Strona 15 z 16 < 1 2 ... 13 14 15 16 >
Opcje tematu
#4163028 - 09/10/2010 02:20 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Dreju]
Dreju Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 15/03/2007
Postów: 2092
Skąd: Barcelona
No i mieliście rację z Ruskimi. Gratuluję.

Do góry
Bonus: Unibet
#4163610 - 09/10/2010 05:38 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Dreju]
karuzel1122 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2009
Postów: 3008
Kuba - Serbia typ2 1.75
Nie będę orginalny jeśli powiem , że serbowie swoją konsekwencją pokonają kubańczyków. Na rozegraniu nicola grbic który czaruje i rozgrywa jak mało jaki rozgrywający na świecie (cuneo). Po drugiej stronie kubańczycy bez myśli taktycznej grający. 45 błędów w meczu z bułgarią może przerazić. Jak dla mnie serbowie raczej to wykorzystają i myślę że to serbia będzie pierwszym pófinalistą.
Włochy - Brazylia typ2 1.32
Już w meczu z USA , widziałem włoską drużynę która ledwo co nie przegrała. Brak konsekwencji w drugim secie USA doprowadziło do po 1 w setach. Proste błędy zaważyły na tym , że to włochy wygrały drugiego seta w tym pojedynku. Brazylijska drużyna potrafi mobilizować się na najważniejsze mecze. Nie widzę szans dla włochów w tym że grają u siebie i itd. Przewiduje jednostronne widowisko z wynikiem 3:0 lub 3:1 dla brazylii. Stary Fei , grający już nie tak dobrze jak w latach świetności , lasko - leworęczny atakujący i spółka nie zrobi wrażenia na brazylii

Do góry
#4163916 - 09/10/2010 16:32 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: karuzel1122]
agr1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 10495
Wczoraj bardzo ciezkie mecze, a powchodzily jeden za drugim..
Dzis tez bardzo ciezko cos wybrac:
Kuba vs Serbia
Bylo juz duzo napisane o obu ekipach, grali juz na tych MŚ i Serbowie wygrali 3:1
Bardzo duzo zalezy od Grbicia jak bedzie rozgrywal, Miljkovic musi dolozyc swoje. Bardzo wazne tez bedzie przyjecie trudnej zagrywki sKubancow.
Kubanczycy jak trafia na swoj dzien i bedzie szlo, bez denerwowania sie to moga smialo sprawic sensacje (Brazylijczykow juz tu ograli).
Jak juz pisalem nie lubie stawiac na Kube ani przeciw nim, bo to nieobliczalny team - moga ograc najlepszych i przegrac z ogorkami.
Szczerze mowiac kibicuje wlasnie Kubie i chcialbym zeby zdobyli majstra.
Stawiam jednak na Serbie, ale niska stawka.

Włochy vs Brazylia
Nie ruszam tak slabych kursow!
Kpiny 1,30 na Brazylijczykow, ktorzy nie zachwycaja, ktorzy maja slabego sypacza (synus trenera), ktorzy poprostu nie blyszcza jak to bylo dawniej.
Za drugiej strony gospodarze + sedziowie + kibice, niezle grajacy Wlosi (ale tez nie jakos wspaniale).
Spodziewam sie i tak wygranej Brazylii, ale nie po takim kursie przeciw gospodarzom. Bedzie tu napewno duzo kontrowersyjnych sytuacji, wyklocania sie z sedziami, wymuszania decyzji itd.
Kurs nie warty nerwow.
Oczywiscie kibicuje Brazylii, zeby wyeliminowac Makaroncow.

Bulgaria vs Niemcy
Mecz o 7 miejsce.
Z motywacja bedzie bardzo ciezko.
Nie wiadomo czy zagra Zhekov na rozgrywaniu, ostatni mecz Bulgarow stawka niewielka, warto ryzykowac zdrowie zawodnika przez sezonem klubowym?
Niby Bulgarzy cos tam powalczyli z Ruskimi wczoraj, ale to byla bardziej wymiana na serwisy.
Niemcy za to wczoraj straszne baty od Hamerykancow, w pierwszych dwoch setach jak dzieci we mgle.
Faworytem Bulgarzy i prawidlowo, ale bez wiekszego przekonania.
Jakby Zhekov zagral to mozna grac.

