Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#4279437 - 06/12/2010 09:21 Ostatania grupowa kolejka Champions League 07-08.12.2010
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245
Pozwoliłem sobie założyć ten temat,żeby łatwiej nam się prowadziło dyskusję wink



Grupa A
Wiemy już kto zagra dalej,znamy 3 i 4 miejsce w grupie, ale nie znamy zwycięzcy grupy...i moim zdaniem ciężko wskazać kto je zajmie.
Twente - Tottenham

Drużyna angielska, jest piłkarsko lepsza, ale w weekend czeka ją ważny mecz z Chelsea i nie wiem jak podejdą do tego spotkania. Twente gra teoretycznie o nic, ale czy mecz przeciwko Anglikom nie jest wystarczającą mobilizacją?
Trudny mecz do typowania, możliwy remis - choć to tak bardziej na czuja. Dużo zależy od składu, który wybiegnie na boisko.
Werder - Inter
Obie drużyny jak do tej pory zawodzą w ligach. Inter w LM też z problemami, ale jednak nadal liczą się w walce o pierwsze miejsce w grupie. Biorąc pod uwagę,że następny mecz grają dopiero za tydzień, nie spodziewam się aby Benitez wysłał rezerwy. Zagrają prawdopodobnie pełnym składem, a czy Werder (bez szans na poprawienie pozycji) może im się przeciwstawić? Raczej nie. Do tego mają w weekend mecz z Dortmundem (choć to nie powinno mieć wpływu na ich grę/skład).
Liczę na luźne podejście Werderu i overowy meczyk wink
Inter @2,15 3/10
over 2,5 @1,80 2/10


Grupa B
Schalke i Lyon są już w 1/8... pozostaje nam walka o pierwsze miejsce i o 3 miejsce uprawniające do gry w LE, która w moim mniemaniu zapowiada się fascynująco.
Lyon - Hapoel
Wydawałoby się,że pewna '1'. Dla mnie jednak no bet, ewentualnie lay Lyon lub over. Dlaczego?
Kluczem do tego spotkania może być mecz
Benfica - Schalke
Schalke wraca chyba na właściwie tory. Piszę chyba, bo nie widziałem przegranego meczu z Kaiserslautern (0:5!) i wygranego z Bayernem (2:0). Oglądałem natomiast ich mecz z Lyonem w LM i prezentowali się bardzo dobrze.
Co do Benfici to u siebie są zawsze groźni. Nie widzę jednak ich zwycięstwa, widziałem ich w piątkowym meczu z Olhanese i grali słabo. Dlatego kurs na zwycięstwo Niemców to dla mnie value.
Biorąc pod uwagę zakładaną przeze mnie wygraną Schalke, może dojść do sytuacji,że Lyon nie będzie miał o co grać. Wiem,że to takie gdybanie, ale ja nie wierzę w czystość sportu.

Podsumowując:
Schalke @4 2/10
Lyon - Hapoel over 2,5 @1,73 lub BTS


Grupa C
Dla mnie wszystko jasne (nie widzę zwycięstwa Valencii z MU) i nie za bardzo do gry ta grupa. Ewentualnie można delikatnie spróbować zagrać zwycięstwo Kebabów na pożegnanie z LM.

Grupa D
Moja ulubiona grupa, jeżeli chodzi o teorie spiskowe grin
Co dużo mówić Barca - Rubin trochę podejrzany mecz.
Barca 1 miejsce w grupie, pewnie wystawią rezerwy. Ruscy z szansą na wyjście, ale bardzo potrzebne będą im 3 pkt. Patrząc na wyniki między tymi drużynami w zeszłym roku ( Rubin wygrał 2-1 w Hiszpanii i zremisował u siebie 0:0)...to nachodzi człowiek myśl,że historia lubi się powtarzać wink
Dobrze wiemy,że piłkarsko drużyna z Kazania nie ma czego szukać w pojedynku z FCB. Ja liczę na to,że Barca wyjdzie sobie popykać rezerwami z nakazem nie zrobienia krzywdy drużynie Rubinu. Wszyscy będą obserwować mecz w Kopenhadze i w zależności od wyniku mistrza Danii poznamy wynik w meczu FCB - Rubin.
Przejdźmy więc do meczu Kopenhaga - Panata
Kursy na mistrza Danii w mojej ocenie zaniżone. Poza tym dlaczego Panata miałaby się położyć na boisku? Może dojdzie jakaś dodatkowa motywacja ($$$) dla Greków prosto z Rosji?

