Strona 5 z 14 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 13 14 >
Opcje tematu
#4136218 - 21/09/2010 23:59 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: ekonom0013]
cassapian Offline
Viva Las Vegas!

Meldunek: 16/12/2009
Postów: 2498
Skąd: Warszawa
mieszanie hazardu z pomocą dla dziecka to chyba niezbyt przemyślany pomysł
A w razie straty? Stracisz pieniądze, ale nie jakieś luźne, tylko te które mógłbyś wpłacić na konto leczenia syna Bishopa bez ryzyka ich straty.

Do góry
Bonus: Unibet
#4136823 - 22/09/2010 03:29 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: cassapian]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: cassapian
mieszanie hazardu z pomocą dla dziecka to chyba niezbyt przemyślany pomysł
A w razie straty? Stracisz pieniądze, ale nie jakieś luźne, tylko te które mógłbyś wpłacić na konto leczenia syna Bishopa bez ryzyka ich straty.


Zakończmy te część wątku, delikatnie stwierdzajac, ze "granie dla Kacpra" to niezbyt szczęśliwy pomysł.

Do góry
#4137567 - 22/09/2010 17:04 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: Amkwish]
Big Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/03/2004
Postów: 2729
Skąd: Toruń
Mój apel był skierowany do osób, które wiedzą jak grać i są nie tylko na letkim plusie, ale stać ich również na inwestycję w postaci 200zł. Gdybym zakładał od razu przegraną, propozycja z pewnością by nie padła. Życie mnie nauczyło, że bez podjęcia czasami ryzyka nic się nie osiągnie, a w tym przypadku ryzyko jest niewielkie. Każdy (tak mi się wydaje) kocha swoje dzieci i zrobi dla nich wszystko co jest możliwe, by je chronić, zapobiegać wszelkim nieszczęściom. Ja ponad 30 lat temu też podjąłem taką ryzykowną decyzję udając się do znachora, bo synowi groziło kalectwo. Dzięki temu, dzisiaj jest zdrowym, normalnym mężczyzną. Nie mam zamiaru z nikim polemizować i wykłócać sie kto ma rację, bo sprawa jest zbyt poważna i jak wspomniał amkwish, ten wątek uważam za zamknięty.

...i może w skrócie do osoby która próbuje poczuć co mam zrobić...chłopie nie przeginaj...nie masz pojecia o grze...nie zabieraj głosu.
...hmm...odnośnie hazardu...radzę przeczytać to co jest napisane tłustym drukiem na pierwszej stronie mecz.pl a jak to nie wystarczy, to można zajrzeć do encyklopedji...powinno pomóc.

Do góry
#4138053 - 23/09/2010 00:05 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: Big]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Big
Nie mam zamiaru z nikim polemizować i wykłócać sie kto ma rację, bo sprawa jest zbyt poważna i jak wspomniał amkwish, ten wątek uważam za zamknięty.


Big, aby wyjasnic do konca.
Za niezbyt szczesliwszy pomysl uznalem granie "do spolki", natomiast oczywiscie kazdy moze zagrac z mysla, ze wygrana przeznaczy na jakis szczytny cel.
To wolno uczynic kazdemu, jednak najlepiej to zrobic na wlasna reke, od poczatku do konca, tak uwazam.

Do góry
#4138923 - 23/09/2010 15:47 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: Amkwish]
oNteNNis Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/04/2010
Postów: 2597
Co do grania to załóżcie sobie oddzielny temat np "Wygrane dla Kacpra" wklejajcie sobie kupony i ewentualnie potem przeznaczajcie te kase na wskazane konto . Będzie to wtedy całkowicie inaczej wyglądało.
Pozdro

Do góry
#4138938 - 23/09/2010 16:36 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: oNteNNis]
GBocian84 Offline
veteran

Meldunek: 18/08/2009
Postów: 1424
Big zapewne myślał o jakimś systemie, progresji itp., do których przydatny jest większy budżet, a zaczynając od 200 ciężko będzie wyrobić pokaźny zysk. Co nie zmienia faktu, że nie popieram pomysłu.

Do góry
#4140143 - 24/09/2010 06:36 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: GBocian84]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Wiele osob prosiło/sugerowało zdjęcie Kacpra, długo się wzbraniałem ale pomagacie mu, wspieracie swoimi pieniędzmi,
więc chyba wypada żebyście go poznali,
to nie "branie na litość" ani nic takiego, stwierdziłem że mam się kim pochwalić bo, i tu musicie mi uwierzyć na słowo, to bardzo mądry i dobry chłopiec, którego kocham ponad wszystko i zrobie dla niego wszystko, gdyby tylko była mozliwość zamienić się z nim, zrobiłbym to bez wahania jak każdy rodzic.






