Strona 8 z 16 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 15 16 >
Opcje tematu
#3634415 - 20/01/2010 19:46 Re: Mecze towarzyskie [Re: devlin]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Zalozylem sobie przed turniejem porazke z Dunami, z MuayThai'owcami remisowo i wygrana z Singapurem.
Nasi slabo zagrali pierwsze spotkanie, ba zagrali ponizej mych oczekiwan - trzymam sie swojego remisu dzis.. 1-1 albo 2-2, bo na gre na zero obu druzyn na ten moment nie stac : )
Klimat w tajlandii widac naszym nie lezy.. a to spory atut miejscowych.

Do góry
Bonus: Unibet
#3731423 - 02/03/2010 18:26 Re: Mecze towarzyskie [Re: Rivaldinho]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Kolejne zmiany w reprezentacji Bułgarii
W składzie reprezentacji Bułgarii na mecz z Polską nastąpiły kolejne zmiany. Z grupy powołanych zawodników "wypadli" Martin Petrov (Manchaster City) oraz kontuzjowany we wczorajszym meczu Ligi Europejskiej PSV EINDHOVEN - Hamburger SV - Stanislav Manolev (PSV EINDHOVEN).
Bułgarską "18-tkę" selekcjoner reprezentacji uzupełnił zawodnikiem CSKA Sofia Kostadinem Stoyanovem.


Powołani zawodnicy:

Bramkarze
Dimitar Ivankov (BURSASPOR)
Nikolay Mihaylov (TWENTE FC)

Obrońcy
Ivan Ivanov (CSKA Sofia)
Yordan Miliev (Levski Sofia)
Vesselin Minev (LEVSKI SOFIA)
Kostadin Stoyanov (CSKA SOFIA)
Zhivko Milanov (LEVSKI SOFIA)

Pomocnicy
Blagoy Georgiev (TEREK GROZNY)
Chavdar Yankov (DUISBURG)
Georgi Sarmov (LEVSKI SOFIA)
Ivan Stoyanov (CSKA SOFIA)
Stanislav Angelov (ENERGIE COTTBUS)
Stilyan Petrov (ASTON VILLA)

Napastnicy
Dimitar Berbatov (MANCHESTER UNITED)
Velizar Dimitrov (METALURH DONETSK)
Valeri Bozhinov (PARMA)
Ivelin Popov (Litex Lovech)
Martin Kamburov (Lokomotiv Sofia)

(pzpn.pl)

Do góry
#3731599 - 02/03/2010 21:05 Re: Mecze towarzyskie [Re: Rivaldinho]
mario145 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/01/2002
Postów: 2046
Skąd: Poland
Jak patrze na mecz POLSKA-BULGARIA to tylko jeden typ mi sie nasuwa na te spotkanie.. Gramy na konwiktorskiej kazdy kto ogladal spotkanie polonia-lech to widzial stan murawy... Daje duzo do zyczenia.. ogolnie bardzo kiepska moim zdaniem i ten mecz towarzyski, nasuwa mi sie UNDER 2.5 (1.75) pograne 5/10 i jeszcze BTS No score..3/10 mysle ze ekipa Franka wyjdzie w tym meczu na zero z tylu. Tyle z mojej strony.

Do góry
#3732711 - 03/03/2010 15:46 Re: Mecze towarzyskie [Re: mario145]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Również pograłem lekko under, ale pamiętać trzeba że selekcjonerem jest teraz Smuda..

Biało-czerwoni rozpoczną prawdopodobnie w ustawieniu: Tomasz Kuszczak - Marcin Kowalczyk, Michał Żewłakow, Kamil Glik, Dariusz Dudka - Sławomir Peszko, Rafał Murawski, Radosław Majewski - Jakub Błaszczykowski, Robert Lewandowski, Ludovic Obraniak.

