Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#435693 - 26/10/2005 10:12 Bundesliga - 11 kolejka (29-30.X)
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
29.X

FC Kaiserslautern - Bayer Leverkusen
FC Koln - Bayern Monachium
Borussia Dortmund - Borussia Monchengladbach
Hamburger SV - Schalke 04 Gelsenkirchen
MSV Duisburg - VFL Wolfsburg
VFB Stuttgart - Hertha Berlin
Werder Brema - Eintracht Frankfurt


30.X

Arminia Bielefeld - Hannover 96
FSV Mainz - FC Nurnberg


Zapraszam do typów i komentarzy

Do góry
Bonus: Unibet
#435694 - 27/10/2005 16:28 Re: Bundesliga - 11 kolejka (29-30.X)
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
W tej kolejce warto zagrać:

Werder-Frankfurt 1
Werder gra bardzo dobrze na własnym boisku w tym sezonie bilans u siebie 4-1-0. W zeszłej kolejce zespół zremisował z Hannoverem 0-0. Frankfurt w zeszłej kolejce wysoka wygrana 6-3 z FC Koeln u siebie na boisku ten wynik nie był zaszkoczeniem jak dla mnie. Jednak w meczach wyjazdowych Eintracht ma bilans słaby 1-1-3. Bilans bezpośrednich spotkań na boisku gospodarza jest następujący 22-6-8 na korzyśc Werderu. Faworytem w tym meczu zdecydowanym jest Brema zespół na pewno w tym sezonie będzie chciał walczyć o Mistrzostwo Niemiec, aby tego dokonać nie mogą tracić punktów z dołem tabeli.

FC Koeln-Bayern 2
Bayern bardzo dobrze w tym sezonie radzi sobie na własnym boisku tutaj bilans 5-0-0 jednak na wyjazdach gorzej ta sytuacja wygląda 3-1-1. W zeszłej kolejce zespół Bayernu pokonał pewnie u siebie Duisburg 4-0 i lideruje tabeli z przewagą dwóch punktów nad drugim Werderem. Koeln przegrał z Eintrachtem aż 6-3 wynik hokejowy świadczy to o słabej obronie Koeln. Koeln na własnym boisku ma bilans 2-0-3. Faworytem tego pojedynku Bayern, który będzie chciał utrzymać pozycje lidera.

Stuttgart-Hertha x
Spotykają się dwie drużyny które co roku zawodzą mają duże aspiracje jednak nie wiele z tego wynika. Stuttgart w tym sezonie zajmuje 9 pozycje bilans na własnym boisku 1-2-2 w zeszłej kolejce zespół zremisował 1-1 z Leverkusen. Remisów zespół ma na koncie aż 6!. Hertha w tabeli zajmuje 6 miejsce bilans wyjazdowy w tym sezonie 1-2-2 remisów w lidze mają 2. Moim zdaniem będzie remis w tym meczu a to z dwóch powodów. Po pierwsze spotykają się dość wyrównane zespoły świadczy o tym pozycja ligowa Stuttgart miejsce 9 a Hertha 6 miejsce. Po drugie żaden zespół nie będzie chciał przegrać tego meczu co zakończyć się powinno podziałem punktów.

Dortmund-Gladbach x
Dortmund w zeszłej kolejce zremisował z HSV 1-1 na własnym boisku. Zespół zajmuje w ligowej tabeli 8 miejsce remisów w lidze w sumie mają 6! bilans na własnym boisku w tym sezonie 2-2-1. Gladbach w zeszłej kolejce planowa wygrana z Kasierslautern 4-1 choć troche mnie zdziwił tak wysoki wynik tej konfrontacji. Bilans wyjazdowy w tym sezonie 1-2-2 miejsce w tabeli 5. Remisowali w tym sezonie 3 remisowali. Spotykają się wyrównane zespołu choć Gladbach wyżej jest w tabeli, ale to tylko i wyłącznie dzięki dobrej grze na własnym boisku 4-1-0. Na wyjazdach kiepsko im idzie. Realna opcja to remis.
Pozdrawiam.

