Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#422444 - 08/10/2005 21:10 BA-CA Tennis Trophy , if... Stockholm Open , Kremlin Cup
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
BA-CA Tennis Trophy

Place: Wiedeń, Austria
Date: Oct. 10-16, 2005
Draw: S32 D16
Surface: Indoor Hard
Prize:
E 586,250


INFO:
-----
Oficjalna strona turnieju
-----
Drabinki: Singles ||
Doubles ATP || Singles QF
-----
Order of Play
-----
Scoreboard: HTML || <a href="mms://globalserver.speednet.at/tw1" target="_blank">STREAM</a>

Relacje na żywo z turnieju codziennie na kanale ORF Sport.
-----

================================


if... Stockholm Open

Place: Sztokholm, Szwecja
Date: Oct. 10-16, 2005
Draw: S32 D16
Surface: Indoor Hard
Prize:
E 680,250


INFO:
-----
Oficjalna strona turnieju
-----
Drabinki: Singles ||
Doubles ATP || Singles QF
-----
Order of Play
-----
Scoreboard: FLASH
-----

================================




Kremlin Cup

Place: Moskwa, Rosja
Date: Oct. 10-16, 2005
Draw: S32 D16
Surface: Carpet
Prize:
$1,000,000


INFO:
-----
Oficjalna strona turnieju
-----
Drabinki: Singles ||
Doubles ATP || Singles QF
-----
Order of Play
-----
Scoreboard: JAVA || HTML || STREAM
-----

LINKI ATP:
ATP Rankings and Results Page
ATPtennis.com
TENNIS infocenter
International Tennis Federation
Mens Tennis Forum




Edited by Schranzer (20/10/2005 10:23)

Do góry
Bonus: Unibet
#422445 - 10/10/2005 10:10 Re: ATP - Moskwa , Wiedeń , Sztokholm - 10-16.10
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie
Kiefer N. - Popp A. typ 1

Typ ze względu na bardzo słaba grę Poppa w ostatnich tygodniach. Przewiduje 2 sety w tym spotkaniu na korzyść Kiefera.

Clement A. - Vik R. typ 1

Dla Clementa to jeden z lepszych sezonów ostatnio gra równo i w dodatku bardzo rzadko odpada w pierwszych rundach. Vik typowy challengerowiec mimo ze sezon udany to na rozkładzie ma tylko 3 i niższe połki zawodników.

17/2005 CH Tunis Clay Arnaud Clement Robin Vik 6-1 7-5

Andreev I. - Kohlschreiber P. typ 1

Jedynka, innego wyjścia w tej parze nie widze , mecz na pokrycie podatku u naziemnych. Niemiec słabsze tygodnie ostatnio w dodatku Igor na swojej macierzystej ziemi. Przewiduję wynik podobny do tego sprzed kilku tygodni.

34/2005 ATP New Haven Hard Igor Andreev Philipp Kohlschreiber 6-2 6-3

Mirnyi M. - Kirilov E. typ 2

Nie mam zadnych info na temat tego zawodnika ale patrząc na ostatnie wyniki maxa i pamiętając ze ziemia rosyjska to teren cudów 2 dla emocji.

Ferrer D. - Martin A. typ 1

Rozum i w dodatku nawierzchnia skłania do grania na Davida ale.. . No własnie jest jedno ale. Ostatnio przytrafiła mu sie kontuzja podczas turnieju we włoszech i niewiadomo jak to wygląda. Ale jeśli będzie w pełni zdrowy to wyjdzie z tego pojedynku jako zwycięzca.

Versasco F. - Srichaphan P. typ 2

Po prostu typ na przeczucie.

Lopez F. - Peya A. typ 1

Innego wyjscia nie widzę. mimo że Lopez po przerwie. Nie ta półka dla Peyi i mimo że jest gospodarzem to jednak mu to nie pomoze.

Seppi A. - Lapentti N. typ 1

Seppi ostatnio regularny w dodatku już sie ograł trochę w hali więc nie powienien mieć problemów z Nicolasem. Aczkolwiek to tylko sport.

Novak J. - Marach O. typ 2

Typ bardziej przeciw Novakowi niż na Maracha.

