Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#430381 - 19/10/2005 14:16 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H)
Poetik Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 571
Zakończmy te spory,to nie na miejscu,do tego jest gg lub pm;)

Fenerbahce-Schalke 1 2.30

Fenerbahce u siebie piekielnie mocne,w składzie tacy piłkarze jak Anelka,Nobre czy Alex to sieje postrach drużyn,które tam przyjeżdżają,niemiecki trener Feneru powiedział,że w meczu z Psv Alex zagrał kompletnie;)Myślę,że dziś pożrą cieniutkie Schalke,które w lidze ma farta,ale myslę,że to się skończy w najbliższej kolejce.Jedynym osłabieniem drużyny ze Stambułu jest brak Sanliego Tuncaya.Dla mnie typ po takim kursie bardzo dobry,może ktoś dołoży coś od siebie?;)

Do góry
Bonus: Unibet
#430382 - 19/10/2005 14:34 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H)
Madafakanumanoi Offline
member

Meldunek: 26/08/2005
Postów: 152
Witam,
Abstrahując od jakichś dziwnych kłótni na forum, gram dzisiaj:

Lyon - Olympiakos 1
Z jednej strony drużyna lider grupy z dwoma zwycięstwami w tych rozgrywkach z drugiej drużyna, która ostatni dobry występ odnotowała rok temu (remis z Deportivo). Rozpędzona francuska ekipa przypieczętuje tym meczem awans, rozjeżdżając przy okazji greków co najmniej 2 bramkami. W drużynie Olympiakosu dodatkowo nie wystąpią Rivaldo i Georgatos (przy czym wielu ludzi akurat brak tego pierwszego uznaje za wzmocnienie a nie osłabienie:) ja nie).

Chelsea - Real Betis 1
Co tu dużo mówić Drogba wraca do formy, ma duży głód grania i strzelania, myślę, że dzisiaj będzie chciał zmienić underowe oblicze "czelsy" z tegorocznej edycji LM. Z drugiej strony bramka do siaty w domu bardziej boli, a chelsea umie bronić i nawet drużyna z primery ciężko będzie miała coś ukłuć.

Ako: 1,8 6/10

Normalnie zagrałbym 8-9/10 ale po wczorajszych rewelacjach wolę ostrożniej

Do góry
#430383 - 19/10/2005 15:27 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H)
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Quote:

Ktoś kasuje moje posty. Nie wiem o co tutaj chodzi na tym forum



Rosenborg - nie przegra w 1-szej połowie.
Biszop mnie poprawił, że Rosenborg wygrał z Olympiacosem (nazwy drużyn z Grecji mi się mylą) - chodzi o to mi, że ten Rosenborg jest potfornie silny skoro wygrał na wyjeżdzie z Grecją bardzo pewnie. A Grecy grają bardzo dobrze u siebie.
Przegrał u siebie z Lyonem ledwo co i musi teraz się poprawić.
Real Madryt gra słabo 1-sze połowy spotkań - często to widzę.

A drugi kupon to Chelsea + (Inter X2) + Liverpool (X2)

Liverpool bo to mistrz ligi mistrzów i dobrze gra w pucharach.
Anderlecht przegrał ze słabym Betisem

Inter gra dobrze a Petrzałka przegrała z Porto. Nie ma szans z Interem

A Chelsea to mistrz nad mistrze - i ja szybciej napisałem ten typ na Chelsea niż Biszop - i podejrzewam, że to Biszop pokasował moje posty i ściągnął ode mnie ten typ i doprawił analizę z palca. takim zagrywkom

Życzę wygrania na moich typach dużo




tia Rosenborg jest piekielnie mocny ,skoro wygrał w Grecji,to teraz musi się poprawić i zremisować pierwszą połowę z Realem,często to widzę

a Biszop już taki jest,podkrada innym typy i potem je powiela na forum,mistrz nad mistrze jak Liverpool

Do góry
#430384 - 19/10/2005 15:42 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H)
hokus-pokus Offline
journeyman

Meldunek: 18/10/2005
Postów: 53
A czy ty Juanie Romanie Reqielmie nie widziałes może jak słabo Real grał z Olympiacosem? Ledwo co wycisnął zwycięztwo.