Do góry
#435695 - 27/10/2005 17:48 Re: Bundesliga - 11 kolejka (29-30.X)
pat-p Offline
enthusiast

Meldunek: 23/10/2005
Postów: 279
Skąd: Łódź
Quote:

W tej kolejce warto zagrać:

Werder-Frankfurt 1
Werder gra bardzo dobrze na własnym boisku w tym sezonie bilans u siebie 4-1-0. W zeszłej kolejce zespół zremisował z Hannoverem 0-0. Frankfurt w zeszłej kolejce wysoka wygrana 6-3 z FC Koeln u siebie na boisku ten wynik nie był zaszkoczeniem jak dla mnie. Jednak w meczach wyjazdowych Eintracht ma bilans słaby 1-1-3. Bilans bezpośrednich spotkań na boisku gospodarza jest następujący 22-6-8 na korzyśc Werderu. Faworytem w tym meczu zdecydowanym jest Brema zespół na pewno w tym sezonie będzie chciał walczyć o Mistrzostwo Niemiec, aby tego dokonać nie mogą tracić punktów z dołem tabeli.

To oki

FC Koeln-Bayern 2
Bayern bardzo dobrze w tym sezonie radzi sobie na własnym boisku tutaj bilans 5-0-0 jednak na wyjazdach gorzej ta sytuacja wygląda 3-1-1. W zeszłej kolejce zespół Bayernu pokonał pewnie u siebie Duisburg 4-0 i lideruje tabeli z przewagą dwóch punktów nad drugim Werderem. Koeln przegrał z Eintrachtem aż 6-3 wynik hokejowy świadczy to o słabej obronie Koeln. Koeln na własnym boisku ma bilans 2-0-3. Faworytem tego pojedynku Bayern, który będzie chciał utrzymać pozycje lidera.

Z tym tez sie zgadzam

Stuttgart-Hertha x
Spotykają się dwie drużyny które co roku zawodzą mają duże aspiracje jednak nie wiele z tego wynika. Stuttgart w tym sezonie zajmuje 9 pozycje bilans na własnym boisku 1-2-2 w zeszłej kolejce zespół zremisował 1-1 z Leverkusen. Remisów zespół ma na koncie aż 6!. Hertha w tabeli zajmuje 6 miejsce bilans wyjazdowy w tym sezonie 1-2-2 remisów w lidze mają 2. Moim zdaniem będzie remis w tym meczu a to z dwóch powodów. Po pierwsze spotykają się dość wyrównane zespoły świadczy o tym pozycja ligowa Stuttgart miejsce 9 a Hertha 6 miejsce. Po drugie żaden zespół nie będzie chciał przegrać tego meczu co zakończyć się powinno podziałem punktów.

Ale z tym bym pomyslal: Herta wygrala 3:0 z M'Gladbach w Pucharze Niemiec , a Stuttgart przegral i to z druga ligowa druzyna i dlatego postawie na Herte.

Dortmund-Gladbach x
Dortmund w zeszłej kolejce zremisował z HSV 1-1 na własnym boisku. Zespół zajmuje w ligowej tabeli 8 miejsce remisów w lidze w sumie mają 6! bilans na własnym boisku w tym sezonie 2-2-1. Gladbach w zeszłej kolejce planowa wygrana z Kasierslautern 4-1 choć troche mnie zdziwił tak wysoki wynik tej konfrontacji. Bilans wyjazdowy w tym sezonie 1-2-2 miejsce w tabeli 5. Remisowali w tym sezonie 3 remisowali. Spotykają się wyrównane zespołu choć Gladbach wyżej jest w tabeli, ale to tylko i wyłącznie dzięki dobrej grze na własnym boisku 4-1-0. Na wyjazdach kiepsko im idzie. Realna opcja to remis.
Moim zdaniem realna opcja to wygrana Dortmundu poniewaz widac ze Gladbach jest ostanio w slabej formie wiec postawie 1 na dortmund

teraz prosze napisac co wy o tym sadzicie?

