Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#4011527 - 20/07/2010 15:54 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: Ignorator]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Wracając do mojego typu na futbol FK Baku x2 z Buducnostem !

Dzisiaj taką oto wiadomość można przeczytać ! , nawet jeżeli jest to wyssane z palca i wcale nie interesują się oni Grzelakiem , to pensje już jak najbardziej tam takie i wyższe są w tym klubie o jakich tu mowa !!!

Podczas gdy w Podgoricy najlepsi zarabiają po około 5 000 euro czyli 20 000 złotych w przeliczeniu na nasze !!! i to kilku graczy ma tam zaledwie takie uposażenie !!!

Dzisiaj w futbolu rządzą pieniądze , to Azerów stać na wysokie pensje , sprowadzanie zawodników z ciekawą przeszłością w mocnych ligach to oni mają trenera który ma wyrobioną markę a na którego chrapkę miała również Wisła Kraków ale nie była w stanie spełnić jego żądań finansowych...

Na samym filmiku widać z jaką łatwością Azerowie stwarzali sobie sytuacje podbramkowe i jak często gościli pod bramką Buducnostu. Ja tu nie mam cienia wątpliwości co do x2. Dla mnie inny scenariusz nie wchodzi w rachubę , dominacja drużyny z Baku i wyższość w rzemiośle piłkarskim nie podlega dyskusji.

x2 10/10


Wiele wskazuje na to, że po średnio udanym sezonie w Legii Warszawa, Bartłomiej Grzelak zostanie wytransferowany do Azerbejdżanu. FK Baku, wicemistrz kraju, nie będzie musiał nic płacić za Polaka, gdyż temu wygasł kontrakt z Legią - informuje "Fakt". Baku kusi Grzelaka zarobkami na poziomie 100 tys. zł. miesięcznie. Azerowie już złożyli mu ofertę i liczą na pozytywną odpowiedź. FK Baku przegrało w poprzednim sezonie mistrzostwo o punkt z Interem Baku, rywalem Lecha Poznań w eliminacjach Ligi Mistrzów.

Do góry
Bonus: Unibet
#4011753 - 20/07/2010 19:59 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: Legia]
szary Offline
newbie

Meldunek: 20/07/2010
Postów: 41
Buducnost - Fk Baku - 2
Dacia Cinsau - Kalmar - 2

Takie 2 typki na czwartek.
Pierwszy zagrałem gdyż widziałem podane tutaj skróty 1meczu i przewaga azerów była niepodważalna.
Co do typu nr 2 to wydaje mi się że solidni szwedzi powinni to spotkanie wygrać, pomimo że nie udała im się ta sztuka u siebie.
Na wszelki wypadek można dać x2.
Pozdrawiam

Do góry
#4014011 - 22/07/2010 00:15 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: szary]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
22.07.2010, godzina 18:00

Siroki Brijeg VS Austria Wiedeń

Typ: Austria Wiedeń
Stawka: 1,85
Bukmacher: Unibet
Stawka: 5/10


Dość niespodziewanie w pierwszym spotkaniu na Franz Horr Stadion padł bramkowy remis (2:2). Jest to dość spora niespodzianka myślę, że dla wszystkich. Zwykle Austria Wiedeń nie miała większych problemów z przedostaniem się do fazy grupowej Ligi Europejskiej. A tymczasem grozi już im odpadnięcie na tak wczesnym szczeblu rozgrywek. W końcu aktualnie w rywalizacji prowadzi Siroki Brijeg. Siroki w ostatnim meczu potrafiło zaskoczyć Austrię dwoma stałymi fragmentami gry po, których padły właśnie dwie bramki. Trener Austrii Wiedeń - Karl Daxbacher właśnie na to uczulał swoich graczy, aby w rewanżowym meczu w Brijegu nie popełnili podobnych błędów jak w Wiedniu. Na pewno humory wicemistrza Austrii poprawiła inauguracja tipp3-Bundesligi. Już w pierwszej kolejce spotkań Austria Wiedeń pokonała (2:0) na wyjeździe Mattersburg. Do tego trener Karl Daxbacher będzie miał do dyspozycji całą kadrę. Do gry jest gotowy Brazylijczyk Schumacher, który narzekał na uraz kostki. Warto zaznaczyć, że Schumacher strzelił bramkę na (2:2) w meczu z Siroki Brijeg. Z kolei do środka defensywy powraca Słowak - Peter Hlinka, jego doświadczenie może być kluczowe w rywalizacji z Bośniakami. Hlinka może wnieść spokój jaki jest potrzebny tej formacji. W pierwszym meczu właśnie błędy obrońców pozwoliły przeciwnikowi na strzelenie, aż dwóch bramek. Goście z Brijegu mają dla siebie bardzo korzystny rezultat. Z resztą sam trener Siroki na konferencji prasowej podkreślił, że "zagrali dobry, zdyscyplinowany futbol, który mogą powtórzyć w meczu na Pecara (stadion Siroki)". Dość duży wpływ na tą rywalizację mogą mieć bardzo duże upały w Bośnii i Hercegowinie. W godzinie meczu w Brijegu może być temperatura blisko 40 stopni celcjusza. Mimo wszystko dla obydwu drużyn warunki gry będą taki same i uwaga zbliżone do tych w Austrii. W końcu w całej Europie mamy problem z upałami nie tylko w Bośnii. Faworytem tej rywalizacji mimo remisu (2:2) będzie Austria Wiedeń, która już rozpoczęła rozgrywki ligowe wygrywając z Mattersburgiem (2:0), Bośniacy dopiero zaczynają ligę 31 lipca meczem z Borac.

