Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#4366964 - 15/01/2011 02:08 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: Kamilosx]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Bachinger @ ok. 1,6 z Cipollą.
Oglądałem mecz Niemca z Guccione i kangur był bezradny. Bachinger świetne poruszanie po korcie, zwrotność, jest zdrowy, skutecznie z obu skrzydeł. Do tego regularność - tutaj jest klucz do ogrania Cipolli, Bachinger do tego ma wystarczająco dużo atutów w ataku żeby Włocha zdominować. Niemiec w 2010 ogrywał takich przebijaczy jak Hernandez, Capdeville, Hartfield(chociaż ten to ma w sobie pierwiastek agresji), Veic, Koubek, ewent. Mannarino(też c-p). Uległ za to Devarmanowi. Także przebijanki Cipolli nie będą mu straszne.


Edited by Fro_Lech (15/01/2011 14:49)

Do góry
Bonus: Unibet
#4368164 - 15/01/2011 08:20 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: Goget]
Fanatyk_1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/03/2008
Postów: 7470
Skąd: Trogir
Mahut-Nielsen 2 3.08 1,5/10 Bwin 05:45

Jak mam obstawiac Mahuta to mnie ciarki przechodza.W tym spotkaniu upatruje niespodzianki.Mahut nigdy wg mnie nie byl pewnym zawodnikiem.Te jego szalone wycieczki w kluczowych momentach do siatki,czesto zupelnie nieprzygotowane.Nielsen w kwalifikacjach niezle sobie pogrywa.Pierwsze dwie rundy przeszedl spacerkiem.Obaj zawodnicy bazuja na serwisie wiec moze dojsc do tb a wtedy to juz loteria...

Frederik boks




Edited by Fro_Lech (15/01/2011 19:54)

Do góry
#4372759 - 16/01/2011 22:16 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: Fanatyk_1984]
włodar Offline
Hard-hitter

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 3114
Zanim ktoś w analizach zacznie wprowadzać sztywny podział na claycourterów i resztę - bo AO jest rozgrywany na hardzie, niech weźmie pod uwagę na jakiej nawierzchni.

To Plexicushion Prestige - hard o średniej szybkości, gdzie piłka odbija się z wysokim kozłem. Dla porównania to nawierzchnia wolniejsza od DecoTurf, którym pokryte są korty Flushing Meadows na US Open (kozioł jest tam niższy). Taki hard lepiej przyjmuje topspiny, dlatego np.na tych kortach gra Nadala jest efektywniejsza.

Warto też zwrócić uwagę na porę rozgrywania meczów. Gra jest troszkę szybsza podczas sesji dziennej, gdy temperatura jest wysoka.

Do góry
#4373795 - 17/01/2011 03:13 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: włodar]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
No i Panowie na początek:

Michal Przysiezny - Igor Kunitsyn
Typ: 1

Kurs: 1.762
Buk: Pinnacle

Już widziałem dzisiaj szyderkę z Michała na qcz. Fajnie się pośmiać z Michała bo to przecież nasz rodak. To nic, że zapewne nie widziało się go w akcji, nie zna się jego słabych i mocnych stron, ale poszydzić zawsze można. Dla szyderców proponuję najpierw zobaczyć Michała w akcji kilka razy, a potem oceniać REALNIE jego szanse. A dziś w nocy szansę ma wyjątkową na awans do 2 rundy AO. Jak na razie jest królem chelków. Bilans w turniejach wyższej rangi ma fatalny, ale bez wątpienia nie jest to wina jego umiejętnosci, które spokojnie powinny wystarczyć na top50, ale wina jego psychiki. Tylko w zeszłym sezonie potrafił przegrywać w nieprawdopodobnych okolicznościach z Jarkko Nieminenem w Davisie czy Montanesem w US Open. Tu trafia mu się rywal z podobnej półki. Bardzo dobry na chellengery i dużo słabszy na turnieje wyższej rangi. Czysto tenisowo górą Polak, głowa zdecyduje. Miejmy nadzieję, że treninig z samym mistrzem Rogerem nie poszedł na marne wink Zwłaszcza, że Kunitsyn w tym roku zdążaył tylko zaliczyć upokorzenie z Benym Tomicem.


Edited by Fro_Lech (17/01/2011 15:47)

Do góry
#4374271 - 17/01/2011 05:24 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: Bullet]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Tomic fajnie wygląda, w ciężkich bólach dostał dziką kartę, musi powalczyć ostro. Rywal Chardy do ogrania, szczególnie gdy forma jego nie jest optymalna.
Dimitrov-Golubev, kursy ponad 1,9 do wzięcia. Kwalifikacje, korty poznał, warunki atmosferyczne przyswojone, rytm meczowy zachowany, nic tylko wygrać z rywalem. Obaj do siebie podobni - atak, atak, atak. Wolę tego bardziej ograny i z lepszym morale.

Luczak - handi setowe/gemowe/over gemowy poniżej 35 gemów - to chyba niezłe opcje. Ljubicic nie błyszczy w szlemach od kilku lat, szczególnie na AO. Luczak potrafi bardzo precyzyjnie uderzyć obok bocznych linii co zmusi Ivanka do biegania. Piotrek na "swoim" terenie na pewno te 25% więcej z siebie wydusi smile


Edited by Fro_Lech (18/01/2011 12:44)

Do góry
#4374358 - 17/01/2011 05:56 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: Fro_Lech]
majner Offline
2fast 2furious

Meldunek: 06/11/2001
Postów: 6024
Skąd: Jaworzno
Davydenko (-2.5 seta) @ 2.40 w unibecie

Wiele osób zachłysnęło się wynikami Mayera i nawet upatruje tutaj sensacji. Dla mnie niespodzianką będzie, jeśli Denko nie wygra tego 3:0. Widziałem Mayera w tym roku w trzech meczach (2W-1L) i w każdym grał padlinę. W tych dwóch zwycięskich meczach miał szczęście, bo jeszcze większą padlinę grał Starace i Berankis. Z przeciętnie grającym Stepankiem już sobie nie poradził. Denkę widziałem w dwóch meczach (1W-1L). W obydwóch pokazał bardzo dobry tenis, z tym że w meczu z Hewittem nie zależało mu na wygranej wink Poza tym wyniki z Doha robią wrażenie smile Pierwsza runda, więc delikatnie ze stawką.