Do góry
#422446 - 10/10/2005 10:41 Re: ATP - Moskwa , Wiedeń , Sztokholm - 10-16.10
arktos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3082
Quote:

Kiefer N. - Popp A. typ 1

Typ ze względu na bardzo słaba grę Poppa w ostatnich tygodniach. Przewiduje 2 sety w tym spotkaniu na korzyść Kiefera.




Przeciwko Poppowi na carpet to nie warto grac nawet gdyby był bez jednej nogi.


Quote:


Clement A. - Vik R. typ 1

Dla Clementa to jeden z lepszych sezonów ostatnio gra równo i w dodatku bardzo rzadko odpada w pierwszych rundach. Vik typowy challengerowiec mimo ze sezon udany to na rozkładzie ma tylko 3 i niższe połki zawodników.

17/2005 CH Tunis Clay Arnaud Clement Robin Vik 6-1 7-5




Hala to ulubione miejsce dla Vika i po tak marnym kursie Clement odpada , raczej lekko na Robina .

Quote:



Ferrer D. - Martin A. typ 1

Rozum i w dodatku nawierzchnia skłania do grania na Davida ale.. . No własnie jest jedno ale. Ostatnio przytrafiła mu sie kontuzja podczas turnieju we włoszech i niewiadomo jak to wygląda. Ale jeśli będzie w pełni zdrowy to wyjdzie z tego pojedynku jako zwycięzca.




Kontuzja prawego kolana u Ferrera tylko nie wiadomo na ile to poważna sprawa w każdym razie napewno nie grałbym na niego w tym meczu.





Do góry
#422447 - 10/10/2005 12:23 Re: ATP - Moskwa , Wiedeń , Sztokholm - 10-16.10
włodar Offline
Hard-hitter

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 3114
Lopez F. - Peya A. typ 1

Innego wyjscia nie widzę. mimo że Lopez po przerwie. Nie ta półka dla Peyi i mimo że jest gospodarzem to jednak mu to nie pomoze.


nie radze grac na Lopeza w pierwszej rundzie,po takim marnym kursie i na dodatek przeciwko przedstawicielowi gospodarzy..śmieszny Feliciano w tym roku 7-krotnie odpadal w I-rundzie, 7-krotnie w 2-rundzie,dodajmy do tego iz 10 razy przegrywal w stosunku 0:2 + w Wielkim Szlemie 2x 0-3..bez komentarza

PS. oczywiscie chodzi o wyniki 0:2 i 0:3 w w tych "szybkich" dla niego dwoch pierwszych rundach


Edited by Fro_Lech (10/10/2005 12:53)

Do góry
#422448 - 11/10/2005 09:59 Re: ATP - Moskwa , Wiedeń , Sztokholm - 10-16.10
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
dzisiaj gram mocnoa na spotkanie Ferrero - Wawrinka dlaczego ? Gra Wawrinki dla mnie jest bardzo bardzo nierowna, potrafi zagrac wspaniale pilki ale jest strasznie nierowny i brak mu doswiadczenia, to jest moje lwasne prywatne zdanie na temat gry Wawrinki, z tego co obserwuje na turniejach, mysle ze Ferrero jest duzo stabilniejszym zawodnikiem i wykortzysta te wsyztskie niedokladnosci i przestoje w grze Wawrinki

Do góry
#422449 - 11/10/2005 12:11 Re: ATP - Moskwa , Wiedeń , Sztokholm - 10-16.10
ferrero18 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/07/2005
Postów: 2422
Skąd: Toruń
dzis gram mocno mecze
knowle\melzer-calleri\gonzalez 1 1,6
kurs bardzo wysoki jak na ten mecz austriacy u siebie mocni a poza tym jest do b dobry i zgrany debel czego niemozna powiedziec o rywalach

Monfils-Behrend 1 1,22
murzynek jest lepszy od niemca i to o klase kurs 1,22 nadaje sie do gry

Mathie-Bennetau 1 1,35 2-waj francuzi jeden dobry drugi slaby Mathie lepszy :P

Pkt. 5 Regulaminu Kortu Tenisowego : VIII. Pisania "analiz" typu "musi wygrać [..] jest w formie [..]"