Do góry
#435696 - 27/10/2005 18:42 Re: Bundesliga - 11 kolejka (29-30.X)
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
Na pierwszy rzut oka ciekawie wygląda over w Bremie.Werder tradycyjnie zdobywa u siebie sporo bramek,ale warto bliżej przyjrzeć się Eintrachtowi.W ubiegłej kolejce władowali u siebie 6 bramek Kolonii,zaliczyli też bardzo udany występ w pucharze Niemic.Over wydaje mi się bardzo prawdopodobny.

Do góry
#435697 - 27/10/2005 19:27 Re: Bundesliga - 11 kolejka (29-30.X)
solidny_gracz Offline
old hand

Meldunek: 17/10/2005
Postów: 797
ja bym na bayern uwazal... jesli juz to dalbym X2 ze wzgledu na 10 meczy bez remisu druzyny z Koln

Do góry
#435698 - 27/10/2005 21:30 Re: Bundesliga - 11 kolejka (29-30.X)
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Quote:

Na pierwszy rzut oka ciekawie wygląda over w Bremie.




rzeczywiscie tak wyglada,i porownujac statystyki z ostatnich lat tych druzyn to przecietnie na mecz wpadaja 3 bramki.Ostatnia porazka Werderu z Eintrachtem home byla w sezonie 1998/99 1-2,trenerem byl wtedy(bardzo nielubiany)Magath.Frankfurt away stracil w tym sezonie tyle bramek co Bayern (6)a Werder w ostatnich 3 meczach DFB,LM i BL az 3 razy under.Jezeli jednak wierzyc statystyka to trzeba napisac maly przyklad z sezonu 2003/04.Werder wygrala home 3-1 z Frankfurtem (dokladnie 2 lata wtecz)a to byly sklady tych druzyny:

Werder Bremen-
Reinke, Davala*, Ismael*, Krstajic*, Stalteri*, Baumann, F. Ernst*, Micoud, Lisztes* (67. Borowski), Ailton* (82. Daun*), Charisteas* (67. Klasnic)

Eintracht Frankfurt-
Nikolov, Chris, Cipi*, Tsoumou-Madza*, Wiedener* (75. Beierle*), Preuß, Lexa*, Schur*, Kreuz* (87. Dragusha*), Skela*, Frommer* (57. Cha)

* znaczy,ze albo juz niegra w tej druzynie albo kontuzja.
Sa to dwie totalnie odniowione druzyny!Tym chcialem zademonstrowac co sa warte statystyki.

Teraz tak na powaznie,to bardzo duzo bedzie zalezalo czy zagra Micoud,to wlasnie on okazal sie motorem genialnych podan,ktorego nie jest jednak tak latwo zastapic,jezeli on zagra bedzie 1 i over

Do góry
#435699 - 28/10/2005 16:58 Re: Bundesliga - 11 kolejka (29-30.X)
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Gladbach w tym sezonie nie jest w słabej formie jak słaby zespół może znajdować się w tabeli na 5 miejscu z ogólnym bilansem w tym sezonie 5-3-2 u siebie na boisku w tym sezonie nie przegrali 4-1-0 na wyjeżdzie gorzej wygląda sytuacja i tutaj bilans 1-2-2. Dlatego obstawiam "X" gdyby grali u siebie postawiłbym pewną "1" nie zawiodłem się póki co na Gladbach. W ostatniej kolejce ligowej wygrana 4-1 z Kaiserslautern bardzo wysoka pokazuje siłe tego zespołu na własnym boisku. Dortmund w tym sezonie bilans ogólny 2-6-2 na własnym boisku 2-2-1 na wyjeżdzie 0-4-1 miejsce w tabeli 8. Moim zdaniem faworytem Gladbach tego meczu jednak na wyjazdach nie prezentują się tak efektownie jak u siebie dlatego gram na "x" Pozdrawiam.

