Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#4382862 - 19/01/2011 18:39 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: Vendetta]
Slawek_kk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2004
Postów: 5255
Skąd: Nieznana
Roger Federer(-7.5 gema) - Giles Simon 1 1.83 ladbrokes

To tak na szybko bo wedlug ladbrokes mecz za pol godziny...Zastanawialem sie ciagle nad tym typem bo troche duza linia ale postanowilem zaryzykowac. Chcialem dac 3-0 w setach dla Rogera ale nieoplacalny kurs. Roger po wygraniu Mastersa i 1 rundzie widac ze chce jeszcze cos osiagnac, mozna powiedziec ze jest w formie, gral luzno i swobodnie calkiem odmieniony. Simon mial pewne problemy w 1 rundzie i musial wzywac treinera. To jest skutek ostatniego turnieju wygranego w Sydney i nie wiele mial odpoczynku. H2h 0-2 ale czas na przelamanie Rogera i licze na pewna wygrana Federera


Edited by Fro_Lech (20/01/2011 16:27)

Do góry
Bonus: Unibet
#4383283 - 19/01/2011 21:49 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: Slawek_kk]
włodar Offline
Hard-hitter

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 3114
Nalbandian - Berankis 1 1,30

Zneutralizować szybkiego i regularnego Berankisa może ktoś, kto prezentuje kontrolowaną agresję, mądrze wybiera momenty ataków - ma dobrze zachowany balans pomiędzy ofensywą i defensywą. Jeśli jeszcze jego trademarkiem jest return, jako odpowiedź na serwis Litwina (zadziwiająco dobry, jak na jego warunki fizyczne), to mamy przygotowane skuteczne antidotum. To była charakterystyka Nalbiego, którego pewność siebie po epickim zwycięstwie nad Hewittem ma się świetnie. Może nie będzie to dla Davida spacer,ale kurs uważam za dobry.


Edited by Fro_Lech (20/01/2011 16:27)

Do góry
#4383477 - 19/01/2011 22:55 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: włodar]
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
Jak Berakins od poczatku bedzie stawiał opór to moze byc cięzko bo Nalbi nie jest zawodnikiem, ktory błyszczy przygotowaniem kondycyjnym a w koncowce meczu z Hewittem ledwo co chodził po korcie. W poprzednim tygodniu tez grał final z Ferrerem czyli ogolnie duuuzo grał.
Jesli wygra to szybko bo urwanie seta przez Litwina bedzie oznaczalo problemy Argentynczyka.
Po tkaim krusie mysle ze nie warto ryzykowac.

Do góry
#4384408 - 20/01/2011 05:12 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: włodar]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29861
F Lopez vs B Tomic... F Lopez (-2,5 hcp games) @ 1,9 Ladbrokes 5/10

Coz, Lopez zadna peffka nie jest. Wiekszosc na forum podaje wlasnie jego przeciwnika do konkursow. Ja uwazam, ze wygra Lopez i to pokrywajac handicapa (-2,5) - sam spodziewalem sie wyzszego.
Czym sobie Tomic zasluzyl, ze jest tak malym dogiem ? Dla mnie niczym, oprocz tego ze to gospodarz. No ale nie wierze, zeby Felek chcial podkladac sie gospodarzowi. W h2h sa na 0, to ich pierwsze spotkanie. W 1szej rundzie, Tomic pokonal 3-0 Chardiego, a Lopez w tym samym stosunku odprawil Falle. Ranking, w chwili obecnej przedstawia sie tak, ze Bernard jest 199, a Lopez 31 (wg matchstats) WOOW, duza roznica, jak na kursy.
Dodatkowo, Amlody kangur ma 18 lat, podczas gdy Lopez jest w chyba najlepszym wieku dla tenisisty, ma 29 lat. Doswiadczenie i rowniez kondycja powinna przewazyc tutaj i byc waznymi elementami.


