Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#4183262 - 20/10/2010 01:54 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: royalflush]
[PistolPete] Offline
newbie

Meldunek: 16/10/2010
Postów: 32
Skąd: Chicago
A mnie sie cos wydaje ze Cracovia sie przelamie w tej kolejce i pokona polonie Warszawa 0-1 a kurs jest calkiem zajebisty ze tak powiem. 6.10 na cracovie? ho ho ho...chyba trzeba bedzie zaryzykowac i zagrac za jakas stowe

Do góry
Bonus: Unibet
#4183294 - 20/10/2010 02:11 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: Ojro]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Ojro
moje typy, bez wiedzy o skladach, ustaffkach itp.

Wisla-Lechia... X2 ogladalem te dwa zespolu i z perspektywy gry z Górnikiem, to nie wroze Wisle zwyciestwa. Dziwie sie ze takie kursy buk wystawil. No chyba ze wie wiecej niiz ja. Wisla w koncu wygra, ale czy z Lechia. Mnie sie nie wydaje

Ja się właśnie dziwie że taki wysoki na Wisłę.
Wisła rozegrała u siebie 4 spotkania 2 wygrane na Hutniku i 2 remisy na Reymonta może przyszła pora na pierwsze zwycięstwo na nowym stadionie, tym bardziej brak wyników powinno wyzwolić choć minimum determinacji .
Wyjazdy Wisły to katastrofa 1-1-3
Rozkład jazdy Lechii trochę się różni bo rozegrali tylko 3 wyjazdy pewnie gdyby nie wygrali w Warszawie kurs na Wisłę wyniósł by 1.35/1.4 u siebie Lechia owszem jest groźna, o jej dyspozycji wyjazdowej za wiele nie wiemy.

Do góry
#4183332 - 20/10/2010 02:20 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: kfjatek]
zecik Offline
addict

Meldunek: 17/03/2009
Postów: 460
Skąd: Poznań
Originally Posted By: kfjatek
Originally Posted By: analityk

Gornik ma znow sznase na WIN, przeciez ten Lech po czwartku bedzie ledwo zipial w Zabrzu. Gornik defensywna taktyka i kontry i znow moze zrobic punkty...
Dokładnie tak. I znowu chyba celować za drobne można w X/1.


Pozostaje się tylko zgodzić z Kfjatkiem. Można rzec, że to prawie reguła. Mecz z Juve, chwile później w lidze porażka z Legią (x/1), dalej Salzburg a w lidze porażka z Belchatowem (x/1). Mecz w potyczkach pucharowych, tak jak w przypadku Zabrza rozegrane zostały również na wyjeździe. Dodajmy również, "kapitalne" drugie połowy, jakie rozgrywa Lech.

Do góry
#4183914 - 20/10/2010 04:57 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: [PistolPete]]
bester Offline
member

Meldunek: 05/01/2009
Postów: 140
Originally Posted By: [PistolPete
]A mnie sie cos wydaje ze Cracovia sie przelamie w tej kolejce i pokona polonie Warszawa 0-1 a kurs jest calkiem zajebisty ze tak powiem. 6.10 na cracovie? ho ho ho...chyba trzeba bedzie zaryzykowac i zagrac za jakas stowe


Tak, a bilans 0-1-4, 1-9 to jedynie leciutki niefart jest wink

Swoją drogą Legia +25 wyglada całkiem, całkiem - i to nawet nie dlatego ze zagrali fajnie przeciwko Widzewowi ale z powodu absencji Korony, bardzo istotnych z resztą. GL.

Do góry
#4183966 - 20/10/2010 05:04 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: bester]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
A ja myślę, że kwestią czasu jest jak Wisła i Lech się obudzą, a kursy na te drużyny w najbliższej kolejce co tu dużo mówić smakowite smile Do tego rozważam Arkę, w ostatnich sezonach Bełchatów nam leży u siebie.

Do góry
#4184261 - 20/10/2010 12:18 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: Bullet]
andegawen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 2547
To ze wracaja Iwanski i spola to w Wyborczej pisza ze moze byc i gorzej dla zespolu. Teraz przez okres nieobecnosci 'paczka' Legia potrafila dwa razy wygrac i miala lepsze wyniki niz przed jego odstawieniem za sprawa Vrdoljaka. Maciek albo poskarzyl sie gdzie trzeba albo i obcokrajowcy za nim nie przepadaja i znowu moze zaczac sie zjazd po rowni pochylej

Przeanalizujmy 'osiagniecia' z Iwanskim:

Bilans w lidze 2-0-3 6 pkt w 5 meczach z czego dwa niezasluzone zwyciestwa ze Slaskiem i Cracovia

Bez Iwanskiego:
Bilans w lidze 2-0-2 i zwyciestwa wygladajace juz duzo lepiej, a do tego wygrana w Pucharze Polski.
Patrzac na to powrot Iwanskiego to niekoniecznie dobra wiadomosc dla klubu

Do góry
#4184325 - 20/10/2010 16:52 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: royalflush]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Originally Posted By: royalflush
Originally Posted By: craax
Originally Posted By: royalflush
Maskanta nikt nie zwolni w tym sezonie

skad ta pewnosc ?


