ostatniej porażce w Bordeaux 0-1 z pewnościa checi i motywacji po sięgniecie trzech punktow nie zabraknie.
Mozna tez pomyśleć o powtorce wyniku z ubiegłego sezonu (2-0) i to zagrać smile
Troszkę obawiać sie można o trzy punkty brakiem Brianda czy Bongoury ale mimo tego uważam granie na Rennes za dobry pomysl.

Typ: Rennes @ 1.63 5/10

W meczu Marsylii z Monaco stawiam równiez na gospodarzy. Ekipa, która ma jasno określony cel - mistrzostwo.
Trener jasno mowi, że liga dużo ważniejsza od LM.
Ostatnio wpadka z Valenciennes którą przewidzialem. Jednak stawiałem bardziej na remis niż na zero punktów OM.
Monaco nie ma aż tylu atutow by jutro być w stanie poradzić sobie z Marsylią.

Typ: OM @ 1.56 4/10

Wiem wiem.. Mialem częsciej pisać jednak czas oraz zmiana planów mi to krzyżuje. Wybaczcie.

Do góry
#3438983 - 04/10/2009 16:54 Re: Ligue1 [Re: Platini]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Platini, bardzo dziękuje. piwo

Do góry
#3474596 - 24/10/2009 02:35 Re: Ligue1 [Re: kfjatek]
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
Macie tu od wujka na uciechę wink

Rennes - Montpellier over 1.5 HT @3.05 1/10

Drużyny znajdują na przeciwległych biegunach formy. Rennes nie wygrało żadnego z trzech ostatnich spotkań, z kolei Montpellier zanotowało trzy kolejne zwycięstwa. Postawa gości w bieżących rozgrywkach przypomina bajkę o Kopciuszku. Awans do Ligue 1 La Paillade zapewnili sobie dopiero w ostatniej kolejce poprzedniego sezonu.

We francuskiej ekstraklasie mieli skupić się na utrzymaniu statusu pierwszoligowca, nikt nie liczył na włączenie się do walki o czołowe lokaty. Piłkarze jakby nie wiele sobie z tego robiąc zaczęli odprawiać kolejnych rywali z kwitkiem. Na dziewięć rozegranych kolejek przegrali tylko jeden raz, wpadka przydarzyła się na Stade Velodrome w konfrontacji z OM. W mediach rozpływają się wręcz na cudowną formą beniaminka. Drużyna jaką stworzył Rene Girard to znakomite połączenie młodości z doświadczeniem. Montpellier poczyniło kolosalne postępy, gra nie jak typowy beniaminek, lecz jak stary ligowy wyjadacz.

Rennes prze sezonem uchodziło za jednego z żelaznych kandydatów do wywleczenia przepustki na europejskie salony. Do zespołu w miejsce Guy Lacombe'a zaangażowano Frederica Antonettiego oraz wzmocniono skład sprowadzając za niebagatelne pieniądze m.in. Bangourę.

Na początku wszystko szło jak należy, zespół piął się w górę tabeli. Wydawało się, że wszystko należycie funkcjonuje, lecz po szóstej kolejce nastąpiło niemiłe zaskoczenia.
Coś się zacięło, Rennes przestało grać na miarę oczekiwań, co więcej zatraciło gdzieś swoją skuteczność. Przy trzy kolejne mecze bez zwycięstwa i bez choćby jednego zdobytego gola.

O ile porażkę z Bordeaux da się jeszcze wytłumaczyć, to na porażkę z Auxerre oraz tylko remis z Lille trudno znaleźć dobre usprawiedliwienie, nie wszystko da się wytłumaczyć kontuzjami czołowych zawodników. Dołek formy sprawił, że Rennes spadło w tabeli i strata do miejsc pucharowych wynosi obecnie aż pięć punktów. Niesamowity ścisk w górnej połówce sprawia, że każdy punkt jest na wagę złota i nie można pozwolić sobie na gubienie punktów z ligowymi średniakami, zwłaszcza u siebie.

Rennes musi wygrać by czołówka nie odjechała za daleko, rywale chcą by "piękny sen" trwał jak najdłużej i nie mają zamiaru tanio oddać skóry. A na chwilę obecną Montpellier jest piekielnie niebezpiecznym i niewygodnym rywalem, którego nie można zlekceważyć. Wie o tym dobrze trener gospodarzy, który przestrzegał swych podopiecznych by serio traktować przeciwnika.

