Strona 8 z 13 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 12 13 >
Opcje tematu
#4326954 - 31/12/2010 01:00 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: anfa_]
Cendruś Offline
Oszust i... dzida!!!

Meldunek: 26/12/2005
Postów: 14689
Skąd: Wwa
Na Skre 3:0 @2.7 w Betsafe to troszke VALUE! (w wielu bukach widzialem przedzial na ten typ 1.8 - 2.1 !).
Kiedys reska miala kompleks Skry i zawsze po 3:0 dostawala. Moze siatkarze z Belchatowa przypomna sobie o tym i zleja Rzeszow.
Wlazly i Winiar w formie. Licze dzisiaj na dobry wystep Kurka, srodkowi Skry zawsze trzymaja odpowiedni poziom, tylko zeby Falasca z Zatorem nie zawiedli i bedzie dobrze.

PS. Wlasnie zagralem na betsafe powyzej limitu wiec mozna sie spodziewac, ze zaraz kursy poleca laugh .

Do góry
Bonus: Unibet
#4326960 - 31/12/2010 01:04 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Cendruś]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Właśnie chciałem zapytać o limity tego @2.7 3-0 Skra.
No na pewno value, tak jak to miało miejsce wczoraj z tym co najmniej jednym setem dla Rzeszowa.
A może dziś Jacek wyjdzie dwójką Winiar+Antiga, żeby przyjęcie w miarę wyglądało? Może być różnie, choć raczej powinien wrócić do 'podstawowej' szóstki, jaką zawsze ostatnimi czasy wystawiał.

E tam. Ostatnio w tamtym sezonie pamiętam graliśmy Rzeszów po podobnym kursie i wygrali chłopaki nawet dwa, dziś spodziewam się czegoś podobnego wink
Choć chęć rewanżu Mistrzów Polski jest na pewno ogromna (porażka w Rzeszowie 1-3) , będzie ciekawie smile

Do góry
#4326965 - 31/12/2010 01:09 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Misiek]
Cendruś Offline
Oszust i... dzida!!!

Meldunek: 26/12/2005
Postów: 14689
Skąd: Wwa
Juz Ci pisze.

Mecze ich 3 opcjami.

Na Skre-2.5 = limit 420zl, zaakceptowali 837,86zl.
Na Skre dw3:0 = limit 156,33zl i tyle tylko zaakceptowali.
Under160.5 = limit 156,33zl, zaakceptowali 443,67zl.

Czyli od bidy moze byc.
Kursy po tym juz pospadaly do...2.5 laugh

Do góry
#4326971 - 31/12/2010 01:11 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Cendruś]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
W sumie to w unibecie już masz całe @2.65 na 3-0 tongue
Tylko nie wiem jak tam u nich stoisz z limitami laugh na nowym pewnie byś coś pograł sobie jakoś w miarę, jak kładziesz 40j (z PP zobaczyłem)

Do góry
#4326974 - 31/12/2010 01:13 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Misiek]
Cendruś Offline
Oszust i... dzida!!!

Meldunek: 26/12/2005
Postów: 14689
Skąd: Wwa
Originally Posted By: Misiek
W sumie to w unibecie już masz całe @2.65 na 3-0 tongue
Tylko nie wiem jak tam u nich stoisz z limitami laugh na nowym pewnie byś coś pograł sobie jakoś w miarę, jak kładziesz 40j (z PP zobaczyłem)
smile

Tam juz nie gram.
W tym roku sporo zarobilem na siatkowce plazowej na live i juz mnie zlimitowali na AMEN. laugh

Do góry
#4326981 - 31/12/2010 01:15 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Cendruś]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
No to zakładaj nowe konto i jedziesz z łachami dalej.
Czyli dziś jesteśmy po dwóch stronach i w sumie fajnie, że ktoś ich ogra smile

BTW.
10.01 Wieluń-Kielce live polsat sport
14.01 Wawa - Wieluń live polsat sport

Szał laugh

Do góry
#4326987 - 31/12/2010 01:17 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Misiek]
Cholo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/01/2005
Postów: 17415
Skąd: New Jersey
Nie wiadomo, kiedy na ligowe parkiety będzie mógł wrócić siatkarz PGE Skry Bełchatów Marcin Możdżonek, który w środowym meczu z Tytanem AZS Częstochowa (3:1) doznał kontuzji stawu skokowego. Na pewno nie wystąpi w spotkaniu z Asseco Resovią Rzeszów.