Moje scenariusze co do wyników w tej grupie:
Barca - Rubin lay Barca 7/10
do tego Rubin 1-2/10 @8

Jeżeli Panata powiedzmy będzie prowadzić w meczu, ciężko wyobrazić mi sobie sytuację,że Rubin przegra. To Wielka Teoria Spiskowa, ale każdy ma swoje spojrzenie na sprawę piwo

PS. Proszę pamiętać,że przy wygranej Panaty i remisie Rubinu, wyjdzie Rubin wink
PS2. Oczywiście możliwe jest zwycięstwo Barcy i 'izzi' wygrana Kopenhagi, ale moim zdaniem kursy nie oddają ryzyka i dlatego warto poszukać innych opcji.

Grupa E
Ciężka grupa. Żaden wynik nie będzie dla mnie zaskoczeniem. Dlatego nie będę pisał analizy bo trudno mi ugryźć te mecze, ewentualnie live. Może Bayern pomoże Bazylei? Podobnie jak Stuttgart pomógł Młodym Chłopcom grin
Tylko czy za taki scenariusz van Gaal nie zapłaci głową???
Te pytania zostawiam lepiej zorientowanym ode mnie wink

Grupa F
W grupie F wszystko jasne, dlatego nie spodziewam się niesamowitej walki i pełnego zaangażowania.
Delikatnie można spróbować remis w meczu Marseille - Chelsea oraz zdobycz punktową Ziliny, może nawet zwycięstwo?
Jeżeli jednak zdecyduję się na jakiś z tych betów to zagram go max 1/10, choć prędzej nawet 0,5/10.

Grupa G
To co najważniejsze już rozdane...pozostaje pytanie kto chce grać w LE?
Przy zwycięstwie Milanu, remis w meczu Auxerre - Real da Francuzom prawo gry w LE, na czym w mojej ocenie powinno im zależeć. Oczywiście więcej w tym wypadku zależy od Jose i Realu, ale wiadomo że Real zagra rezerwami...może nawet Jurek zagra w 11 i Iker będzie go pytał w czasie meczu jak się czuje? grin Prawdą również jest ,że samymi rezerwami Real może ograć Auxerre.
O ile trudno wytypować wynik meczu Auxerre - Real, to mecz Ajaxu z Milanem to dopiero zagadka!
Z jakim nastawieniem podejdą Włosi do meczu? Czy Ajax chce grać w LE czy woli skoncentrować się na lidze? Dla mnie no bet.

Grupa H
'Pefffa peff' Arsenal Londyn...ale jaki kurs - 1,11?! crazy
Nie ma takiej możliwości żebym postawił choćby złotówkę po tak złodziejskim kursie na Londyńczyków! uwaga
Natomiast drugie spotkanie dużo bardziej przypadło mi do gustu. Nie widzę szans na zwycięstwo Bragi na Ukrainie. Po prostu za wysokie progi...widzę to tak: wraz z upływem czasu Braga coraz bardziej będzie się odsłaniać, a Shakhtar ich wypunktuje wink
Shakhtar @1,7 3/10
over 2,5 @1,9 3/10


Kursy w większości podane szacunkowo z betgun (wygodnie się przegląda wink ) Bankowo można znaleźć lepsze.

Zapraszam do dyskusji - piszcie swoje przemyślenia, poprawcie moje błędy w typowaniu i teoriach spiskowych (tylko z argumentami!).
Liczę,że osoby, których kluby grają w CL też zabiorą zdanie i pomogą nam z informacjami na temat sytuacji kadrowych itd.