Edited by Fro_Lech (20/01/2011 16:28)

Do góry
#4384436 - 20/01/2011 05:39 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: Ojro]
Amir_Khan Offline
no risk no fun

Meldunek: 05/01/2010
Postów: 8326
# 4

Bernard Tomic - Feliciano Lopez

Typ: Bernard Tomic

@ 2,30 = Pinnacle



Tomic jak miał 14 lat to Federer trenując z nim ze względu na pewne kontrakty reklamowe stwierdził, że nigdy wcześniej nie widział kogoś tak utalentowanego w tak młodym wieku.Od tego czasu minęły cztery lata i Tomic wciąż się rozwija.Wygrał już juniorski AO i nadejdzie kiedyś dzień że dostanie szansę walki o tytuł już w tenisie seniorskim.Ten sezon ma być przełomowym bo Benny będzie grał w największej liczbie zawodowych turniejów.
Tych którzy wysyłają Tomica do czelendzerów mogę jedynie poczęstować soczystą salwą śmiechu.Nie to nie jest jego miejsce.On ma wszystko żeby stać się klasowym graczem a Lopez to jest przeciwnik w jego zasięgu.Tomic ma 193 cm ale to nie jest gracz , który bezmyślnie aktakuje każdą piłkę.Wręcz przeciwnie on cierpliwe czeka na najlepszy moment do ataku.Lopez ze swoją dziurą bh będzie kopalnią punktów dla młodego kangura.Zawsze jak mam do czynienia z meczem pomiędzy młodością, pozytywną bezczelnością w starciu z wypalonym graczem jak Lopez , który ma psychikę małego dziecka to stawiam na młodość.

# 5

Marcos Baghdatis - Juan Martin Del Potro

Typ: Marcos Baghdatis

@ 2,10 = Sportingbet



Starcie pomiędzy Cypryjczykiem a tenisową dumą Tandil zapowiada się jako mecz dnia.Moim zdaniem faworytem tego spotkania jest Baghdatis a nie Del Potro z jednej bardzo prostej przyczyny.Cypryjczyk jest w rytmie meczowym i ma za sobą dobre przygotowania pod kątem wytrzymałościowym.Zrzucił na wadze 10 kg a to był zawsze jego problem.Zbyt duża waga.Teraz ma być szybki i tak samo agresywny jak wcześniej.Rozgrzał się już w pierwszym meczu gdzie musiał grać pięć setów ale to o niczym nie świadczy bo każdy mecz jest inny.Del Potro nie jest w najwyższej formie bo w niej być nie może.Ktos kto przez większą część roku nie trzymał rakiety w ręce nie może być w optymalnej formie.Brak ogrania i rytmu meczowego to będzie jeden z elementów , które uniemożliwią Argentyńczykowi wygraną.Mam nadzieję że to będzie pięciosetowy mecz.Taka opcja jest realna.


Edited by Fro_Lech (21/01/2011 10:49)

Do góry
#4384441 - 20/01/2011 05:48 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: Amir_Khan]
włodar Offline
Hard-hitter

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 3114
Amir, Tomic,jeśli chodzi o grę defensywną,to wielki talent. Tyle, że to typowy pusher i jeśli nie znajdzie balansu między ofensywą a defensywą (pod tym względem nie widzę progresji na przestrzeni roku), to pozostanie niespełnionym talentem.
Zresztą to ten typ młodego zawodnika, wokół którego spece od PR robią sztuczne zamieszania,nakierowane na efekt marketingowy. Lepiej by to poszło z parze z postępem, bo zostanie taką Anną Kurnikową ATP.

Zresztą, nie ma co piać z zachwytu. Dimitrov technicznie i jeśli chodzi o wachlarz uderzeń prezentuje się o wiele lepiej, a jak daleko mu jeszcze do czołówki.

Do góry
#4384447 - 20/01/2011 05:53 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: włodar]
Amir_Khan Offline
no risk no fun

Meldunek: 05/01/2010
Postów: 8326
Zgadzam się ale ma świetne warunki do rozwoju.Uważam podobnie że Dimitrov to inna pułka pod względem technicznym ale Tomic gra zupełnie inny tenis niż większość.Dużo gra slajsem , potrafi zmienić rytm , i wciąż się rozwija.To może być kiedyś zawodnik na miarę Murraya.

