Strona 3 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#3984383 - 05/07/2010 20:07 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: KRAZBUD]
kewin Offline
Q

Meldunek: 19/04/2005
Postów: 7293
Skąd: Lubin
grin ale wesoły temat ... gratuluje pomysłu ...
jaki buk przyjmie kupon za taka kase po takim kursie ? ano taki w ktorym notorycznie wtapiasz i masz konto na minus ... zaden bukmacher nie lubi jak sie go ogrywa (kazdy kto gra nie raz doswiadczył ograniczania stawek przez buka po wyjeciu wiekszej kasiory z konta)
a juz granie na 10 kont rownoczesnie rozbawilo mnie do łez ... dobry temat do smiechu.

Wg mnie dobrym sposobem na gre jest ... stawkowanie ciegiem liczbowym ... po warunkiem ze nie zaczynamy od wysokiego C i nie jestesmy zbyt zachłanni ...
zreszta na temat progresji napisano miliony postow ... jedni neguja ten system grania (moze kiedys dobrze sie na tym wylozyli) inni uwazaja go za dobre rozwiazanie ...
prawde mowiac ... ile grajacych tyle systemow ...

Do góry
Bonus: Unibet
#3984416 - 05/07/2010 20:32 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: kewin]
akagi Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2009
Postów: 37049
Śmieszą mnie mądralki typu ozona...

On biedaczek już tyle lat ogląda to forum i nic nie może znaleźć,
bo tu same głupoty piszą,
nie na jego wielkie oczekiwania.

Mamusia lub babcia od małego po główce głaskały i twierdziły, że jest najważniejszy,
a tu nie chcą jego oczekiwań spełniać.

Wstyd - mecz pl - wstyd.

Do góry
#3984558 - 05/07/2010 21:49 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: akagi]
ozon Offline
newbie

Meldunek: 17/04/2010
Postów: 27
ja madrala
synku nie rosmieszaj mnie
wiecej tu dalem skutecznych sposobow gry pod innym nikiem niz cokolwiek przeczytalem

dla twojej wiedzy niczego nie oczekuje
akurat jestem fulltimerem i sadze ze ciezko zeby wyplynelo na forach cos lepszego od sposobow jakimi gram

Do góry
#3984578 - 05/07/2010 22:05 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: ozon]
akagi Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2009
Postów: 37049
Synku mówisz ?

człowieczku,

ale równocześnie czujesz potrzebę się wytłumaczenia,

człowieczku,

to graj sobie graj, tym twoim sposobem,

człowieczku.

Do góry
#3984636 - 05/07/2010 22:40 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: akagi]
ozon Offline
newbie

Meldunek: 17/04/2010
Postów: 27
i wlasnie o to mi chodzi do czego prowadza rozmowy na forach na tematy skutecznych systemow,
na zagranicznych forach czasami naprawde jeszcze mozna wychaczyc naprawde wartosciowe informacje

a tu jest dokladnie , skuteczne dezinformacja nawet osoba ktora zakladala ten temat powiedziala ze w sposobie gry jaki podala jest prowokacja

zeby dzielic sie z osobami na forach jakimis konkretnymi sposobami gry trzeba byc naprawde pop.....lonym , bo czesc tego nie skuma i tak straci nawet jakby miala swietego grala przed oczami.

uswiadomcie sobie ze zaden profesjonalny gracz nie zdradzi systemu gry , ktory generuje profit
nie podzieli sie tym chyba ze jest na tyle niedojzaly ze brak mu swiadomosci ze to moze zaszkodzic
dlatego na takich forach zawsze bedzie wiecej dezinformacji i pier....nia

Do góry
#3984672 - 05/07/2010 23:29 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: ozon]
akagi Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2009
Postów: 37049
Originally Posted By: ozon

na zagranicznych forach czasami naprawde jeszcze mozna wychaczyc naprawde wartosciowe informacje


Obejrzyj sobie film " Rejs ", tam inż. Mamoń, dobrze ci wyjaśni, dlaczego " zagraniczny ", jest lepszy od Naszego.

Piszesz tyle sprzeczności ( a przecież masz swój system ),
że chciałbyś korzystać, a tu nie ma,

że trzeba być popier...nym, ( a ty przecież nie jesteś ) żeby pisać,
ale ty byś jednak chciał, żeby było napisane,
ble, ble, ble.