Hiszpania vs Francja
Mecz o 11 miejsce.
Faworytem Hiszpanie, kto by sie tego spodziewal przed MŚ.
O oslabieniach Francuzow juz bylo pisane, o zlej atmosferze w teamie tez.
Z plusow ostatnich meczy - obrona i La Reux mlody zabojad, wysoki, dobry w bloku i na zagrywce, ale brak mu doswiadczenia.
Hiszpanie maja przeblyski swietnej gry, a po chwili proste bledy.
Ale to odmlodzony sklad wiec nie ma co sie dziwic.
Moim zdaniem jednak faworytem zaby, ale nie jestem przekonany co do tego.
Moze predzej jakos Fra+1,5 ale stawka rekreacyjna.

Argentyna vs Czechy
Mecz o 9 miejsce.
Wbrew pozorom zapowiada sie bardzo fajny meczyk.
Oba teamy dobra, mocna zagrywka.
Tu o motywacje sie nie martwie, bo widac, ze graja do konca o jak najwyzsze miejsce. Z reszta nie ma co sie dziwic bo to nie jest scisla czolowka, a pkt w rankingu sie przydadza.
Dobre kursy na Pepikow ~1,75 i ja to pobieram.
Co tu duzo gadac, dobrze graja i powinni ograc Argentyncow (ci podobnie do Hiszpanow, maja okresy dobrej gry a po chwili proste bledy - ale to tez odmlodzony sklad).

Rosja vs USA
Mecz o 5 miejsce.
Ruscy jak widac nie odpuszczaja i juz bez takiej presji troche lepiej im sie gra. Ale i tak bardzo mnie zawodza, z reszta nie pierwszy raz.
Sama zagrywka Muserkiego to za malo, Mikhaylov w poczatkowej fazie gral kapitalnie, w najwazniejszych meczach juz slabiej (choc dalej dobrze), ale na poczatku siedziala mu zagrywka, a teraz 80% pilek w out. Khtey wczoraj tragedia, dzis chyba tez zagra na libero slaby Komarov..
USA sie rozkrecili od 3 fazy turnieju, wczoraj niezle zlali Niemcow.
Standardowo jak to u Hamburgerow blok najwyzsza klasa swiatowa.
Ale i inne elementy na niezlym poziomie.
Moim zdaniem nie warto grac tak niskich kursow na Ruskich ~1,45
Tym bardziej jak zagra Komarov na libero (juz widze te serwisy Stanleya na niego) i Khtey (ktory bedzie sie odbijal od bloku USA jak od sciany).

Do góry
#4163935 - 09/10/2010 16:51 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: agr1]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
podziekowania dla Miska za to, ze spodobal mi sie jego tok rozumowania i skorzystalem wczoraj z ruskich piwo

Brazylia-Wlochy - dla mnie kurs nie do gry, gospodarz, ktory jest zdecydowanie w formie, jak Fei,Mastrangelo,Sala i Savani wejda w zagrywke i w bloku zagraja solidnie to Brazylijczycy beda musieli sie mocno nastresowac i napocic, 1.30-1.28 to nie dla mnie choc wiem, ze wylacznosc na wygrywanie maja Kanarki wink

Serbia-Kuba - kopiuj wklej to wszystko co juz napisaliscie

Rosja-USA - dla mnie zwyciestwo ruskich, po to zrobili wczoraj pierwszy krok zeby dzisiaj wykonac drugi a widac, ze maja checi zrobic to 5 miejsce, ustawia sie pod strzelby USA Stanleya i Priddyego (jezeli zagra) i USA sie tak nie naszaleje w ataku, zobaczymy jak beda dosc schematycznych ruskich zatrzymywac swoim 'magicznym' blokiem, od 1.50 w gore sprobuje w strone Rosjan ale bez szalenstw

Bulgaria-Niemcy - chyba mecz wielkich przegranych tego sezonu, jak Bulgarzy pokaza, ze maja jeszcze troche ambicji i checi wygrac ten ostatni mecz to ograja niemieckich, mysle ze tak wlasnie bedzie i zakoncza sezon milym w miare akcentem, 3-0, 3-1 - Lozano sie nie postawi nawet bo nie ma kim

Do góry
#4163944 - 09/10/2010 17:00 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: craax]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Co do Brazylii to zgadzam się całkowicie ze 1,30 nie warte gry.
Moim zdaniem lepiej poczekac na livebet i cos tam ugrac.
Na pewno Brazylia nie wygra tu gładko 3-0, choc im kibicuje jak juz pisalem zeby ograli gospodarzy i ukarali za te machloje organizacyjne.

