EEL istnieje już na forum jakiś czas i mam nadzieję, że będzie istnieć dalej. Prowadzenie tego typu konkursu wymaga pewnej sprawności organizacyjnej, której, w pojedynkę zapewnić nie mogę. W ubiegłym sezonie przez moją nieobecność i niemożność wyjaśnienia paru spraw doszło do małego bałaganu w rozgrywkach. W nadchodzącym sezonie EEL chciałbym tego uniknąć. Uważam, że należy wybrać nowy Zarząd EEL, tak aby EEL zajmowała się liczba osób większa niż dotychczas (chylę czoła przed wszystkimi, którzy odpowiadali za tabele w ubiegłym sezonie). Przy większej liczbie osób odpowiedzialnych za przebieg EEL (5/6 osób) nie powinno dochodzić do żadnych opóźnień w rozgrywkach a wszelkie konflikty mogłyby zostać rozwiązane w szybszym tempie.

Jestem przekonany, że podniesienie sprawności organizacyjnej wpłynie także na zwiększenie atrakcyjności EEL i wzrost liczby uczestników w długim okresie.

Proszę więc osoby chętne do pomocy o zgłaszanie swoich kandydatur. Nie ukrywam, że najchętniej widziałbym w roli członków Zarządu użytkowników, którzy są związani z EEL już jakiś czas, jednak każda kandydatura będzie mile widziana. O

Pozdrawiam!