Strona 6 z 50 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 49 50 >
Opcje tematu
#4308040 - 19/12/2010 22:44 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: [T]-error]
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Originally Posted By: [T
-error]Swoja droga, jezeli ktos tu cokolwiek chce obchodzic to najpierw powinien to poddac pod glosowanie.
Jak wiekszosc uzna, ze powinno sie obchodzic, to obchodzimy laugh

Najlepiej korzystac wiec z portali w stylu "Gdzie spedzic sylwestra" czy "Sylwek na placu".
Tam sa wskazowki, ktore poprawniactwo uznalo, ze sie nadaja i mozna sie obchodzic wink


wink

Do góry
Bonus: Unibet
#4308205 - 19/12/2010 23:36 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: Amir_Khan]
ultra1978 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2007
Postów: 3046
Jak w akademiku mieszkałem dawno temu to sylwester co dwa dni był ;p
W Polsce są trzy opcje spędzenia Sylwestra:
1. Pod gołym niebem nawet fajne zabawy ale wyleczyłem się z nich jak w ramach życzeń noworocznych rodak poczęstował mnie butelką po szampanie z tym że pustą i po łbie walił. Szwy mi założyli ale cieszyłem się że to butelka była a nie np.rakietnica. No raz niestety też drogo wyszło bo izba wytrzeźwień się przytrafiła.
2. Domówka może być fajna ale po warunkiem że nie skończy się tak jak moja 4lata temu gdzie gospodarz ze szwagrem najpierw ręcznie wyjaśniali sobie rodzinne animozje a potem chwycili za sztućce ;p byłem też na takiej gdzie fotel wyj.ebali razem z oknem i tv jak gospodarz usnął zmorzony alkoholem.
3. Na sali byłem kilka razy minusem jest to że trzeba iść z partnerką która zwykle mówi, nie pij tyle , nie pij tak szybko, nie mieszaj trunków, ale jedzenie niesmaczne, nie gap się na nią, za mało tańczymy, jeszcze raz z nią zatańczysz to wychodzę, ale niedobra ta wódka, chodźmy już do domu, nie fajna muzyka, w tamtym roku był lepszy sylwester, ale ma brzydką żonę i w dodatku w niemodnej sukience itp. czasem trafi się ekstremalna typu abstynentka, awanturniczka, gwóźdź o 22ej, rzygająca całą noc czy kurewka romansująca całą imprezę z DJem. Na dodatek trzeba zostać sponsorem i się wykosztować na taką panią. Jedna nawet na kieckę sobie 1300PLN zażyczyła a ja zarabiałem wtedy 1500.
Co do "świąt" typu walentynki to ruskie nam dzień kobiet wcisnęły, teraz amerykańce dzień zakochanych a jeszcze wcześniej watykan cały kalendarz zasypał.A tak naprawdę jedyne polskie święto które powinniśmy obchodzić to Noc Kupały ;p A nie jakieś walentynki czy dzień dziewczynki.
W tym roku jak zwykle zrobię najpierw nauszniki dla psa potem dla dwóch gówniarzy których wcisną mi na nowy rok i pójdę spać ;p Bo każdy spędza sylwestra tak jak chce jeden śpi, inny tv ogląda, trzeci autobus porwie, czwarty 4promile ma i petardy odpala a piąty w pracy siedzi.

Do góry
#4308411 - 20/12/2010 00:56 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: Gaske]
pacyfista Offline
Sherlock Holmes

Meldunek: 17/08/2005
Postów: 82033
Skąd: jawor/bremen
Originally Posted By: Kerogh
Jak jebiecie sylwka to można i jebać Dzień Kobiet, Dzień Matki i inne. W końcu tamto też zwykłe dni, tylko ktoś wymyślił, że będą lekko inne.


ja kocham swoje kobiety (mame,żone ,siostre)przez cale zycie i nie potrzebuje zadnych dni kobiet itp

zeby to udowodniac jak wiekszosc co napierdala kobiety przez caly rok a w dniu ich swieta kupuja kwiaty

jacy sa cacy.

co do Sylwka to tez spedzam w domu ,muzyka jaka lubie ,tak samo bliscy
nikt nie pierdoli nad uchem co tam w M jak milosc i gdzie pojedzie na wakacje
i czy Wanda ma kochanka

Do góry
#4308444 - 20/12/2010 01:05 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: pacyfista]
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
Źle mnie zrozumiałeś, ja nie mówię, że ja tych dni potrzebuje do udowadniania komuś czegoś, tylko że je się obchodzi. Ty ich też nie potrzebujesz, ale zgaduje, że i tak na dzień kobiet i matki kwiaty kupujesz, tak? Chyba że nie, to co innego.

