Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#4039148 - 03/08/2010 02:47 World Grand Prix 2010
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
Termin zawodów: 6.08 - 29.08.2010

uwaga Oficjalna strona uwaga


Terminarz + rozkład grup:




Złotka boks

Do góry
Bonus: Unibet
#4046957 - 06/08/2010 04:54 Re: World Grand Prix 2010 [Re: Krystian]
Darwin Offline
Wujas

Meldunek: 20/10/2009
Postów: 1342
siatka Polska - Niemcy siatka

Polki udanie zakończyły dwa ostatnie sparingi ogrywając dwukrotnie ekipę Rosji 3-0 i 3-1. To co z pewnością rzuciło się w oczy to dosyć dobra zagrywka naszych zawodniczek. Olga Fateeva przekonała się o tym chyba najbardziej. Ogólna gra naszej reprezentacji może się podobać, widać dobrego ducha drużyny i chęć do wspólnej gry. Pozytywnie zaskoczyła Barańska (teraz już Werblińska jeżeli się nie mylę), bardzo dobra zmiana Okuniewskiej na środku, mądrze prowadzona gra przez obie rozgrywające. Porównując pierwszą szóstkę z ME do teraźniejszej mamy tylko jedną zmianę. Brak w kadrze Jagiełło(wróci na MŚ), natomiast do reprezentacji powróciła Skowrońska. Co prawda podczas sparingów z Rosją nie zachwyciła ale myślę, że forma będzie rosła z każdym dniem. Kaczor na przyjęciu też sobie poradzi a ewentualne niedokładne przyjęcia zrekompensuje w ataku.
Niemki przyjeżdzają do Polski bez swojej środkowej, jednej z dwóch najbardziej wartościowych obok Kozuch zawodniczki - Christiane Furst. Pomimo pozycji na jakiej występuje ta zawodniczka jej wpływ na resztę koleżanek jest bardzo duży. W trudnych momentach rozgrywajaca Weiss często rzucała do niej piłki mając do swojej utytuowanej koleżanki pełne zaufanie. Christiane potrafiła także mobilizować swoje koleżanki do dalszej walki. W zastępstwie obo Suschke na środku zagra Nadja Schaus grająca na codzień w Schweriner SC. Z pewnością brakuje jej ogrania na arenie międzynarodowej. W meczu o 3. miejsce podczas ME Polska wygrała 3-0 . Jutro z tamtych składów zabraknie Jagiełło (Polska) oraz właśnie Furst (Niemcy). Wzmocnieniem naszej reprezentacji jest natomiast Kaśka Skowrońska.

Polska @1.40

siatka Dominikana - USA siatka

Zespół Dominikany podczas występów poprzedzających cykl World Grand Prix delikatnie mówiąc nie zachwycał. Spotkanie z Holandią przegrane 2-3 było jednym z najgorszych jakie kiedykolwiek widziałem do tej pory. Błąd gonił błąd. Jest to drużyna stopniowo odmładzana przez Marcosa Kwieka. W składzie nie ma słynnej Cabral, stanowiącej o sile drużyny. Drużyna wystąpie najprowdopodobniej w składzie:Herrera, Eve Mejia, Echenique, Martinez, Brens, Mambru, Sierra (libero). W dwóch sparingowych meczach przeciwko Niemkom Dominikanki uległy dwukrotnie 3-1. W drużynie Stanów Zjednoczonych w Polsce zabraknie takich zawodniczek jak:Logan Tom, Lindsey Berg, Kimberly Glass, Haneef - Park, Kim Willoughby, Nancy Metcalf. Są to srebrne medalistki z Pekinu. Mogłoby się wydawać, że z takimi ubytkami będzie ciężko o zwycięstwo ale nie jest tak źle jak mogłoby to wyglądać. Zawodniczki USA wzięły udział w tegorocznym turnieju MOntreux i ograły m.in. Niemki 3-1 w składzie: Nnamani (15), Harmotto (9), Barboza (12), Crimes, Spicer (1), Hodge (27), Davis (libero) oraz Richards, Miyashiro, Tamas (9), Fawcett (3) i Thompson (4). Do tych zawodniczek dołączy w ten weekend środkowa Heather Bown oraz libero Stacy Sykora (medalistki z Pekinu) Uzupełnią one najprawdopodobniej pierwszą szóstkę. Uważam, że większe doświadczenie zawodniczek oraz wyższa kultura gry przeważy i Amerykanki zwyciężą 3-0, 3-1. Na koniec coś na chłopski rozum. Skoro USA ograły Niemki 3-1 a Niemki ograły dwukrotnie Dominikanę 3-1 to wszystko wskazuje na to, że jutro wygrają Amerykanki smile. Skład Niemek porównywalny w obydwu spotkaniach. W spotkaniu z USA zabrakło libero Tzerlisch.

