Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#407135 - 21/09/2005 18:34 Re: Challenger ATP || PEKAO Open 2005 || 19.09 - 25.09
Rusty Offline
aka Schranzer

Meldunek: 16/01/2005
Postów: 8082
Skąd: .ılı..ılı.
Quote:

Schranzer...same konkursy w Twoim dziale...a w topikach tenisowych posucha jak nigdy...a chyba nie o to chodzi...
Wystraszyles userow i juz rzadko ktos cos pisze...
Dzial tenisowy to teraz najwieksza padaka na forum...
Dobrze ,że piomil sie czasami przypomina bo inaczej dzial WTA mógłbyś zamknąć...



ojej, straszny człowiek ze mnie a może wytępiłem w znacznym stopniu głupote? Nie dziwi mnie ze ludzie mało piszą skoro były takie naloty na starych userów, którzy mieli zły dzień.. a jeśli uważasz, że ja ich odstraszyłem to możesz wnieść apelacje do Conrada, przecież funkcja moda nie musi być stała, bo ja nie mam zamiaru niczego zmieniać w swojej pracy.

Pzdr.

Edit: To nie mój dział i na przyszłość bez takich komentarzy. Ja tu tylko sprzątam


Edited by Schranzer (21/09/2005 21:04)

Do góry
Bonus: Unibet
#407136 - 21/09/2005 22:12 Re: Challenger ATP || PEKAO Open 2005 || 19.09 - 25.09
ziutek Offline
member

Meldunek: 30/11/2001
Postów: 167
Skąd: Tarnów/Olkusz
odnosnie dzialu tenisowego to teraz widac ile tak naprawde w temacie bylo postow zwiazanych z tenisem - wiec nawet jestem za tym zeby tak dalej bylo - kilka postow ale konretnych (mi sie nie udalo wytypowac mimo doglebnej analizy hehe zdarza sie )- ale ci co na biezaco i na zywo sledza mecze sa w stanie napisac wiecej - wiec na posty takich jak Atman czekamy - brawo za dzisiejszy typ- ja po 1,6 w gb wzialem
(osnosnie konkursow w dziale tenisowym -raczej nie zagladam - ale generalnie uwazam ze rzeczywiscie to kicha z nimi jest - bo ci co sa w ogonie to juz typuja na maksa zeby sie odkuc po kursach 7 i wiecej - a to sie ma nijak do typowania )

a zeby nie bylo tak offtopikowo -zdania sa wprawdzie podzielone ale raczej dla mnie Olejniczak - moze Matkowski uzna za wazniejszy walke deblowa - mecz singlowy nie przed 16.30 (zakladajac ze Chela poradzi sobie od 14.30 z Vankiem ) a debel juz o 19-tyle ze to walka bratobojcza i pewnie odpuszcze

Do góry
#407137 - 22/09/2005 07:48 Re: Challenger ATP || PEKAO Open 2005 || 19.09 - 25.09
Macias Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1436
Skąd: Szczecin
Wczorajszy dzien choc bez singlowych pojedynkow Polakow(dzis za to beda emocje z nimi zwiazane ) to byl pelen emocji, wpierw spotkanie Taimuraza, ktore obwitowalo w wiele niewymuszonych bledow.ROsjanin ma bardzo dobry forhand, ktorym rozrzuca rywali po korcie, jednak brakuje mu konczacego uderzenia z backhandu, ktory pozatym jest strasznie nieregularny.W meczu z Serra moze miec problem, gdyz Francuz jest znacznie regularniejszy z glebi kortu od Calatravy.Mecz dnia(Calleri-Portas) byl dotychczas pojedynkiem na najwyzszym poziomie w tegorocznym pekaosiu . Gdyby nie czesta irytacja Portasa(za ktora otrzymal ostrzezenie) to moglby sprawic mala niespodzianke.Spotkanie cwiercfinalowe Calleri-Di Mauro to 1 8/10. Ogladalem specjalnie Wlocha w pojedynku z Behrnedem, aby sprawdzic, wlasnie te pare cwiercfinalowa, i wielka zasluga niemca o brazylijskich korzeniach, ze di mauro znalazl sie tak daleko .

Czas na dzisiejsze spotkania:

Chela-Vanek 1 7/10

Argentycznyk zagral bardzo dobre spotkanie przeciwko Frycie.Mial Mariusz pecha, ze trafil na jednego z lepszych tenisistwo tegorocznego pekao. Czech przeciwko Urbanowi pokazal, ze nalezy do konca walczyc mimo nie najlepszej dyzpozycji, jednak z chela nie widze, jego szans, robi za duzo bledow z backhandu.

