Strona 3 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#4207648 - 02/11/2010 02:33 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: Cendruś]
Cendruś Offline
Oszust i... dzida!!!

Meldunek: 26/12/2005
Postów: 14689
Skąd: Wwa
A jak Wam sie podoba Dominikana +2.5seta @1.7 . Chinki graja piasek, nie ma 2 podstawowych zawodniczek, grubas Wang slyszalem ze narzeka na jakis uraz. A Dominikana moze nie jest jakas wielka druzyna, ale seta lub dwa z dobrymi zespolami potrafi ugrac. Przy obecnej dyspozycji Chinek to nawet moga pokusic sie o jakas mala niespodzianke...


Japonia-Kostaryka under 120.5 @1.8

3x15pkt i izi bet. Japonki graja bardzo dobrze w obronie i w ataku tez szybka poukladana gra. W kazdym secie na pewno jakies serie zlapia i powinno byc dobrze.
Licze, ze 1 lub 2 sety beda dobawione znacznie (ponizej 15punktow) przez gospodynie.


Tajlandia-Kuba ?

Dla mnie tutaj zachodzi jedno pytanie: Jak Kubanki beda przyjmowac kasliwa zagrywke Tajek?
Jezeli beda do gory na 2-3metr pilke dogrywac to Kubanki zniszcza Tajlandki na siatce! Ale jak pileczka bedzie leciala w trybuny lub nad siebie to u Kubanek zaczna sie bledy w ataku i beda strzelac w aut, a dodatkowo Tajlandia swoim cwaniactwem wypunktuje 'czekoladki'.


Usa 3:0 @1.35

Fajny sklad, fajna gra i moj faworyt do Mistrzostwa Świata.
Kazachstan pewnie ok. 15-17 punktow na set to max.

Do góry
Bonus: Unibet
#4207743 - 02/11/2010 03:33 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: Cendruś]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
Mnie z kolei bardzo podobają się kursy Unibetu na +2.5 seta Koreanek z Rosjankami (1.80). Obie drużyny nie przegrały jeszcze na tych mistrzostwach, a Rosjanki traciły seta zarówno z Dominikaną jak i Turczynkami. Koreanki z kolei do zera pokonały Kanadę, Dominikanę i Chiny, twierdzę więc że z Ruskimi powalczą, a kurs wg mnie wart jest zagrania...

Do tego ciekawy kurs (1.72) Unibet wystawił na Tajki z Kubankami i tu również warto moim zdaniem przyłożyć na Tajki, które na tym turnieju wybitnie nie pasują w tym momencie do roli outsajderów do jakiej nas przyzwyczaiły...

Do góry
#4207776 - 02/11/2010 03:53 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: marzano]
Cendruś Offline
Oszust i... dzida!!!

Meldunek: 26/12/2005
Postów: 14689
Skąd: Wwa
Tobet ma Tajki @1.8 jak chcesz.

Do góry
#4207808 - 02/11/2010 04:03 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: marzano]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
Polska - Peru

Szansa na udowodnienie czegos dla naszych dziewczyn. Serbki jak i Japonki stracily po secie z Peruwiankami, ktore zapewne awansują do drugiej fazy grupowej, wiec bilans z nimi bedzie sie liczyc. Kto wie czy w koncowym rozrachunku nie bedziemy liczyc i stosunku setów i tutaj bardzo dobrze by bylo, gdyby nasze jutro ograly do 0 Peruwianki. Matlak powiedzial, ze chca 'na nowo' zaczac te mistrzostwa, a i to o czym wspomnialem wczesniej powinno byc dobra motywacja dla naszych dziewczyn i jutrzejszym pewnym zwyciestwem moga zrobic pierwszy, dobry krok w tym kierunku, aby jeszcze powalczyc na tym turnieju o jakies ciekawe lokaty.

