Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#430336 - 18/10/2005 08:21 Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy A-D)
czołg Offline
HT2/FT1

Meldunek: 23/05/2003
Postów: 14120





Edited by Rivaldinho (18/10/2005 13:42)

Do góry
Bonus: Unibet
#430337 - 18/10/2005 10:28 Re: CHAMPIONS LEAGUE GROUPS A,B,C,D
czołg Offline
HT2/FT1

Meldunek: 23/05/2003
Postów: 14120
Może nie będę oryginalny ale dzisiaj z Ligii Mistrzów wybrałem 3 mecze:

Panatinaikos Atheny - FC Barcelona

Panatinaikos od zawsze słyną z tego, że głównie o jego sile decyduje atut własnego boiska. Jednak dzisiaj jego rywalem będzie dryżyna nie byle jaka - Barcelona, wymieniana w grobie faworytów do zdobycia tegorocznego trofeum. Personalnie przewyższa dryżynę gospodarzy, posoada kilku graczy, którzy po indywidualnych akcjach potrafia przesądzić o losach meczu. Nie chce mi się rozpisywać dłuzej o tym meczu. Kurs 1,70 biore z pocałowanie ręki. Typ: Barcelona + over 2,5

Bayern Monachium - Juventus Turyn

Bukmacherzy faworyzują dryżyne z Bawarii, nie wiem czym to jest spowodowane. Jak pokazuje historia i to całkiem niedawna bo obie dryżyny walczyły ze sobą o punkty w poprzedniej edycji tych rozgrywek wi wtedy 2 razy górą okazali się Włosi. Juventus ten sezon może zaliczyć do udanych komplet punktów w lidze i wszytsko wskazuje, że odwieczny wróg - Milan w tym roku raczej niepowinien zagrozić w zdobyciu kolejnego Mistrzostwa Serie A. Dryżyna Bayernu w czterech ostatnich spotkaniach u siebie odniosła 4 zwycięstwa zdobywając 7 bramek nie tracąc żadnej, natomiast juventus także odniósł 4 zwycięstwa wyjazdowe strzelając 9 bramek i tracąc 2. Ciężko jest wytypować zwyciescę. Juventus dzisiaj będzie grał defensywnie przprowadzając kontry, Bayern zapewne chcac szybko zdobyć brameke dośc ofensywnie. Jeżeli Bawarczycy pierwsi strzela bramke mozna sie spodzieac overa w tym meczu, natomiast jesli juventus strzeli to under murowany. Mowie oczywiscie o pierwszej polowie. Ja wbrew niektórym zaryzykuje granie na over za duzo było pomiedzy tymi dryzynami underów. Mój typ: 2 lub over 2.5

Udinese - Werder
Ostatni gwizdek dla Niemców aby jeszcze mieli jakieś szanse na wyjście zgrupy to muszą przynajmniej zremisować. To będzie sprzyjać częstym atakom gości i tu moim zdaniem jest szansa na dużo bramek. Jakby nie patrzeć Werder to chyba najbardziej owerowa dryżyna moim zdaniem w tym meczu padnie najprawdopodobniej overowy remis. Typ: X lub over 2,5



============
CzOłg

Do góry
#430338 - 18/10/2005 11:06 Re: CHAMPIONS LEAGUE GROUPS A,B,C,D
MICHAIŁ Offline
veteran

Meldunek: 17/11/2004
Postów: 1597
Skąd: Łódż-Radogoszcz
Bayern Monachium - Juventus Turyn
Na moj gust ewidentny under jest kilka powodow:
- druzyny te traca bardzo malo bramek
- juve gra dzis pewnie defensywnie
- pomiedzy tymi druzynami zazwyczaj pada remis 0:0 lub 1:1(choc ostatni mecz miedzy nimi to 0:1)
- Makaay jest w słabej formie strzeleckiej
Jedynym zmartwieniem moze byc nieobecnosc Buffona i Vieiry
MOJ TYP UNDER 2,5 1,6

POZDRAWIAM

Do góry
#430339 - 18/10/2005 13:49 Re: CHAMPIONS LEAGUE GROUPS A,B,C,D
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Witam
czyzby forumowicze zwatpili
taki ladny nowy podzial, a po za spora iloscia wyswietlen nie widac wpisow

kilka slow odnosnie meczu Bayern - Juventus

tu i owdzie czytam i widze wiekszosc widzi under, kolega powyzej rowniez,
ja to widze troche inaczej, skoro 2 ostatnie mecze skonczyly sie 1-0 dla druzyny z Turynu to robi sie maloprawdopodobne aby podbny wynik padl dzis.
Bayern lal wszystkich do momentu meczu z Hamburger SV, ostatnio zremisowali z Schalke, oba mecze zaciete i oba z trudnymi rywalami ale nie oszukujmy sie Juve to znacznie silniejszy przeciwnik od klubow niemieckich.
Bayern ma w skladzie zablokowanego Makaaya, od wakacji nie potrafi trafic do bramki, super strzelec musi sie odblokowac jak nie dzis to kiedy?? oczywiscie nie polecam grania na to ze strzeli bramke bo to loteria ale uwazam ze gospodarze trafia dzis do wloskiej bramki.

