Strona 2 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#3919931 - 09/06/2010 23:46 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: gizmo]
Seoman Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 15/01/2004
Postów: 1668
Skąd: Bytom
wank$ta zdajesz sobie sprawe jakie jest prawdopodobienstwo udanego typowania siedmiu kursow 2.0.

Nawet optymistycznie zakladajac kurs 2=50% ??

Do góry
Bonus: Unibet
#3920193 - 10/06/2010 01:17 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: Seoman]
wank$ta Offline
newbie

Meldunek: 07/06/2010
Postów: 41
A co ma piernik do wiatraka ? Prawdopodobieństwo to sobie można liczyć w ruletce albo totolotku a nie w zakładach bukmacherskich gdzie wszystko zależy od przezorności i predyspozycji przewidywania grającego a nie od matematyki. Jak się jest dobrrym tajperem i dobrze typuje (przewiduje) to skombinować każdego dnia tygodnia kurs 2,0 nie jest żadnym problemem. Oczywiście że w pewnym momencie dobra passa się kończy, ale od tego są właśnie kontry, żeby po na przykład dajmy na to 3 lub 4 kroku zacząć kontrować - to jest taki jakby surebet jak wiesz co to znaczy.

Do góry
#3920288 - 10/06/2010 01:48 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: wank$ta]
Seoman Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 15/01/2004
Postów: 1668
Skąd: Bytom
Che che zartownis z ciebie.

Grales juz tak ?? Czy tylko teorie sobie tworzysz??

To moze zamiast kursu 2.0 graj 3.0 to po tygodniu zamiast 12800 masz 437400 zl wygrane.

Ps. dla 2.0x7 masz 0.78% szans na zwyciestwo smile (128 przegranych 1 wygrana)

Milego grania!

Do góry
#3920659 - 10/06/2010 04:37 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: wank$ta]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Originally Posted By: wank$ta
A co ma piernik do wiatraka ? Prawdopodobieństwo to sobie można liczyć w ruletce albo totolotku a nie w zakładach bukmacherskich gdzie wszystko zależy od przezorności i predyspozycji przewidywania grającego a nie od matematyki. Jak się jest dobrrym tajperem i dobrze typuje (przewiduje) to skombinować każdego dnia tygodnia kurs 2,0 nie jest żadnym problemem. Oczywiście że w pewnym momencie dobra passa się kończy, ale od tego są właśnie kontry, żeby po na przykład dajmy na to 3 lub 4 kroku zacząć kontrować - to jest taki jakby surebet jak wiesz co to znaczy.


Tak spytam na wszelki wypadek: Ty sobie robisz z nas jaja, prawda? Taka wiesz, prowokacja to jest?

confused

Do góry
#3920674 - 10/06/2010 04:50 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: _Korver_]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
surebet laugh laugh laugh

Do góry
#3920722 - 10/06/2010 05:29 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: polskignom]
Gagarin Offline
a.k.a. "Wentyl"

Meldunek: 13/05/2002
Postów: 924
wank$ta daj sobie spokój z tym systemem (jeżeli można to tak nazwać)

Nie wiem ile siedzisz w bukmacherce, patrząc na datę rejestracji i optymistyczne podejście, to krótko. Już wielu takich było (ja również grałem podobnie kiedyś) i też na początku myślałem, że odkryłem coś co przyniesie nie wiadomo jakie zyski. Jest okres gdzie idzie dobrze, ale zawsze przyjdzie też zły...
a bukmachera trudno oszukać (i matematykę). Pograj chwilę tym systemem to sam się przekonasz, a najlepiej stwórz temat gdzie będziemy mogli śledzić Twoją grę. Życzę Ci abyś miał cały czas serię WWWWWWWW.....

Ze swojej strony powiem tylko tyle, że już wiele razy się przekonałem, że nawet "100% pewniak" nigdy nie jest pewniakiem i albo ma się szczęście i się wygrywa i jest się na "letkim" plusie albo oscyluje wokół "0" w najlepszym wypadku.

"Jak się jest dobrrym tajperem i dobrze typuje (przewiduje) to skombinować każdego dnia tygodnia kurs 2,0 nie jest żadnym problemem."