Do góry
#435700 - 28/10/2005 19:17 Re: Bundesliga - 11 kolejka (29-30.X)
pat-p Offline
enthusiast

Meldunek: 23/10/2005
Postów: 279
Skąd: Łódź
tylko chcialem przypomniec ze w srode Gladbach dostal solidne lanie od Herty

Do góry
#435701 - 28/10/2005 20:48 Re: Bundesliga - 11 kolejka (29-30.X)
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Chciałem powiedzieć, że rozgrywki Pucharowe bardzo się różnią od ligowych dlatego nie gram ich widać co się działo w środku tygodnia jakie niespodziewane wyniki padły nie można porównywać z ligą część trenerów specjalnie odpuszcze krajowe puchary. Jeśli chodzi o lige to nikt nie odpuszcza i gra się zawsze o trzy punkty.
Pozdrawiam.

Do góry
#435702 - 28/10/2005 20:52 Re: Bundesliga - 11 kolejka (29-30.X)
Tomasz Frankowski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2004
Postów: 5378
Skąd: Wielkopolska
--KOLN-BAYERN

pytanie podstawowe coz moga gospodarze przeciwstawic druzynie mistrzowskiej odpowiedz nasuwa sie sama NIC no ale wlasnie jest ale ..wraca do druzyny " DZIECKO SZCZESCIA NIEMIECKIEJ (A MOGL BYC POLSKIEJ ) PILKI przynim tak jakby sie druzyna koln wiecej mobilizowala a wiec moze ? X

TYP X/3/10

SKLADY
Wessels - Alpay, Schlicke, Sinkiewicz - Grammozis, Sinkala - A. Streit, Guié-Mien, Lurling - Podolski, Scherz - BAYERN-Kahn - Sagnol, Lucio, Ismael, Schweinsteiger - Demichelis - Deisler, Karimi - Ballack - Makaay, Santa Cruz -

VFB--HERHA
W DRUZYNIE GOSPODARZY NIEDZIEJE SIE ZA DOBRZE NA LAMACH PRASY HIDEBRAND SKRYTYKOWAL ZA NIEPOWODZENIA WLOSZKA NO ALE MIMO SZANSE SA WYROWNANE A DRUZYNA GOSCI HM GRA LEPIEJ NIZ W POPRZEDNIM SEZONIE ALE TAK CZY OWAK PRZEWIDUJE JEDNOBRAMKOWE ZWYCIESTWO GOSPODARZY

TYP -BRAM -2-1
TYP 1-5/10
1X-9/10

VFB--Hildebrand - Stranzl, Delpierre, Fernando Meira, Magnin - Tiffert, Meißner, Soldo, Hitzlsperger - Ljuboja, Streller -
HETHA-Fiedler - A. Friedrich, van Burik, Simunic, Fathi - Dardai, O. Schröder - Cairo, Neuendorf - Marcelinho - Pantelic -

KAISERSL--LEVERKUSEN

MECZ DPO TYPOWANIA DOSC CIESZKI ALE MIMO WSZYSTKO SKLANIAM SIE NA 2 Z X DLACZEGO ? NOWY TRENER KTORY O MALY WLOS A Z PUCHARU NIEMIEC WYELIMONOWAL BY HSY (MECZ WYROWNANY I GOSPODARZE MUSIELI SIE NAMECZYC DOSC MOCNO)
A DRUZYNA GOSPODARZY W TEJ CHWILI JUZ ZADNEJ GWIAZDY NIEPOSIADA ..MOJ TYP