Bayern typ strzeli kurs 1,30 8/10

Wlosi nie beda zapewne gorsi i tez cos trafia, choc ostatni mecz w lidze fartownie wygrali i powinni ze swoim potencjalem zagrac lepiej na Allianz Arena bo w przeciwnym wypadku moga sie dac zaskoczyc jak Chelsea w zeszlym roku, nie doszukuje sie tu analogii bo Chelsea byla juz pewna awansu wiec mogli mecz delikatnie odpuscic choc wlasnie wtedy w koncowce meczu Ballack i spolka pokazali ze zawsze walcza do konca.
Juventus i Chelsea laczy jedno, obbie druzyny maja szalenie silna obrone, Niemcy juz raz pokazali mimo wszem i wobec oglaszanej "slabszej formy" ze potrafia rozbijac najtwardsze mury.
skoro jedni i drudzy maja strzelic na 1-1 to ktos z nich dolozy jeszcze po jednym trafieniu i bedzie 2-1 lub 1-2 i jedni i drudzy maja potencjal aby tego dokonac, bukmacherzy upatruja faworyta w gospodarzach, a wsrod stawiajacych panuje przekonanie o wyzszosci Juve, wg mnie te dwie druzyny maja podobne mozliwosci z minimalnym wskazaniem na Juve lecz w przypadku dzisiejszego meczu wazna bedzie presja kibicow, 3 porazki z tym samym rywalem nie beda chciali ogladac.
Porownywanie obu druyzn w ligach akurat jest ciezkie bo obie druzyny zawsze wystepuja w roli faworytow, a i motywacja inna, ogolnie uwazam lige Wloska za silniejsza wiec tutaj porownanie wypada na korzysc gosci.

Bayern - Juventus over 2,5 kurs 2,4 3/10

do tego:

Bayern - Juventus 1 kurs 2,45

to doloze do kuponu w rozpisie, pozostale dwa to single.

p.s.
Przestrzegalbym przed Barcelona dzisiaj, ja tego nie ruszam, papierowy faworyt nie zawsze wygrywa, a gwiazdy z Katalonii juz zaczynaja miec muchy wiec spore ryzyko jak na wyjazdowke po nierewelacyjnym kursie.

Do góry
#430340 - 18/10/2005 13:53 Re: CHAMPIONS LEAGUE GROUPS A,B,C,D
Anonymous
Unregistered


Dawno mnie nie było, to cuś napisze

Mu - Lille +1.5 1 @1.90
Zastanawialem się między tym typem, a typem na MU do przerwy i ostatecznie wybralem ten. Mu ma 4 punkty po 2 kolejkach i 3 punkty zainkasowane w dzisiejszym meczu już znacznie przybliżą czerwone diabły do drugiej rundy. Mu tylko bez Waynea ... wiec oczekuję spokojnego, gladkiego i przekonywujacego zwyciestwa zespolu z Old Trafford. Mój typ 3-0.

Pao - Barcelona 2 @1.80
Barca słynie z tego, że zawsze gra o zwyciestwo. Oni nie kalkulują, nie liczą punktów czy też bramek. Pao jak narazie zawodzi na całej linii, w lidze gra slabo w Lm rowniez bez rewelacji. Tak sie sklada, że mialem ostatnio przyjemnosc byc na Camp Nou i poczuć klimat, zbadać mentalność wokol calej tej katalonskiej otoczki. Coś pięknego. Barca bez kalkulacji ... wygra 2 najblizsze mecze z grekami i po 4 kolejkach bedzie mogla swietowac awans do nastepnej rundy. Blaugrana bez Giulego... ktorego zastąpi Messi... + trio Deco + Etoo + "R" = overowe spotkanie ...w którym przynajmniej jedną bramkę więcej strzeli FCB.

Taki dubelek własnie zagralem sobie

Mam jeszcze takie fun shoty....
Bayern - Juve x ht @1.95
Sparta - Arsenal 2 @1.95
Udinese - Werder 1 @2.30

Udine troche grubiej... gdyz mam wieksze przekonanie.