Polska 3:0 @2.00 betsafe


Niemcy - Chorwacja

Niemki wg mnie wygladaja dobrze na tym turnieju, wprawdzie z USA porazka 0-3 ale sam suchy wynik jest tutaj mylny, bo w dwoch setach polegly na przewagi. Chorwatki wczoraj zebraly straszne baty od Tajek (w setach do 15, 14 i 17) i nie sadze, zeby Maja Poljak z kolezankami byly w stanie ugrac tutaj cos wiecej niz 1 set.

Niemcy -1.5 seta @1.47 betgun

Do góry
#4207841 - 02/11/2010 04:12 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: Krystian]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
Turcja - Kanada

Kanadyjki w dotychczasowych 3-ch meczach nie ugraly ani 1 seta, sadze ze podobnie bedzie i jutro, bo Turczynki sa po prostu za dobrym zespolem, w dodatku na nastepny dzien Turcja bedzie grac bardzo wazne dla siebie spotkanie z Koreankami, wiec musza szybko zalatwic sprawe, aby niepotrzebnie nie tracic sil.

Turcja 3:0 @1.31 betgun

Do góry
#4207883 - 02/11/2010 04:19 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: Krystian]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
Rosja - Korea Płd

Koreanki są jedynym zespołem na całych MŚ, który wszystkie dotychczasowe mecze wygrał po 3:0 - to robi wrażenie. Widziałem je fragmentami z Chinkami i grały bardzo dobrze, widac, ze po prostu dobrze sie tutaj czują. Rosjanki rowniez na razie wygraly wszystkie spotkania, ale zarowno z Dominikana jak i z Turcja jednak stracily po secie, a kurs na podobne rozwiazanie w jutrzejszym spotkaniu wyglada bardzo fajnie.

Korea +2.5 seta @1.85 bwin

Do góry
#4208034 - 02/11/2010 05:46 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: Krystian]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Typy się pojawiły tongue

To i ode mnie pociąg, bo ostatnio za dużo wchodziło, a jak podam tutaj to moc pewnie straci, no ale nie bądźmy przesądni.

Typy tzw. 'główne' to:

Polska v Peru 1 (-1.5) @1.20

Kurs może nie rozpieszcza, no ale przecież nikt nam nie da kursu w granicach @1.45. Polki dobrze grają, ale TROCHĘ nam brakuje szczęścia i konsekwencji, w tak głupi i co by nie owijać w bawełnę frajersko przegrane dwa mecze.. niestety nie umożliwiają nam realnie myśleć o wyjściu do czwórki, no ale nie przesadzajmy, że Polki były jakimś tam faworytkami na tej imprezie, po prostu miały szansę, nie wykorzystały, szkoda. Młoda drużyna, dużo przed nią miejmy nadzieję. Wczoraj dobre zawody (chociaż mało oglądałem) to wreszcie humory choć troszkę się poprawiły. Jutro liczę, że przede wszystkim doświadczenie weźmie górę. Ten set dla Peruwianek to maks ich możliwości, nie widzę innej opcji.

Rosja v Korea (-1.5) @1.25

Jakoś nigdy nie byłem za tym, żeby wchodzić w Rosjanki w takie handi po takich śmiesznych kursach, łamię zasadę, obym nie żałował.
Ruskie oprócz pierwszych setów z Dominikaną i Turcją, później włączają taki bieg, że jest to zbyt dużo dla rywalek i myślę, że jutro będzie podobnie. Może być jakiś tam przestój Sbornej, ale set to maks dla Koreanek, które trzeba przyznać, że jak na razie bardzo fajnie sobie radzą.. ale nie przesadzajmy.. Rosjanki mam nadzieję, że nie zlekceważą rywalek, a są do tego powody, bo przecież Korea wygrała bądź co bądź z zawsze groźne Chinki.

do tego dokładam:
Japonia 3-0 @1.11
Serbia 3-0 @1.08
Holandia 3-0 @1.08


komentarz chyba zbędny, choć to tylko sport.

wychodzi nam całkiem miłe @1.94 - expekt.