Matek-Olej

Tutaj ze wskazaniem na Oleja, jest on duzo regularniejszy w wymianach z glebi kortu.Jednak wielce prawdopodobne, ze o wyniku koncowym rostrzygna taj brejki, w ktorych moze byc roznie.bedzie to piekny pojedynek dla lubiacych szybka, mocna gre.Z pewnoscia bedzie obfitowal w wiele asow, przy ktorych pilka bedzie leciala grubo ponad 200 km/h, w spotkaniu przeciw Hernandezowi Marcin zaserwowal parokrotnie powyzej 215 km/h .

Kubi-Martin 1 4/10

Lukasz przygotowywal sie specjalnie do pekaosia, w 1 r bardzo spokojnie wypunktowal nieprzyjemnego Snobela.Gra bardzo pewnie, na dodatek Martin nie jest w najzywszej dyspozycji.Argument glowny: jest przeciez wsrod moich faworytow do tryumfu w imprezie(obok cheli i oleja ...).


P.S.Schranzi rob ("sprzataj") dalej tak jak to robiles dotychczas.Dzieki tobie jest to dzial czysty i wolny od lamerii.Wielkie dzieki za to co robisz!!! Byle tak dalej


Pozdro!
Maciek

Do góry
#407138 - 22/09/2005 09:31 Re: Challenger ATP || PEKAO Open 2005 || 19.09 - 25.09
LOYD Offline
old hand

Meldunek: 25/08/2005
Postów: 973
Skąd: mocherowe blokowisko
Witam

nie jestam zadnym ekspertem tenisa ale zkadinad wiem ze Olej wygral z Matkiem 9 ostatnich pojedynkow i jesli jest to prawda to dzis moze byc podobnie !!!

Pozdro

Do góry
#407139 - 22/09/2005 10:28 Re: Challenger ATP || PEKAO Open 2005 || 19.09 - 25.09
Macias Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1436
Skąd: Szczecin
Quote:

Witam

nie jestam zadnym ekspertem tenisa ale zkadinad wiem ze Olej wygral z Matkiem 9 ostatnich pojedynkow i jesli jest to prawda to dzis moze byc podobnie !!!

Pozdro




Masz racje, ale mimo wszystko to bedzie pojedynek dwoch mocnych serwisow. ja zagralem 3/10 na oleja


Sapdam na korty, narazie

Do góry
#407140 - 22/09/2005 11:19 Re: Challenger ATP || PEKAO Open 2005 || 19.09 - 25.09
Januch Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/05/2004
Postów: 4301
Skąd: WGR
ja spróbuje lekko na Vanka. Czechom w Polsce gra się nieźle i może dziś Vanek pokusi się o niespodzianeczke i wygra z Chelą. nikogo nie namawiam do grania na Vanka ale odradzam granie po takim kursie Chele, który już nie raz będąc w roli fawotyta robił wszystkich w ch...
Chela - Vanek 2 2/10

pzdr

Do góry
#407141 - 22/09/2005 21:32 Re: Challenger ATP || PEKAO Open 2005 || 19.09 - 25.09
Atman Offline
old hand

Meldunek: 21/07/2005
Postów: 876
Skąd: Szczecin
uuffff jeszcze nie ochłonąłem po tym co dzis zobaczylem w spotkaniu wieczoru D ===> MARTIN - KUBOT 2:0(6-4 7-6)...

wg mnie byl to najbardziej zaciety pojedynek tego turnieju.( jak narazie) juz samo to, ze I gem trwal ponad 15 minut, przybliza to co dzialo sie na korcie. caly pojedynek byl pelen bardzo dlugich wymian z glebi kortu, ktore czesto konczyly sie bledem Lukasza ;( przy podejsciu do siatki i probie ataku zamiast zagrywac " po katach" tam gdzie nie bylo przeciwnika - gral prosto na Niego i to sie na Nim zemscilo...mial wiele okazji, przy swojej przewadze, zeby wlasnie w ten sposob zakonczyc gema na swoja korzysc, ale byl za bardzo przewidywalny.....no i brakowalo mu takiej gry przy siatce jaka prezentuje np. Olejniczak:D