Gra przed własną publicznością jest największym atutem Rennes. Na Stade de la Route de Orient gospodarze nie zwykle rzadko dają się ograć. Poza tym poprawiła się ich sytuacja kadrowa po kontuzjach i zawieszeniach wracają Gyan, Mangane, Lemoine i Bocanegra, nawet Hansson został włączony do składu na mecz z beniaminkiem. Jedynym poważnym ubytkiem będzie nieobecność Brianda. W Montpellier nie zagra zawieszony Belhanda, ale Girard będzie mógł skorzystać z usług Delaye. Liczę, że Rennes wreszcie przełamie nie moc strzelecką i pokusi się o zdobycie trzech punktów, goście w dobrej formie, więc również powinni coś dorzucić. Wydaje mi się, że oprócz emocji będzie i sporo bramek.

Do góry
#3476787 - 25/10/2009 06:58 Re: Ligue1 [Re: vindom]
decentrum Offline
member

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 135
Lens-Toulouse typ X (remis)
kurs 2.90 - 365 bet

"Gornicy" po niezwykle zaciętym meczu w pucharze Francji 23 Września zakończonego zwycięstwem 4-3 po dogrywce stracili instynk strzelecki, ponieważ w trzech następnych meczach ligowych ponieśli porażki.Co gorsz bez jakiegokolwiek choćby honorowego gola.Przełamią tą ponad 4 tygodniową niemoc przeciwko ekipie z Tuluzy będzie ciężko, gdyż goście posiadają solidną obronę(7 straconych goli w 9 meczach).Atak też u nich nie jest godny do pozdroszczenia, ledwo dwa trafienia w 4 wyjazdowych pojedynkach.Jednak o remis spkojnie mogą się postarać co wcześniej to uczynili z innymi średniakami Nancy (0-0) i Lille(1-1).Ponadto wielokrotnie dzieli się punktami z "zółto-krwistymi" w ciągu ostanich 15 lat.Ardeńczycy zagrają z najsilniejszym składzie.Czy to wystarczy na dobrą i poukladaną defensywę Tuluzy by zdobyć 3 punkty?Z obecną prezentowaną formą raczej nie, dlatego remis wydaje mi sie najbardziej prawdopodony, patrząc także na marny dorobek poza domem gośći.

OL.MARSELLIE - PSG typ 1 (zwycięstwo gospodarzy)
kurs 1.70 zakład-365bet


Po krótkiej przerwie spodowanej eleminacjami do mistrzostw świata, gracze D.Deschampa prezentują się pozytywnie : 3-0 z Nancy(wyjazd) i 1-0 z Zurich(wyjazd).Czyste konto oraz brmki w każdym spotkaniu świadczą o formie Marsylian,którym niedzielna walka przeciwko zawodnikom stolicy to jedno z najbardziej prestiżowych batali we francuskiej Ligue 1.Ponadto w obozie Paryżan panuje świńska grypa, która wyeleminowała z gry najlepszego napastnika L.Guly (3 gole) oraz podstawoego obrońcę Mamadou Sakho.Doliczmy jeszcze kontuzjowanego Guilamme Hoarau (1 bramka)na napad gości raczej nie ma co liczyć.Tak więć będący w formie gospodarze stają przed wyjątkową szansą zainkasowania 3 punktów w tym szlagierowym meczu.

Do góry
#3500054 - 07/11/2009 23:20 Re: Ligue1 [Re: decentrum]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
@kfjatek

Nie było za co, wyniki oczywiscie znane.
Rennes wowczas przegrało pierwszy raz u siebie od dłuższego czasu.
Beznadziejnie idzie mi typowanie od pewnego czasu stąd brak moich analiż gdyż pewnie za wiele to one by wam nie dały.

Na dziś widzę wygraną PSG.
Jedyne co mnie odstrasza to troszkę niski kurs. Około 1.9 bym pobral, tak w okolicach 1.6 to jednak za mało.
PSG ostatnio okazałe zwycięstwo na wyjeździe, u siebie ostatnio dwa remisy.
Stoleczna drużyna ma walczyć o puchary a nie błąkac się po środku tabeli.
Tak jest co roku jednak w tym sezonie zespół wygląda ciekawie, może sporo wg mnie namieszać.
Pisze tak też pewnie z racji tego, że jestem ich sympatykiem wink
Powtórzę - dziś raczej 1 ale kurs troszkę niski.