Do góry
#4308459 - 20/12/2010 01:09 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: john]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: john
Ale Wy jesteście dziwni, przychodzą walentynki to wszyscy oburzeni bo to głupi dzień bo miłość to ma być codziennie ..blleee blee blee

przychodzi sylwek to temat na kilka-kilkanaście stron jaki to sylwek jest głupi

to powiedzcie mi czemu nie dzielicie się opłatkiem w czerwcu?? przecież wszyscy dzielą się tylko w wigilie...!!! a to jest bez sensu bo można przecież codziennie...

tym co tak ochoczo obwieszczaja ze z przyjemnościa spedza sylwka na mecz.pl to albo nie maja perspektyw,kobiet,albo kasy i tyle...

ja sylwka spedze w pracy albo piszac prace inz. ale nie dlatego ze nie chece isc sie bawic tylko po prostu nie moge

HALA MADRID


Nie lubię walentynek bo nie lubię tej sztuczności - wszyscy z determinacją maniaka starają się akurat tego dnia swoją laskę gdzieś zaprosić wieczorem, itd. Mam prawo sobie wybrać inny dzień lub nawet wiele dni w roku, czy muszę się podporządkować tłumowi i akurat tego dnia na siłę wyjść?

Nie porównywałbym tego z wigilią i opłatkiem bo to akurat jest tradycją (bardziej rodzinną niż religijną) u nas w Polsce, a nie jakiś durny amerykański wymysł dla tłumu (oni na wszystko muszą ustalić jakiś dzień, tak jak na wszystko muszą wymyślić jakąś tabletkę czy lek).

Ja mam kobietę, biedy nie klepię, ale sylwka po prostu nie lubię. Amk podobnie. Tak więc ta teoria zbytnio się nie sprawdza.

Do góry
#4309373 - 20/12/2010 08:26 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: ultra1978]
lucart Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2009
Postów: 4001
Skąd: violet hill
Originally Posted By: ultra1978
Jak w akademiku mieszkałem dawno temu to sylwester co dwa dni był ;p



święta słowa ja mieszkając normalnie mak sylwestra raz w tygodniu laugh a to jest kolejny zwykły dzień do najebki tylko z ludźmi którzy piją raz w roku bo zerwali się z łańcucha laugh laugh

Do góry
#4309375 - 20/12/2010 08:27 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: ultra1978]
mat2000 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/10/2005
Postów: 4824
Skąd: Tomaszów Lubelski/WWA
Originally Posted By: ultra1978
Jak w akademiku mieszkałem dawno temu to sylwester co dwa dni był ;p
W Polsce są trzy opcje spędzenia Sylwestra:
1. Pod gołym niebem nawet fajne zabawy ale wyleczyłem się z nich jak w ramach życzeń noworocznych rodak poczęstował mnie butelką po szampanie z tym że pustą i po łbie walił. Szwy mi założyli ale cieszyłem się że to butelka była a nie np.rakietnica. No raz niestety też drogo wyszło bo izba wytrzeźwień się przytrafiła.
2. Domówka może być fajna ale po warunkiem że nie skończy się tak jak moja 4lata temu gdzie gospodarz ze szwagrem najpierw ręcznie wyjaśniali sobie rodzinne animozje a potem chwycili za sztućce ;p byłem też na takiej gdzie fotel wyj.ebali razem z oknem i tv jak gospodarz usnął zmorzony alkoholem.
3. Na sali byłem kilka razy minusem jest to że trzeba iść z partnerką która zwykle mówi, nie pij tyle , nie pij tak szybko, nie mieszaj trunków, ale jedzenie niesmaczne, nie gap się na nią, za mało tańczymy, jeszcze raz z nią zatańczysz to wychodzę, ale niedobra ta wódka, chodźmy już do domu, nie fajna muzyka, w tamtym roku był lepszy sylwester, ale ma brzydką żonę i w dodatku w niemodnej sukience itp. czasem trafi się ekstremalna typu abstynentka, awanturniczka, gwóźdź o 22ej, rzygająca całą noc czy kurewka romansująca całą imprezę z DJem. Na dodatek trzeba zostać sponsorem i się wykosztować na taką panią. Jedna nawet na kieckę sobie 1300PLN zażyczyła a ja zarabiałem wtedy 1500.
Co do "świąt" typu walentynki to ruskie nam dzień kobiet wcisnęły, teraz amerykańce dzień zakochanych a jeszcze wcześniej watykan cały kalendarz zasypał.A tak naprawdę jedyne polskie święto które powinniśmy obchodzić to Noc Kupały ;p A nie jakieś walentynki czy dzień dziewczynki.
W tym roku jak zwykle zrobię najpierw nauszniki dla psa potem dla dwóch gówniarzy których wcisną mi na nowy rok i pójdę spać ;p Bo każdy spędza sylwestra tak jak chce jeden śpi, inny tv ogląda, trzeci autobus porwie, czwarty 4promile ma i petardy odpala a piąty w pracy siedzi.


