Strona 4 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#4320764 - 28/12/2010 03:20 Re: Barclays Premier League 2010/2011 [Re: Bezdomny]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Bezdomny jak zwykle napisał wszystko co trzeba. smile Wiemy kogo niema, kto wraca więc ja już w takie szczegóły zagłębiać się nie będę.

Może coś ode mnie:

Arsenal Londyn - Chelsea Londyn over 2,5 @2,04 1,5/10 Pinnacle

Miałem w zasadzie nic nie wybrać z tego spotkania ale wydaję mi się, że kurs na over 2,5 bardzo dobry. Obecnie w Pinnacle @2,04 - chyba warto spróbować.

Kanonierzy jakby nie patrzeć tej obrony za mocnej nie mają, w dodatku w bramce Fabiański. Nic do chłopaka nie mam ponieważ bramkarzem jest dobrym ale mam wrażenie, że Arsenal to trochę za wysokie progi dla tego pana. W ostatnich trzech spotkaniach Arsenal na własnym boisku stracił 5 goli (Newastle 1, Tottenham 3, Fulham 1), stracili też najwięcej goli na własnym boisku z dawnej wielkiej czwórki (chyba każd rozumie co mam na myśli), ale nie tylko - mniej goli straconych ma również: Tottenham, Sunderland, Blackburn, City czy Birmingham.

Z tego co pisali koledzy na QCZ - pogoda w Anglii uległa poprawie i nie powinno być dzisiaj skrajnych warunków do gry w piłkę.

Przypuszczalne jedenastki:

Arsenal Londyn: Fabianski; Sagna, Koscielny, Squillaci, Clichy; Song, Wilshere, Fabregas; Nasri, Arshavin, Chamakh.

Chelsea Londyn: Cech; Ferreira, Ivanovic, Terry, Cole; Mikel, Essien, Lampard; Malouda, Anelka, Drogba.

Good luck ! piwo

Do góry
Bonus: Unibet
#4322147 - 28/12/2010 15:27 Re: Barclays Premier League 2010/2011 [Re: Jose]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Zestaw par najbliższej kolejki



Sytuacja po dotychczasowo rozegranych meczach wygląda następująco




Zapraszam do analizy

Pozdrawiam toast

Do góry
#4322198 - 28/12/2010 18:44 Re: Barclays Premier League 2010/2011 [Re: Bezdomny]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Tottenham - Newcastle

Kolejny sprawdzian przed ekipą Harrego.
Z powodu kartek nie zagra w ekipie gospodarz Defoe.

Sroki w tym spotkaniu będą musieli sobie poradzić bez Nolana.Harper jeszcze nie w pełni sił.

Koguty w formie są.Newcastle ostatnio nic specjalnego nie pokazał.Warto zwrócić uwagę na ostatnie wyniki Spurs.W ostatnich pojedynkach ekipa gospodarzy traciła bramkę.Newcastle ma kim straszyć w ofensywie.Myślę,że value na bramkę gości do przemyślenia.

West Ham - Everton

Gospodarze w końcu odnieśli zwycięstwo.Behrami i Obinna już w pełni sił.Po absencji kartkowej powraca Boa Morte.Kontuzjowani są : Jack Collison, Manual Da Costa oraz Thomas Hitzlsperger.

Everton wreszcie zaczął grać swoje.Spora liczba zawodników powraca do kadry : Arteta,Pieenar,Heitinga,Jagielka.Anichebe musi pauzować za kartki.

Młoty nie potrafią grać z ekipą Evertonu.Ostatnie 3 pojedynki kończyły się zwycięstwem gości.Warto może zaufać historii smirk
Może Saha po raz kolejny trafi do bramki rywala.5-krtonie już pokonywał golkipera WHU.



Birmingham - Man Utd


Do kadry klubu z St.Andrews powracają Hleb i Ridgwell.

Nieco gorzej wygląda sytuacja kadrowa Diabłów.Nani powinien wystąpić.Scholes w dalszym ciągu kontuzjowany.Pod znakiem zapytania występy Fletchera oraz O'Shea.Park bierze udział w Asian Cup.


Jak widzimy MU zaledwie jedno zwycięstwo na wyjazdach shocked
St.Andrews to ciężki teren.Różnie w przeszłości wiodło się ekipie gości tam.Większość spotkań Blues to undery.Dzisiaj zagrają 1-4-5-1.Bramek zbytnio nie ma kto tam strzelać.Gospodarze z pewnością będą liczyć na liczne kontry.
Szkoda tykać tak niskiego kursu na zwycięstwo MU.Birmingham znaczne postępy poczyniło.
Sądzę,że under 2.5 warty gry.