Craax, Młody Gniewny, Platini, Jimmy, McDziarz, Akhu, Kfjatek, Bezdomy, Jose...i wszyscy inni, których nie wymieniłem - dzielić się typami - vamos! smile


Pozdrawiam,
MagiK.

Do góry
Bonus: Unibet
#4279473 - 06/12/2010 10:02 Re: Ostatania grupowa kolejka Champions League 07-08.12.2010 [Re: MagiK]
11kera11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 43406
a ile byś chciał na Arsenal? grin podobnie jak Lyon bierze ten mecz przecież wchodzi na pierwsze miejsce w grupie, wtedy Schalke może się odsłaniać ile chce smile kto by pomyślał że Benfica ostatni mecz zagra o honor smile

Do góry
#4279690 - 06/12/2010 19:25 Re: Ostatania grupowa kolejka Champions League 07-08.12.2010 [Re: 11kera11]
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245
Myślę,że 1,18-1,21 byłoby bliższe prawdy niż wspomniane 1,11.
Lyon wchodzi na pierwsze miejsce w grupie, jeżeli Schalke nie wygra, więc najpierw patrzyłbym na Schalke bo to oni mają przewagę punktu.
Czysto teoretycznie:
Schalke prowadzi 2-0 do przerwy, co da wtedy Lyonowi wygrana 3,4 czy nawet 5-0? Nic.
Natomiast zakładając Lyon prowadzi do przerwy 3-0, a Niemcy remisują, to i tak mają o co walczyć do końca.

Zgadzam się,że najbardziej prawdopodobne jest to,że Lyon to wygra...ale ja tego nie zagram. Dla mnie kurs nie jest wart ryzyka jakie za sobą niesie. Dużo lepszym rozwiązaniem jest over 2,5 lub Hapoel strzeli, bo Żydki pokazały, że raczej zależy im na LE i moim zdaniem przynajmniej jedną bramkę wturlają wink

Do góry
#4279714 - 06/12/2010 19:53 Re: Ostatania grupowa kolejka Champions League 07-08.12.2010 [Re: MagiK]
C18_adam Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2010
Postów: 6439
Skąd: Kraków
na moje Tottenham nie zagra na 100% w Holandi zbyt wazny mecz maja w lidze a jako ze Chelsea jest pod forma to jednak mysle ze bardziej trenerowi / zarzadowi bedzie zalezec na lidze niz na zajeciu 1 miejsca w grupie na moje under 2,5 w meczu ew 1x na Holendrow ...

Tak czy owak Inter moim zdaniem takze nie jest jakims bardzo zdecydowanym faworytem w Niemczech mimo ze Werder gra o pietruszke to jednak Niemiecka druzyna a wiadomo ze oni nigdy nie odpuszczaja w meczu pewnie nie zagra najsilniejszy sklad ale w Werderze jest coraz lepiej i mysle ze typ na over bramkowy powyzej 2,5 jest tu najlepszym wyjsciem ... a jak znajde ciekawy kurs na over 3,5 to tez go pobiore

Do góry
#4279716 - 06/12/2010 19:59 Re: Ostatania grupowa kolejka Champions League 07-08.12.2010 [Re: C18_adam]
C18_adam Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2010
Postów: 6439
Skąd: Kraków
Kopenhaga jak dla mnie emcz bedzie ebz histori Panata jest slabiutka i nic tu nie ugra trzeba to brac puki kursy sa jeszcze na poziomie @1.4 bo to bedzie leciec w dol Dunczycy lige juz maja wygrana moga sie skupic na LM a aw z fazy grupowej to wielkie osiagniecie dla takiej druzyny ...