TYP--X2-9/10
TYP--X--4/10

KAISERSLAU
T. Ernst - T. Riedl, Pletsch, Wenzel, Blank - Nerlinger, Engelhardt - Halil Altintop, Skela, Seitz - Sanogo -
LEVER--Butt - B. Schneider, Juan, Roque Junior, Athirson - Castro, Barnetta - Rolfes, Babic - Berbatov, Voronin -

POZOSTALE MECZE TYPOWALBYM

DORTMUND-M GLADBACH--X2--6/10
A POZOSTALE MECZE SOBOTNIE MOZE SIE WSZYSTKO ZDARZYC

A WERDER GOLYM OKIEM WYCHODZI ZE ZW GOSPODARZY ALE SA PRZED LIGA MISTRZOW I I BEDA WALCZYC O 3 IEJSCE W GRUPIE KURS MYLACY BARDZO
POZDRAWIAM ZYCZE POWODZENIA

Do góry
#435703 - 28/10/2005 21:44 Re: Bundesliga - 11 kolejka (29-30.X)
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Quote:


A DRUZYNA GOSPODARZY W TEJ CHWILI JUZ ZADNEJ GWIAZDY NIEPOSIADA





Jeszcze posiada Halil Altintop,ktory juz w tym sezonie dla Lautern strzelil 10 bramek!Interesowali sie nim Bayern i Dortmund,lecz juz chyba w 100% mozna powiedziec,ze w przyszlym sezonie zagra w Schalke.

Do góry
#435704 - 28/10/2005 21:54 Re: Bundesliga - 11 kolejka (29-30.X)
Tomasz Frankowski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2004
Postów: 5378
Skąd: Wielkopolska
Quote:

Quote:


A DRUZYNA GOSPODARZY W TEJ CHWILI JUZ ZADNEJ GWIAZDY NIEPOSIADA





Jeszcze posiada Halil Altintop,ktory juz w tym sezonie dla Lautern strzelil 10 bramek!Interesowali sie nim Bayern i Dortmund,lecz juz chyba w 100% mozna powiedziec,ze w przyszlym sezonie zagra w Schalke.



no tak zgadza sie ale niegra juz tak jak wczesniej tak przebojowo (w poprzednim sezonie nbardziej mi sie podobal pilkarsko (mimo zdobycia w tym sezonie juz 10 bramek )

Do góry
#435705 - 28/10/2005 22:40 Re: Bundesliga - 11 kolejka (29-30.X)
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Najbliższa kolejka według niemieckiego dziennika Sport Bild:

FC Köln - Bayern München 0 : 2
MSV Duisburg - VfL Wolfsburg 1 : 2
Borussia Dortmund - Borussia M'Gladbach 1 : 1
Hamburger - Schalke 04 1 : 2
Kaiserslautern - Bayer Leverkusen 1 : 0
Werder Bremen - Eintracht Frankfurt 3 : 0
VfB Stuttgart - Hertha Berlin 0 : 1
Mainz 05 - Nürnberg 2 : 1
Arminia Bielefeld - Hannover 96 0 : 2

Do góry
#435706 - 28/10/2005 22:49 Re: Bundesliga - 11 kolejka (29-30.X)
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Quote:

Najbliższa kolejka według niemieckiego programu SAT1

FC Köln - Bayern München 1:3
MSV Duisburg - VfL Wolfsburg 1 : 1
Borussia Dortmund - Borussia M'Gladbach 2 : 1
Hamburger - Schalke 04 1 : 1
Kaiserslautern - Bayer Leverkusen 0 : 0
Werder Bremen - Eintracht Frankfurt 1 : 1
VfB Stuttgart - Hertha Berlin 2 : 2
Mainz 05 - Nürnberg 1 : 0
Arminia Bielefeld - Hannover 96 2 : 1

żródło:telewizja kabolwa Aster City

:Spore roznice ,zobaczymy co z tego będzie

Do góry
#435707 - 29/10/2005 02:54 Re: Bundesliga - 11 kolejka (29-30.X)
Qubi Offline
veteran