Co do innych spotkań:
Nie widzi mi się kolejna wygrana Aux.
Nie jest to zespół, który potrafi wygrywać seriami.
6 wygranych to wg mnie za dużo.

Monaco .. Wiem wiem, pewnie spora część będzie śmiała ale po takim kursie na pewno bym nie pobrał.
Przepaść między zespolami ale przecież Greno kiedyś coś ugra.
Liczę na niespodziankę bo kiedy będzie lepszy moment ? crazy
W dodatku obydwie ekipy bez remisu w sezonie.

Takie moje małe odczucia do tych spotkan.
Nie zdziwie sie wynikiem 0/3

Pozdro, Platini piwo

Do góry
#3500393 - 08/11/2009 00:55 Re: Ligue1 [Re: Platini]
dirbet Offline
member

Meldunek: 27/07/2009
Postów: 102
Auxerre w tamtym sezonie wygralo 6 z rzedu, wiec jednak potrafia wygrywac seriami smile

Do góry
#3500413 - 08/11/2009 01:00 Re: Ligue1 [Re: dirbet]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Oczywiście, jednak o coś innego mi chodziło wink

To nie jest ekipa pokroju Bordeaux, OL czy OM. Dluga seria ktorejś z tych trzech drużyn dziwić nie może.
Taka seria w przypadku Auxerre jest zaskakująca.
Oczywiście nie twierdze, że muszą dziś przegrać bo mają jakąś mega serię.
Nic z tych rzeczy, są średniakami ligowymi i tyle smile

Do góry
#3525379 - 22/11/2009 01:23 Re: Ligue1 [Re: Platini]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Ostatnio średnio poszło.

PSG dobrze, że dali niższy kurs i się nie skusilem. Prowadzili grę ale skończyło się jak skończyło.
Monaco dało zarobić cool
Aux niestety nie ale niżej co na dziś:

Zacznijmy więc od meczu Aux.
Fantastyczna seria. Wg mnie jak na tą ekipę za dluga wink (cały czas będę się przy tym upierał)
Monaco - rywal nieprzewidywalny, zupełnie nie pasujący mi do Ligue1.
Patrząc na osłabienia obydwu drużyn nie wskaże faworyta.
Kursy wyrównane i cięzko cokolwiek rozsądnego mi zaproponować.
Nie polecam jednak grania tutaj '1'

Tak 'na szybko' :

Nie wyobrażam sobie innego wyniku niż wygrana Rennes. Ciekawy zespół zajmuje dopiero 12 pozycję grając ostatnio nie najlepiej (porażki z Vale i Tou)
Dziś zagrają bez Leroy i N'Diaye jednak nie powinno stanowić to problemu w odniesieniu wygranej.
Grają z Le Mans .. Zespołem, ktory zawsze zaskakiwał mnie na wyjazdach.
Dzis nie stawiam jednak x2 na ten zespół, ktory w obecnym sezonie odbiera od tego do czego mnie przyzwyczaił na wyjazdach.

Lyon ..

Powninen sobie spokojnie poradzić. Bo z kim jak nie z tak słabą ekipą?

Kursy nie powalają na te dwa spotkania jednak w dublu z pewnością się skuszę.

Do góry
#3575366 - 22/12/2009 06:12 Re: Ligue1 [Re: Platini]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Lens - St. Etienne 1 2.08 PinnacleSports

19, ostatnie w tym roku kolejka Francuskiej Ligue 1. W jedynym wtorkowym meczu zmierzą się zajmujący 14 miejsce (z 23 punktami na koncie) piłkarze RC Lens oraz będącego 3 lokaty (16 punktów zdobytych) niżej St. Etienne. Obie ekipy obecnie są na dwóch skrajnych biegunach - Lens po słabym początku sezonu ostatnio gra bardzo dobrze, w 8 ostatnich meczach przegrali tylko raz odnosząc 4 zwycięstwa i 3 mecze remisując. Wygrali 3 ostatnie mecze na własnym stadionie, z Nancy, Marsylią i Nice, a w dwóch ostatnich meczach na wyjeździe potrafili zremisować z PSG i Valenciennes. W meczach u siebie mają bilans 4-3-2, bilans bramek 11-9. Valenciennes natomiast w ostatnim czasie zupełnie sobie nie radzi - bramki nie zdobyli już od ponad 360 minut. Zwolniony został Perrin, którego zastąpił Galtier - udało mu się w ostatniej kolejce zremisować u siebie z Marsylią, ale czy oznacza to już przełom, śmiem wątpić. Bilans meczów wyjazdowych 2-15, bilans bramkowy 6-15. W ostatnim spotkaniu trener gospodarzy Wallemme dał odpocząć takim piłkarzom jak: Akale, Boukari czy Maoulida, jutro mają już zagrać co jeszcze bardziej przekonuje mnie, że jutro na Stade Felix-Bollaert to gospodarze będą schodzić z boiska wygrani, liczę nawet i na dwubramkową wygraną.

