Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#436967 - 01/11/2005 10:44 Re: BNP Paribas Masters Series Paris - 31.10 - 5.11
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Już wczoraj zagrałem dubla :

Santoro+Grosjean.
Stawiam przede wszystkim na formą i występ przed własną publicznością obu Francuzów. Jedyną minusem może być ewent. zmęczenie Santoro(1/2 singla i tytuł w deblu w Lyonie) i Grocha(1/2 singla). Ale, obaj są na fali - zagrali naprawdę świetny turniej w Lyonie , sam Grosjean podkreślił że dawno już tak dobrze nie grał tylko trochę serwis szwankował. Dent jednak nie ma aż tak dobrego returnu, a grą z głębi pola Francuz przewyższa Amerykanina, który w dodatku miał ostatnio jakieś problemy ze zdrowiem. Jeśli Sebastian będzie wykorzystywał ważne piłki w meczu nie powinno być źle. Santoro zagrał w Lyonie turniej życia Dał prawdziwą lekcję tenisa Dentowi i PHM. Stoczył znakomite spotkanie z Roddickiem... Nieminen też nie jest złym tenisistą , ale biorąc pod uwagę jego ostatnie problemy ze zdrowiem + porażka ze słabym przebijaczem IMO Vikiem to z Santoro może mieć jeszcze większe problemy , na ten moment regularniejszy jest Francuz i na tej płaszczyźnie może zdobyć masę pkt. w dzisiejszym starciu z Finem.


Dobrze też wygląda Mahut z Lisnardem. Lisnard to raczej typ zawodnika który gra z końcowej linii czekając na błąd rywala , a jego serwis jest dość przeciętny. Mahut nie dość , że ma dobre podanie to nie wdaje się w przebijanki z rywalem tylko sam stara się przejąć inicjatywę i skończyć akcję winnersem.


Reszty raczej nie ruszam , myślałem o handi na Massu , bo ile można przegrywać , ale ten pomysł wydaje się tak samo szalony jak gra niepokornego Chilijczyka.

Pzdr.

Do góry
Bonus: Unibet
#436968 - 01/11/2005 11:31 Re: BNP Paribas Masters Series Paris - 31.10 - 5.11
włodar Offline
Hard-hitter

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 3114
W zasadzie wszystko co chciałem napisać widzę zostało już zapisane ..stawiam dziś na Francuzie trio Mahut-Santoro-Groszek. Najbardziej jestem ciekaw przebiegu meczu Mahut-Lisnard, nie tak dawno w Wiedniu 2-krotnie widziałem Lisnarda w akcji w meczach przez niego wygranych, ale tak na dobra sprawę,aż tak bardzo nie musiał się starać bo zarówno Koubek jak i Melzer zagrali w sposób momentami kompromitujący. Większość przez niego zdobytych pkt wynikała z błędów rywali. Jest to typ szybkiego i bardzo dokuczliwego zawodnika który nie posiada zbyt mocnego uderzenia,na szybkiej nawierzchni zawodnik dobrze returnujacy nie ma z nim specjalnych problemow ..Mahut ma zdecydowanie lepszy serwis co będzie miało decydujące znaczenie i jeśli tylko zagra regularnie to powinien być w II rundzie. Z dogów wybrałem dziś Tursunova który wczoraj zgodnie z planem pokonał Spadae, był to jego 3 mecz wygrany w Paryżu bez większego wysiłku. Od tegorocznego Wimbledon uważnie przyglądam się temu zawodnikowi i robi na mnie coraz lepsze wrażenie...Jego pojedynek z Ancicem to będzie festiwal swojego serwisu i wielu przełamań nie ma się tu co spodziewać. Mario w zeszłym tyg. w Lyonie męczył się bardzo z Enqvistem ,nie nawiązał walki z Roddickiem i widzę ma spory problem z ustabilizowaniem formy. Oczywiście mam tez nadziej ze dzisiejszy wieczór będzie początkiem kolejnego tryumfalnego marszu Ljubo i nie wyobrażam siebie ze mógłby nie zagrać w kolejnej rundzie.

Do góry
#436969 - 01/11/2005 12:54 Re: BNP Paribas Masters Series Paris - 31.10 - 5.11
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
There is a live stream of Paris Tennis here: sop://203.208.16.240:29019/channel-9598

You must first download the free SOP program from here: http://www.sopcast.org/

Enjoy!


------------

Działa - z listy programów które pojawią się po uruchomieniu SopCast wybieramy CCTV5 lub ESPN. Na tych kanałach jest transmitowany turniej.

Enjoy!


