Strona 3 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#3912531 - 05/06/2010 23:17 Re: Liga Światowa 2010 [Re: Amir_Khan]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Nie odradzam, ale i też nie polecam jak to miało miejsce w I meczu. Dziś może być nawet do zera, jeżeli choć troszkę będą popełniać mniej własnych błędów. Kursy na -1.5 strasznie już dziś małe jednak, z tego co widziałem to jedynie w unibecie -1.5 @1.42 opłacalne, tak to @1.3 już bym nie tykał.

Ja ostatecznie wziąłem Brazylię (ale już grają) , Francję set @1.4 no i Kubę ale bez hc.

Usa jednak seta zrobili... ale ogólnie gra słabizna, Ruscy bardzo solidnie

Dziś jeszcze coś tak czuję jakiś over 135.5 w meczu Finów.

Do góry
Bonus: Unibet
#3913127 - 06/06/2010 05:25 Re: Liga Światowa 2010 [Re: Misiek]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
A Winiar siedział za bandami i oglądał sobie mecz, mogli powiedzieć, ze po to jedzie to bym inny wynik obstawiał tongue

Rzeszów na pewno cieszy się z Grozera, 32 punkty i pokazał, że nie tylko siła razy ramię.

Do góry
#3913196 - 06/06/2010 06:25 Re: Liga Światowa 2010 [Re: Wojtas_]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Niemcy na lajcie hura

Jak myślicie, jak Castellani podejdzie do drugiego meczu? Będzie chciał się odegrać i wygrać koniecznie spotkanie, czy znowu potraktuje go luźno i da szanse pograć?

Do góry
#3913204 - 06/06/2010 06:33 Re: Liga Światowa 2010 [Re: _Korver_]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
A Korea set nie na lajcie tongue

Nie pucujmy się jak przedszkolaki wink

Castellani myślę, że jak cała drużyna podeszła przecież do dzisiejszego spotkania z nadzieją na wygraną, cóż nie udało się. Widać było, że brakuje nam jeszcze po prostu meczy, oraz oczywiście gramy składem powiedzmy 'II' bez czterech zawodników z podstawowej szóstki. Niemcy widać, że już w tych kwalach pograli, są w toku meczowym i to dziś tak wzięło górę...

Ciekaw jestem kursów na jutrzejsze spotkanie oraz kursu na Finów grin

Do góry
#3913210 - 06/06/2010 06:46 Re: Liga Światowa 2010 [Re: Misiek]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Originally Posted By: Misiek
A Korea set nie na lajcie tongue

Nie pucujmy się jak przedszkolaki wink

Castellani myślę, że jak cała drużyna podeszła przecież do dzisiejszego spotkania z nadzieją na wygraną, cóż nie udało się. Widać było, że brakuje nam jeszcze po prostu meczy, oraz oczywiście gramy składem powiedzmy 'II' bez czterech zawodników z podstawowej szóstki. Niemcy widać, że już w tych kwalach pograli, są w toku meczowym i to dziś tak wzięło górę...

Ciekaw jestem kursów na jutrzejsze spotkanie oraz kursu na Finów grin


Oglądałeś Koreę? Jak to wyglądało? Bo ja tylko suchy wynik znam...

Odnośnie Polski to ja mam mieszane uczucia. Z mojego punktu widzenia to mecz ten najbardziej emocjonalnie przeżywał... komentator Polsatu. tongue Drużyna jest zmęczona, brakuje świeżości, więc jasne jest, że słabiej grają. Jest to etap przygotowań do MŚ, więc takie praktyki są niestety konieczne.

Jak to jest z Winiarem? Pewne info, że tylko na 'wycieczkę' pojechał i jutro nie zagra?

Do góry
#3913217 - 06/06/2010 06:55 Re: Liga Światowa 2010 [Re: _Korver_]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Niestety nie wiem, słyszałem, że Żygadło ma jakąś kontuzję i być może jutro też nie wystąpi w ogóle, a co z Michałem to ciężko powiedzieć.. Niby poleciał na ostatnią chwilę, bo pierwsza informacja była taka, że nie leci, a teraz siedzi za bandą, to dziwne. Być może jutro tam na przykład zasiądzie Mika, a Winiar sobie coś popyka? Nie mam pojęcia.