Do góry
#3575854 - 23/12/2009 00:54 Re: Ligue1 [Re: mln]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
St. Etienne zagra bez pauzujących za kartki: Efstathiosa Tavlaridisa i Davida Gigliottiego oraz kontuzjowanych Boubacara Sanogo, Loica Perrina, Mustaphy Bayala, Maodomalicka Faye i Augusto Fernandeza.

Do góry
#3575916 - 23/12/2009 01:43 Re: Ligue1 [Re: mln]
seba stop Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/03/2005
Postów: 8105
no a jest tez informacja nie do konca sympatyczna

Ireneusz Jelen .... nie zagra juz w tym roku w pilke

Do góry
#3623183 - 16/01/2010 21:44 Re: Ligue1 [Re: seba stop]
dAnTeCh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2005
Postów: 3499
Skąd: Stalowa Wola
Puchar Narodów Afryki może przyjść z pomocą w typowaniu dzisiejszej ligi francuskiej.

Na początek meczyk Montpellier-Nice 1-1,7 o którym można wyczytać na wszelakich portalach bukmacherskich. Drużyna gości mocno osłabiona, gdyż ponad 6 czy 7 zawodników właśnie przebywa na turnieju w Angoli. Montpellier mocna 3 pozycja w lidze powinni wykorzystać zaistniałą sytuacje.

NICE
16.1 Eric Mouloungui F 8 0-0
16.1 Chaouki Ben Saada F 11 3-2
16.1 Emerse Fae M 11 0-0
16.1 Habib Bamogo F 9 0-1
16.1 Ismael Gace D 9 1-0
16.1 Mickael Pote F 6 0-0
16.1 Mahamane Traore M 10 1-0
23.12 Onyekachi Apam D 12 0-1
23.12 Mamadou Bagayoko F 12 1-0
12.12 Olivier Echouafni M 10 1-0
4.12 Jonathan Quartey D 0 0-0



Montpellier
16.1 Younes Belhanda M 14 1-1 16.1 s
11.9 Remy Cabella M 0 0-0
22.8 Johann Carrasso G 0 0-0
8.8 Bengali Fode Koita F 0 0-0



Drugi meczyk to Nancy-Lyon 2-2,0 Goście 6 pozycja w lidze shocked , sezon raczej stracony ale o wicemistrza można jeszcze powalczyć(13pkt straty do lidera). Nancy ten sezon ma jeszcze gorszy do tego nawet u siebie nie przekonują (bilans 3-1-5). Piłkarsko o wiele, wiele , wiele lepsza jest drużyna Olimpique więc powinna to wykorzystać.Od 2005 roku w pojedynkach między tymi zespołami(liga i puchar) tylko raz padł remis a 9 razy wygrywał Lyon.

Nancy
16.1 Cheick Diabate F 2 0-0
16.1 Joel Sami D 11 0-1
16.1 Paul Alo'o Efoulou F 14 4-0
16.1 Floyd Ayite F 5 0-1
16.1 Bakaye Traore M 13 1-0
15.12 Jonathan Brison M 13 1-0
6.11 Johan Lapeyre G 0 0-0
6.11 Remy Pillot G 0 0-0


Lyon
16.1 Jean Makoun M 17 1-1
15.12 Francois Clerc D 7 0-0
17.10 Mathieu Bodmer M 7 1-0
17.10 Thomas Fontaine D 0 0-0
17.10 Sebastien Faure M 0 0-0
22.8 Anderson D 0 0-0



No i na koniec najniższy kurs Auxerre-Bolougne 1-1,45Jak widać poniżej goście mają poważniejsze problemy kadrowe, do tego na wyjazdach Bolougne gra słabiutko (1-3-6 bramki 5-18). Irek i spółka mają udany sezon i są w stanie dziś sięgnąć po 3 pkt wink

