Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#4238689 - 17/11/2010 05:28 Re: NBA NOWY SEZON [Re: Marian]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Originally Posted By: Marian
Originally Posted By: oki
juancarlon...wg mnie mozna by bylo dodac takie zaklady, tylko ze linie lub kursy na takie rzeczy szybko sie zmieniaja nawet o kilka oczek(mowie na przykladzie ladbrokes), i wtedy jesli ktos nie zrobi screena to moga powstac niemile sytuacje:)
Oki ja bym zawęził granie do tylko dwóch buków, mianowicie bet365 i Tobet. Tam jest w miarę szeroka oferta jeśli chodzi o zakłady na zawodników. ale tak jak pisałem wcześniej zdecyduje większość wink


dodalbym jeszcze Pinnacle. Zdecydowanie najlepszy buk jezeli chodzi o NBA.
Oraz betsson - spora oferta na graczy, za rowno O/U na poszczegolne kategorie, jak i pojedynki miedzy zawodnikami.

Do góry
#4238700 - 17/11/2010 05:30 Re: NBA NOWY SEZON [Re: juancarlos]
Marian Offline
Mistrz Playoff Zima 2011


Meldunek: 30/01/2006
Postów: 11478
Skąd: Wrocław
juan jeden z Twoich buków możemy dać, a może nawet dwa, proponowałbym 3 buki do grania, każdy poda jakie chce do rozpoczęcia zabawy i wtedy 3 buki z największą ilością głosów będą że tak powiem w grze smile

Do góry
#4238704 - 17/11/2010 05:32 Re: NBA NOWY SEZON [Re: Marian]
Marian Offline
Mistrz Playoff Zima 2011


Meldunek: 30/01/2006
Postów: 11478
Skąd: Wrocław
a najpierw niech się zgłoszą chętni, którzy akceptują warunki gry (łącznie z terminem wpłaty) bo później będzie przeciąganie itp itd aż w końcu ktoś nie zapłaci i będzie dupa!

Do góry
#4238773 - 17/11/2010 06:02 Re: NBA NOWY SEZON [Re: Marian]
bodescu_wampir Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/12/2004
Postów: 5369
nie podanie 2 lub 1 typu jest traktowane odpowiednio jako blad 2 lub 1 typu w rezultacie jest odejmowane 200 j lub 100 j.
22 listopad to bedzie 14-15 kolejka spotkan NBA
mniej wiecej , wiec zostanie 82 mecze minus 14-15 kolejek co daje okolo 67-68 spotkan.....

Czekam na Wasze propozycje odnosnie i sigestie...

P.S. Po sezonie zasadniczym najlepsza 8 zachowalaby stan konta przed przystapieniem do walki w playy off

Pozdrawiam

Mysle, ze bedzie ponad 20 osob chetnych do turnieju smile

Do góry
#4238778 - 17/11/2010 06:03 Re: NBA NOWY SEZON [Re: bodescu_wampir]
bodescu_wampir Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/12/2004
Postów: 5369
Originally Posted By: bodescu_wampir
nie podanie 2 lub 1 typu jest traktowane odpowiednio jako blad 2 lub 1 typu w rezultacie jest odejmowane 200 j lub 100 j.
22 listopad to bedzie 14-15 kolejka spotkan NBA
mniej wiecej , wiec zostanie 82 mecze minus 14-15 kolejek co daje okolo 67-68 spotkan.....

Proponuje podanie 120 typow , maks 2 typy dziennie, w przypadku nie wywiazania sie z ilosci podanych typow , za kazdy pominiety typ bedzie odejmowane 100 j z konta smile

Czekam na Wasze propozycje odnosnie i sigestie...

P.S. Po sezonie zasadniczym najlepsza 8 zachowalaby stan konta przed przystapieniem do walki w playy off



Pozdrawiam

Mysle, ze bedzie ponad 20 osob chetnych do turnieju smile

Do góry
#4238954 - 17/11/2010 07:14 Re: NBA NOWY SEZON [Re: bodescu_wampir]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
O ile dobrze policzylem od poniedzialku 22-ego listopada bedzie do konca sezonu regularnego 135 dni, w ktorych bedzie rozegranego jakiekolwiek spotkanie NBA (odjete dni "wolne", jak 24 grudnia, czy dni na rozegranie Weekendu Gwiazd).

