Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#4281444 - 07/12/2010 18:10 Re: Ostatania grupowa kolejka Champions League 07-08.12.2010 [Re: royalflush]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
kolejny mecz, ktory mnie zainteresowal

MU - Valencia

ekipa Valencii zirytowana ostatnimi wydarzeniami, glownie wyczynami sedziowskimi "w ich kierunku" a juz dzis jedzie do Anglii TYLKO I WYLACZNIE PO ZWYCIESTWO, remis im nic nie daje, wiec zapewne beda starali sie atakowac a to bedzie woda na mlyn dla MU

United nie grali od 10 dni wiec glod pilki u zawodnikow musi byc odczuwalny, po takiej przerwie w trakcie sezonu wychodza na decydujacy mecz o pozycji lidera wiec lepszego meczu, ktory wzbudza adrenaline i emocje nie mogli sobie na ta chwile wymarzyc - dla takich zawodnikow to bardzo istotne, zeby mecz wzbudzal w nich dodatkowe emocje

najwieksze europejskie firmy juz powygrywaly swoje grupy, wiec nie sadze zeby United grali na remis i ryzykowali zajeciem drugiego miejsca w tej tak naprawde dosc latwej grupie

Valencia za to z silniejszymi rywalami na wyjazdach od lat jakos za duzo tych pkt ugrac nie potrafi, zawsze sa solidni ale brakuje zazwyczaj tej kropki nad 'i'

Ferguson :

Nie graliśmy od 10 dni, stąd najmocniejszy skład znów zagra w jutrzejszym spotkaniu.
Real, Barcelona, Bayern, wszystkie te drużyny są na pierwszym miejscu w grupie i my też zamierzamy to osiągnąć.
Historia meczów przeciwko Valencii pokazuje, że to zawsze były trudne spotkania i jutro będzie podobnie. Jestem ciekawy w jaki sposób jutro zagrają. W ostatnim meczu z Realem Madryt nie zagrażali bramce przeciwnika, ale byli trudni do pokonania. A w meczu z Villarrealem zagrali piątką obrońców, co jest dosyć nietypowe dla nich. Spodziewamy się, że przyjedzie drużyna, którą będzie trudno pokonać


Emery :
Przyjechaliśmy tu z zamiarem zdobycia trzech punktów. Mieliśmy do tej pory dwa cele: pierwszy to awans, zaś drugi to pierwsze miejsce w grupie. Chcemy być pierwsi bez względu na przeciwnika
Chcemy grać z charakterem i siłą. Wybierzemy system pod kątem domowego stylu United. Niezwykle cieszymy się z możliwości gry z nimi. Myślę, że Real Madryt i Barcelona to dwa najlepsze zespoły na świecie, ale United są na równym poziomie. Dla nas to ważny test, ponieważ zespół może się porównać z silnym rywalem.


Valencia musi zagrac genialnie taktycznie ale ja w nich nie wierze, wg mnie pogubia sie dzisiaj na Old Trafford i MU ich wypunktuje, podoba mi sie ten kurs i nie wierze w gre na remis

MU boks

Do góry
Bonus: Unibet
#4281957 - 07/12/2010 23:59 Re: Ostatania grupowa kolejka Champions League 07-08.12.2010 [Re: MagiK]
młody gniewny Offline
Krecik

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 39683
Originally Posted By: MagiK

Craax, Młody Gniewny, Platini, Jimmy, McDziarz, Akhu, Kfjatek, Bezdomy, Jose...i wszyscy inni, których nie wymieniłem - dzielić się typami - vamos! smile


Czuje się wywołany do tablicy smile Dlatego i moje propozycje

W meczach w tej grupy nie można było narzekać na ilość bramek. W pierwszym meczu między oboma drużynami padło 5 bramek, a same Koguty są obok Arsenalu najabrdziej bramkostrzelną drużyną w fazie grupowej. Dziś już jednak zespół ten może odetchnąć, bo zapewnił sobie awans w grupie. Anglicy mają napięty terminarz, toteż w swoim stylu nie zabraknie rotacji co prawda nie takich jakie robiły często angielskie drużyny w Pucharze UEFA jak np. Everton czy Aston Villa, ale nie spodziewam się forsowania tempa dla pierwszego miejsca.

Przejdźmy do rywali. Twente to drużyna ze świetną defensywą, najmniej stracona ilość bramek w obfitującej w gole Eredevise. LM to wyższy poziom, ale Twente tutaj powinno bardziej zależeć. Nie spodziewam się tu dużej ilości bramek, zwłaszcza ze strony Anglików.

Mój typ: Tottenham under 1,5 @1.65 Gamebookers

Mistrz Turcji nie zalicza udanego debiutu w ramach rozgrywek Champions League. 0 punktów i 1-15 w bramkach to wynik haniebny. Zespół gra bardzo słabo w defensywie w tych rozgrywkach i myślę, że zapłacili frycowe. Nie każdy może zaskoczyć jak Unirea czy Cluj. Zespół w ofensywie potrafił tworzyć sporo sytuacji, tak po prawdzie jedyny mecz kiedy wyszli nastawieni defensywnie był mecz z Manchesterem i przegrali tylko 0-1. Tak to dali się ponieść fantazji, brakowało też skuteczności, zwłaszcza w decydujących momentach.