[/quote]

Dziękuję wszystkim za okazaną pomoc, w przyszłym tygodniu wyjeżdzamy do Paryża na operację, decyzja została podjęta bo nie możemy już wybrać inaczej, guz Kacpra rośnie bardzo szybko i nie ma czasu na operację za oceanem,
poniedziałkowe badanie wykazało szybki wzrost, utrudnioną operację.
nie przerywam bynajmniej całej akcji lecz teraz nie mam czsu się zupełnie tym zajmować, jesli ktoś ma chęci, a raczej możliwości można dalej rozsyłać ten apel, wpłacać itd.
Jeszcze raz Wam bardzo dziękuję!!!

Do góry
#4140148 - 24/09/2010 06:39 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: GBocian84]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Taka jeszcze mala propozycja która moze przyniesie jakas korzysc -moze nie ale czemu nie spróbowac .
Chodzi o takie ulotki formatu A5 (tak mi sie wydaje zeby tanim kosztem powielic na zwyklym xero)ktore mozna by rozdawc w szkołach/przedszkolach naszych dzieci, sąsiadom,w robocie, etc etc.. o tresci mniej wiecej takiej :
-----------------------------------------------------------------
Szanowni Państwo,

zwracam się do Was z prośbą o pomoc dla Kacpra Medyńskiego, synka moich znajomych.

Kacper ma pięć lat. Mniej więcej dwa i pół roku temu wykryto u niego guza mózgu, który natychmiast był operowany. Po dziewięciu godzinach ciężkiej operacji, guz został niemal całkowicie usunięty. Trzy tygodnie na OIOMie i miesiące żmudnej rehabilitacji sprawiły, że Kacper funkcjonuje dziś jak każde inne dziecko; chodzi do przedszkola, gra w piłkę, bawi się.

Wszystko wyglądało dobrze do 25 sierpnia br. Niestety kolejne kontrolne badanie wykazało nawrót choroby. Zdesperowani rodzice robią wszystko by ratować swoje dziecko. Jedyną nadzieją dla Kacpra jest bardzo kosztowna operacja we Francji lub Stanach Zjednoczonych. Część tej kwoty udało się już zebrać, ale wciąż niewystarczająco dużo. Dlatego też zwracam się do Was z serdeczną prośbą o wsparcie rodziców w wysiłkach, by ratować życie Kacpra.

Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi
ul. Długosza 10/5
60-558 Poznań
Numer konta : 72124032201111000035286598
Tytuł wpłaty : hasło Kacper Medyński

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie http://www.kacper-pomagamy.blogspot.com/
----------
i tu odpowiednie podpisy typu:
Pozdrawiam bolo
ojciec małego bolo z 1C ( w przypadku szkoły/przedszkola i niech wychowawczyni rozda dzieciom zeby dały rodzicom)
-----
pozdrawiam bolo sąsiad z lokalu nr X (jak leci do skrzynek czy pod dzrzwi w mieszkaniach)
------
pozdrawiam bolo pracownik odcinka C (jak do roboty)

-------------------------------------
wiecie z reszta o co biega, a wydaje mi sie ze ludziska inaczej reaguja na prosbe kolesia ktorego jarza niz na zwykły tekst o problemie Pana X w tym przypadku Kacpra i jego rodzicow

Tyle w temacie, pozdro dla wszytkich (zajebiscie mi sie podoba temat aukcje, wreszcie forum działa poprawnie ;-)) ) i podziekowania dla bcn'a za poprawna (mam nadzieje :D) polszczyzne w tym tekscie do druku .

Do góry
#4140716 - 24/09/2010 23:45 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: bolo_lacznik]
oNteNNis Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/04/2010
Postów: 2597
Może jakiś pozytywny akcent tematu?

Ile czy sporo udało się już zebrać po otworzeniu tematu , będzie to jakaś satysfakcjonująca dorazna pomoc?

pozdrawiam

Do góry
#4141048 - 25/09/2010 02:55 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: oNteNNis]
Amir_Khan Offline
no risk no fun

Meldunek: 05/01/2010
Postów: 8326
Walcz i nigdy sie nie poddawaj. Nigdy. Walcz o zycie swojego dziecka bo to najpiekniejsza i najtrudniejsza walka jaka moze przejsc ojciec.Ojcowska milosc jest w stanie pokonac kazdy mur.