Meldunek: 29/04/2005
Postów: 1384
Skąd: Konin
Ja wziąłem pod lupę mecz: Hamburger SV - FC Schalke 04
Szczególnie interesuje mnie under/over, tzn. over!
Oglądałem ostatnie mecze obu zespołów i moje wnioski:
Dortmund - Hamburg SV 1:1 - komentator stwierdził (polsat sport), że Hamburg ma najlepszą obronę w lidze, poparł to faktem, że stracili do tej pory 5 bramek (na 9 meczy). Ale po obejrzeniu meczu stwierdziłem, że chyba nie są tak dobrzy, a mają tyle szczęscia! Postawiłem w tym meczu under, a o mało zawału nie dostałem przez ostatnie pół godziny. Fakt faktem wdali się z przeciwnikami w wymiane ciosów po straconej bramce, ale (słaba) Borussia praktycznie w każdym ataku stwarzała zagrożenie pod bramką Wachtera. Smolarek wkęcał w ziemie van Buytena (mało zwrotny i dość wolny) niemiłosiernie, Atouba czarował zwodami z których nic nie wychodziło, tylko Boulahrouz grał dość solidnie. Ogólnie to ci obrońcy bardziej przydawali się pod bramką rywala...Jest też druga strona medalu - widać brak van der Vaarta, czyli ze stwarzaniem sytuacji nie było za wesoło. Trochowski niby rewelacyjnie wyszkolony technicznie, ale trochę za miękki. Jedyna bramka po jego pięknym strzale. Wicky, Jarolim, Beinlich solidni, ale mieli problemy z przebiciem się przez słabą obronę Borussi. Barbarez - dużo zabawy z piłką, sporo krótkich podań środkiem, niestety nic z nich nie wynikało (jak dla mnie nieptzrbnie ustawiony zbyt defensywnie).
Wolfsburg - Schalke 04 0:0 - wynik jak wynik. Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga Schalke, płynne,szybkie akcje, jednak brak skuteczności. W drugiej trochę zwolnili ale nadal tylko biorąc pod uwage tą część gry powinien być over. Kuranyi wiadomo może sam rozstrzygnąć mecz (indywidualna akcja, strzał z daleka, dobitka, itd.), Lincoln - liczę, że się przebudzi i zacznie grać jak w poprzednim sezonie (tzn. motor napędowy tej drużyny, piękne prostopadłe podania - to działało w tamtym sezonie błyskawicznie przechodzili z obrony do ataku, fantastyczne strzały) - potencjału wystarczy na kilka bramek. Szkoda, że nie zagra Asamoah, a wiecie co się dzieje z Ailtonem (odszedł czy jak?). Aha: nie wiem co oni odwali we Frankfurcie, tym bardziej, że Schalke zawsze bardzo poważnie traktowało puchar ( ale akurat ten wynik nie świdczy dobrze o obronie Schalke).

Chciałem wykazać, że jest to potecjalny mecz na over, a po kursie 2,1 w expekcie ja go gram. Oczywiście stawka umiarkowana bo jak to w zakładach under/over duża doza szczęscia potrzebna.

Ostetnie mecze w Hamburgu:
Hamburg SV Schalke 04 1:2
Hamburg SV Schalke 04 2:2
Hamburg SV Schalke 04 3:1
Hamburg SV Schalke 04 0:0
Hamburg SV Schalke 04 2:0
Hamburg SV Schalke 04 3:1
Hamburg SV Schalke 04 2:2

Do góry
#435708 - 29/10/2005 06:24 Re: Bundesliga - 11 kolejka (29-30.X)
aktorek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/12/2004
Postów: 15478
Skąd: Chełm
Przypominam że Bayern ma arcytrudne zadanie w Lidze Mistrzów, i nie sądze aby dzisiaj chcieli forsować zabardzo tempo. Myśle że będzie remis lub Bayern przegra To tyle

Do góry
#435709 - 29/10/2005 06:59 Re: Bundesliga - 11 kolejka (29-30.X)
BRoNiU St-Ka Offline
stranger

Meldunek: 20/10/2005
Postów: 12
Skąd: Polska >> Mielec >> Starówka
co ty gadasz ?? przecie bayern ma jush pewny awans !!!