za to Martin popelnial malo bledow, gral konsekwentnie i nie oszczedzal Lukasza - dal mu niezla lekcje biegania od jednego do drugiego naroznika kortu

w jutrzejszym meczu ćwiercfinalowym : Olejniczak - Martin zdecydowanym faworytem jest Hiszpan !!
nie puszczam tutaj slow na wiatr tylko pisze to z pelnym przekonaniem...i to nie tylko moja opinia, ale tez wiekszosci zgromadzonych dzis na korcie:)

co do spotkania dwoch Polakow Matkowski - Olejniczak moge tylko napisac ze ani jeden ani drugi niczym specjalnym nie zachwycili publicznosci...
moje przewidywania co do Matkowskiego sie nie sprawdzily...mowi sie trudno ale jesli jedynym atutem zawodnika jest atomowy serwis ( 218 km/h) to nie ma o czym gadac...


2. b]Calleri Agustin/Prieto Sebastian vs Cibulec Tomas/Vanhoudt Tom -> 1 - po pokonaniu pary rozstawionej z nr 1 {Garcia/Hood} argentynczycy sa moimi faworytami nawet do wygrania calego turnieju:)

zaskoczyla mnie dzis latwa przegrana Montanesa z Danielem...Montanes nie wytrzymal tego spotkania psychicznie i fizycznie, nie chcialo mu sie biegac do pilek i byl jakis rozkojarzony...dlatego przegral...

CHELA - DANIEL - szykuje sie ciekawy i zaciety pojedynek. jak dla mnie => NO BET

jesli ktos moze to niech napisze swoje przemyslenia co do tego spotkania

Pozdrawiam

Do góry
#407142 - 22/09/2005 21:46 Re: Challenger ATP || PEKAO Open 2005 || 19.09 - 25.09
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
No właśnie Macias deklarował pisanie 'dokładnych analiz' z każdego meczu , lecz niestety tego nie robi...

Do góry
#407143 - 23/09/2005 06:31 Re: Challenger ATP || PEKAO Open 2005 || 19.09 - 25.09
Macias Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1436
Skąd: Szczecin
Quote:

No właśnie Macias deklarował pisanie 'dokładnych analiz' z każdego meczu , lecz niestety tego nie robi...




Fro... codziennie rano masz napisane analizy meczow z poprzedniego dnia. NIe mam jednak czasu pisac dlugich wypracowan o kazdym spotkaniu.




Wczorajszy dzien to byl glownie mecz dnia.Lukasz pokazal, ze ma ogromny potencjal i gdy zdobedzie nieco ogrania i doswiadczenia ot moze byc zawodnikiem ze scislej swiatowej czolowki.Wytrzymywal (i duzo z nich wygrywal) wiele morderczych wymian z glebi kortu(najdluzsza 16 odbic...!!!).Sam dyktowal w nich warunki, jednak w najwazniejszych momentach zabraklo mu doswiadczenia i nieco mysli taktycznej.Jednak takie spotkania Polakow to sa niezapomniane przezycia na dluuuuuuugie lata.Wciaz boli mnie gardlo i dlonie od dopingu.Hiszpan mial mnostwo szczescia.Przy wielu BP dla Lukasza, trafial pilka po liniach(2 razy lobem).Lukasz pokazal walke do konca.


Dzis ALberto w meczu z Olejem poradzi sobie, jednak jesli kurs bedzie nizszy niz 1.25 to nie ruszam tego, aby znow moc rozkrecac atmosfere i publicznosc .


Dawid ma za malo regularny backhand, aby poradzic sobie w dluich wymianach, a gdy bedzie na afere skracal wymiany, to Albercik go konsekwentnie zacznie mijac.Albercik jesli nie ponizej 1.25 to 8/10.


Co do spotkania Cheli z Danielem, to tutaj takze poczekam na kursy, jesli beda na Juana nie nizsze niz 1.4 to zagram na niego.Daniel gra strasznie silowy tenis, co bylo idealnym rozwiazaniem na slabiutkiego Montanesa, jednak Chela to wirtuoz tej dyscypliny i pokazal, ze nie przypadkowo obstaiwalem go jako faworyta do tryumfu w imprezie . Chela 5/10


Serra-Gaba 2 3/10

Sentyment do rosjanina.Serra wyglada juz na nieco zmeczonego.Pozatym z Mirneggiem mial sporo szczescie.


