Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#3982411 - 04/07/2010 05:32 [1/2] Niemcy - Hiszpania
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371



Niemcy vs Hiszpania

07/07 20:30 Durban

Do góry
Bonus: Unibet
#3982413 - 04/07/2010 05:33 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: Ghost]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Awans
Only one choice allowed (95 total votes)
Niemcy - 57 (60%)
Hiszpania - 38 (40%)
Voting on this poll ends: 0 sekund temu

Do góry
#3982442 - 04/07/2010 05:52 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: Ghost]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Hehe buki się trochę uczą.
Bwin wystawił już Niemców na faworytów - 2.45 w reg. czasie
Unibet daje 3.10 na Niemców laugh
Bet365 zwleka, pojawiły się jakieś azjany z Hiszpanią jako faworytem ale znikło teraz wszystko

Reszta czeka laugh

Do góry
#3982447 - 04/07/2010 05:58 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: Ghost]
M@rcin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/03/2009
Postów: 18541
Skąd: betfair.com
Bwin chyba austryjacki, wiec pewnie jeszcze kurs spadnie.

Do góry
#3982454 - 04/07/2010 06:10 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: M@rcin]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Czas na porażkę Niemców. Muller nie zagra a kawał dobrej roboty wykonywał.

Argentyna grała na żywiole , praktycznie bez trenera bez wizji , Maradona bardziej był jako maskotka drużyny niż trener , bo z niego taki trener jak z koziej dupy trąba.

Czas dla Niemców na prawdziwą próbę , którą moim zdaniem obleją - wbili Anglii i Argentynie po 4 bramki , czas na mecz w ich wykonaniu gdzie w 90 minutach nie wpadnie nic do sieci.

Hiszpania odeśle ich do domu !

Niemcom mówimy auf Wiedersehen ! boks

Do góry
#3982457 - 04/07/2010 06:15 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: Legia]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
w zasadzie nie Niemcy a reprezentacja Bundesligi byłoby adekwatniejszym określeniem.

Do góry
#3982459 - 04/07/2010 06:16 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: Legia]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
bet at home

Niemcy 2.60

Do góry
#3982484 - 04/07/2010 07:52 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: Legia]
M@rcin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/03/2009
Postów: 18541
Skąd: betfair.com
Originally Posted By: McDziarz
Czas na porażkę Niemców. Muller nie zagra a kawał dobrej roboty wykonywał.

Argentyna grała na żywiole , praktycznie bez trenera bez wizji , Maradona bardziej był jako maskotka drużyny niż trener , bo z niego taki trener jak z koziej dupy trąba.

Czas dla Niemców na prawdziwą próbę , którą moim zdaniem obleją - wbili Anglii i Argentynie po 4 bramki , czas na mecz w ich wykonaniu gdzie w 90 minutach nie wpadnie nic do sieci.

Hiszpania odeśle ich do domu !

Niemcom mówimy auf Wiedersehen ! boks


A Hiszpania co takiego zagrała do tej pory, ze widzisz w nich faworyta? W tym meczu raczej to Hiszpania bedzie prowadziła gre, a Niemcy grac to co wychodzi im najlepiej, czyli pressing od polowy boiska i szybka kontra. Niemcy bardzo łatwo wypracowuja sytuacje bramkowe, do tego sa skuteczni. W defensywie radza sobie bardzo dobrze. Na prawej stronie bedzie Trochowski, bardziej wszechstronny niz Muller, potrafi uderzyc z dystansu, zagrac prostopadła pilke lub dosrodkowac, moze nie w życiowej formie jak młodzian ale równie przydatny i grożny.
Szykuje sie rewanż za finał ME, Hiszpanii na razie daleko do optymalnej formy. Niemiecki kolektyw mnie bardziej przekonuje wiec gram na ich awans do finału.
O tym, ze to drużyna turniejowa nie trzeba pisac, wystarczy spojrzec na wyniki.