To, że u nas tacy zawodnicy jak Wlazły [który po prostu musi odpoczywać] bo to inna bajka, ale i Zagumny i Pliński dostają wolne, to na pewno nie przez przypadek i nie.. że są jakoś lepsi od pozostałych, ale tutaj ameryki żadnej nie odkryłem tongue

Dziwi mnie np. taki Kazinski u Bułgarów, gra nonstop można by powiedzieć, bo w Trento wszyscy wiemy ile trzeba grać na maksa, a teraz jeszcze pełne dwa spotkania z Brazylią, gdzie widać było dziś (oglądałem całe spotkanie), że brakuje mu świeżości i motoryki itp. do grania, no ale to problem Bułgarów smile


A z tym pucowaniem, to chyba zaczaiłeś o co mi chodzi wink

Do góry
#3913229 - 06/06/2010 07:06 Re: Liga Światowa 2010 [Re: Misiek]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Originally Posted By: Misiek
Niestety nie wiem, słyszałem, że Żygadło ma jakąś kontuzję i być może jutro też nie wystąpi w ogóle, a co z Michałem to ciężko powiedzieć.. Niby poleciał na ostatnią chwilę, bo pierwsza informacja była taka, że nie leci, a teraz siedzi za bandą, to dziwne. Być może jutro tam na przykład zasiądzie Mika, a Winiar sobie coś popyka? Nie mam pojęcia.

To, że u nas tacy zawodnicy jak Wlazły [który po prostu musi odpoczywać] bo to inna bajka, ale i Zagumny i Pliński dostają wolne, to na pewno nie przez przypadek i nie.. że są jakoś lepsi od pozostałych, ale tutaj ameryki żadnej nie odkryłem tongue

Dziwi mnie np. taki Kazinski u Bułgarów, gra nonstop można by powiedzieć, bo w Trento wszyscy wiemy ile trzeba grać na maksa, a teraz jeszcze pełne dwa spotkania z Brazylią, gdzie widać było dziś (oglądałem całe spotkanie), że brakuje mu świeżości i motoryki itp. do grania, no ale to problem Bułgarów smile


A z tym pucowaniem, to chyba zaczaiłeś o co mi chodzi wink


Załapałem, spoko tongue

Poruszyłeś ciekawą kwestię, jak to jest, że inne gwiazdy mogą grać cały sezon na pełnych obrotach, a nasi są przemęczeni?
Ale z drugiej strony, taka taktyka się sprawdziła przed rokiem, też było olanie LŚ kosztem przygotowań do ME, więc może i się sprawdzi tym razem?

No cóż, więc z graniem na Niemców jutro trzeba będzie poczekać do samego spotkania i ogłoszenia pierwszej szóstki.

Do góry
#3913234 - 06/06/2010 07:11 Re: Liga Światowa 2010 [Re: _Korver_]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Tzn. ja myślę, że jakby Daniel kazał grać Pawłowi już wczoraj i w dzisiejszym spotkaniu, to Guma by się zgodził, tylko czy jest sens? Mamy ciekawych rozgrywających i oni też muszą pokazać, że coś tam potrafią.. Zagumny to inna planeta póki co, może młody Fabian załapie od Gumy to i owo, oby wink

Mamy szeroką kadrę i bardzo dobrze, że dopiero na bodajże mecze z Kubą u nas? Teraz dokładnie nie pamiętam, ale mają wracać powoli i Guma i Wlazły i Daniel, więc taka taktyka jak najbardziej jest bardzo dobra. Sezon długi, a MŚ to najważniejsza impreza.

Jutro to ja bym widział może jakieś +1.5 Polskę? tongue Ale to tak by musieli dać z @1.6, żebym wziął to do zastanowienia.

Grał ktoś te +1.5 w ladbrokes? Dali zwrot? grin

Do góry
#3913296 - 06/06/2010 09:15 Re: Liga Światowa 2010 [Re: Misiek]
ostry99 Offline
stranger

Meldunek: 01/12/2007
Postów: 9
Panowie, Michał Winiarski nie może jeszcze nawet skakać na treningach, więc w niedzielę na pewno nie zagra. Najwcześniej będziemy mogli go zobaczyć na parkiecie dopiero za tydzień.