sportowefakty pl

Do góry
#4326991 - 31/12/2010 01:18 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Cholo]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
O. Dzięki. Właśnie cholera coś mi nie pasowało, że Kłosik młody tak wczoraj zapunktował sobie.
Nie mam do kolesia przekonania w ogóle, oby dziś troszkę pomógł gościom wink

Do góry
#4327023 - 31/12/2010 01:38 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Misiek]
agr1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 10495
W Tobecie tez macie -2.5 @ 2.65 wink
Jeszcze Betgun 2,60 (ale tam to pewnie kazdy juz wylimitowany).

Ale jak dla mnie raczej Reska tego secika ugra.
Powolutku sie rozkrecaja.
Skra moze byc nieco przemeczona (Reska tez, ale nie az tak).
Odpadl Mozdzonek.

W kazdym razie ja tam pobralem z rana o170,5 @ 1,84 ale umiarkowana stawka.

Do góry
#4329918 - 01/01/2011 22:43 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: agr1]
Matias88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2007
Postów: 7186
Skąd: Krosno/ Wwa
Już w Niedzięlę kolejny szlagier, Zaksa-Skra, zapowiada się ciekawe spotkanie bo Zaksa po serii TB nawet ze średniakami rozprawiła się szybko 3;0 z Jastrzębiem, Typowałbym jednak tutaj Skrę -1,5 kurs 2.0 w betsson bo mają zwyżkę formy i to widać, brak Możdzonka na minus i to, że dużo grają na przełomie kilku dni, pierwsze spotkanie tych ekip to win po TB Skry ale zupełnie inny poziom prezentowali zawodnicy na początku sezonu

Do góry
#4331164 - 02/01/2011 21:41 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Matias88]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Skra ma w srode ciezki mecz przeciwko Trentino. Podejda do niego na pewno wyluzowani, bo maja już pewny awans z pierwszego miejsca, bo nie sadze, aby nie ograli Rumunów u siebie za 3 punkty. Trentino wciaz walczy o 2 miejsce z Fryderykami. Bedzie to dla nich bardzo wazny mecz, wiec zastanawiam się, co zrobi Skra. Jakby nie patrzec oba spotkania sa prestiżowe. W lidze przeciwko Mostostalowi to zawsze szlagier, w Europie przeciwko Trentino to jeszcze wiekszy szlagier. Takie spotkania o honor się szykuja. Moze w lidze troszke mniej, bo punkty sie bardzo przydaja, aby pozniej moc odpuscic, ale w LM to troszke im moze juz zwisac punktacja, bedzie chodzic tylko o prestiz i rewanz za KMS i Łodz. Ale o Lm kiedy indziej. Dzis plusliga, wyjasnilismy sobie, ze z racji nowych regul i strefy 1-6 te dzisiejsze punkty do zgarniecia sa bardzo wazne. Dadza Skrze troszke wiecej luzu, a Kedzierzynowi nadzieje na lepsze "jutro". Kto bardziej chce? Mysle, ze gospodarze. Chciec to moc, ale czy to sie sprawdzi? Czy maja jakiegos szamana, ktory podswiadomie wplynie na zawodnikow Skry i Ci odpuszcza mecz? Dobra koniec zartow. Skra dzis gra o 3 punkty, bez Marcina, bo bez Marcina, ale jest Klos i Wnuk, ktorzy powinni sie jakos uzupelnic na tej pozycji podczas nieobecnosci Mozdzonka. Kolejna sprawa to bardzo dobry mecz Kedzierzyna osatnio i pytanie czy sa w stanie utrzymac taki poziom? Przeciwnik obecnie o level lepszy, bo Jastrzebie, to nie oszukujmy się, teraz ligowy sredniak i taki chlopiec do bicia nam sie troszke z nich zrobił. Skra po ciezki pojedynku z Rzeszowem (moze suchy wynik wyglada gladko, ale 2 i 3 set to powinni rzeszowianie spokojnie wygrac nie ma co ukrywac). Takze teraz chyba czas na lepszy mecz belchatowian, a troszke slabszy kedzierzynian. Jarosz juz dzis tak nie poszaleje jak ostatnio. Przyjecie pewnie im troszke spadnie jak poceluja Urnauta i Gacka, Pawel nie bedzie czarowac(chociaz nawet przy dobrym przyjęciu tego zbytnio nie robi). Jacek rotował ostatnio skladem jak w czasie meczu hokeja czy koszykówki. Ma kim rotowac, sklad mega mocny na kazdej pozycji, 12nastka ludzi, ktorzy sa w stanie ograc kazdego. Wiele pojedynkow miedzy tymi ekipami zakonczonych bylo ostatnio 5setowkami. Czas przerwac tą passę. Kedzierzyn ostatnio przerwal passe porazek z Weglem, wiec teraz przerwie passe tie breakow ze Skrą. Oby tylko Mosto nie wygralo 3-0 czy 3-1 grin

