Opcje tematu
#4363486 - 13/01/2011 20:42 Puchar Włoch 2010/11 & 2011/12
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36553
Juventus - Catania (1) 1.57 bet365

Spotkanie 1/4 finału Pucharu Włoch. W tej fazie rozgrywek przeważnie zespołu grają rezerwami albo pół rezerwami, a tu niespodzianka Juve zagra w możliwie najmocniejszym składzie.
Po dwóch ligowych porażkach pewnie będą chcieli odbudować formę.
Do gry wraca dziś nawet Gigi Buffon

W Catanii również powrót, który mnie osobiście cieszy. Błażej Augystyn po ciężkiej kontuzji wraca do składu Catanii.
Zagra dziś prawdopodobnie na prawej obronie, a więc będzie musiał się sporo namęczyć w zatrzymaniu ataków Pepe.

Goście zagrają w mocno przemeblowanym ustawieniu.
Nie zagrają dziś Izco, Biagianti, Morimoto, Terlizzi, Potenza, Alvarez, Bellusci, Carboni i Andujar.
Do tego na ławce mecz zaczną Capuano, Ledesma, Maxi Lopez, Gomez.

Krasić też nie powinien mieć problemu z rezerwowym zazwyczaj Marchese.
Nie ma co szukać niespodzianki tylko dlatego, że to mecz pucharowy.
Juventus nie ma zamiaru odpuszczać i wg mnie spokojnie sobie dziś poradzi.


Edited by Platini (22/12/2011 23:19)

Do góry
Bonus: Unibet
#4384889 - 20/01/2011 08:56 Re: Puchar Włoch 2010/11 & 2011/12 [Re: Akhu]
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36553
Milan - Bari 0:1,5 (1) 1.98 Ladbrokes

Wystarczy spojrzeć w tabele, żeby odkryć co dla Bari jest w tym momencie ważniejsze.
Koguciki są ostatnie w Serie A i to jest większe zmartwienie dla pana Ventury niż jakiś puchar, którego i tak nie wygrają.

Obie drużyny oczywiście pół rezerwami.
W przypadku Milanu te pół rezerwy, to tacy zawodnicy jak Thiago Silva, Gattuso, Cassano czy Pato.

Możliwe, że również i Robinho wyjdzie w pierwszym składzie.
Na rezerwie choćby Ibra i Pirlo, który wraca po kontuzji. Allegri chcę mu podobno dać kilka minut.

Treneiro Milanu zapowiada zwycięstwo i walkę o ten puchar. Normalka, każden jeden tak mówi grin
Nieobecni jutro: Nesta, Seedorf, Flamini, Zambrotta, Amelia.

W Bari nic ciekawego. Na bramce rezerwowy Padelli. Najgorszy zawodnik ostatnich dwóch meczów Kamil Glik na ławce.
W ataku narzekający na kontuzje kostki Kutuzov i Castillo. Rudolf zmęczony i zaczyna na ławce.

Chyba tylko na kontry Alvareza mogą liczyć, bo ja nie wiem czym innym mogą zagrozić Rossonerim.

Nie zagrają: Rivas, Pulzetti, Ghezzal, Barreto, S. Masiello, Almiron, Okaka.

Prawdopodobne składy:
Milan (4-3-1-2): Roma, Oddo, Yepes, Thiago Silva, Antonini, Strasser, Ambrosini, Gattuso, Robinho (Merkel), Pato, Cassano.
Ławka: Abbiati, Abate, Bonera, Merkel, Pirlo, Oduamadi, Ibrahimovic.

Bari (4-4-2): Padelli, Raggi, Rossi, Rinaldi, Parisi, Alvarez, Donati, Gazzi, Romero, Kutuzov, Castillo.
Ławka: Gillet, Belmonte, Masiello A., Glik, Crimi, Rudolf.

Do góry
#4398245 - 24/01/2011 17:02 Re: Puchar Włoch 2010/11 & 2011/12 [Re: Akhu]
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36553
Napoli - Inter (under 2,5) 1.94 Ladbrokes

Inter overował w 11 meczach z rzędu. Ostatni under, to mecz z Twente 24 listopada 2010r. wygrany przez Inter 1:0.
To już jest dla mnie wystarczający powód, aby szukać przełamania serii, a co za tym idzie undera w tym meczu.