Edited by Fro_Lech (17/01/2011 15:47)

Do góry
#4374755 - 17/01/2011 08:45 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: majner]
iti Offline
PLAYOFF WINNER

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 24583
Skąd: Rzeszów
Ja tylko moge potwierdzic typ majnera. Widzialem Denke w Doha - solidna forma jak na niego. Wiadomo, ze szlema nie wygra, ale takich Mayerow to on szybko odprawia. A widzac Mayera w meczu ze Stepankiem moge podsumowac jego gre tak: obraz nedzy i rozpaczy.

Do góry
#4374757 - 17/01/2011 08:46 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: iti]
tyson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/03/2008
Postów: 20624
Originally Posted By: iti
Ja tylko moge potwierdzic typ majnera. Widzialem Denke w Doha - solidna forma jak na niego. Wiadomo, ze szlema nie wygra, ale takich Mayerow to on szybko odprawia. A widzac Mayera w meczu ze Stepankiem moge podsumowac jego gre tak: obraz nedzy i rozpaczy.
zgadzam sie , meyer bardzo slabo wygladal z koniem, przedupial kazdą dluższą wymiane

Do góry
#4376481 - 17/01/2011 22:38 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: tyson]
mataz Offline
enthusiast

Meldunek: 14/01/2011
Postów: 309
Witam oto moje propozycje na 2-gi dzień AO

A. Dolgopolov - M. Kukushkin typ 1 @ 1.35

Młody Ukrainiec objawienie sezonu 2010 jak dla mnie, gra bardzo ciekawy, urozmaicony tenis, solidny serwis, a do tego ambitny charakter. Kukushkin charakteryzuje się raczej defensynwną grą z głębi kortu, co będzie stwarzać szanse na winnery dla Dolgo, który gra w miarę szybko i płasko. Kukushkin miał w miarę dobrą końówkę 2010, ale myślę, że tutaj polegnie.

A. Seppi - A. Clement typ 1 @ 1.45

Tenisowy weteran kontra Clement, który jest już tenisowym weteranem, jest to typ bardziej przeciwko Francuzowi, który jest już tenisowym emerytem chociaż w AO święcił chwile swojej tenisowej glorii - finał sprzed laty. Francuz jak dla mnie prezentuje się dość słabo na początku tego sezonu, ograł Malissa, ale ten odpuścił tamten mecz po finale w Indiach. Seppi, jeżeli będzie trzymał dobrze swoje poddanie powinnien mieć jakieś okazje powodowane przrez uf, Włoch jest graczem solidnym w dłuższych wymianach i posiada poprawne umiejętności przy siatce, myślę, że to da mu wygraną.

D. Sela - J. Del Potro typ 2 @ 1.40


JDP czy powróci do formy sprzed kontuzji to pytanie jakie zadawają sobie wszyscy jego wielbiciele. Jak dla mnie porażka z Florianem w Sydney nie przynosi mu strasznej ujmy, gdzie AO jest on sprawcą pierwszej największej sensacji. JDP to przede wszystkim gra z głębi kortu, liczę na jego serwis także. Sela za wiele do głowy mi nie przychodzi poza jego niskim wzrostem i w miarę poprawnym serwisem, nie mniej liczę na win Argentyńczyka.


E. Gulbis - B. Becker typ 1 @ 1.35


Strzelba z Łotwy kontra Becker. Mam wrażenie, że jest tu jeden najważniejszy czynnik, jak mentalnie będzie się prezentował Gulbis w tym meczu, jest bardzo utalentowanym zawodnikiem, ale nie jeden pojedynek przez swoją psychikę już przegrał. Łotysz posiada bardzo silny serwis, jego gra hit hit hit, co powoduje sporo winnerów, ale także trochę ue, oby procentowo te pierwsze dzisiaj były gurą. Myslę, że Łotysz powinnien coś ugrąć w końcu na szlemie, bo ostatnio jakoś mu nie szło w AO rok temu porażka w pierwszej rundzie, pechowa kontuzja w Roland Gaross, która zakończyła jego wspaniały okers z kortów ziemnych. Becker to niespełniony talent Niemieckiego tenisa, jak na razie, podoba mi się jego gra przy siatce, reszta bez zachwytu. Także Gulbis pełna koncetracja i powinnien ogarnąć ten mecz.

G. Garcia-Lopez - M. Berrer typ 1 @ 1.40


GGL kontra Berrer, wydaje mi się, że może być to w miarę wyrównane spotkanie. GGL bardzo dobrze prezentował się w zeszłym sezonie, jego wygrana z Nadalem będzie długo pamiętana. Dobry serwis, predyspozycje do gry w ataku, regularność w wymianach dla mnie faworyzują Hiszpana. Berrer to już nie najmłodszy Niemiecki gracz, posiada dobry serwis i ciekawe umiejętności volleyowe. Niemiec swoje najlepsze występy osiąga w meczach w hali, na kortach otwartych idzie mu już dużo gorzej, niewiadomą jest jego forma na początku tego sezonu, na szlemach ostatnio nie zdarzają mu się przebłyski, także myślę, że tu będzie podobnie

I. Marchenko - R. Ramirez Hidalgo typ 1 @ 1.22


Marchenko kontra hiszpański przebijacz, który ja dla mnie jest graczem na poziomie challengerów granych na mączce, gdzie i tak ostatnio idzie mu średnio. Marchenko duże postępy w sezonie 2010, spory skok w rankingu, nie widzę żadnych przesłanek, żeby Ukrainiec miałby sobie nie poradzić z Rubenem.

J. Nieminen - D. Ferrer typ 2 @ 1.25


Spotkanie fińskiej ściany z hiszpańską Jarko kontra David. Tu się zapowiadają długie wymiany i sporo przebijania. Nie wiem na jak się prezentuje stan zdrowia Jarko, bo w tygodniu przed szlemem wycofał się spowodu kostki z turnieju, nie orientuje się na ile to było tylko dmuchanie za zimne, a na ile poważniejszy problem, ale jest to i tak czynnik na minus dla fina. David podbudowany wygrną w Auckland, myślę, że w wymianach to on wyjdzie na plus, Jarko miewa czasmi momenty w których bywa mniej skoncentrowany i będzie to sznansa dla Ferrera, który jest regularny do bólu.