Podsumowując, dzis przewiduję zwyciestwo Skry, szybsze niz 3-2.

grin

Do góry
#4331269 - 02/01/2011 22:19 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Wojtas_]
anfa_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2006
Postów: 10735
Skąd: Lublin
zgadzam się całkowicie. Gra Zaksy z JSW opierała się na Jaroszu, konczył praktycznie wszystko na pogubionym bloku. To tylko świadczy jakimi ogórkami zrobili się koksiarze- te "wzmocnienia" w postaci Divisa i Gaspariniego są bardzo kiepskie. Widać z resztą co obaj prezentują. Tym razem na przeciwko Zagumnego nie stanie Polański tylko Pliński który o niebo lepiej czyta grę Pawła. Zapewne zagrywką będą ostrzeliwać strefę w okolicach Urnauta, który z Jastrzębiem przyjmował słabo. Gdyby nie błędy indywidualne to Węgiel mógł spokojnie ugrać seta w tamtym spotkaniu. Skra jest kompletną, poukładaną drużyną i nie powinno być takiej sytuacji drugi raz. Moim zdaniem Skra.

Do góry
#4331313 - 02/01/2011 22:43 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: anfa_]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Skra po raz pierwszy, Skra po raz drugi, Skra po raz trzeci.

Zagrane. ooo

Skra boks

PS. Nie będę powielał, ale zgadzam się ze zdaniem kolegów.

Do góry
#4338759 - 06/01/2011 00:04 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: _Korver_]
vamo$ Offline
wiesniak

Meldunek: 15/08/2009
Postów: 1856
Nowy libero w Farcie Kielce

KS FART KIELCE - OFICJALNA STRONA


Do góry
#4345221 - 07/01/2011 23:34 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: vamo$]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Kursy na kolejną kolejkę Plus Ligi pojawiły się nareszcie i w sieci. Do końca tej 'I rundy' pozostały nam już tylko 4 kolejki, wszystko nam się już ładnie klaruje, choć różnie to może się wszystko zakończyć.. mam na myśli np. ostateczną pozycję np. Jastrzębskiego wink

W tym roku jakiegoś super plusa szczerze mówiąc nie mam z naszej ligi, gram mało, sporo niespodzianek, więc nie ma co się zbytnio napalać. Mecze były co 3 dni, siatkarze strasznie falowali formą itd...

No ale kolejka przed nami bardzo ciekawa, choć z transmisji to dla mnie troszkę przesadzili, o wiele ciekawiej chyba dla większości zapowiada się spotkanie w Częstochowie, gdzie przyjeżdża walczący o 'życie w 6' Węgiel, a nie klasyk Olsztyn-Wawa, no ale cóż.. muszą w sumie pokazywać wszystkie drużyny w miarę równo.

Co do typów, to widziałbym to tak:

Olsztyn - Wawa i Bydgoszcz-Bełchatów

W spotkaniu 'akademików' nie mam zbytnio koncepcji, niby Warszawiaki powinni, ale żeby grać na nich po takim kursie.. to jeszcze nie zwariowałem. Grają fajnie, są jedną z drużyn pozytywnych tego sezonu, ale nie przesadzajmy znowu. Olsztyn ostatnio odblokował się w Wieluniu, więc nie wykluczone, że i u siebie coś będą potrafić zaskoczyć wreszcie, bo ze strony psychicznej na pewno u nich znacznie lepiej.