USA @1.50

siatka Włochy - Japonia siatka

Podczas niedawno zakończonego turnieju Piemonte Cup, obydwie reprezentacje spotkały się ze sobą w finale. Wynik:Włochy - Japonia 0:3 (14:25, 21:25, 24:26). W ten weekend drużyny zmierzą się ze sobą w dalekiej Brazylii. W kadrze Włoch zabraknie przede wszystkim mózgu drużyny: Eleonory Lo Bianco. Nie jest to jedyne osłabienie bowiem do Brazylii nie poeleciały również Simona Gioli oraz libero Cardullo. Zawodniczki te dołączą do drużyny w drugim tygodniu zmagań. Co by nie mówić brak Lo Bianco to wielka strata. W zastępstwie trener Barbolini zabrał dwie młode zawodniczki : Giulia Rondon (1987r.), Marta Bechis (1989r.). Wg mnie w pierwszej szóstce zagra pierwsza z nich ale swoimi dotychczasowymi występami poprzedzającymi Grand Prix delikatnie mówiąc nie zachwyciła. W porównaniu do meczu w Piemonte Cup do pierwszej szóstki wrócą Piccinini oraz Del Core. Obydwie zagrają na przyjęciu. Jest to na pewno lepsza para przyjmujących od Barcellini oraz Bosetti ale trzeba też zwrócić uwagę na to, że Piccinini oraz Del Core nie miały czasu zgrać się z młodymi rozgrywającymi. Odnoszę również wrażenie, że pierwszy weekend jest trochę traktowany przez Italię doświadczeniowo. Dodam również, że nominalna środkowa Gioli ma w tej edycji Grand Prix wystąpić na pozycji atakującej !(od drugiego tygodnia zmagań). Podsumowując odnoszę wrażenie, że trener Barbolini będzie eksperymentował ze składem podczas WGP. Jeszcze jedno zdanie o Japonkach. Trener stwierdził, że pierwszy weekend zmagań będzie dla jego drużyny trudny (Brazylia, Włochy) ale drużyna jest dobrze przygotowana i będzie walczyła o zwycięstwo.

Japonia +2,5 seta @1.15
Japonia +1,5 seta @1.72
Japonia @2.40
Japonia +5,5pkt. @1.85


siatka Holandia - Tajlandia siatka

Holenderki po stracie Kim Staelens (ciąża) mają ogromną dziurę na rozegraniu. Zastępująca ją Laura Dijkema nie zapewnia drużynie stabilnego rozgrywania i pewności w tym elemencie. Podczas meczów kontrolnych można się było czasami złapać za głowę oglądając jej poczynania. Nie można jednak tylko i wyłącznie zrzucać winę na rozegranie ponieważ cała drużyna nie funkcjonuje tak jak nas do tego przyzwyczaiła. Tak słabej Holandii dawno nie widziałem. Rok temu Holandia zwyciężyła reprezentację Tajlandii 3-1 ( także w rozgrywkach WGP) mając na rozegraniu Kim i będąc monolitem. Dzisiaj nie ma Kim a drużyna nie stanowi już takiego monolitu. Reprezentacji Tajlandii bez większych zmian w porównaniu ze składem z poprzedniego roku.

Tajlandia +2,5 seta @1.72
Tajlandia +12,5 pkt @1.85
Tajlandia @5.25


Możliwe błędy w pisowni.

Do góry
#4047454 - 06/08/2010 16:13 Re: World Grand Prix 2010 [Re: Darwin]
Darwin Offline
Wujas

Meldunek: 20/10/2009
Postów: 1342
W naszej reprezentacji nie zagra dzisiaj Mariola Zenik, mimo to typ na Polskę wydaje mi się być dość pewny.

Do góry
#4047715 - 06/08/2010 18:46 Re: World Grand Prix 2010 [Re: Darwin]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Originally Posted By: Darwin


siatka Dominikana - USA siatka
W drużynie Stanów Zjednoczonych w Polsce zabraknie takich zawodniczek jak:Logan Tom, Lindsey Berg, Kimberly Glass, Haneef - Park, Kim Willoughby, Nancy Metcalf.


Logan Tom i Nancy Metcalf są w szerokim składzie Amerykanek, w każdym artykule w polskiej prasie napisane jest że bynajmniej ta pierwsza na pewno zagra, może ktoś to potwierdzić? można gdzieś znaleźć składy na ten turniej?

Do góry
#4047863 - 06/08/2010 19:36 Re: World Grand Prix 2010 [Re: mln]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń

Do góry
#4049747 - 07/08/2010 20:55 Re: World Grand Prix 2010 [Re: mln]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Siatkówka, el. World Grand Prix, 16:15
Polska - Dominikana
Typ: Handicap Punktowy H(0 - 10.5) 1
Kurs: 1.85
Tobet

Drugi dzień eliminacyjnego turnieju World Grand Prix odbywającego się w Gdyni. Wczoraj oba spotkania zakończyły się zwycięstwami faworytek w stosunku 3:1, Amerykanki pokonały Dominikanę (26:24 22:25 25:14 25:19) a Polki wygrały z Niemkami (25:18 16:25 25:22 26:24). Dzisiaj pierwsze na parkiet wybiegną Polki które o 16:15 zmierzą się z Dominikaną. Polki wczoraj popełniały jeszcze masę błędów, gra była nierówna, jednak co powiedzieć o Dominikankach, które w pierwszym secie prowadziły 24:20 by przegrać kolejnych 6 punktów z rzędu co oznaczało przegranie całego seta. W trzeciej partii zupełnie nie istniały na parkiecie, jedynie w czwartym secie Amerykanki pozwoliły im na zbliżenie się jednak nie wykorzystały sytuacji i ostatecznie przegrały do 19. Dzisiaj Polki powinny zagrać odważniej zagrywką, Dominikanki przyjmowały we wczorajszym meczu słabo i trzeba to wykorzystać. Polki w turnieju tym występują praktycznie w najsilniejszym składzie, brakuje tylko Jagiełło. Dominikanki mają kilka kontuzji w składzie przez co w składzie mają kilka niedoświadczonych zawodniczek. Jeśli Polki faktycznie chcą zagrać w finale Grand Prix bez dwóch zdań muszą ten mecz wygrać, myślę że u siebie są w stanie wygrać bez starty seta a przynajmniej jednego wygrać co najmniej 8-9 punktami co by pokryć także handi punktowe na to spotkanie.