Cała formacja obronna która w poprzednim sezonie coś tam prezentowała została rozsprzedana.
W obecnej chwili połowa podstawowego składu Wisły to nowi zawodnicy, grają ze sobą ze 2-3 miechy, potrzeba czasu na efekty, co w tym wypadku trener zrobi?
Maaskant w obecnej sytuacji dostał duży kredyt zaufania i jestem zdania że powinien przepracować cały sezon i wtedy można go oceniać, w obecnej sytuacji zmiana trenera po pół roku to i tak sezon w plecy nie mówiąc o transferach które kolejnemu mogą nie pasować.

ok ale wynika z tego, ze to Ty jestes do tego przekonany a nie Wasz wodzu, wiec takiej pewnosci bym jednak nie mial, chyba ze sie z Nim konsultujesz wink racjonalnie patrzac powinien pracowac caly sezon, patrzac na nasza arene - nie bylbym taki pewny

Do góry
#4184946 - 20/10/2010 21:10 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: craax]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
No takie jest moje zdanie, dołożę do tego jeszcze że w Wiśle nie ma problemu z trenerem tylko z zawodnikami
Przyszedł Maaskant i widać że ta gra wygląda inaczej, ale efekt jak dotąd takie jak rok temu.
Wisła powinna wypieprzyć wszystkich starych wyjadaczy i stworzyć nowy zespół od podstaw
Tamci już nie mają ambicji i żyją czasami gdzie łudzili się o awans do LM rozgrywając dobre mecze w p uefa, nowi co przyszli muszą się podporządkować bo oni tam wchuj grają i mamy kolejną część krakowskie masakry pił(k)ą ..

Do góry
#4184988 - 20/10/2010 21:18 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: royalflush]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Jak budowano Wisłę wszystkich wyjebali, zostało paru ambitnych i po jednym przepracowanym sezonie przez wiele lat byli niekwestionowanym faworytem a i w pucharach było całkiem.
Z Lechem w sumie było podobnie choć oni już po 2 latach dostają zadyszki no ale dlatego bo paru ważnych grajków chętnie grało by gdzie indziej, z Wisły nie chcieli tak od razu uciekać

Do góry
#4185203 - 20/10/2010 22:40 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: andegawen]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
Originally Posted By: andegawen
To ze wracaja Iwanski i spola to w Wyborczej pisza ze moze byc i gorzej dla zespolu. Teraz przez okres nieobecnosci 'paczka' Legia potrafila dwa razy wygrac i miala lepsze wyniki niz przed jego odstawieniem za sprawa Vrdoljaka. Maciek albo poskarzyl sie gdzie trzeba albo i obcokrajowcy za nim nie przepadaja i znowu moze zaczac sie zjazd po rowni pochylej

Przeanalizujmy 'osiagniecia' z Iwanskim:

Bilans w lidze 2-0-3 6 pkt w 5 meczach z czego dwa niezasluzone zwyciestwa ze Slaskiem i Cracovia

Bez Iwanskiego:
Bilans w lidze 2-0-2 i zwyciestwa wygladajace juz duzo lepiej, a do tego wygrana w Pucharze Polski.
Patrzac na to powrot Iwanskiego to niekoniecznie dobra wiadomosc dla klubu
nie wiem co sadzic o Twoich wnioskach i analizach tego meczu, ale postaram sie zachowac powage..
troche wszystko naciagasz wink Moze i Iwanski wrocil bo taki byl rozkaz z gory (niech pogra przed okienkiem transferowym zeby wzroslo zainteresowaie, moje male marzenie grin ), ale nie znaczy to ze bedzie gral od pierwszej minuty. Co wiecej, Iwanski to tylko jeden zawodnik a nie caly zespol. Dodam tylko ze wbrew wszelkim opiniom, powrot Iwanskiego moze Legii bardzo pomoc (oczywiscie o ile Iwanski zrozumial za co zostal ukarany i juz wie gdzie jest jego miejsce w szeregu duch )

na wczesniejsze posty o tym meczu odpisali inni, wiec ja sie nie bede wysilal, nasuwa mi sie tylko - laugh

