Strona 9 z 13 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 >
Opcje tematu
#4348163 - 08/01/2011 22:43 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Wojtas_]
vamo$ Offline
wiesniak

Meldunek: 15/08/2009
Postów: 1856
Originally Posted By: Wojtas_
Przeciez punkty zdobyte przez te 18 kolejek sie nie zerują, więc Olsztynowi są bardzo potrzebne punkty. Co z tego, ze pozniej maja bodajze 6 meczów w strefie 7-10 skoro tam rownie dobrze mogą wszystko wygrac, a i tak zostaną na miejscu 10. Takze nie wiem w czym sie doszukujesz dziury tongue


Żadne punkty im nie są potrzebne.

"- Według planu, po fazie zasadniczej, rozegranej w dotychczasowym systemie, liga zostanie podzielona na dwie grupy: 1-6 i 7-10. Zespołom z obu grup w drugiej fazie zostaną zaliczone tylko wyniki w meczach między sobą - tłumaczy nam jeden z działaczy klubowych."

I tak zapewne jest.
Jeśli masz inne info to poproszę.

W tym przypadku pisanie, że Olsztyn potrzebuje punktów jest nie na miejscu.

Do góry
Bonus: Unibet
#4348283 - 08/01/2011 23:10 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: vamo$]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
No ja w regulaminie jakies 2 miesiące temu cos innego wyczytałem tongue

Do góry
#4348364 - 08/01/2011 23:26 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Wojtas_]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Pozwolę sobie wkleic, zeby nie wmawiano niewiedzy, a ten działacz klubowy, widac jak bardzo zna się na systemie rozgrywek ...

żywcem z regulaminu ze strony pls.pl:

"Oddział II. System rozgrywek

§ 13

1. Skład ligi zawodowej ustala corocznie Organizator.

2. Rozgrywki ligi zawodowej rozgrywane są w każdym sezonie systemem jesień - wiosna.

§ 14

Rozgrywki ligi zawodowej obejmują trzy fazy:

1) Faza zasadnicza: dwie rundy rozgrywane systemem &#8222;każdy z każdym - mecz i rewanż" z udziałem 10 drużyn

2) Faza druga: podział na 2 grupy w/g zajętych miejsc po rozegraniu fazy zasadniczej - Grupa I (6 drużyn, które zajęły miejsca 1-6), Grupa II (4 drużyny, które zajęły miejsca 7-10). Faza druga rozgrywana systemem "każdy z każdym - mecz i rewanż"

Kryteria dotyczące punktacji:

a) Wszystkie punkty zdobyte w fazie zasadniczej zostają zaliczone zespołom do fazy drugiej

3) Faza play-off: o tytuł Mistrza Polski

§ 15

Zespół wygrywający spotkanie w stosunku 3:0 lub 3:1 otrzymuje za zwycięstwo 3 punkty meczowe (duże punkty), a przegrywający 0 punktów. Za zwycięstwo w stosunku 3:2 drużyna wygrywająca otrzymuje 2 punkty, a przegrywająca 1 punkt.

§ 16

1. Kolejność zespołów po każdej kolejce rozgrywek (tabela) ustalana jest według liczby zdobytych punktów meczowych.

2. W przypadku równej liczby dużych punktów o wyższym miejscu w tabeli decyduje:
a) lepszy (wyższy) stosunek setów zdobytych do setów straconych,

b) lepszy (wyższy) stosunek małych punktów zdobytych do małych punktów straconych.

3. Jeżeli mimo zastosowania reguł określonych w ust. 1 i 2 nadal nie można ustalić kolejności, o wyższej pozycji w tabeli decydują mecze pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

§ 17

1. W fazie play - off o tytuł Mistrza Polski (zespoły z Grupy I, które po zakończeniu rozgrywek fazy drugiej zajęły miejsca od 1 do 4 rozegrają dwie rundy do trzech wygranych meczów ze zmianą gospodarza po każdym meczu);

- miejsca 5 - 6 (zespoły z grupy I, które po zakończeniu rozgrywek fazy drugiej zajęły miejsca 5 i 6 rozegrają jedną rundę do trzech wygranych meczów ze zmianą gospodarza po każdym spotkaniu;

- miejsca 7 - 10 (zespoły z Grupy II 7 z 10 i 8 z 9 rozegrają jedną rundę do trzech wygranych meczów ze zmianą gospodarza po każdym spotkaniu; zwycięzcy zostaną sklasyfikowani na miejscu 7 i 8 - decyduje wyższe miejsce w tabeli po zakończeniu fazy drugiej; przegrani walczą o pozostanie w PlusLidze do czterech wygranych meczów ze zmianą gospodarza po każdym spotkaniu.

