Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#429425 - 21/10/2005 08:53 Re: WTA - Zurich - 17-23.10
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Quote:

Witam....tenis nie jest moim głównym tematem ale pozwolę sobie na takie pytanie .Co starzy wyjadacze w tenisie sądzą o wczorajszym meczu A. Mauresmo-K. Srebotnik , gdzie Francuzka dostała kolejny worek batów , czy akurat ona była taka słaba czy forma Słowaczki jest wymiatająca ....pytam ze względu na dzisiejszy mecz Słowaczki z A. Ivanovic.
Proszę o opinie



przede wszystkim Slowenki nie Slowaczki ale to jest malo istotne!w moim odczuciu to nie Srebotnik wygrala ale Mauresmo przegrala ,problem tej zawodniczki tkwi w glowie , a tak ogolnie ma coraz wiecej tych meczy przegranych zbyt latwo.Srebotnik jak dla mnie pozostaje nadal lepsza deblistka niz singlistka w dzisiejszym meczu nie ona jest moja faworytka.

Do góry
Bonus: Unibet
#429426 - 21/10/2005 09:46 Re: WTA - Zurich - 17-23.10
lleyt1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2005
Postów: 3336
Skąd: Toruń
Wydaje mi sie ze po kursie 2,35(Unibet) na Srebotnik mozna spokojnie sprobowac.
Licze na doswiadczenie Srebotnik i wieksze ogranie

Do góry
#429427 - 21/10/2005 09:57 Re: WTA - Zurich - 17-23.10
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
ja upatrzylem sobie na dzis bardzo trudny mecz SCHNYDER-PANNETTA i foruje tutaj jako faworytke PATTI a powodow jest kilka mysle ze jest zawodniczka o duzo lepszej ustabilizowanej formie natomiast co robi PANNETTA kazdy wie mecze konczy w 3 setach i ten ostatni zaczyna zawsze przegranym netem jezeli sytuacja z poprzednich meczy sie powtorzy to raczej napewno PATTI wykorzysta to!!! no i do dzis PANNETTCIE nie potrafie wybaczyc tego taktycznego kreczu ,licze ze los wezmie dzis odwet!!!!!!!!!!!!!!

Do góry
#429428 - 21/10/2005 19:54 Re: WTA - Zurich - 17-23.10
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Quote:

Wydaje mi sie ze po kursie 2,35(Unibet) na Srebotnik mozna spokojnie sprobowac.
Licze na doswiadczenie Srebotnik i wieksze ogranie



wiem, ze sam dzisiaj nic nie napisalem i mam srednie prawo krytykowac ale chcialbym abysmy w tym dziale jak najmniej musieli ogladac tego typu postów
Prosze o bardziej rozbudowane wypowiedzi, i zeby argumenty bardziej przemawialy do czytelnikow, bo praktycznie taka wąska wypowiedz uniemozliwia jakąkolwiek dyskusje czy polemike, a wrecz trzeba sie prosic o wiecej argumentow bo to ze srebotnik jest bardziej doswiadczona i ma wieksze ogranie - co jest tak na prawde synonimem troche malo mowi mi o tenisie obu pań.
Aha i starajmy sie nie przekręcać nazwisk zawodniczek, ktorych spotkan gramy Flavia nazywa sie Pennetta a nie Pannetta jak zwykl to wymawiac sylwester sikora Ktos bedzie chcial sobie sprawdzic statsy zawodniczki o ktorej piszemy i jej nie znajdzie
poza tym zachecam i dziekuje za czynny udzial w zyciu tego poddzialu


Edited by -Piomil- (21/10/2005 19:56)

Do góry
#429429 - 22/10/2005 10:20 Re: WTA - Zurich - 17-23.10
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Ja dzisiaj sobie zagram Schnyder w pojedynku z Ivanovic. Agresywnie i bardzo mocno grajaca Ana spotka sie z technicznie i finezyjnie grajaca szwajcarką.Po pierwsze serbka wciąż jeszcze niedoleczyła kontuzji co widac po jej ruchu serwisowym, i po delikatnym hamowaniu wlasnie tego elementu z jej strony aby uniknąć odnowienia czy tez pogorszenia sie kontuzji miesnia piersiowego Serwis nie jest jej atutem a Patty potrafi zawinąć nadgarstkiem przy returnie, dodatkowo serwis leworecznej schnyder nigdy nie jest latwy do przelamania. Po drugie jak wiadomo, jej najwieksza wada to poruszanie sie po korcie, wszelkie gwaltowne zwroty czy dlugie wymiany slużą Anie jak najgorzej moim zdaniem. Po trzecie to czego Ana z pewnoscia nie lubi to zmiany tempa gry, rotacji uderzen i wysokosci pilek co z kolei uwielbia wrecz Patty Patty juz dwa razy w tym sezonie grala z Aną, obydwa spotkania bez historii wygrała , wie jak z nia wygrc i wie jakie pilki grac by z nia wygrac na dzisiaj, bo moim zdaniem Ana ma duze rezerwy jeszcze w swoim tenisowym elementarzu ktore moze spokojnie poprawic, jednak Schnyder gra u siebie, swietnie sie tu czuje, obie nie sa w swoich zyciowych formach ale jednak, styl gry i dyspozycja fizyczna to czynniki, ktore moim zdaniem zadecydują o wygranej szwajcarki. I co tez wazne, przed wlasna publicznoscia Patty nie poddaje sie i nie przestaje walczyc jak czesto to u niej bywa Pokazala to wczoraj w meczu z Pennetta gdzie po naprawde slabej grze z poczatku potrafila sie skoncentrowac i pokonac ostro grającą wloszke po 3-setowym boju