Idealny mecz dla włochów.... werder musi mecz wygrać... wiec z pewnoscia bedzie mnóstwo okazji do szybkiej kontry. To co włosi kochają najbardziej ...

Pozdro i Powodzenia

Do góry
#430341 - 18/10/2005 14:21 Re: CHAMPIONS LEAGUE GROUPS A,B,C,D
katowiczanin Offline
La Pulga

Meldunek: 29/01/2005
Postów: 24306
Skąd: Katowice/Barcelona
Rapid - FC Brugge
typ - 1X


Rapid pechowo przegrał na własnym boisku z Bayernem nie strzelając karnego myśle ze to jest dobra prognoza przed meczem z FC Bruggge mogli sie pokusić o remis a również przy szczęsciu pokonac Bawarczyków Rapid w lidze na 9 miejscu u siebie 3-0-4 natomiast Club Brugge w lidze na wyjkezdzie gra 1-3-1 ale jednak nie statystyki przekonały do zagrania tego meczu (bo w Lidze Mistrzów nie mają sensu tu wszystko może się zdażyć) ale chec wygrania pierwszego meczu a jeżeli nie to przynajmniej zdobyciu chociaż jednego punktu (Rapid w dwóch dotychczasowych meczach nie strzelił jeszcze bramki w Lidze Mistrzów) Pozdro

Do góry
#430342 - 18/10/2005 14:35 Re: CHAMPIONS LEAGUE GROUPS A,B,C,D
shiva Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 3108
Skąd: Korona Kielce
ja innaczej widze mecz Bayern-Juve niż cybork Biszop
wydaje mi się że padnie w tym meczu mało goli czyli under 2,5
popatrzmy na mecz ze strony juve
Niewątpliwie jest to jeden z dwóch meczy o pierwsze miejsce w tej grupie.Juve przyjeżdzając do Monachium zgóry będzie zakładało wywieść korzystny rezultat jakim jest wygrana bądź remis.Każdy wie jak gra Juve na wyjazdach z mocnymi ekipami.Głównie to uważna gra na 0 styłu i szukanie szansy w kontrach.Myślę, że taką właśnie taktykę przyjmie Juve w tym meczu czy się uda zobaczymy.Mankamentem może być brak Viery,który królował w środkowej części boiska.
Według mnie pojedynek ten ważniejszy pod względem zwycięstwa jest dla Bayernu.Grają u siebie a poza tym muszą zmazać widmo ligowych porazek.
Warto zauważyć również że Juve ma "patent" na Bayern.Pamięta każdy zapewne mecze z ubiegłorocznej ligi mistrzów.Należy zauważyć że Juve w tych wyrównanych meczach (momentami nudnawych) strzelał bramki w ostatnich minutach (np.Del Piero w 90 minucie po blędzie Kahna).
Obym się mylił ale wydaje mi się że ten mecz nie będzie wysokim widowiskiem.Która z drużyn zdobedzie bramkę to dotrzyma korzystny wynik do końca.

Jak coś mi jeszcze zaświta to napiszę

Pozdrawiam

Do góry
#430343 - 18/10/2005 14:43 Re: CHAMPIONS LEAGUE GROUPS A,B,C,D
Anonymous
Unregistered


Ja tam stawiam na remis do przerwy. Pełna kontrola meczu z obydwu stron i najprawdopodobniej kolejny under będzie!

Do góry
#430344 - 18/10/2005 16:02 Re: CHAMPIONS LEAGUE GROUPS A,B,C,D
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
mialem nic wiecej nie grac ale jeszcze mnie trafilo na
Udinese - Werder


Udinese nie jest typowo wloska druzyna jesli chodzi o sposob gry, graja otwarta pilke, szybka, duzo traca ale duzo tez strzelaja duet Vincenzo Iaquinta i Antonio Di Natale (ten drugi dzis nie zagra i zastapi go Di Michele) kasi rywali na krajowym podworku niczego sobie czesto do tego od od momentu przegranej z Barcelona w poprzedniej kolejce druzyna nabrala rozpedu i mozna delikatnie upatrywac w niej faworyta.
Werder z Mirkiem Klose graja calkiem podobnie, do przodu, strzelaja sporo ale tez calkiem sporo traca (slaby Nürnberg wciska im 2 bramki), w niemieckiej druzynie zabraknie dzis zdobywcy 2 goli w ostatnim meczu Bundesligi, Ivana Klasnica. Kontuzjowani są Ümit Davala, Tim Wiese oraz Petri Pasanen.