2. Gospodarzami pierwszych meczów są zespoły, które zajęły wyższe miejsce w tabeli po fazie drugiej.

3. Schemat rozgrywek w fazie play - off oraz o utrzymanie w lidze zawodowej, określa załącznik nr 1 do Regulaminu.

§ 18

1. Zespoły, które zajęły w tabeli miejsca 9 i 10, walczą o pozostanie w lidze zawodowej.
"


pozwoliłem sobię wytłuścić najważniejsze fragmenty tongue


A więc gramy kazdy z kazdym mecz i rewanz, potem jest pozdiał na dwie strefy: 1-6 i 7-10 z zachowaniem wszystkich punktów z fazy zasadniczej. Tam znowu grany jest mecz i rewanz kazdy z kazdym i po tej drugiej fazie druzyny dzielą się na 1-4 5-6 7-10. W ostatniej fazie czyli PO 1-4 2-3 polfinaly do 3 zwyciestw, 5-6 3 mecze o miejsce 5, 7-10 8-9 do 3 zwycięstw (półfinały o utrzymanie) i pozniej przegrani z tych par grają o utrzymanie(do 4 zwycięstw), a wygrani zostają sklasyfikowani na miejscach 7-8 według kryterium, kto wyzej w tabeli po drugiej fazie był.


grin

Do góry
#4348511 - 08/01/2011 23:48 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Wojtas_]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Co do meczu Bydgoszcz - Skra to jednak wejde w tego secika Delekty mocniej. Juz od wczoraj mnie kusiło, ale miałem duzo rzeczy na głowie, teraz po odespanej nocce postanowiłem sobie to pograć. Bydgoszcz zawsze w weekendy gra lepiej, Skra troszke podmeczona wyjazdem do Trento, byc moze Jacek znowu bedzie rotować składem jak rasowy trener hokeja. Bydgoszcz wciaz walczy o strefę 1-6. Skra juz raczej pewna pierwszego miejsca.

Bydgoszcz +2,5 @ 1,90 7/10 uni

i dla zabawy

Bydgoszcz 3-1 @ 13,00 1/10
Bydgoszcz 3-2 @ 11,00 1/10


tongue

Do góry
#4354689 - 11/01/2011 00:18 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Wojtas_]
jadanek Offline
Olimpijczyk

Meldunek: 14/05/2005
Postów: 23351
Pamapol Wielun vs Fart Kielce

Bardzo ciekawie zapowiadajacy sie pojedynek ostatniego w tabeli Pamapolu (bilans 2-12), z 3 od konca Fartem (5-9).
W pierwszym spotkaniu pomiedzy tymi druzynami, niespodziewanie Wielun wygral na wyjezdzie 3-1.
Dzisiejsze spotkanie uwazam, ze bedzie wyrownane,
jednak icze na przelamanie Wielunia, ktory nie wygral od 8 spotkan, a ostatnia druzyna z ktora Wielun ostatni raz wygral w lidze jest wlasnie Fart, dlaczego więc nie mieliby dzisiaj tego powtorzyc przed wlasna publicznoscia.
Fart na wyjazdach spisuje się bardzo słabo, na 7 spotkan wygrywał tylko 1.