Do góry
#3982486 - 04/07/2010 08:02 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: M@rcin]
jarecki85 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/07/2007
Postów: 3214
A ja mam taką refleksje,że drużyny ,,nieomylne" już ten turniej opuściły,więc mniej,lub wiecej do każdej z pozostałych moznaby się do czegoś przyczepić...McDziarza popieram i tak samo twierdze,że jaja się skończyły i Hiszpania bierze złotka..Argentyne dziś zbiłaby Hiszpania i Holandia podobnie,bez podniety...czekam na mecz Hiszpanów z drużyną,która bedzie grała otwarcie-Niemcy...a zobaczycie jak będą karcić i upodlać wink

Do góry
#3982502 - 04/07/2010 15:41 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: jarecki85]
akagi Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2009
Postów: 37081
To się nie doczekasz - Jarecki85 - zupełnie otwartej gry.
Niemcy zagęszczą drugą linię i z przejętych piłek będą wyprowadzać kontry.
Zobaczcie, że jednak Paragwaj umiał sobie stworzyć kilka sytuacji.Niemcy tym bardziej tych sytuacji będą mięli i zapewne coś wykorzystają.

Hiszpania - Niemcy

Ciężki mecz, chciałbym żeby Hiszpania grała w finale,
ale to nie koncert życzeń.
Pisałem już przy poprzednim meczu, że nigdy nie lubiłem gry Niemców - do tych mistrzostw.
To jest inna drużyna niż kiedyś.
Chce się nią oglądać i do tego gra skutecznie.
Hiszpania natomiast, będzie klepać tą piłeczkę i szukać miejsca do rozklepania.
Osobiście jestem pod wrażeniem gry Villi. Na tych mistrzostwach Messi przy nim, to popierdółka.
Iniesta też jednym podaniem potrafi otworzyć bramy raju.

Jednak Niemcy ( a raczej - zawodnicy grający pod szyldem Niemiec ) są w stanie ten kunszt techniczny Hiszpanów zniwelować, a swoją inwencją, wykreować jakieś sytuację, które dadzą im zwycięstwo.

Jak już napisałem wcześniej,
to nie koncert życzeń,
więc w finale będzie drużyna, grająca pod szyldem Niemiec.

Do góry
#3982504 - 04/07/2010 15:44 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: Legia]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Originally Posted By: McDziarz
Czas na porażkę Niemców. Muller nie zagra a kawał dobrej roboty wykonywał.

Argentyna grała na żywiole , praktycznie bez trenera bez wizji , Maradona bardziej był jako maskotka drużyny niż trener , bo z niego taki trener jak z koziej dupy trąba.

Czas dla Niemców na prawdziwą próbę , którą moim zdaniem obleją - wbili Anglii i Argentynie po 4 bramki , czas na mecz w ich wykonaniu gdzie w 90 minutach nie wpadnie nic do sieci.

Hiszpania odeśle ich do domu !

Niemcom mówimy auf Wiedersehen ! boks


Człowieku co TY gadasz ! smile chyba nie oglądałeś meczu Hiszpanii z Paragwajem . Hiszpanie nie potrafili sobie poradzić z przeciętną drużyną jaką jest Paragwaj co z tego jak wymieniali między sobą łądne podania jak nic z tego nie wychodziło .Cudem strzelili tego gola . Nie wiem jak można upatrywać w tej drużynie mistrza ?
Hiszpania w mojej ocenie nie zdała egzaminu z Paragwajem powinni ten mecz przegrać jedyne co mi się podoba w tej drużynie i co jest na najwyższym poziomie to bramkarz .

Z drugiej strony mają teraz niemców którzy już na tych MŚ odesłali 3 drużyny z bagażem 4 bramek !!!. A to nie przypadek jak wygrywa się 4-1 z Anglią i 4-0 z Argentyną w dodatku w świetnym stylu .

Do góry
#3982531 - 04/07/2010 16:55 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: raiders_]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
tak... zauważcie tylko, że ani Anglia ani Argentyna nie postawiły Niemcom tak twardych warunków jak zarówno Portugalia i Paragwaj Hiszpanom.

Przeciwnicy drużyny niemieckiej ufając we własne umiejętności grali futbol otwarty, ofensywny, nie skupiali się na rozbijaniu ataków przeciwnika i przeszkadzaniu w prowadzeniu gry.