Do góry
#4051253 - 08/08/2010 17:47 Re: World Grand Prix 2010 [Re: Krystian]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
75:53 piwo hura


Polska - USA ponad 180,5 pkt 1.90 Unibet

Trzeci dzień turnieju eliminacyjnego Grand Prix siatkarek w Gdyni. Do tej pory Polki pokonały 3:1 Niemki oraz 3:0 Dominikanki, a USA wygrała z Dominikaną 3:1 i przegrały z Niemkami 1:3. Przed tym spotkaniem zdecydowanie faworyzowane są Polki, może i są faworytkami, ale Amerykanki na pewno aż tak od Polek nie odbiegają. Suche wyniki mogą mówić nam że Polki grają tu świetnie i wygrywają łatwo, nic bardziej mylnego, z Niemkami mogło być różnie, fajnie że nasze wygrały ale spotkanie było bardzo wyrównane, natomiast Dominikana odstaje od pozostałych drużyn i tylko na początku dotychczasowych dwóch spotkań potrafiły walczyć z rywalkami im dłużej trwały te mecze tym Dominikanki słabły. Polki nie są w najwyższej formie, wygrywają ale to nie jest jeszcze szczyt formy, Amerykanki przyjechały tutaj bez większości najlepszych, najbardziej doświadczonych zawodniczek a i tak z Niemkami radziły sobie dobrze, co ważne w tych 4 setach rozegrane zostały 184 punkty, na co liczę i dziś. Oby Polki wygrały, 3 zwycięstwo postawi nasze w świetnej sytuacji przed kolejnymi meczami eliminacyjnymi w kolejnych turniejach, jednak Amerykanki stać na równą grę tak jak z Niemkami, myślę że 4 sety to minimum, a nie zdziwię się jeśli o zwycięstwie decydować będzie tie break. Zespoły Polski Niemiec i Stanów Zjednoczonych grają na bardzo zbliżonym poziomie.

Do góry
#4051479 - 08/08/2010 19:54 Re: World Grand Prix 2010 [Re: mln]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
a niech będzie, też coś skrobnę tongue

(Na kursy należy przymknąć oko, grałem wczoraj w nocy):


Japonia - Tajwan

Tajwanki na tym turnieju grają totalną żenadę, Japonki wręcz odwrotnie. W chwili obecnej to dla mnie nr 1 w azjatyckiej siatkówce (Chinki formę dopiero szykują). Trzeba zauważyć pewien istotny fakt, gdy spotykają się 2 drużyny z Azji, mecz ma zupełnie odmienny przebieg do pozostałych. Grają tam drużyny, które świetnie bronią i nie mają takich żądeł w ataku, jak Europa czy Brazylia. Co potem przekłada się na spore serie punktowe poszczególnych drużyn. Japonki w odróżnieniu od Tajwanu atak mają na dobrym poziomie, więc to one powinny prowadzić grę i nękać swoje rywalki, wybraniając przy tym ich ataki i grając skutecznie z kontry. W swojej bazie wyników znalazłem rezultat z ubiegłych mistrzostw Azji, który utwierdził mnie tylko w tym przekonaniu:

Japonia - Tajwan 3:0 (W małych pkt -43 pkt)

UNDER 131,5 @1,85 4/10 (exp/B365)


Brazylia - Włochy

Brazylijki u siebie grają fajną i skuteczną siatkówkę. Włoszki meczem z Japonią pokazały, że trwa u nich proces budowania zespołu i w obecnej dyspozycji jeden set to maks co powinny ugrać z Kanarkami.

Dubel: Brazylia -1,5 seta + Japonia UNDER 160,5 @2,06 5,5/10 (ub)


Polska - USA

Polki pierwszy raz od dawien dawna przystąpił z konkretnym celem do rozgrywek GP - awans. Póki co robią wszystko zgodnie z planem. Kolejnym rywale będzie ekipa USA, która trzeba jasno przyznać dysponuję ogromnym potencjałem, lecz widoczny brak doświadczenia bije po oczach. Niemki wczoraj pokazały jak można przycisnąć Amerykanki i zmusić ich do serii błędów. Nasze Złotka powinny to ukazać jeszcze bardziej skutecznie.

Polska -1,5 seta @1,833 4/10 (pinn)

Do góry
#4059162 - 12/08/2010 22:54 Re: World Grand Prix 2010 [Re: _Korver_]
Darwin Offline
Wujas

Meldunek: 20/10/2009
Postów: 1342
siatka Brazylia - Dominikana siatka

Brazylijki po nieoczekiwanej porażce z osłabioną reprezentacją Italii będą miały idealną okazję do podbudowania morałów już w pierwszym meczu drugiego weekendu zmagań. Tym razem zmierzą się z reprezentacją Dominikany, która ku zaskoczeniu wielu osób pokonała w Gdyni Niemki 3-2. Trzeba jednak przyznać, że mecz stał na wyjątkowo niskim poziomie i w moim odczuciu przede wszystkim brak sił zawodniczek Guidettiego był główną przyczyną porażki. Dominikana to wciąż mało doświadczony zespół grający falowo. W momencie kiedy napotykają na duży opór ze strony przeciwnika potrafią szybko się pogubić a co za tym idzie tracić punkty seriami. Takim właśnie wymagającym przeciwnikiem będzie w piątek reprezentacja Brazylii. W spotkaniu z USA Dominikana zdobyła łącznie 16 punktów mniej niż przeciwnik, w meczu z Polską 22 punkty mniej. Podsumowując: Brazylia -18,5 pkt 1.85 Unibet 7/10 siatka

Do góry
#4060150 - 13/08/2010 05:12 Re: World Grand Prix 2010 [Re: Darwin]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
W tej I piątkowej odsłonie jak na razie rzucił mi się na razie dubel: Włochy+Japonia @1.73 .Fonbet (już spadek na Japonię)

Włoszki odnotowały porażkę z Japonią i bardzo niespodziewane zwycięstwo nad Brazylijkami, bo w takim składzie w jakim grały w Am.Płd i po tej porażce z Japonią, to chyba zbyt wielu graczy nie spodziewało się, że Włoszki będą w stanie ugrać choćby z 2 sety, a co dopiero wygrać w naprawdę fajnym stylu 3-1 z gospodyniami tamtego turnieju.