Stoke - Fulham


Gospodarze ostatnio nieźle prezentują się.Pod znakiem zapytania występ Etheringtona.Cieszyć jedynie nas może powrót Waltersa.

Fulham to nie ten sam zespół co kiedyś.Ledwo Roy odszedł a wszystko zaczęło się sypać.Kontuzjowani są Zamora oraz Dembele.

Gospodarze rzadko u siebie zawodzą.Fulham jak widzimy nie potrafi odnieść zwycięstwa na wyjeździe.Brakuje im typowego snajpera.
Jak widzimy sporo pojedynków na Brittania kończyło się małą liczbą bramek.Niewykluczone,że dziś kolejny under tam będzie.
Fulham dość dawno nie wygrało na wyjeździe.Jeśli się nie mylę ponad 20 spotkań bez zwycięstwa na wyjeździe w lidze.

Man City - AV

Kurs na zwycięstwo gospodarzy to ''śmiech na sali''.
Do kadry Citizens po czerwie powraca Kolo Toure.

Villans w tym sezonie zawodzą.Nieco osłabiony zespół przystąpi do tego spotkania.Ashley Young oraz Luke Young kontuzjowani.Pod znakiem zapytania występ Heskeya.Na ''otarcie łez'' powrót do kadry S.Petrova.

Gospodarze z pewnością coś strzelą.W ofensywie nieźle prezentują się.Strzelać tam ma kto.
Ale popatrzmy na ich defensywę.Sporą liczbę błędów popełniają.Za często tracą bramki ostatnio.Wniosek jeden : BTS możliwy.

WBA - Blackburn

Ostatnio nie wiedzie się ekipie WBA.Z powodu kartek nie zagra Brunt.Cieszyć może powrót Petera Odemwinge.

Czarne chmury nad Blackburn.Kto by się spodziewał,że w trakcie sezonu Sam pożegna się z pracą smirk Spore zamieszenie z Sambą.Głośno mówi się o jego przenosinach.Do końca nie wiadomo czy dzisiaj wystąpi.Znany nam El-Hadji Diouf powinien od pierwszych minut zagrać.

WBA u siebie nieźle prezentuje się.Jak widzimy goście na wyjazdach zbyt dobrze nie spisują się.Zresztą póki co trenera z prawdziwego zdarzenia nie mają.Gospodarze powinni wykorzystać atut własnego boiska.Również jest to idealna dla nich okazja na przerwanie passy porażek.

Sunderland - Blackpool

Takie scenariusza nikt nie spodziewałby się.Sunderland i walka o europejskie puchary.

Gospodarze jeszcze nie odnieśli porażki w tym sezonie u siebie shocked Do kadry powracają Wellbeck ,Lee Cattermole,Kieran Richardson oraz Titus Bramble.
Paczka Kotów w komplecie.

Przed sezonem wydawało się ekipa gości to będą chłopcy do bicia.Przypominają mi oni ekipę Hull.Z powodu kartek nie zagra Adam boli Niedostępni również są : Matt Gilks i Marlon Harewood.

Jak długo może ta passa Black Cats trwać smirk
Blackpool spisuje się zdecydowanie lepiej na wyjazdach aniżeli u siebie.Martwić może nawet nas skuteczność gospodarzy ostatnio.W 1987/88 ostatni raz ze sobą spotkały.Wówczas padł remis 2-2.Sądzę,że goście dzisiaj nie przegrają tego spotkania.



Pozdrawiam toast

Do góry
#4323215 - 29/12/2010 04:57 Re: Barclays Premier League 2010/2011 [Re: Bezdomny]
merlini Offline
stranger

Meldunek: 09/03/2010
Postów: 12
birmingham vs manu
może warto spróbować time of first goal
after 25 min with paddypower 10/11
m.

Do góry
#4324958 - 30/12/2010 01:58 Re: Barclays Premier League 2010/2011 [Re: merlini]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Przed nami 3 ostatnie starcia w tym roku kalendarzowym :

Chelsea - Bolton



Blues nic nie grają.Mecz z Arsenalem odziwerciedlił,że nie najlepiej tam się dzieje.Nawet Frank Lampard nie był w stanie im pomóc w poprzednim spotkaniu.W defensywie również nie prezentują się dobrze.
Anelka,Alex, Yuri Zhirkov i Yossi Benayoun w dalszym ciągu kontuzjowani.

Bolton nie najgorzej prezentuje się w tym sezonie.Mało kto by spodziewał,że klub z tak wąską kadrą nieoczekiwanie może włączyć się do gry o europejskie puchary.Chung-Yong Lee bierze udział w Asian Cup.Tamir Cohen wyjechał do ojczyzny na pogrzeb ojca.Gretar Steinsson w dalszym ciągu kontuzjowany jest.