piwo widze, ze forma jest.

Do góry
#4309378 - 20/12/2010 08:30 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: ultra1978]
tyson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/03/2008
Postów: 20624
Originally Posted By: ultra1978
Jak w akademiku mieszkałem dawno temu to sylwester co dwa dni był ;p
W Polsce są trzy opcje spędzenia Sylwestra:
1. Pod gołym niebem nawet fajne zabawy ale wyleczyłem się z nich jak w ramach życzeń noworocznych rodak poczęstował mnie butelką po szampanie z tym że pustą i po łbie walił. Szwy mi założyli ale cieszyłem się że to butelka była a nie np.rakietnica. No raz niestety też drogo wyszło bo izba wytrzeźwień się przytrafiła.
2. Domówka może być fajna ale po warunkiem że nie skończy się tak jak moja 4lata temu gdzie gospodarz ze szwagrem najpierw ręcznie wyjaśniali sobie rodzinne animozje a potem chwycili za sztućce ;p byłem też na takiej gdzie fotel wyj.ebali razem z oknem i tv jak gospodarz usnął zmorzony alkoholem.
3. Na sali byłem kilka razy minusem jest to że trzeba iść z partnerką która zwykle mówi, nie pij tyle , nie pij tak szybko, nie mieszaj trunków, ale jedzenie niesmaczne, nie gap się na nią, za mało tańczymy, jeszcze raz z nią zatańczysz to wychodzę, ale niedobra ta wódka, chodźmy już do domu, nie fajna muzyka, w tamtym roku był lepszy sylwester, ale ma brzydką żonę i w dodatku w niemodnej sukience itp. czasem trafi się ekstremalna typu abstynentka, awanturniczka, gwóźdź o 22ej, rzygająca całą noc czy kurewka romansująca całą imprezę z DJem. Na dodatek trzeba zostać sponsorem i się wykosztować na taką panią. Jedna nawet na kieckę sobie 1300PLN zażyczyła a ja zarabiałem wtedy 1500.
Co do "świąt" typu walentynki to ruskie nam dzień kobiet wcisnęły, teraz amerykańce dzień zakochanych a jeszcze wcześniej watykan cały kalendarz zasypał.A tak naprawdę jedyne polskie święto które powinniśmy obchodzić to Noc Kupały ;p A nie jakieś walentynki czy dzień dziewczynki.
W tym roku jak zwykle zrobię najpierw nauszniki dla psa potem dla dwóch gówniarzy których wcisną mi na nowy rok i pójdę spać ;p Bo każdy spędza sylwestra tak jak chce jeden śpi, inny tv ogląda, trzeci autobus porwie, czwarty 4promile ma i petardy odpala a piąty w pracy siedzi.
wymiatasz piwo

Do góry
#4313190 - 22/12/2010 15:31 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: tyson]
rcsade Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 06/10/2006
Postów: 1679
Skąd: Twierdza Wroclaw
Dwa czy może trzy lata temu, postanowiłem na przekór wszystkiego spędzić Sylwestra w pełnej trzeźwości.. Poranny widok "zmęczonych" ludzi, i mnie odpalającego autko - bezcenny wink

Do góry
#4313458 - 22/12/2010 20:33 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: rcsade]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: rcsade
Dwa czy może trzy lata temu, postanowiłem na przekór wszystkiego spędzić Sylwestra w pełnej trzeźwości.. Poranny widok "zmęczonych" ludzi, i mnie odpalającego autko - bezcenny wink


A pójdź jeszcze do pubu tego dnia i z przyjemnością się napij piwa robiąc podobne spostrzeżenia wszystkich wokół. smile

Do góry
#4313479 - 22/12/2010 20:44 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: Conrad]
bącki05 Offline
addict

