Opcje tematu
#4010319 - 19/07/2010 18:42 Mistrzostwa Europy U19 - Francja 2010
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28277


Oficjalna strona mistrzostw: http://www.uefa.com/under19/news/index.html

Wyniki pierwszych spotkań:

Austria - Anglia 2-3
Francja - Holandia 4-1
Chorwacja - Hiszpania 1-2
Włochy - Portugalia 0-2

Do góry
Bonus: Unibet
#4010501 - 19/07/2010 21:04 Re: Mistrzostwa Europy U19 - Francja 2010 [Re: Jose]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Wczoraj rozpoczeły sie ME under 19 we Francji szkoda, że pierwsza kolejka za nami meczy nie widziałem, widać po wynikach że młodzi piłkarze zagrali bardzo ofensywnie w 4 meczach 15 bramek strzelili musiały być dobre spotkania.
ME są zapewnie kwalifikacją do MŚ under 20 w przyszłym roku jak we wcześniejszych latach, dlatego drużyny walczą nie tylko o awans do pólfinału tej imprezy lecz także o wyjazd na Mundial. Grupy naprawdę są bardzo silne, jeśli w każdej są po 3 silne reprezentacje takie jak Hiszpania, Portugalia czy Francja lub Anglia. Reprezentacje tych krajów z pewnoscią liczyć się będą w walce o finał tej imprezy.
Po wynikach widać, że nawet Austria czy Chorwacja musiały zagrać niezłe mecze, że udało im się strzelić bramki w konfrontacji z silnymi ekipami Hiszpanii i Anglii.
Na mundial pojedzie pewnie 6 zespołów drużyny, które awansują do półfinałów i ci którzy zajmą 3 miejsca w grupach, toteż jedno zwycięstwo może dać awans na tą prestiżową imprezę.
Po pierwszej kolejce przegrani też nie tracą szans na awans mimo ,iż wysoka porażka Holandii i Wloch zaskakuje przecież Holandia wygrała grupę przed Niemcami musialo się im nie układać spotkanie skoro tak wysoko przegrali.
Włochy wygrali w maju swoją grupę, jednak zaczeli turniej od porażki z Portugalią czyżby poszli w ślady swoich starszych kolegów przynajmniej szansa dla Chorwacji będzie, minimalna porażka z Hiszpanią jest do odrobienia w kolejnych spotkaniach liczę, że Chorwacja może zająć 3 miejsce w tej grupie.
Nastepna kolejka w środę postaram się coś napisać na forum jutro znowu kobietki grają też ciekawa piłka.

Do góry
#4025844 - 27/07/2010 21:37 Re: Mistrzostwa Europy U19 - Francja 2010 [Re: Piotruś Pan]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Dziś dzień półfinałów na turnieju we Francji Gospodarze mierzą się z Chorwacją, ktora sprawiła sensacje w ostatniej kolejce rozgrywek grupowych pokonując Portugalię az 5:0 sadziłem, że Portugalia wygra ten mecz a taki niespodziewany wynik.
Dziś spotkanie Francji z Chorwacją zapowiada się ciekawie, trudno wytypować jakim wynikiem to spotkanie się zakończy wg ekspertów powinna wygrać Francja i awansować do finału tylko czy spotkanie rozstrzygną w regulaminowym czasie gry.
Chorwacja okazała się bardzo groźnym debiutantem na tej imprezie i może ponownie zagrać odważnie tylko czy tak skutecznie kurs na to że nie przegrają spotkania w regu;aminowym czasie gry 1.85 X2 na Chorwację jest lepszym niż na zwycięstwo Francji 1,75.
Mój typ na ten mecz Francja - Chorwacja to X do przerwy za 2,15 myślę, że są w stanie nie przegrać przynajmniej pierwszej połowy po tym jak z Portugalia prowadzili już 2:0
Drugi mecz półfinałowy myślę, że na swoją korzyść powinni rozstrzygnać Hiszpanie ktorzy nastrzelali sporo bramek w fazie grupowej kurs 1,80 bardzo ladny
Hiszpania - Anglia typ 1 w meczu po 90 min.
Typy na te spotkania jak najbardziej do uzyskania, przez grające w półfinałach drużyny chociaż to piłka nłodzieżowa i róznie to może być. Pozdrawiam i udanego dnia wszystkim życzę.

Do góry
#4027364 - 28/07/2010 05:59 Re: Mistrzostwa Europy U19 - Francja 2010 [Re: Piotruś Pan]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Pięknie mi dzisiaj typy weszły na tym turnieju remis Chorwacji do przerwy i wygrana Hiszpanii finał tez bedzie ciekawy.
Hiszpania stworzyła z Anglią dobre widowisko i 4 ładne bramki maja potencjał ci młodzi piłkarze. Finał w piątek zapowiada się interesująco, nie ma faworyta i Francja i Hiszpania mają podobne szanse, tym bardziej, że sa gospodarzem turnieju ja dziś mam ponownie powody do radości i dobrego wieczoru zyczę forumowiczom. hura piwo aplauz

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (alfa, igea23, rafal08), 3373 gości oraz 3 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580274 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49