Jednakże Niemcy obnażyli ich słabości bo nie oszukujmy się obie wymienione drużyny rewelacji nie zaprezentowały w RPA. Anglicy dno totalne, a Argentyna słabych przeciwników miażdżyła swoją siłą ofensywną, podkreślam raz jeszcze, że "siła" Argentyny tkwiła tylko i wyłącznie w umiejętnościach kilku zawodników formacji ofensywnych ale całość nie stanowiła drużyny, która mogłaby się przeciwstawić świetnie grającym Niemcom, poukładanym, zdyscyplinowanym, szybkim i kreatywnym, wychodzącym na boisko z myślą "jeden za wszystkich wszyscy za jednego".

Postawa Niemców jest dla mnie dużą niespodzianką i mimo, że śmiejecie się, że to reprezentacja Bundesligi a nie kraju (macie trochę racji wink ) to jednak Loew zrobił z nich DRUŻYNĘ.

Z drugiej strony Hiszpania, wobec której wszyscy dotychczasowi przeciwnicy (Szwajcaria, Honduras, Chile, Portugalia, Paragwaj) ustawiają się nadzwyczaj defensywnie, skupiając się na pressingu i rozbijaniu akcji ofensywnych już w zarodku a mimo to w 4 na 5 przypadków Hiszpanie w pewnym momencie przełamują mur przeciwnika, narzucają swój styl gry i zdobywają jedną lub dwie bramki, które prowadzą ich do zwycięstwa (mecz ze Szwajcarią - wypadek przy pracy bo mieli zdecydowaną przewagę Hiszpanie, na szczęście zakończyło się ta porażka bez poważniejszych dla nich konsekwencji).

Pojedynek półfinałowy będzie meczem dwóch DRUŻYN, znakomicie współpracujących ze sobą formacji po obu stronach boiska z wieloma wyróżniającymi się piłkarzami w każdej z drużyn, z których każdy może przyczynić się do zwycięstwa swojego teamu jeśli kolega będzie miał akurat słabszy dzień.
Niestety dla Niemców zabraknie w tym meczu Thomasa Mullera, którego gwiazda rozbłysła w RPA. Myślę, że to ogromna strata dla Niemców przed meczem z tak wymagającym przeciwnikiem i ciężko będzie młodego pomocnika Niemcom zastąpić.

Mimo wszystko spodziewam się meczu otwartego, pięknego futbolu z dużą ilością sytuacji podbramkowych z jednej i drugiej strony, a co za tym idzie również kilku bramek.

Niemcy na pewno nie zmienią swojego stylu gry tylko dlatego, że ich przeciwnikiem są Hiszpanie, w końcu będzie to rewanż za ostatni finał Mistrzostw Europy, a Niemcy mają coś Hiszpanom do udowodnienia, a jeśli nie w tak ważnym meczu jak półfinał Mistrzostw Świata to kiedy?

Hiszpanom z kolei przeciwnik grający w stylu jaki prezentuje reprezentacja Niemiec jak najbardziej pasuje. Więcej przestrzeni na boisku spowoduje, że zawodnicy hiszpańscy będą mogli rozwinąć w końcu przykurczone nieco skrzydła i zaprezentować pełnię swoich możliwości na tle rywala, który nie będzie rozpaczliwie bronił dostępu do własnej bramki i czyhał na kontry.

Nie podejmuję się w tej chwili typować zwycięzcy meczu... Serce za Hiszpanią ale Niemcy mają mocne argumenty...