Drugim powodem jest historia spotkań Napoli z Interem na Stadio San Paolo.
Choćby w ostatnich 5 spotkaniach padały wyniki underowe:
0:0, 1:0, 1:0, 1:0, 0:2

A to statystyka Interu na boisku Azzurich:

Code:
rozgrywki      M   W  R  P   bramki  śr.bramek na mecz
Puchar Włoch:  3   1  2  0    4-2         2.0
Serie A       67  18 17 32   64-79        2.1
Razem:        70  19 19 32   68-81        2.1

Jak widać łatwo tam Inter nigdy nie ma.
Napoli cały czas w dobrej formie, więc teraz też lekko i przyjemnie nie pójdzie.

Co do składów, to nie mam jeszcze nawet kadr meczowych. Mogę się spodziewać, że w bramce Napoli zamiast De Sanctisa stanie Iezzo, a w obronie za Aronicę wyjdzie Santacroce. Więcej zmian w porównaniu do ligi się nie spodziewam.
No może jeszcze dadzą zagrać Ruizowi, który ma przyjść na dniach z Espanyolu wink

W Interze raczej też za dużo zmian nie będzie. Zapewne Ranocchia zagra za Cordobę i to pewnie tyle.

Napoli wydaje się idealnym przeciwnikiem, aby Inter mógł wreszcie przyunderować grin

Do góry
#4406242 - 28/01/2011 01:01 Re: Puchar Włoch 2010/11 & 2011/12 [Re: Akhu]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
Juventus vs Roma
typ: 1
kurs: 2.20
buk: Ladbrokes

Ostatni i chyba najbardziej oczekiwany ćwierćfinał Coppa Italia, Juventus Turyn podejmie dzisiaj AS Romę. Obie ekipy w lidze walczą o miejsce w pierwszej "czwórce" dającą grę w Lidze Mistrzów, na razie lepiej to wychodzi piłkarzom Romy, którzy po 21 meczach zajmują 3. miejsce, Juventus natomiast jest dopiero na 6. miejscu ze stratą 2 oczek do Lazio obecnie zajmującego 4. miejsce. W lidze więc lepiej radzą sobie piłkarze Romy jednak Puchar Włoch rządzi się swoimi prawami i liczę na to, że to jednak piłkarze z Turynu dzisiaj wygrają i awansują do półfinału.
Obie ekipy mają swoje problemy kadrowe. W Juve nie zagrają Quagliarella, Toni, De Ceglie, Rinaudo, Traore i Buffon w Romie natomiast Pizarro, Adriano i Totti.
Przypuszczalne składy obu ekip:
Juventus (4-4-2): Storari - Sorensen, Bonucci, Chiellini, Grosso - Martinez, Aquilani, Melo, Pepe - Iaquinta, Del Piero.
Roma (4-4-1-1): J.Sergio - Cassetti, Mexes, N.Burdisso, Riise - Taddei, Simplicio, De Rossi, Perrotta - Menez - Vucinic.
Dlaczego wygra Juventus? Pierwsze i ewidentne co przychodzi do głowy to atut własnego boiska. Roma w tym sezonie średnio sobie radzi na wyjazdach w Serie A (3 zwycięstwa, 5 remisów i 5 porażek). Ponadto Juventus dość mocno przykład się w tym sezonie do Coppa Italia, chcą go wygrać po raz 10 w historii.
Po drugie największym atutem obecnie Romy jest tercet Menez - Vucinic - Boriello, gdy brakuje chociażby jednego z nich zespół gra słabiej jak widać w podstawowym składzie jest tylko dwójka, a w meczu z Lazio w 1/8 finału Pucharu Włoch w pierwszej połowie nie było ani jednego i było to widać poprzez tragiczną grę zespołu Romy.

Do góry
#4657207 - 11/05/2011 00:50 Re: Puchar Włoch 2010/11 & 2011/12 [Re: Akhu]
donbagino Offline
old hand

Meldunek: 04/07/2004
Postów: 866
Skąd: Białystok
10.05.2011, 20:45
Palermo - Ac Milan (rewanż 1/2 pucharu Włoch)
typ: obie strzelą i Milan wygra
kurs: 3.75