Teraz ma być trochę łatwiej, nie, że Amerykanki to nie Brazylijki, tylko, że do reprezentacji powraca podstawowa rozgrywająca Eleonora Lo Bianco + środkowa Simona Gioli, co ma znacznie ułatwić wygrywanie spotkań.
Spodziewam się tutaj krótko mówiąc trzech bardzo ważnych zwycięstw dla Włoszek, bo ostatni turniej znowu nie musi być taki łatwy..

Amerykanki młody obiecujący zespół, który jest budowany nie na MŚ, tylko na IO 2012 co otwarcie mówi trener McCutcheon.
Średnio zaprezentowały się w Polsce, spodziewałem się czegoś jednak więcej szczególnie w spotkaniu z Dominikaną... z Polkami miały swoje szanse, ale to jest właśnie to doświadczenie i chłodna głowa...

Myślę, że właśnie jutro to doświadczenie no i po prostu klasa Włoszek okaże się górą.


Japonki zagrały fajne zawody z Włoszkami, pokazując siatkówkę świetną w defensywie + na siatce różnego rodzaju kombinacje, miło się na to patrzy. - nic odkrywczego zresztą nie napisałem smile ale ważne, że te elementy funkcjonują...

Niemki oprócz Margerity nie mają w swoich szeregach typowej bomby, takie plasiki to Japonki będą po prostu sobie swobodnie bronić i tylko się nakręcać jeszcze bardziej tongue
noo..i to co zrobiły z Dominikaną, nie no, jeżeli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego, to nie widzę tutaj Niemek.

Coś takiego z mojej strony

Powinny w sumie jeszcze zrobić jakąś małą powtórkę z niedzieli Chinki, Holenderki bez Stealans i nadal bez Stamowej, ale z racji, że Chinki mają pewny awans, to sobie odpuszczę.

Do góry
#4060570 - 13/08/2010 06:59 Re: World Grand Prix 2010 [Re: Misiek]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Z mojej strony:

Brazylia UNDER 130,5 @2,40 ub 2,5/10

Brazylijki nie lubią przegrywać, o czym powinny się przekonać jutro Dominikanki, na których zostanie wyładowana złość po porażce z Włoszkami. Poza tym zawodniczki z Ameryki Środkowej grają siatkówkę, która w moim mniemaniu pasuje Kanarkom. Liczę na min jeden set wygrany sporą przewagą oraz naturalnie na 3-0.


Brazylia U160,5 + Polska U160,5 @2,00 ub 5/10

J.w + Złotka. Szczerze to trochę boję się tego meczu, ale mam nadzieję, że Polki już w I secie zmienią moje myślenie. Przewaga wzrostu, a co za tym idzie bloku jest tak duża, że to musi się skończyć w 3 setach. Każda partia urwana przez Tajwanki będzie dla mnie zdziwieniem.


Japonia -1,5 sets + Włoszki @2,00 exp 5,5/10

Tutaj leniwie posłużę się analizą kolegi powyżej. Moje rozumowanie jest niemal identyczne. tongue

Do góry
#4061507 - 13/08/2010 23:37 Re: World Grand Prix 2010 [Re: _Korver_]
Darwin Offline
Wujas

Meldunek: 20/10/2009
Postów: 1342
siatka Portoryko - Włochy siatka

Włoszki po dzisiejszej porażce z USA potrzebują jutro trzech punktów aby realnie myśleć o awansie do turnieju finałowego w Ningbo. W dzisiejszym meczu kluczem do zwycięstwa Amerykanek był blok oraz bardzo dobra defensywa. Włoszki pomimo powrotu do szóstki Lo Bianco oraz Gioli nie zaprezentowały się tak jak się tego od nich oczekuje. Jutro natomiast zmierzą się z drużyną Portoryko. Jest to jedna z najsłabszych ekip obok Tajlandii i Tajwanu. Portorykanki do tej pory uległy zdecydowanie Chinkom oraz Holenderkom a także odniosły jedno zwycięstwo i poniosły jedną porażkę z drużyną Tajlandii. Co można powiedzieć o grze drużynie Portoryko ? Charakteryzuje się wieloma błędami własnymi i niezbyt dobrą obroną. Włoszki swoje dwie porażki poniosły z drużynami dobrze broniącymi w polu, wytrzymującymi długie wymiany (Japonia, USA). Z pewnością nie można do nich zaliczyć zespołu Portoryko.

Under 160,5 pkt 1.80 Unibet 4/10
siatka

Do góry
#4061556 - 14/08/2010 00:20 Re: World Grand Prix 2010 [Re: Darwin]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Tia.. i jak na moje mniemanie to Włoszkom dziś jakoś siły brakowało, chyba miały kryzys aklimatyzacji..
Szkoda, że nikt nie podał, że do Amerykanek wraca Tom Logan, bo wtedy po @1.2 zastanowiłbym się dwa razy czy tykać Blanco i spółkę, no ale nic.