Do góry
#4186628 - 21/10/2010 19:11 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: xqwzts]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Widzew - Jagiellonia Białystok

Zdecydowanym faworytem tego spotkania bedzie Jaga i to chyba jedyna rzecz jaka moze sprawic ze niespodziewanie wygramy ten mecz tongue
Jezeli zagramy tak jak z Legia to szykuje sie ostry wpier..... i tu moze sie skonczyc 0-3 lub wyzej. Ale mam nadzieje ze drugiego tak beznadziejnego spotkania nie zaliczymy i przy odrobinie ambicji jestesmy w stanie powalczyc nawet o zwyciestwo!!
Wiem ze wielu kibicow Legii gloryfikuje wystep swoich pilkarzy ktorzy to ponoc zagrali tak ladnie i finezyjnie smirk
Kazdy ma inne wymagania co do poziomu ale jesli taki mecz uznali za dobry wystep to znaczy ze poziom wymagan w Legii siegnal DNA!!! Legia zagrala moim zdaniem slabo (co najwyzej przecietnie) ale to co zagral Widzew to nie miesci sie w zadnej mierze bo w tym meczu to dobrze zdeterminowany 4 ligowiec by sobie z nami spokojnie poradzil, zero pomyslu , zero akcji kombinacyjnych, zero stalych fragmentow gry - ktore byly jedynie okazja do kontry dla Legii i co gorsza zero determinacji !!!
Teraz przyjezdza Jaga ktora ma najlepszą obronę w lidze, a od czterech kolejek cały czas wygrywają. W tym sezonie przegrali zaledwie raz, w Gdyni z Arką (0:1). Jedynym remis zanotowali z kolei ze Śląskiem Wrocław (0:0). Aż siedem zwycięstw odnieśli kolejno nad: GKS-em Bełchatów (3:1), Lechią Gdańsk i Wisłą Kraków (po 2:1), Lechem Poznań i Zagłębiem Lubin (po 2:0), Górnikiem Zabrze (1:0), a także Polonią Bytom (3:0).
Jak sie patrzy na taki bilans to jedyne co przychodzi do glowy to czysta 2 8/10 !!! Ale... no wlasnie w Widzewie sa w tej chwili takie strzelby ktore jak odpala to moze byc roznie smile
Zarowno Sernas jak i Robak sa w stanie sami przesadzic o losach spotkania i tutaj mysle bedzie klucz do koncowego wyniku...
Jesli wylacza ich tak jak Legia to nie mamy co marzyc nawet o remisie ale jesli pozwola im na zbyt wiele to ten mecz moze zakonczyc sie niespodziewnym zwyciestwem Widzewa !!

Ja gram standardowo swoja progresje na strzelcow Widzewa smile

Robak, M @3.70

Šernas, D @3.80

Do góry
#4187428 - 22/10/2010 01:31 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: Inzaghi78]
andegawen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 2547
Jak Iwanskiego wystawia (a napwno albo wejdzie ze zmiany albo wyjdzie w wyjsciowym) to moim zdaniem rosna szanse Korony. Chlpa zmakowal'highlifu' i do spolki z Peszka zajmuja sie tym co nie przystoi profesjonalnym pilkarzom a tacy zawodnicy sa latwi do rozpraowania i podgotowania. Iwanski albo wyskamlal wystawienie albo ktos z ITI bedzie chcial go opylic dlatego bedzie przywrocony i w(y)stawiany. Pytanie co na to Skorza 'pecunia non olet'
Oczywiscie przede wszystkim fani Legii beda widziec w nim poczatek kolejnego odrodzenia i nie wykluczam ze kiedys blysnie od czsu do czasu ale na dluzsza mete z tej maki chleba nie bedzie.
Slask chyba nie powinien tego przegrac 'dziadek' conajmniej lige powinien utrzymac zmiana z Tarasiewicza na cokolwiek byla dobrym posunieciem ale oczywiscie tez na dluzsza mete Lenczyk raczej potegi tam nie zbuduje.
Ciezko sobie wyobrazic cos innego niz lanie Cracovii dobry jest typ jeszcze na over w Polonii jakies 3-0 3-1 moze byc.
Wstepnie tak mi sie widza wyniki:
Polonia - Slask 1-1 1-2
Korona - Legia 2-0 3-1
Polonia - Cracovia 3-0 2-0 3-1
Arka - GKS 1-0 0-0 1-1
Wisla - Lechia 0-1 0-0 1-1
Widzew - Jagiellonia 0-1
Gornik - Lech 1-0
Zaglebie - Ruch 1-0