M. Russell - M. Ebden typ @ 1.70


Jest to pierwszy typ, który rzucił mi się w oczy po losowaniu drabinki AO. Ebden prezentuje się solidnie na początku tego sezonu, serwis bardzo dobrze funkcjonuje, gra slino i płasko. Widziałem jego grę w Brisbane i prezentował się wyśmienicie, lego z Soderlingiem, ale to już za wysoka półka. Russell to jak dla mnie beznadziejny gracz, słaby serwis, stara się coś ugrać w wymianach z głębi kortu, ale średnio mu to wychodzi Kurs jak dla mnie perełka. Ebden niesiony dopingiem australijskich fanów powinnien ogrąć Amerykanina, a słabych warunkach fizycznych.

R. Söderling - P. Starace typ 1.03

No i na koniec kurs dnia :-). Nie widzę tutaj innego wyniku jak szybkie 3-0 dla Szweda, Robin pokazał się bardzo dobrze na początku tego sezonu, wygrana w finale Brisbane z Roddickiem była dla mnie bardzo przekonująca. Co prawda nawierzchnia nie jest za szybka jak wszyscy piszą, ale i tak będzie miażdzył serwisem i do tego ten fh, które mi w przypina "łychę koparki". Starace no jak dla mnie idzie na ścięcie. Wiadomo jest to zawodnik, który prezentuje się najlepiej na kortach ziemnych, tutaj nie widzę żadnych atutów w meczu z Soderlingiem, serwis słaby, a przebiajniem za wiele nie ugra. Można śmiało typować 3-0 dla Szweda lub under 28,5, czy handi - 9,5 gema. Trochę nie wiadomą było dla mnie jak Robin będzie poczyniał sobie po rozstaniu z Magnusem Normanem, ale widać, że dobrze to funkcjonuje, bo jak to się mówi, kto stoi w miejscu ten się cofa i decyzja o zmianie coach była udana. Co do prognoz Robina w turnieju liczę na tutaj jego bardzo dobry występ i minimum pół finał z Nadalem, według mnie powinnien ograć Murray, a jeżeli Nadal nie będzie w trochę gorszej formie to i jemu pownnien zacząć dobierać do skóry.


Edited by Fro_Lech (19/01/2011 02:04)

Do góry
#4376538 - 17/01/2011 23:07 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: mataz]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Sweeting - Gimeno-Traver (1) 1,5
Sweeting - kwale za nim, zna zakamarki bocznych kortów, bo na takim też jutro zagra. Gimeno-Traver forma dalej słaba.
Do tego dorzucam Ferrera i Giraldo.


Ferrer wygrany turniej, Nieminen uraz kolana - bolało go już podczas meczu z Przysiężnym, z Gilem od początku spotkania (m.in. nie mógł normalnie serwować), to nie jest byle jaki uraz. Giraldo również trochę powygrywał. Machado nie nadaje się na szybkie kortu na szczeblu ATP. Zdecydowanie za mało ofensywnej gry i co ważniejsze za dużo przestojów kiedy potrafi przegrać parę gemów pod rząd.


Edited by Fro_Lech (19/01/2011 01:54)

Do góry
#4377540 - 18/01/2011 05:42 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: Fro_Lech]
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245
Wpadłem na chwilę, bo przecież wypada coś skrobnąć na AO wink
Po pierwsze Mataz - witamy piwo
Fajnie,że Twoje pierwsze posty od razu coś wnoszą na forum.
Pozwolę sobie jednak na lekką polemikę.
Nie neguję typów, ale kursy po jakich grasz są nieadekwatne do ryzyka. Moim zdaniem lepiej byłoby poczekać kilka gemów i na większości spotkań złapałbyś pewnie większe.
Zdecydowanie warto jednak moim zdaniem poczekać z Gulbisem, Dolgo czy Seppim. Sam piszesz o Łotyszu,że to gorąca głowa, a Becker przecież też nie ogórek.
Stawiając na Seppiego grasz przeciwko Francuzowi, niby ok...ale Arnault zawsze mobilizuje się na szlemy i tanio skóry nie sprzeda. Chciałbym przypomnieć chociażby jego ostatni występ na US Open. Mówisz,że to 'tenisowy emeryt', ja uważam jednak,że z jego kondycją nie jest tak źle. Biorąc pod uwagę pogodę (ok 23 stopni) i porę o której będzie grał Francuz nie obawiam się o jego dyspozycję. W mojej ocenie lepiej pobrać over 3,5 seta w tym meczu po minimalnie lepszym kursie - 1,53.
Popieram typ na Ebdena, @2 również mi odpowiada.
Nie rozumiem gry na Soderlinga, ale każdy ma swoją filozofię gry.

@Fro dla mnie kurs na Sweetinga jest zaniżony, choć widzę,że już rośnie. Moim zdaniem mecz z gatunku 50-50, typowy no bet.

Resztę wrzucę w QC bo nie ma sensu zaśmiecać działu suchymi typami z jednym zdaniem uzasadnienia tongue
Pozdrawiam,
MagiK

Do góry
#4377607 - 18/01/2011 06:09 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: MagiK]
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
Seppi - Clement
1 @1,56 Pinnacle

W tamtym tygodniu pisałem, dla mnie Clement to już nie zawodnik, który jest w stanie walczyć z takimi zawodnikami jak Seppi. Nie widzę Francuza w wymianach z Andreasem, serwis też już nie pomaga zbytnio, dłuższego meczu też może nie wytrzymać. Wyniki w tym sezonie słabe, bo poza pokonaniem Malisse'a, przegrał z Mannarino i Berankisem po 0-2.
Seppi przegrywał z Gasquetem 1-2 i Kohlschreiberem 0-2, wygrał z Istominem 6-0 6-1. Dwa ostatnie AO konczyl na pierwszych rundach po pechowych losowaniach, z Federerem i Isnerem. Teraz dostał na początek dosyć łatwego przeciwnika i poraz zaliczyć 2gą rundę.