Bardzo kibicuje Tobie i Twojemy synowi abyscie wyszli z niej jako zwyciezcy bo Twoj syn zasluguguje na to zeby zyc i dzielic kazdy kolejny dzien jako zdrowe i radosne dziecko.

Przesylam wam swoje pozytywne i szczere fluidy.

Do góry
#4141426 - 25/09/2010 06:04 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: Amir_Khan]
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245
Biszop jak znajdziesz chwilę czasu to napisz jak się sprawy mają. Wszyscy tu trzymamy za Was kciuki. smile
Wiadomo,że operacja to nie koniec wydatków, więc jeżeli będziecie jeszcze czegoś potrzebować to pisz śmiało - pomożemy jak tylko będziemy mogli piwo

Swoją drogą to najbardziej wartościowy temat jaki przeczytałem będąc na forum. Miło jest popatrzeć jak ludzie jednoczą się i pomagają bezinteresownie. Z tym światem nie jest jeszcze tak źle. smile
Biszop - pozdrów rodzinkę od załogi mecz.pl wink
Kacper zdrowiej!!!!!!!!

Do góry
#4142188 - 25/09/2010 23:04 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: MagiK]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
porozdawalismy troszke ulotek i powiem Wam ze serce rosnie widzac ze ludzie jakos sie interesuja (oczywiscie nie wiadomo czy jak wroca do domku sama ulotka nie wyladuje w koszu) zadaja pytania itp

ktos mi słusznie zwrocił uwage ze szkoda ze nie pdałem kwoty operacji (moje przeoczenie) wiec jakby ktos z Was sie podjał wydrukowania i rozdania to gotowiec poprawiony bez podpisu:
-----
Szanowni Państwo,

zwracam się do Was z prośbą o pomoc dla Kacpra Medyńskiego, synka moich znajomych.

Kacper ma pięć lat. Mniej więcej dwa i pół roku temu wykryto u niego guza mózgu, który natychmiast był operowany. Po dziewięciu godzinach ciężkiej operacji, guz został niemal całkowicie usunięty. Trzy tygodnie na OIOMie i miesiące żmudnej rehabilitacji sprawiły, że Kacper funkcjonuje dziś jak każde inne dziecko; chodzi do przedszkola, gra w piłkę, bawi się.

Wszystko wyglądało dobrze do 25 sierpnia br. Niestety kolejne kontrolne badanie wykazało nawrót choroby. Zdesperowani rodzice robią wszystko by ratować swoje dziecko. Jedyną nadzieją dla Kacpra jest bardzo kosztowna (ok 150tys dolarów) operacja we Francji . Część tej kwoty udało się już zebrać, ale wciąż niewystarczająco dużo. Dlatego też zwracam się do Was z serdeczną prośbą o wsparcie rodziców w wysiłkach, by ratować życie Kacpra.

Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi
ul. Długosza 10/5
60-558 Poznań
Numer konta : 72124032201111000035286598
Tytuł wpłaty : hasło Kacper Medyński

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie http://www.kacper-pomagamy.blogspot.com/
----------

Do góry
#4144077 - 27/09/2010 01:11 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: bolo_lacznik]
KeeP Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/09/2003
Postów: 2372
Skąd: tam gdzie stało ZOMO
Conrad dlaczego jeszcze nie przykleiłeś tego tematu?

Do góry
#4147683 - 29/09/2010 06:14 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: KeeP]
kacperek76 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 3839
Skąd: Poznań

Do góry
#4156792 - 04/10/2010 06:02 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: MagiK]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: MagiK
Biszop jak znajdziesz chwilę czasu to napisz jak się sprawy mają. Wszyscy tu trzymamy za Was kciuki. smile
Wiadomo,że operacja to nie koniec wydatków, więc jeżeli będziecie jeszcze czegoś potrzebować to pisz śmiało - pomożemy jak tylko będziemy mogli piwo

Swoją drogą to najbardziej wartościowy temat jaki przeczytałem będąc na forum. Miło jest popatrzeć jak ludzie jednoczą się i pomagają bezinteresownie. Z tym światem nie jest jeszcze tak źle. smile
Biszop - pozdrów rodzinkę od załogi mecz.pl wink
Kacper zdrowiej!!!!!!!!