Edited by Fro_Lech (01/11/2005 23:57)

Do góry
#436970 - 01/11/2005 13:33 Re: BNP Paribas Masters Series Paris - 31.10 - 5.11
fel Offline
stranger

Meldunek: 01/11/2005
Postów: 9
O ile typy Grosjean i Santoro wydają się ok to mam spore wątpliwści co do Lisnarda i Mahuta, poprostu mam przeczucie, że Lisnard to wygra, a przynajmnej powalczy czyli jak dla mnie, że postwienie overa 22,5 w tym meczu było niezłym pomysłem.

Do góry
#436971 - 01/11/2005 15:24 Re: BNP Paribas Masters Series Paris - 31.10 - 5.11
fel Offline
stranger

Meldunek: 01/11/2005
Postów: 9
No i mamy jednak Rene ładnie powalczył, ale w meczu w sumie nie zachwycił. Teraz będzie problem w 2giej rundzie z Hrbatym, który jak widać jest wyraźnie pod formą, więc może i jadnak francuz pokusi się o zwycięstwo, kursy zapewne będą zachęcające.

Do góry
#436972 - 02/11/2005 00:17 Re: BNP Paribas Masters Series Paris - 31.10 - 5.11
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Nawierzchnia w Paryżu sprawia wrażenie tępej i niezbyt szybkiej , mimo że piłka łapie dość niski kozioł.

Hrbaty powinien już ograć Lisnarda, który zagrał niezłe spotkanie z Mahutem , ale Lizz rzadko jest w stanie zagrać dwa razy z rzędu dobry mecz. Również dwaj zwycięzcy turniejów w zeszłym tyg. powinni dać radę - mianowicie ToJo i Gonzo. Również walczący o Masters w Szanghaju Nalbandian nie powinien mieć problemów z bardzo przeciętnie grającym obecnie Haasem(z Pavelem niesamowite męki). Zastanawiam się nad Gaudio. Santoro, widać że już jest zmęczony ostatnimi występami, Gaston na świeżości choć w słabszej dyspozycji może napsuć trochę krwi 'Czarodziejowi'. Innym 'dogiem' który mnie zaciekawił jest Wawrinka , dobry występ w 1r. Serwis, sporo kończących piłek nie tylko z forehandu, ale też z backhandu. Choć jedna z opini której zasięgnąłem u osób które oglądały jego mecz z Serrą daje mi do myślenia...mianowicie sytuacja kiedy został złamany w 2 secie i chwilę później poprosił o trainera z powodu rzekomo skręconej kostki...wg. obserwatora meczu była to zwykła taktyczna zagrywka mająca na celu wybić z rytmu Francuza i to mu się udało...Serra zaczął psuć , stracił rytm i przegrał mecz. Mało sportowe i cwaniackie zachowanie...a lubię stawiać na kogoś kogo choć trochę darzę sympatią i szacunkiem Ferrero ostatnio wsławił się przegraną z Mirnyiem Trzeba się jeszcze z tym wszystkim przespać , ale pewnie coś z tego wyżej ciekawego zmontuje.



Gaudio+Nalbandian @ 3,81
ToJo+Gonzo+Bjor/Mir @ 1,84
Wawrinka(+3,5) @ 1,8


Edited by Fro_Lech (02/11/2005 21:54)

Do góry
#436973 - 02/11/2005 00:34 Re: BNP Paribas Masters Series Paris - 31.10 - 5.11
Rusty Offline
aka Schranzer

Meldunek: 16/01/2005
Postów: 8082
Skąd: .ılı..ılı.
Grałem dzisiaj przeciwko Santoro, liczyłem że Jarkko wymęczy "staruszeka", ale jak się okazało determinacja i wola walki Fabricio okazała się skuteczniejsza, a może to Nieminen okazał się słabszy i w kluczowych momentach źle rozegrał partię, miał kilka okazji by te spotkanie wygrać, nie udało się, ale zagram znowu przeciwko Santoro, jeśli kursy na to pozwolą, bo akutalnie nie przyglądałem się jeszcze ofercie. Santoro potrafi rozegrać niezłe zawody, ale kosztem swoich sił, wiadomo że regeneracja nie trwa zbyt długo, ale uważam ze w przypadku Fabricie'a sprawa się nieco komplikuje, wręcz narasta.