H2H 3:0 dla Włocha

7/2010 ATP Marseille (FRA) I_Hard Andreas Seppi Arnaud Clement 7-6(2) 7-5 First
24/2008 ATP London (GBR) Grass Andreas Seppi Arnaud Clement 6-3 4-6 6-1 First
40/2007 ATP Metz (FRA) I_Hard Andreas Seppi Arnaud Clement 6-2 6-4 First


Edited by Fro_Lech (19/01/2011 01:51)

Do góry
#4377866 - 18/01/2011 07:46 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: MagiK]
mataz Offline
enthusiast

Meldunek: 14/01/2011
Postów: 309
Originally Posted By: MagiK
Wpadłem na chwilę, bo przecież wypada coś skrobnąć na AO wink
Po pierwsze Mataz - witamy piwo
Fajnie,że Twoje pierwsze posty od razu coś wnoszą na forum.
Pozwolę sobie jednak na lekką polemikę.
Nie neguję typów, ale kursy po jakich grasz są nieadekwatne do ryzyka. Moim zdaniem lepiej byłoby poczekać kilka gemów i na większości spotkań złapałbyś pewnie większe.
Zdecydowanie warto jednak moim zdaniem poczekać z Gulbisem, Dolgo czy Seppim. Sam piszesz o Łotyszu,że to gorąca głowa, a Becker przecież też nie ogórek.
Stawiając na Seppiego grasz przeciwko Francuzowi, niby ok...ale Arnault zawsze mobilizuje się na szlemy i tanio skóry nie sprzeda. Chciałbym przypomnieć chociażby jego ostatni występ na US Open. Mówisz,że to 'tenisowy emeryt', ja uważam jednak,że z jego kondycją nie jest tak źle. Biorąc pod uwagę pogodę (ok 23 stopni) i porę o której będzie grał Francuz nie obawiam się o jego dyspozycję. W mojej ocenie lepiej pobrać over 3,5 seta w tym meczu po minimalnie lepszym kursie - 1,53.
Popieram typ na Ebdena, @2 również mi odpowiada.
Nie rozumiem gry na Soderlinga, ale każdy ma swoją filozofię gry.

@Fro dla mnie kurs na Sweetinga jest zaniżony, choć widzę,że już rośnie. Moim zdaniem mecz z gatunku 50-50, typowy no bet.

Resztę wrzucę w QC bo nie ma sensu zaśmiecać działu suchymi typami z jednym zdaniem uzasadnienia tongue
Pozdrawiam,
MagiK


Są to typy jakie gram dzisiaj na kuponie ako i wybierałem tylko czyste wygrane w meczu Gulbisa i Seppiego zgadzam się, że może się nie skończyć na 3 setach, zwłaszcza Włoch teraz tak myślę, ale tak jak mówiłem nie gram dzisiaj nic innego jak czyste wygrane. No w meczu Soderlinga tak jak pisałem nie widze innego wyniku jak szybkie 3-0 i kibicuje mu w tym turnieju.

Do góry
#4377999 - 18/01/2011 08:47 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: mataz]
mataz Offline
enthusiast

Meldunek: 14/01/2011
Postów: 309
Daję jeszcze jeden suchy typ, bo mi się nudzi czekając na rozpoczęcie spotkań i tak sobie przeglądam ofertę

Muller G. (Lux) - Stadler S. (Ger) typ powyżej 39,5 gema @ 1.90 6/10

typ Tie Break w meczu - TAK @ 1.66 8/10 @ Bet365


Spotkanie Mullera z leworęcznym Niemcem myślę, że mecz powinnien w spotkaniu być napewno jakiś tb, a także powinno potrwać dłużej niż 3 sety. Muller to przede wszystkim jego atomowy serwis i na tym jego gra generalnie polega, śledząc spotkania z jego udziałem mam wrażenie, że jego plan to dojechać serwisem do tb, no chyba, że rywal pomoże to ewentualnie wtedy przełamać. Stadlera nie miałem przyjemności oglądać na żywo, jednakże patrząc na wyniki to kwali to serwis raczej dobrze funkcjonuje i przeszedł je gładko bez straty seta. Muller na 8 setów rozegranych w kwalifikacjach 3 tie-breaki oraz 2 przegrane sety. Patrząc na nie tak dawną historię spotkań Stadlera z graczami taki jak Brown, czy R. Ram, czyli opierającymi podobnie jak Gilles na serwisie również miały miejsce tb.


Edited by Fro_Lech (19/01/2011 01:58)

Do góry
#4380357 - 19/01/2011 01:44 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: mataz]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Sweeting jednak bez najmniejszych problemów smile

Federer 3:0 + Gaske
Federer w tym sezonie gra bardzo dobrze i konsekwentnie. Simon wygrał turniej, ale w meczu z Lu w 1 secie 3 x trainer do niego wychodził (masowane uda, nadgarstek) i widać, że jednak jest zmęczony, bo miał zaledwie 1 dzień odpoczynku przed meczem w Melbourne po Sydney gdzie przecież musiał rozegrać 5 spotkań w ciągu kilku dni 11.01 do 15.01. H2H 2-0 dla ... Simona smile Czas na rewanż, mimo że styl Francuza rzeczywiście jest niewygodna dla Szwajcara (np. h2h 6-9 z a.murrayem, chociaż Szkot jest agresywniejszy od Francuza, czy w zeszłym sezonie porażki z Davydenko, Montanesem i Hewittem). Okoliczności kondycyjne + b.dobra forma Federera jednak zadecydują. Musi Fed jak najszybciej wygrywać - ma w drabince Djokovica który też złapał dobrą formę, no i pewnie w finale też będzie grał nie byle kto wink Gasquet - ma dobry bilans z leworęcznymi i counter-puncherami, czyli takimi jak Mannarino.

Butorac/Rojer @ 1,6

Powyższa para 'żyje' z debla , ich rywale niekoniecznie, do tego już polegli w grach singlowych w niezbyt ładnym stylu. Kurs będzie spadał, powinno być maks 1,4.


Edited by Fro_Lech (19/01/2011 21:06)

Do góry
#4381282 - 19/01/2011 05:31 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: Fro_Lech]
mataz Offline
enthusiast

Meldunek: 14/01/2011
Postów: 309
Witam wczorajszy dzień przyniósł porażki ze strony Ebden i Gulbisa, pierwszy pokazała ogromną ilość niewymuszoną ilość błędów i brak głowy mając dwukrotnie serwis w 4 secie z przełamanie od razu go oddał. Gulbisa meczu nie śledziłem, ale potwierdziła się obawa, że w ważnych momentach zawodzi i jak tak dalej pójdzie to rozmieni swój talent na drobne, Becker pomimo bardzo słabej zwłaszcza pierwszej części zeszłego sezonu całkiem fajnie sobie poczynia teraz.