Ostatnio nie wiem czy ktoś grał, ale w betclic mogliśmy znaleźć takie "perełki" jak Włoszki z Kenią 3-0 po @1.2, czy też Japonki z Algierią @1.15 tongue widać, że niestety wyciągnęli wnioski wink

Do góry
#4208229 - 02/11/2010 16:40 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: Misiek]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
Bardzo dobry dzien smile

Brawo dla naszych dziewczyn wink
Co by nie mowic, troche sie obawiano tego meczu z Peru.. a tymczasem nasze pogonily je bardzo dobrze zagrywka (tu pochwalic trzeba szczegolnie Goske Glinke i Kaczor) i nie pozwolily Peruwiankom praktycznie na nic. Wystarczy powiedziec, ze Serbki w malych punktach wyszly w meczu z Peru na +6, my az na +34. Oby tak dalej boks

Jutro mam nadzieje, ze Jurek da pograc zmienniczkom, a juz na pewno da odpoczac Ani, o co wydaje sie ze i sama Baranska 'apelowala' w pomeczowym wywiadzie.. no i trzymajmy jutro kciuki za Peruwianki w meczu z Kostaryka, abysmy 'zabrali' tą dzisiejszą wygraną do drugiej fazy.

Do góry
#4208677 - 02/11/2010 22:44 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: Krystian]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
Prawdopodobny terminarz naszych w 2-giej fazie grupowej: [wg schematu z oficjalnej strony MŚ]
(godziny pewne, przeciwnicy w najprawdopodobniejszej kolejności na chwilę obecną, z założeniem, że Rosjanki ogrywają jutro Chinki)

sobota, 6.11, 4:45 Polska vs wygrany z meczu Korea-Turcja
niedziela, 7.11, 4:45 Polska vs Rosja
wtorek, 9.11, 5:30 Polska vs Chiny
środa, 10.11, 5:30 Polska vs przegrany meczu Korea-Turcja

rzucają się w oczy wczesne godziny meczów wink

Do góry
#4208687 - 02/11/2010 23:01 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: Krystian]
Cendruś Offline
Oszust i... dzida!!!

Meldunek: 26/12/2005
Postów: 14689
Skąd: Wwa
Dzisiaj kolejny piekny dzien.

Na jutro glowny kuponik to:

Brazylia-Włochy 1 @1.5
Wloszki bardzo slabe, dzisiaj przyjecie marniutkie i atak slaby, ktory bardzo czesto wracal pod nogi.
Piccinini, Del Core bez formy - czyli 2 podstawowe przyjmujace.
Cardullo dopiero po kontuzji powrocila, cos szarpie ale jeszcze to nie jest to co potrafi. Przy dobrym przyjeciu jest dobry srodek z Gioli na czele co dzisiaj z kufla ostatnia pilke wywalila w krzaki :D, ale srodkowe swoje koncza tylko, ze musi byc przyjecie. A jezeli nie ma to pilki ida do mlodej Ortolani, ktora gra seriami 5skonczonych i nagle kryzys 5 zepsutych. Tak narazie wygladaja Wloszki. A juz graly 2x5setow i moze to troszke sie odbic przy szybkiej grze Brazylijek.
Brazylijki zupelnie inaczej. Jak zawsze bardzo mocne. Szybko graja. Kiedy trzeba podkrecaja kurek i odjezdzaja na kilka punktow seria. Jedynie meczarnie z Czeszkami, ktore chyba zlekcewazyly. Jednak Holenderki dojechaly na miekko, Kenie i Portoryko rowniez.
Kurs wedlug mnie bardzo sympatyczny.