Jest to problem... smile
Pozdrawiam smile

Do góry
#3921011 - 10/06/2010 18:58 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: Gagarin]
zajczyk Offline
old hand

Meldunek: 15/12/2007
Postów: 998
laugh nie wierze momentami co tutaj ludzie wypisuja, albo to jest jakas bezsensowna prowokacja, albo wank$ta ty normalnie idiota jestes.
pozdrawiam piwo

Do góry
#3921265 - 10/06/2010 21:17 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: zajczyk]
wank$ta Offline
newbie

Meldunek: 07/06/2010
Postów: 41
Może i jest w tym sposobie gry trochę prowokacji, ale mimo wszystko uważam, że da się trafić przynajmniej kilka razy z rzędu kurs 2,0. Bo jeśli chodzi o matematykę to podobno największy zysk można mieć grając kilka razy "all in", ale nikt niepowiedział że "all in" ma oznaczać oszczędności całego życia tylko że ma to oznaczać część pieniędzy którą się posiada i przeznacza na gre. Więc umownie można mieć kilka kapitałów np.: kapitał 1, kapitał 2, kapitał 3 itd. I grać tymi kapitałami aż z którymś z nich przejdzie się cały cykl tygodnia (pon, wt, śr, czw, pt, sob, i n) i bezie się miało 12800 zł, ja tak to widze przynajmniej. Wg mnie ALL INN czy VaBanque wcale nie oznacza obrót jednym kapitałem. Kapitał można podzielić na kilka mniejszych częśći np. 2000zł dzielę na 10 części po 200zł i gram 10-cioma kapitałami naraz , aż któryś doprowadzi mnie do celu czyli 12800 zł.

Do góry
#3923213 - 11/06/2010 17:32 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: wank$ta]
Gandhi Offline
addict

Meldunek: 19/01/2007
Postów: 695
Skąd: Kielce
Kapitał 1, kapitał 2, kapitał 3... tyle, że, chłopcze drogi, takich kapitałów trzeba mieć mniej więcej 70 (siedemdziesiąt). Owszem, komuś się uda trafić za 10 razem, ale inny będzie musiał zainwestować 130 takich kapitałów. Gdyby wziąć 100 idiotów, którzy zdecydowaliby się grać taki system, to średnio potrzeba by im było właśnie 70 razy, by trafić.

A tłumaczenie, że "all-in" (po polsku "za wszystko") nie musi być za wszystko, jest żałosne.

Do góry
#3942145 - 18/06/2010 04:11 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: wank$ta]
Maldini$$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/09/2006
Postów: 4447
Skąd: Las Vegas
Originally Posted By: wank$ta
Jako że użytkownik Pawcias założył temat o negacji systemów woógle jako takich, ja pozwalam sobie założyć temat w którym proszę użytkowników o dzielenie się w nim swoimi doświadczeniami oraz przemyśleniami w zakresie skutecznych sposobów gry jak i przede wszystkim sposobami swojego autorstwa.

Ze swojego doświadczenia i przemyśleń na temat strategii i sposobów gry pozwolę sobie przedstawić jeden ze sposobów, który ostatnio testuję.
Polega on na graniu specyficznym ciągiem tygodniowym mojego autorstwa: "VaBanque by wank$ta".
Sposób ten opiera się na tzw. 7 krokach gdzie 1 krok oznacza 1 dzień tygodnia (poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela). Start zaczyna się od kroku 1 czyli poniedziałku z początkową stawką 200 zł, a kończy się na niedzieli z ewentualnym zyskiem 12800zł. Cały pic polega na tym, aby w poszczególnym dniu tygodnia poczynając od poniedziałku na niedzieli kończąc tak "skonstruować" kupon aby jego łączny kurs wynosił w przybliżeniu 2,0 i co najważniejsze był trafiony, czyli wygrany.

Przedstawiam symulację:

(1) poniedziadziałek --------> 200zł x 2,0
||
(2) wtorek --------> 400zł x 2,0
||
(3) środa --------> 800zł x 2,0
||
(4) czwartek --------> 1600zł x 2,0
||
(5) piątek --------> 3200zł x 2,0
||
(6) sobota --------> 6400zł x 2,0
||
(7) niedziela --------> 12800zł - zysk


Serdecznie zapraszam do dzielenia się swoimi sposobami gry smile





Metoda równie skuteczna co kalendarzyk jako antykoncepcja.

Do góry
#3942217 - 18/06/2010 04:27 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: Maldini$$]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
o,kuzwa!! Oni juz są!! wylądowali ,a przynajmniej jeden

Do góry
#3942411 - 18/06/2010 05:06 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: forty]
grajus87 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 41087
Skąd: Toruń
Ale system laugh Masakra , chyba go przetestuję laugh


Dam Ci mój system który będzie w 100% lepszy od Twojego.