Pozdrav Ignorator.

Do góry
#4015825 - 22/07/2010 17:41 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: Ignorator]
APOLLYON Offline
Celtic Glasgow FC

Meldunek: 19/12/2003
Postów: 8371
Skąd: Wrexham; GLIWICE w moim sercu
Bangor - Honka Espoo

Tej nocy znowu padał deszcz w Wrexham. Teraz niebo jest zachmurzone a opady przewidywane są też w ciągu dnia.
Wyobrażam sobie, że stan murawy nie jest w najlepszym stanie.
Ja zagram sobie spokojny UNDER 2.5.
Powodzenia smile

Do góry
#4023497 - 26/07/2010 19:56 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: APOLLYON]
szary Offline
newbie

Meldunek: 20/07/2010
Postów: 41
CSKA Sofia - Cliftonvile(+1.5) - 1 kurs 2.0

Do góry
#4024048 - 27/07/2010 00:34 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: szary]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Witam,

jak widzicie szanse Ruchu w potyczce z Austrią Wiedeń? Już w I meczu zostaną sprowadzeni na ziemię, czy podejmą walkę?

Do góry
#4024051 - 27/07/2010 00:36 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: _Korver_]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29869
mnie sie wydaje ze moga zrobic nie mala sensacje... ale o tym moze potem

Do góry
#4024053 - 27/07/2010 00:38 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: szary]
GBocian84 Offline
veteran

Meldunek: 18/08/2009
Postów: 1424
Originally Posted By: szary
CSKA Sofia - Cliftonvile(+1.5) - 1 kurs 2.0


Aha.

Do góry
#4029100 - 29/07/2010 04:20 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: GBocian84]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
29.07.2010, godzina 18:00