Wiem jak Blues prezentują się ostatnio.Bolton nie wiele traci potencjału na wyjazdach.Gracze Black Cats czy Citizens wygrali z nimi zaledwie różnicą jednej bramki.
Blues przez ostatnie 3 sezony miała problemy z ograniem Boltonu.Sądzę,że Kłusaki tanio nie sprzedadzą skóry.
Warto zastanowić się nad Bolton +1.5.

Wigan - Arsenal


Latics zgodnie z przedsezonowymi prognozami walczą o utrzymanie.Tej ekipie brak klasowego napastnika.Hugo Rodallega słabiutki w tym sezonie.Głośno mówi się o przenosinach kluczowego zawodnika,którym jest Charles N'Zogbia.Emmerson Boyce i Franco Di Santo w dalszym ciągu kontuzjowani.Jedynie cieszyć może szkoleniowca tej drużyny powrót do kadry : Hendry'ego Thomasa i Maynora Figueroa.

Kanonierzy ładnie zdeklasowali Chelsea.Dzisiaj będą musieli radzić sobie bez kapitana drużyny Cesca Fabregasa.Arshavin oraz Chamakh prawdopodobnie od pierwszych minut zagrają.

Wigan aż takiego groźne już u siebie nie jest.Kanonierzy mają olbrzymią szansę na wyprzedzenie w tabeli Man City.Doskonale wiedzą,że trzeba wykorzystać stratę punktów przez Czerwonych Diabłów.Nic innego nie pozostaje nam jak zagranie zwycięstwa gości.


L'pool - Wolves


Ekipa gospodarzy rozczarowuje w tym sezonie.Gdzie ta ich walka o top 4.Sporo już tracą do tej strefy.Steven Gerrard od pierwszych minut ma zagrać.Carra i Spearing kontuzjowani są.

Wilki nieoczekiwanie zajmują ostatnią lokatę w tabeli.Na wyjazdach nie wiedzie im się.Zaledwie jeden punkt zdobyty w 8 spotkaniach uwaga
Jody Craddock, Kevin Doyle, Michael Mancienne oraz Karl Henry kontuzjowani są.

Gospodarze potrafią grać z tym rywalem.Nie należy oczekiwać na jakąkolwiek niespodziankę.Kurs na zwycięstwo gospodarzy za niski.Niegłupio wygląda mała liczba bramek w tym spotkaniu.Jak widzimy goście na wyjazdach zbyt skuteczni nie są.Wilki z pewnością będą murować bramkę.Torres nic nie gra w tym sezonie.Warto więc pomyśleć na under 2.5
Na spektakl z dużą liczbą bramek bym nie liczył.Wczoraj na Sky transmitowali mecz Evertonu i Man Utd i wiemy co tam się działo.Dziś w transmisji to spotkanie.Może kolejne nudne widowisko będzie smirk


Pozdrawiam toast

Do góry
#4325131 - 30/12/2010 02:45 Re: Barclays Premier League 2010/2011 [Re: Bezdomny]
thesamethis Offline
addict

Meldunek: 13/07/2010
Postów: 497
Skąd: Lublin
Originally Posted By: Bezdomny
Przed nami 3 ostatnie starcia w tym roku kalendarzowym :

Chelsea - Bolton



Blues nic nie grają.Mecz z Arsenalem odziwerciedlił,że nie najlepiej tam się dzieje.Nawet Frank Lampard nie był w stanie im pomóc w poprzednim spotkaniu.W defensywie również nie prezentują się dobrze.
Anelka,Alex, Yuri Zhirkov i Yossi Benayoun w dalszym ciągu kontuzjowani.

Bolton nie najgorzej prezentuje się w tym sezonie.Mało kto by spodziewał,że klub z tak wąską kadrą nieoczekiwanie może włączyć się do gry o europejskie puchary.Chung-Yong Lee bierze udział w Asian Cup.Tamir Cohen wyjechał do ojczyzny na pogrzeb ojca.Gretar Steinsson w dalszym ciągu kontuzjowany jest.

Wiem jak Blues prezentują się ostatnio.Bolton nie wiele traci potencjału na wyjazdach.Gracze Black Cats czy Citizens wygrali z nimi zaledwie różnicą jednej bramki.
Blues przez ostatnie 3 sezony miała problemy z ograniem Boltonu.Sądzę,że Kłusaki tanio nie sprzedadzą skóry.
Warto zastanowić się nad Bolton +1.5.