A więc ofensywnie, a zestawienie personalne obrony też raczej nie gwarantuje 0 z tyłu smile

Do góry
#3733759 - 04/03/2010 03:18 Re: Mecze towarzyskie [Re: kfjatek]
zibi04 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/12/2002
Postów: 2522
Skąd: Midtjylland
Niemcy-Argentyna Stadion: Allianz-Arena (sędziuje trójka angoli)

wyjściowe "11"

Niemcy:
Adler - Boateng, Mertesacker, Tasci, Lahm - Schweinsteiger, Ballack - T. Müller, Özil, Podolski - Klose
Trener: Löw

Argentyna:
Romero - Rodriguez, Demichelis, Samuel, Heinze - Mascherano - Veron - Gutierrez, di Maria - Messi, Higuain
Trener: Maradona
Rezerwowi Deutschland:
Neuer (, Tor), A. Friedrich, M. Schäfer, Träsch, Gentner, Hitzlsperger, Khedira, Kroos, Marin, Trochowski, Cacau, Gomez, Hunt, Kießling
Rezerwowi Argentinien:
Andujar (, Tor), Burdisso, Otamendi, Bolatti, Datolo, Pastore, Aguero, Milito, Tevez

Do góry
#3734483 - 04/03/2010 06:46 Re: Mecze towarzyskie [Re: mario145]
mario145 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/01/2002
Postów: 2046
Skąd: Poland
Originally Posted By: mario145
Jak patrze na mecz POLSKA-BULGARIA to tylko jeden typ mi sie nasuwa na te spotkanie.. Gramy na konwiktorskiej kazdy kto ogladal spotkanie polonia-lech to widzial stan murawy... Daje duzo do zyczenia.. ogolnie bardzo kiepska moim zdaniem i ten mecz towarzyski, nasuwa mi sie UNDER 2.5 (1.75) pograne 5/10 i jeszcze BTS No score..3/10 mysle ze ekipa Franka wyjdzie w tym meczu na zero z tylu. Tyle z mojej strony.


smuda czyni cuda.... izi piwo oba bety...

Do góry
#3901504 - 30/05/2010 00:56 Re: Mecze towarzyskie [Re: mario145]
barciu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 8807
Spain wystawila bardzo mocna 11 przeciwko Arabii.

Do pogrania na live handicap, przed meczem jest -3 wiec troszke za wysoki. Tym samym przewiduje tutaj przewage Hiszpanii postawilem wiec na over cornerow. Im dluzej bedzie 0-0 tym lepiej, poza tym mysle ze Spain bedzie caly czas atakowac, w koncu to ostatni dzwonek przed mundialem i nowi pilkarze z lawki rowniez beda chcieli sie pokazac.

powyzej 10,5 roznych @2,2 stawka 5/10

Do góry
#4018898 - 23/07/2010 22:59 Re: Mecze towarzyskie [Re: barciu]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
23.07.2010, godzina 19:00

PSG VS Legia Warszawa

Typ: PSG
Stawka: 1,58
Bukmacher: betclick
Stawka: 10/10


W oczekiwaniu na naszą ukochaną ekstraklasę możemy śledzić nie tylko zmagania pucharowe naszych drużyn, ale także towarzyskie. Mnie osobiście zainteresowała warszawska Legia, która w trakcie przerwy między sezonami bardzo przemeblowała swój skład. W drużynie nie tylko nowi są piłkarze, ale także trener Maciej Skorża, którego już na początku pracy w Warszawie czeka mnóstwo pracy. Do składu Legii zostało wkomponowanych, aż sześciu graczy: Marjan Antolović, Srda Kneżević, Manu, Ivica Vrdolijak, Alejandro Cabral i Bruno Mezenga. Tak wybuchowa mieszanka niestety nie działa zbytnio dobrze. Piłkarze nadal nie są ze sobą zgraniu co widzieliśmy już w pierwszej części przygotowań Legii w Polsce. Wyniki niektórych sparingów mogły nawet szokować. Chodzi mi głównie o przegraną rywalizację (2:3) z Dolcanem Ząbki a także o remis (2:2) z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Można te wszystkie wyniki tłumaczyć mieszaniem składu przez Macieja Skorżę, ale nie wszystko da się to wyjaśnić. Po odejściu Janka Muchy w warszawskie bramce panuje istny chaos. Nowy bramkarz Marjan Antolović, który miał być wielkim talentem zawodzi na całej linii. Popełni dość proste błędy, które niestety mają duży wpływ na końcowe rezultaty. Chodzi mi głównie o rywalizację z Dolcanem Ząbki (2:3) i Girondins Bordeaux (1:4). Nie lepiej jest też w formacji obrony warszawskiej Legii. Na początku przygotowań trener Maciej Skorża miał już wykrystalizowaną czwórkę graczy do gry w tyłach: Jędrzyjczyk-Kneżević-Astiz-Wawrzyniak. Niestety blok obrony już zaczął się sypać przed przygotowaniami do sezonu. Od dłuższego czasu kontuzjowana jest ostoja defensywy - Dickson Choto a po ostatnim przegranym meczu z Girondins Bordeaux wyleciał jeszcze Inaki Astiz (dwóch czołowych środkowych obrońców w poprzednim sezonie ekstraklasy). Wobec tego wszystkiego trener Maciej Skorża ma wielki ból głowy, trudno będzie mu zestawić skuteczny blok obronny. Najprawdopodobniej w meczu z PSG trener Skorża zdecyduje się na następujących zawodników: Jędrzyjczyk-Kneżević-Wawrzyniak-Komorowski. Niestety tak częste zmienianie tak ważnej formacji prowadzi do wielu błędów. Jeśli do tego dodamy fatalnie spisującego się i nie pewnego w bramce - Marjana Antolovicia to widzimy, że dzisiaj Legię czeka ciężkie zadanie. Dla PSG rywalizacja z Legią Warszawa jest bardzo ważna i będzie to ostatnia próba przed Superpucharem Francji, który będzie rozegrany w przyszłą środę w Tunisie. W składzie Paryżan nie doszło do znaczących zmian (pozyskano tylko Matheu Bodnera i Nene), i choć drużyna zajęła w poprzednim sezonie Ligue 1 tylko trzynaste miejsce to jest zdecydowanie lepsza od czwartej drużyny naszej ekstraklasy. Z resztą pokazują to ostatnie sparingi PSG: PSG-Evian (2:1), PSG-Sporting Lizbona (4:2), PSG-Mechelen (4:0). Wiele wskazuje, że PSG w podobnym stosunku bramkowy pokona warszawską Legię. Z resztą nawet sami fani stołecznej drużyny nie wierzą w sukces swojej drużyny. Sami wskazują, że Legia może przegrać trzema lub czterema bramkami. Ja też jestem podobnego zdania dlatego zdecydowałem się zagrać właśnie to spotkanie.