Co do dzisiejszych już zakończonych spotkań, to oprócz tych Włoszek na szczęście wszystko zgodnie z planem, czyli planowo wygrywały te zespoły które miały wygrywać.

Na jutro tak na pierwszy rzut okiem, to szczerze spodziewałem się czegoś więcej po kursie na Japonki [marne @1.42 w unibecie] troszkę - mad
@Darwin widzę, że polecasz 3-0 na Włoszki, mi się wydaję podobnie, że tak powinno być, tylko jest problem taki, że Włoszki zabrały mi już dwa razy pieniądze i nie wiem czy nie będą chciały sobie zrobić na złość tego 3-1 tongue

Co do Amerykanek z Tajkami, to nie będę brał tego po @1.15. Dziś Tajek z Portoryko nie widziałem.. tydzień temu oglądałem trochę Tajki z Holenderkami i Portoryko.. w sumie powinno być bez problemu po tym co w szczególności dziś widzieliśmy, ale jednak reprezentacji USA nie będę aż tak cenił, żeby dawać je z zawsze groźnymi Tajkami u siebie po marnym @1.1-1.15 ...

Holenderki zagrały dziś słabo, Chinki super, no i niestety na Brazylijki całe @1.05 nam się zrobiło frown , ciekaw jestem bardzo spotkania niedzielnego pomiędzy właśnie tymi obiema reprezentacjami smile a w szczególności kursów jakie nam zaoferują..

Do góry
#4061575 - 14/08/2010 00:32 Re: World Grand Prix 2010 [Re: Misiek]
Darwin Offline
Wujas

Meldunek: 20/10/2009
Postów: 1342
Misiek do trzech razy sztuka smile. Później będziesz sobie pluł w brodę, że nie zagrałeś. Ale wiadomo, każdy gra jak mu nos podpowiada hehe.
Dla mnie Tajlandia to cienizna, Amerykanki wykończą je kulturą gry i spokojem. Teraz z Tom Logan w składzie widać już większy spokój w tych akcjach. O potencjale tej drużyny już gdzieś wspominałem. Będą bardzo groźne w Londynie.

Do góry
#4061580 - 14/08/2010 00:37 Re: World Grand Prix 2010 [Re: Darwin]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Kurs już spadł na łeb, całe @1.55 z @1.8 które polecałeś było bardzo pyszne, teraz to na pograniczu opłacalności powiedzmy...

W expekt mamy jeszcze @1.7 to pobrałem, niech będzie, że dam im szansę na małą rehabilitację... powinny pokazać taki pazurek jak dziś Brazylijki.. pytanie tylko czy one na chwilę obecną posiadają taki pazur.. wink

Do góry
#4061602 - 14/08/2010 00:50 Re: World Grand Prix 2010 [Re: Misiek]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Też połapałem te Włoszki na UNDER 160,5. Fair jak dla mnie @1,50. Myślę, że będzie tak jak z Brazylijkami dzisiaj.

Włochy UNDER 160,5 @1,80 5/10

Poza tym po raz kolejny celuję w Brazylię. Dzisiaj zagrały zupełnie na luzie, jutro przeciwnik bez wątpienia lepszy, aczkolwiek jak Brazylijki załapią swoją grę w I secie to pójdzie już z górki. Oranje jakieś minimalne zrywy mają, ale to jeszcze zbyt mało by zagrozić takim ekipom jak Brazylia, czy dzisiaj - Chiny.

Brazylia U135,5 @2,40 2,5/10

Zastanawiam się jeszcze jak ugryźć mecz Polek, kurs zdecydowanie zaniżony na 'Skośne', ale boję się, że trochę mnie oślepia uroda Naszych Złotek... tongue

Do góry
#4072394 - 19/08/2010 23:48 Re: World Grand Prix 2010 [Re: _Korver_]
Darwin Offline
Wujas

Meldunek: 20/10/2009
Postów: 1342
siatka Włochy - Holandia siatka

Pojedynek pomiędzy finalistkami ostatnich Mistrzostw Europy kobiet rozpocznie jutrzejszy dzień z WGP. Przy okazji meczu Włochy - Portoryko wspominałem, że Włoszki swoje dwie porażki poniosły z drużynami dobrze broniącymi czyli Japonia oraz USA. Moim zdaniem styl grania prezentowany przez Holenderki będzie odpowiadał Italii. Liczne wybloki dadzą okazję do kontry, które moim zdaniem będą wykorzystywane przy niezbyt skutecznej defensywie Oranje. Gra Holandii nie może niczym zaskoczyć mistrzyń Europy ponieważ jest to gra wysokimi piłkami do skrzydeł, czytelne krótkie plus atak z drugiej linii Flier. Tak doświadczony zespół jak Włoszki z łatwością powinien rozczytać te zagrania. Do składu na pozycję Libero wraca Merlo co na pewno wzmocni zespół.

Włochy -8,5 pkt @1.72 Tobet 7/10

Do góry
#4073905 - 20/08/2010 06:34 Re: World Grand Prix 2010 [Re: Darwin]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
No i chyba Włoszki chyba jutro zagrają już optymalnym zestawieniem, bo w ostatnim turnieju.. przykładowo Piccinini, Bianco i Gioli zagrały tylko w pierwszym przegranym spotkaniu, później zagrała rezerwa, no ale to można również wnioskować, że po prostu Tajki i Portoryko to rywale.. z którymi po prostu chciał trener Barbolini wygrać rezerwą.