Ruch Chorzów VS Austria Wiedeń

Typ: Austria Wiedeń
Kurs: 1,90
Bukmacher: tobet
Stawka: 6/10


Nareszcie Ruch Chorzów będzie mógł się sprawdzić z prawdziwym rywalem z wysokiej półki. Niestety dwie pierwsze fazy kwalifikacyjne Ruchowi wyszły trochę bokiem. W pierwszej rundzie popularni "Niebiescy" spotkali się z Szachtiorem Karaganda. Tutaj forma podopiecznych trenera Waldemara Fornalika nawet była przyzwoita. W obydwu meczach byli w stanie pokonać kazachską drużynę. W pierwszym w Karagandzie wygrali (2:1), choć warto zauważyć, że lepszą stroną w tym meczu był Szachtior. Nie krył nawet tego na konferencji po meczowej trener Waldemar Fornalik. W drugim spotkaniu "Niebiescy" również wygrali, ale tym razem tylko (1:0). Wydawało się wszystkim nie tylko w Polsce, ale także w Chorzowie, że następny przeciwnik to pestka. Jednak jak to zwykle bywa nasze zespoły w myśl maksymy: "nie ma już kelnerów" nie potrafili wygrać spotkania z maltańską drużyną FC Valletta. Na wyjeździe padł remis (1:1), natomiast w Chorzowie spotkanie zakończyło się (0:0). Co, ciekawe w końcówce rewanżowego spotkania w Chorzowie bramkarz - Matko Perdjić wybronił setkę jaką miał Gilbert Aguis. Strach pomyśleć co by się stało jakby Aguis strzelił jednak bramkę. Sam nie wiem co się dzieje z Ruchem Chorzów. Przecież w zeszłym sezonie ta drużyna była rewelacją rozgrywek!. Niestety w tym sezonie trwa rozbieranie i grabienie składu "Niebieskich". Już z zespołem pożegnali się Grzegorz Baran, Maciej Scherfchen, Andrzej Niedzielan a teraz głośno mówi się o odejściu Artura Sobiecha do Polonii Warszawa. Oczywiście można mówić, że następcy pokarzą się z lepszej strony. Jednak ja tej "nowej jakości" po prostu nie dostrzegłem. Do tego trener Waldemar Fornalik nie będzie mógł skorzystać z pauzującego za kartki Gabora Straki. Na szczęście udało się postawić na nogi poobijanego Krzysztofa Nykiela.
Austria Wiedeń w przeciwieństwie do Ruchu Chorzów rozpoczęła sezon z wysokiego "C". Podopieczni Karla Daxbacher wystartowali z wielkim impetem w tipp3-Bundesliga. W dwóch rozegranych dotychczas kolejkach mają na swoim koncie już sześć oczek. Udało im się na własnym stadionie pokonać Mattersburg (2:0) a na wyjeździe wygrali z Linzer ASK (4:3). Z kolei w kwalifikacjach do Ligi Europejskiej rozegrali dwu mecz z bośniacką drużyną - Siroki Brijeg. W pierwszym meczu na własnym stadionie zremisowali (2:2) i trzeba przyznać, że właśnie to spotkanie było najsłabsze ze wszystkich rozegranych w nowym sezonie 2010/2011. Podopieczni trenera Karla Daxbacher w tym meczu popełnili dwa proste błędy w obronie, które Siroki wykorzystało. W rewanżowym spotkaniu w Brijegu było już zdecydowanie lepiej i pomimo gry w dziesiątkę byli w stanie wygrać (1:0). Niestety tamten mecz będzie miało poważny wpływ na rywalizację z Ruchem Chorzów. Wszystko przez kartki i kontuzje jakie złapali gracze Austrii Wiedeń. Na pewno trener Karl Daxbacher nie będzie mógł skorzystać z usług swoich trzech piłkarzy: Juliana Baumgartlingera (pauzuje za czerwoną kartkę z meczu z Siroki), Marko Stankovicia i Milenko Acimovicia (obaj kontuzje). Do tego nie wiadomo czy w defensywie będzie mógł zagrać młody Aleksandar Dragović, ale już ten młodzieniec nie grał w meczu z Linzer ASK.
Pomimo tych kilku kłopotów to Austria Wiedeń jest faworytem tego spotkania. Drużyna pokazała naprawdę nie zły futbol w rozegranych już spotkaniach. Dużym plusem dla tej drużyny będzie udany strat w tipp3-Bundeslidze. Z kolei Ruch Chorzów nadal czeka na inaugurację Ekstraklasy, która dopiero nastąpi 7 sierpnia. Podopieczni trenera Waldemara Fornalika prezentują się słabo w meczach Ligi Europejskiej. Istnym kuriozum były dwa remisy z FC Valletta. Nawet bardzo wyrozumiali już fani Ruchu gwizdali na swoich piłkarzy, bo o mały włos a zostaliby wyeliminowani przez maltański zespół!.

Pozdrav Ignorator.

Do góry
#4029104 - 29/07/2010 04:22 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: Ignorator]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
29.07.2010, godzina 19:00