Do góry
#435710 - 29/10/2005 08:12 Re: Bundesliga - 11 kolejka (29-30.X)
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Trudnoscia jest;jak zmotywowac druzyne FC Bayern?;W srodowym pucharze bardzo malo walki i szczesliwe zwyciestwo nad Aue.Trener Magath sam chyba zauwazyl,ze druzyna grala bez woli i dlatego po przyjezdzie do München o godz.3.30 nad ranem zrobil druzynie trening.Magath znany jest z takich wyglupow i tym napewno chcial udowodnic,ze po takich slabych meczach jak z Aue,moze w kazdej chwili zaczac szlifowac druzyne!A wtedy nie bedzie wesolo.

Do góry
#435711 - 29/10/2005 08:56 Re: Bundesliga - 11 kolejka (29-30.X)
Szyderca Offline
old hand

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 829
Skąd: Loża szyderców
info & kontuzje

GER 1.Bundesliga, Injuries, October 29 - 28.10.2005

Dortmund

Suspensions:
- None

New injuries:
- None

Old injuries:
9 KOLLER Jan SC *** several months due to a knee injury
16 VAN DER GUN Cedric FRL * until March 2006
20 MEIER Bernd GK -
28 TYRALA Sebastian FRLC -

BACK from injury/suspension:
23 DEGEN Phillip DR **

Mönchengladbach

Suspensions:
- None

New injuries:
4 HELVEG Thomas DRC **/***

Old injuries:
9 SONCK Wesley SC ** Long-term injury, has missed the whole season so far
10 ELBER Giovane SC ** Not in match fitness yet, has missed the whole season so far
11 BÖHME Jörg AML ** Long-term injury, has missed the whole season so far

BACK from injury/suspension:

Other:
6 ZIEGE Christian D/ML * Announced his retirement from football due ankle injuries


Duisburg

Suspensions:
- None

New injuries:
- None

Old injuries:
6 HAUSWEILER Markus DMC **/***
10 LAVRIC Klemen SC */**
8 VOSS Andreas MC *
23 IVANOVIC Josef SC -

BACK from injury/suspension:
29 WILLI Tobias MR **

Wolfsburg

Suspensions:
33 FRANZ Maik DC *

New injuries:
- None

Old injuries:
27 KARHAN Miroslav DMRC **/***
17 TSKITISHVILI Levan MRLC **
26 FISCHER Karsten DMC * until December
8 HRISTOV Marian MC - Long-term

BACK from injury/suspension:
- None


Hamburger SV

Suspensions:
23 VAN DER VAART Rafael AMC ***
20 DEMEL Guy DRC *

New injuries:
- None

Old injuries:
4 REINHARDT Bastian DC *
28 BENJAMIN Collin DMRC *

BACK from injury/suspension:
32 TAKAHARA Naohiro FRLC *

Schalke

Suspensions:
- None

New injuries:
27 HOOGLAND Tim D -

Old injuries:
14 ASAMOAH Gerald FRC ** until November
24 PANDER Christian DL ** Long-term injury, has missed the whole season so far
7 AZAOUAGH Mimoun MC - Long-term injury, has missed the whole season so far
12 VAN HOOGDALEM Marco DRLC -

