Strona 18 z 21 < 1 2 ... 16 17 18 19 20 21 >
Opcje tematu
#3778411 - 30/03/2010 00:40 Re: Polityka [121] [Re: Nirtz]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Originally Posted By: Nirtz
teraz muszę wyjść ale poszukam i wkleję linki do prawdziwej historii Komorowskiego, to co tu przedstawiasz to jakiś ostry chory sen wariata, jakaś hagiografia Komorowskiego, poczytaj co ten "przeciwnik Okrągłego Stołu" robił chociażby w 1992 roku

pitolenie o "prawdziwych prawicowcach" jako pazernych, chciwych byłych ZSLowcach (przybudówka PZPRu) brzmi doprawdy komicznie, nie wiem co czytasz ale to co przy tym palisz musi być mocne, bo nie mieści mi się w głowie takie oderwanie od rzeczywistości poważnego 40-kilkuletnie faceta



szukaj na wirtualnej polonii , to odpowiednie zrodlo dla XCiebie , tylko uważaj bo mają tam Twego idola za Kalsteina laugh

Do góry
Bonus: Unibet
#3778417 - 30/03/2010 00:43 Re: Polityka [121] [Re: cuuly]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Originally Posted By: cuuly
no nie wytrzymalem wg eldorado sld to lewica- pewnie dlatego ze maja lewica w nazwie, w polsce nie ma ty mozgowa malpo zadnej lewicy, prawicy ani centrum ( PSL prawica smile smile smile
twoj hrabia komorowski jaka uczciwa praca wyzywil 5cioro dzieci przez 20 lat "wolnej" polski, ale jak mial wolne kilkadziesiat tys marek nascie lat temu na inwestycje kolegow ze wsi to moze nie byl to taki cud

ps. a twoje teksty o rajmundzie kaczynskim to nawet ponizej poziomu dna


ratunku kolejny pisbolszewik na forum laugh
bo sprzedales juz Astre? grin

Do góry
#3778420 - 30/03/2010 00:43 Re: Polityka [121] [Re: Nirtz]
jerome Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2001
Postów: 3778
Skąd: Śląsk
Originally Posted By: Nirtz
w tym temacie nie ma osób obiektywnych bo to polityka a ta jak media nie jest obiektywna, są za to cisi zwolennicy i wyznawcy, czołowi wyznawcy peło obecnie w temacie to Conrad i jerome, ty eroll musisz zwiększyć liczbę wpisów to załapiesz się na podium smile

pisze od pewnego czasu, że na PO nie zagłosuje, w moim rodzimym mieście dołączam się do kampanii przeciwko prezia z PO, TVN nie oglądam w ogóle.. i teraz mistrzu logiki, powiedz mi w jaki sposób jestem wyborcą PO i wyznawcą TVN? Twoja choroba postępuje. Jakby Kaczyńscy zrobili milicje partyjna, był byś pierwszy do służby, z uśmiechem na ustach byś wskazywał 'wyznawców peło'. Wszystkich, którzy nie są z PiSem widzisz jako fanatyków PO, to jest chore, zastanów się nad tym.

PS I nie pierdol mi tu o 2006 roku, bo wtedy większość obecnych tu w temacie się cieszyła z odsunięcia komuchów, ja osobiście jako młody naiwny osobnik widziałem rząd POPIS z Rokitą na czele i nie byłem zły jak wybrali Lesia. Byłem naiwny, a teraz w porównaniu do ciebie jestem esencją niezależność. Nie oglądam żadnych informacji w tv, na wybory nie idę (z wyjątkiem startu Kluski i samorządowych, gdzie mam wpływ na cokolwiek), mam w dupie polityków i politykę bo widzę, że ruchają mnie i ten cały kraj, zmiany są kosmetyczne i rozwijamy się w żółwim, biurokratyczno-wysokopodatkowym tempie i mimo że niby jest lepiej niż było (ale też trudno o to by było gorzej niż 20 lat temu) to marnujemy olbrzymią szansę na to by zrobić z Polski kraj łatwy i przyjemny dla obywateli.