Wiec.. Wielun cisniecie dzisiaj po win wink

Wielun 1 @1.83

Do góry
#4354731 - 11/01/2011 00:47 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: jadanek]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
w uni masz 1,90 oraz +1,5 @ 1,45
w pinn masz 1,909

więc można pomysleć o małej kontrze w obliczu kieleckich "osłabień" jeśli ktoś grał wcześniej po @ 2,00 Kielce, a teraz bardziej przychyla się do zwycięstwa wielunian

Ja podtrzymuje jednak swoje zdanie, że Kielce wygrają, oby dopiero po pięciu setach.


tongue

Do góry
#4354736 - 11/01/2011 00:51 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: jadanek]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Pamapol Wieluń v Fart Kielce 1 @1.98 Pinnacle

Wieluń/Wieluń 1 set i mecz @2.8 GB za 166 pln tongue

Ta... dziwny typ, ale tak mi wyszło. Czekałem aż się ładnie podniesie ten kurs do granicy ~@1.95 i się doczekałem, więc postanowiłem z tego też głównie względu zaatakować.
Tak jak już wyżej zostało wspomniane, Wieluń wygrał z Fartem i dziś goście chcą się ponoć ostro zrewanżować za tamtą porażkę,, gdzie sami przegrali spotkanie, doskonale pamiętam tamto spotkanie wink ale nie ma co zbytnio do tamtego już wracać, było, minęło.
Dziś nie wiem czy zagra ten nowy nabytek Richard, ponoć na czacie ktoś napisał, że jeszcze nie jest gotowy, oraz fakt iż ponoć jest chory Adaś, to na libero zagra Drzyzga [nie ten komentator tongue ] czy to można nazwać osłabieniem? W żadnym wypadku, bo strasznie słabo spisuję się właśnie Adaś, więc czy to choroba, czy po prostu taki manewr, kij ich tam wie, niech będzie, że jest po prostu chory.
U nas z tego co się dowiedziałem.. wszyscy zdrowi, Sarnecki troszkę narzeka na plecy, ale ponoć ma zagrać, jak coś to jest Rybak, któremu forma idzie do góry! grin
Tak jak @termii przytoczył statystyki. Fart słabo na wyjazdach, Wieluń wszędzie słabo, ostatnio bardzo blisko wygranej z Olsztynem, jednak nawet prowadzenie 8-3...13-11 w TB nie starczyło. Więc może dziś nastąpi to PRZEŁAMNIE?
Kursy strasznie się podniosły na gospodarzy, z tego co czytałem przeważa typ na Fart i nie ma co się dziwić, no zobaczymy smile

Idę aż na halę zobaczyć, z tego względu, że mam wejściówkę za darmo, mecz na PS dla zainteresowanych wink

Do góry
#4354798 - 11/01/2011 01:22 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Misiek]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Drzyzga libero to syn Drzyzgi komentatora, takie ot tongue

Do góry
#4354803 - 11/01/2011 01:24 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Wojtas_]
anfa_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2006
Postów: 10735
Skąd: Lublin
byle nie grał jak córeczka śliwy na L w tym pucharze w szwajcarii.

Do góry
#4354886 - 11/01/2011 01:51 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Wojtas_]
vamo$ Offline
wiesniak

Meldunek: 15/08/2009
Postów: 1856
Originally Posted By: Wojtas_
Drzyzga libero to syn Drzyzgi komentatora, takie ot tongue


Brat Fabiana, drugi OT tongue
I wcześniej w Warszawie grywał na Libero.

Coś mi się obiło o uszy, że Wieluń dziś bez Stelmacha.

Do góry
#4368323 - 15/01/2011 09:18 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: vamo$]
Leyton Offline
old hand

Meldunek: 30/01/2009
Postów: 810
Jastrzębski Węgiel (-1.5 seta) - Delecta Bydgoszcz 1 1.61 Ladbrokes

Jak dla mnie pewniak tej kolejki. Niesamowicie istotny mecz w kontekście znalezienia się w szóstce na koniec fazy zasadniczej. Na tę chwilę (pozstało jeszcze 3 kolejki) w gronie zespołów, które walczyć będą o te najwyższe cele znajduje się Delecta z dorobkiem 20 pkt. Jastrzębski ma ich na swoim koncie 16 i wygrana za 3 oczka praktycznie oznaczać będzie, że to Wungiel będzie w gronie tych lepszych zespołów. Dlaczego?
17. kolejka:
AZS Olsztyn - JW
Delecta - Resovia
18. kolejka:
JW - Wieluń
ZAKSA - Delecta
Nie trzeba chyba komentować wink
Bydgoszcz cały sezon przeciętnie i bezbarwnie. Typowy średniak. Jastrzębie za to forma zdecydowanie forma w górę. Początek sezonu katastrofa, nic nie szło na żadnym froncie. od przyjścia Bernardiego coś jednak się skleiło, ostatnio ważne wygrane w PL i LM, fajnie ułożyły się drabinki w PP i LM, jest nadzieja, że te sezon z kompletnie straconego da się jeszcze całkiem elegancko odratować.
3 pkt muszą zostać w Szerokiej, nie ma innej opcji boks