Pozdrawiam toast


A ja się nie zgodzę z Twoją prognozą. Blues wracają dzisiaj na własne śmieci. W zespole panuje duża nerwowość, ale co za tym idzie i mobilizacja. Wiedzą, że majster oddala się wielkimi krokami. Jednak wczorajsza postawa Diabłów może jedynie podziałać mobilizująco na Londyńczyków, bo ten wynik trzeba traktować jako porażkę. Dziś czytałem wywiad z Cechem. Ocenia on bardzo surowo postawę swoich kolegów. Widać, iż panuje niewesoła atmosfera, tym bardziej Carlo zaczyna trząść dupskiem, bo nie wierzę, iż nie martwi się o swoją posadę. Ale Roman to nie Józek laugh. Dziś wierzę w przebudzenie się Drogby i proponuję zagrać :
Drogba strzeli pierwszą bramkę i Chelsea wygra @ 17 by bet365.

Jestem fanem niebieskich, toteż nieco subiektywnie spoglądam na ten mecz. Nie podaję także chyba za bardzo logicznych argumentów, ale wiem że Chelsea dziś spuści łomot przyjezdnym i zobaczymy starą, dobrą piłkę w wykonaniu Drogby i spółki. Pozdrawiam

Do góry
#4325168 - 30/12/2010 02:56 Re: Barclays Premier League 2010/2011 [Re: thesamethis]
luukas88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2010
Postów: 2852
Originally Posted By: thesamethis
Originally Posted By: Bezdomny
Przed nami 3 ostatnie starcia w tym roku kalendarzowym :

Chelsea - Bolton



Blues nic nie grają.Mecz z Arsenalem odziwerciedlił,że nie najlepiej tam się dzieje.Nawet Frank Lampard nie był w stanie im pomóc w poprzednim spotkaniu.W defensywie również nie prezentują się dobrze.
Anelka,Alex, Yuri Zhirkov i Yossi Benayoun w dalszym ciągu kontuzjowani.

Bolton nie najgorzej prezentuje się w tym sezonie.Mało kto by spodziewał,że klub z tak wąską kadrą nieoczekiwanie może włączyć się do gry o europejskie puchary.Chung-Yong Lee bierze udział w Asian Cup.Tamir Cohen wyjechał do ojczyzny na pogrzeb ojca.Gretar Steinsson w dalszym ciągu kontuzjowany jest.

Wiem jak Blues prezentują się ostatnio.Bolton nie wiele traci potencjału na wyjazdach.Gracze Black Cats czy Citizens wygrali z nimi zaledwie różnicą jednej bramki.
Blues przez ostatnie 3 sezony miała problemy z ograniem Boltonu.Sądzę,że Kłusaki tanio nie sprzedadzą skóry.
Warto zastanowić się nad Bolton +1.5.


Pozdrawiam toast


A ja się nie zgodzę z Twoją prognozą. Blues wracają dzisiaj na własne śmieci. W zespole panuje duża nerwowość, ale co za tym idzie i mobilizacja. Wiedzą, że majster oddala się wielkimi krokami. Jednak wczorajsza postawa Diabłów może jedynie podziałać mobilizująco na Londyńczyków, bo ten wynik trzeba traktować jako porażkę. Dziś czytałem wywiad z Cechem. Ocenia on bardzo surowo postawę swoich kolegów. Widać, iż panuje niewesoła atmosfera, tym bardziej Carlo zaczyna trząść dupskiem, bo nie wierzę, iż nie martwi się o swoją posadę. Ale Roman to nie Józek laugh. Dziś wierzę w przebudzenie się Drogby i proponuję zagrać :
Drogba strzeli pierwszą bramkę i Chelsea wygra @ 17 by bet365.

Jestem fanem niebieskich, toteż nieco subiektywnie spoglądam na ten mecz. Nie podaję także chyba za bardzo logicznych argumentów, ale wiem że Chelsea dziś spuści łomot przyjezdnym i zobaczymy starą, dobrą piłkę w wykonaniu Drogby i spółki. Pozdrawiam


a nie pomylil Ci sie kurs na to ze Drogba srzeli bramke i Chelsea wygra?? wedlug mnie kurs 4,5

Do góry
#4325171 - 30/12/2010 02:58 Re: Barclays Premier League 2010/2011 [Re: luukas88]
luukas88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2010
Postów: 2852
Originally Posted By: luukas88
Originally Posted By: thesamethis
Originally Posted By: Bezdomny
Przed nami 3 ostatnie starcia w tym roku kalendarzowym :

Chelsea - Bolton



Blues nic nie grają.Mecz z Arsenalem odziwerciedlił,że nie najlepiej tam się dzieje.Nawet Frank Lampard nie był w stanie im pomóc w poprzednim spotkaniu.W defensywie również nie prezentują się dobrze.
Anelka,Alex, Yuri Zhirkov i Yossi Benayoun w dalszym ciągu kontuzjowani.