Pozdrav Ignorator.

Do góry
#4018905 - 23/07/2010 23:01 Re: Mecze towarzyskie [Re: Ignorator]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
23.07.2010, godzina 20:30

Young Boys Berno VS VFB Stuttgart

Typ: VFB Stuttgart
Stawka: 1,50
Bukmacher: Unibet
Stawka: 5/10


W szwajcarskim Gretchen jest już rozgrywany 49 turniej - UhrenCup. W tegorocznej rywalizacji brały udział cztery drużyny: Young Boys Berno, Deportivo la Coruna, FC Twente Enschede i VFB Stuttgart. W finale tegorocznych rozgrywek zagrają VFB Stuttgart i Young Boys Berno. Wszystko dzięki wygranej Young Boys (1:0) z Deportivo la Coruna. Z kolei VFB Stuttgart wygrało (2:1) z Twente Enschede. Z czterech drużyn występujących w UhrenCup tylko Young Boys Berno jest triumfatorem tych rozgrywek, było to już trzy lata temu. Niestety będzie bardzo ciężko szwajcarom zdobyć tegoroczny tytuł. Wszystko przez rozgrywki ligowe. Już w sobotę Young Boys Berno na Stade de Suisse podejmują gości z Lucerny. Obie rywalizacje dla Young Boys są bardzo ważne. Niestety dwa mecze dzieli tylko jeden dzień wolnego. Wobec zaistniałej sytuacji sztab szkoleniowy zdecydował, że w meczu finałowy UhrenCup zagra młodzieżą plus kilkoma doświadczonymi graczami z pierwszej drużyny. Dzięki takiemu zabiegowi drużyna będzie dobrze przygotowana do jutrzejszej rywalizacji z Lucerną. Finał powinien wygrać VFB Stuttgart, który nadal przygotowuje się do rozgrywek Bundesligi i nie musi się przejmować dwoma meczami rozgrywanymi raptem w ciągu 24 godzin.

Pozdrav Ignorator.