Typujac 2 typy dziennie, maxymalnie mozna byloby podac 270 typow.

Moja propozycja to ustalic liczbe typow na 200.

Raz, ze to okragla liczba.
Dwa, ze doliczyc jakies absencje zwiazane ze swietami, wyjazdami, itp.
Trzy ze jest kilka takich dni, ze sa 1-2-3 mecze tylko i dla kogos moga to nie byc w zaden sposob atrakcyjne bukmachersko mecze, a po co typowac na sile jakies dziwactwa.

Inna sprawa do ustalenia jest tez, czy ustalamy, ze podajac te max. 2 typy dziennie, moga one pochodzic z jednego meczu ? Przykladowo, ze postawie sobie na wygrana Lakers i ze Bryant rzuci ponad 30 punktow ...

Do góry
#4238967 - 17/11/2010 07:20 Re: NBA NOWY SEZON [Re: juancarlos]
młody gniewny Offline
Krecik

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 39683
widzę, że dalej ten sam moim zdaniem bezsensowny model zabawy w którym najlepiej grać dogi czy remisy, już jeden kolega nam pokazywał ostatnio sposób na zdominowanie tej zabawy w ten sposób.

Moim zdaniem powinna się liczyć głównie skuteczność i postawić zasadę minimalnego kursu np. w granicach 1.60. Oczywiście wysokość kursu też mogłaby mieć znaczenie, ale w jakiejś dalszej kolejności.

Już wnoszę ten wniosek co edycję, ale na razie udało się tylko u Fali zlikwidować remisy smile

Do góry
#4239156 - 17/11/2010 16:21 Re: NBA NOWY SEZON [Re: młody gniewny]
Marian Offline
Mistrz Playoff Zima 2011


Meldunek: 30/01/2006
Postów: 11478
Skąd: Wrocław
to może coś znowu ja napiszę smile

Juan jeśli chodzi o dwa typy z jednego meczu, to jestem za, ale w takim pzypadku jaki podałeś czyli wygrana Lakers + punkty Braynata, ewentualnie o/u Lakers i punkty(czy też zbiórki Bryanata) chodzi mi o to że, jeden typ musi być na wygraną lub o/u a drugi na staty indywidualne!

Jeśli chodzi o to co Młody napisał, to po części zgadzam się z nim, tak więc moja propozycja jest taka, aby ustalić minimalny kurs na ~1,40, a maksymalny na ~2,50, wszystkie kursy powyżej maksymalnego będą zaliczane jako ten max dopuszczalny. Pozowli to nam na uniknięcie tego bezsensownego modelu o którym wspomina Młody, a zarazem konkurs będzie premiować tych z najlepszych skutecznością.

Jeśli chodzi o ilość typów, to pytanie brzmi, czy typujemy z PO czy nie, jeśli nie (i ja będę za tą wersją) to Juan nam obliczył ile zostało dni w których będą odbywać się mecze. Jest 135dni, a więc odejmując około 15 dni na różne wyjazdy itp itd zostaje 120 dni w któych trzeba oddać typ. Dodałbym do tego zapis że można maksymalnie oddać 60typów w któych oddajemy dwa typy (a więc średnio co drugi dzień podamy dwa typy), wtedy wyjdzie nam że w całym konkursie oddamy 180 typów. Oczywiście może być tak że ktoś będzie typował codziennie, a więc będzie miał już 135 typów i wtedy automatycznie zniejszają mu się dni w których ma oddać dwa typy.

takie są moje prpozycję, czekam na Wasze opinie smile

Do góry
#4239276 - 17/11/2010 19:02 Re: NBA NOWY SEZON [Re: Marian]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Originally Posted By: Marian

Juan jeśli chodzi o dwa typy z jednego meczu, to jestem za, ale w takim pzypadku jaki podałeś czyli wygrana Lakers + punkty Braynata, ewentualnie o/u Lakers i punkty(czy też zbiórki Bryanata) chodzi mi o to że, jeden typ musi być na wygraną lub o/u a drugi na staty indywidualne!


oczywiscie. Dopuscilbym takie mozliwosci:
ML / under/over / handi
+
staty zawodnika / pojedynki zawodnikow

