Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#4082050 - 25/08/2010 02:20 Puchar Polski 2010/11
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29729
Qrwa, wqrwia mnie fakt iz peffki chce podawac a tu ani nowych tematow na Ekstraklase ani na PP...



CONRAD placcc albo sam se te tematy zakladaj!!! boks

Do góry
Bonus: Unibet
#4082070 - 25/08/2010 02:31 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: Ojro]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29729
Wisla Plock - Górnik Zabrze

Górnik nie wrocil do Zabrza po sobotniej porazce w Gdyni. Przygotowuje sie gdzies w okolicach Wloclawka ? do meczu o Puchar Polski. Jak wiadomo, jest to jedna z mozliwosci gry w Europie.
Zabrzanie, jak sami mowia, wylosowali zle, ja mowie ze losowanie udane. Zawsze dobrze sie tam gralo, a ostanio wywiezli stamtad 3 punkty (1-2).
Glowny cel Gornika to URZYMANIE SIE, ale i pilkarze i sam Nawalka, mowi ze chce zagrac jak najwiecej meczy, aby dryzuna sie skonsolidowala i w koncu byla pod bramka przeciwnikow skuteczna! A jakby nie patrzec jutro bedzie do tego swietna okazja.
Plock walczy w II lidze o awans, i mysle ze nie bedzie robil wiekszych klopotow.
Zahorski, zapowiada odblokowanie sie, pamieta wystepy w reprezentacji i chcialbym jak najszybciej do niej wrocic - w tym moze pomoc mu tylko strzelanie bramek i dobra gra.

Sklad zabrzan prawdopodobnie bedzie sie troche roznil. W koncu w niedziele mecz o MISTRZA GORNEGO SLASKA z Ruchem. Ale jako rezerwowi mamy Chalasa, Sikorskiego, Bembenka... i mysle ze to lepsze kalibry niz ma Plock.

Górnik @ 1,7 Uni 9/10
OVERR 2,5 @ 1,95 Uni 8/10

Wzialbym tez handi na Gornik no i OVERyy, mysle ze zobaczymy grad bramek. Zabrzanie mowia o probie odblokowania sie przed derbami i podbudowaniem sie. Plock nie powinien murowac bramki, a moze i cos strzeli. Niestety myslalem ze obrona Gornika bedzie spisywala sie o niebo lepiej niz to obecnie wyglada. Za duzo indywidualnych bledow.

1/10 daje na remis, trudno mi sobie wyobrazic, aby Gornik odpuscil mecz, sklad na pewno lepszy.

NA PELNEJ KURRR... po pucharrrr boks

Do góry
#4083603 - 25/08/2010 19:25 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: Ojro]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Canal+ Warszawa - Kosa Konstancin 2 kurs 2,65

mecz w betsafe i Tobet

Za oficjalną stroną Canal+, w tym meczu mają wystąpić:
Andrzej Twarowski, Marcin Rosłoń, Rafał Dębiński, Tomasz Lipiński, Dariusz Motała, Mirosław Szymkowiak, Kazimierz Węgrzyn, Maciej Terlecki, Mariusz Śrutwa, Grzegorz Mielcarski, Jerzy Brzęczek, Maciej Szczęsny

połowa ekipy C+ padnie po 30 minutach...

Nie wytrzymają kondycyjnie.

Kosa powinna wygrać , jest tam kilku niezłych grajcarów z przeszłością z wyższych lig.

Jak grają oldboje to każdy wie , nawet Kowal jak grał swego czasu w Absolwencie Warszawa wink niczego wielkiego nie pokazywał na takim poziomie , przerwa robi swoje , magia nazwisk nie pomoże...

Do góry
#4083611 - 25/08/2010 19:32 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: Legia]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
O 16.30 rozpocznie się transmisja w Canal+ Sport.

dla paru moich znajomych którzy grają w Kosie nielada wydarzenie wink

oby się nie spalili w debiucie TV wink

futbol

zapraszam do obejrzenia tego niecodziennego meczu wink

Do góry
#4083791 - 25/08/2010 21:59 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: Legia]
TTomi Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2005
Postów: 1748
Już 2.90 Dziwne smile Ale pobrałem, bo to dziwny mecz jak i kursy dziwne...

