Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#4099434 - 02/09/2010 14:56 Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina)
kiki1981 Offline
enthusiast

Meldunek: 12/11/2005
Postów: 200
j.w.

Do góry
Bonus: Unibet
#4099458 - 02/09/2010 16:20 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: kiki1981]
andegawen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 2547
Dlaczego mecze sa w piatek a nie sobote jak zawsze bylo?

Do góry
#4102349 - 03/09/2010 19:03 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: andegawen]
Loonatic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/10/2009
Postów: 2638
Kurcze! Ale ruch w "interesie"!

To może ja pozwolę sobie zabrać głos.
Meczów jest sporo, kilka z nich na pewno wartych uwagi. Ja wybrałem sobie dwa, które zagram w dubelku:

Szwecja - Węgry 1 1.40 Bet-at-home
Belgia - Niemcy 2 1.5 Bet-at-home

Szwedzi u siebie mocni są tradycyjnie, drużyna Węgier to natomiast europejskie ogórki. Zlatan i spółka powinni wygrać bezstresowo.
Co do Niemców - grali świetnie na MŚ. Nic się nie zmieniło w tym temacie, natomiast Belgia, cóż. Słabizna raczej. Na pewno powalczą, ale samą ambicją nic raczej nie wskórają. Siła po stronie Niemców.

Do góry
#4102547 - 03/09/2010 22:51 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: Loonatic]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
a dlaczego nikt nie gra Italy?

Do góry
#4104249 - 04/09/2010 06:26 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: kazow]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Witam serdecznie wszystkich użytkowników pierwsza kolejka eliminacji do Euro w 2012 roku po raz pierwszy w piątek,zmiana terminu z soboty to moim zdaniem niefortunne posunięcie,nie zdążyłem wcześniej nic napisać przeglądając ofertę dziś popołudniu pary niezbyt ciekawe i kursy mało zachęcające do gry. Terminarz ułożony korzystny dla faworytów i finalistów MŚ,którzy pierwsze spotkania u siebie grali lub z outseiderami europejskiego futbolu.
Ciekawym typem wydawał się wygrane Turcji i Irlandii, Niemiec, oraz 1 na Szwecję, Słowenię, Rumunię i Grecję pozostałe mecze trudne do typowania lub kursy słabe, ja w pierwszej kolejce nie grałem widzę, też że niezbyt duże zainteresowanie.
2 kolejka podobno też we wtorek a nie w środę jak dotychczas poprzekręcali wszystko w tej centrali na razie to tyle.

Do góry
#4110975 - 07/09/2010 04:43 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: Piotruś Pan]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
07.09.2010, godzina 20:45

Szwajcaria VS Anglia

Typ: Anglia
Kurs: 1,92
Bukmacher: Unibet
Stawka: 6/10



Nareszcie reprezentacja Anglii zagrała tak jak wszyscy na Wyspach się spodziewali. Po mizerii związanej z mistrzostwami Świata w RPA przyszła bardzo wysoka i całkowicie zasłużona wygrana (4:0) z Bułgarią. Wyjątkowym bohaterem trenera Capello w tym spotkaniu był oczywiście Jermain Defoe, którzy strzelił hat-tricka. Także należy wyróżnić bramkarza - Joe Harta i Stevena Gerrarda. Obaj pokazali się ze świetnej strony. Z resztą nie można się temu dziwić skoro Joe Hart potrafił wyratować swojej drużynie - Manchesterowi City bezbramkowym remis z rozpędzonym londyńskim Tottenhamem. Z kolei Gerrard jak zwykle dzielił i rządził w drugiej linii drużyny z Albionu. Jeśli wspomniana trójka utrzyma dobrą dyspozycję to powinna także osiągnąć dobry rezultat w szwajcarskim Bazylei.
Goście meczem z Anglią inaugurują eliminacje do mistrzostw Europy 2012 w Polsce i na Ukrainie. W czasie kiedy Anglicy grali na Wembley z Bułgarią, podopieczni Ottmara Hizfelda rozgrywali mecz towarzyski z Australią. Wynik niestety nie był najlepszy i zakończył się bezbramkowym remisem. To trzeba jednak uznać za spory sukces Szwajcarów. Trener Ottmar Hizfeld nie ma do dyspozycji dwóch swoich czołowych obrońców z mistrzostw Europy - Philippe Senderosa i Mario Eggimanna. Obaj są kontuzjowani i nie wystąpią w meczu przeciwko Anglii. Także pod znakiem zapytania stoi występ pierwszego bramkarza - Diego Benaglio. Wszystko przez to, że pierwszy bramkarz reprezentacji Szwajcarii oczekuje na narodzenie się swojego dziecka. Niestety te osłabienia są bardzo poważne dla Szwajcarów. Dobrze pamiętamy, że właśnie Senderos i Eggimann mieli bardzo duży udział w wygranym przez popularnych "Helwetów" meczu (1:0) z Hiszpanią na mistrzostwach Świata w RPA. Kluczem do tej wygranej była właśnie bardzo dobra gra obronna. Ta sama taktyka powinna być zastosowana właśnie w meczu z Anglikami. Tylko pytanie kto będzie w stanie zastąpić tych dwóch utytułowanych piłkarzy?.
Faworytem tego spotkania będą Anglicy, którzy po wymarzonym stracie do eliminacji będą chcieli osiągnąć kolejny sukces i wygrać ze Szwajcarią. Jest to tym bardziej realne, bo gospodarze tego pojedynku zagrają bez dwóch podstawowych swoich obrońców i być może najlepszego bramkarza.