Do góry
#4019776 - 24/07/2010 07:08 Re: Mecze towarzyskie [Re: Ignorator]
pawcio1 Offline
old hand

Meldunek: 09/02/2004
Postów: 861
Skąd: Reykjavik-Islandia
Originally Posted By: Ignorator
23.07.2010, godzina 19:00

PSG VS Legia Warszawa

Typ: PSG
Stawka: 1,58
Bukmacher: betclick
Stawka: 10/10


W oczekiwaniu na naszą ukochaną ekstraklasę możemy śledzić nie tylko zmagania pucharowe naszych drużyn, ale także towarzyskie. Mnie osobiście zainteresowała warszawska Legia, która w trakcie przerwy między sezonami bardzo przemeblowała swój skład. W drużynie nie tylko nowi są piłkarze, ale także trener Maciej Skorża, którego już na początku pracy w Warszawie czeka mnóstwo pracy. Do składu Legii zostało wkomponowanych, aż sześciu graczy: Marjan Antolović, Srda Kneżević, Manu, Ivica Vrdolijak, Alejandro Cabral i Bruno Mezenga. Tak wybuchowa mieszanka niestety nie działa zbytnio dobrze. Piłkarze nadal nie są ze sobą zgraniu co widzieliśmy już w pierwszej części przygotowań Legii w Polsce. Wyniki niektórych sparingów mogły nawet szokować. Chodzi mi głównie o przegraną rywalizację (2:3) z Dolcanem Ząbki a także o remis (2:2) z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Można te wszystkie wyniki tłumaczyć mieszaniem składu przez Macieja Skorżę, ale nie wszystko da się to wyjaśnić. Po odejściu Janka Muchy w warszawskie bramce panuje istny chaos. Nowy bramkarz Marjan Antolović, który miał być wielkim talentem zawodzi na całej linii. Popełni dość proste błędy, które niestety mają duży wpływ na końcowe rezultaty. Chodzi mi głównie o rywalizację z Dolcanem Ząbki (2:3) i Girondins Bordeaux (1:4). Nie lepiej jest też w formacji obrony warszawskiej Legii. Na początku przygotowań trener Maciej Skorża miał już wykrystalizowaną czwórkę graczy do gry w tyłach: Jędrzyjczyk-Kneżević-Astiz-Wawrzyniak. Niestety blok obrony już zaczął się sypać przed przygotowaniami do sezonu. Od dłuższego czasu kontuzjowana jest ostoja defensywy - Dickson Choto a po ostatnim przegranym meczu z Girondins Bordeaux wyleciał jeszcze Inaki Astiz (dwóch czołowych środkowych obrońców w poprzednim sezonie ekstraklasy). Wobec tego wszystkiego trener Maciej Skorża ma wielki ból głowy, trudno będzie mu zestawić skuteczny blok obronny. Najprawdopodobniej w meczu z PSG trener Skorża zdecyduje się na następujących zawodników: Jędrzyjczyk-Kneżević-Wawrzyniak-Komorowski. Niestety tak częste zmienianie tak ważnej formacji prowadzi do wielu błędów. Jeśli do tego dodamy fatalnie spisującego się i nie pewnego w bramce - Marjana Antolovicia to widzimy, że dzisiaj Legię czeka ciężkie zadanie. Dla PSG rywalizacja z Legią Warszawa jest bardzo ważna i będzie to ostatnia próba przed Superpucharem Francji, który będzie rozegrany w przyszłą środę w Tunisie. W składzie Paryżan nie doszło do znaczących zmian (pozyskano tylko Matheu Bodnera i Nene), i choć drużyna zajęła w poprzednim sezonie Ligue 1 tylko trzynaste miejsce to jest zdecydowanie lepsza od czwartej drużyny naszej ekstraklasy. Z resztą pokazują to ostatnie sparingi PSG: PSG-Evian (2:1), PSG-Sporting Lizbona (4:2), PSG-Mechelen (4:0). Wiele wskazuje, że PSG w podobnym stosunku bramkowy pokona warszawską Legię. Z resztą nawet sami fani stołecznej drużyny nie wierzą w sukces swojej drużyny. Sami wskazują, że Legia może przegrać trzema lub czterema bramkami. Ja też jestem podobnego zdania dlatego zdecydowałem się zagrać właśnie to spotkanie.

Pozdrav Ignorator.
normalnie kuzwa nieprzewidywalnie....dobrze ze sie nie skusilem

Do góry
#4054649 - 10/08/2010 17:56 Re: Mecze towarzyskie [Re: pawcio1]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
z tego co zauważyłem Bert Van Marvijk desygnował na wyjazdowy mecz z Ukrainą drugi, jeśli nie trzeci garnitur piłkarzy. Spośród wicemistrzów świata na Ukrainę pojechał tylko drugi bramkarz Michael Vorm. Poza tym w składzie są:

Vurnon Anita (Ajax Amsterdam), Otman Bakkal (PSV Eindhoven), Roy Beerens (Heerenveen), Wout Brama (Twente Enschede), Jeffrey Bruma (Chelsea), Urby Emanuelson (Ajax Amsterdam), Orlando Engelaar (PSV Eindhoven), Theo Janssen (Twente Enschede), Siem de Jong (Ajax Amsterdam), Jeremain Lens (PSV Eindhoven), Glenn Loovens (Celtic), David Mendes da Silva (Salzburg), Erik Pieters (PSV Eindhoven), Ronnie Stam (Twente Enschede), Ron Vlaar (Feyenoord), Piet Velthuizen (Vitesse Arnhem), Ricky van Wolfswinkel (Utrecht).

podejrzewam, że nie tylko mnie większość tych nazwisk nie mówi zupełnie nic.

Z kolei Ukraińcy zagrają w składzie nie odbiegającym od swego najmocniejszego zestawienia i przed własną publicznością będą chcieli z pewnością wygrać z bądź co bądź drugą drużyną świata...

Kurs na zwycięstwo Ukrainy ok 2.25 i spada myślę, że warto się pokusić zagrać zwycięstwo naszych sąsiadów, którzy podobnie jak my przygotowują się do EURO 2012 i odczuwają głód meczów o stawkę...

UKRAINA @ 2.25 [expekt] 8/10

Do góry
#4056320 - 11/08/2010 19:27 Re: Mecze towarzyskie [Re: marzano]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
Korea Południowa - Nigeria

Mecz dwóch uczestników mundialu, rywali grupowych, z tą jednak różnicą, że Koreańczycy z nowym trenerem i w zestawieniu praktycznie nie różniącym się od tego, który osiągnął 1/8 finału mistrzostw w RPA a Nigeryjczycy z nowym trenerem i wymienioną większością składu. Po aferze z domniemanym ustawianiem meczów i karami nałożonymi przez rodzimą federację na piłkarzy, którzy grali w mundialu reprezentację w dzisiejszym meczu tworzyć będą niedoświadczeni na arenie międzynarodowej piłkarze z ligi krajowej. Dodatkowo z powołania zrezygnował podstawowy bramkarz Nigeryjski Vincent Enyeama.
Jak pamiętamy w meczu grupowym w RPA padł wynik remisowy 2:2, który dał awans Koreańczykom, i mimo, że to Nigeria miała niesamowitą szansę na zwycięstwo w tamtym meczu (pudło z metra do pustej bramki) to bardziej zarówno w tamtym meczu jak i w całym mundialu podobała mi się reprezentacja Korei Południowej.
Uważam, że dziś grając po raz pierwszy od czasu zakończenia mundialu przed własną publicznością, w najmocniejszym składzie i z nowym trenerem przeciwko "sklejonej na szybko" drużynie Nigerii odniosą przekonujące zwycięstwo...

Korea Południowa @ 1.90 [Bet365]

Do góry
#4058895 - 12/08/2010 14:44 Re: Mecze towarzyskie [Re: marzano]
okocha Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/07/2007
Postów: 2337
Originally Posted By: marzano
z tego co zauważyłem Bert Van Marvijk desygnował na wyjazdowy mecz z Ukrainą drugi, jeśli nie trzeci garnitur piłkarzy. Spośród wicemistrzów świata na Ukrainę pojechał tylko drugi bramkarz Michael Vorm. Poza tym w składzie są:

Vurnon Anita (Ajax Amsterdam), Otman Bakkal (PSV Eindhoven), Roy Beerens (Heerenveen), Wout Brama (Twente Enschede), Jeffrey Bruma (Chelsea), Urby Emanuelson (Ajax Amsterdam), Orlando Engelaar (PSV Eindhoven), Theo Janssen (Twente Enschede), Siem de Jong (Ajax Amsterdam), Jeremain Lens (PSV Eindhoven), Glenn Loovens (Celtic), David Mendes da Silva (Salzburg), Erik Pieters (PSV Eindhoven), Ronnie Stam (Twente Enschede), Ron Vlaar (Feyenoord), Piet Velthuizen (Vitesse Arnhem), Ricky van Wolfswinkel (Utrecht).

podejrzewam, że nie tylko mnie większość tych nazwisk nie mówi zupełnie nic.

Z kolei Ukraińcy zagrają w składzie nie odbiegającym od swego najmocniejszego zestawienia i przed własną publicznością będą chcieli z pewnością wygrać z bądź co bądź drugą drużyną świata...

