Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#4194117 - 25/10/2010 20:11 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: xqwzts]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Trener z łapanki da nowy impuls i Pasy będą świetnie grały? Może to nowy sposób na sukces zmieniać trenera co tydzień i nasza liga stanie się mocniejsza (no chyba że Michniewicza wezmą :D).
Mecz jest totalną niewiadomą a wynik może być naprawdę różny, typ z podpórką na jedną z drużyn jak dla mnie 2/3 szans że wejdzie.
Za Cracovią przemawia nowy trener litości! Obecna perspektywa, postawa piłkarzy i sytuacja w tabeli nasuwa raczej inne cele bo na drodze do zdobycia trofeum nie stoi tylko Lech z taką drużyną przepracować musi nie byle kto i to pewien okres czasu, na razie sukcesem Cracovii jest jak ktoś pisał /dobra gra/ z początku sezonu czyli 6 porażek z rzędu
Zgadza się, Lech punktowo nie jest dużo lepszy ale chyba nikt nie myśli poważnie że będą walczyć o utrzymanie?Wkrótce przygoda z LE się skończy i będą się koncentrować na tym co trzeba czyli kolejnym meczu a nie 2-3 w przód.Jak dla mnie Lech ma tu więcej powodów by wygrać choć z drugiej strony mecze co 3 dni Pasy, Wisła, City więc ciąg dalsz oszołomki.
Orientuję się ktoś w ogóle jakim składem tam Lech jedzie, czy Cracovia nie da szanse młodzieży? Bo stawiając na ten mecz już lepiej patrzeć w tych kategoriach.

Do góry
Bonus: Unibet
#4194121 - 25/10/2010 20:18 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: royalflush]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: royalflush

Orientuję się ktoś w ogóle jakim składem tam Lech jedzie, czy Cracovia nie da szanse młodzieży? Bo stawiając na ten mecz już lepiej patrzeć w tych kategoriach.



Może walkowerem od razu oddadzą...

po co psuć atmosferę w zespole przed arcyważnym meczem z Polonią Bytom.

lepsze 3:0 na papierze niż 5 czy 8 do zera.

Do góry
#4194130 - 25/10/2010 20:32 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: Legia]
pacyfista Offline
Sherlock Holmes

Meldunek: 17/08/2005
Postów: 81866
Skąd: jawor/bremen

puchar to jakas szansa dla Cracovi na lepsza reputacje

u kibicow ale takze jedyna droga dla Lecha na gre w europejskich pucharach w nowym sezonie.dla mnie na teraz mecz nie do grania.

dla mnie cracovia jest slaba i uwazam ze nowy trener nie zmieni
za wiele ale zawsze to jakis bodziec, impuls do lepszej pracy
w walce o ligowy byt
jezeli druzyna nie strzela w ostatnich 5 meczach wyjazdowych
gola to ja nie mam wiecej pytan ale zycze Cracovi utrzymania

Do góry
#4194132 - 25/10/2010 20:33 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: Legia]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
royal chlopie, nie slyszales nigdy o efekcie nowej miotly ? w tych kategoriach rozpatrujemy tutaj sprawe odnosnie nowego trenera Cracovii

damy szanse mlodziezy ? chlopie z jakiej racji ? od poczatku mowa jest, ze PP jest dla nas wazny, nie tak wazny jak liga ale wazny - a po drugie jakiej mlodziezy ? kogo masz na mysli ?

Do góry
#4194134 - 25/10/2010 20:35 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: pacyfista]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Originally Posted By: pacyfista

puchar to jakas szansa dla Cracovi na lepsza reputacje

u kibicow ale takze jedyna droga dla Lecha na gre w europejskich pucharach w nowym sezonie.dla mnie na teraz mecz nie do grania.

dla mnie cracovia jest slaba i uwazam ze nowy trener nie zmieni
za wiele ale zawsze to jakis bodziec, impuls do lepszej pracy
w walce o ligowy byt
jezeli druzyna nie strzela w ostatnich 5 meczach wyjazdowych
gola to ja nie mam wiecej pytan ale zycze Cracovi utrzymania


wszystko to prawda pacyfista, ale co maja mecze wyjazdowe do meczy u siebie ? w domu strzelilismy juz 8 bramek i kolejny raz mowie, naszym duzo wiekszym problemem nie jest atak ALE OBRONA NA POZIOMIE 3 LIGI

Do góry
#4194140 - 25/10/2010 20:42 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: craax]
APOLLYON Offline
Celtic Glasgow FC