Do góry
#3913494 - 06/06/2010 20:02 Re: Liga Światowa 2010 [Re: ostry99]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Dziś trzeba spróbować Finów z -1.5 ~@1.5. Wczoraj mega niespodzianka, gdzie coś tam jakoś czułem, że Egipt to już nie takie ogórki i być może seta jakiegoś zdołają ugrać, ale, że wygrają cały mecz.. tego sięęę nie spodziewałem smile

Mecz wczoraj widziałem na powtórce, widać było słaby poziom Finów, Egipt jak na swoje możliwości b.dobrze. Tak czy siak nie widzę dziś punktów dla Egiptu, więc próbujemy na Miko i kolegów, że wezmą rewanż i przede wszystkim rehabilitację bo strata z Egiptem po raz drugi u siebie punktów, to hmm...

__

Co do już zakończonych spotkań, to Francja baaaardzo szczęśliwie ugrała tego seta w III odsłonie. Wyszli bez Samicy i niestety wyglądało to dla mnie bardzo źle, później jeszcze w trakcie II seta komentatorzy powiedzieli, że Francuz nabawił się jakiejś kontuzji kolana, to już w ogóle.. Jednak pojawił się od początku III seta i udało się ugrać do 29, w IV Włosi się posypali i o wszystkim decydował TB, gdzie górą była już po prostu drużyna znacznie lepsza.

Kuby nie dałem rady obejrzeć.. może to i lepiej, bo jak zobaczyłem suchy wynik to trochę się wystraszyłem, było jeszcze cieplej niż w piątek crazy

Do góry
#3919111 - 09/06/2010 18:06 Re: Liga Światowa 2010 [Re: Misiek]
Darwin Offline
Wujas

Meldunek: 20/10/2009
Postów: 1342

Liga Światowa

12.06 2:40/7:00, 13.06 0:00
Kuba - Niemcy typ 1 kurs 1.15
Korea Płd. - Bułgaria (-1,5 seta) typ 2 kurs 1.42
Brazylia - Holandia typ under. 160,5pkt kurs 1.50
AKO:2,45 Unibet stawka:7.5j. siatka


Liga Światowa
10.06 20:30, 12.06 2:40
Francja - Serbia(+7,5pkt.) typ 2 kurs 1.85
Kuba(-1,5 seta) - Niemcy typ 1 kurs 1.42
AKO:2,63 Unibet stawka:3j. siatka


Liga Światowa
10.06 20:30
Francja - Serbia typ 2 kurs 2.65
Unibet stawka:2j. siatka


Liga Światowa
12.06 2:40/7:00, 13.06 0:00
Kuba - Niemcy typ 1 kurs 1.15
Korea Płd. - Bułgaria typ 2 kurs 1.15
Brazylia - Holandia typ under185,5pkt typ 2 kurs 1.15
AKO:1,52 Unibet stawka:9j. siatka

Kuba - Niemcy

Uważam, że w pierwszym spotkaniu gospodarze odniosą zdecydowane zwycięstwo nad Niemcami. Obraz gry drużyny Lozano może być trochę zamydlony przez pojedynki z Polską. Nasza reprezentacja zagrała w Stuttgarcie dwa bardzo słabe spotkania a mimo to, poszczególne sety były dość wyrównane. Mało grał Schops i Andrae ale nie jest to dla mnie argument, który dawałby większe szanse Niemcom na zdobycie punktów na Kubie. Zmiana czasu, specyficzne warunki panujące w hali również będzie miało swój wpływ na przebieg spotkania. Kto oglądał pierwsze spotkanie Kuby z Argentyną wie dobrze o czym mówię. Argentyńczycy pod koniec wyglądali jak nasiąknięte gąbki i zdecydowania ich przytkało. Uważam również, że Argentyna jest zespołem lepszym od naszych zachodnich sąsiadów dlatego nie sądzę żeby mogli coś ugrać w tym pierwszym meczu.

Korea Płd. - Bułgaria


2x 0-3 z Holandią na własnym terenie świadczy o formie zespołu azjatyckiego. Wiemy, jak Holandia spisywała się kilkanaście dni temu w kwalifikacjach do ME więc mnie osobiście takie wyniki zaskoczyły. Bułgarzy bardzo korzystnie zaprezentowali się przeciwko Brazylii podczas dwóch wyjazdowych spotkań, ich gra może się podobać mimo, że Kaziyski nie zachwyca. Są natomiast inni dobrzy zawodnicy i na tle Koreańczyków nie powinni mieć większych problemów. Ogólnie siatkówka azjatycka przeżywa jakiś większy kryzys wg. mnie.

