REGULAMIN FORUM

1. Forum służy do wymiany informacji i opinii przez użytkowników. Zobowiązani są oni do wypowiedzi w sposób kulturalny i nie urągający innym użytkownikom forum. Zobowiązani są też do przestrzegania regulaminów poszczególnych działów. Należy dbać o wygląd i wizreunek forum.

2. Zasady forum, których złamanie grozi ostrzeżeniem . 3 ostrzeżenia oznaczają permanentny ban na forum (patrz pkt 7.):

I. Zabrania się wulgarnych wypowiedzi. Wszelkie posty ubliżające, pełne wulgarnych wypowiedzi będa kasowane.
II. Zabrania się treści godzących w narodowość, pochodzenie i światopogląd. Wszelka dyskryminacja nie będzie tolerowana. Dotyczy to także tzw. "Avatarów".
III. Zabrania się cytowania 4-5 poprzednich postów bądź innych form zniekształcenia tematów czy obniżających ich czytelność. Zachowajmy przejrzystość każdego tematu.
IV. Moderatorzy pilnują porządku na forum. Uszanuj ich pracę. Obrażanie moderatorów także grozi ostrzeżeniem.

3. Zasady forum, których złamanie grozi natychmiastowym banem :

I. Rażące przypadki złamania zasad forum wymienionych w pkt 2.
II. Spamowanie/reklamowanie:
a) Jakakolwiek próba powielania tematów w kilku czy kilkunastu działach forum.
b) Reklamowanie innych polskojęzycznych for dyskusyjnych o tematyce bukmacherskiej.
c) Reklamowanie płatnych stron z typami.
d) Reflinki: istnieje całkowity zakaz promowania prywatnych linków do programów partnerskich za pomocą tego forum. Dotyczy to zarówno treści otwartej (tematów) jak i PW (prywatnych wiadomości), przez co rozumie się spamowanie cudzych skrzynek własnymi "propozycjami". Jeśli ktoś zwyczajnie się pyta o szczegóły promocji w danym temacie to proszę szczerze i otwarcie odpowiedzieć mu a nie próbować go "werbować" za plecami na priva do własnego programu partnerskiego.

4. Należy podać źródło lub autora informacji w przypadku ich kopiowania z innych stron internetowych.

5. Jeżeli zauważyłeś naruszenie Regulaminu, powiadom o tym moderatora za pomocą przycisku , który znajduje się przy każdej wiadomości na forum. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów, w których argumentacja jest niewystarczająca lub sama treść wskazuje, że dana wiadomość powinna być napisana w innym temacie czy nawet dziale forum.

6. W przypadku łamania zasad forum i w/w zapisów, moderatorzy i administrator zastrzegają sobie prawo do: upomnienia, ostrzeżenia oraz banowania.

7. Jeżeli Twój post został usunięty oznacza to, że naruszyłeś jeden z punktów Regulaminu. Jeżeli ktoś w sposób szczególny będzie łamał Regulamin, dostanie ostrzeżenie. 3 ostrzeżenia to ban .