Do góry
#3982682 - 04/07/2010 21:48 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: marzano]
pszek Offline
veteran

Meldunek: 05/04/2005
Postów: 1364
Skąd: Warszawa/Poznań/Wilno
Jak dla mnie Hiszpania gra jak Barcelona - dużo podań w środku, ale czasami bez jakichś większych korzyści z tego. W sumie trudno się temu dziwić, jeśli spojrzy się na to, że 3 z 4 pomocników gra w Barcelonie. Już Inter w meczu z Barcą pokazał jak należy neutralizować drużynę grającą w takim stylu.
Hiszpanie w tym turnieju nie pokazali jak dla mnie niczego, co pozwalałoby ich traktować w roli faworytów, po prostu z taką grą nie widzę ich w finale.
Niemiecki sztab szkoleniowy przygotuje odpowiednią taktykę na Hiszpanie, która jest po prostu przewidywalna. W meczu z Paragwajem mieli więcej szczęści niż rozumu.
Jak dla mnie faworyt jest jeden i są to Niemcy, którzy grają naprawdę najlepszy i najbardziej przemyślany futbol na tych mistrzostwach.

Do góry
#3983261 - 05/07/2010 03:02 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: pszek]
chris Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/04/2006
Postów: 3565
Skąd: Kraków
Ja to widze tak, Niemcy wygraja z hiszpania (mam na mysli awans) a pozniej zdobeda puchar.

Dlaczego?

Po pierwsze wiele osob mowi, ze Anglia czy Argentyna byla nie w formie i dala sobie strzelic cztery gole. Ja to widze tak, ze po prostu graly tak jak im na to pozwalal przeciwnik. Zobaczcie z kim w ostatnich 10 latach te zespoly stracily powyzej 3 goli, a pozniej ile z tych spotkan bylo wazne. Nikt mi nie powie, ze zespoly te graly od niechcenia na MS. Niemcy dodatkowo sa super skuteczne kazda "akcja 100%" konczy sie praktycznie bramka. W sumie 13 bramek strzelonych.

Hiszpania natomiast gra super slabo, pomijajac mecze grupowe, ledwo 1-0 z Por, ktora byla jedna z najgorszych druzyn w 1/8. Dodatkowo bramka ze spalonego. Nastepnie 1-0 z Paragwajem. I ty tez masa szczescia, nieuznana bramka itd.
Druga sprawa i zarazem najwaznejsza Hiszpania jest nieskuteczna. Wygrywa mecze dlatego ze ich przecoiwnicy w ogole nie potrafia atakowac, przyklad Portugalia, ktora nie zagrazala bramce Hisz. Uwazam, ze jesli Hiszpania miala by grac z Ang lub Arge to juz dawno nie bylo by jej w MS.

Dla mnie tym Niemcy na mistrza @3,25 jest najlepszym typem jaki mialem okazje zagrac przez dlugie lata. Wg mnie warto grac to max stawka. Hiszpania na pewno im nie zagrozi, tak jak wspomnialem w QC wczesniej mi wyrosnie kaktus na rece.

Do góry
#3983274 - 05/07/2010 03:05 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: chris]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Trudno jest zagrazac bramce przeciwnika, kiedy on trzyma gale przy nodze przez 65% czasu gry...

Do góry
#3983335 - 05/07/2010 03:19 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: chris]
GBocian84 Offline
veteran

Meldunek: 18/08/2009
Postów: 1424
Originally Posted By: chris

Po pierwsze wiele osob mowi, ze Anglia czy Argentyna byla nie w formie i dala sobie strzelic cztery gole. Ja to widze tak, ze po prostu graly tak jak im na to pozwalal przeciwnik.


Anglicy zagrali tak jak im pozwoliły Stany i Algieria? laugh Anglicy byli po prostu mega słabi na tych mistrzostwach. I nie mogę się zgodzić z tym, że Hiszpanie by z nimi odpadli, nie ma takiej możliwości. A jeśli chodzi o Argentynę to indywidualnie Hiszpania wcale nie mają gorszych piłkarzy, zgodzisz się? A do tego mają jednak lepszego trenera i dla mnie osobiście w starciu z Argentyną byliby faworytem.

Co do nieuznanej bramki dla Paragwaju to spalony był. Liczy się najbardziej wysunięta część ciała napastnika, a tą była ręka Valdeza. Polecam obejrzeć raz jeszcze: http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseac...cmp=vid_OEV_P_P


Originally Posted By: chris
Hiszpania na pewno im nie zagrozi, tak jak wspomnialem w QC wczesniej mi wyrosnie kaktus na rece.