Baya u siebie ciekawy mecz Basel watpie by sie jakos bardzo tez tu wisilal prawda jest taka ze jak Monachium nie zacznie wkoncu seryjnie wygrywac meczy to Van Gaal pozegna sie ze swoja posada ... Lige tu jest juz raczej stracona pora odbic sie od dna w jakim jest Bayern jak grac to na moje HM -1 ... bo Baya to albo wygra wysoko albo znowu zawiedzie na pelnej lini ...

Do góry
#4279735 - 06/12/2010 20:36 Re: Ostatania grupowa kolejka Champions League 07-08.12.2010 [Re: C18_adam]
koleszka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/04/2009
Postów: 7556
"Panata jest slabiutka"-no nie wiem do kogo ich porównujesz, bo np. do Barcy to są słabi ...
Fakt, że Panathinaikos gra o pietruchę, bo nawet nie załapią się na 3 miejsce gwarantujące miejsce w LE. Pewnie pojadą rezerwowym składem. W sumie to właśnie przez "brzydką grę" Rubina Grecy nie powalczyli o dalszy awans o puchary, więc może zrobią Kopenhadze przysługę ...
Barca gra o pietruchę i raczej nie będą nadstawiać nóg i się na darmo przemęczać i różnie może się ten mecz skończyć ... Przypomnę, że Rubin już raz tam wygrał, a ostatnio z nimi zremisowali. Barca ostrej gry się nie boi dali tego przykład w ostatnim meczu z Realem, ale tam to był mecz o stawkę. Rubin ogólnie przez swoje murowanie i kalkulowanie praktycznie mają małe szanse na awans do 1/8, ale mają zaklepane 3 miejsce, więc wynik myślę że będzie otwarty i padnie over 2.5

Kopenhaga 1
Barca-Rubin over 2.5

Do góry
#4279738 - 06/12/2010 20:42 Re: Ostatania grupowa kolejka Champions League 07-08.12.2010 [Re: C18_adam]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
krociutko, zeby wywolac dalsza dyskusje i moze jakies male spory wink boks

lekko probuje na pewno Twente, mecz z liczaca sie druzyna z Anglii, do tego (jak kazdy mecz w LM dla tego typu klubow) spotkanie w LM to SWIETO dla pilkarzy, kibicow i calego kraju - tu na kazdego patrzy cala Europa, walka nie tylko o pieniadze ale wypromowanie samego siebie, spodziewam sie lekko luzniejszego podejscia Kogutow i na tym opieram szanse Twente, ktore na pewno pogra ofensywnie, stawka bardzo spokojna i jeszcze w tym meczu jakis overek pogram juz "mniej spokojnie" bo ja tam widze fajny mecz dla kibica - ja bym chcial zebysmy "takie Twente" mieli w Polsce

Schalke - druzyna zagadka, ale przy takim ustawionym kursie ? tak jak napisal Magik, obowiazek zasrany to pograc, Benfica jest zajebista na swoja lige ( choc w tym roku ta zajebistosc troche juz opadla, zajebiste jest Porto wink ), w Europie juz tak to kolorowo nie wyglada, pilkarsko wg mnie Niemcy sa sporo lepsi od Portugalczykow, nie wiadomo co ten Raul i spolka zagra ale wcale duzej stawki przy takim kursie nie trzeba dawac a na prezenty gwiazdkowe jednym meczem zarobic mozna jak najbardziej, dla mnie odwaznych DNB bo tez pewnie poki czas to mozna lapac ciekawy kurs


Mourinho i spolka, ciekawa sprawa z nimi, pewnie da Jose pograc kilku lawkowiczom w tym spotkaniu ale o jakims odpuszczaniu nie ma mowy !!!
kazdy pewnie widzial jak po meczu z Barca powitali swoich pilkarzy fani Realu, co sie dzialo na forach, na wszelkich strona Krolewskich - nie pora na odpuszczanie i przechodzenie obok meczu LM, oj nie pora
nawet przy kilku zmianach w podstawowej jedenastce oni spokojnie wg mnie ograja Auxerre, nawet -1.5 pobiore