Do góry
#4187527 - 22/10/2010 02:03 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: andegawen]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
Originally Posted By: andegawen
Jak Iwanskiego wystawia (a napwno albo wejdzie ze zmiany albo wyjdzie w wyjsciowym) to moim zdaniem rosna szanse Korony.
jak wszystko bedzie funkcjonowalo jak nalezy to szanse rosna, wreszcie Legia bedzie grala z ofensywnym pomocnikiem z prawdziwego zdarzenia wink czemu nikt nie dostrzega jego atutow, przegladu pola, fajnych podan, pomyslowosci smirk
dzieki mediom przypiela sie do niego latka niedorajdy nieumiejacego dokopac pilki z roznego, grubasa ktoremu nie chce sie biegac tongue Ty sie tej latki kurczowo trzymasz wink

Originally Posted By: andegawen
Oczywiscie przede wszystkim fani Legii beda widziec w nim poczatek kolejnego odrodzenia
a tu nie bluznij grin widac ze malo sie orientujesz a stwierdzenia poprzedzasz slowem 'oczywiscie'. Iwanski (vel. Pączek) jest pierwszym ktorego kibice nie chca w druzynie, nie wiem co musialby chlopak zrobic zeby odzyskac to co mial gdy przychodzil do Legii, wydaje sie ze jest to niemozliwe tongue chocby i wyrosl nagle na gwiazde ekstraklasy, nikt po nim plakal raczej nie bedzie jesli odejdzie wink

a co do meczu:
dobrym typem jest chyba under2,5
po meczu z Widzewem mozna zauwazyc, ze Legia zle jednak nie gra, ale po pierwszej bramce zawodnicy podswiadomie zaczeli bronic wyniku, bali sie odslonic zeby nie stracic bramki. Presja meczu z Kielcami w obecnej sytuacji jest podobna do tej jaka byla w meczu z Widzewem, wiec w przypadku strzelenia bramki Legia ponownie by sie cofnela.
Gorzej w przypadku bramki strzelonej przez Korone, bo moze byc powtorka z meczu Legia-Lechia. po pierwszej straconej bramce pilkarze Legii stracili nadzieje, byli psychicznie rozbici. Wydaje mi sie jednak ze brak Niedzielana i Vukovica bardzo pomoze Legii nie stracic szybko bramki o ile w ogole do tego dojdzie, wiec under prawdopodobny smile
p.s. w przegranych meczach czesto zwracalo sie uwage ze Legia przegrala walke w srodku pola, w tym meczu Korona nie ma chyba kim tu postraszyc, w analizach powinno brac sie to pod uwage, stad moj drugi typ to win Legii smile

Do góry
#4188693 - 22/10/2010 17:18 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: xqwzts]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
x2 na Legię po około 1,6 to dobra inwestycja.

Niedzielan Vukovic Mijailović to znaczące osłabienia w ekipie ze Szkieletczyzny.

W zeszłym sezonie 5:2 i 1:0 dla Legii na wyjeździe.

Tak wysokie kursy nie pozwalają przejść obojętnie obok tego spotkania.

Brak Vuko oznacza że jak w przypadku meczu z Widzewem - ludzie od czarnej roboty Borysiuk i Vrdoljak porozbijają Koronę w środku , Legia powinna mieć w tej części boiska przewagę , pytanie kto zagra obok tej dwójki na pozycji ofensywnego pomocnika - raczej będzie to Radovic , a przywróceni banici mają zacząć na ławce.

To jest ten mecz w którym Legia nieco zmieni swój styl gry - być może spróbuje nieco oddać inicjatywę Koronie i grać z kontry , tak żeby Manu i Szałachowski mieli trochę miejsca przy kontratakach i mogli wykorzystać swoją szybkość.

Na pewno w błędzie są ci którzy tak jak andegawen uważają że Korona gładko się przejedzie po Legii.

Ja z dosyć sporym przekonaniem gram x2.

Korona na ostatnie 7 spotkań 6 wygrała i zanotowała 1 remis. imponująca passa zwycięstw...zbyt imponująca żeby miała trwać dalej.

Vuko Niedzielan to bardzo ważne ogniwa , bez liderów Korona może już tak świetnie nie funkcjonować.