Do góry
#4163996 - 09/10/2010 17:38 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Giertyszek]
Cendruś Offline
Oszust i... dzida!!!

Meldunek: 26/12/2005
Postów: 14689
Skąd: Wwa
Na szybko, bo ladna pogoda... pogodnie

Wczoraj gralem ostro na Usa -1.5 @2.4 i Usa 3-0 @5.35 - Obie repry mocno atletyczny styl gry tylko z taka roznica, ze Amerykanie 3 klasy wyzej.

Z Craxxem sie nie zgodze, ze Niemcy to 'wielcy przegrani tego sezonu'. Wedlug mnie walka o 5-8 to i tak duzo jak na kadre niemiecka.
Po meczu z Brazylia ewidentnie uszlo powietrze z naszych zachodnich sasiadow i widac, ze gra o 5-8 im juz nie sprawia takiej wielkiej przyjemnosci, dziwne.
Groozer lawa (nie wiem dlaczego), a mały Steuerwald podkrecil sobie kostke i wchodzi od czasu do czasu. Zastepujacy go Thischer gra mega prosta siatkowke - lewe, lewe, prawe, lewe i czasem da pod reke na srodek, tyle. Jednak na tym poziomie trzeba troszke kombinacji wprowadzic, bo bedzie tak jak wczoraj przez 2 sety z Usa.

Bulgaria @1.5 ; Bulgaria -1.5 @2


Co do polfinałów to gram dubla: Brazylia+Serbia @2.3 ; Brazylia -1.5 @1.75.
Wiekszosc osob chyba spodziewa sie takiego finalu.
Osobiscie jak Agr1 chcialbym, aby Kuba wygrala polfinal (jako jedyni nie kombinowali na tych MŚ z grona polfinalistow), ale jak sie robi 45niewymuszonych - prawie 2 sety przegrane przez wlasne bledy!! To za wiele nie mozna oczekiwac w meczu z doswiadczona Serbia. Juz spotkanie w grupie pokazalo, ze Grbic i spolka takich przeciwnikow lekko moga wypunktowac i pewnie dzisiaj bedzie podobnie.

Co do Brazylii to ja wierze w magie Canarinhos! Rozkrecaja sie z meczu na mecz, czyli zespol turniejowy smile i dzisiaj dodatkowo zmobilizowani, bo beda chcieli 'coś' udowodnic publicznosci włoskiej, ktora co mecz ich wygwizduje.
Brazylia to Brazylia, obojetnie jak graja to zawsze wygrywaja w ostatnim czasie (oprocz IO 08') dlatego ja im ufam i ten kurs pobieram do dubla, a singlem zagram -1.5 seta.

Do góry
#4164014 - 09/10/2010 17:53 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Cendruś]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Nie wiem jak w Warszawie, ale w Wieluniu o 7 rano to dziś był przymrozek, teraz troszkę wyszło słońce które pewnie troszkę rozgrzeje, ale ogólnie czuć jak się zbliża zima balwan2
Jak u Was grzeje, to pozazdrościć smile

Co do dzisiejszych spotkań, to jakoś jestem mało przekonany do wszystkich par. Rosja niby na tak po raz kolejny, choć Amerykanie mnie wczoraj zaskoczyli, że tak znowu po raz już trzeci z rzędu (z Francją i z Włochami) zagrali ciekawe zawody, widać, że się wzięli za siebie po tym Kamerunie. Ale jednak Rosja powinna ich pyknąć.

Czesi wyglądają ambitnie, ale żeby na nich grać jakoś ostrzej, to sam nie wiem, Argentyna waleczna, młody zespół widać, że chcą się pokazać z jak najlepszej strony, raczej Pepiki po tym @1.8 można lekko spróbować...

Hiszpania-Francja typowy no bet, nie wiem z której strony to spotkanie wziąć.