Typy na trzeci dzień AO

Almagro-Andreev typ 1 @ 1.59 @ 8/10
typ Almagro handi -1,5 seta @ 1.95 @ 5/10
typ Almagro handi -3,5 gema @ 1.85 @ 5/10

Spotkanie dwóch tenisistów, którzy mają odmienne tendencje w ostatnich sezonach jeśli chodzi o progres gry. Almagro bardzo duże postępy i z drugoligowego hiszpańskiego gracza stał się zawodnikiem o wysokich aspiracjach. Najlepsze wyniki osiągał na kortach ziemnych, ale jego gra jak najbardziej nie jest pozbawiona atutów na korty twarde, bardzo dobry serwis, niezłe uderzenia kończące generujące winnery, nie wiem jak będzie wyglądał w dłuższych wymianach z Igorem, gdyż gra Nicolasa nie jest pozbawiona także niewymuszonych błędów. Andreev to gracz, który przez ostatnie 2 sezony znacząco obniżył loty, zdarzały mu się nawet wpadki na turniejach niskiej rangi, także nie liczę na jego nagły powrót do wybitnej gry tu na szlemie W pierwszej rundzie ograł Włocha Volandri'ego, lecz w statykach jego przewodnik w sumie 14 bp z czego 6 wykorzystanych, więc przy tym poziomie Almagro powinien mieć szansę na jego przełamanie. Nicolas znacznie poprawił swoje mentalne przygotowanie do spotkań, bo kiedyś było z tym krucho, lecz jednakże czasem miewa przestoje i może być to jedyna szansa dla Igora, lecz nie widzę innego wyniku jak maksymalnie 3:1 dla Hiszpana także handi -1,5 seta też wydaje się dobrą opcją.

Malisse-Montanes typ 1 @ 1.35 @ 9/10
typ Malisse handi -5,5 gema @ 1.79 @ 5/10
typ Malisse nadi -1,5 seta @ 1.72 @ 6/10

Belgijski wirtuoz kontra hiszpański rzemieślnik i wynik tutaj też wydaje mi się, że może być tylko jeden. Xavier bardzo dobrze wszedł w sezon osiągnął finał w turnieju w Indiach, gdzie urwał seta Wawrince. To gracz, który posiada bardzo ciekawy repertuar zagrań, potrafi mieszać rotację, a jego serwis także funkcjonuje jak należy. Z drugiej strony Albert specjalista od kortów ziemnych i jego grę można opisać jak solidna przebijanka, także poza swoją regularnością w wymianach jego gra na torach twardych nie robi specjalnego wrażenia. Montanes ma fatalny bilans w meczach na kortach twardych w wielkich szlemach, poprawił go przez zwycięstwo nad Przysiężnym w ostatnim US Open, ale wtedy mecz tak naprawdę przegrał Ołówek, a nie wygrał Albert. W pierwszej rundzie Xavier gładko pokonał 3:0 innego hiszpańskiego ceglarza Andujara, a Montanes meczył z Niemco-Jamajczykiem Brownem, gdzie wygrywał 2:0 w setach, lecz ostatecznie wygrał dopiero po 5 secie. Malisse prezentował się już bardzo dobrze w lecie zeszłego sezonu na koniec miał trochę gorszych występów, ale sądzę, że miało na to wpływ fakt o śmierci jego matki przez co wycofał się ze startów bodajże na 2 tygodnie, więc pewnie do treningów też nie miał wtedy głowy. W tym sezonie wszystko już funkcjonuje jak należy także liczę na pewną wygraną pół finalisty Wimbledonu z roku 2002.

Llodra/Zimonjic-Anderson K./Hanescu typ 1 @ 1.35 @ 7/10


No tutaj nowa para deblowa Llodra i Zimonijic z jeden strony nie wiadomo jak będzie wyglądać ich gra do końca, bo to ich pierwszy turniej razem; widzę że mieli tylko jeden występ w 2003 roku wspólnie, jednakże umiejętności s&v bez żadnych wątpliwości są po ich stronie, napewno dla Zimonjica jest to o niebo lepszy partner do debla, niż Troicki. Llodra ładnie zaprezentował się w singlu serwis poprawnie funkcjonuje. Anderson i Hanescu to dwa drągale, które mogą postraszyć ich jedynie serwisem. Z turniejem singlowym Kevin i Victor już się pożegnali, więc liczę tutaj na podobną sytuację. Zwłaszcza Andreson jest dla mnie graczem przeciętnym, który straszy tylko serwisem, a w wymianach popołenia wiele ue, w singlu wystarczył na niego Kavcic, który potrafi utrzymać piłkę w wyminie, a dla Andersona to już spory problem, na nie korzyść gracza z RPA jest także strona mentalna przegrywając dwa tie breaki ze Słoweńcem. W US Open Anderson i Hanescu wyeliminowali zwycięzców Wimbledonu z roku 2010, jednakże po tamtym sukcesie Melzer i Petzschner nie osiągali już zbytnio dobrych wyników z powodu kontuzji Niemca. Tak jak napisałem na wstępie brak wspólnego ogrania Llodry i Zimonijica jest dla mnie największym minusem, lecz mimo to wierze w ich sukces.

Verdasco-Tipsarevic typ 1 @ 1.48 @ 7/10

Dasco kontra Tipsa, czyli dwóch nieobliczalnych graczy, więc w tym meczu może być różnie i spodziewam się jakiś zwrotów akcji; pomijając to, że tenisowo uważam Fernando za o wiele lepszego gracza to niebagatelne znaczenie będzie miało jak obaj będą trzymać swe nerwy na wodzy, jednakże nie zdziwię się, jeżeli w jakimś secie, któryś będzie odrabiał straty ze stanu 2:5 i będzie w stanie go wygrać. Verdasco miał generalnie dość słaby sezon 2010, lecz w szlemach trzyma swój poziom i osiąga poprawne rezultaty, odwrotnie Tipsarevic, którego gra mi się nawet podoba, jeżeli serwis mu siedzi to jest dość groźnym zawodnikiem i potrafi grać fajne uderzenia kończące, lecz z drugiej strony generuje również dużo niewymuszonych błędów. Verdasco uważam za gracza o wiele bardziej regularnego od Serba. Liczę na dobre widowisko ze strony obu graczy, tym, którzy nie widzieli jeszcze Dasco w tym sezonie radzę zwrócić uwagę na jego nową szałową fryzurę, bo ma czym straszyć Tipsę .