Do góry
#3778424 - 30/03/2010 00:45 Re: Polityka [121] [Re: cuuly]
jerome Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2001
Postów: 3778
Skąd: Śląsk
Originally Posted By: cuuly
w polsce nie ma zadnej lewicy

A pis to co niby jest?

Do góry
#3778431 - 30/03/2010 00:49 Re: Polityka [121] [Re: ELDORADO]
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
Originally Posted By: ELDORADO
Originally Posted By: Nirtz
teraz muszę wyjść ale poszukam i wkleję linki do prawdziwej historii Komorowskiego, to co tu przedstawiasz to jakiś ostry chory sen wariata, jakaś hagiografia Komorowskiego, poczytaj co ten "przeciwnik Okrągłego Stołu" robił chociażby w 1992 roku

pitolenie o "prawdziwych prawicowcach" jako pazernych, chciwych byłych ZSLowcach (przybudówka PZPRu) brzmi doprawdy komicznie, nie wiem co czytasz ale to co przy tym palisz musi być mocne, bo nie mieści mi się w głowie takie oderwanie od rzeczywistości poważnego 40-kilkuletnie faceta



szukaj na wirtualnej polonii , to odpowiednie zrodlo dla XCiebie , tylko uważaj bo mają tam Twego idola za Kalsteina laugh
na polonica.net chyba ci chodziło

i nie Kalsteina tylko Kalksteina smile

ELDO jesteś roznądną osobą, o patriotycznych i chrześcijańskich przekonaniach, ale ostatnio błądzisz, wiem jaka jest tego przyczyna ale nie chcę tego tu obnażać przed resztą, sam się zastanów czy lepiej być po stronie słabszego ale biednego czy za wszelką cenę przypodobać się silniejszemu złemu licząc na okruchy ze stołu

Do góry
#3778440 - 30/03/2010 00:52 Re: Polityka [121] [Re: Nirtz]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Originally Posted By: Nirtz


Jednym z tematów rozmowy była także kwestia zwrotu mienia żydowskiego pozostawionego w okresie II wojny światowej. Komorowski wyraził nadzieje, że rząd ostatecznie przygotuje ustawę rekompensacyjną, która by stanowiła podstawę do rekompensaty za utracone mienie.
Komorowski zaznaczył, że rozmowa z prezydentem Izraela częściowo miała charakter prywatny.

Swój wśród swoich grin


słaby jestes Nirtz jak kot Kalsteina laugh bo przecież ten NEWS świadczy na korzyść Komorowskiego,
był w Izraelu,
obiecał...

mięło trochę czasu i... gó..wno zrobił.... piwo

Do góry
#3778441 - 30/03/2010 00:52 Re: Polityka [121] [Re: jerome]
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
Originally Posted By: jerome

pisze od pewnego czasu, że na PO nie zagłosuje, w moim rodzimym mieście dołączam się do kampanii przeciwko prezia z PO
nie, cały czas fanatycznie popierasz PO i nikogo tu nie oszukasz wtrąceniami od czasu do czasu że to: nie wszyscy w PO są idealni, na szczęście dodajesz że Tusk to najlepszy premier od 20 lat i... wszystko jasne, daruj sobie to udowadnianie że nie jesteś ślepym wyznawcą bo nikt to tu nie uwierzy

Do góry
#3778446 - 30/03/2010 00:53 Re: Polityka [121] [Re: Nirtz]
cuuly Offline
enthusiast

Meldunek: 15/04/2009
Postów: 227
Skąd: kraków
eldo pamieta jeszcze o astarcie o starku juz nie pamieta smile smile