Jedno przeczy drugiemu, ale to twój problem,
na szczęście masz swój system,
on ci da pozytywny impuls i może znajdziesz gdzieś jeszcze doskonalszy.

Jak sam jednak zauważyłeś,
ludzie podchodzą sceptycznie do dzielenia się pewną wiedzą,
a to ze względu na to, że zawsze się znajdą goście, którzy się do czegoś doczepią, czy to z zawiści, czy choćby z samego faktu, dowalenia komuś.

Jest jak jest,
a ty nie szczędź sił i środków,
to może znajdziesz swojego
" świętego Graala ".

Do góry
#3984682 - 05/07/2010 23:43 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: akagi]
ozon Offline
newbie

Meldunek: 17/04/2010
Postów: 27
od samego poczatku chodzi mi ze lepiej nie zakladac takich tematow i prawie tylko o to
one nie maja sensu

bo i tak nic nie wyplynie

zakladane sa one tylko po to aby kogos sprowokowac ,
bo moze ktos nie wytrzyma i sie pochwali

ale tak nie bylo tutaj i tak nie bedzie

dlatego pisalem ze nie wyczytalem tu niczego co wnioslo jakies duze zyski do mojej gry

Do góry
#3984702 - 05/07/2010 23:52 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: wank$ta]
simka_airMen Offline
old hand

Meldunek: 16/08/2003
Postów: 970
Skąd: Hmm
Originally Posted By: wank$ta


Serdecznie zapraszam do dzielenia się swoimi sposobami gry smile


temat prowokacja aplauz

Do góry
#4013557 - 21/07/2010 20:55 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: simka_airMen]
deepthroat Offline
stranger

Meldunek: 20/07/2010
Postów: 4
Witam
To mój pierwszy post na forum. Niewiem czy dobry temat wybrałem, ale chciałbym żebyście mi doradzili jak grać mając do dyspozycji niecałe 3 tyś zł. Dopiero zaczynam swoją przygodę z bukmacherką. Te prawie 3 tysiące odłożyłem do tej pory tylko i wyłącznie z pracy którą niedawno straciłem. Zostałey mi te pieniądze, które chciałbym jakoś zainwestować w miarę bezpiecznie, a kumpel doradził mi żebym zaczął grać u bukmacherów, najlepiej w internecie. On podobno robi na tym całkiem niezłą kasę. Ja wolę jednak zacząć od bukmacherów stacjonarnych (chyba tak to się mówi). Proszę o jakieś rady jak grać. Czy istnieją jakieś skuteczne sposoby gry albo systemy? Z góry dziękuję za wskazówki.

Do góry
#4013589 - 21/07/2010 21:13 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: deepthroat]
pajelo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/11/2001
Postów: 3332
Skąd: Radomiak Radom
Wplac te pieniadze na lokate i zacznij szukac pracy na bukmacherce zbytnio sie nie dorobisz.

Do góry
#4013603 - 21/07/2010 21:16 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: deepthroat]
Luc Nilis Offline
too much love will kill you


Meldunek: 21/10/2005
Postów: 10159
Originally Posted By: deepthroat
chciałbym jakoś zainwestować w miarę bezpiecznie, a kumpel doradził mi żebym zaczął grać u bukmacherów

1. graj tylko peffy po 1.1 w dół , jak tak grałem teraz spie na forsie, ewentualnie progresja, w końcu zawał to nie taka zła śmierć.
2. nie chwytaj sie juz innej roboty, to uzaleznia, lepiej wez sie za analizy i systemy, to fatwa, szybka i bardzo ale to bardzo pewna kasa.
3. zmień kolege.
pzdr

Do góry
#4013615 - 21/07/2010 21:19 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: deepthroat]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
witaj deepthroat - temat dobry... myślę
na wstępie... to ciekawych kolegów 'posiadasz'... po pierwsze okłamał Cie, gdyż inwestowanie w zakłady bukmacherskie na pewno nie jest jak sam to pisałes "w miare bezpieczne", o słowie bezpieczne w ogóle powinieneś zapomnieć grając... tak samo jak o słowie "pewniak" i wszystkich pokrewnych smile poza tym "On podobno robi na tym całkiem niezłą kasę" - to robi czy nie robi ? bo na mecz.pl to 98% użytkowników robi niezłą kasę... ale tylko w poniedziałek... gdyż przez reszte dni tygodnia ją... traci, kolejny poniedziałek i już jest minus... Jedynym Twoim światełkiem w tunelu jest granie czyichś typów, gdyż jako świerzak moim zdaniem na 99,9% te 3k przegrasz - każdy płaci frycowe na wstępie, ale doświadczenia są bezcenne. Jest kilku bardzo dobrych typerów na forum ( szczerze nie wiem jak oni sie ostali ), gdyż większość odeszła ( z różnych przyczyn ). Poza tym są i inne strony... pozdrawiam i życzę abyś wyszedł przynajmniej 300 zł na plusie w ciągu roku ( pamiętaj, że w banku nikt Ci tyle nie da ).