Niemki-Tajlandia 1 @1.3
W Tajlandii jest bardzo duzo Niemiaszkow, ale tutaj nie bedzie taryfy ulgowej. 4razy juz dawalem na Niemki (dzisiaj na 3:0, na 0:3 z Usa, na -1.5 z Kuba i under w pierwszym meczu z Kazachstanem) i ani razu mnie nie zawiodly. Kozuch fajnie trzyma atak i ciagnie gre jak na liderke przystalo. Fajna ekipa, dobra gra i jutrzejszy mecz bedzie sie liczyl dalej(chyba?), wiec musza wygrac.
Tajki dzisiaj pokazaly z Kuba, ze sa slabe. Na siatce bez argumentow.
Dla mnie tutaj spokojnie Niemki -1.5 @1.65 mozna rowniez pobrac.

Polska-Algeria dw3:0 @1.1
Mecz sparingowy. Matlak pewnie wymieni kilka zawodniczek, ale tez na pewno nie bedzie rotowal 7 za 7, bo to nie ma sensu. A poza tym mamy mniej srodkowych przy urazie Bednarek-Kaszy.
Algeria jest mega slaba, jeszcze z nikim nie ugrala seta, a z kazdym byla daleko do tego wyczynu to tymbardziej z Polkami, ktore pokazuja, ze chca sie z meczu na mecz podbudowywac i klepac leszczy grubo. Dodatkowo zmienniczki beda chcialy sie pokazac z jak najlepszej strony.

Kuba-Usa 2 @1.2
Usa tak jak pisalem to moje faworytki do MŚ i jak chca grac w 1/2 to musza w takich meczach wygrywac. W nastepnej fazie lacza sie z silna grupa i musza z tej wyjsc z kompletem. Do tego Kubanki sa mlode, slabo przyjmuja, ale jak juz w gorze cos maja to strzelaja na potęge po autach lub w blok, a jak wiadomo Amerykanki maja najlepszy blok na swiecie. Spokojnie mozna probowac Usa -1.5.


Niech ktos z wieksza iloscia czasu przeliczy sytuacje Chorwatek. Czy jak mocno zleja Kazachstan to maja szanse jeszcze na awans przy porazce Tajek z Niemkami?

Kupony:

1)Brazylia+Polska3:0+Niemcy+Usa @2.57

2)Brazylia -1.5 @1.95

3)Niemcy-1.5 @1.6 + Usa -1.5 @1.5

4)Chorwacja dw3:0 @2.4

Do góry
#4208689 - 02/11/2010 23:05 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: Cendruś]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
gdzie masz 1.50 na Brazylie jutro wink?

Do góry
#4208698 - 02/11/2010 23:21 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: Krystian]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Było w betclic, spadło na @1.45 już. Ode mnie:

Brazylia+Polska 3:0+Czechy 3:0 @1.98 betclic

Brazylia v Włochy 1 @1.50

Bardzo ważne spotkanie dla obu ekip, gdyż obie reprezentacje rzecz jasna wychodzą do następnej fazy, tak więc punkty z tego meczu będą liczone do następnej fazy.
Włoszki dziś widzieliśmy co zrobiły z Czeszkami... nie są w wysokiej formie, choć to zawsze Włoszki... ale od samego GP jakoś nie potrafią się pozbierać w swoją moc którą prezentowały choćby na ME w Polsce.
Brazylijki oprócz tego dość niespodziewanego TB z zawsze jak widać nie wygodną reprezentacją Czech, wszystkie mecze do zera, ale przeciwników to one nie miały zbyt wymagających, choć po spotkaniu z Holenderkami naprawdę mogły się podobać.
Tak, tak.. pamiętam spotkanie w GP, gdzie Brazylia przegrała u siebie z Włochami, ale jednak już w FF lepsze były panie z Am.Płd.
Jeżeli tutaj nie będzie cudów, a myślę, że jednak nie będzie, to dość pewne zwycięstwo faworytek tej imprezy czyli Canarinhos... powinny myślę łyknąć nawet to -1.5, ale kurs @1.5 jak na obecną chwilę w betclic (najwyżej na rynku) w pełni mnie zadowala, tak więc bierzemy smile

+ do tego

Polska 3:0 @1.15
Czechy 3:0 @1.15

Polska zagra i może II składem, ale to nie powód, żeby ten II skład zdołał przegrać z Algierią seta, bez przesady smile
Czeszki troszkę i może dziwny zespół, ale widać, że tutaj grają naprawdę bardzo dobrze i z kim jak z kim, ale z Kenią to one nie powinny stracić seta...