Bułgarzy też niby powinni spokojnie, chociaż ja bym szukał czegoś +1.5 na Niemcy jednak grin Wczoraj słabo, to dziś może lepiej? wink

O półfinałach już pisałem. Spróbowałbym sobie Kubę +1.5, ale po ~@1.5 to przesada, liczyłem na jakieś @1.7, a tutaj @2 na mecz pf. Cuba po 3-1 boks smile

Ogólnie to nie ma co zbytnio grać, może później się coś wymyśli, bo na razie kiepsko z koncepcją czegoś w miarę rozsądnego

Do góry
#4164035 - 09/10/2010 18:15 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Misiek]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Cendrus dla Ciebie jak i dla mnie to duzo, walka o miejsca 5-8 ale my tu nie jestesmy wyroczniami i nie przez ten pryzmat trzeba to rozpatrywac, dla Niemcow i Lozano to na pewno klapa !!!! Spokojnie mogli tutaj ugrac cos wiecej i na pewno ambicje mieli wieksze, wyszlo ze wcale nie sa w zbyt dobrej formie jak na to wskazywaly mecze kontrolne. Sa przegranymi tego sezonu bez dwoch zdan, a po drugie gra o miejsca 5-8 piszesz, oni graja juz tylko o miejsca 7-8 wink

Kubanczycy dzis sie zagotuja przy sprytnych Serbach.

Do góry
#4164065 - 09/10/2010 18:33 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: craax]
karuzel1122 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2009
Postów: 3008
Originally Posted By: craax
podziekowania dla Miska za to, ze spodobal mi sie jego tok rozumowania i skorzystalem wczoraj z ruskich piwo

Brazylia-Wlochy - dla mnie kurs nie do gry, gospodarz, ktory jest zdecydowanie w formie, jak Fei,Mastrangelo,Sala i Savani wejda w zagrywke i w bloku zagraja solidnie to Brazylijczycy beda musieli sie mocno nastresowac i napocic, 1.30-1.28 to nie dla mnie choc wiem, ze wylacznosc na wygrywanie maja Kanarki wink


Gospodarz w formie ? Po czym wniskujesz , że są w formie ? Po zwycięztwie z Japonią , czy zawalonym meczu przez USA ? Fei swoją świetność ma już za sobą , nie zachwyca na tych MŚ , savani radzi sobie tylko ze słabymi drużynami. Brazylia nie zachwyca bo nie ma sensu. Po co mieli wygrywać z Bułgarią 3:0 co potrafią uczynić czy ze słabymi kubańcami jeśli o półfinał wolą grać ze słabymi czechami z którymi mogą sobie pozwolić na spokojną wyważoną grę i niemców których i tak ograją.
Dla mnie Brazylia wygra na bank obstawiam ławte zwycięztwo brazylii. Bruno potrafi rozgrywać. Brazylijczycy zmobilizowani , to przede wszystkim brak szansy włochów na zwycięztwo. Jedyna szansa Włoch to środek. Na skrzydłach są zdecydowanie gorsi. Brazylijką nie zrobią brazylii krzywdy. Mocna zagrywka nie siedzi im za bardzo. Jedyna szansa ich to kontuzja bruno , wtedy nie wiem co zrobią brazylijczycy. Chyba to jedyna szansa włoskiej reprezentacji. Włosi grają przeciętnie i raczej nie mają szans na zwycięztwo. Zwłaszcza , że libero włoski , raczej nie błyszczy i często przyjmuje niedokładnie.

Do góry
#4164075 - 09/10/2010 18:39 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: karuzel1122]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
zwyciestwo przez 's' bo razi troche smile

nie denerwuj sie, spokojnie piwo

mocna zagrywka nie siedzi Wlochom ? Mastrangelo,Savani,Fei i ostatnio Sala widziales jak zagrywali ? jezeli to wg Ciebie oznacza, ze im nie siedzi to raczej nie podyskutujemy smile Mastrangelo i Fei sa w swietnej formie, Savani jak ma dzien tez gra bardzo dobrze, Sala caly czas na swoim dobrym poziomie

"spokojna, wywazona" gra z Czechami i zwyciestwo 3-2 wink

Brazylijczycy powiadasz zmobilizowani,a Wlosi nie ?

jak uwazasz ten kurs za odpowiedni to graj, ja przedstawilem swoje zdanie w temacie

Do góry
#4164083 - 09/10/2010 18:42 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: karuzel1122]
karuzel1122 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2009
Postów: 3008
Co do meczu serbii - kuba.
Osobiście nie lubię serbów , ale obstawiałem na nich więc wolę jak wygrają. Kubańczycy z taką ilością błędów raczej nie zrobią krzywdy serbii. Chociaż dziś jest nowy dzień i nikt nie powiedział , że kubańczycy nie zagrają najlepszego meczu w tym turnieju. Zwycięztwo z brazylią nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem , że kubańczycy są silni. Przy tej formule trzeba przyjąć poprawkę co do wyników. Zresztą Giba po meczu z bułgarią powiedział , że dla nich turniej rozpoczyna się dopiero w meczu z czechami. Dużo będzie zależało od grbica. Najbardziej zawiódł w meczu bułgarii z serbią kazijski.