Do góry
#4385645 - 20/01/2011 19:05 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: Amir_Khan]
Amir_Khan Offline
no risk no fun

Meldunek: 05/01/2010
Postów: 8326
Australian Open

Richard Gasquet - Tomas Berdych

Typ: Richard Gasquet (+ 5,5 gema)

@ 2,09 = Pinnacle



Gasquet'a nigdy nie można lekceważyć bo to zawodnik nieszablonowy.Grali ze sobą trzy razy i dwukrotnie wygrywał Francuz.Za każdym razem na kortach twardych.W tym turnieju bez żadnych kłopotów odesłał do domu swoich rywali ale to starcie z Berdychem będzie pierwszym testem aktualnej formy Gasquet'a.Na pewno jest w stanie powalczyć w tym meczu z chimerycznym Czechem, którego widziałem w turnieju w Chennai w trzech meczach i w żadnym mnie nie zachwycił.Gasquet będzie grał agresywnie i otwierał sobie możliwość ataku pięknym jednoręcznym bh tak jak to robil Kohlschreiber w pierwszym secie.Chęci do gry wystarczyło mu tylko na jedną partię ale Gasquet ma do zaoferowania o wiele więcej w ofensywie niż Niemiec i to będzie mieć duże znaczenie dla przebiegu tego meczu.



Australian Open

Stanislas Wawrinka - Gael Monfils

Typ: Stanislas Wawrinka

@ 1,86 = Pinnacle



Monfilsa już nie powinno być w tym turnieju.Gdyby De Bakker miał psychikę zawodowego tenisisty a nie sprzedawcy lodów na promenadzie w Sopocie to Francuz mógłby uczestniczyć w Astralian Open jedynie w swoim domu przed telewizorem.Szczerze mowiąc totalnie nie rozumiem tego kursu zaoferowanego przez bukmacherów na ten pojedynek , podobnie jak nie rozumiałem kursów na mecz Tomica.Zdecydowanym faworytem dla mnie jest Wawrinka.Odkąd Lundgren zajął się jego tenisem to Szwajcar gra bardzo dobrze.Świetnie wszedł w sezon wygrywając w Chennai event i powinien pójść za ciosem bo Monfils w obecnej formie to nie jest gracz którego należy się obawiać.Po za tym ma za sobą już długie dwa mecze i to nie będzie dla niego dodatkowym atutem. Wawrinka bardzo dobrze serwuje , potrafi przyspieszyć z obu stron i ultradefensywna postawa Monfilsa nie zneautralizuje jego atutów.


Edited by Fro_Lech (21/01/2011 21:14)

Do góry
#4386445 - 21/01/2011 01:19 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: Amir_Khan]
Amir_Khan Offline
no risk no fun

Meldunek: 05/01/2010
Postów: 8326
Australian Open

Tommy Robredo Garces - Siergiey Stakhovsky

Typ: Tommy Robredo Garces(+ 2,5 gemy)

@ 1,99 = Pinnacle


[color=blue]
Po raz kolejny nie mogę pojąć dlaczego tak zdecydowanym faworytem tego meczu jest Ukrainiec.Stakhovsky to bardzo solidny gracz.Muszę się z tym zgodzić.Ale skoro Robredo bez żadnych kłopotów wygrał z Fishem, którego uważam o zawodnika klasę lepszego od pogromcy Kubota to i w meczu ze Stakhovsky'm nie jest bez szans.Robredo to nie jest mój ulubiony gracz ale trzeba mu oddać że regularność to jest jego znak firmowy, oprócz skutecznego fh.Nie widzę logiki w forowaniu Ukraińca na tak zdecydowanego faworyta jak ma to miejsce w tym momencie a kurs na niego wciąż spada w dół.Może nie wiem czegoś o jego cudownej formie ale wątpie że Robredo przestraszy się takiego rywala.Druga ważna sprawa to coraz wolniejsza nawierzchnia na Australian Open.Na pewno takie warunki są sprzyjające dla Hiszpana,i jeżeli Kubot potrafił przełamywać Stakhovskiego bez problemu to i Robredo będzie w stanie to uczynić.
[/color]


Edited by Fro_Lech (21/01/2011 21:13)

Do góry
#4386499 - 21/01/2011 01:37 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: Amir_Khan]
Amir_Khan Offline
no risk no fun