Do góry
#4083830 - 25/08/2010 22:46 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: TTomi]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28277
Ruch Zdzieszowice - GKS Katowice 2 @2,10 3/10 Bet365

GKS jedzie tam tylko bez Pitrego, reszta to najmocniejsza kadra jaką posiadają. Ciśnienie na zwycięstwo jest olbrzymie wśród zawodników, kibiców oraz działaczy. Różnica zespołów może nie jest przepaścią ale na pewno o te 2 klasy lepszy jest zespół z Katowic.

Poniżej 2,00 bym nawet na to nie spojrzał ale @2,10 wygląda na prawdę bardzo fajnie.

Do góry
#4083842 - 25/08/2010 23:04 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: Jose]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
na c+ w betsafe długo był kurs 1.35... a na kose 5.55... smile

Do góry
#4083848 - 25/08/2010 23:13 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: Zabielany]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
o Kose jestem spokojny Tolek Dymek i spółka nie oękną dadzą radę !!!

swoją drogą to wydarzenie bezprecedensowe - transmisja w TV drużyny z A-klasy wink

Łukasz Milewski coś strzeli napewno - grałem z nim w junirach RKSu Mirków - dobry napastnik ! boks

KOSY NABITE NA SZTORC !

Do góry
#4083876 - 25/08/2010 23:48 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: Jose]
Jasiu Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/12/2009
Postów: 1925
Originally Posted By: Jose
Ruch Zdzieszowice - GKS Katowice 2 @2,10 3/10 Bet365

GKS jedzie tam tylko bez Pitrego, reszta to najmocniejsza kadra jaką posiadają. Ciśnienie na zwycięstwo jest olbrzymie wśród zawodników, kibiców oraz działaczy. Różnica zespołów może nie jest przepaścią ale na pewno o te 2 klasy lepszy jest zespół z Katowic.

Poniżej 2,00 bym nawet na to nie spojrzał ale @2,10 wygląda na prawdę bardzo fajnie.


Nie chcę nic przesądzać, ale gdzieś czytałem info od typa bodajże z Katowic, który typ na GKS radził omijać szerokim łukiem. Wydaje mi się nawet (ten gość) dość dobrze obeznany z tematem, więc tak tylko chciałem nadmienić, nie wykluczając oczywiście wejścia Twojego typu.

Do góry
#4084204 - 26/08/2010 02:05 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: Legia]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: McDziarz
o Kose jestem spokojny Tolek Dymek i spółka nie oękną dadzą radę !!!

swoją drogą to wydarzenie bezprecedensowe - transmisja w TV drużyny z A-klasy wink

Łukasz Milewski coś strzeli napewno - grałem z nim w junirach RKSu Mirków - dobry napastnik ! boks

KOSY NABITE NA SZTORC !


no i Tolek strzelił futbol piwo

brawa dla Kosynierów , wygrali z naszpikowaną gwiazdami druzyną...tak jak przewidywałem dziadki musiały w pewnym momencie spuchnąć...

graty dla tych co brali kurs 5,55 piwo

Do góry
#4084300 - 26/08/2010 02:32 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: Legia]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
Ciesz się że nie grał Szymkowiak i Kanał nie wykorzystał tego co miał w kocówce 1 połowy...z 0-3 już by pewnie nie wyszli, nawet z taką przewagą jaką mieli w ostatnich 20min...inaczej byś śpiewał.

Fakt co przewidziałeś wygrali mecz kondycją, ale przez pierwsze 55-60 minut byli tylko tłem dla świetnie grających taktycznie podstarzałych dziadków.

Do góry
#4134760 - 20/09/2010 22:24 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: Skiper]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Dolcan Zabki - Wisla Kraków 2 1,5

Świt Nowy Dwór-Śląsk 2


Śląsk jedzie mocnym składem , będą chcieli zamazać plamę po blamażu i podbudować morale , to drużyna która nie potraktuje po macoszemu PP , tym bardziej że kibice im by nie darowali tego.

w przypadku porażki Taraś leci.