peace

Do góry
#4013772 - 21/07/2010 22:14 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: Baqu]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Uzupełniając wypowiedź kolegi powyżej proponowałbym na początek pogranie 'na brudno', tzn. zapisywać sobie wszystkie swoje pomysły w arkuszu typu Excel, czy też na zwykłej kartce. Po jakimś okresie (to już indywidualna kwestia, może być kilka tyg, może dłużej) zweryfikować swoje wyniki i wyciągnąć wnioski.

Tak jak @Baqu wspomniał, warto poświęcić kilka dni, by poszukać w sieci blogów/for/stron etc. ze sprawdzonymi typami bardziej doświadczonych ludzi. Jest tego bez liku, trzeba tylko trochę wysiłku włożyć w poszukiwania.

Kolejna kwestia, wg mnie najważniejsza to obranie swojej strategii. Proponowałbym na początek podzielenie kapitału na kilka 'banków', by w razie niepowodzenia nie zostać bankrutem. Przy kwocie 3tys zł można śmiało to podzielić na powiedzmy 3 części po 1k. Idąc dalej, każdy 'bank' dzielimy jednostkowo, np:

1000zł - bank
stawkowanie 1-10, 1j - 25zł

To dość popularny schemat i na własnym 7-letnim doświadczeniu mogę zapewnić, że się sprawdza. Oczywiście to tylko przykład, stawki sobie dobierasz dowolnie z tym, że trzeba uważać, aby nie przesadzić na początku. Lepiej wygrywać mniejsze stawki, a systematycznie, niż od razu się rzucać na głęboką wodę. Ja 7 lat temu zaczynałem z bankiem 1000zł i stawką 1j-5zł i jakoś można było z tego powalczyć. wink

Powodzenia i pamiętaj, na początek najlepsze są obserwacje.

Do góry
#4013828 - 21/07/2010 22:35 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: _Korver_]
HoMiK155 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 2462
Skąd: UK
@deeptroath

Ja bym ci radził zainteresować sie tradingiem na Betfair. W miarę bezpieczny sposób na pomnożenie takiej gotówki - poczytaj o handlu u nas na forum w odpowiednim dziale (np. na blogach), albo poszperaj w sieci;)

Bukmacherke odradzam, bo na 99% stracisz kapitał.

Do góry
#4014169 - 22/07/2010 01:22 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: HoMiK155]
KRAZBUD Offline
addict

Meldunek: 04/05/2010
Postów: 467
Originally Posted By: HoMiK155
@deeptroath

Ja bym ci radził zainteresować sie tradingiem na Betfair. W miarę bezpieczny sposób na pomnożenie takiej gotówki - poczytaj o handlu u nas na forum w odpowiednim dziale (np. na blogach), albo poszperaj w sieci;)

Bukmacherke odradzam, bo na 99% stracisz kapitał.



Ile osob tyle pomyslow... Tak jak panowie pisali powyzej najlepiej oblukac w sieci jakis dobrych typerow i pykac, bo jako pocvzatkujacy przegrasz ta kaske....Co do tradingu to tez nie zajecie dla poczatkujacych, tak czy owak czy to bedzie granie u buka czy trading to musisz sie na tym znac na do tego dochodzi sie latami....

Do góry
#4015955 - 22/07/2010 19:22 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: KRAZBUD]
akagi Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2009
Postów: 37049
deeptroath

Patrzę na te posty powyżej i brakuje mi jednego - Twojego.

Z jednym choćby słowem - Dziękuję.

Widać Cię na to nie stać.

Ludzie poświęcili Swój czas dla Ciebie, żeby Ci coś doradzić.
Zrobili to na ogół w dobrej wierze, a Ciebie nie stać, na choćby jedno słowo podzięki.

Widocznie tak Cie wychowali, Twój problem.

W takim razie ja Ci napiszę szczerze, naprawdę szczerze, bez ironii.