Do góry
#4209019 - 03/11/2010 02:34 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: Cendruś]
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Originally Posted By: Cendruś



Niech ktos z wieksza iloscia czasu przeliczy sytuacje Chorwatek. Czy jak mocno zleja Kazachstan to maja szanse jeszcze na awans przy porazce Tajek z Niemkami?



Przecież najważniejsze przy równej ilości zwycięstw jest ratio punktowe a nie setowe, i dlatego co ma mecz Tajek z Niemcami skoro Kuba jak i Tajlandia mają bilans 2-2 w zwycięstwach.
tylko że Kuba ma bilans ratio 0 (331-331) a Tajlandia +21 (321-300) więc spokojnie wyjdą to raczej Kuba może nie wejść niż Tajlandia. Oczywiście pod warunkiem że Chorwatki wygrają wysoko bo ratio maja słabiutkie -57 i wątpię żeby awansowały.
Oj Cendruś chłopie naprawdę masz mało czasu pisząc takie pierdoły o meczu Tajek z Niemkami że ma jakieś znaczenie.

Pozdrawiam Pawka z Kielc papa

Do góry
#4209483 - 03/11/2010 04:40 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: Pawka]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
Rosja - Chiny

Mecz dwoch druzyn, ktore maja juz zapewniony awans do drugiej fazy grupowej. Rosjanki jednak prezentuja sie znacznie lepiej niz Chinki. W bardzo dobrej formie jest Koszelewa. Jesli jutro wygraja, zakoncza grupe z kompletem 5 zwyciestw i tym samym będą juz bardzo blisko awansu do polfinalu. Rosjanki powinny wyjsc w pelni zmobilizowane na ten mecz, tym bardziej, ze pozniej wpadaja na nasze, Serbie i Japonki i nie beda to na pewno dla nich latwe pojedynki. Zaryzykowalbym stwierdzenie, ze Chinki sposrod tych 4-ch druzyn prezentuja sie obecnie najslabiej i nie powinny stanowic jutro większego problemu dla Rosjanek.

Rosja @1.33 bet365

Do góry
#4209775 - 03/11/2010 06:00 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: Krystian]
Filemon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 2747
Japonia - Serbia 1 1.8 ??
Nie wiem czemu buki dają taki wysoki kurs... obie ekipy bez przegranej ale JPN to przecież gospodarz i będzie za wszelką cenę chciała wygrywać, natomiast Serbia da odpocząć najlepszym bo i tak awans mają w kieszeni..
Wg mnie tu powinno być max 1.5 i nie wiem skąd te kursyy..

Do góry
#4209777 - 03/11/2010 06:03 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: Filemon]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
A nie wiesz, że zarówno Serbki jak i Japonki awansują do następnej fazy, więc za zwycięstwo w tym przypadku punkty idą na następną rundę smile
Może dlatego.. ? wink

==

Co do innych spotkań, to ja tam bym sobie odpuścił rzecz jasna Amerykanki po słabym kursie jakim jest @1.2 . Oczywiście są faworytkami, ale Kuba to dziwna,młoda i przede wszystkim nieobliczalna drużyna i z tym kursem bym bardzo uważał. Może być szybkie 3-0, ale może być też o wiele ciekawiej jak na moje... wink


Edited by Misiek (03/11/2010 06:06)