Calleri-Di Mauro

O tym spotkaniu pisalem wczoraj. Augustin 6/10


CO do debla to jutro szykuje sie kolejne znakomite widowisko na korcie i na trybunach.Serdecznie zapraszam wszystkich Sz-nian do przyjscia na kort centralny na godzine 19.00, w celu doznania wielu niezapomnianych wspomnien!!! Przylacznie sie do dopingu i bierzcie udzial w swiecie tenisowym!!!

P.S.Dziekuje za dzien wczorajszy kibicom za pomoc we wspanialym dopingu(nawet organizatorzy i dyrektorstwo turnieju bawilo sie i rozkrecalo atmosfere na trybunach!!!)
Jeszcze raz WLK DZIEKOWA!!!


Pozdro!
Maciek
Peace

Do góry
#407144 - 23/09/2005 06:34 Re: Challenger ATP || PEKAO Open 2005 || 19.09 - 25.09
Macias Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1436
Skąd: Szczecin
P.S2. A co do 1 gema spotkania Lukasza(przy jego podaniu) to trwal on 21 minut i bylo w nim 8 rownowag, obronil 3 BP i wygral go!!!...





Fro jesli chcesz cos dokladniej wiedziec to wiesz gdzie mnie szukac...

Do góry
#407145 - 23/09/2005 07:10 Re: Challenger ATP || PEKAO Open 2005 || 19.09 - 25.09
Macias Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1436
Skąd: Szczecin
NIe gram Martin-Olej, wierze, ze Olejowi wyjdzie naprawde swietne spotkanie, a Martin nieco zlekcewazy mniej znanego Polaka. Na dodatek jest jeszcze publicznosc, a Dawid nalezy do typu ludzi i zawodnikow, ktorzy lubia miec wsparcie i grac przy zywiolowych "trybunach"...

Zapraszam dzis na korty od 15, a w szczegolnosci na 19 na kort centralny, niech to bedzie proba generalna przed jutrzejszym spektaklem deblowym!!!

Zamiast tego zagram 2/10 na Gabe

Do góry
#407146 - 25/09/2005 07:50 Re: Challenger ATP || PEKAO Open 2005 || 19.09 - 25.09 *DELETED*
mankiet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2001
Postów: 3015
Skąd: ROGOW MIASTO BOGOW
Post deleted by Schranzer

Do góry
#407147 - 25/09/2005 08:05 Re: Challenger ATP || PEKAO Open 2005 || 19.09 - 25.09
Macias Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1436
Skąd: Szczecin
wiec tak, calleri wczoraj zrobil duzo lepsze wrazenie, oczywiscie jest to zawodnik grajacy duzo bardziej ofensywnie niz hiszpan, dlatego jesli bedzie trafial to powinien wypunktowac martina.wczoraj w meczu z serra martin znowu mial wiele szczescie, w najwazniejszych momentach trafial po liniach, badz po siatce.

wczorajszy final debla rozpoczal sie na dobra sprawe dopiero od statnu 6/2 5/3 gdy calleri zdenerwowal sie zbyt zywiolowym dopingiem kibicow i wyekspediowal pilke daleko poza teren kortow.wtedy zaczeli walczyc i grac na maksa.wieksza czesc spotkania augustin odpuscil, stad napewno nie moze byc dzis zmeczony. pozatym prieto gral wczoraj naprawdo fatalnie, duzo prostych pilek przy siatce ladowal po autach.

calleri jak dla mnie 5/10 po kursie okolo 1.85.


Pozdro!
Macias

Do góry
#407148 - 25/09/2005 13:16 Re: Challenger ATP || PEKAO Open 2005 || 19.09 - 25.09
Macias Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1436
Skąd: Szczecin
Wspaniale spotkanie!!!Calleri pokazal walke do ostatniej pilki!!!w 1 secie przelamywali sie nawzajem i o te kilka waznych pilek wiecej wygral Martin!2 set to juz byl popis Argentynczyka, ktoremu zaczal funkcjonowac backhand, kilka passing szotow w jego wykonaniu bylo naprawde z najwyzszej polki.w 3 secie augustin zaczal walczyc od stanu 0-3 i wygral wtedy 5 gemow pod rzad.hiszpan byl rozrzucany po korcie, choc przy 4-5 mial BP...

Takze tradycja zostala zachowana, i hiszpan wciaz nie wygral peakosia.final na miare naszego turnieju!!! a martinowi pozostalo powiedziec, ze za rok znowu bedzie probowal...

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (igea23, alfa, Sensei), 3541 gości oraz 2 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581630 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49