Meldunek: 19/12/2003
Postów: 8371
Skąd: Wrexham; GLIWICE w moim sercu
Originally Posted By: craax
Originally Posted By: pacyfista

puchar to jakas szansa dla Cracovi na lepsza reputacje

u kibicow ale takze jedyna droga dla Lecha na gre w europejskich pucharach w nowym sezonie.dla mnie na teraz mecz nie do grania.

dla mnie cracovia jest slaba i uwazam ze nowy trener nie zmieni
za wiele ale zawsze to jakis bodziec, impuls do lepszej pracy
w walce o ligowy byt
jezeli druzyna nie strzela w ostatnich 5 meczach wyjazdowych
gola to ja nie mam wiecej pytan ale zycze Cracovi utrzymania


wszystko to prawda pacyfista, ale co maja mecze wyjazdowe do meczy u siebie ? w domu strzelilismy juz 8 bramek i kolejny raz mowie, naszym duzo wiekszym problemem nie jest atak ALE OBRONA NA POZIOMIE 3 LIGI

Craax broni swojej Cracovii jak Rejtan aplauz

Do góry
#4194142 - 25/10/2010 20:43 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: APOLLYON]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
nie bronie bo to banda nieudacznikow, ale nie lubie rozmowy o "dupie i marynie" i wole podyskutowac i pisac rzeczowo

Do góry
#4194147 - 25/10/2010 20:49 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: craax]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
mowiac 'banda nieudacznikow' masz na mysli ze nie wykorzystuja potencjalu czy ze sie po prostu nie nadaja zeby grac w ekstraklasie? :> czysta ciekawosc tongue

moze over w tym meczu, niby dwie druzyny z dolu tabeli ale ja sie szukuje na ladny mecz smile u obu druzyn obrona nie dziala jak nalezy za to atak niczego sobie smile

Do góry
#4194152 - 25/10/2010 20:54 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: xqwzts]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Originally Posted By: xqwzts
mowiac 'banda nieudacznikow' masz na mysli ze nie wykorzystuja potencjalu czy ze sie po prostu nie nadaja zeby grac w ekstraklasie? :> czysta ciekawosc tongue

moze over w tym meczu, niby dwie druzyny z dolu tabeli ale ja sie szukuje na ladny mecz smile u obu druzyn obrona nie dziala jak nalezy za to atak niczego sobie smile


sa i tacy i tacy w druzynie

Do góry
#4194154 - 25/10/2010 20:57 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: xqwzts]
pacyfista Offline
Sherlock Holmes

Meldunek: 17/08/2005
Postów: 81866
Skąd: jawor/bremen
Originally Posted By: xqwzts
mowiac 'banda nieudacznikow' masz na mysli ze nie wykorzystuja potencjalu czy ze sie po prostu nie nadaja zeby grac w ekstraklasie? :> czysta ciekawosc tongue

moze over w tym meczu, niby dwie druzyny z dolu tabeli ale ja sie szukuje na ladny mecz smile u obu druzyn obrona nie dziala jak nalezy za to atak niczego sobie smile


nie obraz sie ale proponuje zakup canal plus sport i orange

wtedy zobaczysz jak dziala wspaniale atak Lecha i Cracovi

sam suchy wynik na livescore nic nie daje

Do góry
#4194161 - 25/10/2010 21:12 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: pacyfista]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
90minut wczoraj podało, że Ulatowski podał się do dymisji, ale chyba pomylili z "oddaniem sie do dyspozycji zarządu", co jest najwiekszą bzdurą jaka tylko może być. Myślę o okresleniu, a nie o faktach.

Szkoda Rafała, ale tylko Mourinho wychodzi wszędzie. Taka już ta zabawa.

Urban czy Stawowy ?

Do góry
#4194163 - 25/10/2010 21:13 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: pacyfista]
młody gniewny Offline
Krecik

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 39683
Akurat co do Cracovii to trzeba odróżnić ofensywę od ataku, bo przecież te 3-0 nie oddaje nijak przebiegu meczu, bo Cracovia miała trochę tych sytuacji, ale zwłaszcza Saidi udowadnia, że nie jest egzekutorem, bo zarówno w Warszawie, a chyba jeszcze bardziej w Lubinie zmarnował multum sytuacji. W Craxie zawsze ktoś tam się pokaże, jak nie Klich to na Polonii fajnie pogrywał Dudzic, który nawet Jodłowcem potrafił zakręcić. Saidi ma technikę, fajnie potrafi poklepać, ale nie kończy sytuacji, nie mam pojęcia czemu grał środkowego napastnika. Sacha moim zdaniem również jest bardzo przereklamowany.

A obrona to oczywiście spory problem, zwłaszcza Jarabica muszę przyznać, że ja dawno tak słabego obrońcy w naszej lidze nie widziałem, napastnicy go biorą na plecy i robią z nim co chcą, chyba dwa gole jego, ta ostatnia na pewno.