Do góry
#3778457 - 30/03/2010 00:55 Re: Polityka [121] [Re: cuuly]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Originally Posted By: cuuly
eldo pamieta jeszcze o astarcie o starku juz nie pamieta smile smile


pamietam jesli dalej go trzymasz , to zarobisz smile

Do góry
#3778467 - 30/03/2010 00:59 Re: Polityka [121] [Re: ELDORADO]
Tetfol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/06/2002
Postów: 4641
Skąd: Tarnów
Nirtz miałeś wyjść co tu jeszcze robisz ? laugh

Do góry
#3778471 - 30/03/2010 01:00 Re: Polityka [121] [Re: ELDORADO]
cuuly Offline
enthusiast

Meldunek: 15/04/2009
Postów: 227
Skąd: kraków
ale ja juz zarobilem jak spadl o 60% a potem wzrosl o 100% to 40 % do przodu jestem smile no jak spadnie do grosza to potem nawet wg twojej matematyki w porywach 100% hi hi ale moze tak o procencie lewicy w sld pogadamy co oni tak lewicowego zmajstrowali eldo

Do góry
#3778472 - 30/03/2010 01:00 Re: Polityka [121] [Re: Nirtz]
jerome Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2001
Postów: 3778
Skąd: Śląsk
Originally Posted By: Nirtz
Originally Posted By: jerome

pisze od pewnego czasu, że na PO nie zagłosuje, w moim rodzimym mieście dołączam się do kampanii przeciwko prezia z PO
nie, cały czas fanatycznie popierasz PO i nikogo tu nie oszukasz wtrąceniami od czasu do czasu że to: nie wszyscy w PO są idealni, na szczęście dodajesz że Tusk to najlepszy premier od 20 lat i... wszystko jasne, daruj sobie to udowadnianie że nie jesteś ślepym wyznawcą bo nikt to tu nie uwierzy

czasami się zastanawiam, czy nie wziąć twoich postów i gdzieś nie opublikować haha, no ale z chorych nie wolno się śmiać podobno. Śmiać mi się przestaje chcieć jak sobie pomyślę, że masz psychikę partyjnego SSmana.

Do góry
#3778477 - 30/03/2010 01:01 Re: Polityka [121] [Re: Nirtz]
Tetfol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/06/2002
Postów: 4641
Skąd: Tarnów
Originally Posted By: Nirtz
Originally Posted By: jerome

pisze od pewnego czasu, że na PO nie zagłosuje, w moim rodzimym mieście dołączam się do kampanii przeciwko prezia z PO
nie, cały czas fanatycznie popierasz PO i nikogo tu nie oszukasz wtrąceniami od czasu do czasu że to: nie wszyscy w PO są idealni, na szczęście dodajesz że Tusk to najlepszy premier od 20 lat i... wszystko jasne, daruj sobie to udowadnianie że nie jesteś ślepym wyznawcą bo nikt to tu nie uwierzy

ja wierze laugh

Do góry
#3778485 - 30/03/2010 01:06 Re: Polityka [121] [Re: jerome]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: jerome
Originally Posted By: cuuly
w polsce nie ma zadnej lewicy

A pis to co niby jest?


Bolszewia, na lewo od lewicy.

Sprowadzacie temat na niewlasciwe tory.
Zarowno Kartofel, jak i Komorowski to typy, z ktorych zaden nie zasluguje na zaufanie, jeden wart drugiego, zwykle pasozyty.
Zaden z nich nie zrobi ani wiecej dobrego ani zlego niz rywal.
Niepotrzebnie sie klocicie, zamienic sympatie i antypatie o 180 stopni, a wyjdzie na to samo.

Pomyslcie, co my mozemy ugrac na tym "starciu gigantow" laugh

Ja proponuje zainwestowac w typ na Kartofla, kurs bedzie naprawde dobry.

