Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#3869749 - 15/05/2010 22:33 Re: WTA - Madryt - 8.05-16.05 [Re: Mr. Federer]
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
ja sie nie naogladalem ja poprostu wiem jak to uderzenie wyglada od strony technicznej bo sam gram w tenisa smile Nie mowie takze ze Safarova od czasu do czasu nie zagra topspinem bo zawodowiec takiej klasy na pewno potrafi to zrobic.... poprostu napsialem ze jej styl gry to mocna płaska gra charakteryzujaca sie wieloma konczacymi pilkami co jest faktem.
JEsli chodzi o topspiny w wta to np. carla suarez navarro jest idealnym przykładem takiego uderzenia wink

Co do myslenia na korcie Rezai to ja nie widze sprzzecznosci w tym ze mozna grac mocno i przy okazji ykorzystac słabe strony rywalki czy nie grac na jej mocne strony.... Rezai to robi a Safarova nie. Koniec kropka smile Nic wiecej do dania w tym temacie nie mam no ale szanuje Twoje zdanie.
Pozdrawiam Kolego Coolbet wink

Do góry
Bonus: Unibet
#3869757 - 15/05/2010 22:46 Re: WTA - Madryt - 8.05-16.05 [Re: Vendetta]
Mr. Federer Offline
a.k.a. "coolbet"

Meldunek: 28/05/2009
Postów: 7829
Dobra zakonczmy tak jak mowisz tą dyskusje bo jeszcze wyjdzie ze sie nie lubimy a tak nie jest smile

Co do Suarez racja ale ona nie ma 'powera' w łapie smile

Odnosnie "wykorzystywania slabych stron" to rowniez mozna to zrozumiec w ten sposob ze ogolnie gra obronna w wta nie stoi na jakims nadzwyczajnym poziomie ... no ale Jeca nalezy do czołowki czyli to nie byla jej slaba strona smile

Co do meczu tak jak pisalem wczesniej mam tez grana Francuzke wiec oby wygrala bo w innym razie i Ty i ja i pewnie masa ludzi dzis poplynie a tego pewnie nikt nie chce smile

Dzisiejszego meczu niestety ogladac nie bede bo troche sie obecny na manolo przedluza tongue i tak Rafito wygra dzis ehh :>

Rowniez pozdrawiam i koncze i szanuje ludzi z pasją smile piwo

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (igea23, akagi, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka), 3112 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581586 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49