Mimo wszystko ja ciągle wierzę w Ulatowskiego, ale czy dostanie szansę pokazania, że ma niezły warsztat w Cracovii ? Filipiak potrafi być cierpliwy, może da mu jeszcze chwilę na odbudowanie drużyny.

Do góry
#4194184 - 25/10/2010 21:45 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: craax]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Craax piszesz mi tu o miotłach jakbyście byli dobrą paczką na kryzysie, macie paru grajków co ujdą na zabawy w puchary potrzeba wam transferów zamiast zganiać wszystko na trenerów i oczekiwać od nich cudów.
U nas miotła dopiero coś zamiotła w meczu z Lechią choć dalej nie jest na glanc, ty zaś jesteś pewien zmian na lepsze dzień po przyjściu trenera nie mając pojęcia kto to będzie i czy będzie to trener, czy chwilowy zastępca do czasu przemyślanego ruchu prezesa?
Od początku mówiło się o pucharach, no dobra życie życiem plany się zmieniają, jedni mówili że Lech obroni majstra, drudzy że Legia nie będzie miała konkurencji w lidze (bo kto jej zagrozi)
Marzec-Maj to może być potężne ciśnienie na ligowe punkty a jest to okres 1/4-finału PP więc na co balast w postaci pucharów jak pewnie wtedy będzie trzeba coś odpuścić no chyba żer myślisz że dalej Cracovia spokojnie się utrzyma i będzie miała wtedy w lidze luz ..jak dla mnie nie zrozumiałe podejście ale powodzenia.

Co do młodzieży może strzeliłem ślepakiem ale to raczej nic pozytywnego w perspektywie waszego rozwoju

Do góry
#4194189 - 25/10/2010 21:53 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: royalflush]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
martw sie o swoj rozwoj, Ty bedziesz nam pisal o mlodziezy, to juz wiecej u nas faktycznie tych mlodych niz u was ale sa to goscie, ktorzy nie sa w stanie wziac tak duzej odpowiedzialnosci na siebie w zblizajacym sie okresie

mamy paru grajkow, ale Ci grajkowie pod wodza dobrego trenera pozbawili was mistrzostwa a runde wczesniej ograli w roli goscia - madry trener to naprawde duzo

po drugie my piszemy o utrzymaniu druzyny, a nie o grze w pucharach, szybko plany sie zmienily po tym jak wyszlo na jaw jakich slabeuszy Ulatowski razem z Rzasa sprowadzili sobie do klubu za 5 mln zl !!! jedyne faktycznie wzmocnienie to Saidi, reszta to totalna klapa i na pewno nie sa to lepsi pilkarze od tych, ktorych mielismy do tej pory

na papierze my nie jestesmy druzyna na spadek, wiec wychodzi na to, ze Ulatowski zawalil - przegrac tyle meczy, tracac tyle bramek przy tym to naprawde wola o pomste do nieba, mial czas, mial kase na transfery, mial okres gdzie sam sobie przygotowal druzyne, DAL DUPY PO CALOSCI

ptaszki cwierkaja, ze albo Wojtek Stawowy albo Bakero...

Do góry
#4194191 - 25/10/2010 21:59 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: craax]
Finanz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2010
Postów: 9662
Skąd: Niech moc będzie z nami
"Tomasz Frankowski i Hermes nie zagrają we wtorkowym meczu Pucharu Polski z Koroną Kielce. Powodem są kontuzje odniesione przez jagiellończyków w starciu z Widzewem Łódź.Trener Michał Probierz nie będzie też mógł przeciwko Koronie wystawić Thiago Cionka."

Do góry
#4194193 - 25/10/2010 22:00 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: royalflush]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
obie ekipy grają muł choć widać w LE Lech jak chce to potrafi...nie obstawiam przy żadnym wyniku wyrażam zdanie że mecz to czysta loteria...

Cytat:
po co psuć atmosferę w zespole przed arcyważnym meczem z Polonią Bytom.


MC
Kolejne wtopy Kolejorza co widać w meczach LE jakoś nie przeszkadzają
Ktoś tu pisał że zawodnicy grają dla kibiców, gówno prawda, większość grajków na kontraktach w każdej drużynie to zwykli najemnicy (nie mówie że wszyscy)
ktoś kto przychodzi np do Wisły a urodził się w Lubinie czy Łodzi traktuje występy w klubie jak pracę, przybije piąteczki po wygranym meczu żeby nie mieć nieprzyjemności, kaska ma się zgadzać i tyle.