never give up ~ its such a wonderful life, Ignorator.

Do góry
#4110980 - 07/09/2010 04:45 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: Ignorator]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
07.09.2010, godzina 21:00

Bośnia i Hercegowina VS Francja

Typ: Bośnia i Hercegowina (DNB)
Kurs: 1,82
Bukmacher: Unibet
Stawka: 10/10



We wtorkowy wieczór w Sarajewie spotka się Bośnia i Hercegowina z reprezentacją Francji. W pierwszych spotkaniach grupowych obydwie drużyny mają zupełne odmienne humory. Bośnia pewnie pokonała Luksemburg (3:0) i uwaga trzy bramki strzelili do 16 minuty spotkania. Z kolei Francja na Stade de France musiała uznać wyższość Białorusi (1:0). W końcówce spotkania jedyną bramkę dla naszych wschodnich sąsiadów strzelił Sergiej Kisljak.
Niestety mecz z Białorusią odbił się bardzo negatywnym echem. Wydawało się, że po fatalnym mundialu w RPA w reprezentacji Francji może być już tylko lepiej. Odszedł przecież skonfliktowany ze wszystkimi - Raymond Domenech, odeszli piłkarze, którzy zachowywali się nie profesjonalnie, ale to nic nie pomogło. Choć paradoksalnie powinno być lepiej, przecież nowy szkoleniowiec Francji - Laurent Blanc był mistrzem Świata, przyszli nowi piłkarze, ale to też nie pomogło. Trener Laurent Blanc jak obejmował posadę zapewniał kibiców, że potrzebuje na przebudowę reprezentacji dwa tygodnie. Jednak kolejne spotkania Francuzów zaprzeczyła tym słowom. Pamiętamy przecież bardzo dobrze, że w meczu towarzyskim Francuzi przegrali (1:2) z Norwegią a teraz do tego doszła przegrana z Białorusią (0:1). Po tych spotkaniach trener Blanc już mówi o potrzebie budowy reprezentacji przez pięć miesięcy. Kto wie może się w końcu mu uda odmienić oblicze tej drużyny?, bo na razie ich gra rzeczywiście jest dramatyczna. Inną oczywiście jest sprawą brak kilku czołowych zawodników reprezentacji Francji: Franck Ribery (zawieszony na trzy mecze po RPA), Patrice Evra (zawieszony na pięć meczów po RPA), Samir Nasri (kontuzja), Lassana Diara (kontuzja) i Yoan Gourcuff (czerwona kartka. Ta wymieniona piątka jeszcze w RPA na mistrzostwach Świata grała w podstawowej jedenastce. Ich brak jest bardzo widoczny. Reprezentacja jest sklepiana na nowo. Piłkarze, którzy dostali powołania od Laurenta Blanca mają najwięcej na swoim koncie trzynaście meczów w reprezentacji!. Więc nie może wobec tego wszystkiego nas dziwić słaba gra reprezentacji Francji.
Bośnia i Hercegowina w ostatnich eliminacjach do mistrzostw Świata 2010 w RPA pokazał się z bardzo dobrej strony. Bośniacy zagrali w barażach o awans do mistrzostw. Niestety im się wtedy nie udało pokonać Portugalii (0:2 w dwu meczu), ale pokazali, że są naprawdę dobrą drużyną. Także początek eliminacji do mistrzostw Europy pokazuje, że z Bośniakami trzeba się już liczyć. Na pewno trudnym terenem dla większości ekip będzie stadion w Sarajewie, który jest znany z bardzo dobrego dopingu Bośniackich kibiców.
Faworytem tego spotkania jest Bośnia i Hercegowina, która wobec problemów Francji może wygrać jakże ważny mecz. Dawno już popularna reprezentacji "Trójkolorowych" nie była w takim kryzysie. Jak dobrze wiemy po naszej reprezentacji budowa nowej jedenastki nie jest łatwa i niestety potrwa.

never give up ~ its such a wonderful life, Ignorator.