Nie masz żadnych szans, ŻADNYCH.
Przepierd.lisz te 3 koła, szybciej, niż Ci się wydaje.

Mnie dziękować nie musisz.

I to na tyle.

Do góry
#4018580 - 23/07/2010 21:11 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: deepthroat]
alidert Offline
journeyman

Meldunek: 16/02/2005
Postów: 54
Originally Posted By: deepthroat
Witam
To mój pierwszy post na forum. Niewiem czy dobry temat wybrałem, ale chciałbym żebyście mi doradzili jak grać mając do dyspozycji niecałe 3 tyś zł. Dopiero zaczynam swoją przygodę z bukmacherką. Te prawie 3 tysiące odłożyłem do tej pory tylko i wyłącznie z pracy którą niedawno straciłem. Zostałey mi te pieniądze, które chciałbym jakoś zainwestować w miarę bezpiecznie, a kumpel doradził mi żebym zaczął grać u bukmacherów, najlepiej w internecie. On podobno robi na tym całkiem niezłą kasę. Ja wolę jednak zacząć od bukmacherów stacjonarnych (chyba tak to się mówi). Proszę o jakieś rady jak grać. Czy istnieją jakieś skuteczne sposoby gry albo systemy? Z góry dziękuję za wskazówki.

Jak już pójdą 3 koła w błoto to ... nie graj za pożyczone, no chyba że kumpel Ci odpali, jak tak robi tą kasę. lepiej zapytaj kolegę ile % robi na miech. Daj mu 3 koła, zysk 50/50 i wszyscy zadowoleni. Jak nie bedzie chciał w to wejść, a to masz bankowo to graj te kupony co on i ... będziesz bogaty:)
Moja rada. Skup sie na znalezieniu pracy a bukmacherke traktuj rekreacyjnie.
Miłej lektury
http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=3743357&page=1

Do góry
#4020476 - 24/07/2010 22:14 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: alidert]
vecchio cucs Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2009
Postów: 10788
a ja myslę ,że post deeptroth to prowokacja ...

P.S Temat chyba do zamknięcia , po pierwsze rozmyty , po drugie prawie same obelgi i naśmiewanie sie z załozyciela , po trzecie nikt nie jest zainteresowany rozwijaniem tematu tylko polewką ... szkoda

Do góry
#4024951 - 27/07/2010 06:15 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: vecchio cucs]
Sylwiaa Offline
a.k.a. "DOMINICCA"

Meldunek: 11/02/2008
Postów: 1525
Skąd: GDAŃSK
I tak Paul miażdży wszystkich smile

Do góry
#4042526 - 04/08/2010 23:04 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: Sylwiaa]
deepthroat Offline
stranger

Meldunek: 20/07/2010
Postów: 4
A HA WAM W DE ZA TAKIE ""PORADY"" ! WIDZĘ, ŻE SAM SĘ MUSZĘ DAĆ RADĘ Z BUKMACHERKĄ, BO TU NA FORUM TO NIJAK MI NIKT MI NIE POMOŻE ANI NIE PRZEDSTAWI ŻADNYCH KONKRETNYCH ROZWIĄZAŃ W TEJ KWESTII. TAKŻE, WIDAĆ ŻE BARDZIEJ MOGĘ LICZYĆ NA POMOC ZNAJOMYCH CO GRAJĄ W ZAKŁADY BUKMACHERSKIE NIŻ LICZYĆ NA WASZĄ ŁASKĘ PSEUDO TEROETYKÓW. BO Z TREGO CO TU WIDZĘ TO TO WYGLĄDA TAK, JAKBY KAŻDY KAŻDEMU ROBIŁ ŁASKĘ ŻEBY KOMUŚ NOWEMU POMÓC. WYDAWAŁO MI SIĘ, ŻE NA TYM FORUM SĄ JACYŚ SPECJALIŚCI CO COŚ Z SOBĄ REPREZENTUJĄ, ALE OKAZUJĘ SIĘ ŻE TAK SĄ, ALE JEDYNIE PRZEBIERAŃCY I POZERZY JAK KACZYŃSKI CZY INNI Z PISU. DZISIAJ STAWIAM TYSIAK NA AWANS LECHA. ZOBACZĘ CO Z TEGO BĘDZIE. ELO.

Do góry
Strona 3 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >




Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (akagi, alfa, wHiTe_StAr, rafal08, igea23, Sensei, Lukasz111), 2520 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581096 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49