Do góry
#4194211 - 25/10/2010 22:11 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: pacyfista]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
Originally Posted By: pacyfista
nie obraz sie ale proponuje zakup canal plus sport i orange

wtedy zobaczysz jak dziala wspaniale atak Lecha i Cracovi

sam suchy wynik na livescore nic nie daje
nie obrazam sie ale juz dawno zakupilem canal plus sport i orange, nigdy nie mowie czegos o druzynie na podstawie suchych wynikow..

co nie zmienia faktow ze nie musisz sie ze mna zgadzac, ale mozesz to wyrazic w inny sposob nastepnym razem.

Do góry
#4194241 - 25/10/2010 22:30 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: xqwzts]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Cytat:

mamy paru grajkow, ale Ci grajkowie pod wodza dobrego trenera pozbawili was mistrzostwa a runde wczesniej ograli w roli goscia - madry trener to naprawde duzo


Craax nie rób jaj bo odzywa się w tobie instynkt zwierzęcy, zobacz wyniki z ostatnich dwóch sezonów a nie że wygraliście z nami w Sosnowcu i odebraliście nam jakiegoś majstra, bo to nie wasza zasługa, choć wiadomo że u was nasze wtopy to symboliczna sprawa

Do góry
#4194246 - 25/10/2010 22:33 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: craax]
Cayman Offline
old hand

Meldunek: 20/06/2009
Postów: 811
Skąd: Porto Alegre
Originally Posted By: craax
martw sie o swoj rozwoj, Ty bedziesz nam pisal o mlodziezy, to juz wiecej u nas faktycznie tych mlodych niz u was ale sa to goscie, ktorzy nie sa w stanie wziac tak duzej odpowiedzialnosci na siebie w zblizajacym sie okresie

mamy paru grajkow, ale Ci grajkowie pod wodza dobrego trenera pozbawili was mistrzostwa a runde wczesniej ograli w roli goscia - madry trener to naprawde duzo

po drugie my piszemy o utrzymaniu druzyny, a nie o grze w pucharach, szybko plany sie zmienily po tym jak wyszlo na jaw jakich slabeuszy Ulatowski razem z Rzasa sprowadzili sobie do klubu za 5 mln zl !!! jedyne faktycznie wzmocnienie to Saidi, reszta to totalna klapa i na pewno nie sa to lepsi pilkarze od tych, ktorych mielismy do tej pory

na papierze my nie jestesmy druzyna na spadek, wiec wychodzi na to, ze Ulatowski zawalil - przegrac tyle meczy, tracac tyle bramek przy tym to naprawde wola o pomste do nieba, mial czas, mial kase na transfery, mial okres gdzie sam sobie przygotowal druzyne, DAL DUPY PO CALOSCI

ptaszki cwierkaja, ze albo Wojtek Stawowy albo Bakero...


Craax a plany Wojtka w Katowicach o niczym nie świadczą? on ma tam skonstruowaną umowę tak że może w każdej chwili odejść ?
Zdziwie sie jak zatrudni go Filipiak, On rozpoczął coś w GKS, ledwie zaczął i już zmieniać klub ma? Dla mnie to bezsens. piwo

Do góry
#4194328 - 25/10/2010 23:37 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: royalflush]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Originally Posted By: royalflush
Cytat:

mamy paru grajkow, ale Ci grajkowie pod wodza dobrego trenera pozbawili was mistrzostwa a runde wczesniej ograli w roli goscia - madry trener to naprawde duzo


Craax nie rób jaj bo odzywa się w tobie instynkt zwierzęcy, zobacz wyniki z ostatnich dwóch sezonów a nie że wygraliście z nami w Sosnowcu i odebraliście nam jakiegoś majstra, bo to nie wasza zasługa, choć wiadomo że u was nasze wtopy to symboliczna sprawa


dzieki cool piwo

bardzo symboliczna sprawa laugh wygralismy derby jako goscie i zremisowalismy odbierajac mistrzostwo, takie sa fakty, a ze akurat tak sie zlozylo to w czasie... przykre dla was a nie dla nas, gdzie napisalem nieprawde ? smile

wyniki sa jakie sa w ostatnich sezonach, ale co by nie mowic jest to najlepszy okres (ostatnie lata ) Cracovii od wielu wielu lat i my potrafimy to docenic, a ze jezeli jest jakas iskra nadziei w postaci zmiany trenera to musimy ja po prostu wykorzystac, bo gorszych wynikow chyba osiagac sie nie da niz zrobil to Ulatowski

@Cayman ja tylko mowie co wroble cwierkaja, Ulatowski prowadzi trening z druzyna obecnie wiec caly czas zadnych konkretow nie ma

Do góry
Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (igea23, rafal08, VVega, Józef Małolepszy), 3286 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580269 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49