A pamiętasz mecz Realu i Romy w lidze mistrzów jak Roma prowadziła 2:0 na samym poczatku?

A czy widziałeś wczoraj Manchester United?

Wcale to nie jest tak prosto wygrac od razu i objąć prowadzenie.
Kurs jest bardzo ładny a Rosenborg w lidze gra cieniuteńko i mistrzostwa nie zdobędą. Nie pozostaje im nic innego jak granie w lidze mistrzów i jestem pewny, że zrobią wszystko, żeby od samego początku dobrze zagrać.

Do góry
#430385 - 19/10/2005 15:43 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H)
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
W dniu wczorajszym 2 pudla 1 trafienie i bilans +0,95 jednostki...

Co dzisiaj?

Na pierwszy ogien idzie dzisiaj singiel na Fener...

Fenerbahce vs Schalke 04 1 @2,30 Pinnacle, Unibet 3-4/10

Schalke zagralo nienajlepiej w meczu ostatniej rundy Bundesligi z Bayernem.. Kuranyi i Lincoln w slabej formie, Soren Larsen jak zwykle malo widoczny ale bramke z karnego strzelil, Fabian Ernst i wymieniony wczesiej Kuranyi przemeczeni reprezentacja i klubem i to bylo widac, obaj zostali zmienieni w trakcie meczu na szczycie..
Z kolei Fenerbahce z wielka sila ofensywna, Aurelio, Alex, Anelka, Nobre, Tuncay znakomici zawodnicy, do tego czyszczacy pole Appiah ktory moim zdaniem moze byc graczem formatu Makelele... Dodajac do tego fanatyczna turecka publike i na pewno chec zlojenia skory Niemcom Wyobrazam juz sobie dzisiejszy wieczor w Niemczech gdzie jak wiadomo ogromna ilosc imigrantow z Turcji....

Z ciekawych kursow na dzisiaj Anderlecht... 3,7 oferowane przez Expekt za wysoko IMO..

Anderlecht vs Liverpool 1 @3,7 Expekt 1/10

W Brukseli zespol gospodarzy zawsze jest grozny, a sklad predestynuje ich do sprawienia realnego zagrozenia dla obroncow trofeum.. Jak dla mnie Liverpool jest przeszacowany w tym sezonie i trzeba korzystac.. Poza tym zastanawiam sie jeszcze nad asianem oferowanym na poziomie +0,25.

Nie lubie zdecydowanych faworytow ale zagram sobie dzis takze dubla:

Rangers + Milan @1,95 Sportinbet 3/10

PSV to nie jest to samo PSV co w zeszlym sezonie.. Ogladaja ich wystep przeciwko Alkmaar wcale nie zasluzyli na takie zwyciestwo.. Nowy nabytek Arouna Kone, fakt, robi wrazenie ale juz Beasley nie gra na miare oczekiwan.. van Bommel, Vogel, Bouma, Lee yong Pyo, Park Ji Sung to byla sila tego zezspolu ktorej juz nie ma... Philippe Cocu na stalym niezmiennym swietnym poziomie... Milan na ten szeon o 2 klasy lepszy... A Rangers? No coz nie powinni popelnic bledu Porto.. Nic 2 razy sie nie zdarza...

Do napisania

Dominik

Do góry
#430386 - 19/10/2005 16:10 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H)
hokus-pokus Offline
journeyman

Meldunek: 18/10/2005
Postów: 53
Dobrze gOOniek, że nie dorzuciłeś Realu.
Tak trochę se myślę, że wcale nawet Real nie musi tego spotkania wygrać.
Widzę w tabeli, że przecież Rosenborg ma 3 punkty i Real ma 3 punkty. Myślę, że mają realną szansę na awans.
A Rosenborg to tam grają stare lisy i z takimi nierealnymi marzycielami z Realu wygrają albo zremisują.

A czytałem gdzieś, że Ronaldo ma skręconą kostkę a on przecież to 50% Realu bo on tam tylko strzela gole.