Do góry
#4369016 - 15/01/2011 19:03 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Leyton]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Zgadzam się w zupełności z Leytonem. Wegiel bierze ten mecz z hc.

Z innych meczów typuje, ze tak powiem pod prąd kursom i swojemu sercu.


Rzeszów z hc, Olsztyn +2,5 i ZAKSA -2,5.

Czuje wygrana Rzeszowa, ale nie bede stawiac pieniędzy przeciwko Czewie, jesli nie jestem pewny ich porażki. Przewiduje 3-1, jednak mam nadzieję na ten tradycyjny tie break.


Olsztyn walka o kolejne punkty, Skra moze nie podejdzie na 100% do tego meczu i troszke jakis 1 czy 2 przestoje zlapią. W tym upatruje szans na tego secika po kuszacym kursie.

ZAKSA potrzebuje 3 punktow, teren moze i ciezki, ale nie dla nich. Ostatnio w formie, to widać.


Takie oto bym widział wyniki w tej kolejeczce grin

Do góry
#4369102 - 15/01/2011 19:41 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Wojtas_]
Nickel Offline
addict

Meldunek: 24/02/2004
Postów: 669
Skąd: Rzeszów
Olsztyn podobno bez Tui, Cedicia i Winnika. W pierwszej "6" zagrają zapewne juniorzy: Hain i Ferens.
Olsztynianie mogą powalczyć ale prawda jest taka, że wyżej jak 9. miejsce raczej zdecydowanie nie podskoczą wink.
Skra może zagrać nawet z Antigą i Bąkiewiczem na przyjęciu (zdecydowanie najsłabsi w ataku), Kłosem i Wnukiem na środku, Woickim i Novotnym po przekątnej i spokojnie powinni 3:0 ugrać. Jeden Gromadowski to trochę mało, żeby wygrać 1 seta.
Jastrzębie - gracze są zdecydowanie na fali, mecz z Delectą jest zdecydowanie za 6 pkt. bo wygrana w stosunku 3:2 trochę skomplikuje sytuacje gospodarzy (Bydgoszczanie mogą, ale nie muszą zdobyć 3pkt. w pozostałych meczach z Sovią i Kędzierzynem).
Mecz Sovii z Czewą zależy w głównej mierze od zagrywki "Pasów". Jeśli wszystko pójdzie w libero a nie będą w "Gierka" celować to goście spokojnie są w stanie wywieźć przynajmniej 1pkt. Jakiś overek 185?
Fart vs. Zaksa - jeśli Kielczanie wierzą, że mogą powalczyć o "6" to Kędzierzyn może mieć trudna przeprawę, zwłaszcza, że lubią coś zawodnicy Stelmacha grać tie-breaki i dosyć często je przegrywają. Jeśli do gry gotowy będzie Jarosz, to przy jego vis a vis Jungiewiczu, Zaksa ma zdecydowana przewagę. Ja to bym wystawił zakład, jeśli zagra Lambourne, pt. "w jakim secie Rich pokaże fucka swojemu trenerowi" laugh.