Wstawisz fotkę kaktusowej ręki? smile

Do góry
#3983367 - 05/07/2010 03:28 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: GBocian84]
chris Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/04/2006
Postów: 3565
Skąd: Kraków
Originally Posted By: polskignom
Trudno jest zagrazac bramce przeciwnika, kiedy on trzyma gale przy nodze przez 65% czasu gry...


to nie ma znaczenia jak nic z tego nie wynika, moga grac z niemcami na wlasnej polowie caly czas, ciekawe co im to da, jak w przeciwienstwie do innych druzyn Niemcy strzela im bramke

Originally Posted By: GBocian84


Anglicy zagrali tak jak im pozwoliły Stany i Algieria? laugh

Wstawisz fotkę kaktusowej ręki? smile


Anglia moze i byla slaba, ale nie sadze, ze 'kazdy' strzelil by im 4 gole, natomiast Argentyna jeszcze przed meczem z Niem byla jedym z faorytow do mistrza

Wstawie smile

Do góry
#3983448 - 05/07/2010 03:52 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: chris]
Ludwiczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2007
Postów: 2004
Hispzania wygląda na rozkręcający sie zespół.
A jak wiadomo , kto żle zaczyna to dobrze kończy
Porażka z Zegarami , wygrana 2-0 z Hondurasem , 2-1 z Chile takie śednio przekonywaujące.
1-0 z Żelami
1-0 z Paragwajem.

2 bramki stracone , podobnie jak Niemce i Urugwaj. 3 straciła Holandia , ale 2 z karnego.

Obok Holandii najlepsza defensywa. W warunkach fizycznych Hiszpania ma gorszego GK [Stekelenburg ma ponad 2 metry i spory zasięg ramion]. Ale Casillas wg mnie o klase lepszy , ale jego najlepsza forma była dawno.
Jeśli Del Bosque wystawi Llorente zamiast Torresa to myśle , że wygrana 2-0 , 2-1 możliwa.

Trener też ważna postać i tu + dla Hiszpanii.

Co do naszych sąsiadów - Muller czy jak mu tam chyba za kartki nie zagra - więc strata.
Klozeta upilnują , bo on nie potrafi strzelac bramek dobrym defensywą - a Argentyna takiej nie miała.

Do góry
#3983465 - 05/07/2010 03:57 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: chris]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
zależy dla kogo była tym faworytem do mistrza (Argentyna). wg mnie to był faworyt "papierowy" tak samo jak Anglicy, Włosi czy Francuzi na tych mistrzostwach. Faworytami te drużyny były z racji swoich osiągnięć w przeszłości tudzież nazwisk na koszulkach zawodników, a na pewno nie z racji formy jaką prezentowali na mistrzostwach i bezpośrednio przed nimi.
Z tą tylko różnicą, że z racji swojej siły ofensywnej Argentyna rozbiła drużyny o zdecydowanie mniejszym potencjale w tejże formacji, a w wypadku potyczki z Meksykiem mecz ustawił błąd sędziego...

Do góry
#3983597 - 05/07/2010 04:34 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: marzano]
GBocian84 Offline
veteran

Meldunek: 18/08/2009
Postów: 1424
Z Niemcami jest jeszcze taki problem, że mecze im się dobrze układały od początku. Z Serbią stracili pierwsi bramkę i skończyło się 0:1. Jestem ciekaw jak zareagują jeśli to Villi i spółce uda się pierwszym wepchnąć piłkę do bramki Neuera.

Natomiasat Espana gra piekielnie konsekwentnie i tak jak ktoś napisał powyżej mogą bić głową w mur aż powstanie dziura. Pytanie czy Del Bosque będzie miał jaja, żeby odsunąć Torresa, który gra kompletne dno. Nie zgodzę się, że na plus Hiszpanów jest właśnie trener. Wyżej jednak cenię szkoleniowca Szwabów, zwłaszcza po tym co pokazują Niemcy w tych mistrzostwach.

Do góry
Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7 >




Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (akagi, igea23, Sensei, rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, Kretol, burbon), 3360 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581610 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49