Do góry
#436974 - 02/11/2005 05:54 Re: BNP Paribas Masters Series Paris - 31.10 - 5.11
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Tak na szybko:

Santoro - Gaudio

typ: Santoro
kurs: 1.637
buk: Pinnacle

Jedyne czego sie boje to zmęczenie. Czy jednak bac sie tego, wiedząc, że wczoraj wybiegał 3 sety z młodszym Finem i wygrał spotkanie? Dzis na drodze kolejna przeszkoda, chyba troche łatwiejsza do przejścia. Argentyńczk całkowicie bez formy i ochoty by wziąść się do roboty, a Santoro chyba chce podbić Francje .

Tak bez zbędnego pisania to:

Nalbandian - Dent 1
Hrbaty - Lisnard 1

Do góry
#436975 - 02/11/2005 06:25 Re: BNP Paribas Masters Series Paris - 31.10 - 5.11
Macias Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1436
Skąd: Szczecin
Quote:



Tak bez zbędnego pisania to:

Nalbandian - Dent 1
Hrbaty - Lisnard 1





Nalbi gra z Hasiorem i po kursie jaki proponuje wiekszosc bukow no bet .Tommy zagral bardzo dobrze w 2 secie przeciwko Pavelowi.

Natomiast Taylor Philip gra z Andym Stefanem i jesli zagra na podobnym poziomie jak wczoraj(znakomicie przy siateczce+kilka ladnych passingszotow) to tutaj moga byc 2 TB w ktorych wszystko moze sie wydarzyc.Jesli znajde handi+4 na Denta to zagram to 6/10.

Co do Hrbatego to hm... Lisnard zapoznany z nawierzchnia, meczy mecz po meczu, ale meczy na wlasna korzysc... dlatego kurs na Hebrate w okolicach 1.25 jest smmieszniutki, tak samo, skusze sie na Handi Lisnard jesli bedzie w okolicach +5.

Dla mnie meczem dnia 7/10 jest Mirnyi, ktory gra z bedacym w glebokim dolku Ferrerem. Hiszpan meczyl sie straszliwie w Madrycie, snujac sie po korcie przeciwko Ginepriemu. Mirnyi wczoraj pokazal jak nalezy grac, aby wygrywac spotkania bez zbednych nerwow. 1

Pozdro!
Macias
Peace

Do góry
#436976 - 02/11/2005 08:26 Re: BNP Paribas Masters Series Paris - 31.10 - 5.11
Fozzie Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/03/2004
Postów: 5934
Skąd: http://fozzie.blogabet.com/
Ja równiez mocno zdecydowany jestem na Mirnego , a zagram go w dubelku z Verdasco , kurs zachęcający, a Robi coś kuleje w konćówce tego sezonu, wiec myślę, ze szanse sa całkiem spore na wygraną Verdiego....

Do góry
#436977 - 02/11/2005 10:19 Re: BNP Paribas Masters Series Paris - 31.10 - 5.11
lleyt1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2005
Postów: 3336
Skąd: Toruń
Na dzis proponowalbym nastepujace mecze:

1) Santoro z Gaudio
Co prawda kursik na Fabryke w okolicach 1,5 ale mozna zagrac.Francuz gra przed wlasna publika,do tego nawierzchnia idealnie pasuje do jego gry.Wczoraj w meczu z Dziarko udowodnil ze zalezy mu aby dobrze tu wypasc.
Szanse Gaudio na gre w Mastersie sa z kolei juz raczej iluzoryczne.

2) Nalbandian z Haasem

Tutaj chyba zbyt duzo nie trzeba sie rozwodzic.
Nalbex walczy jeszcze o Mastersa, a Tomaszek ostatnio w mizernej formie.
Kursik co prawda w okolicach 1,35 ale warto zagrac.

3) Gonzo z Mathieu

Ta sama argumentacja co powyzej.
Gonzo co prawda moze byc zmeczony po Bazylei,ale mozliwosc gry w Szanghaju na pewno go pobudzi do gry.

4) Ferrero z Wawrinka

Juan Carlos ostatnio odpadal szybko,zarowno w Madrycie(Mirnyi), jak i Bazylei(Acasuso),ale ze slabiutkim na hardzie Wawrinka powinien sobie poradzic.
Szwajcar przegral w kwalach z Vliegenem i w zasadzie jest w turnieju jedynie dzieki wycofaniu sie Tymka.

Do góry
#436978 - 02/11/2005 10:48 Re: BNP Paribas Masters Series Paris - 31.10 - 5.11
szpila1910 Offline
enthusiast

Meldunek: 16/09/2005
Postów: 307
Skąd: Radom
Na dzis dla lubiacych dreszcz emocji proponowalbym nastepujace pozycje :

1. Ferrero - Warwinka TYP: 2 - 2,85

Hiszpan , nie jest w formie - jak pisal lleyt1 odpada ostatnio dosyc szybko , a do Stasia mam sentyment i wydaje mi sie ze dzisiaj bedzie jego dzien!