Do góry
#4111175 - 07/09/2010 05:31 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: Ignorator]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Jutro 2 kolejka eliminacji moją uwagę zwróciły ciekawe spotkania postaram się podać soje typy.

1 Bośnia i Hercegovina - Francja typ X 3,10 lub 1X Francja musi wywalczyć w drugim spotkaniu przynajmniej punkt, bo jesli im się nie uda to rozpoczną eliminacje od 2 porażek. W drużynie trójkolorowych panuje pożar już od poprzednich eliminacji,gdzie z trudem awansowali do mundialu, jednak każdy żywioł ma swój początek i koniec, jutro Francja może uczynić pierwszy krok w tym kierunku. Bośnia byla rewelacja poprzednich rozgrywek na swoim boisku bardzo dobre wyniki notowali są faworytem tego meczu jednak mimo, że Francja oslabiona i w kryzysie też w nieskończoność nie bedzie przegrywać, punkt Francji jak najbardziej realny w Sarajewie, tez nie wiadomo czy to 1:0 dla Białoruśi nie jest takim szczesliwie ugranym wynikiem bo jak zdobyli gola w 86 min to Francji trudno było odpowiedzieć.

2 Norwegia - Portugalia typ X 3,10 lub X2
Portugalia nieoczekiwanie zremisowała z Cyprem 4:4 musieli grać noszalancko w obronie, iż dali sobie wbić 4 bramki.
Niełatwo tez będzie o wygraną w Skandynawii tym bardziej że Norwegia ma pierwsze 3 pkt i pewnie postawi ekipie trudne warunki,z tym swoim silnym fizycznie futbolem.
Nie wiem może ktoś widzi tu czystą 2 dla Portugalii to niech coś napisze.
Gruzja - Israel typ 2 2,35
Izrael jeśli będzie chcial się liczyć w walce o awans powinien postarać się o zwycięstwo nad Gruzją.
Szanse z pewnościa są grali w czwartek z Malta więc mieli jeden dzień odpoczynku więcej od Gruzji, ktora wywalczyła remis w Grecji.
Gruzja na swoim terenie jest groźna dla każdego zespołu chociaż piłkarze z Izraela sprawiaja niespodzianki na arenie międzynarodowej tyle że w pilce klubowej, może ich dobra passa się jeszcze nie skonczyła.
Białoruś - Rumunia typ 1X
Mecz dwóch drużyn z ktorych jedni nieoczekiwanie zaczeli od falstartu z Albania drudzy od szczęśliwej wygranej na wyjeździe tu naprawdę trudno na kogoś wskazać Białoruś gra u siebie więc teoretycznie powinna mieć więcej szans Rumunia od 2 kolejnych edycji eliminacji gra bardzo słabo i trudno przewidzieć co oni jeszcze zagrają teraz mają wyjazd do Mińska a póxniej do Francji w tym roku tez sobie na porażkę nie moga pozowlić wystarczy że z Albanią się pogłubili kryzys podobny jak we Francji tyle że może z braku odpowiedniej klasy piłkarzy.

Do góry
#4111494 - 07/09/2010 07:56 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: Piotruś Pan]
huge Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2007
Postów: 6719
Skąd: Malbork
jak dla mnie to wypada tylko skorzystac z uprzejmosci bukow i brac albo francje DNB albo przynajmniej x2.po poraze z bialorusia kolejna przegrana spowodowalaby prawdziwe trzesienie ziemi,chociaz ciezko mi sobie wyobrazic wieksze trzesienie niz te w trakcie i po MŚ.francja ma dobrych zawodnikow,na pewno lepszych niz BIH pomimo braku kilku waznych zawodnikow.mysle ze ten mecz bedzie przelomowy i ja osobiscie chyba zagram czysta dwojke.