Cytat:
Jeśli chodzi o to co Młody napisał, to po części zgadzam się z nim, tak więc moja propozycja jest taka, aby ustalić minimalny kurs na ~1,40, a maksymalny na ~2,50, wszystkie kursy powyżej maksymalnego będą zaliczane jako ten max dopuszczalny. Pozowli to nam na uniknięcie tego bezsensownego modelu o którym wspomina Młody, a zarazem konkurs będzie premiować tych z najlepszych skutecznością.


szczerze mowiac ustalilbym nieco wyzszy maxymalny kurs. 2.50 to naprawde malo, jak na doga w NBA i mysle, ze nikomu krzywdy nie zrobi gdyby ustalic max. kurs na 4.0

Cytat:
Jeśli chodzi o ilość typów, to pytanie brzmi, czy typujemy z PO czy nie, jeśli nie (i ja będę za tą wersją) to Juan nam obliczył ile zostało dni w których będą odbywać się mecze. Jest 135dni, a więc odejmując około 15 dni na różne wyjazdy itp itd zostaje 120 dni w któych trzeba oddać typ. Dodałbym do tego zapis że można maksymalnie oddać 60typów w któych oddajemy dwa typy (a więc średnio co drugi dzień podamy dwa typy), wtedy wyjdzie nam że w całym konkursie oddamy 180 typów. Oczywiście może być tak że ktoś będzie typował codziennie, a więc będzie miał już 135 typów i wtedy automatycznie zniejszają mu się dni w których ma oddać dwa typy.

takie są moje prpozycję, czekam na Wasze opinie smile


Nie wiem, czy dobrze tu zrozumialem:

* kazdy bioracy udzial w konkursie musi oddac 180 typow
* kazdy bioracy udzial w konkursie musi podac choc 1 typ w 120 dni trwania konkursu
* kazdy bioracy udzial w konkursie moze oddac maksymalnie 60 razy podwojne typy (2 typy jednego dnia)

?

Jezeli tak to nie wiem, czy nie latwiej bedzie po prostu ustalic, ze kazdy bioracy udzial musi oddac 200 typow - nie mniej, nie wiecej, gdyz wtedy za braki beda odejmowane punkty. Juz sama liczba 200 typow narzuca pewna dyscypline, bo jest to spora liczba, a nie zawsze da sie wynalezc 2 typy (szczegolnie kiedy np jest 1 mecz).
Do tego ciezko byloby weryfikowac, czy typowalem te 120 dni w roku, czy przypadkiem nie 115, a i tak oddalem wymagana liczbe typow.

Do góry
#4239334 - 17/11/2010 19:37 Re: NBA NOWY SEZON [Re: juancarlos]
Marian Offline
Mistrz Playoff Zima 2011


Meldunek: 30/01/2006
Postów: 11478
Skąd: Wrocław
widzę że odnośnie pierwszego punktu się zgadzamy, jeśli chodzi o drugi, czyli maksymalny kurs, to może faktycznie zaniżyłem lekko, dlatego kurs @3 wydaje mi się być najbardziej odpowiedni (no chyba że reszta będzie za Twoja wersją to nie widzę przeszkód, bo mnie chodzi o to żeby spełnić pomysł Młodego, czyli żeby docenić skuteczność gracza, a im wyższy będzie max kurs, to będziemy od tego zamiaru odchodzić)

Jeśli chodzi o punkt trzeci, to może faktycznie troszkę przesadziłem, nie ma co utrudniać i jestem jak najbardziej za Twoja wersją, czyli 200 typów. Dodałbym tylko jakiś zapis, że powiedzmy na 10 dni przed końcem sezonu regularnego, możemy podawać max 1 spotkanie, bo jak wiemy wtedy są wałki (patrzenie na pozycję, czyli na kogo lepiej trafić, z kolei Ci na dole myślą o jak najgorszym miejscu, żeby mieć większe szanse na lepszy wybór w drafcie) oczywiście jeśli Wam się ten zapis nie spodoba to trudno, nie przejdzie smile

ale dobrze by było, aby chętni już zapisywali się, tak abyśmy zaczeli od poniedziałku, ja przygotuje końcowy regulamin na bazie tego co tu kolega powyżej wkleił i będę prowadził staty wszystkie co jakiś czas wink

no i pozostaje kwestia skarbnika, czy pasuje Wam moja osoba, czy szukamy kogoś innego?