2. Verdasco - Ginepri TYP : 2 - 1,89

Inaczej tego nie widze!!!

3. Santoro - Gaudio TYP - 2,41

Santoro ostatnio w wysokiej i milej dla oka formie , ale potknie sie i to wlasnie z Gaudio(chociaz ostatnio mnie zawodzi:)!!!

dodoatkowo:
Mirnyi
ToJo
i Slowaczek z Lisnardem!!!
powodzenia zycze

Do góry
#436979 - 02/11/2005 22:09 Re: BNP Paribas Masters Series Paris - 31.10 - 5.11
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
Bardzo mnie interesuje zagranie meczu Stepanek-Mathieu!! Dotychczas Radek pokonał francuza na Carpet i także we Francji - chyba w Lyonie.Czech sprawia wrazenie jakby odpoczoł i widać ze pasuje mu ten turniej- rok temu dotarł az do finału..Zatem czy Paul Henri może go czymś zaskoczyc?

Do góry
#436980 - 02/11/2005 22:31 Re: BNP Paribas Masters Series Paris - 31.10 - 5.11
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Ljubicic już pewny występu w Szanghaju, może się spokojnie skupić na Paryżu... Zresztą jest tutaj murowanym faworytem w pojedynku z ToJo. Szweda oglądałem w większości jego meczów w St.Petersburgu i szczerze mówiąc mimo wygranego turnieju nie zachwycił. Ljubicic nie będzie chodził często do siatki , skupi się raczej na mocnych uderzeniach z głębi kortu które przy ostatnio nie najlepszej regularności Szweda mogą mu przynieść sporo wygranych piłek. Poza tym jego fantastyczna forma w końcówce sezonu... Nie wyobrażam sobie odpadnięcia Chorwata w tej fazie turnieju... Ginepri jednak nie zatracił formy po kreczu z PHM i ograł dobrze dysponowanego Verdasco Gaudio miał za rywala oddychającego rękawami Santoro, a i tak musiał się trochę namęczyć by zwyciężyć. Jutro na pewno powalczy z Amerykaninem , ale maks w jednym secie , dwa to będzie za mało na Robby'ego - serwis , kondycja , mocne kończące uderzenie z forehandu przeciw bajecznej technice Gaudio - na pewno fajny mecz. Z podobnym hardhitterem Monfilsem Gaston nie miał za wiele do powiedzenia, jutro także przewiduję dla nie spore problemy z Ginneprim.

Ljubicic+Ginepri @ 2,29


Edited by Fro_Lech (03/11/2005 09:09)

Do góry
#436981 - 03/11/2005 10:36 Re: BNP Paribas Masters Series Paris - 31.10 - 5.11
saxxon Offline
veteran

Meldunek: 16/06/2004
Postów: 1233
Skąd: Sosnowiec
Ja na unibecie za ten dubel Ljuba + Ginepri mam 1.91 i napewno nie polecam tego grać
O ile Ljuba jest w dobrej formie i byc moze latwo wygra - to gra z zawodnikiem który potrafi powstrzymac takich goryli returnem doprowadzajacym ich do wcieklosci i nic wtedy im nie wychodzi
Ginepri zas to amerykanski pawian który choc imponuje dyspozycja gra z argentynskim wirtuozem rakiety który nie takich pionków roznosił po korcie - wczorajsza wygrana z Santoro dodatkowo mnie w tym utwierdza, gdyż aby wygrać z Francuzem trzeba miec bardzo wiele cierpliwosci i chłodną głowę - a jeśli Gaduio ją ma to może Robbiego chrupnąc na sniadanie
Kolejnym argumentem przeciw sa te smieszne kursy na tych 2
w sam raz na wystawke i zrobienie wałka

W zamian polecam wg mnie dzisiejszy "typ dnia" :]
Robredo - Djokovic 1 @ 1,615
Widziałem w akcji wczoraj Tommego z typ ...... Clementem i hiszpan grał widowiskowy tenis z duza liczba konczacych zagran zarówno po lini i po crossie Dominował na korcie i miotał ........ Clementem któy oprócz głupiego przebijania i biegania jak ........ nie potrafi nic (choc nie przeszkodzilo mu to ograć Kefirka do którego po tym meczu stracilem zaufanie na min 2 miechy - po prostu dno i żenada)

Dorzucic mozna do tego kaczą mordkę Stepanka @ 1,57 który powinien wypunktować podmeczonego z Gonzem Mathieu
wychodzi Tommy + kacza morda @ 2,53

z niespodzianek dodatkowo bez pseudo "analiz"
Ferrero - Berdych 2
Ginepri - Gaduio 2
Roddick - Herbata 2
Hass - Ferrer 2
Pozdro zobaczymy co z tego wyniknie

Nie znasz innych słów oprócz pawian, pionek, kiep, szmaciarz, palant ?