Do góry
#4111527 - 07/09/2010 14:50 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: huge]
kost0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/03/2005
Postów: 1963
Skąd: wawa
Ja również uważam, że Anglicy dziś wydrą 3 punkty Helwetom, bo mówi się na Wyspach, że jeśli nie będzie 6 punktów w dwóch pierwszych meczach to Capello może pożegnać się z posadą już tej jesieni. A propos meczu z Bułgarią, to słowa uznania również dla Rooneya, który asystował przy 3 bramkach.

Do góry
#4111569 - 07/09/2010 16:49 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: kost0]
thesamethis Offline
addict

Meldunek: 13/07/2010
Postów: 497
Skąd: Lublin
Ja na dziś wybrałem jedno szczególne spotkanie, jest to mecz reprezentacji Bułgarii oraz Czarnogóry. Grająca oficjalnie od 2007 roku Czarnogóra udanie rozpoczęła walkę o polskie i ukraińskie boiska. Czarnogórzanie to dosyć specyficzna kadra. Nie brak w niej klasowych zawodników takich jak Vucinic, Jovanovic, Vukcevic... Myślę, że podbudowani zwycięstwem mogą pokusić się o sprawienie niespodzianki w meczu przeciwko Dimitrowi i spółce.


Edited by Platini (07/09/2010 19:12)

Do góry
#4111640 - 07/09/2010 18:00 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: huge]
11kera11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 43320
Originally Posted By: huge
jak dla mnie to wypada tylko skorzystac z uprzejmosci bukow i brac albo francje DNB albo przynajmniej x2.po poraze z bialorusia kolejna przegrana spowodowalaby prawdziwe trzesienie ziemi,chociaz ciezko mi sobie wyobrazic wieksze trzesienie niz te w trakcie i po MŚ.francja ma dobrych zawodnikow,na pewno lepszych niz BIH pomimo braku kilku waznych zawodnikow.mysle ze ten mecz bedzie przelomowy i ja osobiscie chyba zagram czysta dwojke.

a ja gram 1X i szczerze mówiąc to nie potrafię wymienić ani jednego nazwiska zawodnika z BiH ale pamiętam że dobrze prezentowali się w poprzednich eliminacjach a Francuzów z Białorusią oglądałem tak jednym okiem.. nie przekonali mnie, no i oczywiscie under 2.5 jeśli będzie tak jak mówisz i Francja będzie prowadzić grę

Do góry
#4111652 - 07/09/2010 18:08 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: andegawen]
11kera11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 43320
Originally Posted By: andegawen
Dlaczego mecze sa w piatek a nie sobote jak zawsze bylo?

dziś tez mecze we wtorek, to pewnie ukłon w stronę klubów tak żeby gracze mieli więcej czasu na przygotowanie się od ligowych meczy.. ten wariant akurat mi nie przeszkadza ale coraz bardziej klubowe rozgrywki są stawiane ponad..

Do góry
#4111692 - 07/09/2010 18:39 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: 11kera11]
thesamethis Offline
addict

Meldunek: 13/07/2010
Postów: 497
Skąd: Lublin
Originally Posted By: 11kera11
Originally Posted By: huge
jak dla mnie to wypada tylko skorzystac z uprzejmosci bukow i brac albo francje DNB albo przynajmniej x2.po poraze z bialorusia kolejna przegrana spowodowalaby prawdziwe trzesienie ziemi,chociaz ciezko mi sobie wyobrazic wieksze trzesienie niz te w trakcie i po MŚ.francja ma dobrych zawodnikow,na pewno lepszych niz BIH pomimo braku kilku waznych zawodnikow.mysle ze ten mecz bedzie przelomowy i ja osobiscie chyba zagram czysta dwojke.

a ja gram 1X i szczerze mówiąc to nie potrafię wymienić ani jednego nazwiska zawodnika z BiH ale pamiętam że dobrze prezentowali się w poprzednich eliminacjach a Francuzów z Białorusią oglądałem tak jednym okiem.. nie przekonali mnie, no i oczywiscie under 2.5 jeśli będzie tak jak mówisz i Francja będzie prowadzić grę



Bośniacy mają mocną pakę, są coraz groźniejszym zespołem i niewiele brakowało, a awansowaliby do finałów mistrzostw świata. W barażach przegrali jednak z Portugalią. W tym roku ograli Ghanę (2:1, przegrali ze Szwecją (2:4) i Niemcami (1:3). W sierpniu z kolei zremisowali 1:1 z Katerem. Jak widać jest to dosyć nieobliczalna drużyna. Stać ją na sprawienie niespodzianki. Heh co do składu na papierze jest on bardzo mocny, choćby grający w Niemczech snajperzy Dzeko i Ibisevic.