Jutro bardzo ważne spotkanie dla Włoszek, szanse na awans są, podkreślają, że chcą awansować. Holenderki widziałem w trzech spotkaniach w poprzednim turnieju i cóż... pozytywów żadnych jakoś nie widać było w grze, powinny złamać więc Włoszki z -1.5 nawet.

Libero Merlo powołana chyba dlatego, że Cardullo doznała kontuzji w ostatnim meczu przeciwko Tajkom, ale pewien nie jestem, tak czy siak zapewne to będzie wzmocnienie spore na przyjęciu z którym to przeciwko Usa nie było zbyt dobrze właśnie.
No i myślę, że zawodniczki włoskie jeszcze bardziej doszły do siebie w sensie siły i dyspozycji i jutro zobaczymy o wiele lepszą reprezentację, bo, że stać je to każdy z nas wie. Jak na razie to tylko Ortolani ciągnie wózek, jutro niech te przyjmujące pomogą i powinno być OK. @1.35 no niech będzie...

Brazylijki to co zrobiły z Chinkami, to ... smile Jutro trzeba zjeść Portoryko tak jak to uczyniły dokładnie tydzień temu z reprezentacją Dominikany.. @1.3 3-0 no...

Japonki u siebie jak już to pisałem w latach poprzednich mają dodatkową siłę szczególnie w defensywie.. Potrafiły pokonać Polki,Niemki, to przegrają z Dominikaną? Fakt, że podopieczne Kwiek naprawdę fajną siatkówkę zagrały w Macau gdzie zdołały pokonać gospodynie Chinki (3-2!) oraz powalczyć z Holenderkami (słabo grającymi) ale bez przesady.. Japonki to tutaj pewnie mierzą w 3-0 W @1.15 całe ...

Włochy+Brazylia(-2.5set hc)+Japonia @2.02 Expekt
Kursy z Expekt, gdzie z tego trebla wychodzi nam całkiem miłe @2.02 ; reszta buków dla porównania o wiele słabsze AKO, (na Brazylię tylko 1.2 ; Włoszki 1.25-1.3 ; Japonia 1.08-1.12)

Zastanawiałem się jeszcze nad Polkami ale w expekt mi nie pasuje grać @1.2 3-0, gdzie w unibecie dla przykładu mamy under 160.5 po @1.38 wink tak wiec sobie odpuszczę, a Tajwan miały już 2 MP w I secie z Japonkami, gdzieś może tego seta im się uda grać.. smile

Gdzieś niespodzianka? Okaże się jutro od godziny 8:40 , transmisje rzecz jasna PS, PSE . Powodzenia

Do góry
#4081614 - 24/08/2010 20:33 Re: World Grand Prix 2010 [Re: Misiek]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Przed nami finał WGP. Od jutra do niedzieli 3 mecze dziennie piwo

Kursy na I dzień już ogólnodostępne, ale szczerze muszę przyznać, że się mocno zawiodłem. Kurs na USA to jakaś kpina, tym bardziej, że raz już je Polki pokonały. Japonki wydają się jakby już trochę spuchły i straciły formę sprzed miesiąca, stąd mecz z Brazylią zapowiada się raczej na 3-0 bez historii. Zostają Chinki z Włoszkami. Ekipa gospodyń kontra chimeryczny zespół Italii, który co chwilę rotuje składem. Co lepsze, trener zapowiada, że takie praktyki będą miały miejsce także podczas turnieju finałowego...

Szczerze to nie wiem jak to wszystko ruszyć, nic mnie zbytnio nie przekonuje. Pierwszy dzień traktuje lajtowo + ewentualny livebetting przy ciekawszym rozwoju wypadków.

Tak więc z mojej strony lekko (bo nie widzę w tym żadnej wartości) na wyczucie:


USA + Włoszki (+1,5 seta) 3,5/10 (exp z rana płacił za taki dubel @2,20)

Do góry
#4081697 - 24/08/2010 22:03 Re: World Grand Prix 2010 [Re: _Korver_]
AdrBet Offline
enthusiast

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 374
Ja ze swojej strony dorzucę Outright winner USA @15, 1/10, tobet.

Biorąc pod uwagę ich obecną dyspozycję, wydaje się, że ta niesamowita mieszanina młodości z rutyną to w tej chwili drużyna dużo lepsza od Polski i Japonii i jak najbardziej zbliżona do Włoch i Chin (USA pokonało zarówno Włoszki jak i Chinki 3:1). Oczywiście Brazylijki są dużo lepsze, ale mimo wszystko wystawienie ich w roli 5 zespołu w kolejności do zdobycia WGP jest sporym nieporozumieniem i można za drobną stawkę spróbować.

Do góry
#4082315 - 25/08/2010 03:56 Re: World Grand Prix 2010 [Re: AdrBet]
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie
polki po 3,2 czy wiecj napewno warte gry

watpliwe ze to mecz do jednej bramki jak sugeruja kursy

USa gra dobrze ale nie na tyle sa mocne a nasze Panie slabe zeby tu bylo gladko dla USa