Do góry
#4209781 - 03/11/2010 06:13 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: Filemon]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: Filemon
Japonia - Serbia 1 1.8 ??
Nie wiem czemu buki dają taki wysoki kurs... obie ekipy bez przegranej ale JPN to przecież gospodarz i będzie za wszelką cenę chciała wygrywać, natomiast Serbia da odpocząć najlepszym bo i tak awans mają w kieszeni..
Wg mnie tu powinno być max 1.5 i nie wiem skąd te kursyy..


ja z kolei nie wiem skad Ty sie zes urwal... grin

po pierwsze - tak jak Misiek juz napisal - ten pojedynek bedzie sie liczyl dalej i jak na moje oko to wlasnie jutrzejszy mecz bedzie decydowal ktora druzyna obok Rosji awansuje do polfinalu...

po drugie - Serbki to aktualnie brazowe medalistki mistrzostw swiata i nie mozna z cala pewnoscia napisac ze Japonki wygraja ... bo sa gospodyniami...

po trzecie - tez jestem zdziwiony nieco kursami, lecz dlatego ze moim zdaniem faworytkami sa wlasnie Serbki... Japonki od naszych powinny dostac 0-3, gdyby nie to ze nie potrafimy zamknac meczu to gospodynie by weszly w turniej z wyrazna porazka... Serbki tego bledu nie popelnia, jak dla mnie wygrywa zespol z Europy boks

Do góry
#4209782 - 03/11/2010 06:13 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: Misiek]
Filemon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 2747
No dobra, wyniki idą a-konto ale jednak Japonia jedzie niemiłosiernie a Serbia ma swoje dziwne przestoje... nie patrzyłem gdzie jutro grają ale znając Japonię to w jakiejś 30k hali smile Mimo wszystko zamiast grać jakieś niby pewniaki za 1.3 można spokojnie walnąć Japonię... co już dzisiaj rano uczyniłem i została mi ona wraz z Victoria strzeli (1.65) . Mimo to chyba rano wyruszę i skośnych poprawię...

Do góry
#4209785 - 03/11/2010 06:22 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: Filemon]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Po raz kolejny, powtórzę swój ulubiony cytat "każdy orze jak może, ważne by skutecznie" wink bo widzę, że Filemon coś do mnie pijesz z tymi 'niby pewniakami' po @1.3 wink
Dla mnie rzecz jasna ten mecz jak zresztą było to w I meczu Japonek z Polkami, to klasyczny no_bet, choć wówczas na sucho typowałem zwycięstwo Japonek 3-1. Widziałeś w latach poprzednich, a i obecnych zresztą co potrafią zagrać i jak Japonki z europejskimi drużynami? wink
Nie porównuj tamtego I meczu, było/minęło, zajebaliśmy sprawę, możemy teraz gdybać. Japonki okazały się po prostu drużyną lepszą i zdołały wyciągnąć mecz i tyle. Jutro mają bardzo duże szanse po raz kolejny udowodnić, że defensywa może wygrać z ogniem na siatce tongue

===

W 2006 w II fazie MŚ, było coś takiego:

11-Nov JPN-SCG 3-2 18-25 22-25 25-18 25-21 15-11

wink


Edited by Misiek (03/11/2010 06:23)

Do góry
#4209786 - 03/11/2010 06:33 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: Misiek]
Filemon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 2747
Nigdzie nie piję, Ciebie pamiętam tylko właśnie z wypowiedzi z siatkówki smile
Kilka dni temu po kilkuletniej przerwie wróciłem na te forum, bo jak kilka razy przeglądałem posty, to nie widziałem bishopa ani amkwisha, którzy mając pozycję admina non stop mnie banowali wink
Jestem AksamitnySen no i Filemon obecnie nawet nie wiedziałem że moje konto nie jest zbanowane na stałe, ale z biegiem lat okazało się że mający władzę odeszli w niebyt historii a Ci, którzy kreują rzeczywistość nadal są u sterów Tworzenia smile
Już taki Japonek nie jestem ; daję dla nich 1.65 ale mimo wszystko dla mnie są faworytkami smile

Do góry
Strona 3 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (igea23), 2980 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583054 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07