Dolcan to mizerna drużyna , Wisła nie odpuści PP zbyt dużo chętnych może być w lidze na Puchary żeby odpuszczać PP.

można pomyśleć nad przełamaniem Legii , nikt tu nie daruje porażki

Do góry
#4134770 - 20/09/2010 22:29 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: Legia]
mirasPL Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 10/03/2007
Postów: 2153
co do Śląska..to Mila jest lekko mówiąc bez formy,kondycji ..pomysł na gre ma,ale wykonanie fatalne,zmiennika na jego pozycje nie widać i granie Ślaska mimo wszystko nie wydaję się być najlepszym pomysłem.W Łodzi cześciej lepiej dogrywał piłke Diaz,który to powinien strzelać bramki a nie dogrywać kolegom.
Obrona jest fatalna. Dla mnie 1x.

Do góry
#4135001 - 21/09/2010 01:44 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: mirasPL]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Kadra Lecha Poznań na mecz z GKS-em Tychy:

Bramkarze: Jasmin Burić, Krzysztof Kotorowski, Gerard Bieszczad

Obrońcy: Marcin Kikut, Bartosz Bosacki, Manuel Arboleda, Ivan Djurdjević, Marcin Kamiński, Luis Henriquez

Pomocnicy: Dimitrije Injac, Kamil Drygas, Jan Zapotoka, Jacek Kiełb, Jakub Wilk, Semir Stilić, Sergei Krivets

Napastnicy: Artjoms Rudnevs, Artur Wichniarek, Joel Tshibamba

Lekki uraz ma tylko Grzegorz Wojtkowiak, który w Tychach nie zagra. Oprócz niego we wtorek zabraknie również wciąż kontuzjowanego Tomasza Bandrowskiego i zawieszonych za kartki Seweryna Gancarczyka i Sławomira Peszko. - Do zdrowia powrócili już za to Jasmin Burić i Jacek Kiełb, którzy będą do naszej dyspozycji na mecz w Tychach - dodał trener napastników Lecha Poznań, Andrzej Juskowiak.

GKS Tychy z dorobkiem piętnastu punktów zajmuje obecnie szóstą pozycję w grupie zachodniej II ligi. Tyszanie szczególnie dobrze spisują się na własnym boisku, na którym w czterech meczach zgromadzili dziesięć „oczek". W poprzedniej kolejce podopieczni Adama Noconia pokonali na własnym boisku Polonię Słubice 1:0. Zwycięską bramkę zdobył Daniel Feruga. Mimo, że GKS to zespół tylko drugoligowy to absolutnie nie można go zlekceważyć. - Puchary zawsze rządzą się swoimi prawami i zdajemy sobie sprawę, że nie będzie to dla nas łatwe spotkanie. Mecz z Juventusem dał nam jednak bardzo dużo pewności siebie i to powinno zaprocentować - uważa Juskowiak.

O tym, że nie należy lekceważyć teoretycznie słabszych rywali Lech Poznań najlepiej przekonał się w zeszłym roku. Wtedy w drugiej rundzie Pucharu Polski poznaniacy mierzyli się ze Stalą Stalowa Wola, która była autsajderem pierwszej ligi. W regulaminowym czasie i dogrywce kibice nie zobaczyli żadnych bramek, a w rzutach karnych gospodarze okazali się lepsi, a Lech tym samym zakończył udział w tym turnieju. - Jesteśmy obecnie na zupełnie innym etapie budowania drużyny niż rok temu i myślę, że powtórka ze Stalowej Woli nam nie grozi. GKS-u jednak na pewno nie zlekceważymy i do meczu podejdziemy bardzo zmobilizowani - zapewnia trener napastników poznańskiego Lecha.

Drużynę Kolejorza w nadchodzącym tygodniu oprócz meczu Pucharu Polski czeka bardzo ważny pojedynek ligowy. Podopieczni Jacka Zielińskiego w piątek zmierzą się na Łazienkowskiej z Legią Warszawa. - Mając na uwadze bardzo dla nas istotny mecz ligowy z Legią na spotkanie w Tychach na pewno dokonamy kilku zmian w wyjściowym składzie. Tym bardziej, że mamy na tyle wyrównaną kadrę, że te roszady nie powinny wpłynąć na postawę zespołu - twierdzi Andrzej Juskowiak.