Rosenborg to tam przecie gra cała drużyna a nie gwiazdeczki jak w Realu. Myślę, że futbol norweski stoi wyżej niż futbol hiszpański bo tam ta cienituka Barcelonka nawet wczoraj nie wygrała z cieniutkimi Panathinaikosami, którym Wisełka zapakowała 1 gola a ci z Barcelony nawet 1 gola nie dali strzelić rady. A co tam dopiero jakiś Real Madryt!

Do góry
#430387 - 19/10/2005 16:14 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H)
Arkadiusz85 Offline
stranger

Meldunek: 19/10/2005
Postów: 14
Co do rosenborga to oni w lidze bronią się przed spadkiem.
A Anderlecht nie wygrał w lidze mistrzów ostatnich 8 spotkań.

Do góry
#430388 - 19/10/2005 16:21 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H)
hokus-pokus Offline
journeyman

Meldunek: 18/10/2005
Postów: 53
Masz rację Arkadiusz. Rosenborg i tak się utrzyma bo tak będzie a im to myślę zwisa bo do końca sezonu jeszcze jest bardzo daleko i takie lisy jak oni to spokojnie 5 meczów pod rzad wygrają w lidze a na razie mistrzostwa ligii mistrzów ważniejszymi są bo to już nie wróci za rok bo oni już mistrzami Norwegi już nie będą i nie zagrają w lidze mistrzów za 1 rok.
Parma w tamtym roku też przecież w pucharze UEFA walczyła wysoko a w seri A ledwo co się utrzymali

Do góry
#430389 - 19/10/2005 16:24 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H)
hokus-pokus Offline
journeyman

Meldunek: 18/10/2005
Postów: 53
Poza tym wcale Rosenborg o utrzymanie nie gra bo ma 8 miejsce na 14 miejsc - także to tam wcale nie jest tak źle z ich grą

Do góry
#430390 - 19/10/2005 16:27 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H)
hokus-pokus Offline
journeyman

Meldunek: 18/10/2005
Postów: 53
Ostatnie mecze Rosenborga:
Rosenborg Trondheim - Brann Bergen SK 4:1 nokaut
Ham-Kam - Rosenborg Trondheim 0:3 nokaut
Rosenborg Trondheim - Odd Grenland 6:0 nokaut

Do góry
#430391 - 19/10/2005 16:33 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H)
heineken Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/01/2005
Postów: 1732
Chelsea- Betis 1 1,35

w moim przekonaniu Chelsea nie powinna dzis stracic nawet jednego gola... a strzelic przynajmniej 1-2 ,licze na to ze mourinho zmobilizuje ich wystarczająco,(tak jak w drugiej polowie z boltonem):D

Anderlecht-Liverpool 1/2 X 2.00

hmm mysle ze w tym meczu obie druzyny w pierwszej polowie sie nie roztrzelaja,ze beda grac ostroznie i dopiero po przerwie padna bramki...

Real-Rosenborg Rosenborg SN1 - 2 (nie strzeli)

wszyscy wiedza ze obrona realu nie jest jedna z najlepszych na swiecie, i ze czesto traca bramki,jednak w moim przekonaniu Real nie da se dzis strzelic bramki,a na dodatek mysle ze jesli wygraja to w granicach 1:0,2:0 czyli bedzie under

Milan-PSV - x2 2,76

moze i psv nie jest druzyna taka jaka byla w poprzednim sezonie,ale ja bym ich nie skreslal,jesli strzela pierwsi bramke moga narzucic swoja gre i milanowi moze byc trudno.Nigdy nie zagram milanu po kursie 1.30 przeciwko takiej druzynie jak PSV (chocby bez formy) kursy okolo 7 na psv mnie bardzo dziwia...

Fenerbache-Schalke x2 1,43

nie wiem co zagra dzis fenerbache ,ale pachnie mi tu remisem ...,schalke w lidze nie gra najgorzej ostatnio nawet udalo im sie jakos uratowac remis z bayernem ,sadze ze dzis nie przegraja tego meczu(choc raczej tez go nie wygraja )

pozdrawiam i oby dzisiejszy dzien byl lepszy niz wczorajszy(przynajmniej dla mnie )

Do góry
#430392 - 19/10/2005 16:34 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H)
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Całkowicie się zgadzam z powyższym Tłokiem jeśli chodzi o Fener.