Braga jedzie na pozarcie i tyle, to co gadaja i co zapowiadaja po zderzeniu z rzeczywistoscia peknie jak banka mydlana, Ukraincy dojrzeli, oni sa gotowi na dotarcie bardzo daleko w koncu w LM wg mnie, pogoda tez na pewno bedzie ich sprzymierzencem w tym spotkaniu, kurs jest odpowiedni do grania, Magik ma racje ze ten mecz wydaje sie jednym z lepszych betow na ta kolejke LM, -1.5 warte rozwazenia, 3-0, 3-1 tam widze


Arsenal, nisko dali ale osobiscie spodziewalem sie z 1.15, ja w przeciwienstwie do Magika tego meczu nie omijam a staje sie on jednym rowniez z glownych i najgrubiej granych typow w tej kolejce, Arsenal -1.5 i Arsenal -2.5, Kanonierzy sa w formie, beda zmobilizowani, maja cienkiego wyjazdowego rywala, ja sie spodziewam KANONADY, 5-0, 5-1


Magik i pytanie jeszcze, Rubin CS 2-1 ? dlaczego ? ja to mam pograne 'dosc dawno' juz grin

Do góry
#4279740 - 06/12/2010 20:43 Re: Ostatania grupowa kolejka Champions League 07-08.12.2010 [Re: craax]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Kopenhaga Kopenhaga, 1.40 ? Panata moze byc "zmobilizowana", warunki atmosferyczne faworyzuja Dunczykow, sytuacja w grupie faworyzuje Dunczykow, Rubin moze faworyzowac Panate, biorac te czynniki pod uwage nie wychodzi mi za cholere kurs 1.40, jak juz grac to -1.5 po wiekszym, bo jak Panata przejdzie kolo meczu to dostanie lomot z 3-0

Do góry
#4279760 - 06/12/2010 21:42 Re: Ostatania grupowa kolejka Champions League 07-08.12.2010 [Re: craax]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Schalke tego nie wygra - szkoda pieniedzy. Chlopaki u siebie cos tam jeszcze graja, ale wyjazdy to cienizna.
MEcz z Bayernem mega slaby, w pierwszej polowie powinno byc 2/3-0 dla Bayernu, pozniej przypadkowy gol i zakonczylo sie jak zakonczylo.
Raul kompletnie bezbarwny, chlopaka kompletnie na boisku nie widac, tak czy siak opuscil boisko z krwia na twarzy takze pewnie nie zagra w LM.
Portugalczycy u siebie zawsze mocni i dlatego sprobuje pograc na gospodarzy. Typ glownie pod mega slabe Schalke, chlopaki dostana w dupe oj dostana...

Do góry
#4279777 - 06/12/2010 22:06 Re: Ostatania grupowa kolejka Champions League 07-08.12.2010 [Re: craax]
radek230481 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2010
Postów: 4960
Krótko się odniosę do Arsenalu. Na pewno goli tam nie zabraknie. Więc trzeba szukać strzelców. Oto co znalazłem:

1.Arsenal v Partizan [Strzelec bramki & Zwycięzca meczu]
Wybierz gracza, który strzeli bramkę:
Samir Nasri strzeli bramkę i Arsenal wygra: 1,96

Moim zdaniem 4/10 Gamebookers

Myśle że Chamakh też jest stanie coś ukuć ale kurs jest zbyt słaby aby pograć.

Są dwie opcje:
1. Strzeli Nasri i Arsenal win 1,96
2. Srzeli gola w dowolnym momencie 2

Dziwne trochę bo powinno być na odwrót. Ale kurs 2 przy dyspozycji tego zawodnika jak najbardziej do gry.

http://www.arsenal.com/first-team/first-team-stats


Edited by Platini (06/12/2010 22:31)

Do góry
#4279782 - 06/12/2010 22:13 Re: Ostatania grupowa kolejka Champions League 07-08.12.2010 [Re: HAGIi]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Jedyne dobre rozwiązanie to granie na live tej kolejki, nie ma jakiś bezpośrednich meczy o życie, większość wyników jest zależna od przebiegu gry rywali z grupy.