"Po prostu nie graj , nic nie wygrasz , ale będziesz na zero" tongue

Do góry
#3945520 - 19/06/2010 06:45 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: grajus87]
Vira Offline
veteran

Meldunek: 03/05/2003
Postów: 1304
Skąd: Krosno
O M F G !!
Jeżeli faktycznie to nie jest prowokacja, to niech Cię chłopie strzeże od takiego grania wink
Postaram się wyjaśnić powoli smile
a) Twój system to nic innego, jak gra na AKO w granicach 128 (czyli statystycznie grając u bukmachera z marżą 5%[sporo takich w necie]) trafisz tak raz na jakieś 182-183 razy. Uśredniając to statystycznie grając tym systemem swój pierwszy czwartkowy kupon zagrasz po jakiś 2 miesiącach, piątkowy po 5, sobotni po prawie roku, niedzielny po grubo ponad półtora roku, a trafisz ten niedzielny kupon po ponad 3.5 roku grania tym systemem. Przez cały czas inwestując 200zł tygodniowo...czyli będziesz stratny około 5000zł. Oczywiście seria może przyjść wcześniej co może dać zysk, bądź zmniejszyć straty, ale tak samo może przyjść później tym samym powiększając straty.
Pisząc, że gra u bukmachera to nie ruletka i tutaj wyliczenia matematyczne są zbędne nie masz pojęcia o czym piszesz. Kursy ustalane przez bukmachera(przynajmniej te początkowe, później zmieniają się one wobec powstających trendów i rosnącego popytu na dane zdarzenia celem zbilansowania zysków bukmachera na podobnym poziomie bez względu na końcowy wynik zdarzenia) ale to już skomplikowany mechanizm i skupmy się na podstawach) odzwierciedlają realne szanse, a oprócz tego mają w siebie "wpisaną" marżę. Jeżeli chciałbyś obstawiać u bukmachera wynik gry orzeł/reszka - otrzymałbyś przy w/w 5% marży kurs 1.90, czy długofalowo byłbyś w stanie wygrywać w taką grę? W sporcie zawsze ktoś ma większe szanse na zwycięstwo, aniżeli ktoś inny - stąd właśnie różnice w kursach, na faworytów kurs jest niższy, niż na zespół niefaworyzowany - jednak wszystko sprowadza się do procentowych szans na zajście danego zdarzenia. np. 80% szans na wygraną danego zespołu - odpowiednio pomniejszony o marżę kurs 1.25, 67% szans - kurs 1.50(tak samo pomniejszony o marżę), 20% szans - kurs 5.00, itd...proste, prawda? I dlatego właśnie matematyka tutaj się sprawdza.
A grając każde AKO(to już ustaliliśmy, że takie granie jest właśnie tym) marża bukmachera się KUMULUJE, przez co jest jeszcze większa, aniżeli przy grze singli.
b) Twój pomysł na kontrowanie - właśnie wobec w/w marży jest beznadziejny. Lepiej najnormalniej zagrać za odpowiednio mniejszą kwotę(tą którą chciałbyś poświęcić na "kontrowanie" i tym samym efekt finansowy będzie identyczny, a nawet LEPSZY o zaoszczędzoną marżę.

PS. I tak obstawiam, że to prowokacja wink

Do góry
#3945525 - 19/06/2010 06:49 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: Vira]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Panowie szkoda czasu, nie karmić trolla wink

Do góry
#3945674 - 19/06/2010 15:28 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: _Korver_]
KRAZBUD Offline
addict

Meldunek: 04/05/2010
Postów: 467
Originally Posted By: _Korver_
Panowie szkoda czasu, nie karmić trolla wink


To jest pokemon laugh Jesli rzeczywiscie pisze to na serio to prwdopodobnie pije za duzo jaboli i zrobilo mu sie sitko z mozgu laugh
Jest jeszcze inna opcja- mianowicie moze byc 6- latkiem, ktory juz kombinuje na przyszlosc co tu zrobic, zeby latwo szybko zarobic i sie nie narobic laugh Nawet w tej dziedzinie niestety trzeba ciezko pracowac na sukces, nic latwo nie przychodzi...

Do góry
#3945894 - 19/06/2010 19:15 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: KRAZBUD]
ozon Offline
newbie

Meldunek: 17/04/2010
Postów: 27
wchodze na to forum juz pare ladnych lat
i powiem szczerze ze naprawde niewiem czy przeczytane wogole jakies informacje wniosly cos do zwiekszania moich zyskow,wsumie podsumowujac to chyba nie .
wszystkie tematy poprostu sa zabawne , a polegaja na tym ze nie ma w nich zadnych sesownych postow tylko naprawde nic nie wnoszace gadki.
kazdy uwaza ze jest najmadrzejszy na swiecie i inni gowno wiedza , typowa polaczkowa mentalnosc.
Jak sie patrzy na zagraniczne fora to jakos tego nie widac.