Grać Skry po @1.05 czy też, że zdobędą 3 pkt po kursie @1.2, oczywiście odpada. Granie w stronę Delecty to mimo wszystko szaleństwo. Dobrze wszystko wystawione ze strony buków, nie mam pomysłu.


Częstochowa-Jastrzębie.

No i tutaj widziałbym coś w stronę Jastrzębskiego, czyli jakieś +1.5, dla tych którzy szukają czegoś w miarę pewnego, to +2.5 ...
AZS gra kapitalnie, chłopaki na początku przegrali 2 spotkania, po czym do tego spotkania, mają zaledwie 4 porażki z czego dwie ze Skrą. Mieszanka Gierek+Murek,Wiśnia+Nowakowski,Janeczek, strasznie mi się podoba i chyba nie tylko mi. AZS może jeszcze więcej namieszać, mecze z ich udziałem strasznie ciekawe smile
Jastrzębski... tak jak już pisałem wyżej.. grają o tzw. 'życie w 6' dla takiego teamu połówka 7-10, jest po prostu porażką, choć prezes w miarę spokojnie się wypowiadał przed meczem z Oly, to dobrze, że spokój trzyma i wie, że czasami po prostu tak już jest w sporcie bywa smile No ALE.. wracając do samego meczu, to uważam, że ta opcja +1.5 na gości wydaję się być ciekawym typem, może to zwycięstwo środowe też w jakiś sposób podbudowało drużynę i jeszcze z wiarą i pełną mobilizacją podejdą do tych ostatnich meczy ligowych, czego jestem niemal pewny...

Mostostal - Resovia

Spotkanie w KK również zapowiada się strasznie ciekawie. I podstawowe pytanie, jak zdrowie u pana Zagumnego ? Bo jeżeli.. Guma będzie jeszcze musiał odpocząć, to wiemy, że Grzesiu z całym szacunkiem, ale jest to okręgówka do poziomu Pawła, zresztą nie chce mi się tłumaczyć, każdy w miarę kumaty, wie co mam na myśli przecież:) Ostatnio w Hiszpanii w pucharze, ostry maraton i tradycyjna V setówka, przegrana jednak do 14.
Resovia słabe spotkanie w Bełchatowie, bo spodziewałem się po takiej drużynie czegoś więcej, a zagrali jak nie oni.. czyli takie panienki, jakby troszkę jakoś na siłę ich wzięli na parkiet, a przecież odpoczęli wszyscy, bo w Kielcach grała druga szóstka, jakoś tak dziwnie wyglądali. W Pucharze ostatnio fajny spacerek, ale z ogórkami...
Tak myślę, jak ugryźć to spotkanie i na obecną chwilę, chyba najrozsądniej wygląda to co grałem w Rzeszowie, czyli +1.5 na gości czyli teraz Rzeszów jakieś punkty dopisze do swojego konta smile

No i na poniedziałek klasyk, który zostanie pokazany aż w telewizji, mam na niego pomysł, bo kurs w miarę ok, ale póki co wstrzymam się jeszcze. Kurs nie spadnie, czasu dużo tongue

siatka

Do góry
#4345265 - 07/01/2011 23:53 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Misiek]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
BTW, Unibet dał całe @1.72 na Rzeszów +1.5, natomiast firma Tobet na zwycięstwo Rzeszowa całe @2

Pozdrawiamy kolegów tongue Oczywiście nie jest to żadna sensacja, bo często coś takiego się zdarza.
się.. mogę założyć, że w unibecie ta opcja spadnie gdzieś do granicy @1.5? wink

Do góry
#4346726 - 08/01/2011 06:51 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Misiek]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Mam chwile czasu to skrobne cos odnosnie nadchodzącej kolejki, trzeba rozruszać temat i buki grin