Do góry
#4240016 - 18/11/2010 00:31 Re: NBA NOWY SEZON [Re: Marian]
Kieras Offline
BKS Sparta

Meldunek: 09/01/2008
Postów: 16087
Jestem za wszystkie kwestie są sensownie rozstrzygniete wg mnie kurs 3 bedzie git w stosunku do rywalizacjii .
Pozdro

Do góry
#4241520 - 18/11/2010 07:33 Re: NBA NOWY SEZON [Re: Kieras]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
widze, ze w koncu doszlismy do jakiegos sensownego konsensusu i teraz tylko zebrac ludzi cool

Do góry
#4241756 - 18/11/2010 12:58 Re: NBA NOWY SEZON [Re: młody gniewny]
bodescu_wampir Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/12/2004
Postów: 5369
Originally Posted By: młody gniewny
widzę, że dalej ten sam moim zdaniem bezsensowny model zabawy w którym najlepiej grać dogi czy remisy, już jeden kolega nam pokazywał ostatnio sposób na zdominowanie tej zabawy w ten sposób.

Moim zdaniem powinna się liczyć głównie skuteczność i postawić zasadę minimalnego kursu np. w granicach 1.60. Oczywiście wysokość kursu też mogłaby mieć znaczenie, ale w jakiejś dalszej kolejności.

Już wnoszę ten wniosek co edycję, ale na razie udało się tylko u Fali zlikwidować remisy smile


moim zdaniem, nie powinno byc zadnych ograniczen co do kursow na podane typy...

Chcecie grac doga po kursie 10 grajcie, chcecie grac kurs 1.1, rowniez grajcie, skoro latwo jest zdominowac taki konkurs to chetnie sie o tym przekonam i zarobie niezla kase....

Najlepszych typerow cechuje najlepsza skutecznosc, a najlepszych graczy najwieksze wygrane i dodatnie saldo smile

tyle ode mnie....

Reasumujac kursy mozna grac dowolne jak dla mnie....

Pozdrawiam....

P.S.

Prosze sie wpisywac do konkursu(regulamin, mysle ze ustalimy do piatku ostatecznie i moglibysmy zaczac grac od 22 listopada czyli poniedzialkowej kolejki....

Do góry
#4241782 - 18/11/2010 16:42 Re: NBA NOWY SEZON [Re: bodescu_wampir]
Kieras Offline
BKS Sparta

Meldunek: 09/01/2008
Postów: 16087
wszyscy chca rywalizacjiii a stawianie kursow powyzej 4 i dalej jest bez sensu(patrz poprzednia edycja) niezła kase to moze robic kontaktujac sie na pw lub grac przemyslalne typy nic trudnego wg mnie

Do góry
#4241865 - 18/11/2010 18:28 Re: NBA NOWY SEZON [Re: Kieras]
Marian Offline
Mistrz Playoff Zima 2011


Meldunek: 30/01/2006
Postów: 11478
Skąd: Wrocław
bodescu wychodzi na to że ten konkurs będzie na gracza z najlepszą skutecznością smile bo maksymalny kurs będzie wynosił @3 ze względów wiadomych (czytaj wyżej)

Panowie dzisiaj powysyłam do wszystkich zainteresowanych wiadomość na pv i zadam pytanie czy grają, akceptują regulamin, a także czy to ja mam być skarbnikiem, bo dni mijają, a my stoimy prawie w miejscu frown

ps.końcowy regulamin będzie koło soboty, ale wszystkie najważniejsze rzeczy już są ustalone!

Do góry
#4243003 - 19/11/2010 04:26 Re: NBA NOWY SEZON [Re: Marian]
Manchild Offline
member

Meldunek: 24/03/2010
Postów: 112
Witam.

W odpowiednim temacie [Zapisy] zgłosiłem chęć udziału w konkursie, ale że nie mogę wysyłać pw to powtarzam się jeszcze tutaj. Jeżeli chodzi o jakieś dane do wpłat itd. to prośba do prowadzących konkurs/modów o info na pw, lub odblokowanie wysyłania wiadomości.