Szkocki futbol przeżywa poważny regres, o wynikach zespołów z po za wielkiej trójki to wstyd mówić, bo leją ich średniaki z Czech, męczą się z Irlandią czy Walią. Celtic też już straszy bardziej nazwą, bo nawet jak pamiętamy zespoły z Izraela potrafiły zdobywać niezdobytą kiedyś twierdzę. Rangers nie stoją wiele wyżej. Ich futbol jest oparty na niemal zmasowanej defensywie i liczeniu, że bramkarz będzie bronił tak jak np. Boruc z Milanem. Szkoci nie grają o nic zupełnie, nawet porażka nie wyrzuca ich z Europucharów. Turcy muszą zachować twarz przed kibicami, po za tym piłkarsko też uważam ich za lepszy zespół.

Mój typ: Bursaspor DNB @1.55 Expekt

Do góry
#4282768 - 08/12/2010 03:37 Re: Ostatania grupowa kolejka Champions League 07-08.12.2010 [Re: MagiK]
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36566
Originally Posted By: MagiK
Rzeczywiście zestawienie obrony Interu nie napawa optymizmem...ale jak widzę ofensywę i duet Biabiany&Eto'o to jestem spokojniejszy o bramki dla Interu. Szczególnie postawa i umiejętności młodego Francuza robią na mnie wrażenie piwo
W takim wypadku - zagram over wink

Wg nieoficjalnej włoskiej strony Interu w przewidywanych składach nie ma Biabianyego. Za Francuza ma zagrać Santon, który na pozycji skrzydłowego zagrał w tym sezonie raz i to tylko 45 min (w przerwie zmieniony z powodu kontuzji), a było to z Parmą. W tym meczu właśnie szalał Biabiany.

Oprócz braku Biabianyego w podstawowej 11 nie ma także Cambiasso i Castelazziego. W bramce 38 -letni Paolo Orlandoni smile

Tak ma wyglądać skład Interu wg fcinternews.it:

Orlandoni; Zanetti, Cordoba, Materazzi, Biraghi; Santon, Nwankwo, Motta, Muntari; Eto'o, Pandev

Ławka: Castellazzi, Natalino, Mariga, Crisetig, Cambiasso, Biabiany, Dell'Agnello

Oprócz Eto'o i Zanettiego ten skład nie ma nic wspólnego z podstawowym. wink

ps.MagiK piwo za temat

Do góry
#4284277 - 08/12/2010 20:07 Re: Ostatania grupowa kolejka Champions League 07-08.12.2010 [Re: Akhu]
C18_adam Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2010
Postów: 6439
Skąd: Kraków
ladnie temat zamarl ...

Marsylia - Chelsea mecz w sumie o nic jesli chodzi o uklad tabeli oba kluby dzis nie zagraja w najsilniejszych zestawieniach oba kluby w sobote maja ciezkie wyjazdowe mecze ligowe Tottenham oraz Auxerre moj typ na ten mecz to under 2,5

Milan - Ajax jak wyzej kolejny mecz ktory juz nie wplywa na tabele sklady dosc silne wystawiaja obie ekipy mysle ze dzis w Mediolonie zobaczymy wesoly i twarty futbol i wpadnie tu dosc sporo brameczek typ pver 2,5

Do góry
#4284621 - 09/12/2010 00:06 Re: Ostatania grupowa kolejka Champions League 07-08.12.2010 [Re: C18_adam]
Danielsan Offline
tkliwy nihilista

Meldunek: 18/06/2006
Postów: 19492
Skąd: Bednary / Poznań
Samir Nasri strzeli bramkę @ 2.30 Tobet
zakład ważny tylko jeśli wyjdzie w pierwszym składzie;
bet zagrany w betssonie, na pewno można znaleźć po lepszym kursie wink
Nasri jest w wyśmienitej formie, prawdopodobnie zacznie w pierwszym składzie, będzie grał dopóki wynik meczu nie będzie ustalony. Większość jest zgodna w tym, że Kanonierzy po 2 porażkach w LM, mając tyle samo punktów co Braga będą chcieli dziś postrzelać, a że potrafią pokazali w meczu z Bragą. W obliczu zwycięstwa 3,4 bramki jest wysoce prawdopodobne, że którąś z nich ustrzeli Francuz.
Do tego rozważam, Nasri jako 1st goal scorer - po atrakcyjniejszym kursie jako dokładkę, w ostatnim czasie zdarzało mu się otwierać listę strzelców, czemu podobnie nie miałoby być ze słabym Partizanem?


Edited by Platini (09/12/2010 03:27)

Do góry
#4285588 - 09/12/2010 04:40 Re: Ostatania grupowa kolejka Champions League 07-08.12.2010 [Re: Danielsan]
Geremi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2005
Postów: 10442
Skąd: Ulannbaatar
Bayern - Basel 1 1,55 futbol

W wywiadzie na tygodniu mocno rozbawił mnie kolega Schweinsteiger mówiąc, że Bayern to najlepsza ekipa w bundeslidze, a to że tracą kilkanaście pkt do Dortmundu to luzikgrin Po ostatniej porażce z Schalke kibice Bayernu nie są skłonni do takich żartów, jak piłkarz Bawarczyków. Dziś wydaję mi się, że Monachijczycy będą chcieli przypieczętować triumf w grupie i odzyskać choć minimalnie morale u swoich fanów. Basel 3 miejsce utrzyma, bo Cluj raczej mocno nie pokąsa Romę.

Rzut oka na skład Bayernu:

Kraft,Breno,Ribery,Van Bommel, Lahm, Muller, Contento, Schweinsteiger, Gomez, Kroos, Tymoschuk.

Widać, że nie będzie kombinowania z rezerwowym składem, więc jestem dobrej myśli smile

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49