Do góry
#4279807 - 06/12/2010 22:24 Re: Ostatania grupowa kolejka Champions League 07-08.12.2010 [Re: radek230481]
Robben1987 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/03/2009
Postów: 14850
Skąd: Olecko
Arsenal w środe robi istną kanonade strzelecką 4-0 to najmniejszy wynik jak tam widze wink i to jest jedyna opcja jaką pobiore z LM wink No ewentualnie jeszcze win Bayernu (nie ze względów sentymentalnych) tylko poprostu, oni muszą wreszcie zacząc serie samych zwycięstw, mysle że zacznie się ona własnie w spotkaniu LM wink



Edited by Platini (06/12/2010 22:32)

Do góry
#4279910 - 06/12/2010 23:48 Re: Ostatania grupowa kolejka Champions League 07-08.12.2010 [Re: radek230481]
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245
O taką dyskusję mi chodziło piwo - dla Was Panowie wink

Co do Arsenalu to już bardziej podoba mi się ta opcja z Nasrim, że strzeli w dowolnym momencie.

@Hagii dzięki za opinię o meczu z Bayernem.
Ja jednak nadal widzę value w graczach z Gelsenkirchen.

Twente ma ciekawą drużynę i czekam na skład Hotspurs żeby się zdecydować.

Poza tym Auxerre rzeczywiście nie ma chyba argumentów na Madryt, a Ajax chcąc, nie chcąc i tak zagra w LE.

Co z Interem? Dla mnie wyglądają dość pewnie, a mają dobrą okazję do zajęcia pierwszego miejsca w grupie. Mają coś lepszego do roboty niż ogarnie Werderu? grin

Do góry
#4279947 - 07/12/2010 00:10 Re: Ostatania grupowa kolejka Champions League 07-08.12.2010 [Re: Robben1987]
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36566
Jak ktoś zagrał już na Inter, to się może przerazić widząc kadrę jaką powołał Benitez tongue
Nerazzurri bez: J.Cesara, Maicona, Samuela, Lucio, Chivu, Obiego, Stankovica, Sneijdera, Coutinho, Manciniego, Milito.

Myślę, że tak będzie wyglądała wyjściowa 11:
Castelazzi; Zanetti, Cordoba, Materazzi, Santon (Natalino); Cambiasso, Motta, Muntari; Pandev, Biabiany; Eto'o

rez: Orlandoni; Natalino, Mariga, Obiorah, Crisetig, Dell'Agnello

Patrząc na formację obronną Interu widać, że mecz szykuje się ewidentnie overowy.
Para Cordoba - Matrix grin ...oj będzie śmiesznie. W tym sezonie takiego zestawu na środku co prawda jeszcze nie było...ale pamiętam taki sparingowy mecz przed tym sezonem Panathinaikos-Inter 3:2, wtedy ostatni raz ten duet tworzył środek obrony. Mimo, że grali bodajże 45 minut, to wystarczyło, żeby Panata walnęła 3 bramki.

Wiem wiem to było dawno, ale kto oglądał ostatnie mecze Interu w których środek obrony tworzyli Lucio - Cordoba/Matrix, to wie, że to Brazylijczyk czyścił wszystko i jakby nie on to strach myśleć gdzie byłby teraz Inter.