Bolton nie najgorzej prezentuje się w tym sezonie.Mało kto by spodziewał,że klub z tak wąską kadrą nieoczekiwanie może włączyć się do gry o europejskie puchary.Chung-Yong Lee bierze udział w Asian Cup.Tamir Cohen wyjechał do ojczyzny na pogrzeb ojca.Gretar Steinsson w dalszym ciągu kontuzjowany jest.

Wiem jak Blues prezentują się ostatnio.Bolton nie wiele traci potencjału na wyjazdach.Gracze Black Cats czy Citizens wygrali z nimi zaledwie różnicą jednej bramki.
Blues przez ostatnie 3 sezony miała problemy z ograniem Boltonu.Sądzę,że Kłusaki tanio nie sprzedadzą skóry.
Warto zastanowić się nad Bolton +1.5.


Pozdrawiam toast


A ja się nie zgodzę z Twoją prognozą. Blues wracają dzisiaj na własne śmieci. W zespole panuje duża nerwowość, ale co za tym idzie i mobilizacja. Wiedzą, że majster oddala się wielkimi krokami. Jednak wczorajsza postawa Diabłów może jedynie podziałać mobilizująco na Londyńczyków, bo ten wynik trzeba traktować jako porażkę. Dziś czytałem wywiad z Cechem. Ocenia on bardzo surowo postawę swoich kolegów. Widać, iż panuje niewesoła atmosfera, tym bardziej Carlo zaczyna trząść dupskiem, bo nie wierzę, iż nie martwi się o swoją posadę. Ale Roman to nie Józek laugh. Dziś wierzę w przebudzenie się Drogby i proponuję zagrać :
Drogba strzeli pierwszą bramkę i Chelsea wygra @ 17 by bet365.

Jestem fanem niebieskich, toteż nieco subiektywnie spoglądam na ten mecz. Nie podaję także chyba za bardzo logicznych argumentów, ale wiem że Chelsea dziś spuści łomot przyjezdnym i zobaczymy starą, dobrą piłkę w wykonaniu Drogby i spółki. Pozdrawiam


a nie pomylil Ci sie kurs na to ze Drogba srzeli bramke i Chelsea wygra?? wedlug mnie kurs 4,5



tam powinno byc ze Drogba pierwszy strzeli bramke, pomylka moja. ale nadal kurs 4,5 widze

Do góry
#4325215 - 30/12/2010 03:15 Re: Barclays Premier League 2010/2011 [Re: luukas88]
thesamethis Offline
addict

Meldunek: 13/07/2010
Postów: 497
Skąd: Lublin
Chodzi mi o ten zakład - Drogba strzeli bramkę i Chelsea wygra 2-0


Do góry
#4325223 - 30/12/2010 03:17 Re: Barclays Premier League 2010/2011 [Re: thesamethis]
thesamethis Offline
addict

Meldunek: 13/07/2010
Postów: 497
Skąd: Lublin
ale to nie zmienia faktu, że się pomyliłem, mój błąd. zerknąłem po prostu na kurs ze zdarzenia Didier Drogba strzeli i Chelsea 1-0.

Do góry
#4328676 - 01/01/2011 01:43 Re: Barclays Premier League 2010/2011 [Re: thesamethis]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Zestaw par nadchodzącej kolejki :



Sytuacja po dotychczasowo rozegranych spotkaniach wygląda następująco



Szczęśliwego Nowego Roku toast
Zapraszam do analizy cool

Do góry
#4328709 - 01/01/2011 02:07 Re: Barclays Premier League 2010/2011 [Re: Bezdomny]
Bombej22 Offline
old hand

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 777
Co tu analizowac, 1 stycznia godz.15, wszyscy pilkarze na ciezkich kacach (mecz West Bromwich nawet w poludnie, wiec z niezlymi chuchami beda grac :), trzeba miec niezla odwage, zeby cos stawiac. Chyba ze underdogi albo undery.

Do góry
#4328997 - 01/01/2011 05:49 Re: Barclays Premier League 2010/2011 [Re: Bombej22]
milan1231 Offline
old hand

Meldunek: 10/07/2006
Postów: 723
Originally Posted By: Bombej22
Co tu analizowac, 1 stycznia godz.15, wszyscy pilkarze na ciezkich kacach (mecz West Bromwich nawet w poludnie, wiec z niezlymi chuchami beda grac :), trzeba miec niezla odwage, zeby cos stawiac. Chyba ze underdogi albo undery.