Kurs na zwycięstwo Ukrainy ok 2.25 i spada myślę, że warto się pokusić zagrać zwycięstwo naszych sąsiadów, którzy podobnie jak my przygotowują się do EURO 2012 i odczuwają głód meczów o stawkę...

UKRAINA @ 2.25 [expekt] 8/10

Wszystko racja, ale gdyby mnie coś nie podkusiło i nie popatrzył na to info to trafiłbym rekordowy kurs - miałem w handi Słowenię, Czarnogórę, Szwecję, Turcję, Czechy i Kamerun i dołożyłem tych Ukraińców sugerując się tym postem. Gdyby grali normalnym składem tego meczu bym nie ruszył a tak pomyślałem tak jak ty. No cóż trudno-tak czasami bywa, niekiedy takie informacje dają pieniądze niekiedy zabierają. Ako z Ukrainą było 5063 a bez 1231 kupon wysłany za 20pln....

Do góry
#4112550 - 08/09/2010 02:37 Re: Mecze towarzyskie [Re: okocha]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Gram dziś Kangurów, są o klasę wyżej od naszych patałachów i u nich nie ma takiego pojęcia jak "mecz towarzyski".

Po takim kursie nie można tego odpuścić... wink

Do góry
#4112665 - 08/09/2010 03:28 Re: Mecze towarzyskie [Re: Conrad]
11kera11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 43321
żebyś się nie zdziwił X w najgorszym razie.. wink

Do góry
#4113756 - 08/09/2010 15:42 Re: Mecze towarzyskie [Re: 11kera11]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Lubię jak po tak ładnym kursie wchodzi zakład. toast

Do góry
#4168332 - 12/10/2010 01:11 Re: Mecze towarzyskie [Re: kasparov]
aka shakal Offline
stranger

Meldunek: 02/10/2010
Postów: 18
Brazylia - Ukraina

11 października w poniedziałek 2010 roku dojdzie do towarzyskiego spotkania pomiędzy Brazylią i Ukrainą. Mecz odbędzie się na neutralnym terenie w angielskim Derby o godzinie 20:45. Spotkanie zorganizowane jest w celu przygotowania obu drużyn na dwie wielkie imprezy piłkarskie jakie te dwa kraje organizują.
Brazylia w 2014 będzie organizatorem mistrzostw świata, natomiast Ukraina wraz z Polską będą gospodarzami mistrzostw Europy w roku 2012. Brazylia z Ukrainą jeszcze nigdy nie grały ze sobą meczu, więc poniedziałkowe spotkanie będzie w jakimś stopniu historyczne.
Faworyt w tym meczu może być tylko jeden. Oczywiście jest nim Brazylia i każdy inny wynik niż zwycięstwo Brazylii na pewno odbije się dużych echem w całym piłkarskim świecie.
Ukraina to taki typowy średniak reprezentacyjny. Żaden z ich mocarz piłkarski, ale też i żaden słabiak. Ich remis z Kanadą był dla mnie na prawdę dużym zaskoczeniem bo wyniki jakie prezentuje Kanada w ostatnich meczach kompletnie niezachwycają. Zresztą sami zobaczcie:

Nie wygląda to więc zbyt kolorowo. Do tego Ukraina musiała odrabiać straty w meczu ze stanu 0:2. To nie napawa optymizmem na mecz z Brazylią.
Jak wyglądały ostatnie mecze Ukrainy ?

Co prawda jeszcze w tym roku ani razu nie przegrali, ale każda dobra passa się kiedyś kończy. A w meczu z Brazylią jest to najlepszy moment. Nie sugerujcie się również tym remisem 1:1 z wicemistrzami świata, bo w tym meczu Holandia grała rezerwami C i mało który zawodnik z mundialu grał przeciwko Ukrainie. Mecz z Polską ? Ukraina prawie go przegrała strzelając bramkę w doliczonym czasie gry jak już pisałem we wcześniejszej analizie USA - Polska. O czemu z Chile dużo nie mogę powiedzieć.
Mecze Brazylii ?