Butorac/Rojer - Golubev/Istomin typ 1 @ 1.57 @ 8/10

Tutaj mamy kolejny debel. Butorac i Rojer wydają mi się o wiele solidniejszą firmą, chłopaki grają ze sobą cały 2010 rok odnosząc sukcesy na koniec sezonu wygrywając 2 turnieje z serii 250, początek tego sezonu odnotowali całkiem sympatyczny rozgrzewka w Nowej Zelandii i przegrana w 1/2 finału z J. Brunstrom/S. Huss po wyrównanym meczu jest dla mnie dobrym wynikiem. Ich rywale wydają mi się być w stosunkowo słabej formie, obaj odpadli już z singla. O ile porażka Golubeva nie była dla mnie strasznym zaskoczeniem, gdyż spodziewałem się silnego oporu ze strony utalentowanego Dimitrova, tak Istomin kolejny papierowy faworyt potwierdził swoją słabą formę przegrywając z weteranem Hernychem, a spotkanie z Seppim 1-6 0-6 przed szlemem nie było kalkulacją tylko odzwierciedleniem formy Uzbeka. Golubev w singlu opiera swoją grę na defensywie i grze z głębi pola, natomiast Istomin to przede wszystkim serwis, który w meczu z czeskim weteranem nie funkcjonował jak należy, a po zabraniu tego atutu jego gra wygląda słabo, gdyż jest zawodnikiem gubiącym się w wymianach i szybko można liczyć, że piłka po którymś kolejnym przebiciu pójdzie w aut lub siatkę. Kazach ani Uzbek nie posiadają według mnie specjalnych umiejętności volley'owych i powinni tracić punkty przy siatce. Po grze Butoraca i Rojera oczekuję solidnego serwisu, dobrej gry przy siatce i wykorzystywania błędów popełnianych przez ich przeciwników to wszystko daje szanse na wzięcie odwetu za porażkę w Kuala Lumpur zeszłego roku, gdzie spotkanie było zacięte i rozstrzygnie po super tie breaku.

Troicki-Mahut typ 1 @ 1.25 @ 9/10

typ over 9,5 gema w 1 secie @ 1.83 @ 2/10
typ tie break w meczu TAK @ 1.83 @ 2/10

No to mamy spotkanie dwóch graczy opierających swoją grę na solidnym serwisie i spotkanie defensywnego stylu gry Victora z szalonymi wypadami do siatki Nicolasa. Duże wrażenie robią na mnie postępy czynione przez Trockiego i naprawdę spory progres w jego grze jego solida gra z głębi kortu, jest to dla mnie podstawą do zwycięstwa, a także aspekt, że Mahut nie raz zostanie srogo skarcony dobrym passing shotem po swoim wyjściu do sitaki, które oglądając jego spotkania wybiera w średnio udanych momentach. Mahut po epickim boju z Isnerem spoczął na laurach i zabrał się za celebrowanie tamtego osiągnięcia, co owocowało naprawdę mizernymi wynikami pod koniec zeszłego sezonu. Rok 2011 zaczął od całkiem dobrych występów w pucharze Hoppmana, lecz rozpoczęcie sezonu ze strony Serba wyglądało o wiele lepiej i finał w turnieju poprzedzającym Sydney jest bardzo dobrym wynikiem, gdzie poległ z Simonem, który jest ewidentnie graczem nie leżącym Serbowi. W spotkaniu z Mahutem widzę odwrotną sytuację i sądzę, że styl gry Mahuta powinien leżeć Victorowi. Sądzę, że w pierwszym secie ciekawym typem może być over 9,5 gema w secie, gdyż jeżeli żaden nie spali się na początku meczu powinni przynajmniej w pierwszym secie trzymać swoje podanie. Jeżeli chodzi o podejście mentalne do meczu to obaj zawodnicy potrafią nie kontrolować swojego temperamentu na korcie, lecz po progresie w wynikach Victora widać, że głowa też już powoli pozwala na lepsze rozgrywanie spotkań, a Mahuta uważam za zawodnika, któremu nigdy nic nie wiadomo co mu przyjdzie do głowy, być może przeprowadzi dywersję i będzie chciał zaskoczyć Victora wyjściem na kort na damskiej sukience

Federer (-7.5 gema) - Simon typ 1 @ 1.80 @ 6/10
Federer - Simon typ 1 @ 1.06 @ 10/10
typ DW Federer 3:0 @ 1.45 @ 8/10
typ under 31,5 gema @ 1.88 @ 6/10

Federer obrońca tytułu kontra Simon, który opiera grę na wymianach z głębi kortu. Bilans Fedexa z Gillem to 0-2 po porażkach w mastersach 2008. Jednakże sezon 2008 był dotychczas najlepszy w wykonaniu Francuza, gdzie objawił się jako duży talent i chyba był zaskoczeniem dla wielu zawodników. Obecnie stara się odbudować swoją starą formę z przed kontuzji w 2009 roku i efekt jest jak narazie dość przeciętny. Wygrana w Sydney nie robi na mnie większego wrażenia, spotkania wygrywał dość łatwo większy opór stawiali mu tylko Gulbis w pierwszym secie oraz Troicki w finale, tamte wygrane mogą dać mu większą pewność siebie, lecz myślę, że w meczu Rogerem na nie wiele to i tak starczy. Co do gry Rogera nie ma co się rozpisywać, warto wspomnieć, że po stosunkowo nie udanym sezonie 2010, tak uznaję wygranie tylko jednego szlema. Współpraca z Paulem Annaconem od czasu przegranej w pół finale us open daje dobre efekty, a Roger wydaje się bardzo pewnie i dobrze czuć, serwis prezentuje się fantastycznie, a także popełnia mniej nie wymuszonych błędów. Finał Masters pomógł się odrodzić, a myślę, że głód zwycięstw ciągle w nim tkwi. Nie ma lepszego miejsca na poprawienie bilansu z Simonem jak wielki szlem, gdyż mam wrażenie, że podczas tych imprez zarówno Fedex jak i Rafa prezentują się co najmniej z 30% lepiej, niż często choćby w turniejach rangi mastersach. Co do prognozy na mecz to podczas spotkania 1 rundy Francuza z Lu rzucił mi się w oczy dość średni średni procent pierwszego podania, a drugie podanie z siłą 130 km/h to raczej będzie zaproszeniem Rogera do wygrywania punktów. Mój typ to handicap -7,5 gema, gdyż trochę połasiłem się na kurs, ale sądzę, że spotkanie spokojnie powinno zakończyć się w 3 setach, a Roger nie powinien mieć problemów nawet z podwójnym przełamaniem Francuza w jakimś secie.