Do góry
#429430 - 22/10/2005 11:34 Re: WTA - Zurich - 17-23.10
Borczi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/09/2003
Postów: 4002
Skąd: Poznań
Piomil - problem tylko w tym, że jesli Patty zagra dziś tak jak wczoraj, to... 1:6, 2:6... momentami to była tragedia i gdyby rywalka nie wywalała czasem dziwnych piłek za kort w waznych momentach drugiego seta, albo wygrała piłkę na *5:4 to fatalnie grającej Patty już by nie było... niestety wczoraj tej walki ze strony Szwajcarki za wiele nie było, a po prostu "zasługa" Flavii, że gospodyni jeszcze jest w turnieju... Ana rok temu tu zaczęła poważny tenis i w tym tygodniu pokazuje, że Zurich jej się wyjątkowo podoba;) Po kursie 1,30 kilka na Patty... hmmmm... dla mnie 1,70 to kurs od którego bym się zastanawiał. Boję się tylko, że Ana nie będzie chciała dać Patty samej przegrać, a wezmie sprawy w swoje ręce i w niewymuszonych bedzie coś koło 60:55 dla Serbki;)

Pozdrowionka

Do góry
#429431 - 22/10/2005 12:58 Re: WTA - Zurich - 17-23.10
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Heh Borczi jaki to wynik mowiles? 2-6 1-6?
Nie no, zartuje oczywiscie nie przyszedlem sie madrzyc po meczu tylko wyjasnic o co mi chodzilo, bo troche pozno z tą polemiką wyszedles
Otóż mowiac o walce chodzilo mi o to, ze nawet jesli jej nie idzie i gra slabo, to motywacja gry u siebie nie pozwala jej poddawac sie i puszczac spotkan jak to nie raz juz robila, nieprawdaz? to, ze gra slabo nie oznacza , ze nie walczy prawda? Dzisiaj ambicja rowniez nie zawiodla i wiele bp obronionych, poza tym nie wiem gdzie Ty widziales 1,30 na Patty Ja nie wychodze poza dimes i Pinnacle a tam 1,588 i lekko ponad 1,600 wiec dla mnie oplacalne

Do góry
#429432 - 22/10/2005 17:42 Re: WTA - Zurich - 17-23.10
Borczi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/09/2003
Postów: 4002
Skąd: Poznań
)))) ... ale wynik trafiłem hihih...

Trochę po fakcie zaśmiecę forum wdając się również w polemikę Niestety dzisiejszego meczu nie dane mi było obejrzeć... więc wszystko to, co piszę WYŁĄCZNIE na tle poprzednich dwóch spotkań Any i Patty...

Bardzo lubię Patty (taka sympatyczne ponętna osóbka;) ), ale wczoraj przyprawiła mnie o zawał... może zle oddaje moje odczucia sformułowanie "nie walczuła", ale po prostu nie mogłem już patrzeć na niektóre piłki grane jakby z nonszalancją... na oddanie przewagi *4:2 i zrobienie w ciągu kilku minut prawie stanu 4:5* Patty zachowywała się wczoraj niestety jak MEMEJA kortowa Dziś pewnie MUSIAŁO być lepiej... szkoda, że nie oglądałem...

Co do kursu - we wielu tematach tu na forum widziałem takie, jak były w profie - czyli początkowo chyba 1,34 czy 1,36... potem 1,38... dla mnie masakra:) Wiadomo, że buki, które wymieniłeś to jeśli chodzi o tenis inna liga - bardziej dochodowa... Chociaż po raz któryś w ostatnim czasie potwierdziło się, że prof ma naprawdę dużej klasy fachowców w przypadku ustalania kursów - ostatnio 1,76 na ToJo/Mirnyj czy podobnie dużo na "faworytki" Martinez/RuanoPascual... gdy na całym świecie było czasem i po 1,30 Prof uparcie się trzymał i okazało się, że wie co robi;) Dziś także - lepszy 1,36 trafiony niż 3,40 zasponsorowany bukowi;)

Pozdrawiam

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (VVega), 3185 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582320 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25