( wyjatek to dzial o tradingu)

Do góry
#3945926 - 19/06/2010 19:29 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: ozon]
KRAZBUD Offline
addict

Meldunek: 04/05/2010
Postów: 467
Originally Posted By: ozon
wchodze na to forum juz pare ladnych lat
i powiem szczerze ze naprawde niewiem czy przeczytane wogole jakies informacje wniosly cos do zwiekszania moich zyskow,wsumie podsumowujac to chyba nie .
wszystkie tematy poprostu sa zabawne , a polegaja na tym ze nie ma w nich zadnych sesownych postow tylko naprawde nic nie wnoszace gadki.
kazdy uwaza ze jest najmadrzejszy na swiecie i inni gowno wiedza , typowa polaczkowa mentalnosc.
Jak sie patrzy na zagraniczne fora to jakos tego nie widac.

( wyjatek to dzial o tradingu)



Masz racje kolego polaczek to polaczek... W zasadzie na polskich forach nie znajdzie sie nic sensownego..

Do góry
#3946002 - 19/06/2010 20:15 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: ozon]
stoprocent_ Offline
veteran

Meldunek: 02/03/2006
Postów: 1344
Skąd: Kielce
Originally Posted By: ozon
wchodze na to forum juz pare ladnych lat
i powiem szczerze ze naprawde niewiem czy przeczytane wogole jakies informacje wniosly cos do zwiekszania moich zyskow,wsumie podsumowujac to chyba nie .
wszystkie tematy poprostu sa zabawne , a polegaja na tym ze nie ma w nich zadnych sesownych postow tylko naprawde nic nie wnoszace gadki.
kazdy uwaza ze jest najmadrzejszy na swiecie i inni gowno wiedza , typowa polaczkowa mentalnosc.
Jak sie patrzy na zagraniczne fora to jakos tego nie widac.

( wyjatek to dzial o tradingu)


to idz na zagraniczne fora a t usun konto jak ci nie pasuje, a jesli chcesz cos zmienic to pomoz innym zewiekszyc zyski

Do góry
#3946063 - 19/06/2010 20:38 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: stoprocent_]
ozon Offline
newbie

Meldunek: 17/04/2010
Postów: 27
to powiedz mi czego sie dowiedzaziales z forum i jak ci to pomoglo , zarobiles cos w zeszlym roku .
zajmujesz sie tym profesionalnie czy sie bawisz i ludzisz ze moze cos z tego wyjdzie .
jestem zarejstrowany tutaj tylko ze wzgledu na dzial trading i jak bedzie mi sie podobac to usune konto.
temat nazywa sie "skuteczny sposob gry" przeczytales choc jeden sensowny post w tym temacie?

ja nie , wiec lepiej wogole lepiej ich nie zakladac

Do góry
#3946184 - 19/06/2010 21:08 Re: Skuteczne sposoby gry [Re: ozon]
KRAZBUD Offline
addict

Meldunek: 04/05/2010
Postów: 467
Originally Posted By: ozon
to powiedz mi czego sie dowiedzaziales z forum i jak ci to pomoglo , zarobiles cos w zeszlym roku .
zajmujesz sie tym profesionalnie czy sie bawisz i ludzisz ze moze cos z tego wyjdzie .
jestem zarejstrowany tutaj tylko ze wzgledu na dzial trading i jak bedzie mi sie podobac to usune konto.
temat nazywa sie "skuteczny sposob gry" przeczytales choc jeden sensowny post w tym temacie?

ja nie , wiec lepiej wogole lepiej ich nie zakladac



Problem w tym, ze wiekszosc osob chce sie "nachapac" od razu i majac np bank 1000u stawia jednarozowo 200u, niestet tak sie nie da dlgookresowo, nadejdziebowiem czarna seria i sie przechusta wszystko. Najzwyczajej trzeba grac za stawki adekwatne do posiadnego budzetu, tzymac sie szywno obranychna poczatku regul... Ludzi najzwyczajniej podnieca to ze np ktos w 1 tydzien zrobil 1000u, a druga osoba 100u wiec ta pierwsza to jest mistrz:) Nie tedy droga ie liczy sie zysk krotkoterminowy tylo dlugotermiowy- najzwyczajniej lepiej skubac po trochu a regularnie...
Jesli tego nie zrozumicie nie bedzcie osigac dochodow ooo

Do góry
Strona 2 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >




Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 1641 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581246 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49