Mecz rewanżowy 1/2 finału pucharu Włoch. Pierwszy mecz w Mediolanie zakończył się dość niespodziewanym remisem 2-2, gdzie Milan wyrównał przy stanie 2-2.
Skupię się na Milanie. Rossoneri w weekend zdobyli mistrzostwo Włoch, remisując bezbramkowo w Rzymie z Romą. Teraz czas skupić się na Pucharze Włoch. Aby dodatkowo zmotywować piłkarzy przed dzisiejszym rewanżem właściciel Berlusconi obiecał, że w przypadku zdobycie pucharu latem będzie nie jeden, a przynajmniej 2 klasowe wzmocnienia. Jest to o tyle ciekawe, że ostatnimi czasy Milan nie wydawał zbyt dużo na transfery (Silvio żałował kasy).
Co do motywacji Palermo nie mam wątpliwości. Sezon mają rozczarowujący, bo zajmują w lidze 8 miejsce, a z pewnością ambicje większe. Teraz też spokojnie mogą skupić się na rewanżu.
Grają bardzo dobrze w ofensywie, co pokazali nie tylko w pierwszym meczu, ale w całym sezonie grali mnóstwo overów. Ostatnie ich 6 meczów to overy, 6 na 7 ostatnich meczów u siebie to też overy.
Milan co prawda ostatnie 3 mecze to poniżej 2,5 gola ale liczyło się wtedy tylko punktowanie. Dziś nie mają wyjścia, muszą zaatakować żeby awansować do finału.
Wierzę że uda im się wygrać w Palermo, a z racji że gospodarze strzelają sporo u siebie wybieram ten typ.

Do góry
#4698978 - 29/05/2011 23:55 Re: Puchar Włoch 2010/11 & 2011/12 [Re: donbagino]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28277
Sezon dla Interu może i jest przegrany , ale nic nie odbierze im tego co zrobili w poprzednim roku. Nie zapowiada się również na to aby w najbliższych latach inny włoski klub powtórzył ten wyczyn.

Trochę niepokoi mnie przewidywalny skład Interu. Może nie zagrać Ranocchia i Wes. W zamian Andre zagra Materazzi i tu Inter może stracić naprawdę wiele...

Jeśli nie zagra Wes , to zagra... Khajra (straszny śrut) i tu również siła Interu sporo traci. Dodając do tego , że na ławce trenerskiej jest człowiek , który kompletnie nie panuje nad tym zespołem i chyba nawet ja mam więcej pojęcia jeśli chodzi o schematy taktyczne , to Palermo ma spore szanse dzisiaj wygrać puchar.

I teraz trochę szczerości - chcę aby dzisiaj wygrało Palermo , najlepiej bardzo wysoko , po porażce zarząd idzie po rozum do głowy i zwalnia nieudacznika , który zwie się Leonardo.

Palermo zdobędzie Puchar Włoch @3,560 2/10


Do góry
#5053763 - 25/11/2011 03:14 Re: Puchar Włoch 2010/11 & 2011/12 [Re: Akhu]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Cagliari - AC Siena

Coppa Italia dla mnie w dzisiejszym spotkaniu faworytem na awansowanie do kolejner rundy jest dzisiejsi goscie ekipa z Sieny.
Gospodarze ostatnimi czasy nie imponują zdobywaniem zadnych punktów w lidze, jak tak dalej pojdzie to bedzie walka ale o utrzymanie w lidze.
Goscie w lidze radza sobie zdecydowanie lepiej od dzisiejszego rywala w ostatnich spotkaniach. W zespole gospodarzy nie zagra optymalny sklad jak i w drużynie gości.
Kurs na wygrana Sieny dla mnie atrakcyjny mysle ze warto spróbować po 3.35

Siena 3.35

Do góry
#5082633 - 08/12/2011 20:29 Re: Puchar Włoch 2010/11 & 2011/12 [Re: Akhu]
C.Ronaldo Offline
old hand

Meldunek: 22/10/2007
Postów: 974
Skąd: Madrid
typ konkursowy

Juventus vs Bologna [remis do przerwy] @2.60

Puchar jak puchar, jedni traktują go poważnie, drudzy trochę mniej, dla Juve priorytetem jest bez wątpienia liga, a puchar może być jedynie dodatkiem. Co innego Bologna, której wystarczy utrzymać się w lidze by sezon był udany, na puchary europejskie nie mają co liczyć, a wyeliminowanie takiego Juve to już coś. Zwłaszcza że Stara Dama w weekend ma do rozegrania ciężki mecz z Romą z tego względu dzisiaj zobaczymy mocno zmieniony skład. Zastanawiałem sie również nad remisem w całym meczu, ale podział punktów w pierwszej połowie wydaje sie być bardziej pewny. Przewiduje ospały mecz, jeśli wygraną Juve to skromną i nie wykluczam dogrywki.

Do góry
#5092587 - 13/12/2011 21:47 Re: Puchar Włoch 2010/11 & 2011/12 [Re: Akhu]
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36553
Palermo - Siena

Obie drużyny zagrają rezerwami, ale zespół Palermo trochę lepiej to zbalansował. Powinni zagrać choćby Tzorvas, Balzaretti, Migliaccio czy Ilicic. Wszyscy są podstawowymi graczami i to do nich trener Mangia dorzuci tych mniej grających.