BACK from injury/suspension:
11 SAND Ebbe SC */**


Kaiserslautern

Suspensions:
- None

New injuries:
- None

Old injuries:
25 LEHMANN Michael DMC -

BACK from injury/suspension:
9 JANCKER Carsten SC **
2 LEMBI Hervé-Nzelo DC **

Other:
13 SFORZA Ciriaco MC ** Released out of contract

Leverkusen

Suspensions:
- None

New injuries:
28 RAMELOW Carsten MC ***

Old injuries:
29 CALLSEN-BRACKER Jan-Ingwer DC *

BACK from injury/suspension:
- None

Other:
5 NOWOTNY Jens DC - Banned from first team due to a court fight with club about salaries


Köln

Suspensions:
- None

New injuries:
- None

Old injuries:
2 CULLMANN Carsten DR **
19 SZABICS Imre SC *
23 FEULNER Markus DMC *
37 WEISER Patrick D/DML */**

BACK from injury/suspension:
- None

Bayern München

Suspensions:
- None

New injuries:
- None

Old injuries:
69 LIZARAZU Bixente DL **
23 HARGREAVES Owen DMC */**
21 LAHM Phillip DL *
18 GÖRLITZ Andreas DR -

BACK from injury/suspension:
6 DEMICHELIS Martin D/DMC **


Stuttgart

Suspensions:
10 TOMASSON Jon Dahl FC ***

New injuries:
- None

Old injuries:
8 BIERHOFKA Daniel MRLC * Long-term

BACK from injury/suspension:
9 STRELLER Marco SC *
7 MEISSNER Silvio DMRC **
24 SCHUON Marcel DC -

Hertha

Suspensions:
16 DEJAGAH Ashkan FL -

New injuries:
- None

Old injuries:
6 GILBERTO AML ***
37 MÜLLER Christian AMR - Long-term

Doubt:
5 KOVAC Nico DMC ***

BACK from injury/suspension:
27 BOATENG Kevin-Prince AMC *


Werder Bremen

Suspensions:
2 FAHRENHORST Frank D **

New injuries:
27 SCHULZ Christian D *
35 STIER Marco F -

Old injuries:
3 PASANEN Petri DRC ***
18 WIESE Tim GK ** Long-term
5 DAVALA Ümit D/MR *
23 VAN DAMME Jelle DL *
10 MICOUD Johan AMC *** Muscle problems

BACK from injury/suspension:
- None

Frankfurt

Suspensions:
- None

New injuries:
- None

Old injuries:
9 VAN LENT Ariel SC */**
21 PRÖLL Markus GK **
24 SCHUR Alexander DMRLC *

BACK from injury/suspension:
- None

Explanation of stars (*) after the player names.
There are four different categories and they describe the importance of the player. Higher the importance, bigger the effect on estimations.
*** = Irreplaceable Key Player, high importance
** = A starting XI player or an often used rotation player, medium importance
* = rotation player, small importance
- = an youngster or a very rarely used player, no importance



Do góry
#435712 - 29/10/2005 08:57 Re: Bundesliga - 11 kolejka (29-30.X)
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Werder12, myslisz sie i niepotrzebnie wprowadzasz ludzi w błąd. Mniemam że jednak nie oglądałeś meczu pucharowego bo Bayern zagrał w nim naprawdę dobrze a gdyby nie bramkarz Aue to drużyna Juskowiaka przegrała by o wiele,wiele wyżej. Po drugie nocny trening odbył sie na prośbę zawodników a trener podsumował go ""To była najlepsza gra treningowa odkąd jestem szkoleniowcem Bayernu". Wreszcie element motywacji - to nie polska liga, tutaj nie trzeba nikogo motywować do gry, zwłaszcza na początku sezonu (11 kolejka). Ostatnie 6 wizyt w Kolen, "Bawarczycy" pewnie wygrali i zrobią podobnie i tym razem. Licze też że bramkę strzeli Makaay (kurs: 2.10) który przełamie impas trwajacy już od 814min.

Pozdrawiam i prosze o wpisywanie bardziej wiarygodnych informacji na tym forum - djsosna

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, akagi, VVega, igea23, Sony, ANZELMO, Akhu), 1260 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581254 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49