Randers FC VS Lausanne Sport

Typ: Randers FC
Kurs: 1,55
Bukmacher: tobet
Stawka: 5/10


Czas już na trzecią rundę eliminacyjną ligi europejskiej. Duński zespół Randers na własnym stadionie podejmie gości ze Szwajcarii - Lausanne Sport. Obydwie drużyny musiały dość szybko zacząć rywalizację w lidze europejskiej. Najwcześniej, bo już 1 lipca rozpoczął zespół Randers. W pierwszej fazie spotkali się z luksemburskim - Dudelange, bez większego problemu pokonali tą drużynę. Co prawda w meczu rewanżowym wygrało Dudelange (2:1), ale w pierwszym spotkaniu wygrali, aż (6:1). W drugiej rundzie kwalifikacyjnej Randersi grali ze słoweńską - Goricą. Także z tym przeciwnikiem nie mieli większego problemu. Na wyjeździe pokonali rywala, aż (3:0) a u siebie zremisowali (1:1). Z kolei goście ze Szwajcarii rozgrywali tylko jedną rundę eliminacyjną. W poprzedniej fazie kwalifikacji spotkali się z bośniackim - Borac Banja Luka. Niestety tutaj finaliści Pucharu Szwajcarii mieli problemy z przeciwnikiem. W Lozannie wygrali (1:0), ale już w Banja Luce tylko zremisowali (1:1). Warto przy okazji Lozanny podkreślić, że ta drużyna aktualnie występuje w Challenge League jest to odpowiednik naszej pierwszej ligi. Aktualnie Lozanna jest liderem rozgrywek po wygranej z Winterthur (4:0). Z kolei gospodarze z Danii też aktualnie są już w sezonie ligowym, Randers FC w Superligaen rozegrali już dwa spotkania. W pierwszej kolejce nowego sezonu duńskiej ligi pokonali (3:2) Broendby Kopenhaga, zaś w drugiej kolejce zremisowali (1:1) na wyjeździe z OB. Oba wyniki są bardzo dobre i trzeba przyznać, że faworytem tej rozgrywki jest zespół Randers, który nie tylko w europejskich pucharach, ale także w lidze ma dobre rezultaty. Co prawda zawsze można się przyczepić, że przegrali (2:1) w Luksemburgu z Dudelange, ale po wygranej (6:1) wszystko było już jasne. Z kolei goście z Lozanny grają w pucharach dzięki przegranej w finale Pucharu Szwajcarii (0:6). Zapytacie czemu akurat oni a nie triumfator rozgrywek?. Odpowiedź jest prosta w Szwajcarii FC Basel nie tylko zdobyło mistrzostwo kraju, ale także krajowy puchar. Wobec tego w rozgrywkach niższej rangi a takimi jest ligi europejska kraj reprezentuje finalista pucharu - Lozanna.

Pozdrav Ignorator.

Do góry
#4029110 - 29/07/2010 04:24 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: Ignorator]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
29.07.2010, godzina 17:30

Spartak Zlatibor Voda Subotica VS Dnipro Dniepropietrowsk

Stadion: Vojvodiny Nowy Sad
Typ: Dnipro Dniepropietrowsk
Kurs: 1,60
Bukmacher: tobet
Stawka: 9/10


Spotkanie to można spokojnie określić jako walkę Dawida z Goliatem. Dnipro Dniepropietrowsk jest sensacją ukraińskiej ligi. W dotychczas rozegranych trzech spotkaniach Dnipro zgarnęło komplet oczek i jest liderem tabeli. Zwłaszcza ostatnia wygrana (5:1) z Illchivets powinna być sygnałem alarmowy dla Spartaka Zlatibor Voda Subotica. Dnipro w tym sezonie ma świetny zespół i celuje po raz pierwszy od dłuższego czasu w mistrzostwo kraju. Jak wiemy na Ukrainie trudno jest przebić Dynamo Kijów, Szachatra Donieck czy Metalist Charków. Jednak tego trudnego zadania chce podjąć się Dnipro i trzeba zauważyć, że idzie im to na razie idealnie. Zupełnie inaczej ma się sytuacja z gospodarzami tego meczu - Spartakiem Zlatibor Voda Subotica. Goście w zeszłym sezonie awansowali do serbskiej Super Ligi. Trzeba przyznać, że byli rewelacją rozgrywek i ostatecznie zajęli czwarte miejsce w lidze. Jednak tamten piękny sen się skończył i zaczął się nowy sezon. Na razie Spartak Zlatibor Voda Subotica musi walczyć w lidze europejskiej, bo liga serbska dopiero startuje 14 sierpnia. Nowy sezon dla Spartaka nie był już tak udany jak poprzedni. Wszystko przez rywalizację z luksemburską drużyną - Differdang. Serbowie w pierwszym meczu w Luksemburgu nie byli w stanie wygrać z amatorską drużyną. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem (3:3). Dopiero na własnym stadionie byli w stanie pokonać Differdang (2:0) i awansować do trzeciej rundy eliminacji ligi europejskiej. Trudno naprawdę zrozumieć jak mogli męczyć się z amatorską drużyną, która uwaga zajęła w lidze dopiero czwarte miejsce!. W pucharach Differdang gra tylko dzięki wygranemu finałowi Pucharu Luksemburga. W finale Differdang pokonało (1:0) Grevenmacher, co ciekawe podopieczni trenera Daniela Theisa nie mogli wygrać krajowego pucharu od 2003 roku.
Faworytem tego spotkania jest Dnipro Dniepropietrowsk, które zaczęło sezon ligowy 2010/2011 imponująco. Trzy wygrane spotkanie w lidze ukraińskiej są najlepszym tego dowodem. Na drugim biegunie mamy Spartaka Zlatibor Voda Subotica, który nie miał jeszcze okazji debiutu w lidze serbskiej a do tego fatalnie zaprezentował się w dwu meczu z luksemburskimi amatorami - Differdang.