Kolejka "faworytów" !? grin




Olsztyn - Warszawa

Pamiętacie na pewno jak pisałem odnośnie meczu w Pucharze Polski o możliwym oddaniu tamtego meczu Warszawie na rzecz wlasnie tego meczu. Czyli Puchar dla Wawy, a punkty w lidze do Olsztyna. Trzymam się swojej "fixowej" teorii nadal. Sądzę, że Olsztyn wygra ten mecz lub chociaz zgarnie 1 punkt, a więc albo 3-1 3-2 badz 2-3. Innego wyniku sobie nie wyobrażam. Koeldzy z AZSow od zawsze sobie pomagali, w tamtym roku bylo to samo tylko w drugą stronę, kiedy to Warszawa miała spore problemy. Teraz problemy ma Olsztyn... problemy? Problemy to mało powiedziane, są w beznadziejnej sytuacji. Walka o miejsca 9-10 się szykuje i ani miejsca wyżej. No chyba, że z taką Warszawą zdobyliby np 3 punkty, to juz troszke przyszłość nabiera kolorków przed meczami w strefie 7-10. Kolejnym spiskowym argumentem jest to, że WWA ma odpowiednio wysokie miejsce i terminarz, aby sobie puscic ten mecz. Mają pozniej mecz z Wieluniem i Kielcami, a więć teoretycznie nizej notowanymi druzynami i o punkty się powalczy. Następny argument to taki, ze WWA za duzo wygrała do tej pory, jakis słabszy mecz musi im się zdarzyć, cos za łatwo i za szybko wygrywali ostatnio. Czas na przełamanie tej serii. Oslztyn po wygraniu raczej przegranego meczu na pewno odzyl. Takie mecze dodaja skrzydeł. Złapali oddech, moze w koncu ruszą z kopyta? Ja widzę value w typie na Olsztyn, a więc ...



Olsztyn @ 2,65 3/10
Olsztyn +1,5 @ 1,85 6/10
+ jakis overek




Mostostal - Resovia

Kolejne value, Rosovia @ 2,40 jakie proponuje Unibet jest troche za wysoko jak na realia. Kedzierzyn po nieudanej wycieczce do Hiszpani i przegraniu wygranego meczu na pewno nie jest w super nastroju. Z drugiej strony Rzeszów po spacerku z Evio u siebie. Obie ekipy grały w tygodniu, ale jaka ogromna różnica w "straconym czasie i siłąch. Co prawda w Zaksie Ruciak odpoczywał, ale inni czołowi gracze grali. Na sypie wyszedł Smuc, teraz pewnie zagra juz Paweł, a to jedyny argument w tym momencie za Mosto dla mnie. Jednak kto wie jak zagra, ostatnio mial dobre przyjęcie i Skra lekko niemrawo grała, wiec wygladało to dobrze. Rzeszów chyba bardziej rozpędzony niż ostatnio Skra, więc przewiduję cięższy mecz dla gospodarzy tym razem. Duży wpływ na wynik meczu będzie miałą psotawa Grozera, wiemy jak on potrafi falowac, raz gra mega a raz zenujaco. Takze jego forma jest niewiadomą. Rzeszów w Belcahtowie powinien wygrac przynajmniej dwa sety, ale wiemy jak sie skończyło, Skra wrzuciła wyższy bieg i wygrała, w zasadzie to Wlazły wrzucił 5tke na zagrywce. Ostatnio przepowiadałem też, że Jarosz zagra slabiej, jednak zagrał dobrze, w koncowce tylko troszke siadł. W koncu musi zagrac slabiej. Takze podsumowując, value na Resovie mamy.