Edited by Fro_Lech (11/10/2005 12:34)

Do góry
#422450 - 12/10/2005 06:58 Re: ATP - Moskwa , Wiedeń , Sztokholm - 10-16.10
aktorek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/12/2004
Postów: 15478
Skąd: Chełm
Jedno wiem Po spotkaniach w Palermo przestałem grać dwóch panów z tego samego państwa Bo sa poprostu ustawki i wewnęrzne rywalizacje, każdy każdemu chce dokopać A jak wiadomo we francuskich Niemeickich i Hiszpańskich pojedynkach wychodza nadprzyrodzone wyniki

Do góry
#422451 - 12/10/2005 08:29 Re: ATP - Moskwa , Wiedeń , Sztokholm - 10-16.10 *DELETED*
karwan Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 1895
Skąd: GKS TYCHY
Post deleted by Fro_Lech

Do góry
#422452 - 12/10/2005 08:31 Re: ATP - Moskwa , Wiedeń , Sztokholm - 10-16.10
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
Jest świetny mecz do grania!!!!! Santoro-Kunitsyn 2 kurs w sts 2.4.... Dziwi mnie dlaczego na ruska ktory praktycznie ciś gra tylko w tym turnieju i zawsze na niego przygotowuje forme jest taki duży kurs!!! a coż Santoro to co najwyzej podstarzały średniak więc myśle ze z faworyzowanym Kunitsynem przegra.

Do góry
#422453 - 13/10/2005 09:31 Re: ATP - Moskwa , Wiedeń , Sztokholm - 10-16.10
host Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/04/2004
Postów: 2696
Fro_Lech wez klej ten link tam na gore... to TV do Moskwy

http://kremlincup.comstar.ru/tv.shtml#

Po prawej sie wybiera korty... Akurat Tursunov jest na 1 korcie...

Do góry
#422454 - 13/10/2005 12:00 Re: ATP - Moskwa , Wiedeń , Sztokholm - 10-16.10
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Lisnard v Melzer (2) 1,25 .Dla odważniejszych dokł.wynik 0-2 1,7 ; handi nie polecam , bo wynik może oscylować w granicach 76 75 , 64.


Oglądałem spotkania obu tenisistów w 1r. turnieje i większe wrażenie na mnie zrobił J.Melzer. Lisnard , Francuz o niezbyt imponujących warunkach fizycznych trzymający się głównie końcowej linii , czeka na błąd rywala - stara się dostrzec słabsze strony przeciwnika i je wykorzystać(w meczu z Koubkiem dość szybko zaczął obiegać słabszy 2 serwis austriaka i sporo pkt. na tym wypracował). Jego serwis może nie jest jakiś z górnej półki (słabsze 2 podanie) , ale jeśli się odpowiednie skoncentruje to jest w stanie posłać nawet asa , lecz to raczej przebłyski niż regularny dobry i mocny serwis. Jego regularność także czasami pozostawia do życzenia. Przedwczoraj to raczej Koubek psuł więcej piłek w decydujących momentach spotkania. Melzer , Austriak już o lepszych warunkach fizycznych dysponujący bardzo dobrym nie rzadko kończącym forehandem który napsuł sporo krwi Gaudio we wczorajszym pojedynku. Widać po Melzerze , że gra przed własną publicznością bardzo mu pomaga , był bardzo skoncentrowany i dążył do zwycięstwa mimo przegranego 1 seta , który powinien rozstrzygnąć na swoją korzyść(4-1 w TB). Oczywiście zagrywał mnóstwo skrótów , ale to już jego klasyczna cecha, nie ważne przeciw komu , nie ważne gdzie to zawsze Jurgen Melzer będzie słał niezliczoną ilość drop-shotów Oczywiście posiada inne atuty, które wczoraj dość znacznie przyczyniły się do viktori nad Argentyńczykiem. Często po mocnym serwisie chodził do siatki , przy której czuje się bardzo dobrze , mimo że został kilka razy ładnie minięty. Gra mocno z końcowej linii swoim silnym forhandem którym rozrzuca przeciwnika po korcie by w odpowiednim momencie posłać wygrywającą piłkę. Lisnard nie jest , aż tak dobry technicznie , nie ma tak ładnego backhandu jak Gaudio , styl w jakim gra - czyli końcowa linia , oczekiwanie na błąd rywala IMO może się nie sprawdzić przeciwko Melzerowi , który będzie mógł spokojnie 'rzucać' Lisnardem po korcie. A , Austriak bardzo dobrze czuje się w turniejach rozgrywanych przed własną publicznościach i uważam , że dzisiaj wyjdzie zwycięsko z tej konfrontacji. Sprawdziłem nawet ostatnie występy Lisnarda i przegrywał on z zawodnikami grającymi mocny agresywny tenis , czyli taki jaki gra Melzer.