Premier League w Nowy Rok gra od ..pół wieku,albo dłużej.
To długa tradycja,której nie można zlekceważyć!
Tam nikt nie odpuszcza.
Gdyby nasza ekstraklasa grała w Nowy Rok to na pewno byłyby niezłe jaja!

West Brom vs Man Utd 2
Gospodarze przystąpią do sobotniej konfrontacji osłabieni. Zabraknie Gabriela Tamasa, Gonzalo Jara oraz Paula Scharnera.
WBA przegrało siedem z dziesięciu ostatnich meczów w Premiership.
Do Menu wraca Nani,zabraknie za to Park Ji-Sunga
Ferguson 31 grudnia obchodzi urodziny,wiadomo jaki prezent oczekuje.

Do góry
#4329183 - 01/01/2011 07:17 Re: Barclays Premier League 2010/2011 [Re: milan1231]
milan1231 Offline
old hand

Meldunek: 10/07/2006
Postów: 723
Originally Posted By: milan1231
[quote=Bombej22]Co tu analizowac, 1 stycznia godz.15, wszyscy pilkarze na ciezkich kacach (mecz West Bromwich nawet w poludnie, wiec z niezlymi chuchami beda grac :), trzeba miec niezla odwage, zeby cos stawiac. Chyba ze underdogi albo undery.


Premier League w Nowy Rok gra od ..pół wieku,albo dłużej.
To długa tradycja,której nie można zlekceważyć!
Tam nikt nie odpuszcza.
Gdyby nasza ekstraklasa grała w Nowy Rok to na pewno byłyby niezłe jaja!

West Brom vs Man Utd 2
Gospodarze przystąpią do sobotniej konfrontacji osłabieni. Zabraknie Gabriela Tamasa, Gonzalo Jara oraz Paula Scharnera.
WBA przegrało siedem z dziesięciu ostatnich meczów w Premiership.
Do Menu wraca Nani,zabraknie za to Park Ji-Sunga
Ferguson 31 grudnia obchodzi urodziny,wiadomo jaki prezent oczekuje.

Wszystkich typów trafionych w Nowym Roku Życzę ! toast

Do góry
#4329564 - 01/01/2011 18:52 Re: Barclays Premier League 2010/2011 [Re: milan1231]
Don Fifone Offline
Roberto Carlos

Meldunek: 09/05/2008
Postów: 3183
Skąd: Przed kompem
Originally Posted By: milan1231
Originally Posted By: milan1231
[quote=Bombej22]Co tu analizowac, 1 stycznia godz.15, wszyscy pilkarze na ciezkich kacach (mecz West Bromwich nawet w poludnie, wiec z niezlymi chuchami beda grac :), trzeba miec niezla odwage, zeby cos stawiac. Chyba ze underdogi albo undery.


Premier League w Nowy Rok gra od ..pół wieku,albo dłużej.
To długa tradycja,której nie można zlekceważyć!
Tam nikt nie odpuszcza.
Gdyby nasza ekstraklasa grała w Nowy Rok to na pewno byłyby niezłe jaja!

West Brom vs Man Utd 2

Powinno być dobrze ja tylko poczekam do wystawienia składów mam nadzieję ze Nani zagra od początku bo to bez wątpienia lider drugiej linii w ostatnim meczu Diabły nie stworzyły ogroma sytuacji ale te słupki Giggsa i bodajże Ronneya pozostały w pamięci. Warto dodać, że dzisiejszy rywal w porównaniu do ekipy z Birmingham o wiele częściej przegrywa na swoim boisku, zaliczył w tym sezonie 3 wpadki. O osłabieniach obu drużyn nie będę już pisał bo zrobił to kolega wyżej. Tak więc do boju UTD!
Gospodarze przystąpią do sobotniej konfrontacji osłabieni. Zabraknie Gabriela Tamasa, Gonzalo Jara oraz Paula Scharnera.
WBA przegrało siedem z dziesięciu ostatnich meczów w Premiership.
Do Menu wraca Nani,zabraknie za to Park Ji-Sunga
Ferguson 31 grudnia obchodzi urodziny,wiadomo jaki prezent oczekuje.

Wszystkich typów trafionych w Nowym Roku Życzę ! toast

Do góry
#4329566 - 01/01/2011 18:54 Re: Barclays Premier League 2010/2011 [Re: milan1231]
Don Fifone Offline
Roberto Carlos

Meldunek: 09/05/2008
Postów: 3183
Skąd: Przed kompem
Powinno być dobrze ja tylko poczekam do wystawienia składów mam nadzieję ze Nani zagra od początku bo to bez wątpienia lider drugiej linii w ostatnim meczu Diabły nie stworzyły ogroma sytuacji ale te słupki Giggsa i bodajże Ronneya pozostały w pamięci. Warto dodać, że dzisiejszy rywal w porównaniu do ekipy z Birmingham o wiele częściej przegrywa na swoim boisku, zaliczył w tym sezonie 3 wpadki. O osłabieniach obu drużyn nie będę już pisał bo zrobił to kolega wyżej. Tak więc do boju UTD!