Do góry
#4135008 - 21/09/2010 01:52 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: kfjatek]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,35239,8402634,Wigry_chca_zdobyc_rezerwowa_Korone.html

Trener Marcin Sasal ogłosił kadrę na mecz Pucharu Polski z Wigrami Suwałki.

Do odległych Suwałk wyjechało piętnastu zawodników Korony Kielce. Dziś popołudniu żółto-czerwoni odbędą trening, a już jutro o 15.30 rozpoczną walkę o awans do kolejnej rundy Pucharu Polski.

Kadra Korony na mecz z Wigrami:

Bramkarze: Zbigniew Małkowski, Radosław Cierzniak

Obrońcy: Hernani, Paweł Golański, Jacek Markiewicz, Paweł Kal, Piotr Malarczyk

Pomocnicy: Łukasz Maliszewski, Paweł Kaczmarek, Tomasz Nowak, Grzegorz Lech, Lukas Janić, Maciej Korzym

Napastnicy: Maciej Tataj, Krzysztof Gajtkowski

Do góry
#4135022 - 21/09/2010 02:06 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: kfjatek]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Zespół Śląska rozpoczął dziś zgrupowanie przed meczami ze Świtem Nowy Dwór i Koroną Kielce.

Do Nowego Dworu Mazowieckiego, gdzie we wtorek wrocławianie pojedynkiem ze Świtem rozpoczną batalię o Puchar Polski, pojechało osiemnastu piłkarzy. W kadrze zaszła tylko jedna zmiana - Tomasza Szewczuka zastąpił Tadeusz Socha.

Kadra na mecz ze Świtem:
1. Wojciech Kaczmarek
2. Marian Kelemen
3. Łukasz Madej
4. Cristian Diaz
5. Przemysław Kaźmierczak
6. Jarosław Fojut
7. Krzysztof Wołczek
8. Mariusz Pawelec
9. Dariusz Sztylka
10. Waldemar Sobota
11. Łukasz Gikiewicz
12. Vuk Sotirović
13. Piotr Ćwielong
14. Tadeusz Socha
15. Piotr Celeban
16. Marek Gancarczyk
17. Amir Spahić
18. Sebastian Mila

Do góry
#4135031 - 21/09/2010 02:11 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: kfjatek]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
„Przyjechałem do Polski wygrywać trofea, a Puchar Polski to przecież też trofeum. Wiem, że Wisła do tej pory nie wygrywała Pucharu Polski zbyt często. Dla mnie to trofeum do zdobycia i jutro rozpoczynamy drogę po nie” – mówi przed spotkaniem Pucharu Polski trener Wisły, Rober Maaskant.

Szkoleniowiec zapowiada zmiany w wyjściowej jedenastce w porównaniu z meczem z Koroną Kielce. „To nie jest tak, że z kogoś rezygnuję w tym meczu, ja po prostu wprowadzam świeżą krew. Mam 24 zawodników i najpewniej wykorzystam każdego w trakcie sezonu” – zaznacza trener. Szansę w Ząbkach dostaną najpewniej Patryk Małecki i Andraż Kirm. „Małecki zagrał dobrze z Polonią Bytom, Kirm z kolei dał dobrą zmianę w Białymstoku, więc zasługują na szansę” – tłumaczy postawienie na nich Maaskant. Od pierwszej minuty zagra również Osman Chavez. „Trenuje z nami już kilka tygodni i uważam, że jest już fizycznie przygotowany na pierwszy oficjalny występ w barwach Wisły. Zobaczymy, jak się zaprezentuje” – mówi trener.

Szkoleniowiec Wisły kilka razy podkreślił, że Wisła do wtorkowego meczu musi podejść jak najbardziej poważnie. „Wiadomo, że na całym świecie w tego typu rozgrywkach zdarzają się niespodzianki. Ostatnio na przykład Salzburg został wyeliminowany przez zespół z trzeciej ligi. My nie możemy doprowadzić do takiej sytuacji. Musimy być profesjonalni, musimy wygrać mecz” – zaznacza trener.