Djokovic N.-Dodig typ 1 @ 1.04 @ 10/10
typ over 28,5 gema @ 2.10 @ 1/10

Bałkański pojedynek dla Dodiga drugi z kolei, tylko tym razem już stopień trudności o niebo wyższy. Uważam, że wynik też może być tylko jeden, no chyba, że Chorwatowi uda się dojechać serwisem do tie breaku. No, ale atrybuty Djokera takie jak return i gra w wymianach będą mniej doświadczonemu Ivanowi sprawiać masę problemów. Po osiągnięciach Dodiga w ostatnim sezonie widać postępy, lecz klasy dwóch zawodników nie ma raczej co porównywać. W grze Djokera to co on ewentualnie można poprawić to serwis, gdyż większość wygrywających punktów stanowią winnery z wymian, a serwis nie jest jakąś jego potężną bronią i nie stanowi takiego niebezpieczeństwa, żeby mieć jakieś ogromne problemy z wprowadzeniem piłki do gry, drugą rzeczą jest gra przy siatce, która też wymaga jeszcze od Djoko stałego treningu i widać, że ma to na uwadze występując w mniejszych turniejach w deblu z różnymi partnerami, ale to są dwa małe mankamenty, które ewentualnie są do lekkiego udoskonalenia, a w całości nie podważają faktów, że Serb jest faworytem do spotkania się z Federerem w pół finale. Myślę, że za niewielką stawkę można spróbować jakiś over gemowy, bo jeżeli będzie siedział serwis Chorwatowi to, a nóż doprowadzi do 5:5 w secie lub tb, a linia na over 28,5 gema nie jest taka duża.

Bryan/Bryan-Lipsky/Ram R. typ 1 @ 1.11 @ 10/10
typ DW Bryan/Bryan 2:0 @ 1.25 @ 7/10

No i raczej pewniak dnia w grze deblowej bracia Bryans, czyli najlepiej grający debel męski, zwycięzcy 2 wielkoszlemowych turniejów w roku 2010, w tym AO. Ich umiejętności też nie trzeba zbytnio opisywać, bo w deblu to ciężko u nich doszukać się jakiś słabszych stron. Coś na temat przeciwników Lipsky i Ram R. grają razem od drugiej połowy sezonu 2010, co prawda wygrali 1 turniej z serii 250 i challenger, ale jakie to ma znaczenie przy amerykanach. R. Ram odpadł w kwalifikacjach do turnieju singlowego w pierwszej rundzie, co nie świadczy pozytywnie o jego formie. Bracia Bryanowie doszli do turnieju w Sydney, gdzie przegrali w finale z L. Dlouhym oraz P. Hanley'em po super tie breaku, lecz i tu nie ma porównywać Lipsk'ego oraz Rama do Dlouhy oraz Hanleya, którzy fajnie weszli w nowy sezon, a Czech pomimo wielu negatywnych opinii na jego temat w sezonie 2010 pokazuje, że nie ma jeszcze zamiaru poddawać rękawicy w grze deblowej.

Roddick - Kunitsyn typ 1 @ 1.05 @ 10/10
typ DW Roddick 3:0 @ 1.30 @ 7/10
typ Roddick handi -9,5 @ 1.94 @ 4/10
under 28,5 gema @ 1.91 @ 4/10

W sumie zarówno jak i typ na Djokovica, jak i ten na Roddicka wygraną jest to typ na podbicie ako, bo na szelemie od tego typu graczy raczej nie oczekuję niespodzianek z zawodnikami typu Kunitsyn, który w pierwszej rundzie został pogromcą Ołówka, który pretenduje do miana faworyta od przegrywania ważnych meczów. Andy Roddick prezentuje się w tym sezonie bardzo dobrze fianał z Sodrelingiem w Brisbane potwierdza, że forma jest ok. Liczę na o wiele bardziej udany sezon Amerykanina, niż poprzedni, w którym jak wiemy zmagał się z mononukleozą, co nie przeszkodziło mu i tak w osiągnięciu odpowiedniego rankingu uprawniającego do gry w Finale Master. Sam Andy mówi, że celem w jego karierze jest wygranie jeszcze jakiegoś turnieju wielkoszlemowego, lecz szczerze wątpię, żeby miał okazję taką jak z Rogerem w Wimbledonie 2009 roku. Gry Roddicka nie trzeba też chyba zbytnio przybliżać, serwis funkcjonuje jak należy, Hajek w pierwszej rundzie nie stawiał wielkiego oporu. Kunitsyn to natomiast typowa druga liga rosyjska i myślę, że osiągnięcie drugiej rundy szlema kosztem niestety naszego rodaka to i tak dla niego duży sukces, lecz w spotkaniu z Roddickiem szybko zostanie odprawiony z kwitkiem. Typy na 3:0 dla Roddicka i under 28,5 gema oraz handi -9,5 gema też powinny wejść.