Fener - Schalke 1 @2.45 prof

Fenerbacze.... 7 zwycięstw z rzędu w lidze, bardzo przekonywujące zwycięstwo na własnym stadionie nad półfinalistą LM - psv oraz przegrana po zaciętej walce z wielkim Milanem na Giuseppe. Fener jesli chodzi o spotkania w pucharach zawsze kojarzyl mi się z teamem wlasnego boiska. Anelka, Alex... to na tyle kreatywni gracze,którzy wspomagani przez innych oraz kierowani przez świetnego trenera powinni zapewnić stambułowi dzisiaj komplet punktów. Schalke ? Schalke jak to Schalke ... druga siła w Niemczech ... ale na puchary to sie ten zespol nie nadaje.
Szczytem ich marzen moze byc 3 miejsce w grupie i awans do Uefa, choc myslę sobie, że nawet o to 3 miejsce bedzie bardzo ciezko. Szczęśliwie uratowany remis w ostatniej kolejce z Bayernem, remis z Milanem. Jednak to wszystko na własnym stadionie. Schalke u siebie a na wyjezdzie to 2 inne zespoly. Na wyjezdzie w Einthoven przeszli obok meczu, nie mając nic do powiedzenia... przegrywajac 0-1 z miejscowym psv. Dzisiaj może być podobnie. Zdeterminowani turcy... którzy wiedzą, że jezeli myslą o awansie to dzisiaj muszą wygrać... plus fanatyczna publicznosc ... plus wspaniała atmosfera w klubie ... związana ze wspanialą serią zespolu w lidze ...+ @2.45 które oferuje prof ... nawet jeżeli nie wejdzie ... to nie będe żałował że się skusiłem.

Chelsea - Betis 1 @1.33 prof

@1.33 w profie, w stsie nawet @1.4... Myśle, że styl gry Betsiu bedzie odpowiadal Chelsea. Chelsea uwielbia grać z zespołami ofensywnymi np. Barcelona rok temu. Anderlecht przyjechal na Stamford zamurwoać bramke... i Chelsea miała olbrzymie trudnosci z wygraniem. Czy Betis zamuruje bramke ? Nie ... dlaczego ? odpowiedzią może być cytaj z dzisiejszego PS. "Musisz wykorzystać to, co w twojej armii najsilniejsze i zaatakować. Zmiażdzyć przeciwnika i nie dać m możliwości odkrycia twoich słabośći. " Betis tak własnie powinien zagrać jezeli mysli o punkcie zdobytym w Londynie.Atutem graczy z Sevilli jest atak. Kto ogladał ich mecz z Anderlechtem w Brukseli wie jaką mają łatwość w stwarzaniu sobie dogodnych sytuacji podbramkowych. A jeżeli tak zagra ... to Morinho i jego roboty ustrzelą pewnie z 2 gole ... 2-0, 7 punktów i bardzo bardzo blisko kolejnej rundy.

Taki własnie dubelek dzisiaj poszedł stawka 8/10

Za drobne sprobowalem takze ... Inter, Liverpool, Remis Lyonu oraz over Realu.

Powodzenia

Do góry
#430393 - 19/10/2005 16:48 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H)
Nemo74 Offline
veteran

Meldunek: 14/09/2005
Postów: 1224
Skąd: Jelenia Góra
miejsce suchych typów jest w Private Picks


Edited by Bzyku (19/10/2005 20:08)

Do góry
#430394 - 19/10/2005 16:49 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H)
Robert24 Offline
member

Meldunek: 13/10/2005
Postów: 131
Skąd: Bydgoszcz
UWAŻAM ZE DOBRZE DZIS ZAGRAC W HENDICAPIE NA OLIMPIAKOS 02 chłopaki musza dobrze zagrac bo innaczej moga zegnac sie z liga mistrzow a to jest strata duzej kasy.kurs 1.7 wic mysle ze warto

Do góry
#430395 - 19/10/2005 17:02 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H)
Łysy83 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/10/2005
Postów: 6056
Skąd: Milanello
Anderlecht - Liverpool under 2.5 goli 1.65 (STS) 5/10
Anderlecht ma problemy ze strzelaniem goli w LM (2 mecze ani jednej zdobytej) a Liverpool też nie jest drużyną strzelającą dużo bramek (w lidze wygrane najczęsciej po 1-0, w tym sezonie z Sunderlandem i Blackburn), a przy tym jest bardzo dobrze zorganizowana w grze defensywnej tak więc myśle że mecz zakończy się bezbramkowym remisem lub skromną "wymęczoną" wygraną gości.