32 L LISNARD v BRACCIALI Daniele BRACCIALI (ITA) 4-6 1-6
32 L LISNARD v ASCIONE Thierry ASCIONE (FRA) 3-6 3-6
16 L LISNARD v SLUITER(ten Pan często chodzi do siatki ) Raemon SLUITER (NED) 2-6 4-6


Haas vs Ljubicic (2) 1,65


Drugie spotkanie z Wiednia , zapowiadane jak match-of-the-day Mam tylko nadzieję , że dane będzie nam je obejrzeć , wczoraj Henman ze Stepankiem skończyli grubo po 2 w .. nocy Oby Melzer i reszta na dziś zdołała szybko się uporać z przeciwnika i dac okazję obejrzenia niewątpliwie tenisowej uczty Z tego co widzę po konkursie i rankingi dużo osób gra to spotkanie...trochę za dużo czyżby typ dnia ? oby nie nie to , że jestem przesądny czy coś , ale przezorność zawsze w cenie , szczególnie jeśli chodzi o bukmacherkę Ljubicic w końcu w formie! Długo na to czekaliśmy , ale chyba w końcu Ljuba odnalazł dobrą dyspozycję i młóci kolejnych rywali Świetny serwis , piorunujące kończące uderzenia , świetne poruszanie się po korcie - wszystko to sprawia , że jego mecze ogląda się z zapartym tchem , wg. mnie Ivan L. jest jednym z dwóch zawodników którzy są wstanie nawiązać równorządną walkę z Federerem gdy ten jest w formie btw. tym drugim tajemniczym na pewno nie jest Nadal Nie obawiam się o kondycję Chorwata , gra 7 spotkanie pod rząd , bo to bardzo silny zawodnik i kondycja u niego jest bez zarzutu. Tylko , że Ljuba z byle paziem nie gra Haas również jest hard-hitterem , również bardzo dobrze porusza się po korcie , dobre uderzenie , serwis itp. , ale jest mniej regularny i potencjalnie więcej psuje. Tutaj też upatruje szansę dla Ivana. Na pewno będziemy oglądać zacięty pojedynek , ale wierzę że w końcowych fragmentach ważnych wymian,puntków to Ljuba okaże się regularniejszy i zachowa więcej zimnej krwi i przechyli szalę na swoją stronę w tym świetnie zapowiadającym się pojedynki. H2H wprawdzie na korzyść Niemca 2-0 , ale to było 4 lata temu a Haas był wówczas w życiowej formie. Teraz tego na pewno nie można powiedzieć , do tego ostatnio miał jakiś uraz na turnieju w Bangkoku. Niestety nie dane mi było oglądać pierwszego meczu Haasa w Wiedniu , ale skoro dał radę Zibowi w 2 setach to pewnie po urazie nie ma śladu.

Do góry
#422455 - 13/10/2005 12:49 Re: ATP - Moskwa , Wiedeń , Sztokholm - 10-16.10
włodar Offline
Hard-hitter

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 3114
zgadzam sie z Toba Fro w 100%..rowniez widzialem spotkanie Lisnard-Koubek, i to byla morderstwo tenisa..obydwaj zle serwujacy,z jednej i drugiej strony duza ilosc bledow z tym ze te Koubka bardziej kompromitujace, w 2 secie prowadzil juz 4:0 by stracic wszystko.Zwyciestwo Melzera nad Gaudio tym bardziej cenne iz hard w Wiedniu jest bardzo wolny wiec Gaudio mogl sie na nim czuc calkiem niezle.Jak dla mnie bez 2 zdan wygra dzis Melzer