Odnośnie konkursu i regulaminu...
Przyglądam się tej dyskusji i widzę kilka "chyba" już roztrzygniętych kwestii. Ja osobiście mam kilka innych pomysłów ale nie będę już mieszał i potwierdzam tutaj swoją akceptację regulaminu, który się krystalizuje. W woli ścisłości aby dobrze zroumieć dyskutowane kwestie:

- min 200 typów w konkursie,
- konkurs trwa do końca reg season (później top 8 gra w PO),
- single z kursami 1.4 - 2.5 (3.0~...),
- można typować 2 różna warianty na dane spotkanie (np: 1 typ ML, 2 typ u/o).


Wg mnie liczba typów jest ok, to nie podlega dalszym rozważaniom. Wysokość kursu budzi moje wątpliowości...uważam że nie powinno być ograniczeń kursowych co do dogów. Rzeczywiście czasami można trafić "fajnego" doga po dobrej analizie za kursiwo >4.0. Aby wyeliminować granie "na pałę" które ma na celu poprawienie swojej pozycji "rzutem na taśmę" można by wrzucić zapisy takie jak:
- zakaz grania "X" i/lub
- kurs >5.0 za stawkę 50j (domyślna stawka z tego co widzę to 100j na każdy pick).


Ostatni sprawa to dostęność buków do gry, z mojej strony proponuję:
- Pinnacle,
- Bet365,
- Tobet,
- Betsson.

To tyle ode mnie...
Pozdrawiam i czekam na rywalizację cool

Do góry
#4243021 - 19/11/2010 04:31 Re: NBA NOWY SEZON [Re: Manchild]
młody gniewny Offline
Krecik

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 39683
@3 jest optymalne, bo dwa trafione handicapy są lepsze od jednego doga smile To pozwoli grać tylko mocno czute dogi smile

no chyba, że ktoś będzie walił dogami po @3 co kolejkę nie patrząc nawet co gra, ale liczę, że nowego grzesia w zabawie nie będzie smile

Do góry
#4243040 - 19/11/2010 04:40 Re: NBA NOWY SEZON [Re: młody gniewny]
Marian Offline
Mistrz Playoff Zima 2011


Meldunek: 30/01/2006
Postów: 11478
Skąd: Wrocław
tak - 200 typów
tak - tylko sezon zasadniczy
single: 1,40<x<3,00
można z jednego spotkania wybrać dwa typy, jedno ma być związane na wynik, czyli u/o, lub zwycięstwo danej drużyny, a drugi typ na staty indywidualne zawodnika.

końcowy regulamin wkleję jutro, najpóźniej w sobotę

Jeśli chodzi o buki to będą trzy: bet365,Tobet i Pinnacle lub Betsson wink

dla osób nowych, którzy nie mogą pisać pv, podaje swój numer gg: 1953347

jeśli ktoś ma jakieś pytania, to proszę pisać, ale nie teraz, bo jestem zajęty tongue

Do góry
#4243081 - 19/11/2010 05:04 Re: NBA NOWY SEZON [Re: młody gniewny]
Manchild Offline
member

Meldunek: 24/03/2010
Postów: 112
Originally Posted By: młody gniewny
@3 jest optymalne, bo dwa trafione handicapy są lepsze od jednego doga smile To pozwoli grać tylko mocno czute dogi smile

no chyba, że ktoś będzie walił dogami po @3 co kolejkę nie patrząc nawet co gra, ale liczę, że nowego grzesia w zabawie nie będzie smile



Spox, dla mnie @max 3.0 to dobre rozwiązanie. Osobiście nie jestem szaleńcem i na pewno nie bede na siłe grał dgów z wysokim kursem.

PS.
Trenowałem basket 8lat, u buków od 11lat.
Nie jestem geniuszem ale raczej "Grzesiem" się też nie okażę... wink mam nadzieję... smile

Do góry
#4243990 - 19/11/2010 22:14 Re: NBA NOWY SEZON [Re: Manchild]
Marian Offline
Mistrz Playoff Zima 2011


Meldunek: 30/01/2006
Postów: 11478
Skąd: Wrocław
tak wygląda regulamin konkursu na dzień dzisiejszy smile


1. Konkurs skierowany jest do osób mających wiedzę na temat koszykówki (ale również dla tych co jej nie mają, ale zapłacą wpisowe) wink