Dużo pisać nie trzeba. Wystarczy spojrzeć na wyniki. Na pewno ostatnie dwa mecze towarzyskie napawają optymizmem na mecz z Ukrainą.
Trenerzy i problemy w kadrze.
W obu reprezentacjach w tym roku doszło do zmian selekcjonerów. Carlos Dunga który był selekcjonerem Brazylii na mistrzostwach świata w RPA został zwolniony przez to, że to właśnie jego obwiniano w głównej mierze za to, że Brazylia odpadła w tak wczesnej fazie jakim był ćwierćfinał mistrzostw świata. Jego stanowisko zajął Mano Mezenes. Sukcesy ? Mano w 2009 z Corinthians S&#227;o Paulo mistrzostwo Brazylii i mistrzostwo stanu Sao Paulo. Więc również osiągnięć ma niewiele.
W Ukrainie również stanowisko trenera nie wygląda za specjalnie, a wszystko przez to, że poprzedni trener Markiewicz zrezygnował w sierpniu ze stanowiska selekcjonera z powodu domniemanego ustawionego meczu pomiędzy Charkowem i Karpatami w 2008 roku. Federacja na tą wiadomość odjęła punkty drużynom, a Markiewicz z piętnem cwaniaczka podał się do dymisji. Teraz trenuje ich Jurij Kałytwyncew, ale jest to trener bez jakichkolwiek większych sukcesów.

Kadra reprezentacji Brazylii:

Bramkarze: Victor (Gremio), Jeferson (Botafogo), Neto (Atletico-PR);

Obrońcy: David Luiz (Sporting), Alex (Chelsea), Thiago Silva (Milan), Rever (Atletico-MG) Daniel Alves, Adriano Correia (Barcellona), Mariano (Fluminense), Andr&#232; Santos (Fenerbahce);

Pomocnicy: Carlos Eduardo (Rubin Kazam), Philippe Coutinho (Inter), Lucas (Liverpool), Ramires (Chelsea), Sandro (Tottenham), Elias (Corinthians), Wesley (Werder Bremen), Giuliano (Internacional);

Napastnicy: Alexandre Pato, Robinho (Milan), Andr&#232; (Dinamo Kiev), Nilmar (Villareal).

Do góry
#4169030 - 12/10/2010 16:24 Re: Mecze towarzyskie [Re: aka shakal]
- c1amak - Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 2116
Skąd: Polska
Czy ktoś się orientuje jaka jest kadra na mecz Meksyku z Wenezuelą? w reprezentacji Meksyku duże problemy ostatnio były - zawieszenie zawodników, protest piłkarzy itd. więc może jakieś value w kursie na Wenezuelę jest smile

Do góry
#4169068 - 12/10/2010 16:48 Re: Mecze towarzyskie [Re: - c1amak -]
huge Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2007
Postów: 6719
Skąd: Malbork
Polska - Ekwador
Polacy graja coraz lepiej w ofensywie, tworzymy ciekawe akcje aczkolwiek kilku pilkarzom brakuje skutecznosci. Uwazam, ze dzisiaj nastapi przelamanie i w koncu wygramy. Ekwador jest do tego odpowiednim przeciwnikiem. W tej chwili ich kadra na dzisiejszy mecz liczy 15(!) zawodnikow i nie wiadomo, czy nie bedzie mniejsza. 7 zawodnikow zostalo zwolnionych do klubow, a pozostali narzekaja na niska temperature. Nie rozumiem dlaczego buki uwazaja tutaj ekwador za faworyta, wiem ze my tez nie zagramy podstawowym skladem ale mimo wszystko na pewno stac nas na wygrana ze zdziesiatkowanym przeciwnikiem. Dlatego zamierzam skorzystac z uprzejmosci bukow i wcale sie nie zdziwie, jak w ciagu dnia kursy sie odwroca i to Polacy beda faworytami.
Polska @2.6 8/10
Polska -1 @6.05 3/10

Do góry
#4169094 - 12/10/2010 17:00 Re: Mecze towarzyskie [Re: - c1amak -]
void Offline
member

Meldunek: 20/07/2010
Postów: 187
Originally Posted By: - c1amak -
Czy ktoś się orientuje jaka jest kadra na mecz Meksyku z Wenezuelą? w reprezentacji Meksyku duże problemy ostatnio były - zawieszenie zawodników, protest piłkarzy itd. więc może jakieś value w kursie na Wenezuelę jest smile


również myśle o Wenezueli tu jest troche napisane o sytuacji:
http://sport.orf.at/stories/2017202/
http://www.femexfut.org.mx/portalv2/aspx/WEB_DetalleNoticia.aspx?pnIDNtca=28886

Do góry
Strona 8 z 16 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 15 16 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, igea23, alfa, ElNinho[mmdea], Szuman, Irek), 3592 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580263 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49