Auxerre
11.12 Julien Quercia F 1 0-0
6.11 Baptiste Martin D 0 0-0
6.11 Alain Traore M 1 0-0
17.10 Amadou Sidibe M 0 0-0
22.8 Robert Popov D 0 0-0
8.8 Alexandre Licata F 0 0-0

Boulogne
16.1 Bira Dembele D 12 1-1
16.1 Johann Ramare M 10 1-0
16.1 Mame N'Diaye F 3 0-0
16.1 Damien Perrinelle D 7 0-0
16.1 Bakary Soumare M 10 0-0
12.12 Ibrahima Kone G 3 0-0
27.11 Daniel Moreira F 6 1-0
19.9 Gregory Thil F 5 2-1
22.8 Dorian Leveque M 0 0-0


Z pozostałych meczów można się jeszcze zastanowić nad Rennes-Lens 1,75 Choć gospodarze stracili czołowego napastnika Gyana(występuje w Ghanie) to goście stracili 3 ważne ogniwa Kovacevica, Jemaa i Sow. Do tego Rennes zazwyczaj odprawiała z kwitkiem Lens, grając przed swoją publicznością.

Do góry
#3623192 - 16/01/2010 21:54 Re: Ligue1 [Re: seba stop]
zecik Offline
addict

Meldunek: 17/03/2009
Postów: 460
Skąd: Poznań
Montpellier - Nice

Pozycje drużyn jak dwa bieguny, a przede wszystkim Nice bez kilku podstawowych zawodników przez PNA (dodajmy do tego, że przegrali z jakimiś ogórkami w PF). W BetClicu kursiwo dające 1.75, dla co odważniejszych również do zagrania z handi za za 3.00

Można też spróbować zagrać overka. Do złapania jest za 2.20. Statystyki ukazują, iż w pojedynku tych drużyn może paś kilka bramek.
20.01.2007 sob Francuski National Cup Montpellier - Nice 2-1 aet 29.08.2009 sob Francuska Ligue 1 Nice - Montpellier 0-3
08.05.2004 sob Francuska Ligue 1 Montpellier - Nice 2-2 07.12.2003 nie Francuska Ligue 1 Nice - Montpellier 2-1
15.01.2003 śro Francuska Ligue 1 Montpellier - Nice 2-2 24.08.2002 sob Francuska Ligue 1 Nice - Montpellier 2-1

Do góry
#3678142 - 07/02/2010 21:46 Re: Ligue1 [Re: zecik]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Wczoraj PSG crazy

Nie chce mi się nawet komentowac ich postawy. Kolejny sezon wielkie rozczarowanie. Nie wiem co by się musiało stać by ten zespół zaczął normalnie walczyc o najwyższe ligowe laury.
Na chwile obecną ten zespoł nie ma mentalności, nie ma ludzi, ktorzy by sprawili, że tytuł mistrza Francji byłby realny.

Ok, na dziś jeden bet:

Marseille - Valenciennes


OM zaskakuje in minus jak na razie. Gra w kratkę, nie potrafi wykorzystać przewagi. Jeszcze w dodatku w spotkaniu z Monte dostaje 0-2.
Z całym szacunkiem dla zespołu Montpellier ale dla mnie nie jest to ekipa do pucharów wink Tak na poczatku sezonu uważalem i nadal tak uważam.
Wracając do OM - dziś nie zagra Heinze, nie wiadomo co z Taiwo.
Naprzeciw Marsylii staje bezkompromisowa ekipa wyjazdowa tongue
Bilans 6-0-5 wygląda naprawdę imponująco jak na taką drużynę.
Największa niespodzianką była oczywiście wygrana na terenie Bordeaux (0-1).
w takiej lidze jak francuska bardzo często w obliczu takiego bilansu wyjazdowego doszukiwałbym się remisu.
Jednak OM 'musi' wygrywać, przecież ten zespół miał walczyć o mistrzostwo, które już raczej odjechało na kolejny sezon.
Liga Mistrzów jednak realna, by tam grać takie spotkania jak dzisiejsze trzeba wygrywać.
Wszystkie atuty wg mnie po stronie gospodarzy.