Do góry
#4369207 - 15/01/2011 20:39 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Nickel]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Ale grać Jastrzębie -1.5 po @1.61, gdy na mecz jest @1.4, tuż to złodziejstwo w biały dzień jest smile
Rzeszów przykładowo kurs @1.33, hc -1.5 @1.75 tongue
Tak to typuję 3-0 dla Mosto, u siebie się męczyli, to dziś jakoś czuję, że przyjdzie im to zwycięstwo na wyjeździe znacznie łatwiej. Skra.. nie wiem, może faktycznie stracą tego seta, kto ich tam wie.. Rzeszów raczej bierze rewanż za porażkę w Częstochowie, choć po takim kursie nie pobieram.
Ogólnie to tylko Jastrzębie po 1.4@ do jakiegoś tam combo się nadaje

Do góry
#4379749 - 18/01/2011 21:36 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Misiek]
xdmcx Offline
member

Meldunek: 08/05/2006
Postów: 134
Delecta Bydgoszcz - Resovia

Wydaje mi się że Delecta po wygranej na Jastrzębiu i zapewnieniu sobie miejsca w "6" Plus Ligi nie stawi zbytnio oporu zespołowi Resovii. Delecta max co miała zrobić już uczyniła i wyższe miejsce już jej nie "grozi" bo nie wydaje mi się żeby było ich stać na awans do "4" no ale to sport więc w sumie wszystko możliwe. Resovia za to ma o co walczyć aby zająć to 2 miejsce i nie trafić na Skre w półfinale. Ponadto z tego co mi wiadomo Akhrem otrzymał polskie obywatelstwo więc równocześnie będą mogli zagrać Grozer, Cernic, Millar i Akhrem. Zabraknie tylko Perłowskiego ale na tą pozycję ma zastępców Travica.

typ: Resovia 1.4 ladbrokes
Resovia -1,5 seta 1.72 ladbrokes

Do góry
#4380095 - 18/01/2011 23:41 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: xdmcx]
Slawek_kk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2004
Postów: 5255
Skąd: Nieznana
AZS Czestochowa - ZAKSA Kedzierzyn-Kozle 2 1.8 ladbrokes

Dzisiaj najciekawsze spotkanie nazywane swieta wojna i tak jak buki wystawily kursy to tak moze sie wydawac rowne spotkanie byc moze znowu tie-break...ale wierze ze wyjdzie z niego zwyciesko zaksa, ale tak na prawde malo moze dawac ta strata punktow bo dzisiaj musza wygrac za trzy punkty i zblizyc sie na punkt. Pozniej w ogolnym rozrachunku moga sie okazac bardzo cenne te punkty bo przypominam ze dalej beda sie liczyly te punkty i bedzie walka o te 3 miejsce ktore pozwoli ominac Skre w pol finale. Moze i jeszcze daleka droga ale moze sie okazac ze Czewa za bardzo ucieknie dlatego dla Zaksy to bardzo wazny mecz. Poza tym na ogonie siedzi Politechnika a nie wyobrazam sobie zeby Zaksa nie weszla do "4". Od x lat zawsze to byly ciekawe pojedynki przede wszystkim jak grali o Mistrzostwo Polski...moze kiedys znowu takie wroca czasy? Narazie ciezko bo Skra kompletnie zdominowala....Zaksa na pewno bedzie chciala sie zrewanzowac za porazke u siebie 2-3 z Czewa a szansa jest bardzo duza bo w ostatnim meczu Resovia - Czestochowa kompletnie zespol z Czestochowy nie istnial i zostal rozbity. Mysle ze tak szybko sie nie pozbierali po ostatniej porazce i Zaksa to wykorzysta. Zaksa miala rozne mecze, ale widac ze w Nowym Roku graja lepiej i widac poprawe wiec mozna patrzyc z optymizmem w przyszlosc ze w koncu ten zespol zaskoczyl a sklad do tego zobowiazuje. Czewa mlody zespol nieobliczalny uzupelniony doswiadczonym Murkiem i Gierczynskim...Licze ze znowu zagraja slabiej bo na pewno ten zespol zaskoczyl wszystkich w tym sezonie bo nikt nie liczyl a jeszcze nie dawno zajmowali druga pozycje. Cos mi mowi ze bedzie 2-3 ale oby bylo 1-3 i bez nerwow wink

Do góry
#4385744 - 20/01/2011 20:04 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Slawek_kk]
Slawek_kk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2004
Postów: 5255
Skąd: Nieznana
Puchar Polski:

Delecta Bydgoszcz - AZS Czestochowa 1 2.0 ladbrokes

Jedynie to mi wpadlo w oko z wyzszych kursow bo w innych spotkaniach powinno sie odbyc bez niespodzianek. Sprobuje po raz kolejny przeciwko Czestochowie bo to ze sa bez formy to trzeba wykorzystac. Ostatnie dwa ich spotkania to tragiczne i nie ugrali nawet seta ba nawet nie ugrali wiecej jak 20 oczek w kazdym z 6 setow...A tu juz po 2 dniach trzeba grac kolejny mecz i tak jak pisalem poprzednio po meczu z Rzeszowem watpie zeby sie zmienilo to tak samo tutaj watpie bo za malo czasu bylo. Ciezko stwierdzic co sie dzieje z Czestochowa czy jakis kryzys fizyczny odbil sie grajac tak czesto i ta forme maja za soba...a reszta druzyn wlasnie przeciwnie bo miala na poczatku kryzys a teraz dopiero lapia forme. Nie watpliwie do takich zespolow takze nalezy Bydgoszcz ktora w ostatnich dwoch meczach bardzo dobrze sie zaprezentowala. Najpierw wygrywajac z Jastrzebiem 3-1 zapewniajac sobie miejsce w "6" a teraz 2 dni temu malo brakowalo i by ograli Resovie Rzeszow...dwie ostatnie partie na przewagi a tak na prawde kto obserwowal ten mecz ten wie ze mogl byc odwrotny wynik. Wojciech Serafin w wywiadzie powiedzial ze braklo koncentracji i byli myslami przy PP, bo bardzo chca wygrac ten mecz z Czewa, a szansa jest bardzo duza bo przewaga psychiczna jest duza miedzy tymi druzynami. Delecta czuje sie bardzo mocna a Czestochowa rozbita...

Resovia Rzeszow - Politechnika 1 1.38 Bwin

Tutaj mysle ze pewniak dnia...moze nie jest duzy kurs ale mozna dac do jakiegos combo. Resovia w bardzo duzej formie co udowodnila w ostatnich kilku meczach ciagle wygrywajac. Politechnika awansowala do "6" wiec cel na ten sezon zostal osiagniety. Co prawda nie poddadza sie w dzisiejszym meczu ale nie maja raczej szans i licze na pewne zwyciestwo Resovii nawet w handi -1.5 bo po stronie Rzeszowa jest ogromna mobilizacja. Zdaja sobie z tego sprawe ze to najkrotsza droga do zapewnienia sobie miejsca w Lidze Mistrzow. Do tego Alek Ahrem dostal polskie obywatelstwo wiec pole manewru ma jeszcze wieksze...a wiemy doskonale jak naszpikowany jest gwiazdami zagranicznymi zespol z Rzeszowa smile

ZAKSA - Jastrzebie 1/no bet

Tutaj raczej ZAKSA patrzac na obecna forme, ale kurs nie adekwatny do ryzyka wiec odpuszczam...liczylem na te min. 1.5 a PP lubi sie rzadzil swoimi prawami tym bardziej ze Weglowi zostala walka w Pucharze Polski i Lidze Mistrzow....

Do góry
#4386256 - 21/01/2011 00:24 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Slawek_kk]
Ronni Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2003
Postów: 5910
Skąd: Poznań / Kutno / Barcelona
PP :

Resovia - Politechnika


1.Reska z duza motywacja na wygranie Pucharu co daje awans do Ligi Mistrzów w przyszlym roku.
2.Reska z Ahremem Polakiem daje wiecej atutów Travicy w manewrowaniem składem co za tym idzie wzmocnieniem wyjsciowego ustawienia .
3.Politechnika teoretycznie chce sie pokazac bo polfinaly na Torwarze ale w wywiadach sami zawodnicy wypowiadaja sie w tonie "jak sie uda bedzie dobrze jak nie nie bedziemy plakac"
4.Resovia w formie wygrana w lidze 9 z ostatnich 10 meczy ulegla tylko Skrze a tak na rozkladzie maja wszystkie druzyny PlusLigi .
5.Politechnika nie zachwyca na wyjazdach z pierwszej 6 na wyjezdzie pokonala tylko Delecte tak punkty zdobywała głownie na własnym parkiecie.
6.Rzeszow w pamieci ma poprzedni Puchar gdzie wiedzac ze Skra moze odpuscic staja sie głownym faworytem do wygranej a dysponujac takim skladem jak teraz jest wrecz skazana na wygranie .
7.Mysle ze Rzeszow wygra Polibuda jest w stanie urwac max 1 seta .Reska nie dopusci do stanu 2-2 gdzie wiadomo 5 set to loteria.