Do góry
#4164096 - 09/10/2010 18:57 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: craax]
karuzel1122 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2009
Postów: 3008
Originally Posted By: craax
zwyciestwo przez 's' bo razi troche smile

nie denerwuj sie, spokojnie piwo

mocna zagrywka nie siedzi Wlochom ? Mastrangelo,Savani,Fei i ostatnio Sala widziales jak zagrywali ? jezeli to wg Ciebie oznacza, ze im nie siedzi to raczej nie podyskutujemy smile Mastrangelo i Fei sa w swietnej formie, Savani jak ma dzien tez gra bardzo dobrze, Sala caly czas na swoim dobrym poziomie

"spokojna, wywazona" gra z Czechami i zwyciestwo 3-2 wink

Brazylijczycy powiadasz zmobilizowani,a Wlosi nie ?

jak uwazasz ten kurs za odpowiedni to graj, ja przedstawilem swoje zdanie w temacie


smile Spoko , przecież tylko dyskutujemy. Każdy ma prawo do własnej opinni. Szanuje każdą opinie.
Kurs niski. Ale nie widzę pewniejszego kursu niż ten. Zastanawiam się jaki skład wyjdzie ze spotkaniem z włochami. Co do meczu z czechami , to opinia wielu komentatorów , że brazylia zagrała w tym meczu na luzie , a dopiero w ti breaku pokazała prawdzwie swoje oblicze. Z niemcami zagrali dość spokojnie. Nie popadajmy w euforię nad druzyną czeską. Najbardziej mnie rozśmieszyła wypowiedź jednego z zawodników czeskich po meczu z brazylią. Ponoć czesi są w stanie wygrać z każdą reprezentacją jego zdaniem. Zweryfikowało to spotkanie z niemcami , jak czesi mogą wygrywać ze wszystkimi. Zresztą wyniki czechów ciężko ocenić , zwłaszcza przez tą durnowatą formułę.
Moim zdaniem słaby punkt włochów to libero i myślę , że to on będzie głównym punktem zainteresowania brazylii. Co pokazali włosi w tym turnieju ? Najlepszy rywal USA na swoje życzenie przegrało z włochami mecz o awans. Z Ballem na rozegraniu podejrzewam , że włosi byliby już za burtą. Poza tym zwycięztwa z japonią i itd. nie robią chyba na nikim wrażenia. Faktycznie środek czyli mastrangelo i sala to silna broń włochów. Nie wiem czy na skrzydłach są w stanie rewalizować z brazylią. Jedyny zawodnik , którego nie za bardzo lubię i faktycznie nie wiem czemu gra w głównym składzie to murilo. Zagrywkę może i posiada ale w ataku często popełnia błędy.

Do góry
#4164137 - 09/10/2010 19:32 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: karuzel1122]
Kwasigroch Offline
journeyman

Meldunek: 13/02/2006
Postów: 63
Pewniejszym meczem wydaje sie jednak mimo wszystko Rosja, bo jezeli coach USA znow postawi na tak eksperymentalny sklad jak wczoraj to tam nie bedzie co zbierac. Rosja im zwyciestwa nie podaruje na tacy jak wczoraj uczynili to Niemcy, bo to oni bardziej przegrali niz USA wygrało. Poza tym mam w pamieci ostatni mecz USA - Rosja w lidze swiatowej, gdzie Rosja doslownie wbijala jankesow blokiem w parkiet.