Typ: 1 - handi na OM również można rozważyć

Do góry
#3756021 - 16/03/2010 22:02 Re: Ligue1 [Re: Platini]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
W górnej części tabeli niezły tłok! Szósta Marsylia ma do lidera zaledwie trzy punkty straty.
Liga jest przez to niezwykle ciekawa, swój wkład w to ma również Jeleń, ktory w wyjazdowym meczu zdobył dwie bramki na boisku lidera doprowadzając do niespodzianki wink



Szczególnie niedzielne spotkania mnie bardzo interesują.
'Ulubiona' ekipa Monte podejmie nieprzewidywalne na wyjeździe Valenciennes, lider zagra ważny mecz z Lille;
do tego mecz OM z Lyonem na który niejeden kibic we Francji i nie tylko czeka.

Swoje spostrzeżenia wstępne już mam, pod koniec tygodnia pewnie podzielę się z wami moimi typami znając więcej informacji na temat składów,
zawirowań wokół zespołów itd.
Tak więc do usłyszenia i zachęcam do wrzucania swoich typów, opinii piwo

Do góry
#3764381 - 21/03/2010 19:04 Re: Ligue1 [Re: Platini]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Czasu nie ma za wiele ale na szybko postaram się coś naskrobać wink

Więc zacznijmy od meczu Montpellier. Nigdy nie byłem i nie będę fanem tej ekipy. Nie chodzi tutaj o przywiązanie do barw a o grę.
Zajmuje ta ekipa bardzo wysokie (trzecie!) miejsce w tabeli.
Dłuugi czas czekam kiedy ta ekipa zacznie seryjnie tracic punkty, gdyż uważam, że nie stać jej na seryjne gromadzenie punktów.
Dziś po dwóch remisach z Bordo i Aux zagrają z Valenciennes.
Goście to ekipa szalona, bezkompromisowa na wyjeździe.
Jej bilans to 7-0-7. I własnie w tym niezlym wyjazdowym bilansie upartuję niespodziankę jaką dla wielu będzie brak wygranej gospodarzy.
Na x2 jest kurs 2.0 i na taki się zdecyduję.

Bordeaux po awansie do najlepszej ósemki Europy zmierzy się z Lille, które ma tylko dwa punkty mniej od gospodarzy.
Gospodarze grają niezłą pilkę, ułożoną. Goście ustępują ale tylko niewiele Bordo. Co tutaj zaważy? Wg mnie przywilej gry u siebie i jeśli mialbym typowac to dalbym na gospodarzy.

W najciekawiej zapowiadającym się meczu OM z OL sam nie wiem co typować. Bliżej mi do postawienia na gospodarzy.
Co jeszcze chodzi mi po głowie? Czerwona kartka cool

Sorki, że może trochę chaotycznie ale brak czasu.

Do góry
#3764412 - 21/03/2010 19:20 Re: Ligue1 [Re: Platini]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: Platini

Zajmuje ta ekipa bardzo wysokie (trzecie!) miejsce w tabeli.
Dłuugi czas czekam kiedy ta ekipa zacznie seryjnie tracic punkty, gdyż uważam, że nie stać jej na seryjne gromadzenie punktów.


pobożne życzenie wielu. tworzą świetny kolektyw, panuje super atmosfera, to że nie nazywają się Lyon czy Bordo, znaczy że od razu trzeba to traktować w kategoriach chwilowego zrywu, przypadku, nie wiem jak nazwać podejście tych, którzy są antyMontpellier. Już od dawien dawna prorokuje się, że powinni pikować w dół, a oni dalej swoje, grają swoją, dobrą piłkę.

Do góry
#3764423 - 21/03/2010 19:29 Re: Ligue1 [Re: Hakan]
TriumfWoli Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/08/2009
Postów: 19625
Dzisiaj warto przyjrzec sie kursowi jakie oferuja buki na Lyon.
Kurs 3.25 to dla mnie niespodzianka i ja to biore z pocalowaniem reki.
Wg mnie OL niczym nie ustepuje Marsylii,dodatkowo ci drudzy maja w nogach ciezki mecz w LE.
Najzwyczajniej w swiecie ten kurs jest przesadzony,a i X2 przy i 1.57 wyglada bardzo ciekawie.

Do góry
#3764439 - 21/03/2010 19:42 Re: Ligue1 [Re: TriumfWoli]
TriumfWoli Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/08/2009
Postów: 19625
Jeszcze statystycznym okiem dodam iz Maryslia u siebie w meczach ligowych,z Lyonem wygrała tylko raz w rpzeciagu ostatnich 11 lat.

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (igea23, Sensei, 11kera11, alfa), 1613 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581112 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49