Rzecz jasna namawiam do olania wyborow prezydenckich, bo i tak zwyciezy, jak zawsze ochlokracja smile

Do góry
#3778498 - 30/03/2010 01:10 Re: Polityka [121] [Re: Tetfol]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Tetfol
Nirtz miałeś wyjść co tu jeszcze robisz ? laugh


Nawraca laugh

Do góry
#3778507 - 30/03/2010 01:16 Re: Polityka [121] [Re: Amkwish]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: jerome
Originally Posted By: cuuly
w polsce nie ma zadnej lewicy

A pis to co niby jest?


Bolszewia, na lewo od lewicy.

Sprowadzacie temat na niewlasciwe tory.
Zarowno Kartofel, jak i Komorowski to typy, z ktorych zaden nie zasluguje na zaufanie, jeden wart drugiego, zwykle pasozyty.
Zaden z nich nie zrobi ani wiecej dobrego ani zlego niz rywal.
Niepotrzebnie sie klocicie, zamienic sympatie i antypatie o 180 stopni, a wyjdzie na to samo.

Pomyslcie, co my mozemy ugrac na tym "starciu gigantow" laugh

Ja proponuje zainwestowac w typ na Kartofla, kurs bedzie naprawde dobry.

Rzecz jasna namawiam do olania wyborow prezydenckich, bo i tak zwyciezy, jak zawsze ochlokracja smile


Komorowski - Kaczyński znowu wybór mniejszego zła , mniejszym złem jest Komorowski , pisałem o tym wyżej , można oczywiście też olać te wybory , ja sie mjednak na nie pofatyguje Kaczynski to zly prezydent to juz wiemy , Komorowski moze bedzie lepszy ma ku temu pewne przeslanki mysle ze trzeba zaryzykowac i postawic na niego smile

Do góry
#3778523 - 30/03/2010 01:22 Re: Polityka [121] [Re: AGASSI]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: AGASSI
http://www.tvn24.pl/-1,1649901,0,1,skok-wspolpracuje-z-cba,wiadomosc.html

Pisowski ala bank jakże przyjazny dla klienta laugh


O kuwa, ale samobój! laugh grin Kamiński to jeszcze większy śmieć od Leppera, totalne zero... papa

Do góry
#3778542 - 30/03/2010 01:30 Re: Polityka [121] [Re: Amkwish]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: Nirtz
a teraz usilnie usiłuje służyć Tuskowi, smutne ale prawdziwe


Oczywiscie nie przyszlo ci do pustego lba, ty tepa, PISdziana gnido, ze mozna byc niezaleznym i nikomu nie sluzyc smile

Ja zakladam sie z Eldorado, ze wygra Kartofel, nie dlatego, ze jest, moim zdaniem, lepszy od rywala, ale dlatego, ze w przeciwienstwie do Ryska uwazam, ze w Polsce takich nircojajecznych kretynow zyje wiecej niz by sie moglo wydawac.

Na glosy takich przyglupow Kartofel moze zawsze liczyc, a poniewaz stanowia oni wiekszosc, Lesio wygra.

To, ze w topiku "Polityka" PISdzielcy sa w mniejszosci, dowodzi tylko, jak elitarny jest ten temat laugh


W światowym rankingu debili jesteśmy chyba tuż za Amerykanami skoro ci wybrali pajaca Busha na drugą kadencję po pierwszych mega-tragicznych 4 latach... i teraz za to płacą: największy kryzys finansowy w historii USA, kretyńska wojna w Iraku, rozpad wizerunku i pozycji Ameryki w świecie, itd.

I jak to jest, że znika 50 miliardów (nie milionów) i tylko jedna osoba idzie siedzieć i nikt nie zadaje dodatkowych pytań. toast Za dużo osób pewnie zamieszanych, muszą wszystko ograniczyć do tego złodzieja aby nie rozsypał się cały system finansowy kraju gdyby wyszło na jaw, ile osób było w tym zamieszanym (nawet na najwyższym szczeblu).