Do góry
#4329572 - 01/01/2011 18:58 Re: Barclays Premier League 2010/2011 [Re: Don Fifone]
Don Fifone Offline
Roberto Carlos

Meldunek: 09/05/2008
Postów: 3183
Skąd: Przed kompem
Warto też spróbować Bolton X2 po kursie 2,10 oglądałem ich w meczu z Chelsea i bardzo ładnie grali, mieli parę ciekawych sytuacji na szczęście żadnej nie wykorzystali ( stawiałem na Chelsea:))
Pod znakiem zapytania stoi występ Joe Colea, który zmaga się z kontuzją kostki. Bolton będzie zmuszony poradzić sobie bez zawieszonego za kartki Paula Robinsona. Nie wiadomo czy zagrają także Stuart Holden oraz Greta Steinsson. Chung-Young Lee udał się z kolei na Puchar Azji.

Do góry
#4329583 - 01/01/2011 19:16 Re: Barclays Premier League 2010/2011 [Re: milan1231]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
WBA - Man Utd

WBA rozczarowuje nas ostatnio.Gabriel Tamas i Gonzalo Jara z powodu kartek nie zagrają.Jonas Olsson w dalszym ciągu kontuzjowany jest.Pod znakiem zapytania występ Paula Scharnera.Cieszyć szkoleniowca może powrót po kartkach Chrisa Brunta.

Diabłom ostatnio nie wiedzie się.Mecz z Birminghamem potwierdził,że jest coś nie tak.Nani ponoć powraca do kadry.W dalszym ciągu niedostępni : Paul Scholes, Owen Hargreaves, Ji-Sung Park, John O&#8217;Shea oraz Antonio Valencia.

WBA za słaba na ekipę Czerwonych Diabłów jest.Ile razy będzie nas ekipa Fergusona rozczarowywała w Nowym Roku smirk
Sądzę,że ten rok dla nich będzie udany.Kochają grać z ekipą WBA.Myślę,że dziś na wyjazdach.Inna sprawa rewanż za to 2-2 w tym sezonie.Z pewnością wielu z Was pamięta 2-0 a tu 2-2 laugh
Dzisiaj MU 100 da z siebie.Nie wiem co lepsze over 2.5 czy hc -1 MU.
Do wyboru do koloru.Kurs na zwycięstwo gości póki nie schodzi z 1.5 grać !

Birmingham City - Arsenal

Dzięki pomocy sędziemu zremisowali mecz z MU! Kto oglądał wie o co chodzi.

Alex McLeish ma wystawić ten skład co przeciwko ekipie MU.

Arsenal rozczarował nas! W przewadze zremisować spotkanie blush
Może pan Arsene w końcu obudzi się.Przesadził nieco z wyjściową jedenastką w poprzednim spotkaniu.Diaby wypadł z kadry na m-c.Cieszyć powinien sympatyków Gunners powrót Fabregasa.

Arsenal myślę,że nie warto tykać.St.Andrews Stadium trudnym terenem jest.Inna sprawa wiemy jak Kanonierzy tam grali.
Myślę,że lepiej BTS zagrać.Jak widzimy w poprzednie starcia BTS był.Zresztą Arsenalu defensywa i bramkarz do wymiany!Wolałbym Wojtka w bramce aniżeli Łukasza.Birmingham znów 1-4-5-1.Larsson doskonale zna Arsenal.Birmingham nie najgorzej zresztą zaprezentował się z MU.Może znowu sędzia pomoże ?

I taka mała ciekawostka dla graczy lubiących live !
W 3 z 4 ostatnich spotkań pomiędzy B'hamem a Arsenal na St.Andrews na w 90 minucie padała bramka dla gospodarzy!


Tottenham - Fulham


Koguty wspaniale prezentują się w tym sezonie.Gallas ma zastąpić Kaboula dzisiaj.Defoe jeszcze za kartki musi pauzować.Występ Robinhooda pod znakiem zapytania.

Fulham wreszcie odniosło zwycięstwo na wyjeździe shocked
Mark Schwarzer bierze udział w Asian Cup.Dembele dalej kontuzjowany.