Meldunek: 05/01/2010
Postów: 8326
Australian Open

Novak Djokovic - Viktor Troicki

Typ: Novak Djokovic(- 1,5 seta)

@ 1,36 = 12BET



Rewanż za mecz z US Open, którego Djokovic już nie miał prawa wygrać a jednak udało mu się wyjść obronną ręką z tej beznadziejnej sytuacji.Wątpię aby scenariusz się powtórzył i dwaj koledzy z reprezentacji Serbi grali ze sobą pięć setów.Pojedynek zaplanowano na sesję poranną więc przy trudnych warunkach do gry Djokovic nie będzie chciał przedłużać meczu w słońcu bo to nie jest tytan przygotowania fizycznego.Po za tym już czysto tenisowo jest graczem z zupełnie innej półki niż Troicki.Widziałem go w w tym turnieju i widać że jest naprawdę w dobrej formie.Dobrze selekcjonuje uderzenia , gra z dużą agresją i widać że jest głodny powtórzenia sukcesu z 2008 roku.Wygra ten mecz w maksymalnie czterech setach.


Edited by Fro_Lech (21/01/2011 10:50)

Do góry
#4386593 - 21/01/2011 02:12 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: Amir_Khan]
spiwoor Offline
veteran

Meldunek: 21/02/2005
Postów: 1556
Skąd: Częstochowa
Na dzisiaj proponuję takie dwa zakłady:

Viktor Troicki - Novak Djokovic (hc: 2,5-0) 1 1,9 bet365

Viktor Troicki wygra pierwszego seta i przegra mecz 6,00 bet365


Pierwszy zakład zagram grubiej, drugi to próba złapania fajnego kursu za drobne.

Viktor od początku tego roku na hardzie prezentuje się bardzo dobrze-przegrana w qf w Doha z Fedexem, a potem finał w Sydney przegrany z Simonem(który już wtedy sygnalizował wysoką formę).Nie widziałem Troickiego w Doha ale w Sydney zrobił na mnie ogromne wrażenie.Bardzo ładna agresywna gra, mocny serwis, rozrzucanie przeciwnika po kątach i cała masa winersów.Oczywiście zdarza się Viktorowi i cała masa ue, ale ostatnimi czasy stosunek ten przedstawia się korzystnie.Jak dla mnie Viktor mógłby spokojnie zawojować top 10, ale jego największą bolączką jest jego czerep, który pęka w najważniejszych momentach.I dlatego uważam, że o ile Troicki nie pokona Djoka dzisiaj, bo nie pozwoli mu na to w najważnieszym momencie jego głowa, a tyle spokojnie powinien seta, albo dwa urwać.Tym bardziej, że sam Novak należy do zwykłych lesserów, którzy lubią poopierzać się na korcie, by do roboty brać się dopiero w najważniejszym momencie.Jeżeli więc Djoko wyjdzie na kort z przekonaniem, ze jakoś to będzie i mecz w końcu sam się wygra, to bardzo szybko może dostać kilka strzałów od zmotywowanego i skoncentrowanego Viktora.Innymi słowy zakładam, że spotkanie może mieć podobny scenariusz jak na Americam Open kilka miesięcy temu: męki Djokovica i zacięta pięciosetówka, czego i sobie i Wam życzę smile

Ponadto gram czysty win Robredo za 2.3, bo uważam, że te,tak znienawidzone na forum, rzeźbienie Robredo może być dzisiaj kluczem do sukcesu ze Stasiem.Kto widział mecz Stakhovskyego z Kubotem, ten pamięta chyba jakim niechlujstwem obaj się popisywali.Wymiany trwały średnio z 5-6 uderzeń, po których jeden walił w siatę, wybijał na aut, albo kończył wolejem przy siatce.Żadnemu z nich nie leżała jakakolwiek dłuższa wymiana i żaden nie potrafił dobić przeciwnika jakimś lepszym zagraniem.Tymczasem dzisiaj z Robredo Stasiu albo będzie musiał szybko uzupełnić swój repertuar kończących uderzeń, albo wdać się w "rzeźbienie" smile .Jezeli tylko nie narzuci swojej gry Robredo i taktyka serve&volley nie będzie działała jakoś wybitnie skutecznie, to w dłuższym wymianach zostanie wypunktowany przez Robredo