Do góry
#4164432 - 09/10/2010 22:38 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Kwasigroch]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
ja zagram na kubaczyków,
powód? wszyscy w temacie grają serbów. chyba kursik na nich byłby ciut niższy, gdyby mieli taką przewagę na parkiecie
pewnie zadecydują końcówki setów (przypadek) więc, kuba #2,15 boks

Do góry
#4164513 - 09/10/2010 23:11 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: mura]
Marnik Offline
stranger

Meldunek: 20/05/2010
Postów: 15
Serbia -0,5 pkt - Kuba 1,85 Wiliam Hill

Serbowie już raz spotkali się z Kubańczykami i wyszli z tego spotkania zwycięsko. Teraz sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Serbowie zagrali bardzo dobry mecz i wyeliminowali Rosjan z dalszej gry, nastroje w zespole są bardzo dobre. Liderzy zespołu to doświadczeni Grbić i Milijković. Wnoszą do zespołu wiele sportowo i mentalnie. Serbia z każdym meczem gra lepiej. Kuba przeciwnie ostatnie dwa mecze zagrała słabo, poniżej swoich możliwości. Najpierw pomęczyli się z przeciętną Hiszpanią, później wygrali co prawda z Bułgarami, ale prawda jest taka, że powinni ten mecz przegrać. Leal zagrał tragicznie w ataku, z Bułgarami miał skuteczność rzędu 30 procent. Cała gre ofensywną trzymał prawy atak, Simon i Leon. To za mało na Serbów, tym bardziej ze środkowi Serbii a Bułgarii to zupełnie inna klasa. Kuba nie jest już tak groźna jak na początku turnieju. W meczu z Bułgarami można było już zauważyć momenty spojrzeń i mały pretensji za stracone piłki miedzy zawodnikami. Kubie ponadto w całym meczu często sie zdarza jeden odpuszczony set, kiedy widzą już ze nie maja szans na zwycięstwo popełniają błędy seriami. W następnym secie już zazwyczaj graja swoje, ale małe pkt uciekają. Serbowie czegoś takiego nie robią, albo zdarza im sie to o wiele rzadziej. Mój typ właśnie bazuje na tym założeniu. Linia -0,5 na Wiliamie Hillu lub +2,5 na betcliku (kurs 1,75) wydają mi się najpewniejsze na ten mecz. Ponieważ istnieje szansa, że typ wejdzie nawet przy porażce Serbów w całym meczu.

Brazylia -1,5 seta - Italia 1.75 William Hill

Brazylia rozpoczęła ten turniej słabo, zresztą ona ma to w zwyczaju. Grała dobrą siatkówkę i zła, ale co trzeba było to wygrywała. Prawdziwa gra rozpoczęla się od meczu z Czechami. Bardzo ładne spotkanie. Czesi walczyli dzielnie, mieli już prawie Brazylijczyków, ale Brazylia i tak dała radę sie pozbierać i pokazać, że nie bez powodu uważana jest za najlepsza drużynę na świecie. Po Czechach gładko pokonali Niemców (jeżeli spojrzeć w statystyki szału nie ma, ale nie trzeba było - sety wygrywane były bardzo pewnie). Składu nie bede opisywał kazdy wie na co ich stać.

Włosi natomiast cały czas grają w miarę równo poprawnie. Bez jakiś rewelacji ot średnio-dobra ekipa, faworyzowana z racji bycia gospodarzem (terminarz, drabinka, sędziowie). To również wszyscy wiemy. W ostatnich meczach zwyciężali, ale ich wygrane nie były jakieś bardzo pewne czy widowiskowe. Ledwo pokonali USA, które nie grały jakos rewelacyjnie oraz dali sobie urwać seta rozbitej drużynie Francji. Co najbardziej raziło w tych meczach to mało gry środkiem oraz beznadziejna forma Fei'ego (wchodził za niego Lasko, ale on też grał słabo).

Nie wyobrażam sobie żeby jakakolwiek ekipa mogła choćby zagrozić Brazylii na tym poziomie bez atakującego. Dwóch dobry przyjmujących to za mało. Brazylia ma piekielnie mocną zagrywkę, jeżeli ona zaskoczy i Italia będzie zmuszona do gry tylko skrzydłami to dostanie srogie lanie, ale nawet bez niej nie wyobrażam sobie zeby Włosi mogli powalczyć. Wg mnie to będzie 3:0, ale gram bezpieczniej.

Ponadto dobrymi typami wg mnie są:

Czechy
- Argentyna
Hiszpania - Francja

Swoje mecze powinni wygrać także Bułgarzy i Rosjanie.

