Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#430439 - 21/10/2005 08:02 Re: Puchar UEFA - 1. Kolejka (grupy E-F)
phantom Offline
old hand

Meldunek: 08/04/2003
Postów: 752
Skąd: kozi gród
szkoda ze moj post odnosnie rozgrywek grupowych w pucharze uefa zostal wyciety,choc nie mam pojecia czemu tak sie stalo ?
ale przypomne ze moje przewidywania byly prawie idealne
szachtar i zenit wymeczyly u siebie zwyciestwo z poludniowcami.
palermo poradzilo sobie w izraelu,to samo odnosnie romy w strefie okolobiegunowej i herthy w halmstad a w zasadzie w geteborgu.
niestety rozczarowalo mnie monako ktore przegralo na poludniu norwegii z vikingiem i przez to zamiast byc na plusie w przypadku chocby remisu monako +1700 $jestem tylko +300 $.
w nastepnej kolejce rzucaja mi sie po wstepnej analizie zwyciestwa gospodarzy :
hamburgera z vikingiem;
strasbourgu z tromso (skandynawskie teamy slabo graja na wyjazdach z teamami z mocnych lig europy);
lens z halmstad (j.w.);
middlesborough z zenitem(rozczarowal mnie wczoraj z guimares niezasluzona czerwona kartka dla portugalczyka w 37 minucie ,poprzeczka,slupek saganowskiego i nieuznana bramka w 75 minucie-chyba prawidlowo zdobyta przy asyscie saganowskiego).
z tego samego powodu zastanawiam sie nad meczem boltonu z zenitem i moze mniej nad broendby-m.p.tikva
no ale to dopiero za 2 tygodnie.

Do góry
Bonus: Unibet
#430440 - 21/10/2005 13:32 Re: Puchar UEFA - 1. Kolejka (grupy E-F)
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Quote:

szkoda ze moj post odnosnie rozgrywek grupowych w pucharze uefa zostal wyciety,choc nie mam pojecia czemu tak sie stalo ?





Jeśli Twój post został usunięty, przyczyną było najprawdopodobniej podanie samych typów bez jakiejkolwiek argumentacji dokonanego wyboru.

Pozdrawiam!

Do góry
#430441 - 21/10/2005 16:17 Re: Puchar UEFA - 1. Kolejka (grupy E-F)
phantom Offline
old hand

Meldunek: 08/04/2003
Postów: 752
Skąd: kozi gród
post byl jak najbardziej z argumentacja no ale jak cenzura ma byc to wasza sprawa ale to z pozytkiem dla mnie samego,uzytkownikow nie jest napewno dobre.
coz...

Do góry
#430442 - 21/10/2005 16:36 Re: Puchar UEFA - 1. Kolejka (grupy E-F)
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Quote:

post byl jak najbardziej z argumentacja no ale jak cenzura ma byc to wasza sprawa ale to z pozytkiem dla mnie samego,uzytkownikow nie jest napewno dobre.
coz...




Po pierwsze: jeśli był z argumentacją to przynajmniej ja nie wiem dlaczego został usunięty.

Po drugie: my nie cenzurujemy, po prostu usuwamy posty, w których brakuje analizy a podane są "suche" typy wraz z dopiskiem "polecam" i nie sądzę by usuwanie takich postów było wielką stratą dla reszty użytkowników.

Do góry
#430443 - 04/11/2005 19:49 Re: Puchar UEFA - 1. Kolejka (grupy E-F)
phantom Offline
old hand

Meldunek: 08/04/2003
Postów: 752
Skąd: kozi gród
Quote:


w nastepnej kolejce rzucaja mi sie po wstepnej analizie zwyciestwa gospodarzy :
hamburgera z vikingiem;
strasbourgu z tromso (skandynawskie teamy slabo graja na wyjazdach z teamami z mocnych lig europy);
lens z halmstad (j.w.);
middlesborough z zenitem(rozczarowal mnie wczoraj z guimares niezasluzona czerwona kartka dla portugalczyka w 37 minucie ,poprzeczka,slupek saganowskiego i nieuznana bramka w 75 minucie-chyba prawidlowo zdobyta przy asyscie saganowskiego).
z tego samego powodu zastanawiam sie nad meczem boltonu z zenitem i moze mniej nad broendby-m.p.tikva
no ale to dopiero za 2 tygodnie.




jak widac moje spostrzezenia sprzed 2 tygodni okazaly sie trafne tak wiec;
hamburger sv;
lens;
strasbourg;
middlesborough ;
bolton;
broendby
daly za konkretna stawke konkretnie zarobic

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23), 3389 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581630 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49