Co do Ljubo..sledze jego kariere bardzo dokladnie to moj ulubieniec,nareszcie powraca jego wielka forma z poczatku sezonu ostatnie tygodnie to seria zwyciestw i sporo pieniazkow przynajmniej dla mnie ale...hmm powiem szczerze mam sporo obaw co do dzisiejszego meczu i podczas tej jego ostatniej serii wygranych nie mialem az tylu watpliwosci co dzis..Haas to zawsze grozny rywal zerkalem na jego gre z Zibem i oczywiscie zachowujac wszelkie proporcje przy ocenie klasy jego rywala gral z nim na prawde bardzo dobrze..oczywiscie zagram na Ljubo ale nie bedzie to jakas wielka stawka zreszta po kursie 1,50 chyba do konca nie warto..tym bardziej ze ten wolny hard na pewno nie jest dla niego optymalny,zastanawiam sie tylko dlaczeko nie pofrunal do Moskwy gdzie jestem przekonany iz na carpecie demolowalby serwisem rywali,obsada turnieju jest tam slabsza a pieniadze wieksze..byc moze celem najwazniejszym jest masters w Madrycie i to tez trzeba wziasc pod uwage przy analizie jego meczow

Do góry
#422456 - 13/10/2005 13:06 Re: ATP - Moskwa , Wiedeń , Sztokholm - 10-16.10
zyziek_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/01/2005
Postów: 6115
Co do Ljubicica , mówienie że wolny hard mu będzie szkodził to chyba raczej nie aż tak , bo wczoraj śledząc jego potyczke z Callerim chyba ani razu nie stracił podania , a Calleri chyba nie miał nawet żadnego bp , szkoda tylko że gamebookers wystawiło zaledwie 1.53 liczyłem po cichu na 1.7 ( ) , ale sądze że hard jak hard ale serwis jakąś role odegra w tym meczu , Haas gra falami w swoich spotkaniach , gdyby był w super formie zmiótł by o wiele gładziej Ziba w pierwszym spotkaniu , Ljubicic jak uchwycił dobry rytm to będzie grał finał co tydzień jak to będzie na początu roku , tylko dziwi mnie czemu nie polecial do Mokswy


Edited by Fro_Lech (13/10/2005 13:17)

Do góry
#422457 - 13/10/2005 13:15 Re: ATP - Moskwa , Wiedeń , Sztokholm - 10-16.10
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
pewnie dlatego , ze w Moskwie jest troszke inna nawierzchnia .
In the first and third games of the match Ivan had to save break points.To z meczu z Callerim
Ljubicic: &#8220;It wasn&#8217;t one of my best matches but it&#8217;s definitely nice to win the first round. I arrived here only on Monday morning and I didn&#8217;t have much time getting used to the conditions. Now I&#8217;m looking forward to the next round."

kursy sa wg mnie sporo małe . Ok Ljubicic w gazie ale Haas czuje sie w Wiedniu jak w domu . Ljubo marzy o zagraniu w Szanghaju pod koniec roku wiec napewno bedzie chcial dobrze zagrac w Mastersach . Cos mi mowi ze dzis raczej wygra Haas

Do góry
#422458 - 13/10/2005 13:42 Re: ATP - Moskwa , Wiedeń , Sztokholm - 10-16.10
włodar Offline
Hard-hitter

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 3114
Quote:

Co do Ljubicica , mówienie że wolny hard mu będzie szkodził to chyba raczej nie aż tak , bo wczoraj śledząc jego potyczke z Callerim chyba ani razu nie stracił podania , a Calleri chyba nie miał nawet żadnego bp , szkoda tylko że gamebookers wystawiło zaledwie 1.53 liczyłem po cichu na 1.7 ( ) , ale sądze że hard jak hard ale serwis jakąś role odegra w tym meczu , Haas gra falami w swoich spotkaniach , gdyby był w super formie zmiótł by o wiele gładziej Ziba w pierwszym spotkaniu , Ljubicic jak uchwycił dobry rytm to będzie grał finał co tydzień jak to będzie na początu roku , tylko dziwi mnie czemu nie polecial do Mokswy




nie twierdze ze bedzie mu specjalnie szkodzil ale na pewno nie jest dla niego hp i haas moze to w wykorzystac..odpukac oczywiscie wczoraj w BaW kurs na Ljubo wynosil przez chwile 1.80

Do góry
#422459 - 13/10/2005 14:12 Re: ATP - Moskwa , Wiedeń , Sztokholm - 10-16.10
_potepiony_ Offline
old hand