Brazylia - Holandia

Po dwóch łatwych zwycięstwach reprezentacji Holandii nad drużyną Korei, zawodnikom Oranje przyjdzie się teraz zmierzyć z najlepszą drużyną tej grupy - Brazylią. Rezende senior za wszelką cenę chce zdobyć komplet punktów na własnym terenie o czym wspomniał w jednym z wywiadów. Po pokonaniu Bułgarii jego cel jest już bardzo bliski realizacji. Czym reprezentacja Holandii może zaskoczyć gospodarzy ? Ja osobiście nie wiem, dlatego stawiam na gładkie 3-0 dla Canarinhos.

Francja - Serbia

Serbia zaprezentowała się bardzo korzystnie w pierwszych dwóch spotkaniach przeciwko Chińczykom. Pomimo, iż nie był to wymagający rywal można było zauważyć długie okresy dobrej i skutecznej gry. Widać zgranie zawodników, zaangażowanie oraz radość z tego co robią na boisku.
Francuzi przy odrobinie szczęścia wywalczyli punkt w Italii, odwracając po części losy drugiego spotkania. Ostatecznie ze stanu 0-2 oraz 22-23 ( jeżeli dobrze pamiętam) ulegli dopiero w TB. Ich gra mnie jednak nie przekonuje , grają bardzo nierówną siatkówkę, z długimi przestojami. Większość zawodników na co dzień gra w PRO A a poziom tej ligi jest delikatnie mówiąc słaby. Uważam, że na tym etapie w nieco lepszej formie są Serbowie i warto ich zagrać po takim kursie.

Argentyna - Polska

Zagrałbym gospodarzy ale kurs 1.42 jest jak dla mnie trochę za niski. 1.60 byłoby ok.

Finlandia - USA

USA powalczy ale znowu jak dla mnie kurs jest mimo wszystko za niski. Handi +2,5 seta kurs 1.12 do jakiegoś bardzo długiego pociągu smile

Mogą pojawić się błędy w pisowni ale nie mam już czasu czytać tego jeszcze raz.

Na ewentualne krytyki ze strony tych co codziennie są na letkim plusie ale nigdy nic konkretnego w temacie nie napiszą odpowiadał nie będę papa

Przedstawiłem swój punkt widzenia na najbliższe mecze, może komuś się coś z tego przyda piwo

Pozdrawiam siatka boks

Do góry
#3920679 - 10/06/2010 04:57 Re: Liga Światowa 2010 [Re: Darwin]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Dzisiaj pojawiły się już kursy, więc jedziemy:

Finowie bez Esko. USA mimo trochę rezerwowego składu aż tak blado nie wypadło jak pokazują to wyniki z Ruskimi. Finowie męczyli się z Egiptem, więc rozumowanie jest w tym wypadku proste - AWAY WIN.



Kto rano wstaje, temu Unibet daje wink


Polacy polecieli do Argentyny w takim składzie jak na mecze z Niemcami, ale zgadzam się z @Darwinem, że taki kurs to już jednak za mało. Argentyńczycy niby mieli być oszczędzani z racji organizacji FinalSix u siebie, ale póki co w meczu z Kubańczykami nie było tego widać. Dla mnie mecz zagadka i nawet myślę o jakiejś drobnej inwestycji w Polskę B.

Serbowie niby również bez swoich 2 gwiazd, a w zasadzie jednego, bo Grbić rzekomo znowu skończył reprezentacyjną karierę, ale ich gra spodobało mi się. Co prawda przeciwnik był dość słaby, ale trochę z tych meczów można było wyciągnąć. Reprezentację Francji jakoś zakwalifikowałem sobie w podświadomości jako wiecznego underdoga i w meczach, w których są faworytami lekko mi to nie pasuję. Zatem próbuję lekko na Serbów.

Brazylia mecz bez historii. Maks 1 stracony przypadkowy set, przy pozostałych wyraźnie wygranych. Nie te progi jak dla Holandii.

Bułgaria rozniesie Koreańczyków. 3-0? Czemu nie. Skoro Skośni mieli problemy z blokiem Pomarańczowych, to tym bardziej będzie to miazga w wykonaniu rosłych Bułgarów.