Do góry
#4165143 - 10/10/2010 03:40 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Marnik]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
kopa lat Panowie, tydzien minal jak z bicza strzelil a ja czasu kompletnie nie mialem... ale do rzeczy... grin

Rosja - USA

zadziwia mnie ten bum na Ruskich... widzialem ich wczoraj w meczu z Bulgarami i moge powiedziec jedno... absolutnie mnie nie przekonali... ich gra to takie falowanie i spadanie... z kolei Stany zaczely grac naprawde fajna siatkowke - lomot Francuzom, lomot Niemcom, oszukani w meczu z gospodarzami... jak dla mnie dzis USA da rade (jak ustawia blok to Ruskie beda po kostkach pilka dostawali) a po takim kursie to wrecz trzeba... boks

USA win@3,00 4/10
USA +1,5 sets @1,90 6/10

Do góry
#4165986 - 10/10/2010 19:01 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Boubson]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń


W tym półfinale jednak górą okazała się młodość i trochę na pewno szalonego pomysłu, wyciągnąć w półfinale ze stanu 11-13 w TB i pyknąć dwa bloki na pojedynczym... to już tak miało być po prostu smile

Wczoraj Brazylię obejrzałem tylko I seta, ale śmiem twierdzić, że wygrała drużyna po prostu lepsza.

Tak więc dziś mamy:

Mecz o 3 miejsce

Serbia v Kuba

FINAŁ

Kuba - Brazylia

===

Złoto powinna zdobyć reprezentacja Kuby która w tym turnieju nie kombinowała, już raz zdołali pokonać Brazylię w II fazie czy powtórzą tamto spotkanie? Jakoś szczerze nie chce mi się w to wierzyć, ale kto wie? wink Mecz o III miejsce to zagadka która ciężko jakoś ruszyć jak dla mnie na obecną chwilę tzw. typowy 'no bet' wink

Do góry
#4167307 - 11/10/2010 04:49 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Misiek]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
http://www.sport.pl/siatkowka/1,106368,8491907,Rafal_Stec__Sprzedajna_siatkowka.html

Ciekawy artykuł podsumowujący tegoroczne MŚ, ale nie tylko. Także usprawiedliwiający Włochów, bo już wszyscy zapomnieli o ulgowym traktowaniu Polaków w innych rozgrywkach (sam przyznam, że też o tym wcześniej nie pomyślałem...)

Do góry
#4167557 - 11/10/2010 07:09 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: _Korver_]
ssaczu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2007
Postów: 32677
Skąd: Częstochowa
Zgadza sie wszystko. Taki jest ten sport i takie istnieja uklady w FIVB. A wiecie dlaczego? Kasa.

Polsat jest olbrzymim sponsorem siatkowki w Polsce i co ostatnio uslyszalem i sie zdziwilem wklada tez ogromne sumy do FIVB. Dzieki kasie Skra dostawala awans do Final Four z dupy i organizacje. To samo tyczylo sie wyboru Polski na gospodarza MS 2014.

To samo jest w siatkowce zenskiej. Ktory kraj jest najbardziej faworyzowany? Gdzie sie odbywa najwiecej turniejow? Japonia! Bo wykladaja olbrzymia kase dla FIVB.


Od godziny slucham w studiu Polsatu Sport dyskusji Mielewskiego, Mazura, Fasola i Wojtowicza. Te pojeby z Polsatu przygotowaly material o grzechach Castellaniego w przygotowaniach do MS. Jakas pizda co robila ten material pojechala po Castellanim grubo, nazwala polskich trenerow siatkowki pseudofachowcami.

Jak wiadomo Polscy trenerzy nigdy nie stali murem za zagranicznymi ani za Lozano ano za Danielem. MOzna nawet stwierdzic, ze wiekszosc srodowiska trenerskiego ich nie lubila. Ale Mazur w studiu po tym materiale byl ogromnie zbuulwersowany i wzial w obrone Daniela i Stelmacha, ktoremu Polsat wytknal jakas afere numerkowa i ze sie to on psul atmosfere w druzynie bo sie zarl z Castellanim.

Po obejrzeniu tego materailu i sluchajac dyskusji w studiu smiem twierdzic, ze Castellani wyleci. Polsat juz o to zadba.

Do góry
#4167560 - 11/10/2010 07:13 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: ssaczu]
ssaczu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2007
Postów: 32677
Skąd: Częstochowa
Nie potrzebnie pisalem posta bo wszystko to co ja tu sklecilem jest opisane szerzej w koncowe artykulu, do ktorego nie dobranalem przed zaczeciem pisania smile

Do góry
Strona 15 z 16 < 1 2 ... 13 14 15 16 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (igea23), 2980 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583054 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07