Edited by Fro_Lech (03/11/2005 13:13)

Do góry
#436982 - 03/11/2005 13:07 Re: BNP Paribas Masters Series Paris - 31.10 - 5.11
qbasmuggy Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/03/2003
Postów: 3517
Skąd: Kraków
Ja przewiduje 3 niespodzianki:

ToJo-Ljuba 1 2.8
ToJo może i nie zachwyca swoja grą, ale wciaz wygrywa. Wg mnie 3 sety beda na 100%, a kto wygra ciezko przewidziec, ale kurs 2.8 warto spróbować.

Roddick-Hrbaty 2 4.75
Roddick wczoraj niemilosiernie meczyl sie z Dentem i jego wygrana w tamtym meczu to istny cud. Słowak miał łatwą i szybka przeprawę ze slabiutenkim Lisnardem i myśle że kondycyjnie jest lepszy od Andy'ego. Na dodatek u Roddicka (przynajmniej w meczu z Dentem) szwankuje jego największy atut - serwis, zanotował tylko ok 7 asów.

gaudio-Ginepri 1 3.45
Niedoceniany Gaudio w kazdym kolejnym meczu jest skazywany na porazke, a jednak przechodzi kolejne rundy. Mimo to w tym meczu raczej sugeruje sie niedawna kontuzja ginepriego, ktorej skutki sie nie ujawniły na razie, ale moze teraz za 3.45 mozna sprobowac

Do góry
#436983 - 03/11/2005 22:34 Re: BNP Paribas Masters Series Paris - 31.10 - 5.11
Beny_Beny'aski Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2005
Postów: 277
Skąd: Wrocław
Jak dla mnie na jutro pewny Ljubicic. A dlaczego? Wystarczy spojrzec jak ostatnio spisuje sie Ivan i wszystko bedzie jasne.

Pozdrawiam

Do góry
#436984 - 04/11/2005 08:35 Re: BNP Paribas Masters Series Paris - 31.10 - 5.11
Majtikroko Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 2331
Skąd: Warszawa
A ja mysle o graniu Ferrera.
Ferrer troche juz na mieszal w tym turnieju. Roddick meczyl sie z Dent'ka a mecz z Herbatnikiem wygral raczej dlatego ze Herata nic nie gral.
Stad po wsyokim kursie 4,3-4,4 u zmienych zagram to w dublu z Ivanem von Lubicicem

Do góry
#436985 - 04/11/2005 09:00 Re: BNP Paribas Masters Series Paris - 31.10 - 5.11
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Rzadko sie tu z roznych wzgledow wypowiadam ale kurs 4,75 w BAW na Robredo to jednak chyba valubet dla mnie lekka przesada
Robredo - Ljubicic 1 4,75 2/10
- Fakt ze H2H 3-0 dla Ljuby
- ze 2 z tych meczow w tym roku
- czy Ljuba juz odpoczal ?
+ ale Robredo ostatnio naprawde niezle gra
+ nigdy te mecze nie byly latwe
+ kurs

Do góry
#436986 - 04/11/2005 09:06 Re: BNP Paribas Masters Series Paris - 31.10 - 5.11
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110840
Skąd: Las Vegas
Quote:

Rzadko sie tu z roznych wzgledow wypowiadam ale kurs 4,75 w BAW na Robredo to jednak chyba valubet dla mnie lekka przesada
Robredo - Ljubicic 1 4,75 2/10
- Fakt ze H2H 3-0 dla Ljuby
- ze 2 z tych meczow w tym roku
- czy Ljuba juz odpoczal ?
+ ale Robredo ostatnio naprawde niezle gra
+ nigdy te mecze nie byly latwe
+ kurs




W unibecie jest 5,60 na Robredo,ale dla mnie znacznie bardziej prawdopodobnym zakladem jest:

-3654 Robredo, T - Ljubicić, I typ over 20,5 kurs 1,85
Całkowita liczba gemów w meczu. Pieniądze zostaną zwrócone w przypadku kreczu.
Wlasnie z powodow ,ktore powyzej opisales

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (akagi, igea23, burbon, VVega, Józef Małolepszy), 2247 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581197 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49