nie chce sie specjalnie rozpisywac kazdy widzial co Werder zagral z Grekami i jak Udinese zagralo z Barcelona, wyniki wynikami ale przebieg gry pokazal wyraznie ze ani jedni ani drudzy nie maja zamiaru chowac sie za podwojna garda tylko chca strzelac bramki, oby i dzis trenerzy nie probowali zmieniac ustawienia i taktyki swoich druzyn

Udinese - Werder 1 kurs 2,20 3/10

Udinese - Werder over 2,5 kurs 1,80 7/10

i dodatkowo w STS znalazlem cos takiego:

Udinese - Werder over 1,5 (1 poł) kurs 2,60 4/10
wg mnie piekny kursik, mam nadzieje ze sie nie pomylilem i zobaczymy duzo bramek

Prawdopodobne składy:
Udinese: De Sanctis; Bertotto, Sensini, Felipe; D Zenoni, Obodo, Mauri, Pinzi , Muntari; Iaquinta, Di Michele

Werder: Andreas Reinke; Owomoyela, Andreasen, Naldo, Schulz, Frings, Baumann, Micoud, Borowski, Klose, Valdez

Do góry
#430345 - 18/10/2005 16:12 Re: CHAMPIONS LEAGUE GROUPS A,B,C,D
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
Panathinaikos - Barcelona
"Wszechateńscy" grali z hiszpańskimi zespołami u siebie siedmiokrotnie i ani razu nie przegrali (3 zwycięstwa, 4 remisy).W sezonie 2001/2002 Grecy walczyli z Katalończykami w 1/4 finału LM. Odpadli, ale w pierwszym meczu wygrali 1:0.!!! mysle ze mimo to w tym meczu warto postawic na over

Do góry
#430346 - 18/10/2005 16:13 Re: CHAMPIONS LEAGUE GROUPS A,B,C,D
Anonymous
Unregistered


co z tego,że nie przegrali, passa musi się kiedyś skończyć, a Barca po remisie w lidze bedzie chciała sobie poprawić morale i wygrać z Koniczynkami

Do góry
#430347 - 18/10/2005 16:13 Re: CHAMPIONS LEAGUE GROUPS A,B,C,D
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
Przypuszczalne składy:
Panathinaikos: Galinovic; Vyntra, Goumas, Morris, Darlas; Nilsson, Flavio Conceicao, Ezequiel González, Seric; Mantzios, Torghelle

FC Barcelona: Valdés; Belletti, Puyol, Oleguer, Van Bronckhorst, Márquez, Xavi, Deco, Messi, Ronaldinho, Eto'o

Do góry
#430348 - 18/10/2005 16:17 Re: CHAMPIONS LEAGUE GROUPS A,B,C,D
heineken Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/01/2005
Postów: 1732
Villareal- Benfica - x2 1,82 toto-mix
ogladajac ostatni mecz benfici z manchesterem,,doszlem do wniosku ze oni nie graja zle,zeby mieli troche szczescia moze i bylby remis,jednak to juz bylo...,Villareal ostatnio zremisowal z lille,co mnie zdziwilo,Moim typem na dzis jest urwanie przez benfice przynajmniej jednego punktu Vill.... po ladnym kursie 1,82

Do góry
#430349 - 18/10/2005 16:23 Re: CHAMPIONS LEAGUE GROUPS A,B,C,D
koniu Offline
member

Meldunek: 06/07/2001
Postów: 135
Skąd: Bolesławiec Śląski
A mi się wydaje,że Villareal powoli wychodzi z kryzysu, jaki mieli na początku sezonu i zaczynają się chłopaki rozkręcać:) Riquelme, Forlan i spółka powinni wygrać z Benficą, choć wymiary tej wygranej będą minimalne.

Do góry
#430350 - 18/10/2005 16:36 Re: CHAMPIONS LEAGUE GROUPS A,B,C,D
Orbit Offline
journeyman

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 63
zastanawia mnie opuszczanie (moim zdaniem oczywiscie) bardzo ciekawego pojedynku ktory odbedzie sie w grupie IVa mianowicie
Villarreal - Benfica
gospodarze beda walczyc o zwyciestwo, ktore moze zagwarantowac im awans do kolejnej rundy LM a czemu tak sadze ??
Po 1 zespol z Hiszpani ma gorszy rozklad pozostalych gier (MU i Benfica na wyjezdzie oraz Lille u siebie, a Benfica zagra z MU oraz Villarreal w domu i Lille na wyjazdzie) co powinno ich bardzo zmotywowac do walki i zwiekszyc chec pokonania najwiekszego rywala do awansu z 2 pozycji (MU moim zdaniem zajmie 1 lokate). A gdzie przyjdzie im to latwiej niz przed wlasna publicznoscia ??
Kolejnym czynnikiem wplywajacym na takie zagranie jest pilka prezentowana przez hiszpanow, ktorzy graja bardzo ladny football (zwyzka formy w lidze) i nie daja sobie strzelac bramek ( nawet MU remis 0:0 ), a to czemu nie strzelili jeszcze gola w obecnej edycji LM jest, szczerze mowiac spora niespodzianka !!
ja osobiscie bede gral na wygrana gospodarzy...
Villarreal - Benfica 1 (6/10)
oraz to ze gospodarze w koncu ustrzela jakas bramke...
Villarreal to score (10/10)