W zespole Sieny z takich bardziej podstawowych zawodników ujrzymy tylko wypożyczonego notabene z Palermo Gonzaleza.

Na Sycylii łatwo nikomu się nie gra, zresztą wystarczy zerknąć na bilans domowych meczów Palermo. Przegrali dopiero w 7 meczu!
Siena natomiast w lidze radzi sobie słabo szczególnie na wyjazdach, gdzie nie zdołali wygrać ani jednego spotkania. Klub z Artemio Franchi powinien się raczej skupić na grze w lidze, niż męczyć się w pucharze, którego i tak nie wygra. W poprzedniej rundzie pucharu wygrali z Cagliari co już było lekką niespodzianką. Patrząc na statystyki tamtego meczu, to wygląda to tak jakby Cagliari grało, a gole strzelała Siena.
Tu będzie podobnie, ale bez tych bramek dla Sieny. Palermo będzie cisnęło, cisnęło, aż wreszcie wciśnie ze dwie.

Nie sądzę, żeby gospodarze nie ograli takiej drużyny jaka wybiegnie dziś przeciwko nim. Ćwierćfinał Coppa Italia to za wysokie progi dla Sieny, a raczej rezerw Sieny tongue

Typ: 1
Kurs: 1.75 bet365 (15 minut temu było 1.8 frown )

Do góry
#5108394 - 22/12/2011 14:52 Re: Puchar Włoch 2010/11 & 2011/12 [Re: Akhu]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28277
Udinese Calcio w 1/4 Coppa Italia @2,50 3/10 Unibet

Sampdorii już nie ma , a to właśnie klub z Genoi wyrzucał ich w ciągu ostatnich trzech lat z Coppa Italia. W tym roku terminarz mają bardzo łaskawy , Chievo i Siena , oba mecze u siebie.

Kurs dobry , także nie odstrasza mnie fakt , że Udine odpuści puchar dla ligowych rozgrywek.

Do góry
#5142316 - 12/01/2012 21:30 Re: Puchar Włoch 2010/11 & 2011/12 [Re: Akhu]
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36553
Napoli - Cesena

Tak oczywistego do typowania meczu w Pucharze Włoch, to chyba dawno nie było. Kwestia zwycięstwa jest prosta, nie widzę absolutnie żadnych szans na wygranie Ceseny.

Napoli co prawda podstawowym składem nie zagra, ale kilku porządnych graczy jednak wystąpi. Ma grać Inler, Hamsik, do tego w ataku Pandev i debiutujący Eduardo Vargas. To wszystko wystarczyłoby na Cesenę w lidze, a co dopiero w pucharze.

Cesena jedzie na ten mecz rezerwami. 3 graczy którzy mają wybiec w podst.11, to zawodnicy Primavery.
Goście dzisiejszego spotkania mają w niedzielę bardzo ważny mecz o 6 punktów z Novarą i to na nim skupiają swoją całą uwagę.

Nawet Luca Mancini - wiceprezydent Ceseny mówi tak:
"Dla nas czwartkowy mecz w Pucharze Włoch wypada w złym czasie. W niedzielę czeka nas bezpośrednia konfrontacja z Novarą, dlatego w czwartek na San Paolo nie możemy zostać „zranieni”, ponieważ naszym głównym celem jest utrzymanie. Zagramy rezerwami, które co oczywiste, nie będą w stanie równać się z drużyną Napoli"

Jeśli nawet kierownictwo klubu nie wierzy w swój zespół, to tym bardziej ja nie znajduje do tego podstaw.

Typ: Napoli over 2,5
Kurs: 2.0

Do góry
#5200111 - 10/02/2012 01:37 Re: Puchar Włoch 2010/11 & 2011/12 [Re: Akhu]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Siena - Napoli

Pierwsze Spotkanie Półfinałowe i w roli gospodarza ekipa Sieny. Dla mnie tu Napoli dzis załatwia sobie sprawe awansu do Finału i chyba zagra w nim z Juve ktore wczoraj ogralo na wyjeździe Milan 2-1. Napoli w lidze ostatnio slabo sie spisuje , jesli awansuje do Finalu juz praktycznie zalatwia sobie start w Europejskich Pucharach na następny sezon. Siena napewno dzisiaj w najmocniejszym zestawieniu nie wystapi, a ztego co mi wiadomo goscie wystawia raczej mocny zestaw startowy. I jedna ciekawostka Napoli nigdy nie odniosło zwycięstwa goszcząc na Stadio Artemio Franchi pora wiec na te pierwsze zwyciestwo.

Napoli 2.10
Napoli 2/2 3.50

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (alfa), 1300 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581162 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49