Do góry
#4111736 - 07/09/2010 19:17 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: thesamethis]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
dokładnie BiH to drużyna nieobliczalna i wszystko w tym meczu może się zdarzyć...

od siebie proponuję Białoruś z Rumunią DnB @ 1.85 [Tobet]
h2h zdecydowanie na korzyść Rumunów, którzy jednak ostatnio zupełnie nie przekonują... choćby ostatni remis z Albanią u siebie czy wcześniejsza porażka z Turkami na ich terenie...
W drużynie brak lidera, nie gra Mutu a kibice domagają się rezygnacji z gry w reprezentacji Chivu twierdząc że jest za stary... Sporo zastrzeżeń jest również co do osoby trenera Razvana Lucescu syna byłego trenera Rumunów Mircea Lucescu (padają głosy, że syn dostał posadę trenerską tylko z uwagi na nazwisko).

Z drugiej strony Białorusini, mocno podbudowani po zwycięstwie wyjazdowym z Francuzami. W owym meczu zaimponowali konsekwencją i dyscypliną taktyczną w swojej grze a zwycięstwo dodało im jeszcze więcej pewności siebie... Piłka białoruska poczyniła ostatnio spore postępy w przeciwieństwie do rumuńskiej, która moim zdaniem znajduje się na równi pochyłej...

Moim zdaniem Białorusini tego meczu nie przegrają a u siebie mogą liczyć na doping kibiców, którzy uradowani zwycięstwem nad Francuzami z pewnością tłumnie odwiedzą stadion w Mińsku by kibicować swoim piłkarzom...

Kurs na 1X mnie nei satysfakcjonuje dlatego:

Białoruś 1 Dnb @ 1,85 [Tobet]

Do góry
#4111852 - 07/09/2010 20:44 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: marzano]
kost0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/03/2005
Postów: 1963
Skąd: wawa
A co powiecie na Serbię ze Słoweńcami?

Moim zdaniem Serbowie u siebie są niezwykle silni i tu raczej Słoweńcy nie powinni liczyć na punkty...

Do góry
#4111861 - 07/09/2010 20:49 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: kost0]
kost0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/03/2005
Postów: 1963
Skąd: wawa
Ciekawie zapowiada się pojedynek Norwegów z Portugalią. Portugalia po wpadce z Cyprem zapewne zagra o całą pulę dziś wieczorem i sądzę, że jeśli wykorzystają swoją czysto piłkarską przewagę odbiją sobie stratę z poprzedniego meczu.

Kolejną ciekawą propozycją jest mecz Malty z Łotwą. Uważam, że mecz może nie będzie piękny dla oka, ale Łotysze nie zgubią tam punktów, bo to bardzo skomplikowałoby ich sytuację już na starcie eliminacji.

Do góry
#4111911 - 07/09/2010 21:34 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: kost0]
11kera11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 43320
Originally Posted By: kost0
A co powiecie na Serbię ze Słoweńcami?

Moim zdaniem Serbowie u siebie są niezwykle silni i tu raczej Słoweńcy nie powinni liczyć na punkty...

na taśmie mam i Serbów a gram dziś Holandia -1, Niemcy -3 i Turcja ako 4.44

Do góry
#4112254 - 08/09/2010 01:14 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: 11kera11]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
Serbia - Słowenia tu raczej zacięty mecz mało bramek... Słoweńcy wcale nie są na straconej pozycji w meczu z Irlandią Północną mieli przewagę ale piłka nie chciała wpadać do siatki po ich sytuacjach... Serbia wcale nie zachwyca, a to że w EL. MŚ RPA nie przegrali u siebie meczu nic nie znaczy bo to po prostu przeszłość... Derby byłej Jugosławii mnóstwo walki i nikt łatwo pola nie odda (spójrzcie na mecz 1/8 MŚ w kosza gdzie Serbowie mieli roznieść teoretycznie słabszych Chorwatów a skończyło się minimalnym zwycięstwem okupionym dramatyczną końcówką)... ja tu zagrałem Słowenia +1.5 (w dublu z Białoruś +0.5) i CS 1:1

Do góry
#4112465 - 08/09/2010 02:00 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: marzano]
mateekk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/11/2009
Postów: 7181
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
wg mnie warto zastanowic sie nad takimi zakladami: wygrane izraela, portugalia, francja...odwazne mecze do gry,ale wg mnie lepszych zakladow nie ma co pokazala przegrana ruskich

Do góry
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, igea23, wHiTe_StAr, burbon, Sony, Szuman), 3693 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580260 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49