Edited by Fro_Lech (21/01/2011 11:02)

Do góry
#4387240 - 21/01/2011 04:23 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: spiwoor]
Stich Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2003
Postów: 5640
Skąd: Gdańsk
Andy Roddick - Robin Haase H(0 - 6.5) 2 1,7

Czas na cięższy mecz Andyego, Haase lepszy w wymianach od poprzedników, więc oczywiście swoje gemy gładko.. ale nic po za tym, over 3,5 setów tez bym tu grał.

Xavier Malisse - Roger Federer H(8 - 0) 1 1,9

Historia ich wspólnych pojedynków pokazuje, ze Malisse potrafi z Fedkiem powalczyć, biorąc pod uwagę również różne podejścia Rogera, handicap można śmiało brać, było jeszcze nie dawno 8,5, spadło do 8.

Oba typy z Tobetu

na szybko Kei Nishikori - Fernando Verdasco H(4.5 - 0) 2, nie wierze w Keia, Verdasco wymianami go wymęczy
, grałbym tez jednak 3-0 Djokovic...

pozdro


Edited by Fro_Lech (21/01/2011 21:16)

Do góry
#4387392 - 21/01/2011 04:48 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: Stich]
Amir_Khan Offline
no risk no fun

Meldunek: 05/01/2010
Postów: 8326
Widze ze zaprosilem do dyskusji i oto chodzi smile.Stich nie wierzysz w Keia.Ale powiedz mi dlaczego nie ? To swietny defensor , ale potrafi tez atakowac.Ma uderzenie konczace.To Pitbul.Nowy David Ferrer ATP Tour.Tacy zawodnicy sa w stanie wygrac z kazdym , jezeli oczywiscie bardziej utytułowany rywal ma slabszy dzien a to sie zdarza dosyc czesto w obecnym tenisie.

Do góry
#4387469 - 21/01/2011 05:07 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: Amir_Khan]
mirasPL Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 10/03/2007
Postów: 2153
Originally Posted By: Amir_Khan
Widze ze zaprosilem do dyskusji i oto chodzi smile.Stich nie wierzysz w Keia.Ale powiedz mi dlaczego nie ? To swietny defensor , ale potrafi tez atakowac.Ma uderzenie konczace.To Pitbul.Nowy David Ferrer ATP Tour.Tacy zawodnicy sa w stanie wygrac z kazdym , jezeli oczywiscie bardziej utytułowany rywal ma slabszy dzien a to sie zdarza dosyc czesto w obecnym tenisie.


tylko Kei wyrzuca połowe piłek które powinien kończyć,jeszcze NIE na niego pora. może już za pare miesięcy..ale dziś ugranie seta będzie dobrym wynikiem ,nic więcej,źle trafił.
Verdasco@1.50

Do góry
#4387513 - 21/01/2011 05:26 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: mirasPL]
Bartez_Gambler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2008
Postów: 3098
Skąd: Puławy/Lublin
Ferguson S./Matosevic M. - Rogowska O./Ebden M. 1 1.75 DOXXbet

Zastanawiałem się długo gdzie ten typ powinien zostać opublikowany czy w ATP a może WTA? (wiadomo poprawność polityczna + równouprawnienie).
Wybrałem ten mecz bo nic sensownego na dzisiaj nie mogłem znaleźć.
Ebden i Matosevic to gracze porównywalnie zarówno jak chodzi o singla i debla, chociaż h2h na korzyść Marinko.
Rzecz rozchodzi się o panie, według mnie Rogowska obecnie jest dużo słabszą zawodniczką od Ferguson.
I to będzie atut który według mnie przesądzi losy tego spotkania.
Stawka średnia, bo mixty kierują się swoimi prawami.