Pozdrav Ignorator.

Do góry
#4030266 - 29/07/2010 22:20 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: Ignorator]
Rysio Ochudzki Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 2796
Skąd: UBkistan

Do góry
#4031413 - 30/07/2010 03:24 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: Ojro]
pettersen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 30622
Originally Posted By: Ojro
mnie sie wydaje ze moga zrobic nie mala sensacje... ale o tym moze potem


i tak jak pisałeś, zrobili...


strzelając gola

Do góry
#4044986 - 05/08/2010 19:19 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: pettersen]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
futbol Brondby (-1) - Buducnost 1 kurs 1,7

gram tylko dlatego że granie do tej pory na porażki drużyny z Czarnogóry dało spoooory zastrzyk gotówki kasa piwo

aczkolwiek tym razem raczej symbolicznie , stawka niezbyt wysoka.

myślę że u siebie Duńczycy wygrają wysoko strzelając przy tym kilka bramek , tak minimum 3...

rok temu byłem na stadionie Brondby i tylko cudem Legia nie straciła z 5 bramek tam...u siebie są bardzo mocni.

Do góry
#4045379 - 05/08/2010 22:25 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: Legia]
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
"Wiele kontrowersji - choć przy Reymonta oficjalnie nie zajmują stanowiska w tej sprawie - wywołuje obsada sędziowska czwartkowego pojedynku na stadionie im. Tofika Bachramowa. Do prowadzenia tego spotkania UEFA wyznaczyła bowiem arbitrów z Turcji: Bulenta Yildirima jako głównego oraz Mustafę Emre Eyisoy'a i Cem Satman jako jego asystentów. Obsada jest kontrowersyjna, ponieważ sędziowie są rodakami właściciela i prezesa Karabachu, Abdulbariego Goozala"

Nie dość że wynik niekorzystny to jeszcze sędziowie będą przeszkadzać mimo wszystko myslę że X2 @1,53 w Bet365 warte gry smile

Do góry
#4046850 - 06/08/2010 04:33 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: Stoin]
pawcio1 Offline
old hand

Meldunek: 09/02/2004
Postów: 861
Skąd: Reykjavik-Islandia
jedyna kontrowersja jest to ze Wisla i wszystkie polskie druzyny (no moze poza Jagielonia)graja w Pucharach

Do góry
#4048400 - 07/08/2010 01:06 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: pawcio1]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
"Panocki"

peffka nastepnej kolejki to AWANS Dnipro.

Ciekawy jestem kursu. Oby powyzej 1.40.

Lech straci sie smiercia naturalna z ukrainskim teamem.

To jest moja analiza: PL team dostanie w pale z kazdym na tym etapie rozgrywek :-)

Do góry
#4048819 - 07/08/2010 03:55 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: analityk]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Originally Posted By: kaka1981
"Panocki"

peffka nastepnej kolejki to AWANS Dnipro.

Ciekawy jestem kursu. Oby powyzej 1.40.

Lech straci sie smiercia naturalna z ukrainskim teamem.

To jest moja analiza: PL team dostanie w pale z kazdym na tym etapie rozgrywek :-)

marzyłem o 1,4 dostałem 1,65 mam nadzieję że się nie zawiodę smile

Do góry
#4049229 - 07/08/2010 07:15 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: blackjack]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
1.60 w Bwin

I love this game :-)

a co moze Lech awansuje?

Ogladalem DNIPRO,lech nie pierdnie....

Do góry
#4049527 - 07/08/2010 18:29 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: analityk]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
Pytanie:

Czy czerwona kartka ktora dostal Bosacki liczy sie normalnie do LE? pauzuje w meczu z DNIPRO ?

dzieki za odp.

Do góry
Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, VVega, akagi, igea23, latajaca_holenderka, wHiTe_StAr, Emilio, pacyfista, 11kera11), 3015 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583084 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07