Do góry
#430396 - 19/10/2005 17:10 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H)
heineken Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/01/2005
Postów: 1732
Quote:

Anderlecht - Liverpool under 2.5 goli 1.65 (STS) 5/10
Anderlecht ma problemy ze strzelaniem goli w LM (2 mecze ani jednej zdobytej) a Liverpool też nie jest drużyną strzelającą dużo bramek (w lidze wygrane najczęsciej po 1-0, w tym sezonie z Sunderlandem i Blackburn), a przy tym jest bardzo dobrze zorganizowana w grze defensywnej tak więc myśle że mecz zakończy się bezbramkowym remisem lub skromną "wymęczoną" wygraną gości.




zgadzam sie z toba z underem, i z tym 0:0/0:1,ale dzis zaryzykuje i zagram jak wczesniej pisalem X do polowy po 2,00

Do góry
#430397 - 19/10/2005 17:23 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H)
pycio26 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/10/2005
Postów: 2563
Skąd: Bournemouth
miejsce suchych typów jest w Private Picks


Edited by Bzyku (19/10/2005 20:07)

Do góry
#430398 - 19/10/2005 17:40 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H)
_Ja$on_ Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/07/2005
Postów: 1965
Skąd: Przy kompie :-)
Witam!

Pierwszym moim typem dzisiaj jest mecz Real Madrid - Rosenborg.

Obie drużyny są na drugim miejscu z 3 punktami. Dla drużyny Realu Madryt jest to bardzo ważny mecz. Jeżeli chcą przejść fazę grupową LM to muszą zdobyć dzisiaj 3 punkty. Bardzo dobrze grają w lidze (ostatni mecz wygrany z Atletico Madryt 3-0). Zajmują obecnie 1 miejsce z przewagą 5 punktów nad FC Barceloną. Teraz mają czas się skupić na Lidze Mistrzów. Będą gościli dzisiaj drużynę Rosenborga. W lidze grają bardzo słabo, lecz ostatnio 3 wygrane mecze z rzędu mogły zrobić wrażenie. W Lidze Mistrzów już sprawili niespodzianke wygrywając na wyjeździe z drużyną Olympiakosa aż 3:1. Czy dzisiaj sprawią kolejną??? Sędzią tego spotkania będzie Stephen Bennett.

TYP: over 2,5 Kurs: 1.50 (BAW)


Drugim typem jest mecz Chelsea Londyn - Betis Sevilla.

Drużyna Chelsea Londyn w lidze gra wyśmienicie. W 9 kolejkach nie stracili jeszcze ani jednego punktu. Bardzo mało tracą też bramek (23-3). W Lidze Mistrzów po ostatnim remisie 0:0 z FC Liverpool będą chcieli się zapewnie zrewanżować i zdobyć kolejne 3 punkty i wyjść na prowadzenie w grupie. Dzisiaj na własnym stadionie spotkają się z drużyną Betisu Sevilla. Zajmuje ona 12 pozycję w lidze z dorobkiem 9 punktów (2-3-2). W ostatnim meczu drużyna Betisu pokonała bardzo dobrze spisującą się drużyne Getafe. Czy słaby początek w lidze mają już za sobą??? Sędzią tego spotkania będzie Terje Hauge.

TYP: 1 Kurs: 1.30 (BAW)

AKO: 1.95 7\10.

Pozdrawiam i życze wysokich wygranych...

Do góry
#430399 - 19/10/2005 17:44 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H) *DELETED*
hokus-pokus Offline
journeyman

Meldunek: 18/10/2005
Postów: 53
Post deleted by Bzyku

Do góry
#430400 - 19/10/2005 17:50 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H) *DELETED*
Warchol Offline
old hand

Meldunek: 23/05/2005
Postów: 861
Skąd: Gdynia
Post deleted by Bzyku

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (rafal08), 3627 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582199 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Wczoraj o 14:25