Do góry
#3920701 - 10/06/2010 05:14 Re: Liga Światowa 2010 [Re: _Korver_]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Musiałeś się teraz nam pochwalić, że złapałeś to @2? tongue

Rano również mogłem zagrać ten kurs, ale jakoś mnie osobiście gra Amerykanów nie zachwyciła i jakoś ten mecz omijam szeroko. Nie rozumiem dlaczego aż na marne @1.5 spadło ?! Rozumiem te ich '@1.72' to jeszcze jakoś bym skumał..

Ogólnie kurde ciężko jakoś cokolwiek wybrać. Liczyłem przede wszystkim na znacznie lepsze kursy, mizernie to wszystko jakoś wygląda ;[ Coś się pomyśli, coś się może sklei w miarę sensownego.

* Na Kubę liczyłem na jakieś @1.3-1.35
* Na Bułgarów przynajmniej @1.25
* Na Polaków set @1.35
* Na Brazylię -1.5 @1.2

edit: Widzę, że już kursy pojawiły się np. w pinn czy to w Bet-at-home i na Usej @1.55-1.57 pf tongue

Do góry
#3920758 - 10/06/2010 06:49 Re: Liga Światowa 2010 [Re: Misiek]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Misiek Niemców cenisz wyżej niż Argentynę?

Do góry
#3920776 - 10/06/2010 07:23 Re: Liga Światowa 2010 [Re: _Korver_]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Nie, ale liczyłem na @1.3 głównie z tego powodu, iż myślałem, że troszkę analitycy będą mocniej się sugerować tymi wynikami Lozano z Naszymi grajkami, no ale niestety jest inaczej i mamy to samo co tydzień temu z ARG mad

Do góry
#3920814 - 10/06/2010 14:53 Re: Liga Światowa 2010 [Re: Misiek]
spown19 Offline
member

Meldunek: 08/02/2009
Postów: 126
co sądzicie o spotkaniu francja serbia ? Jak dla mnie kursy na serbów stanowczo za wysokie . Widze tu szanse 50 na 50 ze wskazaniem na serbow ....
Moze ktoś mnie poprawi lub ma inne zdanie ?
Pozdrawiam

Do góry
#3920974 - 10/06/2010 18:18 Re: Liga Światowa 2010 [Re: spown19]
Marnik Offline
stranger

Meldunek: 20/05/2010
Postów: 15
Ja osobiście biorę +7,5 pkt na Serbów. Serbowie ograli Chiny rezerwowym składem. Na dzisiejszy mecz wracają najlepsi zawodnicy grajacy w tym roku w LŚ. Widze tutaj zacięty mecz, byc może nawet zakończony tie-breakiem. Mysle, że Francuzi nie powinni przekroczyć proponowanej przeze mnie lini pkt.

Do góry
#3920990 - 10/06/2010 18:33 Re: Liga Światowa 2010 [Re: Marnik]
Mr. Federer Offline
a.k.a. "coolbet"

Meldunek: 28/05/2009
Postów: 7829
O ktorych najlepszych Ci chodzi tongue wink

Tu masz jakich Kolakovic zabiera do Francji:

www.ossrb.org ( na slovne vesti - Sutra put u Francusku ):)

Do góry
#3921000 - 10/06/2010 18:43 Re: Liga Światowa 2010 [Re: Mr. Federer]
Marnik Offline
stranger

Meldunek: 20/05/2010
Postów: 15
Może źle sie wyraziłem "wracają". Z Chinami trener dał pograć młodym niedoświadczonym zawodnikom. Z Francja zagra od początku najlepszym składem jakim może i raczej nie bedzie wprowadzał młodych w takiej ilości jak w meczu z Chinami.

Do góry
#3921007 - 10/06/2010 18:54 Re: Liga Światowa 2010 [Re: Marnik]
Mr. Federer Offline
a.k.a. "coolbet"

Meldunek: 28/05/2009
Postów: 7829
No raczej normalne i Starovic bedzie ciagnal wynik smile jesli da rade tongue Ale smiem twierdzic ze Kovacevic czy Nikic sa mimo wszystko troche slabsi niz Samica czy Nqapeth tongue

Mecz nie latwy do grania ale jestem sklonny grac gospodarzy wink

Do góry
Strona 3 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 1372 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583054 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07