Cześć,
nie odzywałem się trochę czasu, za co przepraszam ale od środy jesteśmy w Paryżu, kwestie z ogarnięciem się na miejscu i inne takie "gówniane" sprawy mnie zaprzątały, Kacper miał pierwsze badania, a od jutra idzie już do szpitala, operacja będzie we wtorek.
Zorganizowaliśmy mu trochę atrakcji w międzyczasie, czyli Disneyland, Muzeum Techniki, stadion PSG, wieżę Eiffla, aż sam trochę zapomniałem po co tu jesteśmy, a i mam nadzieję że i on też.

Chciałem Wam wszystkim i każdemu z osobna BARDZO PODZIĘKOWAĆ za Waszą pomoc, dobre serce i tak jak kolega wyżej, potwierdzić, ten nasz kraj może i jest pojeba.ny i schorowany ale ludzie w nim mieszkający są naprawde dobrymi ludzmi i nie zapatrzonymi w siebie, uzbierało się całkiem sporo pieniędzy, w pierwsze 5 dni na konto wpłynęło 36 tysięcy z okładem, a jako że to Wy i kilka internetowych miejsc dowiedziało się o tym pierwsze, to ta kwota jest Waszą zasługą, za co Wam bardzo dziękujemy, nie potrafię tego wyrazić jak bardzo!

Pieniądze płyną dalej, nie wiem na ta chwile ile dokładnie się uzbierało, na ostatni piątek było to kolejne 25 tysiecy, ale dzwonią do mnie ludzie którzy pytaja ile dokładnie potrzebujemy, a ja nie potrafię odpowiedzieć, za sama operację mamy już zapłacone, pozostaję kwestia co będzie dalej po operacji, a na to nikt nie potrafi odpowiedzieć.

Postaram się dać znać we wtorek po operacji, jak to wygląda i to nie w kontekście pieniędzy, bo o tym przestałem chwilowo myśleć w chwili gdy za samą operację zapłaciliśmy.

We wtorek, od rana, skupcie się na chwile, ściśnijcie kciuki i pomyślcie o takim jednym małym chłopcu który będzie przeżywał ciężkie chwile i każda dobra myśl płynąca w jego stronę będzie malutką nitką ciągnącą go w stronę wyzdrowienia!
Nie wierzę w cuda, ale wierzę w siłę woli, tak samo jak w to że zupełnie obcy ludzie potrafią się zorganizować żeby pomóc innej obcej osobie.

Dziękuję Wam wszystkim, nie mam innych słów niż dziękuję ale naprawdę bardzo, bardzo dziękuję!!!

Do góry
#4156799 - 04/10/2010 06:11 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: Biszop]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Biszop

Nie wierzę w cuda, ale wierzę w siłę woli, tak samo jak w to że zupełnie obcy ludzie potrafią się zorganizować żeby pomóc innej obcej osobie.



Siła woli podstawa, ale w cude tez pozwalam sobie wierzyć smile

Wiedz, ze we wtorek nie bedziesz sam, bedzie nas TAM wielu, bardzo wielu piwo

Do góry
#4156897 - 04/10/2010 15:40 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: Amkwish]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
jeden z moich ulubionych fragmentów książkowo-filmowych:

Pamiętaj Red, nadzieja to dobra rzecz - najlepsza ze wszystkich, a takie nigdy nie umierają.

piwo

Do góry
#4156926 - 04/10/2010 16:35 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: Llama]
bolo73 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2010
Postów: 290
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Biszop,wiara czyni cuda!!! I nie jest to pusty slogan.Trzeba wierzyć,trzeba modlitwy i ja obiecuję,że w intencji zdrowia Twojego synka odmówię dzisiaj dziesiątek różańca.Mamy przecież październik,więc jest to miesiąc różańcowy.Wierzę,ze nie będę sam i że inni forumowicze także poświęcą te 5 minut na modlitwę w intencji zdrowia Twojego Kacperka.Pozdrowienia.

Do góry
#4158189 - 05/10/2010 14:56 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: bolo73]
pettersen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 30622



WSZYSCY RAZEM... boks

Do góry
#4158254 - 05/10/2010 17:03 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: pettersen]
wojbest1987 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2009
Postów: 45437
Skąd: Kraków
boks

Do góry
Strona 5 z 14 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 13 14 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (igea23, rafal08, Szuman, wHiTe_StAr, Zaixi), 3736 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580259 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49