Do góry
#4381286 - 19/01/2011 05:33 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: mataz]
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
Mannarino - Gasquet
1 @4,46 Pinnacle

Bjere to. Dla Mannarino poprzedni sezon był bardzo udany, zdominował poziom challangerów i zdążył spróbować swoich sił w turniejach ATP, co pozwoliło młodemu Francuzowi awansować do pierwszej setki w rankingu. Bardzo udanie rozpoczał też sezon 2011, przechodząc kwalifikacje w Brisbane i Auckland, odpadając dopiero z Fishem w Australii i Almagro w Nowej Zelandi (3rd R). Oglądałem go kilka razy w zeszłym sezonie i jego atut to przede wszystkim mocny i regularny 1szy serwis. Do tego regularny w wymianach i dosyć dobre przyspieszenie z leworęcznego FH, kiedy jest okazja do ataku oraz spora motywacja do gry, kiedy czasem nie siadał na przerwach tylko przebiegał na drugą stronę.

Gasquet w zeszłym sezonie na betonie nie zagrał ani jednego dobrego turnieju poza otwierającym sezon Sydney, później przegrywając w AO z Youzhnym po świetnym meczu od stanu 2-0 do 2-3, rok wcześniej przegrywając w ten sam sposób w Melbourn z Gonzalezem. Ten sezon Rysiek zaczął słabo odpadając w 2R z Phauem w Chennai i Troickiem (3R) w Sydney. Według mnie po takim kursie można spróbować na młodszego z Francuzów, który może okazać się regularniejszy w wymianach oraz lepszy w wypadku, gdyby mecz potrwał trochę dłużej.


Edited by Fro_Lech (19/01/2011 16:26)

Do góry
#4381779 - 19/01/2011 08:12 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: Gaske]
majner Offline
2fast 2furious

Meldunek: 06/11/2001
Postów: 6024
Skąd: Jaworzno
Nishikori @ 2.730 (pinn) i over 3.5 seta @ 1.50 (b365)

Sporo osób zachłysnęło się zwycięstwem Mayera nad Kolią, stąd brak równowagi w kursach, którego wg mnie powinien być. No, niech będzie ciut niżej na Mayera. Nie wyczytałem nic ciekawego na temat meczu Niemca z Kolią, dlatego ciężko mi się odnieść do tego spotkania. Bazuję więc na swoich spostrzeżeniach z przed AO i słabej formie Mayera. To, że wygrał z Davydenką wcale nie oznacza, że nagle gra jak wirtuoz tenisa wink Bardziej skłaniam się ku temu, że źle "przeczytałem" formę Davydenki. Widocznie jego słabsze występy w Kooyong nie były odpuszczaniem, a początkiem złego. Poza tym Denko ma swoją fobię wygrywania z najlepszymi i przegrywania ze słabszymi. Nie spodziewałem się, że na AO też go to spotka.
Co do Japończyka, to on również formą nie zachwyca. 52 niewymuszone błędy w 4 setach z Fogninim to jest trochę. Mimo iż nie zachwycił serwisem w meczu z Włochem, to uważam, że może to być jego bardzo silna broń w pojedynku z Flo. Śledząc jego spotkania w Chennai można było odnieść wrażenie, że trzyma swój groźny serwis na tzw. "sytuacje podbramkowe". Kiedy przychodził bp, to Kei serwował tak, że nie było co zbierać. Przypadek ? To, że Kei to jeden z większych talentów w dzisiejszym tenisie, to chyba wiedzą wszyscy, ale oczywiście kontuzje stają mu na drodze.
Widzę tutaj bardzo wyrównany pojedynek. 4 sety to raczej minimum w tym spotkaniu smile A im więcej setów, tym więcej szans daję Japończykowi, bo uparcie będę twierdził, że Mayer nie grzeszy kondycją.
Nie zdziwię się, jeśli będę jedyną osobą grającą Nishikoriego, ale cóż: do odważnych świat należy smile


Edited by Fro_Lech (19/01/2011 16:27)

Do góry
#4381807 - 19/01/2011 08:31 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: majner]
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245
Nishikori - Mayer podobnie jak Majner uważam,że kursy na to spotkanie to nieporozumienie. Nie umiem wskazać zwycięzcy, ale dla mnie będzie to bardzo zacięte spotkanie, może nawet 5 setowe?
Stąd pomysł na over gemowy, linia - 37,5 - moim zdaniem za nisko ustawiona...biorę over @1,83 3/10
Paire - Ljubicic [bet365]
Dla mnie dzisiejsza 'niespodzianka' dnia. Kursy na Francuza to duże value w mojej ocenie. Próbkę swoich możliwości na szybkich kortach pokazał już na US Open Z F.Lopezem (choć widziałem same statsy, ale prowadził 2-1 w setach i w 4 z przełamaniem, później jednak przegrał). Na żywo widziałem go tylko w jakimś turnieju na clayu, ale jego gra przypadła mi do gustu. Urywki można samemu obejrzeć na youtube.
Działkowicza chyba nie trzeba przedstawiać wink

Paire @5,72 2/10
[Pinnacle]
Paire wygra przynajmniej jednego seta ~@1,90...rano można było złapać delikatnie lepiej 4/10


Edited by Fro_Lech (19/01/2011 16:29)

Do góry
#4381824 - 19/01/2011 08:37 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: MagiK]
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
Stakhovsky-Kubot typ:1 kurs:1,69 stawka:5/10 BF

Duzo ludzi boi sie grac na Stacha bo h2h z Polakiem jest dla niego niekorzystne. Ja jednak nie mam takiej obawy bo jak wiemy w tenisie najwazniejsza jest aktualna dyspozycja a historia nie ma wplywu na terazniejszą forme.
Kubot miał szczescie ogrywajac Querreya bo ten jest aktualnie w beznadziejnej formie. Po wygranej z Amerykaninem Polak cieszyl sie jak dziecko i prawie sie popłakal a na koniec zatanczyl nam kankana laugh Pd koniec meczu widac bylo olbrzymie zmeczenie Lukasza, ktory przed ostatnim gemem korzystal z pomocy treinera. Moim zdaniem im dluzej bedzie trwal dzisiejszy mecz tym wieksze szanse na wygraną Ukrainca.
Moim zdaniem dzisiaj Stakhovsky zatanczy kankana nad tenisowym grobem Kubota. Wedlug mnie bukmacherzy poprawnie wystawili kursy na to spotkanie i dobrze ocenili szanse obydwu graczy. Gdyby najwazniejsze dla nich byly dotychczasowe mecze obu zawodnikow to kurs na Polaka wynosilby z 1.1 wink


Edited by Fro_Lech (19/01/2011 16:25)

Do góry
Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3241 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581660 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49