Szkoleniowiec Wisły zebrał najważniejsze informacje o Dolcanie i przedstawił swoim zawodnikom. „Nie widziałem ich na żywo, ale nasi skauci oglądali spotkanie Dolcanu. Poza tym wiedziałem mecz Dolcanu na DVD, podobnie jak każdego innego przeciwnika. Tak jak mówiłem, traktuję ten mecz bardzo poważnie. Wiem, że Dolcan ma nowego trenera, co zawsze daje nowy impuls w drużynie. Mają też kilku młodych napastników” – kończy trener

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/maaskant_we_wtorek_zaczyna_sie_droga_do_finalu/

Do góry
#4135033 - 21/09/2010 02:13 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: kfjatek]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
ciąg dalszy do Wisły Kraków:

Do klubowego autokaru nie wsiadł Wojciech Łobodziński, wysłany przez Holendra na mecz Młodej Wisły z Koroną. Razem z nim do Kielc udali się trenujący z pierwszym zespołem Kamil Rado i Filip Kurto. Na boisku w Ząbkach zabraknie także dwójki obrońców, Piotra Brożka i Erika Czikosza. - Erik podczas wczorajszego treningu złapał lekką kontuzję. Być może będzie do naszej dyspozycji w sobotę w Bełchatowie. Piotr wrócił już do treningów po urazie pleców, nawet szybciej niż się spodziewaliśmy, ale w najbliższym spotkaniu jeszcze nie zagra - poinformował Maaskant.

Na bokach obrony wspomnianą dwójkę zastąpią Mateusz Kowalski i Dragan Paljić. W wyjściowej jedenastce prawdopodobnie zabraknie też Clebera, bo trener zamierza sprawdzić w oficjalnym meczu Osmana Chaveza, któremu partnerował będzie Gordan Bunoza. - Planuję wprowadzić kilku zawodników, którzy ostatnio grali mniej. Nie chciałbym, aby niektórzy mieli trzy mecze w ciągu tygodnia - informuje Robert Maaskant. W pierwszym składzie zdaje się tym razem widzieć Patryka Małeckiego, Andraza Kirma czy Łukasza Gargułę.

Pierwszoligowy Dolcan jest dla Holendra zespołem zupełnie anonimowym, choć on sam zapewnia, że odrobił "pracę domową". - Oglądaliśmy rywala na DVD, robimy to przed każdym meczem. Wiem, że zatrudnili nowego trenera, który powinien wnieść do zespołu coś nowego. Poza tym mają bardzo młodych napastników - wylicza Maaskant. Deklaruje przy tym, że Wisła nie zlekceważy niżej notowanego przeciwnika. - Jesteśmy profesjonalistami, traktujemy to spotkanie poważnie - zapewnia w przeddzień meczu.

Przewidywany skład Wisły: Pawełek - Kowalski, Chavez, Bunoza, Paljić - Kirm, Sobolewski, Garguła, Jirsak, Małecki - Paweł Brożek

Do góry
#4135040 - 21/09/2010 02:18 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: kfjatek]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Trochę nawklejałem, ale myślę że nie zaszkodzi.

Moim zdaniem Wisła, Lech oraz Śląsk do gry. Scyzoryki drugim garniturem, ale kadra wygląda mimo wszystko też nie najgorzej.

Wisła (awans) 1,2
Lech (awans) 1,33
Śląsk (awans) 1,33

2,12 4/10

Do góry
#4135086 - 21/09/2010 02:45 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: kfjatek]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29729
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk

Polecam gospodarzy teraz i w sobote. Bez zbednego pisania licencjata czy magistra... gospodarze w gazie, atmosfera w szatni wysmienita, zapowiedzi od poczatku rundy ze zadnej szansy na europejskie puchary Gornik nie przepusci. Gramy u siebie wiec powinnsmy zagrac pressingiem od poczatku. W niedzielnym meczu MESY w Belchatowie, zabrzanie zagrali bez kilku graczy: Chalas, Bebenek, Sikorski, czuje ze wyjda na PP a ze mamy lawke dluga i rowna mysle ze to nie bedzie zadne oslabienie.

Górnik (-1) @ 4,2 2/10
Górnik @ 2,15 5/10

poprosze temat pracy doktoranckiej boks

Do góry
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, czubek, Platini, Sensei, igea23, akagi, wHiTe_StAr), 2093 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581210 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49