2. Konkurs trwa do końca sezonu regularnego.

3. Bukmacher: bet365,Tobet i Betsson.

4. W trakcie trwania konkursu każdy musi podać 200 typów na spotkania NBA.
Nie mniej nie więcej, tylko dokładnie 200.

5. Najniższy kurs jaki będzie zaliczony do rankingu musi wynosić @1,40

6. W przypadku jeśli ktoś poda typ o kursie x<1,40 zdarzenie będzie rozliczone jako przegrane, a więc jako -100j
W przypadku jeśli ktoś poda typ o kursie x>3,00 zdarzenie będzie liczone jako to o maksymalnie przewidzianym kursie, a więc @3,00

7. Rodzaje zakładów: ml (QT/HT/FT), spread (QT/FT/HT), U/O (Qt/FT/HT), oraz zakłady na zawodników (zbiórki,punkty,asysty, a także pojedynek graczy)

8. Konkurs organizowany jest na zasadzie rankingu.
Każdy typ gramy za stawkę 100zł. Mecz nietrafiony to -100.
Każdy błędnie podany typ, a nie poprawiony 15min przed meczem to -100
W przypadku trafienia typu, liczy się sam zysk (odjęte 100zl wkładu).
Typy mogą się powtarzać, a więc mogą być takie same jak innych uczestników.

9. Można podać maksymalnie 2 typy dziennie (wyjątkiem są typy kwietniowe, wtedy możemy podać maksymalnie 1 typ)

10. Można podać dwa typy z jednego spotkania, jednakże jeden musi być zagrany konkretnie na mecz, a więc o/u lub ml, a drugi na staty zawodnika, a więc punkty,zbiórki,asysty,h2h

11. Typów nie można zmieniać na inny, w razie gdyby ktoś zapomniał dodać nazwę buka, lub godziny rozpoczęcia, wtedy edytujemy lub cytujemy, ale starajmy się tego uniknąć (przed wysłaniem używajmy podglądu wiadomości).

12. W razie zmiany typu, gracz otrzymuje -100

13. Nie wolno zawyżać kursów, proszę się trzymać się tej zasady. W razie zauważenia takie incydentu, zakład gracza zostaje uznany za nietrafiony ( a więc -100)

14. Wszystkie typy muszą zostać podane maks. na 15 min przed rozpoczęciem spotkania.

15. Każdy uczestnik konkursu ma OBOWIĄZEK numeracji swoich typów, np. w poniedziałek user A poda 2 typy, numeracja #1 oraz #2, w środę kolejne dwa, to numeracja #3 i #4 etc.

16. Osoba, która jako pierwsza typuje w nowym dniu zaznacza DZIEŃ TYGODNIA

17. Jeżeli spotkanie nie zostanie rozegrane w dany dzień, można podać typ zastępczy np. w dniu następnym. W takim wypadku dopuszcza się podanie 3 typów w ciągu jednego dnia.

18. Zwycięzcą zostaje osoba, która w trakcie trwania konkursu uzyska najlepszy bilans.

W przypadku, gdy więcej niż jedna osoba na koniec konkursu będą miały ten sam bilans, wyżej sklasyfikowana będzie osoba z większą ilością trafionych typów. Gdyby jednak i tu był remis, liczyć się będzie średni trafiony kurs.

19. Podział nagród w zależności od ilości zawodników plus kasa od sponsorów (tych raczej nie będzie) smile

20. Wygraną w konkursie można (jeśli ktoś chce) przeznaczyć na cele charytatywne.


21. Przykład poprawnego typowania:

#1 godz: 1:00
Boston Celtics - Oklahoma City Thunder
typ: Oklahoma
kurs: 3,0
buk: Tobet

lub

#1 godz: 1:00
Boston Celtics - Oklahoma City Thunder
typ: K.Durant over 27,5pkt
kurs: 1,85
buk: Tobet


UWAGA:

Konkurs z wpisowym w wysokości 50zł, płatne do 28 listopada.
W przypadku nie zapłacenia w terminie, gracz zostaje usunięty z konkursu. (no chyba że prześle mi L4 że nie mógł iść do banku, wtedy poczekam jeszcze 3dni) tongue

Do góry
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >




Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (rafal08), 3363 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580274 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49