Do góry
#4082375 - 25/08/2010 04:12 Re: World Grand Prix 2010 [Re: kardynal20]
szpak007 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/04/2006
Postów: 2624
Szczerze mówiąc liczyłem na znacznie wyższy kurs na USA niż 1,3, ale tak teraz analizując to chyba jednak dobrze wystawili. Polki jakoś nie przekonują, super łatwe losowanie i to tylko dzieki temu awansowały do FS. Amerykanki po pierwszym turnieju w Polsce bez porażki, a pokonały między innymi Włoszki i Chinki które są zdecydowanie lepsze od Polek. Kaśka bez formy, gdzieś w necie pisali o problemach z rozgrywającymi. Niestety (a może stety z bukmacherskiego punktu widzenia) to sądzę że zajmiemy ostatnie miejsce i może się skończyć bez wygranej.
Do tego jutro Brazil powinno być łatwiutko bo dziewczyny graja na prawdę fajnie.
Co do 3 meczu to wszystkie mecze Chinek do tej pory omijałem łukiem, ale zawsze wyżej ceniłem Włoszki, chociaż te rotacje składem i przestoje. Także Włoszki ale bez inwestycji raczej smile

Do góry
#4082457 - 25/08/2010 04:33 Re: World Grand Prix 2010 [Re: AdrBet]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Ja póki co chyba nic nie ruszę, albo jakieś dodatki po śmiesznych, ale pewnych kursach crazy

Również liczyłem na znacznie więcej niż marne @1.35 (na samym początku) na Amerykanki, po takim kursie to nie ruszam, bo coś do tych dziewczyn chyba szczęścia nie mam.

Chyba tak jak rok temu powinna wygrać najlepsza reprezentacja po rundzie zasadniczej czyli Brazylijki, które oprócz słabego i przy okazji (mega dzień konia) rezerwowych Włoszek poniosły tylko jedną porażkę.. szansa na rewanż jest znakomita, ale kurs pewnie znowu będzie po prostu do dupy (jak mamy @1.75-1.85 na win Brazil) to czego się mamy zresztą spodziewać smile
Chinki od spotkania z Brazylią mają jakąś dziwną zadyszkę, wygrały co prawda z Tajlandią (mogło być 0-2 jak dobrze co niektórzy pamiętają) wygrana ze słabymi Niemkami, ale już porażka powiedzmy z typowym średniakiem reprezentacją Usa.. Może to taka zmyłka przed FF ? tongue Nie mam pojęcia, się okaże jutro smile

@AdrBet to @15 masz rację, że value, mogą namieszać, grają na luzie i idzie im znakomicie, choć uważam, że m.in Włoszki im się zrewanżują a i Chinki może, ale pożyjemy zobaczymy...

Co ciekawe :







Zobaczymy który analityk będzie bliżej z tymi Amerykankami tongue

Do góry
#4082897 - 25/08/2010 06:37 Re: World Grand Prix 2010 [Re: Misiek]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Ja obstawiam zdecydowanie za Panem z betsafe, że tak powiem ALL-in 10/10.

Od kilku miesięcy widać zmianę analityka i większy profesjonalizm rzuca się od razu w oczy. I piszę to pomimo tego, że mam u nich bana na wszystkie konta, ale od czasu do czasu rzucę okiem i chłopak daję radę, nie to co było te pół roku temu. smile

Szkoda, że nikt się nie pokwapił z wystawieniem TOP 2 lub TOP 3, byłby gruby bet na Amerykanki...

Do góry
#4084111 - 26/08/2010 01:31 Re: World Grand Prix 2010 [Re: _Korver_]
Matias88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2007
Postów: 7186
Skąd: Krosno/ Wwa
Pierwszy dzień fazy finałowej za nami. Oczywiście nie obyło się bez niespodzianek, bo o ile porażkę Chinek można było przewidzieć to wygrana Japonii jest zaskoczeniem. Szkoda, że Nasze dziewczyny przestraszyły się, że mogą wygrać. Kursy na jutro już są. Moim zdaniem warto zagrać dubel:
Włoszki + Brazil -1,5
Jeśli zawodniczki z Włoch dalej będą tak bronić i blokować to nawet nieobliczalne Amerykanki nie pograją za wiele. Dzisiaj to nie USA wygrało ale Polki przegrały, mecz z Portoryko już pokazał jakie problemy z atakiem miewają reprezentantki ze Stanów. Brazylia no cóż po przegranym spotkaniu muszą się wyładować i okazje ku temu mają.

Do góry
#4085429 - 26/08/2010 12:43 Re: World Grand Prix 2010 [Re: Matias88]
fart? Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/12/2003
Postów: 12888
Skąd: Zielona Gora
warto Polska under 160.5 ?

Do góry
#4085430 - 26/08/2010 13:15 Re: World Grand Prix 2010 [Re: fart?]
BKS Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/07/2009
Postów: 82199
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Originally Posted By: fart?
warto Polska under 160.5 ?

ciężko stwierdzic, co nasz gwiazdy zagrają ... albo szybkie 3-0, albo 3-1 ... itp

zastanawiam się nad over usa - włoszki ov182,5 ...

Do góry
#4086005 - 26/08/2010 23:01 Re: World Grand Prix 2010 [Re: BKS]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
No to dziś chyba większości czadu dały Włoszki, które od rana mogły większość zdenerwować swoją jakże beznadziejną i bezsilną grą. Oszukał nas niestety obraz dnia wczorajszego kiedy to Włoszki fajnie zagrały z Chinkami, a tak naprawdę było to bardzo złudne...

W drugim meczu Polki znów nie zagrały jakoś tragicznie, jednak doświadczenie i konsekwencja w grze.. dały 3 pkt dla Brazylijek. Szkoda, bo była dziś znów szansa na jakieś pkt.

No i ostatnie spotkanie 'derby' Chiny-Japonia. Mecz mógł się rzecz jasna podobać od strony defensywnej i od kombinacyjnej. Było na co popatrzeć.. górą gospodynie, na które kurs był nawet w granicach ~@2.3 i tak się zastanawiałem dlaczego taki wysoki i dlaczego rósł praktycznie wszędzie? tongue

Jutrzejsze spotkania bardzo ciekawe. Kursy wystawiła już tradycyjnie jako pierwsza firma GB:




Jak to widzicie?