Do góry
#430351 - 18/10/2005 16:38 Re: CHAMPIONS LEAGUE GROUPS A,B,C,D *DELETED*
Orbit Offline
journeyman

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 63
Post deleted by Rivaldinho

Do góry
#430352 - 18/10/2005 16:47 Re: CHAMPIONS LEAGUE GROUPS A,B,C,D
Anonymous
Unregistered


Moje Typki na LM :

Bayern - Juventus X 2,96

Każda z tych drużyn z pewnościa bedzie chciała zatrzymac 3 pkt. lecz wydaje mi sie że ten mecz to czysty X .. takie mam przeczycie :P

Villareal - Benfica 2 4.2

Benfica jest teraz w gazie... a Villareal słabiutko ostatnio, wogule w LM raczej Villareal niema szans na awans, a Benfica jak najbardziej

Sparta - Arsneal 2 1,86

Choc w lidze arsenal gra słabo, to w LM za wszelka cene beda chcieli zaistniec w tym sezonie.

Manchester - Lille 1 1.35

Moim zdaniem Lille wogule niepasuje do LM, maja poziom zaledwie na puchar UEFA, dlatego manchester pocisnie dzsiaj z nimi :P

Podliczajac ogólny kurs mamy : 31,2 za 2 zł można zgrac :P hehe ja tak zrobiłem pozdrawiam

Do góry
#430353 - 18/10/2005 16:59 Re: CHAMPIONS LEAGUE GROUPS A,B,C,D
hokus-pokus Offline
journeyman

Meldunek: 18/10/2005
Postów: 53
Ja uważam, że dzisiaj Juventus wygra to spotkanie.
Juve i Chelsea sa to najmocniejsze druzyny na świecie.

Granie Bayernu Monachium za 2,45 jak podaje Biszop to jest to wyrzucanie pieniążków do kosza.

A typowanie UNDER i OVER to jest to gra dla amatorów. Szkoda pieniędzy.

Do góry
#430354 - 18/10/2005 17:04 Re: CHAMPIONS LEAGUE GROUPS A,B,C,D
phenomenon Offline
veteran

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 1314
Skąd: Łódź
witam
dzis gram miedzy innymi mecz:
Ajax Amsterdam - FC Thun z handicapem azjatyckim +1 na Thun, kurs 1,75 w Expekt. Wg mnie zespol szwajcarski jest w stanie powalczyc w swojej grupie, jest w stanie dobrze zagrac przeciwko Ajaxowi. A biorac pod uwage np. ostatnie mecze w ligach obu druzyn (remis 0:0 Ajaxu z Heraclesem, i ogolna nie specjalna postawa Ajaxu w meczach w domu), zespol Thun moze to wygrac, a co najmniej wg mnie zremisowac.

Do góry
#430355 - 18/10/2005 17:09 Re: CHAMPIONS LEAGUE GROUPS A,B,C,D
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Quote:

Ja uważam, że dzisiaj Juventus wygra to spotkanie.
Juve i Chelsea sa to najmocniejsze druzyny na świecie.

Granie Bayernu Monachium za 2,45 jak podaje Biszop to jest to wyrzucanie pieniążków do kosza.

A typowanie UNDER i OVER to jest to gra dla amatorów. Szkoda pieniędzy.




Granie ''Under - Over'' to wg Ciebie gra dla amatorów zupełnie się z Tobą nie zgodze co do tego zdania ... jedni trudnią się w ''1x2'' a inni np. w ''U-O'' Ja zagrałem na under w tym meczu i co powiesz mi,że jestem amatorem ??
Jak będzie to oczywiscie zweryfikuje boisko

Co do wyniku to jakoś nie wiem czemu ale widzi mi się 0:0 może się pomyle ale poprostu nie będe się tu rozpisywał bo już wczeniej bardzo duzo zostało napisane o tym meczu.

Ale za drobne bym zagrał X

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23, pacyfista), 3390 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581602 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49