Propozycje typow :

Resovia win 8/10
Resovia -1.5 seta handicap 6/10
Resovia dokladny wynik : 3-1 2/10


Powodzenia piwo

Do góry
#4393791 - 23/01/2011 06:57 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Ronni]
Ronni Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2003
Postów: 5910
Skąd: Poznań / Kutno / Barcelona
PP :

Skra - Zaksa

Byly 2 mozliwosci zwiazane ze Skra albo puszcza jak rok temu i dadza reszcie zdecydowac
o Pucharze albo graja na maxa i rozpierdzielaja wszystkich i zdobywaja Puchar.
Po meczu z Reska widac w jakim sa gazie wielkim w 1 secie wrecz demolowali Resovie.
Gdyby nie bledy i trener moglo sie skonczyc juz 3-0. Skra nie wchodzi do finalu po to by
tam przegrac albo sie bawic z Zaksa. Sadze ze od poczatku narzuca swoj styl gry i moze sie
skonczyc szybciej niz z Resovia. Zaksa dzis grala lepiej koncowki ale miala tez przestoje
a przestoje grane ze Skra juz nie odrobia.Dobrym przykladem moze byc mecz ostatni tych druzyn
gdzie od stanu 0-2 Skra wygrala 3-2. Zaksa cel osiagnela final dla nich to jak i wygrana bo
chyba nikt nie sadzi ze Skra nie zdobedzie Mistrza. Tak wiec awans do LM maja zapewniony teoretyczne.
Rozluznieni i zadowoleni beda szybko zjedzeni przez rozpedzona Skre.

Propozycje typow :

Skra win 9/10
Skra -1.5 seta handicap 6/10
Skra dokladny wynik : 3-0 2/10


Powodzenia piwo

Do góry
#4394214 - 23/01/2011 14:43 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Ronni]
Kendi87 Offline
a.k.a. "HuBciAk KiboL"

Meldunek: 26/07/2006
Postów: 884
Skąd: Dębica
Originally Posted By: Ronni
PP :

Skra - Zaksa

Byly 2 mozliwosci zwiazane ze Skra albo puszcza jak rok temu i dadza reszcie zdecydowac
o Pucharze albo graja na maxa i rozpierdzielaja wszystkich i zdobywaja Puchar.
Po meczu z Reska widac w jakim sa gazie wielkim w 1 secie wrecz demolowali Resovie.
Gdyby nie bledy i trener moglo sie skonczyc juz 3-0. Skra nie wchodzi do finalu po to by
tam przegrac albo sie bawic z Zaksa. Sadze ze od poczatku narzuca swoj styl gry i moze sie
skonczyc szybciej niz z Resovia. Zaksa dzis grala lepiej koncowki ale miala tez przestoje
a przestoje grane ze Skra juz nie odrobia.Dobrym przykladem moze byc mecz ostatni tych druzyn
gdzie od stanu 0-2 Skra wygrala 3-2. [b]Zaksa cel osiagnela final dla nich to jak i wygrana bo
chyba nikt nie sadzi ze Skra nie zdobedzie Mistrza. Tak wiec awans do LM maja zapewniony teoretyczne.
Rozluznieni i zadowoleni beda szybko zjedzeni przez rozpedzona Skre.


Propozycje typow :

Skra win 9/10
Skra -1.5 seta handicap 6/10
Skra dokladny wynik : 3-0 2/10


Powodzenia piwo [/b]
a nie jest tak że do LM awansuje zespół który zajmie 2 miejsce w lidze (oczywiście zakładając że Skra bedzie miec mistrza i puchar) ?

Do góry
Strona 9 z 13 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, Sensei, pacyfista, akagi, rafal08, VVega), 3465 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581819 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49