Niby wychodzą zwycięstwa faworytek, ale na Chinki z ich ostatnią formą, to nigdy w życiu bym nie wszedł po @1.4 crazy
Włoszki po dzisiejszym tragicznym spotkaniu powinny jutro zagrać coś lepiej? Ostatnio wygrały na ternie japońskim 3-1 (ale kto oglądał, wie doskonale, że to nie był spacerek) więc to @1.55 mało coś.. pewnie jakby Japonki wygrały dziś z Chinkami to mielibyśmy coś w granicach @1.8-1.7 na Mistrzynie Europy.

Brazylia jakoś tak w kratkę. Dziś też niby miały wygrać bardzo wysoko, a jednak mecz mógł się potoczyć naprawdę w różne strony i teraz pytanie, czy jest sens wchodzenia w to spotkanie po całym @1.42 na faworytki tej imprezy? Po tym co prezentują tutaj hamburgery, jest spore 'ale' ...

Do góry
#4086615 - 27/08/2010 03:06 Re: World Grand Prix 2010 [Re: Misiek]
Cholo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/01/2005
Postów: 17415
Skąd: New Jersey
Matlak przed chwila w TVP 1 w wiadomościach sportowych żalił się ze jest jeden masażysta na cala reprezentacje i dziś dziewczyny schodziły z parkietu na ostatnich nogach i prawie trzeba było je reanimować i nie wie co będzie jutro.

Do góry
#4087434 - 27/08/2010 10:06 Re: World Grand Prix 2010 [Re: Cholo]
anfa_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2006
Postów: 10735
Skąd: Lublin
ale w sumie naszym nie leży azjatycki styl gry. chyba zainwestuje w Chiny.

Do góry
#4091009 - 29/08/2010 16:59 Re: World Grand Prix 2010 [Re: anfa_]
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie
Brawo panowie za USA piwo

Do góry
#4091170 - 29/08/2010 18:37 Re: World Grand Prix 2010 [Re: kardynal20]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Podobno mozna bylo to za maksimum 40zl zagrac w Tobet, wiec zarobek lichy, ale gratulacje, bo kurs @15 trafic to jest coś smile

Ostatni mecz przed nami, pompowali balonik przed meczem dzisiejszym Polek, że nasze mają szanse na podium a tu tymczasem na podium są Włoszki na tą chwilę.
Nasze na tym turnieju przegrały dwa razy żałośnie, najpierw 24-22 z USA w pierwszym meczu, no i dziś ze stanu 12-5 oddac seta to naprawdę trzeba miec coś nie tak z głową. smirk

Do góry
#4091182 - 29/08/2010 18:45 Re: World Grand Prix 2010 [Re: Giertyszek]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
Originally Posted By: Giertyszek
Podobno mozna bylo to za maksimum 40zl zagrac w Tobet, wiec zarobek lichy, ale gratulacje, bo kurs @15 trafic to jest coś smile


4 dychy? A Banik po forum sieje propagandę, że niższe ligi można pograć spokojnie do 1000. To długoterminówkę z siatkówki na zawody o światowym poziomie 40 zł? laugh

Widać można było faktycznie grubo pocisnąć laugh

Za kurs @15 gratulację tym co zagrali smile
Oraz temu co wystawił laugh

Do góry
#4091185 - 29/08/2010 18:48 Re: World Grand Prix 2010 [Re: Vader]
Kieras Offline
BKS Sparta

Meldunek: 09/01/2008
Postów: 16087
taaa Banik bzdury pisze Vader sluchaj sie profesjonalnych graczy:)

Do góry
#4091202 - 29/08/2010 19:04 Re: World Grand Prix 2010 [Re: Vader]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Originally Posted By: Vader
Originally Posted By: Giertyszek
Podobno mozna bylo to za maksimum 40zl zagrac w Tobet, wiec zarobek lichy, ale gratulacje, bo kurs @15 trafic to jest coś smile


4 dychy? A Banik po forum sieje propagandę, że niższe ligi można pograć spokojnie do 1000. To długoterminówkę z siatkówki na zawody o światowym poziomie 40 zł? laugh

Widać można było faktycznie grubo pocisnąć laugh

Za kurs @15 gratulację tym co zagrali smile
Oraz temu co wystawił laugh


Z tego co zauważyłem to tobet dopasowuje limity do kursu, czym wyższy tym mniej można zagrać. Na Brazylię po @1,85 pewnie można było mocniej zagrać. Co nie zmienia faktu, że siatkówka WSZĘDZIE traktowana jest po macoszemu i o grubym graniu można zapomnieć. Nie ma porównania do innych dyscyplin, takich jak tenis czy piłka nożna.

Taka smutna rzeczywistość frown

Do góry
#4092125 - 30/08/2010 02:40 Re: World Grand Prix 2010 [Re: _Korver_]
AdrBet Offline
enthusiast

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 374
Tym razem Pan z betsafe się nie pomylił, graty dla tych co pograli piwo. Początkowo chciałem zagrać za 100zł, automat przyjął 25zł, dwie kolejne próby dogrania zakończył się porażką, mimo, że kurs się nie zmienił. Po interwencji na chacie przyjęli mi jeszcze 50zł więc generalnie nie jest źle, ale Korver ma rację nawet tak szanowane firmy jak Pinny, kiedy otwierają rynek to z limitami rzędu 30eur.

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (VVega), 3185 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582320 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25