Meldunek: 08/12/2010
Postów: 516
Skąd: Polska
Ty tylko o tym pubie i pubie... każdy wie że już pojdziesz w nowy roku do pubu! nie POpisuje sie już

Do góry
#4313523 - 22/12/2010 21:17 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: bącki05]
tyson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/03/2008
Postów: 20624
Originally Posted By: bącki05
Ty tylko o tym pubie i pubie... każdy wie że już pojdziesz w nowy roku do pubu! nie POpisuje sie już
laugh

o nopowca mamy na forum laugh

Do góry
#4313689 - 22/12/2010 23:51 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: Conrad]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: rcsade
Dwa czy może trzy lata temu, postanowiłem na przekór wszystkiego spędzić Sylwestra w pełnej trzeźwości.. Poranny widok "zmęczonych" ludzi, i mnie odpalającego autko - bezcenny wink


A pójdź jeszcze do pubu tego dnia i z przyjemnością się napij piwa robiąc podobne spostrzeżenia wszystkich wokół. smile


ja nie bede stronil od wodki w sylwestra a tez sie z przyjemnoscia piwka napije w Nowy Rok balwan1

Do góry
#4313692 - 22/12/2010 23:54 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: craax]
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Originally Posted By: craax
Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: rcsade
Dwa czy może trzy lata temu, postanowiłem na przekór wszystkiego spędzić Sylwestra w pełnej trzeźwości.. Poranny widok "zmęczonych" ludzi, i mnie odpalającego autko - bezcenny wink


A pójdź jeszcze do pubu tego dnia i z przyjemnością się napij piwa robiąc podobne spostrzeżenia wszystkich wokół. smile


ja nie bede stronil od wodki w sylwestra a tez sie z przyjemnoscia piwka napije w Nowy Rok balwan1


Dokladnie smile Piwko z rana i powrot do zycia. Nastepne piwko i bomba na nowo, zyc nie umierac laugh Nawet Premiership bedzie ciekawe tongue

Do góry
#4313745 - 23/12/2010 00:19 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: codi]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: codi
Dokladnie smile Piwko z rana i powrot do zycia. Nastepne piwko i bomba na nowo, zyc nie umierac laugh Nawet Premiership bedzie ciekawe tongue


Na sam start 2011 trzeba będzie z 6-pak gulnąć bo rundza Premiership na 1.01 nie zapowiada się zbyt ciekawie. smile

Do góry
#4313752 - 23/12/2010 00:23 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: Conrad]
anfa_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2006
Postów: 10735
Skąd: Lublin
masz tam chociaż w singapurze normalne piwo czy siki piwopodobne? smile

Do góry
#4313762 - 23/12/2010 00:27 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: Conrad]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: codi
Dokladnie smile Piwko z rana i powrot do zycia. Nastepne piwko i bomba na nowo, zyc nie umierac laugh Nawet Premiership bedzie ciekawe tongue


Na sam start 2011 trzeba będzie z 6-pak gulnąć bo rundza Premiership na 1.01 nie zapowiada się zbyt ciekawie. smile


a czy będą mecze smirk
tego w zeszłym roku nie było
ale to co teraz z pogodą się dzieje cyrk
non stop śniegów opady
temperatura też nie za wesoła

Do góry
#4314129 - 23/12/2010 03:06 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: anfa_]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: Anfalast
masz tam chociaż w singapurze normalne piwo czy siki piwopodobne? smile


Dużo większy wybór piwa, bo i australijskie, japońskie (oba kraje produkują dużo lepsze piwa od naszych), sporo europejskich z Irlandii (standardowo Guinness/Kilkenny), Anglii, Niemiec. Jest w czym wybierać. smile

Do góry
#4315400 - 23/12/2010 21:24 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: Conrad]
answer_pl Offline
enthusiast

Meldunek: 26/11/2010
Postów: 235
Ten kto stworzyl ten temat to pewnie sam spedzi tego Sylwastra w domu i szuka kolegow do towarzystwa laugh

Do góry
#4315438 - 23/12/2010 22:37 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: answer_pl]
anfa_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2006
Postów: 10735
Skąd: Lublin
Originally Posted By: answer_pl
Ten kto stworzyl ten temat to pewnie sam spedzi tego Sylwastra w domu i szuka kolegow do towarzystwa laugh

zawsze w takich zabawach byłeś lokomotywą i też chcesz komuś źle życzyć na święta?

Do góry
Strona 6 z 50 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 49 50 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (11kera11), 3179 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581749 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49