Nie wiem jakim składem Niemcy, bo mi się nie chce sprawdzać, ale pewnie Arnautovic w ataku. Jego się boję najbardziej, utalentowany i szalony były Interista crazy
Nie mówię, że Werder kto wie ile nastrzela, ale jedną raczej wturlają...a, że Inter to wygra, więc over jak nic grin

Pozdrawiam piwo

Do góry
#4279980 - 07/12/2010 00:30 Re: Ostatania grupowa kolejka Champions League 07-08.12.2010 [Re: Akhu]
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36566
A no i jeszcze wspomnienie sezonu 2008/2009, kiedy to mecz Werder- Inter decydował czy Inter zajmie 1 w grupie.
Wtedy zakończyło się 2-1 dla Niemców i z pierwszego miejsca wyszedł Panathinaikos. Pewnie mało przydatna informacja no ale ;P

14-09-2004 Inter - Werder Bremen 2-0 (34' Adriano (R), 92' Adriano)
24-11-2004 Werder Bremen – Inter 1-1 (50' Ismael (R), 56' Martins)
01-10-2008 Inter - Werder Bremen 1-1 (14' Maicon, 63' Pizarro)
09-12-2008 Werder Bremen – Inter 2-1 (65' Pizarro, 83' Rosenberg, 89' Ibrahimovic)
29-09-2010 Inter - Werder Bremen 4-0 (22' Eto'o , 27' Eto'o , 34' Sneijder, 81' Eto'o)

Co daje nam statystyki meczów Interu z Werderem:
Code:
             Pld  W D L  GF GA
w Mediolanie   3  2 1 0   7  1
w Bremie       2  0 1 1   2  3
razem          5  2 2 1   9  4

Statystki meczów Interu z drużynami z Niemiec (w Lidze Mistrzów):
Code:
             Pld  W D L  GF GA
w Mediolanie   7  5 1 1  16  7
w Niemczech    7  2 4 1   9  6
razem         14  7 5 2  25 13

Do góry
#4280001 - 07/12/2010 00:42 Re: Ostatania grupowa kolejka Champions League 07-08.12.2010 [Re: Akhu]
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245
Rzeczywiście zestawienie obrony Interu nie napawa optymizmem...ale jak widzę ofensywę i duet Biabiany&Eto'o to jestem spokojniejszy o bramki dla Interu. Szczególnie postawa i umiejętności młodego Francuza robią na mnie wrażenie piwo
W takim wypadku - zagram over wink

Do góry
#4280011 - 07/12/2010 00:56 Re: Ostatania grupowa kolejka Champions League 07-08.12.2010 [Re: MagiK]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
ja czekam na kadre Werderu, poczytam co mowia przed spotkaniem i gram na Breme jak nic niepokojacego nie wyczytam - przeczucie mam smile

pewnie, ze Auxerre nie ma czego szukac, Real musi odbudowac zaufanie kibicow i walczyc jak cholera, nie ma dla nich teraz meczy o nic

Do góry
#4280020 - 07/12/2010 00:59 Re: Ostatania grupowa kolejka Champions League 07-08.12.2010 [Re: MagiK]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Werder gra słabo, oglądałem ich ostatni mecz z Wolfsburgiem to słabo ich widze.Tak dla ciekawostki w tym meczu zostały podyktowane 2 karne, najpierw dla Bremy zaraz potem dla Wolfów a wynik meczu 0-0 laugh a postawiłem wtedy za dychę że padnie kolejny gol z karnego po kursie 18 puke
A tak po za tym jeśli Spurs będzie pewnie wygrywać w Holandii to różnie może być z Interem smile

Do góry
#4280026 - 07/12/2010 01:00 Re: Ostatania grupowa kolejka Champions League 07-08.12.2010 [Re: royalflush]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Werder gra slabo, a jak gra Inter ? smile

Do góry
#4280112 - 07/12/2010 01:31 Re: Ostatania grupowa kolejka Champions League 07-08.12.2010 [Re: craax]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Ale Werder to drużyna której siłą jest monolit, obecnie togo nie tworzą, grają bez polotu nie będą w stanie na nich siąść.
Inter jakby gra bez werwy, ale są w stanie przeprowadzać groźne akcje, mają indywidualności które mogą przesądzić o wyniku.
Ostatnio z Lazio przegrali 3-1 no ale to nie był mecz w którym Inter nie miał nic do gadania.
Nie piszę że Inter to pefka bo jak Spurs będzie wygrywać ze 2-0 to Inter wyłoży lagę smile

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 2797 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49