Do góry
#3778774 - 30/03/2010 03:44 Re: Polityka [121] [Re: Conrad]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Conrad


W światowym rankingu debili jesteśmy chyba tuż za Amerykanami


Ej, Conrad, mysle, ze nasza lokata w tym rankingu odpowiada mniej wiecej pozycji naszej repry kopanej w rankingu FIFA, takze tak zle nie jest.

Niemniej, zaznaczam, ze opisuje to, co zdolalem sam zaobserwowac, ze hiszpanski przyglup jest zdecydowanie lepiej wyedukowany politycznie, w Polsce 70 lat komunizmu i dalsze 20 lat postkomunizmu narobilo w tej sferze takich spustoszen, ze i za 100 lat Polacy beda wybierac krzykliwych przyglupow, a ludzie wartosciowi nie beda babrac sie w gownie zwanym polityka.

W krajach cywilizowanych politycznie kandydowanie to pewien rodzaj wyzwania dla madrych ludzi, moze jakas forma sprawdzenia sie, wykorzystania wiedzy i doswiadczenia.
I jezeli majac dobrych kandydatow narod wybiera debila (vide Bush) to rzeczywiscie procent glupcow w tym narodzie jest zastraszajacy.

W Polsce jest inna sytuacja, bowiem ciagle staramy sie wybrac tego JAK NAJMNIEJ ZLEGO, takiego ktory najmniej zaszkodzi lub glosujemy nie za, ale przeciw komus (patrz : antykaczyzm).

Polacy to jeden z najmadrzejszych narodow swiata, nie wyobrazam sobie, by kto inny zdolal sie podniesc po takich przejsciach, jakich doswiadczyli Polacy.

Brakuje nam tylko tych madrych ludzi w polityce i dopoki w kraju rzadza ubecy i inne spec sluzby to zawsze beda stawiac na miernoty, poprzez ktore moga rzadzic i rozdawac karty.

Dobrego wyjscia, poki co, nie widze, bowiem nawet gdybysmy dozyli czasu wymarcia ubecji to jeszcze bedziemy potrzebowali drugie tyle na odwrocenie w swiadomosci ludzi opinii, ze polityka to szambo.
W szambie nikt uczciwy i wartosciowy babral sie nie bedzie.

Polityk - klamca, hochtapler, miernota, przyglup, zlodziej, kombinator.
Taki obraz pokutuje w swiadomosci wiekszosci Polakow.
Nikt madry, na wlasne zyczenie, nie zostanie taka qrwa.

Tak wiec, mozna wybrac wsrod miernot albo...nie isc na wybory, co jest oczywista ucieczka od tego gowna, niemniej jednak nie zanieczyszcza jakas tam odpowiedzialnoscia za, z gory wiadomy, wynik - jaks miernota bowiem tak czy siak wygra.

Do góry
#3778989 - 30/03/2010 05:19 Re: Polityka [121] [Re: Amkwish]
eroll Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 5106
Skąd: Warszawa
Dokładnie piwo jesteśmy narodem bardzo mądrym i na arenie międzynarodowej bardzo wyedukowanym (widziałem rankingi nie chce mi się wyszukiwać) mieszkańcy USA przy nas (oczywiście mówię o masie a nie o jednostkach) to kompletni idioci. Czasami jak załącze MTV i oglądam ich programy to się zastanawiam czy to nie jest reżyserowane czy naprawdę można być takim tłukiem ale chyba jednak można i nam do nich daleko. Problem w tym co napisał Amk że u nas do polityki garną się ludzie (też mówię o ogólnej masie a nie o jednostkach) którzy nic nie osiągneli i miejsca na listach albo kupili (np.Misztal), albo wydupczyli (np.Lewandowska) albo raz dorwali sie do korytka i nie puszczą go za nic w świecie (np. znaczna większość)

Do góry
Strona 18 z 21 < 1 2 ... 16 17 18 19 20 21 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (igea23, alfa, Sensei), 3541 gości oraz 2 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581630 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49