Meldunek: 11/09/2005
Postów: 836
W dzisiejszej ofercie tenisowej mam do zagrania doskonałego valuebeta

Chodzi oczywiście o mecz Jonas Bjorkman - Mario Ancic
Szacuje szanse 55%-45% dla Szweda. Jonas gra u siebie, a jego pierwszy mecz z Moodie rozwiał moję wątpliwości czy jest w formie jaką prezentował podczas wygranego turnieju w Wietnamie. Wygrał turniej bez straty seta a ponadto pokonał m.in. Puertę, Stepanka. Warto dodać, że turniej był grany na hali. Ancic jest wciąż młodym graczem, o 12 lat młodszy od Szweda. Częściej zdarzają mu się tzw. "wpadki". Dodatkowo Chorwaci grają niedługo mecz Pucharu Davisa i musi mieć też i to na względzie.

Do góry
#422460 - 14/10/2005 07:04 Re: ATP - Moskwa , Wiedeń , Sztokholm - 10-16.10
_potepiony_ Offline
old hand

Meldunek: 11/09/2005
Postów: 836
Dawno nie widziałem do grania takiej oferty jak dziś. Aż 7 value naliczyłem i to w samym tenisie męskim.

Igor Kunitsyn - Andrei Pavel

Kurs na Rosjanina urodzonego we Władywostoku ~ 2.50. Kiedy ja prawdopodobieństwo szacuję 50%-50%

Patrząc co Igor grał w tym sezonie nie dojrzymy niczego spektakularnego, same Challegery grane na terenie byłej republiki ZSRR. Pavel to obierzy świat. Pokonał Hrbatego i Saulniera. Przy czym Hrbaty bez formy a Cyryl wczoraj kto oglądał ten wie co ten idiota zrobił.
H2H dla Rumuna. Wygrał w 1999 roku właśnie w Moskwie na tym samym turnieju z Igorem 6-2 6-2.

Osobiście uważam, że jak ruski dobrze zacznie to i dobrze skończy. Widać, że specjalnie przygotowywał się do turnieju. Pokonanie Santoro i Rusedskiego to nie przypadek. Trzeba też pamiętać, że przebił się przez kwalifikacje. Jak donoszą ludzie będący w Moskwie wczoraj returnował bezbłednie pierwsze serwisy Grega które osiągały prędkość około 200 km/h!!!

Do góry
#422461 - 14/10/2005 07:16 Re: ATP - Moskwa , Wiedeń , Sztokholm - 10-16.10
lleyt1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2005
Postów: 3336
Skąd: Toruń
Kunitsyn - Pavel

Tez mi sie wydaje ze po takim kursie(ok.2,5) to można grubo sprobowac na Kunitsyna.
Pavel pokonal Bolliego w pierwszej rundzie,wczoraj Saulniera.Kunitsyn mial zdecydowanie ciezszych rywali i pokonanie w szczegolnosci Santoro swiadczy o tym ze dobrze sie czuje na tej wolnej nawierzchni.
Zreszta w zeszlym roku odpadl w 1/4 dopiero z Hrbatym.
Pavel nie jest zawodnikiem,ktorego nie daloby sie ograc.Udowodnil to w zeszlym tygodniu chociazby Seppi.

Do góry
#422462 - 14/10/2005 07:51 Re: ATP - Moskwa , Wiedeń , Sztokholm - 10-16.10
misiu_tdi Offline
old hand

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 936
Skąd: Gdańsk
Ja ATP Moscow pomijam szerokim łukiem... natomiast z pozostałych:

Robredo - Lisnard 1
Lisnard prezentuje kompletny antytenis i naprawde juz na niego przyszła pora...

Ljubicic - Gonzo 1
Jego ostatnie wyniki świadczą o tym że powraca do swojej fantastycznej formy i powinien Fernada dziś pojechać w 2 setach...

Zastanawiam sie jeszcze nad Blakiem...

pzdr

Do góry
#422463 - 14/10/2005 07:58 Re: ATP - Moskwa , Wiedeń , Sztokholm - 10-16.10 *DELETED*
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Post deleted by Fro_Lech

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, wHiTe_StAr, burbon, igea23, akagi), 3223 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581573 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49