Rzeszów @ 2,40 3/10
Rzeszów +1,5 @ 1,72 6/10




Wieluń - Kielce

Kielce wlasnie załatały swoją największą dziurę, czyli Swaczynę. Rich moze nie jest w super formie, ale Rich to Rich. Moze nadal bedzie pokazywac fucka trenerom, ale swoje potrafi. Amerykanie ogolnie są luzaki straszne jesli chodzi o siatkówkę. Billigs i Salmon niezłe jaja w Czewie odwalali. Tak więc "puzzle" coraz fajniejsze w Kielcach. Na kazdej pozycji mają juz ciekawych zawodnikow. A Wielun? Wczoraj wygrany sparing 4-0 z Bedzinem, ale tylko Kapelus zasluguje na pochwaly, reszta raczej salbo grala, moze sie nie przykladali zbytnio przez klase przeciwnika. Kielce są wysoko w tabeli, bardzo wysoko jak na ich przedsezonowe cele. Maja duza szanse na 1-6 i tego sie trzymam, musza zdobywac punkty, a o nie najlatwiej wlasnie z Wieluniem. Ponadto pamietamy mecz w Kielcach miedzy tymi ekipami, gospodarze przegrali go na wlasne zyczenie, teraz czas na rewanz. Wielun bardziej potrzebuje punktow, ale ostatnio widzielismy jak łatwo potrafią je oddawac, przegrali wygrany mecz z Olsztynem. Teraz z nozem na gardle(zakladam punkty Olsztyna) beda jeszcze bardziej spieci.



Kielce @ 2,00 4/10
Kielce +1,5 @ 1,50 6/10




Czestochowa - Jastrzebie

Napiszę tylko tyle, że według mnie 3 punkty zostają pod Jasną Górą. Jastrzebie niby przełamało swoją złą passę ze słabym Oly, ale to nie wystarczy na akademikow, ktorzy spisują się ostatnio wysmienicie. Skra miała z nimi duze problemy, teraz Jastrzebie bedzie musiał uznać ich wyższość. Nie mowie, ze wygrają gładko 3-0, secika pewnie stracą, ale nie widzę opcji, żeby przegrali ten mecz. W tej kolejce już dużo niespodzianek się zdarzy, a więc wystarczy. I zeby nie było, jestem obiektywny ... ale zeby nie czuc sie zbyt pewnie typuje 3-1 Czewy i overek w tym meczu.



Azs @ 1,42 5/10
over 185,5 pkt @ 1,90 5/10




Bydgoszcz - Skra

Tutaj nie typuje, ale jesli bym juz musiał to chyba na secika Bydgoszczy bym sie skusił tongue




To tyle, pozdro santa grin

Do góry
#4347666 - 08/01/2011 18:19 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Wojtas_]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Wojtas cos nie za bardzo czuje ten warszawsko-olsztynski uklad smirk

O ile pamietma chyba ze cos mi sie zle uslyszalo ale w tym roku walka o utrzymanie jest od miejsca 7-10 wiec Olsztyn i tak juz ma pozamiatane natomiast tutaj bardziej warszawie powinno zalezec na zwyciestwie zeby sie utrzymac w pierwszej 6 chociaz takiego zagrozenia ze wypadna tez praktycznie nie ma ?!
mozna wiec powiedziec ze mecz jest tylko o prestiz i moga sobie chlopaki tie-breaka zagrac dla pocwiczenia wielu elelmentow

Do góry
#4347691 - 08/01/2011 18:38 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Inzaghi78]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Przeciez punkty zdobyte przez te 18 kolejek sie nie zerują, więc Olsztynowi są bardzo potrzebne punkty. Co z tego, ze pozniej maja bodajze 6 meczów w strefie 7-10 skoro tam rownie dobrze mogą wszystko wygrac, a i tak zostaną na miejscu 10. Takze nie wiem w czym sie doszukujesz dziury tongue

Do góry
#4348123 - 08/01/2011 22:33 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Wojtas_]
iti Offline
PLAYOFF WINNER

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 24583
Skąd: Rzeszów
Tym bardziej, ze Wawka moze byc ewentualnie tylko wyzej od Zaksy w lidze, bo nie spodziewam sie, ze przegonia Resovie. A w obliczu stosunkowo latwiejszego terminarza, o ktorym wspomnial Wojtas przeskoczenie Zaksy moze stac sie faktem. A Olsztyn...pamietam ta sytuacje z tamtego roku. Kursy byly 1,20 na Olsztyn i 4,00 na Wawke. Wynik 3-0 dla Wawy. Olsztynowi kazdy punkt w tym meczu jest potrzebny. Kazdy punkt jest na wage zlota.

Do góry
Strona 8 z 13 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 12 13 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea]), 3692 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582859 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07