Do góry
#4189658 - 23/10/2010 02:18 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: Legia]
andegawen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 2547
Dobra to ja obstaje przy Koronie zwykla wygrana bez handikapu bo szykuje sie raczej underowy mecz.
Zmieniam zupelnie typ na Gornika bo Lech wczoraj wystawil rezerwy a w podstawowym skladzie w meczu ligowym powinien dac zabrzanom popalic. Lech DNB

Do góry
#4189679 - 23/10/2010 02:29 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: andegawen]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
@ Craax

to prawda ze jestescie oslabieni brakiem : Matusiaka ?
Pawlusinski chyba i byc moze Radomski nie zagraja takze?

Do góry
#4189902 - 23/10/2010 03:47 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: andegawen]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: andegawen
Dobra to ja obstaje przy Koronie zwykla wygrana bez handikapu bo szykuje sie raczej underowy mecz.
Zmieniam zupelnie typ na Gornika bo Lech wczoraj wystawil rezerwy a w podstawowym skladzie w meczu ligowym powinien dac zabrzanom popalic. Lech DNB
Rezerwy? smile Bo Rudnevs i Stilic usiedli? Choć osobiście też DNB na Lecha spróbuje, ale dopiero jak zobacze sklad Kolejorza.

Do góry
#4189939 - 23/10/2010 03:59 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: kfjatek]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań

- Manuel Arboleda, który musiał wczoraj opuścić boisko, przeszedł już badania USG. Nie wykazały na szczęście zmian w mięśniach. Tomek Bandrowski trenował, ale jeszcze nie nadaje się do gry, a z kolei Jacek Kiełb leży w domu chory - wyjaśnił Kuźma.

Do góry
#4190214 - 23/10/2010 06:03 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: podstawek]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Originally Posted By: podstawek
Legia z Koroną będzie miała łatwiej niż np. z Bełchatowem, Lechią, czy Cracovią. Korona nie będzie murować bramki, dzięki czemu Legia nie będzie musiał grać długiej piłki do nie wiadomo kogo, czy dośrodkowywać 50 razy w meczu. Legia dlatego nieźle zagrała z Lechem i Widzewem, bo generalnie nie była faworytem. Nie musiała konstruować ataku pozycyjnego, którego kompletnie nie umie. Z Koroną myślę, że może być całkiem otwarty mecz, co Legii na pewno będzie bardziej pasować niż murowanie bramki przez przeciwnika

Wszystko się potwierdziło. Jeśli wygramy za tydzień z Górnikiem to będzie znaczyło, że wracamy na właściwe tory. A tak jak wspomniałem. Ciężej będzie wygrać z zamkniętym Górnikiem niż z otwartą Koroną

Do góry
#4190217 - 23/10/2010 06:04 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: andegawen]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: andegawen
Dobra to ja obstaje przy Koronie zwykla wygrana bez handikapu bo szykuje sie raczej underowy mecz.
Zmieniam zupelnie typ na Gornika bo Lech wczoraj wystawil rezerwy a w podstawowym skladzie w meczu ligowym powinien dac zabrzanom popalic. Lech DNB


Originally Posted By: andegawen
Dobra to ja obstaje przy Koronie zwykla wygrana bez handikapu bo szykuje sie raczej underowy mecz.
Zmieniam zupelnie typ na Gornika bo Lech wczoraj wystawil rezerwy a w podstawowym skladzie w meczu ligowym powinien dac zabrzanom popalic. Lech DNB


Polecam zwracać baczną uwagę na typy andegawena.

Wczoraj o wczorajszym meczu pisał : "Lech x2 z City ewidentnie"

ja dałem na City +1,5 1,77 10k

dzisiaj Legia miała zebrać baty bo Kielce pałają nienawiścią do Warszawy...

17k na x2 Legie dało 10,5k czystego zysku.

Warto chyba baczniej obserwować typy andegawena...tylko grać na odwrót jego przemyślenia...

Podejrzewam ż
Originally Posted By: andegawen
Dobra to ja obstaje przy Koronie zwykla wygrana bez handikapu bo szykuje sie raczej underowy mecz.
Zmieniam zupelnie typ na Gornika bo Lech wczoraj wystawil rezerwy a w podstawowym skladzie w meczu ligowym powinien dac zabrzanom popalic. Lech DNB


Polecam zwracać baczną uwagę na typy andegawena.

Wczoraj pisał : "Lech x2 ewidentnie"

dzisiaj Korona miała udzielić Legii srogiej lekcji futbolu ponieważ w Kielcach nie lubią Legii...

Wystarczy tylko na odwrót stawiać i podejrzewam że będziecie na mecz.pl jednymi z najlepszych typerów.

Legia dzisiaj w końcu zagrała całkiem poprawnie piwo dali ładnie zarobić.

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (akagi, Lukasz111, Sensei, rafal08), 3323 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581616 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49