Kurs na zwycięstwo za niski jest! Owszem h2h po stronie Kogutów.
Myślę o bramce gości.Gomes sporo błędów popełnia.Zresztą Koguty ostatnio tracą bramki w lidze.Newcastle miało wiele sytuacji.
Jakby nie patrzeć derby więc bet możliwy.

West Ham - Wolverhampton



Przed nami spotkanie o ''6'' punktów.

West Ham od trzech spotkań niepokonany shocked laugh
Młoty wywarły na mnie wrażenie w poprzednim spotkaniu z Evertonem.
Carlton Cole już w pełni sił.Występ Ben Haima pod znakiem zapytania.

Wilki dały lekcję L'poolowi grin
Outsider potrafił ograć taką markę na wyjeździe laugh
Mick wystawi ten sam skład.

Obydwa zespoły w dole tabeli znajdują się.Doskonale wiedzą o co jest mecz smirk
Gospodarze z pewnością ofensywnie zagrają.Wilki w ofensywie również nie najgorsze.

BTS niewykluczony


Stoke - Everon

Robert Huth za kartki pauzuje.Powracają Matthew Etherington
i Jon Walters.

Everton fatalnie zagrał w meczu z Młotami.Ale mnie zastanawia gdzie Moyes ma oczy smirk Pod znakiem zapytania występ Jagielki i Heitingi.Cahill jeszcze jest dostępny.Anichebe dalej za kartki pauzuje.

Lepiej omijać to spotkanie! Jeśli Stoke zagra tak jak z Fulham Everton nie przegra niewykluczony.

Sunderland - Blackburn


Źle się dzieje w Sunderland.Pod znakiem zapytania występ Cattermole,Gyana i Onuoha.Wellbeck już w pełni sił.


Blackburn bez szkoleniowca daje radę ! Robinson kontuzjowany boli Kalinic i Salgado z powodu kartek nie zagrają.Nie wykluczone,że Samba zagra

Jak widzimy niewykluczone ubytki w kadrze Black Cats.Blackburn pokazał,że potrafi grać na wyjazdach.Jeśli miałbym zagrać X2.

L'pool - Bolton


L'pool nie istnieje laugh To co zagrali z Wolves .... masakra
Niech Roy rezygnuje z posady wreszcie !
Pod znakiem zapytania występ Joe Cole'a.

Bolton słabeuszem nie jest smile Robinson z powodu kartek nie zagra,pod znakiem zapytania występy Holdena i Steinssona,Chung dalej w Asian Cup.

Co tu grać. Mecz z udziałem L'poolu nie da się oglądać.Gerrard gra a oni dalej nic.
Bolton jak już wspomniałem nie słabeusz.
Chelsea wygrała z nimi jedynie 1-0, co L'poolu zrobi smirk
Kurs na L'pool 1.7 padam laugh
Sądzę,że Bolton +0.5,+1 warty gry smile

Man City - B'ckpool


Citizens no 1 shocked laugh
Tevez od pierwszych minut tongue

B'ckpool nieobliczalna ekipa.Adam powraca do kadry.
Grandin dalej kontuzjowany.

Co pisać smirk

Nic innego nie pozostaje jak zagrać wygraną gospodarzy.Lepsi i co więcej się rozpisywać.

Do góry
#4329868 - 01/01/2011 22:18 Re: Barclays Premier League 2010/2011 [Re: milan1231]
Bombej22 Offline
old hand

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 777
Originally Posted By: milan1231
Originally Posted By: Bombej22
Co tu analizowac, 1 stycznia godz.15, wszyscy pilkarze na ciezkich kacach


Premier League w Nowy Rok gra od ..pół wieku,albo dłużej.


Przetrzepalem ostatnie 10-11 sezonow i nie do konca to prawda:
nie bylo meczow 1 stycznia:
1. w zeszlym roku,
2. w sezonie 2005/2006
3. w sezonie 2003/2004
4. w sezonie 1999/2000
5. w sezonie 1998/1999

Glebiej nie badalem.

Dla mnie to paranoja grac na bani. Tylko mi nie mowcie, ze pilkarze nie pija w sylwka smile

Do góry
#4329881 - 01/01/2011 22:29 Re: Barclays Premier League 2010/2011 [Re: Bombej22]
Bombej22 Offline
old hand

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 777
PS. Pytanie dodatkowe, ktory z nas jest dzis trzeźwy smile? A stawianie u bukow na bani to podobna paranoja co granie w pilke na bani :), chociaz zdarzylo mi sie pare razy szalenczo postawic na bani i wygrac, ale ogolnie yield na bani na pewno mam minusowy smile

Do góry
Strona 4 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, Ojro, Sensei, rafal08, igea23, burbon, ANZELMO, akagi), 3677 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582287 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25