5/10




Edited by Fro_Lech (21/01/2011 21:17)

Do góry
#4388239 - 21/01/2011 11:24 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: Bartez_Gambler]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Kei Nishikori vs. Fernando Verdasco
Przegra pierwszego seta, ale wygra mecz: Verdasco @ 4.50 LB


o japonczyku sporo napisal wyzej Majner takze nie ma sensu dublowac.. Japonczyk sprawil niespodzianke wygrywajac z faworyzowanym Mayerem.. w mojej ocenie jest w stanie przynajmniej na poczatku powalczyc z Verdasco.. 1 set sprawa otwarta.. calym mecz mysle ze jednak padnie lupem bardziej doswiadczonego hiszpana.
Verdi slabo zaczal 5 setowke z Tipsarevicem.. wygral jednak przegrany mecz.. licze dzis na podobny scenariusz z tym ze jednak 4 sety.



Edited by Fro_Lech (21/01/2011 21:13)

Do góry
#4388340 - 21/01/2011 15:48 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: Rivaldinho]
Stich Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2003
Postów: 5640
Skąd: Gdańsk
Amir moze z tym zaproszeniem to nie do konca, ale przyznaje, ze gdzies wyczytałem postanowienie Fro o rozkreceniu działu, wiec ja postaram sie regularnie pisac co uwazem smile.

Niestety moj typ, ktory czułem najbardziej (Malisse) nie dal rady..;/

Do góry
#4388482 - 21/01/2011 16:59 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: Stich]
Amir_Khan Offline
no risk no fun

Meldunek: 05/01/2010
Postów: 8326
Australian Open

Marcos Baghdatis - Jurgen Melzer

Typ: Marcos Baghdatis

@ 2,10 = BAH



Konsekwentnie na Baghdatisa, którego uważam za zawodnika o wiele bardziej stabilnego od Jurgena '' gorąca głowa '' Melzera.Cypryjczyk w meczu z Del Potro zagrał właśnie w takim stylu jakim od niego oczekiwałem.Grał pewnie ,kiedy trzeba było to przyspieszał i wybierał dobre momenty do ataku.Teraz otwiera się przed nim duża szansa na awans do kolejnej rundy i on jej nie zmarnuje.O Baghdatisie napisałem więcej w kontekście jego meczu z Del Potro więc nie ma sensu powielać tego samego.

Do góry
#4388520 - 21/01/2011 17:18 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: Amir_Khan]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Marcos świetne zawody z Del Potro, wszystko pięknie funkcjonowało, jego przyspieszenie uderzeń jest niesamowite. Ok - Del Potro grał z urazem nadgarstwa, ale dostał środki przeciwbólowe i gra była normalna z obu stron. Melzer zrobił postępy w ciągu ostatniego roku, ale żeby robić z niego faworyta z kursem ledwie 1,66 ? Widzę spore value w kursie na Cyprusa. 6-2 to bilans Marcosa z lewusami w 2010, na rozkładzie m.in. Nadal. Marcos już po dwóch trudnych meczach, Melzer na razie dwa spacerki, ale gra też debla. Sądzę, że takie mocne przetarcie mogą być bardziej korzystne dla Marcosa.

Oczywiście proszę grać u buka gdzie krecz = zwrot. Żeby później nie było jakichkolwiek pretensji jak ostatnio.

Dział rozkręcamy, jeszcze trochę brakuje do ideału, ale jest szansa, że coś drgnie w dobrym kierunku.

Do góry
#4388582 - 21/01/2011 17:40 Re: ATP - Australian Open - 17.01-30.01 [Re: Fro_Lech]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Na nosa typ.
Stakh/Youzny-Marrero/RRH @ 3,55
Stakhovsky i Youzhny cały czas grają w singlu, jutro gra Ukrainiec, Youzhny pojutrze i niech się na tych grach skupiają smile Dodatkowo Stakh w takiej sobie formie. Hiszpanie to żadne wirtuozy, baloniarze którzy uwielbiają mączkę, ale... wyszkoleni technicznie są nieźle, pod siatką potrafią pod odpowiednim kontem uderzyć wolejem etc., ograli w 1r. Dlouhy/Hanley - parę która wygrała w tym roku dwa turnieje bilans 8-0,a w tym braci Brajanów.


Edited by Fro_Lech (22/01/2011 15:11)

Do góry
Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, igea23, kemp, alfa, VVega, Zaixi, 11kera11, Igor, ANZELMO), 2948 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582927 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07